Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 15:40   #1801
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
liczyłam Ale nie wiem ile poszło przez ten czas a ile przybyło. w poprzedniej częście nawet fotki wrzucałam.

Wiem, że już mam żeli tylko 74 sztuki Bo pooddawałam trochę, trochę sprzedałam i poszło
Pamietam te fotki i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu tych ilości, ale chyba nie było tam wszystkiego, bo np lakierów nie pamiętam, dlatego byłam ciekawa ile rzeczywiście tego masz

Ja kilka miesicy temu przysiadłam i spisałam wszystkie kosmetyki razem z datami ważnosci. Później rozpisałam je w dwóch dokumentach w wordzie - 1 z kosmetykami wg rodzajów (np pielęgnacja twarzy, włosy, kremy do rąk, podkłady itd) w kolejności terminów, a 2 wszystkie razem z uwzglednieniem tylko terminów bez podziału. Zajęło to trochę czasu ale teraz łatwiej mi ogarnąć. No i aktualizuję sobie fotki z wykreślaniem zużytych. Tylko roboty na początku było z tym sporo
ps ja kilka razy zamawiałam w zsk i zawsze wszystko było ok, ewidentnie musisz mieć pecha do tego sklepu...
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 15:48   #1802
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Pamietam te fotki i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu tych ilości, ale chyba nie było tam wszystkiego, bo np lakierów nie pamiętam, dlatego byłam ciekawa ile rzeczywiście tego masz

Ja kilka miesicy temu przysiadłam i spisałam wszystkie kosmetyki razem z datami ważnosci. Później rozpisałam je w dwóch dokumentach w wordzie - 1 z kosmetykami wg rodzajów (np pielęgnacja twarzy, włosy, kremy do rąk, podkłady itd) w kolejności terminów, a 2 wszystkie razem z uwzglednieniem tylko terminów bez podziału. Zajęło to trochę czasu ale teraz łatwiej mi ogarnąć. No i aktualizuję sobie fotki z wykreślaniem zużytych. Tylko roboty na początku było z tym sporo
ps ja kilka razy zamawiałam w zsk i zawsze wszystko było ok, ewidentnie musisz mieć pecha do tego sklepu...
bo lakierów nie wrzucałam

też w weekend majowy wszystko spisałam

a co do zsk ja zawsze z dziewczynami zamawiałąm zbiorowo i wszystko było oke.. teraz dwa zamówienia sama zorganizowałam i pomyłki/braki
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 15:50   #1803
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Mam już 8 denek w tym miesiącu, co uważam za całkiem dobry wynik, bo dopiero 1/3 miesiąca za nami. Zrobiłam sobie listę rzeczy do wykończenia w maju, wyszły mi 23 pozycje, mam nadzieję że dobiję chociaż do 20-stki i będę miała więcej zużyć niż zakupów.
2 rzeczy jeszcze będę musiała kupić, bo mam na wykończeniu żel do higieny intymnej i antyperspirant, a zapasów w tej kategorii brak.
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 16:19   #1804
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

zakupy:
-perfumy gucci guilty intense- 2 perfumy w tym roku, wiec nie ma zle, cos tam jest potrzebnego nowego
-mazidlo do ust boujuris
-mydlo w kostce rumiankowe
a to wszystko -20% w douglasie dzieki nocy zakupow

do tego wo rossie plyn do kapieli la petit- kwiat wisni i 2 produkty do ust, jeden boujuris a drugi juz nie pamietam z czego

zuzycia:
eco hysteria- odzywka wygladzajaca z jedwabiem- kupie ponownie
balea, zel pod prysznic queen of the night- sama nie wiem
balea, brzoskwiniowe mydlo w plynie- kupie ponownie, super zapach

Dzisiaj wysmarowalam sie maslem do ciala organique o zapachu mleka i jestem podjarana jego zapachem, taki mleczno-slodki Masla jest niewiele, bo chyba 100 ml, ale za to jest bardzo wydajne i warte swojej ceny. Tylko trzeba sie nameczyc z wsmarowaniem.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Mam już 8 denek w tym miesiącu, co uważam za całkiem dobry wynik, bo dopiero 1/3 miesiąca za nami. Zrobiłam sobie listę rzeczy do wykończenia w maju, wyszły mi 23 pozycje, mam nadzieję że dobiję chociaż do 20-stki i będę miała więcej zużyć niż zakupów.
tez kiedys robilam lisyy rzeczy do wykonczenia w danym miesiacu, ale jakos odbieralo mi to radosc korzystania z kosmetykow. I za duzo sie na tym skupialam.

Teraz po prostu jak wstawiam odzywke do lazienki to ja zuzywam, zamiast zonglowac jak kiedys. Chyba, ze mi nie odpowiada to chowam . Bo niedlugo moze mi pasowac, zalezy od kondycji wlosow, wilgotnosci powietrza itd.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 17:21   #1805
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Starczą Ci na znacznie dłużej :p
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 19:38   #1806
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Miałam dzis jechac do Rosska oblukac maselka Astora ale mi sie odechciało. Najwyzej za jakis czas kupie w normalnej cenie. Musze spradzic kolory, czy w ogole mi podpasuja.

Zuzylam zel p/prysznic BingoSpa 500 ml
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 21:08   #1807
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy taką ogromną, skoro wszystkich kosmetyków kolorówka + pielęgnacja mam tyle co Parole lakierów i mniej niż NomadSoul.

Z ciekawości aż policzyłam i wszystkiego mam 72 szt, w tym:
- cienie - 12
- podkłady - 8 - ale uzywane rotacyjnie w zależności od pogody, stanu cery i pory roku
- puder - 9 - 1 właśnie zużyłam, drugi na wykończeniu, a używane w zależnosci od użytego podkładu
- korektor - 8
- róż - 3
- brązer - 1
- tusz - 4
- kredki do oczu - 3
- kosmetyki do brwi - 3
- lakiery - 8
- kolorówka do ust - 13

jedynie korektorów sporo, ale to dlatego, że ciagle szukam czegoś, co ogarnie moje cienie pod oczami

72 szt wszystkiego z kolorówki (podkładów, pudrów, lakierów, szminek, cieni itd) to wcale nie jest dużo biorąc pod uwagę, że zależnie od dnia i nastroju używam ciagle czegoś innego i prawie wszystko (w zapasie mam z 7 szt) jest w użyciu
Faktycznie nie masz dużo, mea culpa Możliwe, że cię z kimś innym pomyliłam z wątku. Chodziło mi o to, że wszędzie są zatopione pieniądze, u jednych w lakierach, u innych w żelach itp , ale w tym momencie moja wypowiedź nie ma sensu

Mam już dosyć walki z suchą skórą. Mam paskudne,szorstkie placki na twarzy i dlatego umówiłam się do dermatologa. Może on pomoże
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 21:32   #1808
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Zużyłam żel do twarzy do skóry suchej i wrażliwej Nivea (nareszcie ) i tonik Ziaja aloesowy.
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 21:59   #1809
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Faktycznie nie masz dużo, mea culpa Możliwe, że cię z kimś innym pomyliłam z wątku. Chodziło mi o to, że wszędzie są zatopione pieniądze, u jednych w lakierach, u innych w żelach itp , ale w tym momencie moja wypowiedź nie ma sensu

Mam już dosyć walki z suchą skórą. Mam paskudne,szorstkie placki na twarzy i dlatego umówiłam się do dermatologa. Może on pomoże
Spoko, w sumie na tym zdjeciu, które ostatnio wrzuciłam, mogło sie wydawać, że dużo tego

A na suche placki (często mam takie na policzkach i czole) polecam epikrem - świetnie sobie z tym radzi albo olej makadamia połaczony z odrobiną drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Oczywiście przed zastosowaniem któregoś z powyższych potrzebny peeling, bo inaczej efekt i tak bedzie marny

ps zużyłam płyn micelarny bebeauty i maskę do włosów blond biovax
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 22:23   #1810
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Hej dziewczyny, zastanawiam sie wlasnie czy ponownie sie dolaczyc do Was. Pierwszy raz zaczynalam tu w 2009 roku z 74 szt. pielegnacji i 68 szt. kolorowki. W miedzyczasie zmienily mi sie potrzeby, zmienikam kraj i na dzien dzisiejszy zostalam z 33 szt. pielegnacji (+ 4szt w zapasie, ale zapasow nie licze, odkad mieszkam poza pl zawsze chomikuje ulubione polskie kosmetyki do ktorych ciagle wracam). W kolorowce mam 48 szt. i bardzo chcialabym miec mniej. Ja wiem ze dla wielu dziewczyny to sie wyda smieszne, ale ja wciaz czuje ze mam wszystkiego za duzo. Listy i podsumowania prowadze miesiecznie od wlasnie 2009 roku (bez 2013) i nie widze jak zejsc z ta iloscia jaka mam jeszcze nizej. Poza wszystkim teraz wszystko kusi bardziej, bo albo nowe, albo trzeba kupic na zapas przeciez ;P przyjmiecie takiego dziwaka jak ja?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2014-05-12 o 00:10
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 22:25   #1811
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Zużyłam scrub do ciała Hawaii z Ori

Wysłane znad wiadra kawy
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 00:08   #1812
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
dorzucam foto mojego "minimalizmu paznokciowego", skoro i tak robiłam wczoraj aktualizację zdjęć
O wlasnie poszukuje takich minimalistcznych przykladow, moze to mi pomoze zejsc nizej z iloscia kolorowki, lakierow mam chyba 18. Moim problemem jest wlanie kolorowka, mam jej najwiecej, a na codzien uzywam tylko podkladu mineralnego. Mam 5 palet cieni I musze z tym cos zrobic, bo uzywam moze 2 z nich raz na kilka tygodni. Nawet jak juz niby zrobie porzadek I mam mniej, to po kilku tygodnich jak mysle ze mam przeciez juz malo to zawsze jakis drobiazg kupie, a potem zastanawiam sie co z nim zrobic. Ile ja juz rzeczy rozdalam albo wyrzucilam... Nawet tydzien temu kupilam 2 pomadki bo byla promocja 3 za 2 a kupowalam pedzel. I co? Obie wyladowaly w koszu bo mega wysuszacze...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 03:10   #1813
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Sprzedałam jeszcze
-Maske do wlosów Joanna
-Żel brzoskwiniowy bingo spa
-Peeling os


Niby zyskalam tylko 40zł za te i wcześniejsze kosmetyki, ale zawsze to coś i więcej miejsca.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 07:44   #1814
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Witaj favianna,
Denkowanie spore , jednak w tym miesiącu forum bardziej zachęcało do zakupów przez te promocje w R. i N.

Robię bilansy tygodniowe, bo spory ruch w zapasach.
Poszło w świat:
Nature pour Homme EDT 50ml Yves Rocher
Nature pour Homme płyn po goleniu 75 ml Yves Rocher
Żel do golenia z aloesem 150 ml Yves Rocher
Hoggar Homme EDT Yves Rocher
Puder Celebrities Eveline (okazało się, że kupiłam za mało, bo pudry się spodobały)
Korektor Art Scenic Eveline
Zestaw dla dzieci szampon+mleczko+mydło Johnson's
minizestaw malinowy żel+mleczko+pastylka Yves Rocher
Zestaw Un Matin au Jardin żel+róża Yves Rocher

Zużycia:
szampon Gliss Kur Oil Nutritive Schwarzkopf
Secret's d'Essence Neroli Yves Rocher
mydło w płynie owies Yves Rocher
błyszczyk w kostce Golden Rose
korektor Affinitone Maybelline
peeling Detox Yves Rocher
peeling Plaisure Nature truskawka Yves Rocher
krem Garnier Nutridermist

Kupione:
w przeddzień końca promocji w R.:
pomadka Aqua Platinum Eveline 2 szt. nr 480 nr 429
pomadka Colour Celebrities Eveline 2 szt. nr 101
odżywka diamentowa do paznokci Eveline 4 szt.
W B.
serum arganowe Marion 4 szt.
płyn micelarny Be beauty


Pomadki Celebrities kupiłam dla kogoś. Kolor: głęboka czerwień bez drobinek. Osobiście nie lubię tej serii, bo są gorzkie w smaku, choć nie można im zarzucić złej jakości. Opakowanie prawie identyczne z Grand Rouge z Yves Rocher, a różnica w cenie 40 zł!!! (regularna: 14,99 vs. 55 zł). Pisałam, że chcę dokupić lakiery Rita Ora, ale do końca czekałam na dołożenie na półki i nie było już 203 Lose your lingerie, czyli w tej turze w ogóle nie kupiłam lakierów.

Micel z B. kupiłam po raz pierwszy, bo wszyscy używają, a ja nawet nie testowałam.
No i czekam na 2 zamówienia z dziś z wysyłkowej z YR jedno za 46zł, drugie za 70 zł, bo skończyły mi się peelingi.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-05-12 o 12:53
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 10:29   #1815
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Kurde ja do tej pory jakos tylko te droższe rzeczy wystawiałam, chyba że takie trudno dostępne jak np bronzer honolulu który zawsze wszędzie wykupiony.
Mam troche tych rosyjskich rzeczy do opchniecia jeszcze, ale na razie wyprzedaje górnopółkowe podkłądy które się u mnie nie sprawdziły i mimo, że większość nie używana właściwie, tylko sprawdzony kolor, a ceny są niższe o ponad połowę od cen w Sephorze i Douglasie to i tak zainteresowanie prawie żadne.

Zdradźcie swoje ticki co do sprzedawania rzeczy w internecie, na jakich portalach sprzedajecie nie trafione kosmetyki?


Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Sprzedałam jeszcze
-Maske do wlosów Joanna
-Żel brzoskwiniowy bingo spa
-Peeling os


Niby zyskalam tylko 40zł za te i wcześniejsze kosmetyki, ale zawsze to coś i więcej miejsca.
na all sprzedałaś? można wiedzieć ile mniej wiecej za rzeczy konkretne dostalaś? bo w sumie zastanawia mnie jak ludzie takie rzeczy kupują na all to przecież plus wysyłka wyjdzie tyle co w sklepie, i sobie myśle, ze za 1zł mozeby ktoś kupił to nie wystawiam wtedy, ale jak widać na Twoim przykładzie da się.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Robię bilansy tygodniowe, bo spory ruch w zapasach.
Poszło w świat:

Korektor Art Scenic Eveline.
Oddałaś czy sprzedałaś? Bo własnie ja też mam na zbyciu i zastanawiam się czy wogóle opłaca mi się wystawiać na all.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 10:40   #1816
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Pisałam, że chcę dokupić lakiery Rita Ora, ale do końca czekałam na dołożenie na półki i nie było już 203 Lose your lingerie, czyli w tej turze w ogóle nie kupiłam lakierów
Trzeba było mówić, jak kupowałam swój, to był cały rząd i bym wzięła jeszcze sztukę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 10:58   #1817
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zdradźcie swoje ticki co do sprzedawania rzeczy w internecie, na jakich portalach sprzedajecie nie trafione kosmetyki?
Oddałaś czy sprzedałaś? Bo własnie ja też mam na zbyciu i zastanawiam się czy wogóle opłaca mi się wystawiać na all.
Właściwie to siostra sprzedała koleżance po kosztach.

Allegro ma wysokie prowizje, no i Kupujący są nierzetelni. A od dzisiaj prowizja musi być płacona w momencie kupienia, a nie sfinalizowania transakcji. W sumie wolę eBay. Na allegro tanie kosmetyki nie pójdą. Sprzedaje się raczej górna półka i perfumy. Ewentualnie zestawy - mega paki. W licytację się nie bawię (wolę Kup teraz), odkąd musiałam coś sprzedać poniżej kosztów, bo teraz wszyscy licytują Snajperem.

Dzięki Inspire, ale to nawet lepiej, bo mam naprawdę dużo lakierów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-05-12 o 12:51
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 11:16   #1818
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witaj favianna,
Denkowanie spore , jednak w tym miesiącu forum bardziej zachęcało do zakupów przez te promocje w R. i N.
hej cosmetix
mi kuszenie R i N nie straszne bo nie mam ich u siebie, ale zwlaszcza nad brakiem R ubolewam choc wtedy tobym poplynela z ilosciami
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 11:33   #1819
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kurde ja do tej pory jakos tylko te droższe rzeczy wystawiałam, chyba że takie trudno dostępne jak np bronzer honolulu który zawsze wszędzie wykupiony.
Mam troche tych rosyjskich rzeczy do opchniecia jeszcze, ale na razie wyprzedaje górnopółkowe podkłądy które się u mnie nie sprawdziły i mimo, że większość nie używana właściwie, tylko sprawdzony kolor, a ceny są niższe o ponad połowę od cen w Sephorze i Douglasie to i tak zainteresowanie prawie żadne.

Zdradźcie swoje ticki co do sprzedawania rzeczy w internecie, na jakich portalach sprzedajecie nie trafione kosmetyki?




na all sprzedałaś? można wiedzieć ile mniej wiecej za rzeczy konkretne dostalaś? bo w sumie zastanawia mnie jak ludzie takie rzeczy kupują na all to przecież plus wysyłka wyjdzie tyle co w sklepie, i sobie myśle, ze za 1zł mozeby ktoś kupił to nie wystawiam wtedy, ale jak widać na Twoim przykładzie da się.

.
Nie sprzedawałąm na allegro. Zrobilam fotki wrzuciłam na dysk gogle i podrzuciłam paru koleżankom.

Ceny za maskę 5 zł, peeling 5 żel 3,5 zł, krem do stóp 5 zł, mgiełki po 5 zł, serum Soraya 8 zł.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 15:57   #1820
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Ee to u mnie nie przejdzie takie sprzedawanie po znajomych xD ja wlasnie jakos preferuje licytacje, bo sama tylko na nie patrze niewiem czemu. Takich ☠☠☠☠☠☠☠.troche mam ale wlasnie nie ma tego jak opchnac.8
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:02   #1821
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Rotkohl, zrób wątek wymiankowy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-05-12 o 16:23
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:05   #1822
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ee to u mnie nie przejdzie takie sprzedawanie po znajomych xD ja wlasnie jakos preferuje licytacje, bo sama tylko na nie patrze niewiem czemu. Takich ☠☠☠☠☠☠☠.troche mam ale wlasnie nie ma tego jak opchnac.8
to zrób tak jak parole tylko u nas na wątku zakupowym, może komuś się coś przyda
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:31   #1823
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
to zrób tak jak parole tylko u nas na wątku zakupowym, może komuś się coś przyda
konto mi jeszcze zablokują i co ja biedna zrobie bez wizażu



Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rotkohl, zrób wątek wymiankowy.
miałam kiedyś wymiankowy, ale mnie w sumie wymianki nie za bardzo interesują. Ubrania mają dla mnie dużo mniejszą wartośc niż kosmetyki, więc mi się nie opłaca wymieniać. Dla mnie uzywane ciuchy autmoatycznie mają wartość jak z SH , więc np podkład Chanel będzie dla mnie conajmniej 2 razy większej wartości niż skórzana kurtka, ale już tam sprzedać za 1/2 ceny jestem w stanie . Kosmetyki na wymiane mnie nie interesują raczej chyba, ze takie konkretne rzeczy, które mam w głowie a zdobyc nie mogę, bo tak o to wolę sobie kupić mimo wszystko. Nie lubie się wymieniać jakoś.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:33   #1824
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
to zrób tak jak parole tylko u nas na wątku zakupowym, może komuś się coś przyda
jest taki wątek?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:42   #1825
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
jest taki wątek?
chodziło mi o lubelski wątek gdzie robimy zbiorowe zakupy żeby płacić mniej za wysyłkę, ale fakt zapomniałam że na wizażu nie można sprzedawać
Rotkohl to może na fb?
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:43   #1826
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Doszły mi 3 kosmetyki:
kupiłam krem ziaja spf 25 8,50zł

dostałam do testów:
-szampon dove 250ml
-maskę z odzywką 180ml

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2014-05-12 o 16:44
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:53   #1827
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Zakwalifikowałam się do testów Dove
Dostalam dziś:
- szampon
- odzywkę
- 60sekundową terapię
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:55   #1828
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
chodziło mi o lubelski wątek gdzie robimy zbiorowe zakupy żeby płacić mniej za wysyłkę, ale fakt zapomniałam że na wizażu nie można sprzedawać
Rotkohl to może na fb?
mam szatański plan zrobię wyprzedaż blogową i wstawie link w podpisie, linki do blogów zakazane nie są
Myślałam o fb, ale ja na fb nie siedze, zastanawiałam się nad vinted ale tam raczej mało kto szuka kosmetyków.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 16:57   #1829
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zakwalifikowałam się do testów Dove
Dostalam dziś:
- szampon
- odzywkę
- 60sekundową terapię
są już gdzieś wyniki ? bo mi się nic nie wyświetla
Chociaż przypuszczam, że jak nic nie dostałam to sie nie załapalam
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:02   #1830
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
są już gdzieś wyniki ? bo mi się nic nie wyświetla
Chociaż przypuszczam, że jak nic nie dostałam to sie nie załapalam
https://wizaz.pl/akcje/dove/studio-p...zial.php#apoll
tu powinny być a nie ma.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 14:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.