Formuła 1 part II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 23:20   #2251
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
a co z tą Jessicą Mitchibatą ?


nie to że nie zaglądam, tylko egzaminy, egzaminy, egzaminy ...
Niby się rozstali ze względu na duża odległość jaka ich dzieliła, bo ona w Japonii mieszka. Ja właściwie mogę zaopiekować się Jensonem, pocieszę biedaka

Oj, znam ten ból... Ja chcę koniec sesjiii...

W ogóle Lunka czytałam, że Heikki był w Polsce i sobie grał w golfa No i powiedział, że smakuje mu nasze jedzenie, że Polacy są bardzo mili i Polki ładne, ale o tym nie może zbyt dużo mówić, bo ma narzeczoną Oj Heikki, nieładnie...
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 13:28   #2252
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Niby się rozstali ze względu na duża odległość jaka ich dzieliła, bo ona w Japonii mieszka. Ja właściwie mogę zaopiekować się Jensonem, pocieszę biedaka

Oj, znam ten ból... Ja chcę koniec sesjiii...

W ogóle Lunka czytałam, że Heikki był w Polsce i sobie grał w golfa No i powiedział, że smakuje mu nasze jedzenie, że Polacy są bardzo mili i Polki ładne, ale o tym nie może zbyt dużo mówić, bo ma narzeczoną Oj Heikki, nieładnie...
oj bidny, zostawiony na pastwe los, zajmij sie nim koniecznie

a grał no wiem, bo przecież ja jestem jego narzeczoną
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 16:06   #2253
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
oj bidny, zostawiony na pastwe los, zajmij sie nim koniecznie

a grał no wiem, bo przecież ja jestem jego narzeczoną
No wiesz co Lunka, nie chwaliłaś się nam. To kiedy się hajtacie? A co zrobisz z Sutilem? Bo przecież kiedyś go ode mnie przygarnęłaś




A nasi siatkarze przegrali z Niemcami, buu I ku mojej wielkiej rozpaczy Novak przegrał kilka dni temu na Roland Garros, chyba zbyt dużo o mnie myślał :P
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:21   #2254
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie, na odwrót.
Znajomy <tu_dwie_emotki_uprawiają ce_seks> chce ze mną zamieszkać na stancji, ale już widzę, jak tata mnie wspiera w tym celu finansowo.

BTW. Boje się, że nigdzie mnie nie przyjmą. Muszę złożyć gdzieś indziej też, jakby te moje bardzo wątpliwe prawo nie wypaliło. Głębiej się nad tym zastanawiam i w sumie chciałabym pracować w hotelu na recepcji, jako kierownik hotelu albo jako concierge. Ale to raczej nie wymaga studiów dziennych, tylko jakieś szkoły w kierunku hotelarskim. Dwie moje kuzynki są w takiej szkole, co roku wyjeżdżają na Majorkę na szkolenie połączone z pracą zarobkową. W sumie, łatwiej byłoby mi może znaleźć pracę po takich stażach zagranicznych. Z drugiej strony, zależało mi na wyższym wykształceniu. To może turystyka, a potem ta szkoła? Albo naraz. Kolejna opcja to resocjalizacja albo psychologia, a potem może spróbuję się dostać do policji.
Co byście zrobiły, jakbyście były mną?



Dawaj no tu te robaki, to się z nimi rozprawimy.



Petrov ładnie, Button ładnie. Lewis w sumie też, bo lubię agresywną jazdę (). Co się z Ventylkiem stało? Jak wyszedł z bolidu i pokazywał, że ktoś jest 'krejzi' to chodziło mu o swój manewr czy o Webbera? Ja byłam pewna, że sam siebie karci, a komentatorzy mnie zbili z tropy i sama nie wiem. Oglądałyście jakieś wywiady z nim gdzie o tym mówił? Bo ja tylko wypowiedź Webbera z konferencji.
Co do Kubka, to się mało działo u niego, dobrze jechał ale wolałabym jakieś fajerwerki i żeby deszcz mocniej popadał.
Ogólnie, wyścig mi się podobał. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz obejrzałam wyścig w spokoju, 'od deski do deski'.

A z takich nowinek, to mam kalendarz ze sportowcami i w czerwcu jest Kubek i pokazuje 'peace'.
ja bym wybrała holtelarstwo

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Ja dosłownie na moment. Akurat skończyłam pisać prace na zaliczenie i stwierdziłam, że zajrzę na wizaż

Lunka bidaku Ty nasz Te głupie choroby niech się w końcu odczepią, no. Musisz być dobrej myśli

Kaś w koońcu wróciłaś Normalnie się stęskniłam Jeszcze nam brakuje Plotka, chyba do niej napiszę.



Jutro coś więcej postaram się napisać, bo teraz już czas spać, padnięta jestem...
mi to sie już dobre mysli w tej sprawie skończyły

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
kiedy masz obronę? bo premiera światowa jest chyba 30 czerwca, a u nas jakoś na początku lipca

jakbym tam była u Ciebie, to bym je tą pałą przegoniła raz na zawsze!
światowa 30 a ja mam 1 lipca obrone

przyjedź z pałą


Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
No wiesz co Lunka, nie chwaliłaś się nam. To kiedy się hajtacie? A co zrobisz z Sutilem? Bo przecież kiedyś go ode mnie przygarnęłaś

Sutil to pół biedy, młody, zdolny to se znajdzie inną ale co ja mam Maćkowi powiedzieć ?



coś Ham wraca do łask Robercias przynajmniej punkty ma

i z wyścigu to wiem tylko tyle ( już dawno opuściłam wyścig) bo w domu Maćka byłam poznałam tylko część rodziny, tate i 2 rodzeństwa, bo reszty ( mama, siostra i narzeczony, i jeszcze brat) nie było
także teścia znam

pozaty to pozdawaliśmy egzaminy, została tylko obrona a właściwie 2 bo jedna u mnie na uczelni z pracy a licencjat na uczelni w innej mieście, i to będzie cięższy kawałek chleba bo losowanie pytan z bloku 4 przedmiotów


jutro ide do lekarki po leki na robaczki no i czekam na wynik biopsji bo wciąż nie ma.


PS.te komary pierońskie mnie zagryzą
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:02   #2255
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Sutil to pół biedy, młody, zdolny to se znajdzie inną ale co ja mam Maćkowi powiedzieć ?



coś Ham wraca do łask Robercias przynajmniej punkty ma

i z wyścigu to wiem tylko tyle ( już dawno opuściłam wyścig) bo w domu Maćka byłam poznałam tylko część rodziny, tate i 2 rodzeństwa, bo reszty ( mama, siostra i narzeczony, i jeszcze brat) nie było
także teścia znam

pozaty to pozdawaliśmy egzaminy, została tylko obrona a właściwie 2 bo jedna u mnie na uczelni z pracy a licencjat na uczelni w innej mieście, i to będzie cięższy kawałek chleba bo losowanie pytan z bloku 4 przedmiotów


jutro ide do lekarki po leki na robaczki no i czekam na wynik biopsji bo wciąż nie ma.


PS.te komary pierońskie mnie zagryzą
Zapomniałam o Maćku Ty Lunka masz za dobrze, Maciek, Heikki i Adrian

To duuużo wiesz, hehe Maciek ma duże rodzeństwo, to fajnie

To się cieszę Lunka i 3mam kciuki za obronę licencjatu Musi się udać!

Jak już będą wyniki to daj znać co tam wyszło, oby było w porządku.

Ojj komary... to jest maasakra... :/ Mnie wkurza jak w nocy się obudzę i słyszę ten ich odgłos :[ Weź się popsikaj czymś na komary, wtedy tak nie gryzą






Ja tez całego wyścigu nie obejrzałam, bo musiałam gdzies wyjść. Ale zanim wyszłam to dużo się działo, bo ciągle zjeżdżali do boksów, Kubica próbował wyprzedzać Schumiego(swoją drogą Schumi chamsko się zachował), no i Buemi bym przez pewien czas na prowadzeniu A co do Hamiltona to muszę przyznać, że pomimo tego, iż nie jest w gronie moich ulubionych kierowców to jednak cenię go za ryzykowną jazdę i walke o pozycje. Wiecie co mnie martwi? To, że Kubkowi jakoś starty nie wychodzą, nie wiem czemu. Jakoś mam wrażenie, że trochę powolny jest na starcie. Mam nadzieję, że nie dostanie kary za tą sytuację z Sutilem. Pietrow znów pechowo. A RedBulle jakby osłabły albo to Maki tak szybko udoskonalają bolid. Hamilton na prowadzeniu w MŚ, no no...


Tak w ogóle to od czwartku idę na staż do biura Ciekawa jestem jak sobię poradzę, bo w końcu wcześniej jeszcze nie pracowałam... No i moje plany na wakacje legły w gruzach Bo chciałam jechać do jednej i drugiej kuzynki i jedną chciałam zaprosić do siebie. I jeszcze wyjazd do Belgii... Ale może pojadę do Poznania jak Kubek będzie, choć samej jechać to mi się nie uśmiecha ;P
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:01   #2256
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

się dzieje na wątku - miłość, studia, tak trzymać dziewczęta

ja w sumie już po sesji, bardzo ładnie wszystko zaliczyłam

wyścig obejrzałam, ciekawie było, sporo zjazdów, Robert powalczył, ale niewiele wywalczył
Macki się odradzają, nie żebym za nimi przepadała, ale nie jest nudno;
szkoda Witka, zawsze mu piach w oczy (lub sędziowie)
__________________

Edytowane przez agami87
Czas edycji: 2010-06-14 o 14:02
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:32   #2257
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Zapomniałam o Maćku Ty Lunka masz za dobrze, Maciek, Heikki i Adrian

To duuużo wiesz, hehe Maciek ma duże rodzeństwo, to fajnie

To się cieszę Lunka i 3mam kciuki za obronę licencjatu Musi się udać!

Jak już będą wyniki to daj znać co tam wyszło, oby było w porządku.

Ojj komary... to jest maasakra... :/ Mnie wkurza jak w nocy się obudzę i słyszę ten ich odgłos :[ Weź się popsikaj czymś na komary, wtedy tak nie gryzą






Ja tez całego wyścigu nie obejrzałam, bo musiałam gdzies wyjść. Ale zanim wyszłam to dużo się działo, bo ciągle zjeżdżali do boksów, Kubica próbował wyprzedzać Schumiego(swoją drogą Schumi chamsko się zachował), no i Buemi bym przez pewien czas na prowadzeniu A co do Hamiltona to muszę przyznać, że pomimo tego, iż nie jest w gronie moich ulubionych kierowców to jednak cenię go za ryzykowną jazdę i walke o pozycje. Wiecie co mnie martwi? To, że Kubkowi jakoś starty nie wychodzą, nie wiem czemu. Jakoś mam wrażenie, że trochę powolny jest na starcie. Mam nadzieję, że nie dostanie kary za tą sytuację z Sutilem. Pietrow znów pechowo. A RedBulle jakby osłabły albo to Maki tak szybko udoskonalają bolid. Hamilton na prowadzeniu w MŚ, no no...


Tak w ogóle to od czwartku idę na staż do biura Ciekawa jestem jak sobię poradzę, bo w końcu wcześniej jeszcze nie pracowałam... No i moje plany na wakacje legły w gruzach Bo chciałam jechać do jednej i drugiej kuzynki i jedną chciałam zaprosić do siebie. I jeszcze wyjazd do Belgii... Ale może pojadę do Poznania jak Kubek będzie, choć samej jechać to mi się nie uśmiecha ;P
od przybytku głowa nie boli

niby fajnie, ale jak mnie tak tyle ludu otoczyło to już mi mniej fajnie było

cały czas daje znać a nie mam o czym :p

no to mam plastry do przyklejania na meble ale to na noc, a jak gdzieś wyjde do parku to dopadają

może Robert sie boi na starcie stłuczki dlatego tak powolne je ma ?

przynajmniej masz jakieś plany, ja sie planuje bronić w lipcu a co później
to nie wiem

biuro... zawsze jakies nowe doświadczenie


Cytat:
Napisane przez agami87 Pokaż wiadomość
się dzieje na wątku - miłość, studia, tak trzymać dziewczęta

ja w sumie już po sesji, bardzo ładnie wszystko zaliczyłam

wyścig obejrzałam, ciekawie było, sporo zjazdów, Robert powalczył, ale niewiele wywalczył
Macki się odradzają, nie żebym za nimi przepadała, ale nie jest nudno;
szkoda Witka, zawsze mu piach w oczy (lub sędziowie)
zazdroszcze że już po sesji jesteś






mundial oglądam a Wy ? przez chorobe miałam strasznie słabe włosy i musiałam je kilka msc temu ściąć niby sie przyzwyczaiłam do krótkich ale czuje sie mniej kobieco bo zawsze miałam długie
no i dałam wczoraj zdj ( chociaż nie widać że są krótkie ) i chyba nikt mnie nie poznaje
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 19:39   #2258
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

oglądam mundial, ale na razie nic ciekawego nawet żel C. ronaldo nie działa czekam na Hiszpanię, może się rokręci.

też ścięłam włosy kilka miesiecy temu, taka fajna fryzura miała być-z jednej strony bardzo krótko, z drugiej za ramię; w sumie fajnie, ale mi się szybko znudziło i żałuję, bo gdybym nie scieła to miałabym już długie włosy i mogłabym z nimi coś zrobić, a tak jestem skazana na kucyka, bo nie chcę ich maltretować prostownicą
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:55   #2259
Gapul
Raczkowanie
 
Avatar Gapul
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 324
Dot.: Formuła 1 part II

Hej ho
Bożu zdaj relacje jak w pracy?
Luna trzymam kciuki za obronę!!
Ja obroniłam się w ten wtorek I od razu zapisałam się na kurs z kadr i płac (ale jakos od 8 lipca jest przerwa wakacyjna i kontynuacja dopiero we wrześniu). Na razie jest ok,ale troche się boje tych obliczeń i programów komputerowych Generalnie to nie umiałam sie na nic zdecydować, więc w końcu mówie- kurde! coś trzeba robić...no i zapisałam się na taki kurs. Na mgr na razie nie idę,bo i tak większość studiów humanist. nic nie daje:/ A nie chce zaczynać szukać pracy w wieku 25 lat.

Wyścigi oglądam. Faktycznie Kubica sie naścigał a nic nie ugrał.Słyszałyście o plotach, że Kimi może być za rok w renault? Nie wierze w to, a troche szkoda.
Mundial czasem oglądam, ale wydaje mi się, ze na razie nie jest zbyt ciekawie. Wczoraj nawet ciekawe akcje w drugiej połowie meczu Urugwaju z RPA (czerwona kartka!).
__________________
Rzeczy nie przychodzą ani nie odchodzą, nie pojawiają się ani nie znikają; nie można więc ich zdobyć ani stracić.
________


Gapul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:32   #2260
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez agami87 Pokaż wiadomość
oglądam mundial, ale na razie nic ciekawego nawet żel C. ronaldo nie działa czekam na Hiszpanię, może się rokręci.

też ścięłam włosy kilka miesiecy temu, taka fajna fryzura miała być-z jednej strony bardzo krótko, z drugiej za ramię; w sumie fajnie, ale mi się szybko znudziło i żałuję, bo gdybym nie scieła to miałabym już długie włosy i mogłabym z nimi coś zrobić, a tak jestem skazana na kucyka, bo nie chcę ich maltretować prostownicą
No to sie Espaniol rozkręciła

to musisz zapuszczać ...

Cytat:
Napisane przez Gapul Pokaż wiadomość
Hej ho
Bożu zdaj relacje jak w pracy?
Luna trzymam kciuki za obronę!!
Ja obroniłam się w ten wtorek I od razu zapisałam się na kurs z kadr i płac (ale jakos od 8 lipca jest przerwa wakacyjna i kontynuacja dopiero we wrześniu). Na razie jest ok,ale troche się boje tych obliczeń i programów komputerowych Generalnie to nie umiałam sie na nic zdecydować, więc w końcu mówie- kurde! coś trzeba robić...no i zapisałam się na taki kurs. Na mgr na razie nie idę,bo i tak większość studiów humanist. nic nie daje:/ A nie chce zaczynać szukać pracy w wieku 25 lat.

Wyścigi oglądam. Faktycznie Kubica sie naścigał a nic nie ugrał.Słyszałyście o plotach, że Kimi może być za rok w renault? Nie wierze w to, a troche szkoda.
Mundial czasem oglądam, ale wydaje mi się, ze na razie nie jest zbyt ciekawie. Wczoraj nawet ciekawe akcje w drugiej połowie meczu Urugwaju z RPA (czerwona kartka!).
to takie coś, przynjamniej ten kurs zrobisz dzięki za kciuki

o Kimim nic nie słyszałam

teraz idzie druga kolejka i zaczynają strzelać



obronić sie obroniłam ale to tylko dyplom, prawdziwa obrona za 2 tygodnie i nie z pracy tylko z bloku tematycznego 4 przedmiotów < boi sie> ale teraz mam większy problem siostra w domu ma ospe, a ja nie byłam chora, 1 lipca obrona, 17 lipca Maciek ma wesele siostry a ja moge sie zarazić jak nie podejde do obrony to zostaje na wrzesień wrzesień i rok stracony
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:06   #2261
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Formuła 1 part II

puk puk puk
co z Wami dziewczęta
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 08:05   #2262
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Powróciłam Cieszyta się?
Już dawno nie odzywałam się i jeszcze Jo napisała, więc stwierdziłam, że pora tu wrócić


Luneczku obronisz się, zobaczysz! A co do ospy to mam nadzieję, że nie zaraziłaś się od siostry, bo byłoby niefajnie... Napisz wogóle jak tam się czujesz. Ja z chęcią wybrałabym się na weselicho, ale nikt nie zaprasza :P Za to za miesiąc chyba pójde na polterabend To taki zwyczaj, że w przedzień ślubu ,wieczorem tłucze się szkło i gości częstuje się wódką



Ostatniego wyścigu nie udało mi sie obejrzeć w całości, bo byłam w odwiedzianch u rodzinki. Myślałam, że Kubek będzie na podium, a tu dupa... Coś mu spieprzyli pit stopa. A Webber jak się stuknął, to strasznie wyglądało... Dobrze, że nic mu się nie stało. W ogóle to moj kuzyn widział go na żużlu w Toruniu i fote mu strzelił Ten to ma fajnie A Hamilton nie wiem jakim cudem zjechał po przejeźdie przez boksy na tą sama pozycję
Chcecie może wybrać się do Poznania 17stego lipca? Kubek wtedy będzie. Ja mam takie plany, Plociak też by chciała jechać. Ale jeszcze nie wiem czy to wypali.
A w tej mojej pracy taaakie nudy... Ogólnie to moim zadaniem jest wpisywanie danych pacjentek do komputera, ale czasem jest tak, że wszystko zrobimy i kilka godzin siedzimny i zamulamy. A wcześniej wyjśc nie można, głupota ;/ Niby powinnam się cieszyć, że się nie przemęczam, ale z drugiej strony takie nudzenie się też nie jest fajne, bo czas wolno leci i w ogóle...
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:38   #2263
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Za to za miesiąc chyba pójde na polterabend To taki zwyczaj, że w przedzień ślubu ,wieczorem tłucze się szkło i gości częstuje się wódką
Niech zgadnę, która część zwyczaju Ci się najbardziej podoba.

O 12 idę odebrać wyniki.
Zdecydowałam się póki co, że oprócz prawa złożę na TiR na AWF w Krakowie. W sumie to teraz trudno znaleźć publiczne uczelnie, które jeszcze przyjmują zgłoszenia.

Wczoraj byłam na pierwszych jazdach i od razu w teren. Raz pomyliłam pedały na skrzyżowaniu, ale wszyscy przeżyli.

Co to za invent tego 17-tego lipca? Ja bym się chętnie wybrała, ale daleko troszkę z Gliwic do Poznania. W każdym razie ostro się pozastanawiam.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:07   #2264
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Niech zgadnę, która część zwyczaju Ci się najbardziej podoba.

O 12 idę odebrać wyniki.
Zdecydowałam się póki co, że oprócz prawa złożę na TiR na AWF w Krakowie. W sumie to teraz trudno znaleźć publiczne uczelnie, które jeszcze przyjmują zgłoszenia.

Wczoraj byłam na pierwszych jazdach i od razu w teren. Raz pomyliłam pedały na skrzyżowaniu, ale wszyscy przeżyli.

Co to za invent tego 17-tego lipca? Ja bym się chętnie wybrała, ale daleko troszkę z Gliwic do Poznania. W każdym razie ostro się pozastanawiam.
Za kogo Ty mnie masz Kasiu? Ja grzeczna dziewczynka jestem.

To pisz szybko jak tam wyniki! A ogólnie to składasz tylko do Krk czy jeszcze jakieś inne miasta? Na prawde tak mało przyjmuje? Dziwne... Bo skoro wyniki dopiero dziś, hmm.

Zdarza się Kaś Jeszcze zrobi mi sie głupio, bo niedługo okaże się, że tylko ja nie będę mieć prawka :P W sumie nawet teraz nie byłoby sensu robić, bo brat ma samochód i nim jezdzi codziennie do pracy, a na drugi nie ma na razie miejsca, jak zrobią wjazd to wtedy może o tym pomyślę.

A Kubek i Renault będą w Poznaniu i będzie jeździć bolidem A ile byś jechała? Ja sprawdzałam i z jakieś 5godzin, choć znając nasze koleje to więcej. W tym problem, że trzeba by tam być wczesnie rano, żeby coś zobaczyć i wtedy musiałabym jechać w nocy, a nie za bardzo mi się to usmiecha...
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:50   #2265
Gapul
Raczkowanie
 
Avatar Gapul
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 324
Dot.: Formuła 1 part II

Hej ho
Ja dalej robie kurs,jeszcze trzy zajęcia z programu Płatnik i przerwa wakacyjna (do września) Na razie jest ok

Wyścigi oglądam ofkors. Na razie najbardziej wstrząsnęła mną ta bezsensowna kara dla Hamiltona no i wypadek Webbera Wyglądało to niebezpiecznie. Ogólnie wyścigi są chyba teraz troszke ciekawsze. Najgorsze chyba były jak Kubica dopiero przeszedł do F1,pod tym względem, że był jeden czy dwa najlepsze teamy i cały wyścig jechał taki sznur bolidów, nikt inny nie miał szans na wygraną. Teraz jest więcej dobrych zespołów i to mi się podoba. Nie wiadomo kto wygra w klasyfikacji!

Luna tak czy siak gratulacje i powodzenia na kolejnej obronie (słyszałam,ze na takich studiach filolog. to obrona jest ciężka, ale moja koleżanka niewiele umiała i dała radę, więc Ty też na pewno dasz! )

Bożu a to są praktyki? Bo już nie czaje

Kurde,szkoda mi,że nie zanosi się na żaden wakacyjny wyjazd Do Poznania też raczej nie przyjade. Nie wiem czy byłyście na pit lane park,ale ja byłam i domyślam się,że tu będzie ponownie - trzeba dobrze trafić, żeby akurat był pokaz i żeby być w dobrym miejscu i coś widzieć. My trafiliśmy za drugim razem,siedziałysmy zaraz przed tą drogą po któej jeździł i na końcu nam pomachał
__________________
Rzeczy nie przychodzą ani nie odchodzą, nie pojawiają się ani nie znikają; nie można więc ich zdobyć ani stracić.
________


Gapul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:41   #2266
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez Gapul Pokaż wiadomość
Hej ho
Ja dalej robie kurs,jeszcze trzy zajęcia z programu Płatnik i przerwa wakacyjna (do września) Na razie jest ok

Wyścigi oglądam ofkors. Na razie najbardziej wstrząsnęła mną ta bezsensowna kara dla Hamiltona no i wypadek Webbera Wyglądało to niebezpiecznie. Ogólnie wyścigi są chyba teraz troszke ciekawsze. Najgorsze chyba były jak Kubica dopiero przeszedł do F1,pod tym względem, że był jeden czy dwa najlepsze teamy i cały wyścig jechał taki sznur bolidów, nikt inny nie miał szans na wygraną. Teraz jest więcej dobrych zespołów i to mi się podoba. Nie wiadomo kto wygra w klasyfikacji!

Luna tak czy siak gratulacje i powodzenia na kolejnej obronie (słyszałam,ze na takich studiach filolog. to obrona jest ciężka, ale moja koleżanka niewiele umiała i dała radę, więc Ty też na pewno dasz! )

Bożu a to są praktyki? Bo już nie czaje

Kurde,szkoda mi,że nie zanosi się na żaden wakacyjny wyjazd Do Poznania też raczej nie przyjade. Nie wiem czy byłyście na pit lane park,ale ja byłam i domyślam się,że tu będzie ponownie - trzeba dobrze trafić, żeby akurat był pokaz i żeby być w dobrym miejscu i coś widzieć. My trafiliśmy za drugim razem,siedziałysmy zaraz przed tą drogą po któej jeździł i na końcu nam pomachał
Hej
Ty to masz fajnie, też chce wakacje...

Zgadzam się z Tobą, teraz jest ciekawiej i przynajmniej więcej emocji podczas oglądania W ogóle to ciekawe kto zdobędzie tytuł, ale wydaje mi się, że walka rozegra sie pomiędzy Hamiltonem a Vettelem.

Ja jestem na stażu z urzędu pracy I to trwa pól roku. Po tym czasie albo będa chcieli, żebym została albo nie. No i za staże mniej płacą niż za normalną pracę, choć musze przyznac, że i tak dużo dostaniemy

No, szkoda... Ja jedynie na kilka dni mogę gdzieś wyjechać. To pewnie musiałaś szybko tam przyjść, żeby być w dobrym miejscu? Kurcze, to mnie przeraża, że full ludzi może być i pojadę i jeszcze okaże się. że nic nie zobaczę ;/







Jaka jest u was pogoda? U mnie przez ostatni tydzień było taak ciepło, że aż ciężko wytrzymać. W weekend byłam na plaży i pełno ludzi, szczególnie w Sopocie. Ale fajnie jest przejść się brzegiem morza Chociaż to mi pozostało, bo opalać się nie powinnam.
Kuzynka u mnie była przez kilka dni i dziś wyjechała. Tak jej się podoba w Gdańsku, a ja zastanawiam się dlaczego :P Jak dla mnie Gdańsk nie jest fajnym miastem, no ale może porównując z Bydgoszczą, w której mieszka u mnie jest lepiej.
A oprócz tego siedzę w pracy i od 8 nic nie mam do roboty. Właściwie często tak jest, że nic nie robimy... Dobrze, że jest internet, bo umarłabym z nudów :P Ale wiecie co, zamiast takiego nic nie robienia wolałabym gdzieś wyjechać. Za kilka tygodni będę mogła zaszaleć i wezmę 2 dni wolnego
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:06   #2267
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Ej no, co tu tak cicho? Pobudka, jutro kwalifikacje
No i Kubek jednak w Renault, właściwie nie zdziwiła mnie ta informacja. Choć myślałam, że przedłuży o rok, żeby pózniej przenieś się np do RedBulla albo do Ferrari


W ogóle to wpadł mi pewien pomysł do głowy i stwierdziłam, że podziele się nim z wami. Pomyślałam o tym, że w przyszłym roku mogłabym poprawić maturę (wiem, szybka jestem, po kilku latach studiowania ). Bo i tak doszłam do wniosku, że resocjalizacja raczej nie przyda mi się w życiu i powinnam mieć jakieś wyjście awaryjne. Nie wiem tylko czy zdołałabym wszystko pogodzić, praca licencjacka, egzaminy, praca i jeszcze nauka do matury... Trochę tego dużo. Ja nie wiem co zrobię, po prostu w efekcje wieelkiek nudy w pracy przychodzą mi różne pomysły do głowy, niekoniecznie wszystkie są dobre :P Tak czy siak muszę cos zrobić ze swoim życiem, więc od czegoś trzeba zacząć...
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:40   #2268
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Formuła 1 part II


No ja wszystko potrafię zrozumieć ale sesja się skończyła, matura zdana, środek sezonu a tu cisza
Pofutałam się ( i mi przykro jakoś...)
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:55   #2269
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Formuła 1 part II

i na dodatek dzisiejsze cyrki w boksach...dziwne, że nie ma komentarzy...czyżby szał na F1 minął?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 12:56   #2270
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

nie minął

ja skomentuję:
1. szkoda Roberta, pan lizakowy się nie popisał
2. Vettel coraz bardziej traci w moich oczach, wydaje mi się, że jego zespół za bardzo chce zrobić z niego mistrza świata a on po prostu tego psychicznie nie jest w stanie udźwignąć
3. Schumi -
4. Witek

5. jak ja przeżyję 4 tyg bez Maurycego, Borówy i oczywiśie wyścigów
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:49   #2271
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1 part II

Jak ja wcześniej napisałam to nikt nie odp...

Co do wyścigu to było dosyć ciekawie. Wkurzyłam się sytuacją w boksie, czy oni nie widzą kiedy mogą wypuścić kierowcę? Kubek pewnie był zły, jeszcze kare mu dali nie wiem po co, skoro i tak był już daaleko w tyle... A Petrov trzeba przyznać, że dobrze pojechał, ładnie wystartował i miał dobre tempo. Pewnie się zajarał 5 miejscem :P Za to Vettel coraz bardziej mnie irytuje. Nie dostał jednej kary, którą powinien był dostać i jeszcze wkurzony, że w ogóle jakąś dostał. A jak przejeżdżał przez boksy to jeszcze gestykulował, jakby chciał pokazać, że popełnili błąd nakładając na niego kare, porażka. No i jeszcze sytuacja wyprzedzania Schumiego przez Barichello... Schumi tak go blokował, że jeszcze trochę, a Rubens wylądowałby na ścianie ;/ Dobrze, że dali mu karę. A Webber w sumie dobrze, że wygrał, nawet go lubię
I aż miesiąc przerwy... Jak my to wytrzmamy?




Tak w ogóle co u Was słychać laski?
U mnie po staremu, nic ciekawego się nie dzieje :P Na stażu nuudy, dlatego siedzę tutaj teraz, bo ni ma nic do roboty. Wakacji praktycznie nie mam, choć pod koniec sierpnia biorę 2 dni wolnego (po prostu szał) i pojadę do kuzynki.
__________________
I NIGDY się nie poddawaj.
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:58   #2272
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

Robert po wyścigu powiedział, że mu przykro bo wie, że przyjechało wielu kibiców z Polski a tu taki numer
trzymam kciuki by było lepiej

ja odrobiłam praktyki studenckie, teraz szukam jakiejś pracy ale nic nie ma, spróbuje pochodzić w piątek....
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:28   #2273
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Formuła 1 part II

Jak już Bożuś pytasz to u mnie stara bieda. Nudy nie mogę napisać, bo Bartek nudzić mi się nie daje Mieliśmy ciężki okres, bo znowu zęby szły i ryki były i nie chciał jeść i się przeziębił. Ale już jest dobrze i nie mam pojęcia skąd ma tyle energii.
Moje szukanie pracy jak dotąd ograniczyło się do wydrukowania CV. A kasa niedługo się skończy i będę musiała w końcu za robotę się wziąć, bo kredyt sam się nie spłaci. A szkoda
W wolnych chwilach na wizażu siedzę i na Facebooku. Nie chce któraś sąsiada w Country Life
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:13   #2274
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1 part II

siemka czikity!!
jest tu kto?
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:24   #2275
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
siemka czikity!!
jest tu kto?
Ło matko huto kogo me oczy widzą
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:27   #2276
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Ło matko huto kogo me oczy widzą
syn marnotrawny! :O albo córka. jak kto woli
Jo, czemu ja Cie nie mam w ziomkach na fejsie?? nie grasz może w Treasure Island?

co tam w ogóle u Cię? oprócz tego, że Bartuś szaleje?
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:32   #2277
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
syn marnotrawny! :O albo córka. jak kto woli
Jo, czemu ja Cie nie mam w ziomkach na fejsie?? nie grasz może w Treasure Island?

co tam w ogóle u Cię? oprócz tego, że Bartuś szaleje?
A nie wiem czemu Poszukaj po nazwisku mnie, imię zdrobniałe W Treasure nie gram, Island Paradise i Country Life.

Stara bida u mnie. Pokój odmalowaliśmy z mężem w weekend i po roku wypiłam piwo, zgon po jednym
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train


Edytowane przez jo@n@
Czas edycji: 2010-08-16 o 22:34
jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:35   #2278
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1 part II

Hoho, bardzo ekonomicznie skoro po jednym zgon
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:57   #2279
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Formuła 1 part II

nooooooooo, nareszcie
miesiąc bez Maurycego (i bez Borówy) to miesiąc stracony

ale do rzeczy, Robert, nooo
jestem bardzo ciekawa jutra, pogoda może namieszać, ale liczę, że będzie dobrze

Vituś się nie popisał, ale jest taki śliczny, że mu wybaczę

no i mam marzenie-Webberek na mistrza swiata, niech ma kangur, a co
__________________

Edytowane przez agami87
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:59
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 15:39   #2280
Magda10234
Raczkowanie
 
Avatar Magda10234
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mielec/Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: Formuła 1 part II

Cytat:
Napisane przez agami87 Pokaż wiadomość
nooooooooo, nareszcie
miesiąc bez Maurycego (i bez Borówy) to miesiąc stracony
Taak, ten miesiąc był stracony, ale wracamy do rutyny.... Co będzie jak się sezon skończy
A poza tym dzisiejszy wyścig ciekawy.... szkoda tylko, że Bobby 2 miejsce w głupi sposób stracił ;/ czekam na następny wyścig ;D jeszcze tylko 2 tygodnie....
Magda10234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-22 17:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.