Cienkie i przerzedzone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-14, 15:01   #1
Deszczowa chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10

Cienkie i przerzedzone włosy


Witam. Mam problem z włosami. Są cienkie i trochę przerzedzone, ponieważ trochę mi ich wypadło podczas odchudzania i leczenia pewnymi lekarstwami. Chciałabym żeby były gęstsze i żeby mi odrosło trochę tzw. "baby hair" . W tej chwili nie ruszam się z domu bez lakieru do włosów, bo on sprawia, że czuję się jakby ich było trochę więcej. Zaczęłam stosowac maskę z jajka, łyżki oliwy z oliwek i dwóch łyżeczek miodu 2 razy w tygodniu. + do tego jeszcze piję 2 razy dziennie napar ze skrzypu i łykam kompleks witamin. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Chciałam się Was spytac jakie jeszcze są skuteczne metody na porost włosów od cebulki np. słyszałam o drożdżach, co o nich sądzicie? I jak optycznie można zwiększyc ich objętośc? Co sądzicie o lekkich falach na lokówce i utrwaleniu lakierem? Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale nie wiedziałam jak krócej to napisac. Bardzo proszę o odpowiedzi.
Deszczowa chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 22:03   #2
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Cienkie i przerzedzone włosy

Cytat:
Napisane przez Deszczowa chmurka Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem z włosami. Są cienkie i trochę przerzedzone, ponieważ trochę mi ich wypadło podczas odchudzania i leczenia pewnymi lekarstwami. Chciałabym żeby były gęstsze i żeby mi odrosło trochę tzw. "baby hair" . W tej chwili nie ruszam się z domu bez lakieru do włosów, bo on sprawia, że czuję się jakby ich było trochę więcej. Zaczęłam stosowac maskę z jajka, łyżki oliwy z oliwek i dwóch łyżeczek miodu 2 razy w tygodniu. + do tego jeszcze piję 2 razy dziennie napar ze skrzypu i łykam kompleks witamin. Mam nadzieję, że to coś pomoże. Chciałam się Was spytac jakie jeszcze są skuteczne metody na porost włosów od cebulki np. słyszałam o drożdżach, co o nich sądzicie? I jak optycznie można zwiększyc ich objętośc? Co sądzicie o lekkich falach na lokówce i utrwaleniu lakierem? Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale nie wiedziałam jak krócej to napisac. Bardzo proszę o odpowiedzi.
Na wszystko znajdzie się rada
Jeśli chodzi o przyśpieszenie porostu i zagęszczenie włosów polecam wątek "porostomaniaczek" o tutaj. Na pierwszej stronie jest wszystko ładnie i zwięźle opisane, co można stosować, aby włosy szybciej i w większej ilości rosło. W razie pytań, pisz do nas bezpośrednio na tym wątku

Twoje obecne działania, tzn. maska jajeczna, skrzyp, witaminy są słuszne, aczkolwiek maska jajeczna jako tako nie jest odżywką na skalp, więc również nie spowoduje porostu nowych włosów. Uważałabym też z jej częstotliwością- sama nakładam ją tylko raz w tygodniu (jajko=proteiny, za dużo protein=puch nie z tej ziemii). Przyśpieszyć porost mogą jedynie odżywki wcierane w skórę głowy lub preparaty stosowane doustnie. Listę tzw. "wcierek" znajdziesz w pierwszym poście wątku porostomaniaczek, link wyżej.

Drożdże - polecam Jak dla mnie jedyny skuteczny w 100% sposób na porost nowych włosów. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat drożdży. Przeczytaj, zanim zaczniesz pić!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 08:09   #3
Deszczowa chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Cienkie i przerzedzone włosy

bardzo dziękuję za pomoc!
Deszczowa chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 09:09:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.