Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 13:12   #541
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Nawet zapach Babydream mi sie podoba: chyba jestem jedyną, która go lubi
margaretko,nie jestes jedyna-ja też lubie delikatny,neutralny,zapac h serii babydream. niestety w przeciwieństwie do zapachu hippa-zbyt intensywny dla mnie.
Ale wiem że tu sa rózne "nosy"-pamietam jak opisywałyscie ulubione prefumy,wiekszość dla mojego nosa sie nie nadaje...
bo nieststy mnie sie mało co podoba....ale to juz inna historia....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 13:54   #542
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Oleje i hydrolaty.

a mnie sie tez zapach babydream podoba - mam szampon z tej serii chco osobiscie (jesli chodzi o szampony/balsamy itd) wole owowcowe, samkowite zapachy
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 15:02   #543
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Oleje i hydrolaty.

dziewczyny, w końcu udało mi się kupić ten olejek hippa, dla mnie świetny zapach, no i już mnie skręca, żeby go wypróbować
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 17:38   #544
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Nie przeczytalam wszystkich stron. Nie wiem jak Wy to robicie, ze naskrobalyscie juz 19 stron

Chcialam tylko napisac, ze udzielil mi sie Wasz zapal i entuzjazm i tez zamowilam oleje i olejki.
Czekam na olej migdalowy na zimno tloczony, olej Jojoba i olej z orzechow laskowych

Mam zamiar to wszystko wykorzystac do masazu
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-12, 20:33   #545
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ogórecznik rzeczywiście pięknym siankiem pachnie.

Nałożyłam sobie wczoraj ogórecznik z HA na zorac, dziś buźka piękna, bez łuszczenia i świetnie nawilżona.

Mieszanki olejowe to dla mnie prawdziwy hit. Dzięki Limarii i próbkom dołożonym do innego tematycznie zamówienia, mam wreszcie to czego szukałam.

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-10-13 o 04:47
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:33   #546
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dziewczyny a znacie taki sklep: www.ecospa.pl Do mazideł nie podskoczy , ale mają tam kilka rodzajów olejów, których na mazidłach nie ma - np. jojoba, z pestek moreli, z orzechów laskowych, makadamia, kokosowy, arganowy. To jak rozumiem można używac jako oleje bazowe np. do masażu? Na tej stronie też jest receptariusz, ale jeszcze bardzo ubogi, strona chyba od niedawna działa. Jest tam przepis, jak zrobić mydło
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:44   #547
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Acha znamy Ja mam od nich dwa oleje: z pestek moreli i z makademii Używam ich na noc mieszając z kw. hialuronowym właśnie.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=333
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 11:35   #548
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
margaretko,nie jestes jedyna-ja też lubie delikatny,neutralny,zapac h serii babydream. niestety w przeciwieństwie do zapachu hippa-zbyt intensywny dla mnie.
Ale wiem że tu sa rózne "nosy"-pamietam jak opisywałyscie ulubione prefumy,wiekszość dla mojego nosa sie nie nadaje...
bo nieststy mnie sie mało co podoba....ale to juz inna historia....

Ja znam jeszcze inną oliwkę dla dzieci o delikatnym zapachu: Bubchen Pflege Ol (ale NIE Bubchen Baby Ol - ta zawiera olej mineralny) - fajny skład: wyciąg z nagietka, wit E, oleje: słonecznikowy, jojoba, migdałowy.
Bardzo fajny do ciała, do twarzy nie używałam.

Tak offtopikowo: u mnie jest podobnie: więkości perfum nie mogę znieść.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 12:45   #549
zora
Raczkowanie
 
Avatar zora
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 91
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ja mam pytanie a propos kwasu salicylowego.

Mam naczynkową i jednocześnie tłustą cerę i zastosowanie alkoholu w robionych wg przepisów z mazideł tonikach z tym kwasem nie budzi mojego entuzjazmu. Natomiast sam kwas salicylowy byłby dla mojej skóry bardzo pożądany. Przeczytałam, że on rozpuszcza się w tłuszczach i alkoholu etylowym. Czy jest więc możliwość żeby wymieszać go z jakimś olejem/maceratem odpowiednim do tłustej skóry i taką mieszankę położyć na twarz. A jeżeli tak to w jakich proporcjach?

Liczę na Waszą imponującą wiedzę w tym temacie
zora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 13:48   #550
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Acha znamy Ja mam od nich dwa oleje: z pestek moreli i z makademii Używam ich na noc mieszając z kw. hialuronowym właśnie.

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=333
No, wiedziałam że ktoś już tam był i próbował A czy te oleje mają jakieś zapachy? Czy tak jak mazidłowe pachną po prostu "olejem"?
Cytat:
Napisane przez zora Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie a propos kwasu salicylowego.

Mam naczynkową i jednocześnie tłustą cerę i zastosowanie alkoholu w robionych wg przepisów z mazideł tonikach z tym kwasem nie budzi mojego entuzjazmu. Natomiast sam kwas salicylowy byłby dla mojej skóry bardzo pożądany. Przeczytałam, że on rozpuszcza się w tłuszczach i alkoholu etylowym. Czy jest więc możliwość żeby wymieszać go z jakimś olejem/maceratem odpowiednim do tłustej skóry i taką mieszankę położyć na twarz. A jeżeli tak to w jakich proporcjach?

Liczę na Waszą imponującą wiedzę w tym temacie
Szczerze mówiąc nie wiem, jak z rozpuszczeniem kwasu w oleju - trzeba by spróbować. Trzeba by też sprawdzić, czy ph będzie odpowiednie - żeby kwas działał, to powinno być 3-4, nie więcej. Proporcje trzeba obliczyć wg docelowego stężenia, przy pomocy wagi jeśli sie takową ma albo objętości przy uwzględnieniu ciężaru właściwego.
Przy cerze naczynkowej możesz spróbować rozpuścić kwas w glikolu propylenowym i polysorbate - zajrzyj do wątku o domowym toniku z BHA
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 15:30   #551
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Oleje i hydrolaty.

jakiś wewnętrzny głos podpowiadał mi żeby nie zaglądac do tego wątku, udawało mi się go omijać kilka tygodni chyba, ale jednak wpadłam, zobaczyłam, przeczytałam cały i ... mam już sporą listę zakupową ale żeby nie było że wszystko dla mnie to i coś dla maminki przewidziałam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 16:15   #552
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No, wiedziałam że ktoś już tam był i próbował A czy te oleje mają jakieś zapachy? Czy tak jak mazidłowe pachną po prostu "olejem"?
Ten z makademii pachnie wyraźnie słodko orzeszkami, natomiast ten z pestek moreli ma bardzo delikatny zapch. Lunka, której wyslałam próbkę twierdzi, że bardzo ładny, natomiast ja prawie go nie wyczuwam
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 17:51   #553
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Question Dot.: Oleje i hydrolaty.

ok narazie kiepsko z kasa, ale najpierw wezme sobie kwasik hialuronowy i olej z dzikiej róży...

jak płacicie za to? przelewem to wiem..ale kartą jak? pewnie glupie pytanie ale serio nie wiem :/
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 17:55   #554
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Ginger Pokaż wiadomość
ok narazie kiepsko z kasa, ale najpierw wezme sobie kwasik hialuronowy i olej z dzikiej róży...

jak płacicie za to? przelewem to wiem..ale kartą jak? pewnie glupie pytanie ale serio nie wiem :/
Wszystkie info dotyczące płatności znajdziesz tu http://mazidla.com/index.php?option=...d=52&Itemid=47
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 18:07   #555
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Dot.: Oleje i hydrolaty.

ta juz wiem wszystko,

tylko po autoryzacji nacisnęłam dalej i wtedy przekierowało mnie na stronę główną Mazidła...mam nadzieje ze wszystko gra..

pozdrawiam...
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 20:10   #556
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Witam. Chciałabym sobie kupić jakiś olejek albo hydrolant - ale ..pogubiłam się w tym wszyystkim. Moge po prostu kupić olejek i smarować nim twarz ? lub taki hydrolant ? Rozumie, że będą efekty.
Ostatnio zainteresowało mnie też masło KArite. I moje pytanie- mogę go używac zamiast kremu i się nim posmarować czy trzeba wszysttko mieszać, eksperymentowac i wytwarzać z półproduktów ?
Właściwie to chciałabym unikać chemii w kosmetykach i stad moje zainteresowanie. POzdrawiam.
Mam nadzieje, że te pytanie nie wydadzą się Wam śmieszne ale dla niezorientowanej osoby te wszystkie olejki, hydrolanty to czarna magia. POczytałam już o tym trochę ale dalej się gubie.
No i z tymi olejkami, hydrolantami konieczne są filtry na twarz czy niekoniecznie ?
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 22:47   #557
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Oleje i hydrolaty.

wątek przeczytany, apetyt narobiony (pierwsze zamówienie przewiduję na Ecospa, następne na Mazidłach - jednak Ecospa ma olejki, które są mi bardziej potrzebne lub milej przeze mnie wspominane, jak migdałowy, fascynacja wynikająca ze zbawczego działania Octopiroxu na moją skórę). A tymczasem w najnowszym Twoim Stylu wysmażyli artykuł nt. olejku arganowego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 06:06   #558
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Oleje i hydrolaty.

Melduję się w oleistym wątku. Właściwie pod wpływem tego wątku wypróbowałam leżącą już czas jakiś próbkę olejku z komosy . Trzeba przyznać, że całkiem to fajne, przyjemne. Wyobrażałam sobie, że jeśli coś nazwano olejem to musi być strasznie gęste, lepiące no i takie jakieś fuj . A tu niespodzianka. Teraz tak sobie myślę nad olejkiem różanym.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 15:12   #559
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Melduję się w oleistym wątku. Właściwie pod wpływem tego wątku wypróbowałam leżącą już czas jakiś próbkę olejku z komosy . Trzeba przyznać, że całkiem to fajne, przyjemne. Wyobrażałam sobie, że jeśli coś nazwano olejem to musi być strasznie gęste, lepiące no i takie jakieś fuj . A tu niespodzianka. Teraz tak sobie myślę nad olejkiem różanym.
ja mam obie próbki i oba olejki sa dla mnie podobne.
rÓżany różą nie pachnie,bo jest z pestek.
Oba sa prawqie dla mojego nosa bezzapachowe.

ps.ładny avek kasiu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 19:31   #560
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Jak oceniacie takie połączenie: tonik z BHA i kwasem L-mlekowym a na to nałożony po 30 min. olejek hippa albo macerat brzozowy czy też któryś z innych mazidłowych olejów/maceratów? Tonik trochę ściąga mi twarz i chciałabym nałożyć po jego wchłonięciu coś co nie kłóciłoby sie z nim. Bardzo proszę dziewczyny o jakieś rady. Dziękuję
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 19:56   #561
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ja wrzucam olejek Hippa po ok. godzinie, półtorej - bo teraz stosuję tonik z BHA i, co prawda, niewielką ilością kwasu mlekowego, ale jednak ściąga skórę - olejek przynosi ulgę
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 20:03   #562
Kasiajka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiajka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 103
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym sobie kupić jakiś olejek albo hydrolant - ale ..pogubiłam się w tym wszyystkim. Moge po prostu kupić olejek i smarować nim twarz ? lub taki hydrolant ? Rozumie, że będą efekty.
Ostatnio zainteresowało mnie też masło KArite. I moje pytanie- mogę go używac zamiast kremu i się nim posmarować czy trzeba wszysttko mieszać, eksperymentowac i wytwarzać z półproduktów ?
Właściwie to chciałabym unikać chemii w kosmetykach i stad moje zainteresowanie. POzdrawiam.
Mam nadzieje, że te pytanie nie wydadzą się Wam śmieszne ale dla niezorientowanej osoby te wszystkie olejki, hydrolanty to czarna magia. POczytałam już o tym trochę ale dalej się gubie.
No i z tymi olejkami, hydrolantami konieczne są filtry na twarz czy niekoniecznie ?
Joaa12, w opisie każdego olejku czy hydrolatu jest sugerowane stężenie, jeśli górna granica wynosi 100%, tzn. że można stosować bezpośrednio na twarz bez rozcieńczania czy mieszania z innymi substancjami.
Jeśli chodzi o masło Karite,to jak najbardziej możesz go używać,gdyż nie alergizuje, topi się na skórze i dobrze wchłania.
Jeśli nie stosujesz filtrów,to używanie niektórych substancji może powodować dodatkowe skutki uboczne - wiele z nich działa fotouczulająco.
Może niech dziewczyny jeszcze się wypowiedzą.
__________________
Kasiajka
Kasiajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 20:09   #563
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ja wrzucam olejek Hippa po ok. godzinie, półtorej - bo teraz stosuję tonik z BHA i, co prawda, niewielką ilością kwasu mlekowego, ale jednak ściąga skórę - olejek przynosi ulgę

Myślisz, że nie zniweczę działania kwasu, jeżeli nałożę olejek wczesniej Po tym toniku mam wrazenie za małej skóry i myślę tylko o tym kiedy się nasmarować czymś tłustym albo nawilżającym.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 20:12   #564
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Hm, dziewczyny zalecają odczekać ok. godziny.. z tego, co pamiętam.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 20:40   #565
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dzięki justyce
Teraz też mi coś w głowie kołacze o tej godzinie. Chyba gdzies to było. Pomęczę sie więc tą godzinę.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 20:57   #566
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Też czekam zawsze ok. godzinki aby móc się "naoliwić".
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 22:49   #567
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Smile Dot.: Oleje i hydrolaty.

Kasiajka dzięki za odpowiedz. Zastanowie się nad olejkami, które chciałabym kupić. Tuutaj musze przebrnąć przez lektury internetowe Z pewnością skonsultuje się przed zakupami na wizażu. A z tego co wiem to stosowanie olejeku cytrynowego i słońce - chyba niewskazane. Wiecej nie znam. pozdrówka
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 08:32   #568
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Kasiajka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o masło Karite,to jak najbardziej możesz go używać,gdyż nie alergizuje, topi się na skórze i dobrze wchłania.
Rozmawiając z panią Lidią raczej przestrzegała przed nakładaniem tego na twarz jeżeli ktoś ma tendecję do zapychania i powstawania zaskórników,więc raczej ostrożnie z masłem na twarz. Masełko na ciało -masło na twarz-niekoniecznie.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 15:35   #569
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Witam,

Od razu mówie iż nie przeczytałam wątku, bo.... nie mam niestey na to czasu/dostępu do kompa... oczywiśćie wkrótce to nadrobię gdyż mnie bardzo temat zainteresował.

Na wstępie mam takie pytanie - czy oleje, które można kupić w Maidłach to są takie same oleje o których wypowiadała się min. Smok? tzw. olejki naturalne?

drugie pytanie: czy mając te olejki naturalne aby użyć je na twarz należy je z czymś wymieszać.. Czy mogłabym dostać odpowiedz z czym bo trochę się pogubiłam. Jedni piszą o MNF i czymś tam na literę H inni piszą o rozczieńczeniu z Oliwką Hipp lub olejem laskowym...????? zgubiłam się
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 15:57   #570
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Oleje i hydrolaty.

a ja wczoraj zakupiłam oliwkę HIPP i jestem zachwycona... na tyle ze olej z dzikiej róży idzie w odstawkę.
po pierwsze przepiękny zapach./. a olej niestety draznił mnie bardzo , po drugie wchłania się to na mnie prawie do matu.. nie zostawia tłustej warstwy jak olej (do ktorej kleiły mi się włosy fuj ), buzia mięciutka i milutka.
A co najwazniejsze wysmarowałam tą oliwką dziś rano buzię a po chwili filtr który wchłoną się bez problemów... z matowieniem też nie byłoproblemów... a nareszcie nie czuje sciagnięcia twarzy hura ! moj nowy hit - dobrze ze kupiłam od razu dwie butelki
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.