Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 22:09   #361
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Ja dziś miałam pierwszy wpis z egzaminu Historii Instytucji politycznych zaliczyłam na 5 Nie martwcie się będzie dobrze kujcie ile wlezie trzymam kciuki
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 08:36   #362
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Halo gdzie jesteście ? Pozamarzałyście czy jak U nas w nocy było - 30 stopni. SzinaSE u Ciebie też takie ciężkie mrozy? Zaliczyłam ćwiczenia z Teorii Polityki na 4,5 szkoda że nie na 5 Dziś muszę napisać 2 prace.
5 lutego mam dwa ciężkie egzaminy, 7 lutego jeden egzamin z Prawa europejskiego oj będzie masakra Piszcie co tam u was. Dociakowa jak tam żyjesz biedaku?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:03   #363
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

ja dostałam z ekonomii 4 a z niemca 3,5 ( niemca nie czaje w ogóle).
żyję,byłam w ten weekend w szkole, ale w sobotę mało zjadłam a brała te moje tabletki i cały dzień,noc i jeszcze wczoraj kiepsko się czułam, mój żołądek odmówił posłuszeństwa.. Dzisiaj spotykam się z Tż.. chociaż nie powinnam go już tak nazywać.. Zawsze pozostanie w moim sercu,kocham go ale nie mogę z nim być to już chyba ostateczna moja decyzja..

tak będzie najlepiej..
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 07:00   #364
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Hej hej kobitki
Ja to wam powiem ze bylam i jestem zawalona materialem i pracami na seminaria 8teoria Marxa normalnie mnie dobija... jeju jak ten typ dziwnie pojmowal rzeczy..). Baba jeszcze nie oddala tamtych prac co pisalisy i oddalismy jej 2 tyg temu. Wszyscy dostali a nasze grupy nie.
PanzerKitty u mnie nie jest az tak zimno jak u Ciebie, kurcze -30 to juz cos.. U mnie w nocy jest -10 a w dzien tak -5 wiec jako tako..

No a tak po za tym GRATULACJE dziewczyny z zaliczen !!!Trzymajcie tak dalej..

Dociakowa ja to chyba w tamacie nie jestem wiec nie krzycz,(pare dni bez wizazu i czlowiek w tyle jest ) z TZ sie rozstalas bidulko?
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 07:11   #365
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Tak. Wczoraj, po 4 latach rozstaliśmy się..
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 08:57   #366
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Tak. Wczoraj, po 4 latach rozstaliśmy się..
Dżizys!!!!!!!! Ale co się stało?????????
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:04   #367
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

nie wiem czy powinnam pisać tutaj o tym. Nie wszyscy są tolerancyjni..
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 15:39   #368
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
nie wiem czy powinnam pisać tutaj o tym. Nie wszyscy są tolerancyjni..
My jestesmy (mowie o sobie bynajmniej) ale jesli czujesz ze nie masz ochoty o tym pisac to lepiej tego nie rob. Wscibska tez nie jestem, jedynie spytalam..
Bez wzgledu jaki bylby powod tego rozstania (ale napewno jakis powazny dla Ciebie) to po tak dlugim czasie to jakies przywiaznie wieksze jest, czlowiek sie znal i byl z soba tyle lat przeciez..Wiec napewno bol to sprawia, wiec nie dziwie Ci sie ze jest Ci przykro szczegolnie gdy masz sie z nim spotkac, ze tesknisz... Mam nadzieje ze to spotkanie przebieglo dobrze..

Ja prace wkoncu zrobilam , jak bedzie tak bedzie, zabic mnie nie zabija jutro..

Ostatnio wogole stwierdzilam ze Ja to za bardzo sie przejmuje tymi calymi studiami. Wiekszosc ma w d.. nie przejmuja sie ze praca bedzie byle jak napisana,ze robia cos na ostatnia chwile i wogole, A ja...?? (Np taki maly przyklad podam, w pon rozmawialismy o tej pracy na to seminarium co bedzie jutro, wiekszosc to wogole go jeszcze nie zaczela, a ja juz glowkuje i pisze je od weekendu, i stresuje sie -tak wewnetrznie- czy dobrze mylse czy nie, jesli chodzi o te wszystkie teorie... )
Od tego stresu i przejmowania bolu glowy sie nabawilam i klocia w sercu. Niedlugo bede musiala sie chyba wybrac do lekarza po jakies mocniejsze srodki na uspokojenie, bo ziolowki nic jak zawsze nie daja...
Stara i glupia jestem, w podstawowce sie przejmowalam, potem w sredniej itd, myslalam ze im bede starsza tym inaczej bede do tego podchodzic, bardziej z zimna krwia.. A tu nic, moze tak tego nie widac, ale w srodku to mnie zrzera...
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397


Edytowane przez szinaSE
Czas edycji: 2010-01-26 o 15:40
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:00   #369
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez szinaSE Pokaż wiadomość
My jestesmy (mowie o sobie bynajmniej) ale jesli czujesz ze nie masz ochoty o tym pisac to lepiej tego nie rob. Wscibska tez nie jestem, jedynie spytalam..
Bez wzgledu jaki bylby powod tego rozstania (ale napewno jakis powazny dla Ciebie) to po tak dlugim czasie to jakies przywiaznie wieksze jest, czlowiek sie znal i byl z soba tyle lat przeciez..Wiec napewno bol to sprawia, wiec nie dziwie Ci sie ze jest Ci przykro szczegolnie gdy masz sie z nim spotkac, ze tesknisz... Mam nadzieje ze to spotkanie przebieglo dobrze..

Ja prace wkoncu zrobilam , jak bedzie tak bedzie, zabic mnie nie zabija jutro..

Ostatnio wogole stwierdzilam ze Ja to za bardzo sie przejmuje tymi calymi studiami. Wiekszosc ma w d.. nie przejmuja sie ze praca bedzie byle jak napisana,ze robia cos na ostatnia chwile i wogole, A ja...?? (Np taki maly przyklad podam, w pon rozmawialismy o tej pracy na to seminarium co bedzie jutro, wiekszosc to wogole go jeszcze nie zaczela, a ja juz glowkuje i pisze je od weekendu, i stresuje sie -tak wewnetrznie- czy dobrze mylse czy nie, jesli chodzi o te wszystkie teorie... )
Od tego stresu i przejmowania bolu glowy sie nabawilam i klocia w sercu. Niedlugo bede musiala sie chyba wybrac do lekarza po jakies mocniejsze srodki na uspokojenie, bo ziolowki nic jak zawsze nie daja...
Stara i glupia jestem, w podstawowce sie przejmowalam, potem w sredniej itd, myslalam ze im bede starsza tym inaczej bede do tego podchodzic, bardziej z zimna krwia.. A tu nic, moze tak tego nie widac, ale w srodku to mnie zrzera...

Oj Szina ja mam tak samo egzaminy za 2 tygodnie a ja już sie ucze jak dzika. O stresie nie wspomne nawet i klucie w sercu tez mam ech ta ambicja nas zabije

Aha chciałam cie jeszcze zapytac czy masz w domu jakies materialy do nauki jezyka Szwedzkiego albo Norweskiego?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2010-01-26 o 19:06 Powód: ort
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:38   #370
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Oj Szina ja mam tak samo egzaminy za 2 tygodnie a ja już sie ucze jak dzika. O stresie nie wspomne nawet i klucie w sercu tez mam ech ta ambicja nas zabije

Aha chciałam cie jeszcze zapytac czy masz w domu jakies materialy do nauki jezyka Szwedzkiego albo Norweskiego?
....a no zebys wiedziala ze nas to wykonczy

Co do materiolow, to moze w domu to tak nie mam, ale mam dostep, wiem gdzie pojcs zeby dostac.Zalezy takze o jakie konkretnie materialy do jezyka chodzi (podstawy, gramatyka, teksty szwedzkie??) no i w moim wypadku to bedzie najlepiej szwedzki. Jest tez wiele dobrych ksiazek, wiec jesli chcialabys to moge Ci jakies polecic.
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:45   #371
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez szinaSE Pokaż wiadomość
....a no zebys wiedziala ze nas to wykonczy

Co do materiolow, to moze w domu to tak nie mam, ale mam dostep, wiem gdzie pojcs zeby dostac.Zalezy takze o jakie konkretnie materialy do jezyka chodzi (podstawy, gramatyka, teksty szwedzkie??) no i w moim wypadku to bedzie najlepiej szwedzki. Jest tez wiele dobrych ksiazek, wiec jesli chcialabys to moge Ci jakies polecic.
Ok to poprosze o polecenie od rana się ucze Teorii Polityki na egzamin bo cwiczenia mam zaliczone. Juz mi mozg sie lasuje mam dosyc dosyc dosyc Niech ta sesja sie juz skonczy Dzizys Krajst
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 07:17   #372
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Ok to poprosze o polecenie
Np ksiazka "Bra Början" (to jest seria 3 ksiazek, kazda na roznym etapie) cwiczenia do tego tez sa z tego co wiem. A cwiczenia do trenowania to np "Form i fokus" Co do tych ksiazek to ja nie wiem czy dostaniesz je w Polsce, czy beda mieli gdzies w ksiegarni, mozliwe ze beda musieli je zamawiac czy cos. Ja mowie Ci z perspektywy jakie ksiazki dobre sa tu.

A ja zaraz jade na uczelnie. Pierw mam wyklad od 10-12 a potem musze znow jechac na 16 i do 19. Przy okazji musze wpasc do apteki, bo katar mam(a wsumie zatkany nos) juz z dobry miesiac i krople mi sie skonczyly. Wogole zastanawiam sie czy nie powinnam wybrac sie z tym do lekarza....?

No a gdzie reszta babeczek sie podziala??? Pierw pytacie gdzie wszystki sa a potem uciekacie ???
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:19   #373
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Jestem, jestem! SzinaSE, Ty właściwie z jakiego regionu Polski jesteś? Pytam z ciekawości. To znaczy ze względu na Twój język. Takie zboczenie polonistyczne...
Fajne linki a propos sesji
http://www.youtube.com/watch?v=XAQhq...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VYOfV...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=pnBko...eature=related

Polecam w ramach relaksu
Ja się obijam. Mam tysiąc rzeczy na głowie, a nic kreatywnego nie robię. Powinna siąść i myśleć o swojej pracy dyplomowej - to raz. Dwa - okazało się, że przysługuje mi staż z urzędu pracy i powinnam szukać pracodawcy, u którego chciałabym się zaczepić jako doradca. Przejrzenie wszystkich firm doradczych, napisanie do nich, do tego poradnie pedagogiczne i chyba jeżdżenie po nich....przeraża mnie. Zwł., że zepsuł mi się zamek w płaszczu i nie mam żywcem co na siebie włożyć

Acha! Gratuluję udanych zaliczeń, kolosów i egzaminów! Jesteście debeściary!

Edytowane przez Jik
Czas edycji: 2010-01-28 o 10:20
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 19:29   #374
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Jestem, jestem! SzinaSE, Ty właściwie z jakiego regionu Polski jesteś? Pytam z ciekawości. To znaczy ze względu na Twój język. Takie zboczenie polonistyczne...
ciekawe stwierdzenie: "...ze wzgledu na Twoj jezyk" A co z nim nie tak?? Jakies dziwnie slowa uzywam. No ale odpowiadajac na pytanie to z Dolnego Slaska a dokladnie centrum Wroclawia !!

Ja wkoncu wrocilam. Nic mi sie nie chce, dobrze ze jutro mam krocej, choc tez tak do d.. bo od 13-16 no ale....

Poobijam sie juz teraz..
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:25   #375
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez szinaSE Pokaż wiadomość
ciekawe stwierdzenie: "...ze wzgledu na Twoj jezyk" A co z nim nie tak?? Jakies dziwnie slowa uzywam. No ale odpowiadajac na pytanie to z Dolnego Slaska a dokladnie centrum Wroclawia !!

Ja wkoncu wrocilam. Nic mi sie nie chce, dobrze ze jutro mam krocej, choc tez tak do d.. bo od 13-16 no ale....

Poobijam sie juz teraz..
Gdzieś użyłaś kilka razy słowa "pierw" w sensie poprawnego "najpierw" i tak mi się rzuciło w oczy I zapytałam z ciekawości, bo czasem jest to jakiś regionalizm. W Małopolsce np. mówi się, wychodząc na zewnątrz, że się idzie na pole. Lubię zawsze z moją koleżanką pogadać o takich regionalnych zwrotach. Ona jest z Pomorza. U nich się mówi "posmakuj", a u nas "spróbuj", kiedy to dajesz komuś do spróbowania coś, co gotujesz... Lubię czasami porozmawiać o tym, jak to się w danym regionie Polski mówi....
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 13:43   #376
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Gdzieś użyłaś kilka razy słowa "pierw" w sensie poprawnego "najpierw" i tak mi się rzuciło w oczy I zapytałam z ciekawości, bo czasem jest to jakiś regionalizm. W Małopolsce np. mówi się, wychodząc na zewnątrz, że się idzie na pole. Lubię zawsze z moją koleżanką pogadać o takich regionalnych zwrotach. Ona jest z Pomorza. U nich się mówi "posmakuj", a u nas "spróbuj", kiedy to dajesz komuś do spróbowania coś, co gotujesz... Lubię czasami porozmawiać o tym, jak to się w danym regionie Polski mówi....

Hehe Jik jak chcesz porozmawiać to ja ci mogę zdać relacje z góralskiej gwary Np. wspinać się to w gwarze Styrmać albo mówi się nie - co u ciebie słychać tylko Co u Tobie słychać .
A tak Baj de łej ucze się i uczę i już mi psycha siada powoli
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:18   #377
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Czytam tekst z metodologii polityki i normalnie płacze z bezsilności pier.... filozofia Bosh ja juz nie chce buuuuuuu patrzcie co ja musze czytać yyy nie załadowało się zdjecie
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:40   #378
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

mam już dosyć zjazdów co weekend.chciałabym odpocząć.. w tygodniu praca w weekend szkoła i tak przez cały styczeń i luty
chcę sie wyprowadzic z domu..zmienic prace.. a ta pogoda jeszcze dobija
dostałam juz wpis z niemieckiego - 4


przez to wszystko nie chce mi się uczyć..
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2010-02-01 o 12:49
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:23   #379
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
mam już dosyć zjazdów co weekend.chciałabym odpocząć.. w tygodniu praca w weekend szkoła i tak przez cały styczeń i luty
chcę sie wyprowadzic z domu..zmienic prace.. a ta pogoda jeszcze dobija
dostałam juz wpis z niemieckiego - 4


przez to wszystko nie chce mi się uczyć..

Gratulacje zdanego niemca mnie czeka w piatek mega ciężki egzamin właśnie ryje wiedzę skrupulatnie odnotowaną w postaci notatek A jak tam nastrój poprawił się działają coś te tablety?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 06:19   #380
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Gratulacje zdanego niemca mnie czeka w piatek mega ciężki egzamin właśnie ryje wiedzę skrupulatnie odnotowaną w postaci notatek A jak tam nastrój poprawił się działają coś te tablety?
tabletki działają w taki sposób, że jestem bardziej otwarta na ludzi, widę,że mam więcej radości w sobie ale nie wiem czy to przez nie czy przez.. no wiesz..Tabletki sprawiają też że nie chce mi się jeść.. Patrzę na jedzenie i czuję odruch wymiotny..
Jutro miałam jechac na terapię a nie bardzo mam czym i nie wiem co zrobić..

Owocnej nauki Kochanatrzymam kciuki
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:27   #381
lezka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

i jak idzie sesja? u mnie na razie 4 oceny, w tym jedno 3,5, które mnie zupełnie nie cieszy
został 1 dość ciężki egzamin i nienajłatwiejsze kolokwium z matmy, no i czekam na wynik z mikro
poza tym 2 spore prace do napisania na zaliczenie
dziś się relaksuje i odpoczywam, od jutra powinnam się zabrać do pracy
lezka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:41   #382
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Ja mam w piątek jak się okazało 2 egzaminy a myślałam że jeden po prostu koszmar mam takiego stresa ostatnio, że śnią mi się koszmary po nocach i się budzę z płaczem chyba mi siada system nerwowy z przeuczenia a to wszystko dlatego,że chciała bym zdawać na same piątki a wiem,że się tak nie da bo są pewne przedmioty które do łba nie wlezą i koniec. Też mi się zachciało studiować na stare lata w sumie to chyba tylko jak tak poważnie podchodzę do tych studiów bo reszta z tego co widzę sobie bimba BOsh muszę zdać bo poprawki są płatne
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 10:19   #383
lezka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

u mnie na piątki byłoby ciężko, można napisać wszystko co było na wykładzie a i tak dostać 3 najlepsze są testy z konkretnymi pytaniami bo tam chociaż jest obiektywna i jasna punktacja, pan z prawa już nas postraszył, że mało osób u niego zdaje za pierwszym razem, no ale trzeba próbować
lezka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 08:53   #384
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

cześć dziewczynki jak tam? co słychać??
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:17   #385
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Jutro wybije godzina sądu (egzamin) uczyłam się i uczyłam aż dostałam boleści ale to takich że myślałam że będę musiała wzywać karetkę a to wszystko z nerwów oczywiście Tak więc stwierdziłam,że umiem tyle ile umiem a resztę mam w d...... trudno Najważniejsze żeby zdać nie chcę się skończyć nerwowo.

A co tam u was? Zakuwacie?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:18   #386
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Panzer.. nie mozesz sie tak stresować...to nie zdrowe..

ja olewam wszystko.. co będzie to będzie.. nie chce mi się juz przejmować.. zobaczymy do kiedy tak będę myślała
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:26   #387
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Dobra ja się zbieram na egzam trzymajcie kciuki żołądkiem mi wywala koszmar dam znać wieczorem jak mi poszło
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:03   #388
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dobra ja się zbieram na egzam trzymajcie kciuki żołądkiem mi wywala koszmar dam znać wieczorem jak mi poszło
trzymam kciuki
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 18:33   #389
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Witam witam was kochane i przepraszam za ta przerwe w pisaniu.
No ale pisze prace, prace i kolejne prace na seminaria (3 zaliczone) teraz jeszcze 2 i za dwa tygodnie kolo z tysiaca teori konsumcji... No i szczerze mowiac jestem jakos troche podlamana...
Jestem jakas padnieta, nerwy mnie tez zjadaja, ogolnie powiem wam ze mam jakiegos dola, widze ze zaczynam sie znow zalamywac, zaczynam rozpatrywac sprawe pojscia znow do lekarza i poproszenia o leki.. Bo czuje ze jest coraz gorzej, wszystko w srodku zaczyna znow wyplywac na wierzch.... (nie chce przechodzic przez kolejna depresje...)

Ahhh......
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 20:09   #390
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kobitki po 25, zaczynajace swoje I STUDIA -jestescie TU?!?

Szina nie łam się, ja też się kończe nerwowo zdałam dziś teorię polityki na 3 tylko na 3 Jutro mam kolejny egzamin z metodologii nic nie umiem cała nocka będzie zawalona rano mam na ósmą seminarium mgr. potem egzamin, potem ide po wpis a potem na szkolenie biblioteczne ( nie wiem po co one komu ) konam ledwie na oczy widzę ale cóż lajf is brutal będę następna w kolejce do psychologa Te studia nas wykonczą psychicznie


Ps. własnie wychodze na autobus położyłam się o pierwszej w nocy stałam o 4 rano nie wiem jak napisze ten egzamin ledwie żyje buuuuuuuuuuuu
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2010-02-06 o 03:31
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 22:37:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.