Ocet jabłkowy - na trądzik i sebum? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-06, 21:50   #391
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Smoku- nawet mi przez myśl nie przeszło, że chciałaś mnie urazić i wcale urażona się nie czuję. To było wytłumaczenie bardziej w kierunku innych, mniej doświadczonych w wyrabianiu toników osób

Edytowane przez guia
Czas edycji: 2006-12-06 o 22:03 Powód: interpunkcja ;)
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 09:37   #392
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

To co podała Basia Kwiatkowska to dotyczyło wysokich stężeń witaminy C i była mowa o ostrożnym podejściu do takiego połączenia. To po pierwsze. A poza tym pytanie brzmiało: dlaczego? No więc dlaczego nie wolno łączyć witaminy C i octu? też bardzo chciałabym wiedzieć. Witamina C jest substancją dość wrażliwą na np zanieczyszczenia więc może przestać działać. Ale co innego brak działania a co innego szkodliwość - bo być może i z tym trzeba się liczyć w tym połączeniu. Więc dlaczego nie należy tego łączyć? W ogóle nie wiem po co ten kwas w occie. To dla mnie bez sensu. Ocet raczej się nie psuje jeśli się zachowa podstawowe zasady czystości.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 18:19   #393
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Guia buziaki!!!!!
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 13:49   #394
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

ja również jestem fanką toniku octowego. Zamierzam sobie nastawić ocet cytrynowo-jabłkowy, ale zastanawiam się czy użyc cytryn w skórce czy bez. Wiem że w przepisie sa wyparzone cytryny ze skórką, ale ja nigdy nie wyparzam cytrusów, ponieważ wtedy wszelka chemia, która jest w skórce wnika do miąszu. Mam więc pytanie, czy mogę to tego octowego cuda wrzucić obrane cytryny?
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 13:59   #395
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Smok-u, mam pytanie, nie smiej sie, ale ja sie naprawde nie znam zrobilam sobie tonik cytrynowo-jablkowy, o ktorym pisalas, 2 tygodnie sie "robil" w lodowce, jaka wlasciwie reakcja zaszla? czym roznilby sie tonik robiony tym sposobem od wlania do zwyczajnego toniku octowego soku wycisnietego z cytryny?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 10:23   #396
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez syyyylwia Pokaż wiadomość
ja również jestem fanką toniku octowego. Zamierzam sobie nastawić ocet cytrynowo-jabłkowy, ale zastanawiam się czy użyc cytryn w skórce czy bez. Wiem że w przepisie sa wyparzone cytryny ze skórką, ale ja nigdy nie wyparzam cytrusów, ponieważ wtedy wszelka chemia, która jest w skórce wnika do miąszu. Mam więc pytanie, czy mogę to tego octowego cuda wrzucić obrane cytryny?
Ja nie rezygnuję ze skórki, bo własnie w skórce są olejki eteryczne, nie w miąższu. Obrane cytryny nie dadzą zapachu i tonik straci też właściwości związane z cytrynowym olejkiem eterycznym. Jak chcesz to szoruj cytryny, nie wyparzaj.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 10:27   #397
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Smok-u, mam pytanie, nie smiej sie, ale ja sie naprawde nie znam zrobilam sobie tonik cytrynowo-jablkowy, o ktorym pisalas, 2 tygodnie sie "robil" w lodowce, jaka wlasciwie reakcja zaszla? czym roznilby sie tonik robiony tym sposobem od wlania do zwyczajnego toniku octowego soku wycisnietego z cytryny?
Zrób sobie test i będziesz wiedziała, czym się różni; tonik, tak jak wiele potraw, musi się po prostu "przegryźć", poza tym, ja pisałam powyzej ważne jest też skóra, skądinąd wiem też, że wartościowe są też te białe błonki i białe skórki. Sam sok nie wystarczy.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 12:05   #398
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Dzięki smoku.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 23:16   #399
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

witam
odswiezam temat...
w jakim stanie sa wasze cery po dluzszym stosowaniu octu??
czy to mozliwe aby po mies przemywania twarzy "naszym" tonikiem stan mojej cery bardzo sie pogorszyl??
jestem zalamana, nie wiem skad ta nagla zmiana...stosuje zwykle, szare mydlo, przemywam twarz octem lub tonikiem Urody, klade krem barwy oraz podklad mineralny Rhea i puder Lavertu - niby taka naturalna pielegnacja i nagle takie pogorszenie stanu skory...
bede wdzieczna za wasze wszystkie opinie...
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:38   #400
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Ja po 2 miesiącach nie widzę żadnego pogorszenia. Fakt, że używam bardzo małego stężenia, nie wiem dokładnie, ale tak na oko 1:10 plus olejek herbaciany. Cera gładka, rzadko zdarzają się niespodzianki. Oprócz tego na wieczór stosuję olejek Hippa solo. Zaskórników jakby może mniej , sama nie wiem. Ale zadowolona jestem bardzo, tonik naprawdę ok.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:23   #401
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

ja też pogorszenia nie zauważyłam, hmm czy jest lepiej? na pewno skóra jest bardziej napięta, sprężysta (choć może to być nie octu zasługa) i stanowczo pory się zmniejszyły (tę różnicę bardzo widać). a stosuję ocet cytrynowy w stężeniu 1:1 z wodą mineralną.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 11:43   #402
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Bardzo fajny watek kto by pomyslal ze natura taka pomocna i potrafi nam takie psikusy paltac

Sluchajcie, myslicie ze taki tonik wybieli/rozjasni nieco pieprzyki na twarzy???
A no i jak z tym smarowaniem pod oczami? Smarowac , nie smarowac...??
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 17:07   #403
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czy to mozliwe aby po mies przemywania twarzy "naszym" tonikiem stan mojej cery bardzo sie pogorszyl??
jestem zalamana, nie wiem skad ta nagla zmiana...stosuje zwykle, szare mydlo, przemywam twarz octem lub tonikiem Urody, klade krem barwy oraz podklad mineralny Rhea i puder Lavertu - niby taka naturalna pielegnacja i nagle takie pogorszenie stanu skory...
może ten podkład zapycha Ci pory? zawarte w nim filtry mineralne (dwutlenek tytanu i tlenek cynku) mogą mieć takie działanie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 18:39   #404
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

a

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2007-10-31 o 13:23
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:44   #405
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Powiadają, że do wesela się zagoi a do soboty zostało jeszcze troszkę czasu.
Pocieszam Ciebie, a przy okazji i siebie samą. Jakiś paskudny pryszcz mi wylazł na brodzie i ani mu się śni pójść sobie precz.
Trzymam kciuki Zuzanko.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:07   #406
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Bardzo dobry jest ten samodzielnie robiony tonik w przeciwienstwie do tych,ktore kupowalam wczesniej...Po tonikach sklepowych mialam wrazenie lepkiej nieoczyszczonej buzi...Wcale nie czulam,ze cokolwiek pielegnuje...Ten octowy faktycznie domyka nieco pory.Wieczorem nakladam na niego krem pichtowy prodermy,dobrze ze soba wspolpracuja
Nie stosowalam go nigdy rano,jesli mialam zamiar sie jeszcze malowac.
W niektore,wolne od wyjsc,dni przemywam nim twarz kilkakrotnie.Proporcje robie raczej przypadkowe,jednak zawsze bliskie pol na pol.Ogolnie to fajna sprawa
...Tylko ten zapach
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 18:28   #407
Yoriko
Zadomowienie
 
Avatar Yoriko
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 363
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Dziewczyny wyczytałam od początku cały wątek o toniku ale mam małe pytanko. Może nie zauważyłam czyjejś wypowiedzi. Pisałyście że tonik cytrynowo-octowy rozjasnia przebarwienia i blizny po tradziku, a czy takie same właściwości (dotyczące rozjasniania w moim przypadku plam po wrastających włosach ) ma tonik z samego octu bo nie wiem czy robić specjanie z cytrynami?
Pozdrawiam
__________________
"Amicus verus rara avis est"
Yoriko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:19   #408
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Moze to byc zwykly ocet jablkowy
Trzeba go jedynie rozcienczyc woda,proporcje samemu ustalic,zaczac od malej zawatosci octu.

Pod oczy raczej sie nie nadaje
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:02   #409
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Red face Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Nie byłam w stanie przebrnąc przez cały wątek a odpowidz mi jes już potrzbna więc mam nadzieje za mnie specjlanie nie skrzyczycie jesli odp. s watku sie już pojawiła . Czy jak wymyję twarz tonikiem z octu j. to moge na niego nałoztc krem do twarzy Dax Cosmetics Perfecta No Problem ??
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 21:06   #410
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez aguca Pokaż wiadomość
Nie byłam w stanie przebrnąc przez cały wątek a odpowidz mi jes już potrzbna więc mam nadzieje za mnie specjlanie nie skrzyczycie jesli odp. s watku sie już pojawiła . Czy jak wymyję twarz tonikiem z octu j. to moge na niego nałoztc krem do twarzy Dax Cosmetics Perfecta No Problem ??
A dlaczego by nie? Moim zdaniem po użyciu toniku octowego (bo przecież nie myjemy nim twarzy) możesz użyć krem Daxa.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:42   #411
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Okej. już wszystko mi się rozjaśniło.
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 08:17   #412
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

A czy jesli nie trzymalam Octu w lodowce tylko w chlodnym pomieszczeniu (teraz dalam do lowodki) to czy moge go nadal uzywac? nic sie nie stalo z jego wlasciwosciami?
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 15:24   #413
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

z tym też spróbuję ;-) im dłużej oglam i czytam wizaż tym więcej rzeczy musze wypróbować ;-)
ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:53   #414
Bekah
Raczkowanie
 
Avatar Bekah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 61
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Nie wolno łączyć witaminy C z octem jabłkowym.
Czy to się tyczy octu jabłkowego bez dodatków czy octu jabłkowo-cytrynowego? Bo już się pogubiłam. Bo ja właśnie szukam i szukam i nie mam pojęcia, jaki to kwas ten ocet zawiera? AHA? Tak na zdrowy rozum, to tak. A chciałam przemywać rano twarz tonikiem z octem, a potem krem z wit. C i już nie wiem. Bardzo proszę o podpowiedź.
Bekah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:31   #415
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Drogie panie, chciałabym się podzielić bardzo miłym doświadczeniem. Zainspirowana przepisem na tonik octowo-cytrynowy, po jego wypróbowaniu (dzięki wielkie, tonik znakomity zaczęłam własne eksperymenty. Zrobiłam mianowicie ocet ziołowy (4 łyżki suszonych ziół: tymianku, rozmarynu, rumianku i melisy - mam cerę mieszaną) zalałam na dwa tygodnie ok. 50 ml octu jabłkowego i macerowało się toto w lodówce. Potem z tego zrobiłam tonik, dolewając wody destylowanej - w stężeniu 3 (woda) :1 (ocet) - i kilka kropel olejku pichtowego. I mam tonik pięknie pachnący ziołami i lasem, dobrze działający na tłustość skóry i zwalczający zaskórniki. Efekt jest znakomity, bo taka mikstura ściąga pory i wygładza cerę. W dodatku ocet ziołowy można dość długo przechowywać w lodówce. Polecam!
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:45   #416
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Drogie panie, chciałabym się podzielić bardzo miłym doświadczeniem. Zainspirowana przepisem na tonik octowo-cytrynowy, po jego wypróbowaniu (dzięki wielkie, tonik znakomity zaczęłam własne eksperymenty. Zrobiłam mianowicie ocet ziołowy (4 łyżki suszonych ziół: tymianku, rozmarynu, rumianku i melisy - mam cerę mieszaną) zalałam na dwa tygodnie ok. 50 ml octu jabłkowego i macerowało się toto w lodówce. Potem z tego zrobiłam tonik, dolewając wody destylowanej - w stężeniu 3 (woda) :1 (ocet) - i kilka kropel olejku pichtowego. I mam tonik pięknie pachnący ziołami i lasem, dobrze działający na tłustość skóry i zwalczający zaskórniki. Efekt jest znakomity, bo taka mikstura ściąga pory i wygładza cerę. W dodatku ocet ziołowy można dość długo przechowywać w lodówce. Polecam!
Super pomysł! I fajnie, że o tym piszesz. Na pewno wypróbuję
A te zioła, to takie po prostu przyprawy w paczkach? Czy w jakiejś aptece lepiej zakupić?
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 07:48   #417
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
Super pomysł! I fajnie, że o tym piszesz. Na pewno wypróbuję
A te zioła, to takie po prostu przyprawy w paczkach? Czy w jakiejś aptece lepiej zakupić?
Z ziołam trochę musiałam kombinować - dałam takie, jakie miałam w domu, tzn. rumianek i melisę z rozerwanych torebek Herbapolu, a rozmaryn i tymianek z przypraw Kamisa Ale można kupic zioła w proszku w zielarni
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:29   #418
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Drogie panie, chciałabym się podzielić bardzo miłym doświadczeniem. Zainspirowana przepisem na tonik octowo-cytrynowy, po jego wypróbowaniu (dzięki wielkie, tonik znakomity zaczęłam własne eksperymenty. Zrobiłam mianowicie ocet ziołowy (4 łyżki suszonych ziół: tymianku, rozmarynu, rumianku i melisy - mam cerę mieszaną) zalałam na dwa tygodnie ok. 50 ml octu jabłkowego i macerowało się toto w lodówce. Potem z tego zrobiłam tonik, dolewając wody destylowanej - w stężeniu 3 (woda) :1 (ocet) - i kilka kropel olejku pichtowego. I mam tonik pięknie pachnący ziołami i lasem, dobrze działający na tłustość skóry i zwalczający zaskórniki. Efekt jest znakomity, bo taka mikstura ściąga pory i wygładza cerę. W dodatku ocet ziołowy można dość długo przechowywać w lodówce. Polecam!
Czy ten tonik przecedzałaś przez sitko, szmatkę, gazę czy też te zioła pływają Ci nadal w toniku?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:13   #419
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Czy ten tonik przecedzałaś przez sitko, szmatkę, gazę czy też te zioła pływają Ci nadal w toniku?
Przecedzałam przez gazę, i to dwukrotnie, ale i tak drobne paproszki tu i tam pływają. Myślę, że gdybym dawała zioła z zielarni albo tylko z torebek Kamisa, byłoby lepiej, ale Herbapol mocno je rozdrabnia. Mnie jednak te paproszki zupełnie nie przeszkadzają
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:34   #420
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Przecedzałam przez gazę, i to dwukrotnie, ale i tak drobne paproszki tu i tam pływają. Myślę, że gdybym dawała zioła z zielarni albo tylko z torebek Kamisa, byłoby lepiej, ale Herbapol mocno je rozdrabnia. Mnie jednak te paproszki zupełnie nie przeszkadzają
dzięki.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-31 00:39:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.