Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 15:37   #4321
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
no teraz już wiem co mi się tak szybko kosmetyki zuzywają... podbiera mi je mój nieistniejący facet
no właśnie miałam pisać
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:38   #4322
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez drzazga11;44604804[B
]czy tylko ja mam wrażenie,że Karolina w tym filmie szczerzy się jak głupiutka nastolatka?[/B] "ojej,możemy mu to i to podbierać,o jak fajnie" mocno dziwne zachowanie,jakby się zamknęła w tej łazience i po kryjomu pokazywała męskie kosmetyki...
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:43   #4323
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Zaczęło się.
Heatersy udają , że mają chłopów
W sumie to może nawet mój facet nieistnieje bo nie mamy wrzuconego wspólnego zdjęcia na facebooku.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:50   #4324
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zdjęcie nie wystarczy. Trzeba zrobić boyfriend tag
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:55   #4325
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Filmik Karoliny raczej nie był skierowany do kobiet dorosłych, tylko do nastolatek. Każda dorosła kobieta sama by wiedziała co robić jak potrzebuje jakiegoś kosmetyku.


Rudziuttka oglądałam twój filmik z sierpnia z wyjazdu w Bieszczady i dlaczego ty zbierałaś te śmiecie z plaży? To jest Wasza prywatna część czy tak poprostu zbierasz bo Ci się nie podoba, że tam są?
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:55   #4326
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

U mnie mamy żele pod prysznic wspólne, piankę do golenia i szampon. Musi miec do mnie zaufanie, bo szampony robię sama i chętnie ich używa ;brzydal: . Ja myję twarz ocm, Tż na pewno nie chciałby się w to bawić więc żel do mycia buzi ja mu wybieram, bo on to ciemnota kosmetyczna.
Ale jakby nie patrzeć, większośc kosmetyków damksich od męskich różni się tylko zapachem, więc o co tyle szumu Karolajn zrobiła?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:02   #4327
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Melevis, bo Ty nie masz kanału lajfstajlowo-ekshibicjonistycznego.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ale jakby nie patrzeć, większośc kosmetyków damksich od męskich różni się tylko zapachem, więc o co tyle szumu Karolajn zrobiła?
No jak to o co? Jak wrzuciła na fejsa fotkę z tymi męskimi kosmetykami i pytaniem, o czym będzie kolejny filmik to urzekły mnie dwie odpowiedzi:
1. o dupie maryni
2. o tym, że masz faceta?

Wszystko się zgadza.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-01-14 o 16:04
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 16:03   #4328
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

ja tez zbieram cudze smieci...bo nie trawie smeicenia
nawet gum do zucia nie wyrzycam- a wiem ze wiekszosc to robi
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:20   #4329
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

[1=10d3114ef3d862beaa91202 3ff1278e051468e2e_611d910 7d3b9e;44603861]Dobra, obejrzałam film Karoli i pomijając jej perypetie miłosne to czy tylko ja mam z facetem wspólne: szampon, żel, odżywki, dezodorant i inne pianki? Nie wiem jakby wyglądała nasza łazienka i kabina prysznicowa jakby każdy kosmetyk pomnożyć razy dwa Tylko do mycia ryjka używamy co innego bo mamy inne ryjki.[/QUOTE]
My mamy małą łazienkę, a każde z nas ma swoje kosmetyki i się mieścimy, ale z trudem. Żele raczej kupujemy damskie, bo TŻ lubi słodkie zapachy typu czekolada, truskawka, wanilia, ale pozostałe produkty każdy z nas ma swoje. W sumie to sporo tego mamy, bo więcej niż jeden dezodorant, szampon itd. na osobę, a Wy mówicie, że używacie tych samych rzeczy z TŻ, co za oszczędność miejsca. Przydało by się iść w Wasze ślady trochę ograniczyć ilość produktów, bo w czasie kąpieli ciągle coś nam leci.

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
U mnie mamy żele pod prysznic wspólne, piankę do golenia i szampon. Musi miec do mnie zaufanie, bo szampony robię sama i chętnie ich używa ;brzydal: . Ja myję twarz ocm, Tż na pewno nie chciałby się w to bawić więc żel do mycia buzi ja mu wybieram, bo on to ciemnota kosmetyczna.
Ale jakby nie patrzeć, większośc kosmetyków damksich od męskich różni się tylko zapachem, więc o co tyle szumu Karolajn zrobiła?
Mój TŻ podczas zakupów zawsze przynosi mi jakieś mazidło i mówi 'zobacz na skład' więc chyba też mi ufa I nauczył się, że należy sprawdzać składy, to samo z jedzeniem robi.

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ja tez zbieram cudze smieci...bo nie trawie smeicenia
nawet gum do zucia nie wyrzycam- a wiem ze wiekszosc to robi
Ja też nie wyrzucam gum ani niczego innego i mam obsesję na punkcie śmiecenia
kiika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:22   #4330
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ja tez zbieram cudze smieci...bo nie trawie smeicenia
nawet gum do zucia nie wyrzycam- a wiem ze wiekszosc to robi
Ja też. Tzn.zabieram cudze śmieci właśnie np. na plaży nad morzem, na szlaku w górach... Nie chodzę po mieście i nie zbieram papierków. :P chociaż takie małe miejskie śmieciuchy też mnie wkurzają, chodniki całe ulepione w gumach (bo przeciez nie mozna wypluć w chusteczkę lub od razu do kosza), jakieś"niewidoczne" wypuszczanie z ręki zużytego biletu po wyjsciu z autobusu... Wrrr... A jak widzę, że ktoś uchyla szybkę w samochodzie i wywala peta to mam ochotę mu go wrzucić z powrotem.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-01-14 o 16:23
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:40   #4331
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ja też. Tzn.zabieram cudze śmieci właśnie np. na plaży nad morzem, na szlaku w górach... Nie chodzę po mieście i nie zbieram papierków. :P chociaż takie małe miejskie śmieciuchy też mnie wkurzają, chodniki całe ulepione w gumach (bo przeciez nie mozna wypluć w chusteczkę lub od razu do kosza), jakieś"niewidoczne" wypuszczanie z ręki zużytego biletu po wyjsciu z autobusu... Wrrr... A jak widzę, że ktoś uchyla szybkę w samochodzie i wywala peta to mam ochotę mu go wrzucić z powrotem.
To jednak rzadko spotykane zjawisko, żeby ktoś jechał na wakacje i zbierał śmieci po kimś.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 16:42   #4332
rudziuttka
Raczkowanie
 
Avatar rudziuttka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Internet
Wiadomości: 120
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Rudziuttka oglądałam twój filmik z sierpnia z wyjazdu w Bieszczady i dlaczego ty zbierałaś te śmiecie z plaży? To jest Wasza prywatna część czy tak poprostu zbierasz bo Ci się nie podoba, że tam są?[/QUOTE]


Nie lubię śmiecenia , jeszcze w mieście to mi nie przeszkadza tak jak na łonie natury. Ludzie nie zdają sobie sprawy że na plażę, ( ta jest prywatna chociaż udostępniana jest turystom) nie przyjeżdża specjalna ekipa sprzątająca... mnóstwo łódek przypływa, zostawia śmieci, "cięższe ładunki" na samej drodze, nie sprzątają po sobie kapsli, puszek, petów, butelek ,nie myślą co się stanie jak porwie to woda i co jak wbije się komuś to w nogę?

Mogliby wziąć ze sobą, wrzucić do KOSZA (a jak go nie ma to zabrać ze sobą i tam go znaleźć - dało się zanieść pełne? da się i zanieść puste) . Nie robią tego i potem inni robią to za nich , ale nie wszędzie. I zamiast takiej puszki czy dwóch, inna osoba niesie 100, ale za 50 osób.

Śmiecenie na plażach, szlakach turystycznych itp. działa na mnie mocno frustrująco.

Nie, nie musiałam tego robić ale zrobiłam i w takich miejscach (zwłaszcza w Bieszczadach) zdarza mi się sprzątać.
rudziuttka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:51   #4333
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość
Mogłaby, pewnie. Ale po prostu wiele rzeczy wskazuje na to, że robi nas w konia...

Szusz zdecydowała się nie pokazywać nam faceta, ale z filmów domyślamy się, że jest z nim na jakimś wyjeździe, spędza urodziny czy mikołajki. Bo tak robi normalna para. I wiemy, że on istnieje.

Pomijając, że wszędzie chodzi/jeździ sama lub z psiapsiółami - w filmiku z prezentami urodzinowymi czy tam świątecznymi pokazywała prezenty od mamy, siostry, przyjaciółek, jutjubererk, kolegów, koleżanek.... Prezentu od chłopaka nie zauważyłam.
może był zbyt intymny? haha, a tak serio to może ma może nie ma tego chłopaka ale to rzucanie domysłów jest denerwujące. jak nie chce się chwalić to niech nie przekazuje wszem i wobec dwuznacznych wiadomości.
cóż... byleby gadali i nazwy kanału nie przekręcali

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
czy tylko ja mam wrażenie,że Karolina w tym filmie szczerzy się jak głupiutka nastolatka? "ojej,możemy mu to i to podbierać,o jak fajnie" mocno dziwne zachowanie,jakby się zamknęła w tej łazience i po kryjomu pokazywała męskie kosmetyki...
cóż, ona po prostu chce jak najlepiej trafić do grupy docelowej odbiorców...

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ja też. Tzn.zabieram cudze śmieci właśnie np. na plaży nad morzem, na szlaku w górach... Nie chodzę po mieście i nie zbieram papierków. :P chociaż takie małe miejskie śmieciuchy też mnie wkurzają, chodniki całe ulepione w gumach (bo przeciez nie mozna wypluć w chusteczkę lub od razu do kosza), jakieś"niewidoczne" wypuszczanie z ręki zużytego biletu po wyjsciu z autobusu... Wrrr... A jak widzę, że ktoś uchyla szybkę w samochodzie i wywala peta to mam ochotę mu go wrzucić z powrotem.
skojarzyło mi się
http://nissiax83.blogspot.com/2012/0...wa-sprawa.html
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 17:06   #4334
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
a nie wrzucalaś kiedyś na bloga zdjęcia ze studniówki z chłopakiem? *stalker mode*
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 17:36   #4335
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
a nie wrzucalaś kiedyś na bloga zdjęcia ze studniówki z chłopakiem? *stalker mode*
wrzucała, bo kiedyś podglądałam
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 17:59   #4336
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Filmik Karoliny raczej nie był skierowany do kobiet dorosłych, tylko do nastolatek. Każda dorosła kobieta sama by wiedziała co robić jak potrzebuje jakiegoś kosmetyku.


Rudziuttka oglądałam twój filmik z sierpnia z wyjazdu w Bieszczady i dlaczego ty zbierałaś te śmiecie z plaży? To jest Wasza prywatna część czy tak poprostu zbierasz bo Ci się nie podoba, że tam są?
Dla nastolatek? Nie wiem jak większość, ale w wielu 15-18 nie zdarzało mi się zostawać u chłopaka noc, ani mieszkać z żadnym .

Jak otwierałam film, pomyślałam, że będzie o czymś fajnym, jak np że męskie maszynki mogą pomóc w walce z wrastającymi włoskami (a dużo osób jeszcze tego nie wie), może coś o mocno oczyszczających szamponach czy o innych, konkretniejszych kosmetykach, które możemy sobie kupić na dziale męskim, a tu taka lipa 'jak jesteście u x to możecie się umyć jego żelem, zamiast chodzić brudne' .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:03   #4337
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Jak otwierałam film, pomyślałam, że będzie o czymś fajnym, jak np że męskie maszynki mogą pomóc w walce z wrastającymi włoskami (a dużo osób jeszcze tego nie wie), może coś o mocno oczyszczających szamponach czy o innych, konkretniejszych kosmetykach, które możemy sobie kupić na dziale męskim, a tu taka lipa 'jak jesteście u x to możecie się umyć jego żelem, zamiast chodzić brudne' .
Może zabrzmi to złośliwie, ale również można umyć włosy jego szamponem zamiast mieć brudne
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:08   #4338
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
To jednak rzadko spotykane zjawisko, żeby ktoś jechał na wakacje i zbierał śmieci po kimś.

Wiesz, to nie jest tak, że jadę na wakacje, zabieram rękawice i wielkie wory i zbieram śmieci. Po prostu jak leżę na plaży i (tak jak Rudziutka wspomniała) widzę np butelkę, czy kapsel, czy coś, czym ktoś mógłby zrobić sobie krzywdę chodząc boso to to zabieram. Tak samo nic mi się nie stanie jak zniosę ze szlaku opakowanie po snikersie, skoro ktoś nie potrafił tego zrobić, a przynajmniej dla kolejnych turystów będzie tam odrobinę czyściej.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dla nastolatek? Nie wiem jak większość, ale w wielu 15-18 nie zdarzało mi się zostawać u chłopaka noc, ani mieszkać z żadnym .

Jak otwierałam film, pomyślałam, że będzie o czymś fajnym, jak np że męskie maszynki mogą pomóc w walce z wrastającymi włoskami (a dużo osób jeszcze tego nie wie), może coś o mocno oczyszczających szamponach czy o innych, konkretniejszych kosmetykach, które możemy sobie kupić na dziale męskim, a tu taka lipa 'jak jesteście u x to możecie się umyć jego żelem, zamiast chodzić brudne' .
Tak, dla nastolatek. Bo to nastolatkom takie zachowania imponują. "Patrzcie jaka jestem fajna, śpię u chłopaka i użyłam nawet jego szamponu". Film równie bezużyteczny co połowa jej produkcji.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:10   #4339
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Tak Której Imienia Sie Nie wymawia, znowu zmieściła małą odezwe do wizarzu i niemodnych.W sumie to nie wiem o co jej chodzi, bo ostatnio akurat dośc pozytywnie sie o niej tutaj wypowiadałysmy.Ktoś zgłosił jej blog na blog roku na onecie. Głupi żart. Musze powiedziec zupełnie serio, że ona wygląda coraz lepiej i coraz lepiej sie maluje.Jej wypowiedzi też sa już prawie poprawne gramatycznie.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 18:13   #4340
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Boogiesilver o tatuażach z rozmazaną szminką i bardzo poprawną składnią i odmianą
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:13   #4341
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Tak Której Imienia Sie Nie wymawia, znowu zmieściła małą odezwe do wizarzu i niemodnych.W sumie to nie wiem o co jej chodzi, bo ostatnio akurat dośc pozytywnie sie o niej tutaj wypowiadałysmy.Ktoś zgłosił jej blog na blog roku na onecie. Głupi żart. Musze powiedziec zupełnie serio, że ona wygląda coraz lepiej i coraz lepiej sie maluje.Jej wypowiedzi też sa już prawie poprawne gramatycznie.
Głupi, ale zupełnie niegroźny, zgłoszonych blogów jest tam aż 1200, więc ten MM raczej po prostu zginął w tlumie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:14   #4342
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Głupi, ale zupełnie niegroźny, zgłoszonych blogów jest tam aż 1200, więc ten MM raczej po prostu zginął w tlumie.
No pewnie, że niegroźny, ale dali by jej juz spokój.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:27   #4343
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Boogiesilver o tatuażach z rozmazaną szminką i bardzo poprawną składnią i odmianą

yyyy... aha.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:28   #4344
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
No pewnie, że niegroźny, ale dali by jej juz spokój.
A mi się wydaje, że sama zgłosiła

Sent from my GT-I9305 using Wizaz Forum mobile app
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:35   #4345
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez sunshi93 Pokaż wiadomość

Hej, jeszcze raz poprosze Was o pinie i subskrypcje jak sie Wam spodoba
Nagralam pierwszy filmik! Pozdrawiam


http://www.youtube.com/watch?v=f0btmgLwHXk


:roll eyes:
Wybacz, ale na który wątek nie wejdę to o tym piszesz Nie spamuj.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:44   #4346
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez dolinka881 Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że sama zgłosiła

Sent from my GT-I9305 using Wizaz Forum mobile app
w filmiku mówi jasno "któraś z Was" więc to raczej nie ona sama, chyba, że ma jakieś rozdwojenie jaźni czy coś
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:58   #4347
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dla nastolatek? Nie wiem jak większość, ale w wielu 15-18 nie zdarzało mi się zostawać u chłopaka noc, ani mieszkać z żadnym .

Jak otwierałam film, pomyślałam, że będzie o czymś fajnym, jak np że męskie maszynki mogą pomóc w walce z wrastającymi włoskami (a dużo osób jeszcze tego nie wie), może coś o mocno oczyszczających szamponach czy o innych, konkretniejszych kosmetykach, które możemy sobie kupić na dziale męskim, a tu taka lipa 'jak jesteście u x to możecie się umyć jego żelem, zamiast chodzić brudne' .
Męskie szampony sa super.'a film IMHO jest skierowany do nastolatek : o ju z wiem co zrobię jak u niego zostanę na noc"
BTW to jest wymyślanie tematów na siłę, tylko po to żeby mieć filmik, bo średnio ogarnięta kobieta umyję się żelem i szamponem co w łazience stoją a nie będzie brudna chodzić.


Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Tak Której Imienia Sie Nie wymawia, znowu zmieściła małą odezwe do wizarzu i niemodnych.W sumie to nie wiem o co jej chodzi, bo ostatnio akurat dośc pozytywnie sie o niej tutaj wypowiadałysmy.Ktoś zgłosił jej blog na blog roku na onecie. Głupi żart. Musze powiedziec zupełnie serio, że ona wygląda coraz lepiej i coraz lepiej sie maluje.Jej wypowiedzi też sa już prawie poprawne gramatycznie.
Zrobiła prowo, nabito jej wejść i wyświetleń to za chwilę wykasuje stare treści i wrzuci nowe i z dnia na dzień sie stanie topową blogerka.

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
yyyy... aha.
Fuuuuj, czy ta kobieta nie ma lustra w domu?

[1=10d3114ef3d862beaa91202 3ff1278e051468e2e_611d910 7d3b9e;44603861]Dobra, obejrzałam film Karoli i pomijając jej perypetie miłosne to czy tylko ja mam z facetem wspólne: szampon, żel, odżywki, dezodorant i inne pianki? Nie wiem jakby wyglądała nasza łazienka i kabina prysznicowa jakby każdy kosmetyk pomnożyć razy dwa Tylko do mycia ryjka używamy co innego bo mamy inne ryjki.[/QUOTE]

Tak, ja mam wszystko swoje.
Dzieci mają wspólne ale też swoje.
W małej łazience mieścimy się spokojnie.

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Filmik Karoliny raczej nie był skierowany do kobiet dorosłych, tylko do nastolatek. Każda dorosła kobieta sama by wiedziała co robić jak potrzebuje jakiegoś kosmetyku.
Ale takich nie do końca ogarniętych chyba.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:59   #4348
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

"AniolNaResorach11 godzin temu


nie wykonuję takich makijaży choć nie powiem maluję koleżanki na wielkie wyjścia. Niestety nie posiadam takiego zaplecza wizażowego (podkłady, korektory do danego koloru twarzy) zdarza mi się czasem prowadzić warsztaty o podstawach makijażu i samoakceptacji na które zapraszam."

To co, idziemy?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:06   #4349
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez sunshi93 Pokaż wiadomość

Hej, jeszcze raz poprosze Was o pinie i subskrypcje jak sie Wam spodoba
Nagralam pierwszy filmik! Pozdrawiam


http://www.youtube.com/watch?v=f0btmgLwHXk


:roll eyes:

Mam tylko takie....

(wiem, suchar...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pinie.jpg (13,4 KB, 79 załadowań)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 19:08   #4350
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
"AniolNaResorach11 godzin temu


nie wykonuję takich makijaży choć nie powiem maluję koleżanki na wielkie wyjścia. Niestety nie posiadam takiego zaplecza wizażowego (podkłady, korektory do danego koloru twarzy) zdarza mi się czasem prowadzić warsztaty o podstawach makijażu i samoakceptacji na które zapraszam."

To co, idziemy?
jasne! tylko ciekawe po ile bo jak drogo to chyba zrobię zrzutkę na fejsie...
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 23:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.