Lakiery O.P.I cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 18:22   #1141
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Kupowałam do tej pory tam, gdzie było najtaniej to co mnie interesowało, a jednocześnie z dobrymi opiniami. Ostatnio tu: sendthetrend - natychmiastowa wysyłka, tu: cleopatrastyle-usa, a teraz czekam na przesyłkę od beautyzone2007 (szybko odpowiada na maile, lakiery wysłał od razu po wpłacie, opłaca się kupić kilka na raz, bo wysyłka pierwszego lakieru 4,50 USD, a następne po 2,50).
Zaraz sobie posprawdzam ) Dzięęki!
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 17:05   #1142
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
Lalesiu, czy ja Ci odpisałam?
Pustą wiadomość od Ciebie dostałam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:51   #1143
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

[QUOTE=marryme21;27209390]Właśnie myślałam o tym lakierze.Ale na swatchach wychodzi tak różnie-czasami jest taki brzydki,tępy kolor,czasami ładny.
Jak go oceniasz?



Według mnie to piękny beż . Błyszczy sie pięknie ale moze to zasługa seche i jest delikatny . A drugi moj ulubiony frenczowy to It' a girl ale to juz róż
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:17   #1144
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Pustą wiadomość od Ciebie dostałam
Jaa, tyle lat na Wiazażu zarejestrowana i taka durna. Spróbuję jeszcze raz, ale za cholerę się połapać nie mogę, co ciekawe kiedyś używałam z powodzeniem.

A przyszłam tu po to żeby spytać jakie kolory Sephora by OPI brać jeśli będzie okazja? Jest coś unikatowego czy rzucić się na osławiony Metro Chic czy Call your Mother (mam parlez-vous, nie przepadam ale trzymam)?

Edytowane przez t.nina
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:28
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:05   #1145
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ale się wściekłam.. Zamówiłam dwa lakiery na victorias beauty, to moje trzecie zamówienie, z poprzednimi wszystko było w porządku.. pamiętałam że skarżyłyście się na wysyłkę in postem więc specjalnie 5 razy sprawdziłam co zaznaczam.. w mailu z potwierdzeniem zamówienie pisze wielkimi literami Poczta Polska przesyłka priorytet.. no i co? dziś mi wysłali i patrzę, że wysłali in postem wkurzyło mnie to, bo pamiętam że przesyłka in postem była odrobinę tańsza.. nie ładnie się zachowują. Podejrzewam że to dlatego, że wykorzystałam te punkty które przyznają i zapłaciłam mniej o 3złote.. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i paczka dojdzie jak akurat ktoś będzie w domu ale nie omieszkam im napisać po wszystkim jakiegoś maila
I obawiam się, że ten przecudny sklep skutecznie mnie do siebie zniechęcił (kto wie, może to czytają )

A żeby zakończyć milszym akcentem, to się pochwalę zamówiłam Mermaid's tears dla siebie i Steady as she rose dla Bratowej
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:36   #1146
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
Według mnie to piękny beż . Błyszczy sie pięknie ale moze to zasługa seche i jest delikatny . A drugi moj ulubiony frenczowy to It' a girl ale to juz róż

Wygląda tak jak na tym zdjęciu?
https://lh5.googleusercontent.com/-5...0/DSC04104.JPG
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 22:04   #1147
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ale się wściekłam.. Zamówiłam dwa lakiery na victorias beauty, to moje trzecie zamówienie, z poprzednimi wszystko było w porządku.. pamiętałam że skarżyłyście się na wysyłkę in postem więc specjalnie 5 razy sprawdziłam co zaznaczam.. w mailu z potwierdzeniem zamówienie pisze wielkimi literami Poczta Polska przesyłka priorytet.. no i co? dziś mi wysłali i patrzę, że wysłali in postem wkurzyło mnie to, bo pamiętam że przesyłka in postem była odrobinę tańsza.. nie ładnie się zachowują. Podejrzewam że to dlatego, że wykorzystałam te punkty które przyznają i zapłaciłam mniej o 3złote.. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i paczka dojdzie jak akurat ktoś będzie w domu ale nie omieszkam im napisać po wszystkim jakiegoś maila
I obawiam się, że ten przecudny sklep skutecznie mnie do siebie zniechęcił (kto wie, może to czytają )

A żeby zakończyć milszym akcentem, to się pochwalę zamówiłam Mermaid's tears dla siebie i Steady as she rose dla Bratowej
Nie jesteś sama przed chwilką weszłam na swoje konto i co widzę?! numer paczki długi na jakieś 25 cyfr.... od razu się domyśliłam, że to Inpost. Też zaznaczyłam i zapłaciłam DROŻSZĄ opcję wysyłki pocztą polską. Normalnie jak otrzymam lakiery to do nich napiszę, żeby mi zwrócili różnicę w kosztach wysyłki!! A co?! Dla zasady cholera jasna!!
To jest oszustwo w biały dzień i niedotrzymanie warunków umowy kupna-sprzedaży. O!

Pierwszy i ostatni raz tam kupuję.
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 08:06   #1148
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
Jaa, tyle lat na Wiazażu zarejestrowana i taka durna. Spróbuję jeszcze raz, ale za cholerę się połapać nie mogę, co ciekawe kiedyś używałam z powodzeniem.

A przyszłam tu po to żeby spytać jakie kolory Sephora by OPI brać jeśli będzie okazja? Jest coś unikatowego czy rzucić się na osławiony Metro Chic czy Call your Mother (mam parlez-vous, nie przepadam ale trzymam)?

Nie jestes zadowolona z parlez vous wlasnie sie czaje na niego.
I na MIami Beet moze ktos ma?

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Kiedys mozna bylo odbierac osobiscie w Szczecinie i nawet wtedy kasowali za przesylke . Nie wiedziec czemu.
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:06   #1149
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ale się wściekłam.. Zamówiłam dwa lakiery na victorias beauty, to moje trzecie zamówienie, z poprzednimi wszystko było w porządku.. pamiętałam że skarżyłyście się na wysyłkę in postem więc specjalnie 5 razy sprawdziłam co zaznaczam.. w mailu z potwierdzeniem zamówienie pisze wielkimi literami Poczta Polska przesyłka priorytet.. no i co? dziś mi wysłali i patrzę, że wysłali in postem wkurzyło mnie to, bo pamiętam że przesyłka in postem była odrobinę tańsza.. nie ładnie się zachowują. Podejrzewam że to dlatego, że wykorzystałam te punkty które przyznają i zapłaciłam mniej o 3złote.. Mam nadzieję że wszystko będzie ok i paczka dojdzie jak akurat ktoś będzie w domu ale nie omieszkam im napisać po wszystkim jakiegoś maila
I obawiam się, że ten przecudny sklep skutecznie mnie do siebie zniechęcił (kto wie, może to czytają )

A żeby zakończyć milszym akcentem, to się pochwalę zamówiłam Mermaid's tears dla siebie i Steady as she rose dla Bratowej
Ja jak się poskarżyłam (tym bardziej, że znaczek był chyba za niecałe 4 zł, a zapłaciłam za wysyłkę ponad 15) i napisałam, że słyszałam o problemach z nimi, to pan mi odpisał, że jeśli coś takiego czytałam to po co u nich kupowałam? Ręce mi opadły.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:07   #1150
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Bardziej taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OPI-So-Many-Clowns-So-Little-Time-swatch.jpg (39,3 KB, 30 załadowań)
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:25   #1151
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja jak się poskarżyłam (tym bardziej, że znaczek był chyba za niecałe 4 zł, a zapłaciłam za wysyłkę ponad 15) i napisałam, że słyszałam o problemach z nimi, to pan mi odpisał, że jeśli coś takiego czytałam to po co u nich kupowałam? Ręce mi opadły.
HAHAHA dobre.
To znaczy, że to banda nieprofesjonalistów...
Ja już podziękuję za zakupy w tym sklepie. Doszły dziś moje lakiery ( na szczęście byłam w domu rano, jak Pani z inpostu do mnie zadzwoniła). Nie wyobrażacie sobie jak wielkie było moje zdziwienie jak poprosiła mnie o podanie numeru dowodu osobistego ŻE CO PYTAM? Mam podać numer i serię dowodu listonoszowi???? Odmówiłam. Po co im mój numer??
Nigdy więcej zakupów w Victorias Beauty i żadnych wysyłek Inpostem.

Jest jak piszesz, znaczek Inposta za 3,70, a w środku potwierdzenie zamówienia z jak byk wydrukowanym napisem "WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ", za którą zapłaciłam 11.48zł...

Żenada.
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 10:35   #1152
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak przychodzi co do czego, to ciężko się rozstać.

No dobra, zaciskając zęby:

OPI Red

A Oui Bit of Red

Lucerne-tainly Look Marvelous

Bastille my Heart

DS Reserve

I'm not Really a Waitress
Przejrzałam foty i niestety nic nie wpadło mi w oko . Mam juz duzo podobnych kolorów.
A moze znajdziesz coś jeszcze na wymianę ?


Do wziecia zostały

1. Jade is the New Black- użyty raz
2. 20 candles on my cake- nowy
3. In my back pocket- użyty raz
4. Eiffel for this color- nowy
5. Catch Me in Your Net- użyty raz
6. Holiday glow- wersja mini- użyty raz
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:21   #1153
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość
HAHAHA dobre.
To znaczy, że to banda nieprofesjonalistów...
Ja już podziękuję za zakupy w tym sklepie. Doszły dziś moje lakiery ( na szczęście byłam w domu rano, jak Pani z inpostu do mnie zadzwoniła). Nie wyobrażacie sobie jak wielkie było moje zdziwienie jak poprosiła mnie o podanie numeru dowodu osobistego ŻE CO PYTAM? Mam podać numer i serię dowodu listonoszowi???? Odmówiłam. Po co im mój numer??
Nigdy więcej zakupów w Victorias Beauty i żadnych wysyłek Inpostem.

Jest jak piszesz, znaczek Inposta za 3,70, a w środku potwierdzenie zamówienia z jak byk wydrukowanym napisem "WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ", za którą zapłaciłam 11.48zł...

Żenada.
To zdecydowanie moje ostatnie zakupy Ja o moich lakierach jeszcze nie mam informacji
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:57   #1154
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
To zdecydowanie moje ostatnie zakupy Ja o moich lakierach jeszcze nie mam informacji
Otworzyłam kopertę i przyjrzałam się lakierom.

Nie wiem co mam o tym myśleć, zobaczcie same. . .

(Wszystkich z góry przepraszam za skórki, nieumiejętny malunek i wszystkie inne grzechy . Generalnie chodzi mi o kolor Tickle My France-y).

Nie wiem czy dobrze widać opis - od lewej: Tickle My France-y z Allegro, Tickle My France-y z VB, Kreme de la Kremlin z VB.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie011.jpg (29,1 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez aniunia_81
Czas edycji: 2011-06-02 o 16:45
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:22   #1155
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość
Otworzyłam kopertę i przyjrzałam się lakierom.

Nie wiem co mam o tym myśleć, zobaczcie same. . .

(Wszystkich z góry przepraszam za skórki, nieumiejętny malunek i wszystkie inne grzechy . Generalnie chodzi mi o kolor Tickle My France-y).
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:23   #1156
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość
Otworzyłam kopertę i przyjrzałam się lakierom.

Nie wiem co mam o tym myśleć, zobaczcie same. . .

(Wszystkich z góry przepraszam za skórki, nieumiejętny malunek i wszystkie inne grzechy . Generalnie chodzi mi o kolor Tickle My France-y).
Przecież on jest różowawy czy to jest możliwe żeby kolor aż tak się różnił??
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:29   #1157
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

co prawda w necie można znaleźć przeróżne zdjęcia i kolory, ale zawsze mi się wydawało, że to kwestia światła itp.
Czyli kolejny lakier który ma wiecej niż jedną wersję? ciekawie...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:48   #1158
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
co prawda w necie można znaleźć przeróżne zdjęcia i kolory, ale zawsze mi się wydawało, że to kwestia światła itp.
Czyli kolejny lakier który ma wiecej niż jedną wersję? ciekawie...
...to są jeszcze inne kolory o wielu twarzach
A myślałam, że znalazłam dobrą firmę produkującą dobre lakiery
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:53   #1159
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
co prawda w necie można znaleźć przeróżne zdjęcia i kolory, ale zawsze mi się wydawało, że to kwestia światła itp.
Czyli kolejny lakier który ma wiecej niż jedną wersję? ciekawie...
Mnie się raczej wydaje, że niestety któryś jest oszukany Słyszałam już nie raz, że niektórzy sprzedawcy wlewają do pustych buteleczek po OPI, ORLY inne lakiery, np Golden Rose za 3zł Może któryś taki właśnie był
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 16:57   #1160
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

A butelki są identyczne?

OPI ma kilka takich lakierów, które są niby te same ale się różnią, może to jeden z nich. Nawet gdzieś mi się obiło, że któryś shatter ma dwie wersje...tak samo ten taki duochrome (?) Kate Perry ma chyba ze 4 wersje.

edit
Chyba tak rzeczywiście jest -> klik http://www.flickr.com/photos/cheshir/5377862832/
__________________
live long and prosper

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2011-06-02 o 16:58
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:04   #1161
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez aniunia_81 Pokaż wiadomość
...to są jeszcze inne kolory o wielu twarzach
A myślałam, że znalazłam dobrą firmę produkującą dobre lakiery
sama czytałam nieraz, ale z nazwy to raczej już nie wymienię. Damaris o tym też napisała właśnie...

no i po co robić dwie wersje? nie lepiej dać nową nazwę? bez sensu, tylko zamęt sieją.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:05   #1162
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

parlez vous opi ma tez dwie, fioletowa (pierwsza) i rozowa.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 19:02   #1163
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A butelki są identyczne?

OPI ma kilka takich lakierów, które są niby te same ale się różnią, może to jeden z nich. Nawet gdzieś mi się obiło, że któryś shatter ma dwie wersje...tak samo ten taki duochrome (?) Kate Perry ma chyba ze 4 wersje.

edit
Chyba tak rzeczywiście jest -> klik http://www.flickr.com/photos/cheshir/5377862832/
Chyba u mnie jest dokładnie ta sama sytuacja. Wychodzi na to,że rok temu kupiłam starą wersję, a teraz nową. Niestety jak się można spodziewać bardziej podoba mi się stara...
Do głowy by mi nie przyszło, że firma może dać inny pigment pod tą samą nazwą!!!

Butelki są niemal identyczne, stara wydaje mi się minimalnie smuklejsza, ale to może po prostu kwestia odlewu szkła... Naklejka na spodzie taka samiusieńka. Jedyna widoczna różnica ( oprócz koloru oczywiście) to znaczki informacyjne z tyłu buteleczki - w nowej są 3 a w starej 4.

Nowy to po prostu róż, stary był chłodniejszym beżem.

Co do przelewania lakierów w stare butelki . . . o dżizas. Czy ktoś już namierzył takich cwaniaczków?? Mam nadzieję, że się przy kolejnych zakupach nie nadzieję na taką wersję opika.

No nic... to mam jasny różyk ...i ciemniejszy na rok przynajmniej.
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 19:31   #1164
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

dwie wersje ma też bubble bath, jedna dużo bardziej różowa. my private jet ma okolo 5 wersji. to nagminne u opi.

a przelewanie to chyba raczej urban legend...
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 21:22   #1165
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Mam w takim razie różowe Tickle z Allegro, a później się dziwić opiniom, że to takie fenomenalne kolory, kameleony, o wielu twarzach, że zależy od koloru skóry...

Bubble Bath posiadam zupełnie nieróżowe.

To co, polecicie jakieś Sephora by OPI czy mam się nie podniecać?
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:37   #1166
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
Mam w takim razie różowe Tickle z Allegro, a później się dziwić opiniom, że to takie fenomenalne kolory, kameleony, o wielu twarzach, że zależy od koloru skóry...

Bubble Bath posiadam zupełnie nieróżowe.

To co, polecicie jakieś Sephora by OPI czy mam się nie podniecać?

Ale Bubble bath wystepuje oryginalnie w dwoch wersjach jedna jest bezowa druga rozowa .
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:38   #1167
t.nina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 52
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
Ale Bubble bath wystepuje oryginalnie w dwoch wersjach jedna jest bezowa druga rozowa .
A jak je rozróżnić przy zakupie?
t.nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 13:32   #1168
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez t.nina Pokaż wiadomość
A jak je rozróżnić przy zakupie?
maja w nazwie pink jak sa rózowe
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:05   #1169
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

obie nazywają się tak samo. żadna nie ma w nazwie pink. masz link do takiego?
na żywca podobno widać, przez internet nie masz szans odróżnić.

różnią się też napisami na dole (kolorem) bo jaśniejszy to stara formula, nie b3f.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 07:31   #1170
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
obie nazywają się tak samo. żadna nie ma w nazwie pink. masz link do takiego?
na żywca podobno widać, przez internet nie masz szans odróżnić.

różnią się też napisami na dole (kolorem) bo jaśniejszy to stara formula, nie b3f.

ja sie spotkałam ze w sklepie jest zaznaczone pink
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.