Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 06:41   #391
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witajcie, nie było tak źle z tym czytaniem, bo już skończyłam, a co będę robić przez reszte dnia? chyba
Mam nadzieję, że szybko sie obudzicie i popiszecie ze mną
Doridee ale fajniutkie te zdjęcia i widzę, że 1/12 manicure zrobiona, ja też czasem Pati pomaluję jakiegoś paznokcia, bo jak widzi, że sama maluję to zawsze też chce. Ale zwykle maluję jej bezbarwnym z drobinkami brokatu no i oczywiście potem musze trzymac palca na uwięzi, bo gdybym puściła to od razu wędruje do buzi
Bajera ten kot, że też się nie boi przebywać tak blisko wody i szalonego, pełnego pomysłów dziecka
Śnieżynka moje gratulacje, żeby w Tłusty czwartek nie zjeść ani jednego pączka, no no. Pati tez kąpie się w dużej wannie już bardzo długo i szaleje w niej na całego, czasem tylko jej się odwidzi i mówi "tu nie" i włazi pod prysznic
Monika śliczny makijaż, kiedyś (czyt.jak miałam czas) często oglądałam makijaże na MM i zawsze zazdrościłam dziewczynom zdolności, bo ja tak nie potrafię. Powiedz mi, czy ten dermacol zakryje czerwone naczynka lub brązowe piegi? I czy trzyma się ładnie przez cały dzień? Zadowolona jesteś z nr 213, czy masz tez inne odcienie? Ja się chyba nigdy nie nauczę robić czarnej kreski na powiekach
Kasia fajny pomysł z tym łóżkiem 2w1, ale na tym zdjęciu na allegro to chyba im się coś pomyliło bo jak może być barierka z przodu, by nie dało się normalnie usiąść na łóżku. Nawet zdjęcia zrobić nie umieją, a za sprzedaż się biorą. Ty masz 2 chłopaków?
Anchela Pati też czasem coś tam powie przez sen, zdarzy się jej że się zaśmieje, ale rzadko
Co prawda nie przez sen, ale mi się przypomniało, wczoraj jej powiedziałam że jutro tatuś wróci i że jak się wyśpi i pobawi z babcią to tata przyjedzie i dziś rano o 5.30 usiadła na łóżeczku, popatrzyła na łóżko i powiedziała z wielkim żalem w głosie "tatusia nie ma" Jaka ona słodka
A z tym Edycyca to przegięłaś, dobrze że nikt mi tu nie wchodzi z rana, bo śmiałam się jak głupia
Edytcia ja też mieszkam z rodzicami, bratem i jego rodziną i drugim bratem, ale każda rodzina ma osobne mieszkanie i się w nim rządzi i choć wcale nie narzekam to marzy mi się swój własny mały domek pod lasem
Jupi udanych zakupów, pochwal się jak wrócisz co kupiłyście
Ivi ja do tej pory nigdy nie wygrałam w totka, ale to chyba dlatego że zawsze zapominam wypełnić kupon
Madga jak tam, dziś już spokojnie w pracy?
Millaa gdzie się podziewasz? PISZ!!
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 07:28   #392
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Juz OK Gosia ja to odebrałam zbyt personalnie i mnie trafiło
co do gadania Izie zdarza się niezmiernie rzadko, jak ją bolały ząbki to popłakiwała, smiała się wcześniej jak była niemowlakiem teraz dawno nie słyszałam
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:01   #393
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jest Aniuafen - miłego czytania
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 08:11   #394
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

no właśnie dziś zastanawiałam się gdzie jest Aniuaufen

nie wiem ile może byc w tym prawdy ale jakby rzeczywiście przynosiło to szczęście to obejrzyjcie
http://cebrita.blox.pl/2007/06/oko-boga.html

ja niby nie wierzę w przesądy ale...............
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:13   #395
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Haha, nic nie umknie Waszej uwadze Muszę Ali zawsze malować pazurki a raczej jednego pazurka jak sobie maluję Co do wanienki to kapie w małej bo Ala ją uwielbia i sama sie domaga a i dla mnie jest wygodniej. W nowym mieszkanku będzie miała prysznic, którego nie cierpi

Gosiu Kocia o dziwo bardzo lubi wodę i z pomocą Ali nieraz juz wylądował w wannie Gosiu Dermacol powinien Ci wszystko pięknie pokryć (ma krycie korektora ale umiejętnie nałożony może służyć za podkład). Ja też mam numer 213 Dla mnie jest idealny

Jupi no i jak film??

Ivi płaszczyk bardzo ładny a Wiki (???) wygląda w nim jak duża panienka Ja też ostatnio poszalałam w ciucholandach i rezultat taki że nie mam gdzie tego trzymać Ala ma zdecydowanie więcej ciuchów ode mnie

Monika cieszę sie że sposób nakładania Dermacolu Ci podpasował Jeżeli chcesz aby zdjecia oddały to co stworzyłaś rób zdjęcia zawsze przy naturalnym świetle (najlepiej przy oknie).
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:21   #396
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiek ja mam tylko narazie dermacol 213 jestem zadowolona tak poł na poł bo mógłby być ciut ciemniejszy bo dla mnie jest zbyt blady ale jak nałoze ciemniejszy podkład i brazer to jest spokowydajny jest straszniena początku przesadziłam z jego ilościa i mialam twarz jak porcelanowa lalkakryje doskonale wszystko tylko niewiem czy piegi bo nie posiadamczytalam gdzies jego opinie i sa podzielone tak pol na polniektorym jest za ciezki jako podklad i uzywaja go jako korektora a nie ktorzy uzywaja jako podklad i ok.Ja staram sie nie nakladac na cala twarz tylko na te miejsca gdzie mam najwiecej niedoskonaloscitj.b roda,poliki,czolo i troche pod oczy zeby ukryc sine podkowki jak tu siedze czasem do poznaale uzywam go tylko na wyjscia.Acha zatyka pory to wazna jego wada i mozna nabawic sie pryszczytrzyma sie calutki dzien tylko czasem mi sie twarz swieci niewiem dlaczegoa czasem nie...jeszcze do tego nie doszlam ale podejrzewam ze to zalezy jaki krem na twarz poloze przed nimto bybylo tyleacha kupilam go na allegro za 10zl.

Ivi plaszcyk rewelacjaja ostatnio kupilam Darii spodniczke lambadowke taka mala cudna za 6zl

Magda zjawisko cudne ale nie bardzo w to wierze
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:24   #397
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

doridee ale czy lepiej stac przodem do okna czy tylem?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 09:28   #398
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Hej dziewczyny
Pomimo najszczerszych chęci nie doczytałam do końca Ale szaleństwo!!!!!
Witam na nowym forum - niektóe mamusie lipcowo sierpniowe już znam - dla przypomnienia mam malutką - już z Lata 2006 Alicję i synka drugiego Błażejka lat 7

jejku nie wiem co napisać W kazdym razie wróciłam ze szkolenia dwudniowego na którym czułam się jak w szkole -kazali nam pisać i pisać :/ porażka No ale już jestem - następne za miesiąc - obowiązkowe....


Widzę że będziemy mieli ciekawe forum Super strasznie się cieszę
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:36   #399
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Aniuafen wkoncu jestes
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 09:48   #400
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Aniuafen witaj

Monika przodem do okna

Gosiu udało Ci sie przetestować juz jakieś perfumy?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 10:06   #401
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Magda nie znasz moich rodzicow, ich wizja jest jedyna i sluszna, tak gdzies do roku temu doszlo do wyladowania, powiedzialam im co mysle, ale cos zlewka, wiec nic juz nie mowie im na ten temat - poprostu czuje sie jak nie u siebie


aniuafen witaj

Monika tez chyba musze sie zopatrzyc w ten dermacol


Alez mam bloga cisze w domu Zjadlysmy jajecznice i teraz Zosia zarzadzila ogladanie bajki, to ja mam czas na wizaz.

Czy u Was tez tak mocno wieje?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 10:10   #402
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee a ten dermacol to nie robi na twarzy maski? Jakbym dała na całą twarz to będzie ok? Co do perfumów to nie sprawdzałam jeszcze, będę za tydzień w Krakowie to będę testować, ale nie jestem w tym dobra. Na szczęście ide z kumpelami to może wspólnymi siłami coś wybierzemy
Monika mi się marzy pójście do kosmetyczki by dobrała mi odpowiedni podkład, bo ja nie umiem, nie wiem czy się nie wybiorę do tej co sprzedaje ten dermacol na allegro, bo wyczytałam że można....zobaczymy.
Aniuafen szczere chęci to za mało przy tych plotkarach lipcówkach, trzeba urlop wziąć, żeby wszystko przeczytać, ale fakt, teraz to przynajmniej coś się tu dzieje
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 10:37   #403
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika mnie też zachęcasz tym dermacolem. Naprawdę kosztuje tylko 10zł
Gosiek o jakich perfumach piszesz? Chcesz sobie coś kupić?
Moje ulubione perfumy to Angel Innocent - Thierry Mugler, Pleasures - Estee Lauder i Noa - Cacharel może też być Lolita Lempicka. Uwielbiam je
Doridee u nas jest tak samo Wiktoria ma pełne szafy ciuchów i to w rozmiarach już na 5 lat (wszystko zdobyczne)
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 11:26   #404
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi no ten typowy to 10zl ale sa tam jakies jeszcze nie patrzalam na nie bo interesowal mnie wlasnie ten,zajrzyj na allegro jest tego pelno

Doridee

Gosiek rzeczywiscie najlepiej poradzic sie fachowca

Ja dopatrzylam sie tego dermacolu na MM,duzo dziewczyn go tam uzywapotem poszukalam we wyszukiwarce i kupilam,a za przydatne rady dziekuje Doridee

Zaraz jade po Bartosza do przedszkola,maja dzis bal przebierancow porobie mu kilka fotek a potem wam wkleje

Czy niewiecie czasem co to za opcja w aparacie makro???Doridee moze ty wiesz-e tam ty wiesz napewno
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:04   #405
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika- co prawda to ja ,a nie Doridee- .ale jesli chodzi o makro to jest opcja pozwalająca sfotografować z bardzo bliskiej odgległosci coś niewielkiego ( p. mrówkę).
muszę i ja obkukac ten Dermacol ,nigdy nie miałam przyjemności go zastosować.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:20   #406
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika tak jak pisze Gosiula makro służy do focenia z bardzo bliskiej odległości niewielkich rzeczy (właśnie najczęściej jakichś owadów ). Te makijaże robisz specjalnie na MM czy tak przy okazji cykasz fotki? Ładnie wychodzi ale kolory pożarte Aaaa, powiedz czy wygładzałaś sobie jeszcze buźkę komputerowo czy jest to efekt tylko dermacolu + podkładu??? Jak tylko to drugie to gratuluję

Dermacol nie jest łatwy w używaniu, jest dosyć gęsty i ma mnóstwo pigmentu (ale dzieki temu tak dobrze kryje). Najlepiej stosować go jako korektor lub na niewielkie partie twarzy. Świetnie wygląda nałożony wilgotna gąbeczka w mikroskopijnych ilościach Można nabrać wprawy Idealnie nadaje sie do zdjęć
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:21   #407
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Niepokoi mnie fakt nieobecnosci monki i Sniezynki Dziewczyny co z Wami? Nie pamietam, zeby Was mialo nie byc Dawac tu, dawac, a nie leniuchowac
Zrobilam sobie zielona herbate i probuje sie oprzec mysli, ze w szufladzie mam elitki



Doridee nastepna Twoja wiadomosc bedzie dwutysieczna Jubileusz
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:22   #408
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edycia Śnieżynka jest ale nic nie pisze Tylko Monke gdzieś wywiało Może jej komp padł Co to są elitki???
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:24   #409
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi z tymi perfumami to chodzi o to, że jestem kompletne nemo w tym temacie i radziłam się Doridee. A że dostałam ostatnio od szefa bona do perfumerii (na dzień asystentki) to może w końcu coś fajnego sobie kupię
Ale a jeszcze 1,5h musze wytrzymać.
Ale skoro nie mam co robić to będę Was zanudzać
Otóż przed chwilą jedliśmy pieczone ziemniaki w pracy. Może to nie aż takie dziwne, ale gdy Wam napisze skąd je mamy to się ostro zdziwicie
Otóż w zakładzie wypalamy różne elementy z grafitu w piecu tunelowym (temp. ok 1000 stC) i jak wózki z tymi elementami wyjeżdżają z pieca i zaczynają stygnąć, to my (czyt.nasi koledzy z produkcji) wtedy wkraczamy do akcji i umieszczamy sobie na wózku nasze ziemniaczki, które po jakimś czasie ładnie dochodzą i potem z masełkiem i solą wcinamy cieplutkie, dziś były z sosem czosnkowym, normalnie pychotka, tak żeśmy zapachniły cały korytarz, że każdemu tylko ślinka ciekła.... szkoda że szef już wraca
Na poniedziałek zarządziłyśmy wspólne robienie sałatki
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 12:27   #410
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee to takie trojkatne wafelki oblane czekolada, produkuje je miejscowy zaklad Skawa Wadowice, a ja kupuje je w sklepie firmowym i zawsze sa takie swiezytukie i kruche


gosiek dzien asystentki dobre! A z ziemniakami to tez niezle Fajna ekipe musisz miec w pracy
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:37   #411
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Edytcia a czemu Ty się dziwisz, przecież jest taki dzień, nawet obchodzony międzynarodowo
"Międzynarodowy Dzień Sekretarki i Asystentki wypada 25 kwietnia , lecz w Polsce to święto od kilku lat obchodzimy 25 stycznia. "
A co do ekipy w pracy to mam naprawdę fajną, często coś wymyślamy, by było weselej, ale i na poważnie zawsze możemy na siebie liczyć, nikt nie miga się od pracy gdy trzeba coś zrobić robimy to bez wykrętów, nie patrząc że to nie należy do "zakresu moich obowiązków"

Elitki bym sobie też zjadła , może się podzielisz?
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:38   #412
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

gosiek- ja myślałam ,że to tylko u mnie robi sie bardzo dziwne rzeczy w pracy ( smażenie ryby-świeżo złapanej ,bądź rozlewanie spirytusu na imprezkę -to już nie dziwi nikogo) .
Ja dopiero dostanę prezent na dzień Kobiet -tez bon do perfumerii.
Ale perfum mam ostatnio dostatek( chociąz chyba nie- nigdy ich za wiele) .Ale i tak kolekcji Doridee nie uda się pobić .

Ostatnio dostałam Dior Addict i Clinique - happy ( heart).
Do Diora przywykłam pomalutku ,natomiast "kliniki" to moje cudo odkąd znalazlam je będąc w USA. W ojej mieścinie wtedy nikt ich jescze na oczy nie widział.

Właśnie zajrzałam na allegro i ciuszki Niny przekroczyły juz ladnie cenę minimalną i idą do góry.
Bardzo dobrze.
Teraz stwierdziłam ,ze jej rzeczy bede wystawić na pierwszej stronie kategorii ,bo jest to bardziej widoczne.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:51   #413
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

gosiek a czemu obchodzicie w innym terminie? A teraz dla Ciebie, bo mnie zmusialas, zebym wyciagla te elitki, bo chcialam zdjecie zrobic, ulozylam, wyciaglam aparat i co? klapa, bateria sie akurat rozladowala

gosiula no u Was tez wesolo - rozlewania spirytusu na imprezke w pracy
fajnie ze ciuszki Ci sie dobrze sprzedadza, ja to jestem zacofana jesli chodzi o allegro


Zjadlam dwie elitki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 13:17   #414
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee twoje oko dojrzy wszystkopomoglam-troszeczke nie duzo bo jak probowalam bardziej to bylo widacchyba rozmywalam na 3 stopnieco prawda niemam problemow z cera ale tak jaet estetyczniej a pozatym tylko pare dziewczyn na MM wkleja naturalne fotkia wczoraj to jedna troszke za bardzo sie upiekszyla i bylo widac na pierwszy rzut oka

Pytam o to makro bo mi dziewczyny na MM doradzily zeby z ta opcja robic fotki to wyjda wyrazne?

Edytycyca jutro twoje swieto

Wklejam fotki z balu Bartosza,nie chcieli dac sie fotografowac w tancu na tle dekoracji tylko na krzeslachmoj syn to ten kapitan Daru Pomorza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 033.jpg (84,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 034.jpg (86,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 035.jpg (80,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 036.jpg (82,6 KB, 10 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 13:37   #415
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ale szaleństwo... nie doczytałam jeszcze wszystkiego, postaram się szybko nadrobić zaległości!
witam wszystkie mamusie, szczególnie te nowo-mi-poznane

staro-mi-poznane - wybaczcie, że tak rzadko bywam - czytam regularnie tylko jakoś tak mi się wydaje, że u mnie to się nic nie dzieje...
Maksiu był przeziębiony i dość sie to długo za nim wlokło, ja byłam w poniedziałek u fryzjera i cały wieczór przepłakałam bo jestem tak bardzo niezadowolona... dobrze mi tak, miałam zapuszczać włosy! no i .. tyle

mam do Was parę pytań :
- czy Wasze maluchy załatwiają się już do nocników? (Maks nieeee)
- czy zauważyłyście może , że Wasze dzieci biją się po głowie jak im zwrócicie uwagę?? (Maks to robi a mnie to przeraża)

dzięki za odpowiedzi!!

obiecuję, że jak doczytam to dopiszę ppapapa buziaki!!
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 13:43   #416
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

monika zdiecia fajne z carnawalu Moj Kevin ma sie lepiej-goraczka zeszlai juz warjuje wiec znak ze powraca do zdrowka Napiszcie mi czy ten dermakol (czy jak to sie pisze)mozna kupic tylko na alegro ?Bo ja nigdy nie kupywalam na alegroA chcialabym takie cos mniec bo mam cere do d;;;;;;;;;;;;;(przebarwie nie troszeczke piegow)i wydaje mi sie ze by mi to dobrze pokrylo,tylko ze mam cere wrazliwa i niewiem jak on dziala? Gosiula ale masz fajna prace-ja tez chce taka Gosiek tobie tez tylko pozazdroscic takiej ekipy w pracy-ale bym sobie takie ziemniaczki schrumala
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 15:44   #417
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika ale wystrzałowe przebranie a jaka Bartosz ma blondynę u boku, no no no Ładnie zrobiłaś ta obróbkę Dla porównania wklejam fotki z lampą i bez lampy. Lampa bardzo przekłamuje i zjada kolory - bynajmniej takie jest moje odczucie, natomiast aby robić bez lampy trzeba mieć dobre światło - tu juz było trochę za ciemno i dlatego taka słaba ostrość... Nie lubię oceniać makijaży ze zdjęć
Wrrr, znowu nie mogę wklejać zdjeć

Lucky
zaglądaj częściej i pisz wiecej Pokaż sie w nowej fryzurce

Edycia
to juz wiem co to elitki - są przepyszne
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 15:58   #418
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee szkoda ze zdjec niemabede probowala rozszyfrowac moj aparat!

Lucky tak dawno cie tu nie byloa tyle sie dziejeale jesli czytasz to wiesza moja Daria po wielu przymiarkach nie robi jeszcze na nocnika po glowie tez sie nie stukaale za to moj synek tak robil jak byl maly wiec to moze taki chlopiecy odruch
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 17:31   #419
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika teraz chyba sie uda Bez lampy jest drugie zdjęcie. Acha, ja przy takim zbliżeniu też zawsze robie na makro

I jeszcze Ala zostawiona na chwilę z kremem ( w tym przypadku Alantan) Wszelkie mazidła nazywa ciapciak i adekwatnie do nazwy ciapcia sie nimi cała, włącznie z włosami i ubraniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciapciak1.jpg (121,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciapciak2.jpg (121,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciapciak3.jpg (117,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciapciak4.jpg (121,9 KB, 15 załadowań)
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2008-02-06 o 08:19
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 19:29   #420
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee Alunia jest slodka czym ona sie wysmarowala?widze jaks masc czy krem w jej raczkacha te wloski powalajace

No ale ja wlasnie niewiem jak ustawic u mnie te opcje makroszukam i nic
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.