Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-28, 12:35   #2641
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Gratuluje zuzycia 7 balsamow, nawet jesli to resztki. Fajna musiala byc ulga
Mi w tamtym miesiacu poszly 4 smarowidla do ciala- dwa cale(ale male) i 2 resztki. W tym skoncze tylko jedno maslo, bo uzywalam np duzego mleczka. Ale przeciez nie bede sie scigac i nakladac nadmiaru. Wazne, ze zadnego smarowidla nie kupilam w ostatnich dwoch miesiacach.

Zgrzeszylam i kupilam w lidlu plyn-szampon o zapachu oranzady. Odmladzam sie, a co

Kolekcja zeli i plynow sie zmiejsza. Minusem zapasow jest to, ze sie zmieniaja preferencje zapachowe i potem trzeba sie meczyc. Mam takie zapachy, ktore lubie jakis czas, potem nie lubie, teraz znowu lubie. Teraz np slodkie mi w wiekszosci nie pasuja i nie bylam zachwycona arbuzowym zelem, a tu jeszcze jakas truskawka, pianka truskawkowo-smietankowa itd. Sa ladne, ale jakies za mdle na chwile obecna.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:43   #2642
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Kolekcja zeli i plynow sie zmiejsza. Minusem zapasow jest to, ze sie zmieniaja preferencje zapachowe i potem trzeba sie meczyc. Mam takie zapachy, ktore lubie jakis czas, potem nie lubie, teraz znowu lubie. Teraz np slodkie mi w wiekszosci nie pasuja i nie bylam zachwycona arbuzowym zelem, a tu jeszcze jakas truskawka, pianka truskawkowo-smietankowa itd. Sa ladne, ale jakies za mdle na chwile obecna.
Dlatego ja mam w zapasach różnorodność. Słodkie, owocowe, świeże, neutralne, kwiatowe. Jest w czym wybierać.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:45   #2643
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Wrzucam bilans. Niestety laptop mi się ostatnio zepsuł i nie wiem, kiedy odzyskam dane z dysku (czeka mnie kupno nowego laptopa ), więc przejrzałam moje wiadomości z całego miesiąca i skleiłam bilans. Powinno być wszystko.

Wyszło (17):
- zużycia:
1) Bourjois, Dwufazowy preparat do demakijażu oczu, 200 ml
2) Yves Rocher, Gommage Gourmand, Morelowy peeling do twarzy, 50 ml
3) Cien, Czekoladowe masło do ciała, 400 ml
4-5) Isana, Żel do golenia dla skóry wrażliwej, 150 ml
6) Matrix, Biolage Volumatherapie, Szampon zwiększający objętośc włosów, 250 ml
7) Yves Rocher, Collection Cacao, Musujący żel pod prysznic Czekolada & Pistacja, 300 ml
8) Tołpa, Spa Bio, Anti Stress, Peeling borowinowy do odnowy biologicznej, 42 g
9) Oriflame, Milk & Honey Gold, Odżwyczy krem do rąk i ciała, 250 ml
10) Świt Pharma, Exclusive, Krem do stóp antyperspirant, 75 ml
11) Isana, Zmywacz do paznokci o zapachu migdałów, 250 ml
12) Yves Rocher, Regenerujący balsam do ust z masłem Karite, 4 g
13) Lirene, Youngy 20+, Peeling gruboziarnisty Indyjska Harmonia, 200 ml
14) Lirene, Odżywianie, Maseczka samowchłaniająca z witaminami E i PP, 10 ml
15) Yves Rocher, Repair, Olejek odbudowujący do włosów, 150 ml
- wymianka:
1) Balea, Summer Glam, Rozświetlający balsam do ciała, 200 ml
2) Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci, 5 ml

Przyszło (13):
- zakupy:
1-3) Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do dekamijażu oczu, 140 ml - 3 x 5,50 zł
4) Isana, Żel do golenia dla skóry wrażliwej, 150 ml - 9,90 zł
5) Świt Pharma, Exclusive, Krem do stóp antyperspirant, 75 ml - 3,50 zł
- wymianka:
1) Eucerin, AQUAporin Active, Nawilżający krem pod oczy, 15 ml
2) La Roche-Posay, Kojąca maseczka nawilżająca, 6 ml
3) Oriflame, Swedish Spa, Wygładzający scrub do twarzy, 75 ml
4) Bioderma, Hydrabio, Tonik nawilżający do skóry odwodnionej i wrażliwej, 250 ml
5) Clinique, All About Eyes, Krem pod oczy, 5 ml
- prezent / gratis:
1) Bielenda, Appetizing Body Spa, Masło do ciała Wanilia + Pistacja
2) Blend-a-med, Pro-Expert, Pasta do zębów, 15 ml
3) Bielenda, Esencja Młodości, Nawilżający płyn micelarny do mycia i demakijażu 3w1, 200 ml
- próbki:
1) Schwarzkopf, Essence Ultimate, Omega Repair, Szampon, 10 ml

Wydane: 29,90 zł

Jestem bardzo zadowolona
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2014-06-28 o 12:50
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:48   #2644
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Nusia, jest z czego być zadowoloną, gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:48   #2645
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Kupiłam pomadkę z filtrem Tisane. Niby pomadek mam sporo, ale żadnej z filtrem, a powinnam bardzo uważać na słońce, więc zakup traktuje jako potrzebny. Kliknęłam jeszcze zestaw miniatur perfum na YR, ale pewnie dopiero w lipcu przyjdą, więc do czerwcowego bilansu nie wchodzą.

Szkoda tylko, że zużycia w tym miesiącu marne.
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:51   #2646
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez cpp
Kliknęłam jeszcze zestaw miniatur perfum na YR, ale pewnie dopiero w lipcu przyjdą, więc do czerwcowego bilansu nie wchodzą.
Jakie miniatury? ja myślę nad zestawem z Neroli, bo chciałam poznać zapach, ale chyba każda oferta z wysyłkowej łączy się z większymi zakupami :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:42   #2647
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Chyba pierwszy raz w zyciu mam w zapasach az 3 zele pod prysznic... W sumie 2 wykonczylam w tym miesiacu, wiec wlasciwie tylko jeden na plus. Ale mam tez oczywiscie wytlumaczenie - pomieszkuje w 3 miejscach na raz, wiec bede miala po jednym wszedzie, to raz. A dwa, ze limitka Original Source ananasowa https://www.originalsource.pl/zel-pineapple-cactus pachniala tak, ze mialam ochote ponacierac sie nia juz w Hebe...
Chcialabym miec az 3 zele w zapasach
Ja mam duuuzo mniej restrykcyjne normy i do 10 byloby dla mnie ok, a dlatego az tyle ze lubie sobie cos przywiezc z wyjazdow. Albo jak jest jakas super limitka typu wisnia&czeresnia z balei to lubie miec zapas.
Za to nie zamierzam chomikowac zeli latwo dostepnych.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
zużyłam Schwarzkopf, Gliss Kur Total Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych i Eveline, Argan + Keratin, Arganowa odżywka do włosów 8 w 1 (NIE POLECAM, badziew straszny).
A ja calkiem bylam z tej odzywki zadowolona, z tym ze ja uzywam zamiennie odzywek bo stosowanie codziennie czegos z proteinami zrobiloby mi siano.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 13:52   #2648
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Jakie miniatury? ja myślę nad zestawem z Neroli, bo chciałam poznać zapach, ale chyba każda oferta z wysyłkowej łączy się z większymi zakupami :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zestaw z Neroli właśnie plus ten z So Elixir, Naturelle i Vanille Noir. A, no i jako prezent do zamówienia wybrałam SEP 30ml

Fakt, trzeba zamówić trochę, żeby się opłacało. Ja wzięłam jeszcze krem pod oczy i "niespodziankę", żeby dociągnąć do darmowej przesyłki. Ale suma sumarum, jak ktoś chce wypróbować zapachy, to myślę, że się opłaca, bo w gratisie jeszcze jest błyszczyk i prezent niespodzianka

Edytowane przez cpp
Czas edycji: 2014-06-28 o 14:01
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:19   #2649
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Odnotowałam denko
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:23   #2650
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez cpp Pokaż wiadomość
Zestaw z Neroli właśnie plus ten z So Elixir, Naturelle i Vanille Noir. A, no i jako prezent do zamówienia wybrałam SEP 30ml

Fakt, trzeba zamówić trochę, żeby się opłacało. Ja wzięłam jeszcze krem pod oczy i "niespodziankę", żeby dociągnąć do darmowej przesyłki. Ale suma sumarum, jak ktoś chce wypróbować zapachy, to myślę, że się opłaca, bo w gratisie jeszcze jest błyszczyk i prezent niespodzianka
O, jak już będziesz miała to daj znać jak pachnie Neroli

Wiadomo, że się opłaca, w sumie to chyba w przeliczeniu na złotówki za mililitr to wychodzi taniej w miniaturach niż w większej flaszce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:29   #2651
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
O, jak już będziesz miała to daj znać jak pachnie Neroli

Wiadomo, że się opłaca, w sumie to chyba w przeliczeniu na złotówki za mililitr to wychodzi taniej w miniaturach niż w większej flaszce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O proszę, to mnie zaskoczyłaś. Nie wpadłam na to, że po przeliczeniu miniatury mogą wyjść taniej

Jasne, dam znać, ale ostrzegam, że jestem dopiero początkującą fanką zapachów i jedyne, co umiem o nich powiedzieć to czy mi się podobają i czy są ciężkie
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 14:29   #2652
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

Kolekcja zeli i plynow sie zmiejsza. Minusem zapasow jest to, ze sie zmieniaja preferencje zapachowe i potem trzeba sie meczyc. Mam takie zapachy, ktore lubie jakis czas, potem nie lubie, teraz znowu lubie. Teraz np slodkie mi w wiekszosci nie pasuja i nie bylam zachwycona arbuzowym zelem, a tu jeszcze jakas truskawka, pianka truskawkowo-smietankowa itd. Sa ladne, ale jakies za mdle na chwile obecna.
No to akurat wyskoczylas z zapachami, ktorych nigdy bym nie kupila, truskawke i arbuza omijam zawsze szerokim lukiem
W tym miesiacu ide bezwzglednie na rekord zuzyc zeli - wlasnie koncze piate opakowanie! Jednak od czasu jak zaczelam codziennie jezdzic na rolkach, zele zuzywaja sie duzo szybciej.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:34   #2653
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez cpp Pokaż wiadomość
Jasne, dam znać, ale ostrzegam, że jestem dopiero początkującą fanką zapachów i jedyne, co umiem o nich powiedzieć to czy mi się podobają i czy są ciężkie
W porządku, ja kieruję się tym samym no i trwałością, bo np. Playboy to w sumie nieźle zapachy, ale dla mnie są jak mgiełki prawie, godzina półtorej i nic nie czuję.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 14:45   #2654
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Dlatego ja mam w zapasach różnorodność. Słodkie, owocowe, świeże, neutralne, kwiatowe. Jest w czym wybierać.
Tez mialam roznorodnosc, nadal jej nieco mam, ale chce najpierw chce wykonczyc to co napoczete albo co kupione juz jakis czas temu( a nigdy nie wiadomo czy cos w sklepie bylo nieotwierane czy otwierane 100 razy)
Szkoda, ze wycofali zel isana sanft fruchtig i szkoda, ze o tym nie wiedzialam, bo zrobilabym zapas, fajny byl bo taki orzezwiajacy, ale nie dajacy po nosie. Teraz z takich swiezych, ale lekkich uzywam eco hysteria- chwyc fale.

Co rozumiesz za neutralne? Takie o bardzo lekkim zapachu czy zupelnie prawie bezzapachowe?

mimbi: swego czasu strasznie mi sie podobala ta pianka balea truskawkowo-smietankowa, kupilam opakowanie, bylam zadowolona to podczas nastepnej wizyty w dm dokupilam jeszcze dwie. Mam tez jeszcze waniliowy z joanny, tez go kiedys czesto uzywalam a teraz jest dla mnie mdly.
Moze sie zestarzalam czy cos

Ostatnio jestem jakas nadwrazliwa - na zapachy, halasy (czasem cierpie od dzwieku przesuwania drzwi szafy albo wysuwania szuflady) i moze to stad.

Co lubicie z lawendowych zeli/plynow do kapieli? Ja teraz mam alverde i original source, ale daleko temu do wycofanego zelu ryor:[ Zalezy mi na czyms co ma naturalny olejek lawendowy.

A na mojej zelowej chciejliscie sa m.in zele love2mix- gruszka&trawa cytrynowa, ogorek&mieta. Kusil mnie kiedys arbuz i eukaliptus, ale teraz boje sie czegokolwiek arbuzowego. I np moze biale mydlo kwiatowe.

W sklepach stacjonarnych na szczescie nic za bardzo mnie nie kusi, szczegolnie ze mam dosc zeli dove(czuje sie niedomyta), palmolive (susza skore) itp.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2014-06-28 o 14:58
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:03   #2655
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Od lipca chyba odpuszcze kupowanie całkiem. Pakowanie kosmetykow mnie wykonczyło a co dopiero przy przewiezieniu tego bedzie.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:09   #2656
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Tez mialam roznorodnosc, nadal jej nieco mam, ale chce najpierw chce wykonczyc to co napoczete albo co kupione juz jakis czas temu( a nigdy nie wiadomo czy cos w sklepie bylo nieotwierane czy otwierane 100 razy)
Szkoda, ze wycofali zel isana sanft fruchtig i szkoda, ze o tym nie wiedzialam, bo zrobilabym zapas, fajny byl bo taki orzezwiajacy, ale nie dajacy po nosie. Teraz z takich swiezych, ale lekkich uzywam eco hysteria- chwyc fale.

Co rozumiesz za neutralne? Takie o bardzo lekkim zapachu czy zupelnie prawie bezzapachowe?
Ja mam obecnie w użyciu 5 rzeczy pod prysznic: olejek, peeling o kwiatowym zapachu, czekoladowy żel, cukierkowo owocowy żel i isanę miętową (i żałuję, że nie zrobiłam zapasu). Także mam wybór, ale to się u mnie sprawdza, bo mogę sobie wybrać w zależności od humoru.

Neutralne to właśnie takie ledwo wyczuwalne, nie zwracające na siebie uwagi. W tej chwili chyba nie posiadam akurat takiego.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:18   #2657
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

A jakie w ogole sa limitki zeli pod prysznic na lato Isany ?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:49   #2658
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A jakie w ogole sa limitki zeli pod prysznic na lato Isany ?
Pomarańcza i grapefruit.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:54   #2659
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

zużyłam żel dove
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 17:31   #2660
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Nusia7 a jaka jest Twoja opinia o Tołpa, Spa Bio, Anti Stress, Peeling borowinowy do odnowy biologicznej ?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:22   #2661
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Pomarańcza i grapefruit.
mialas okazje uzywac/powachac?
Ja unikam sklepow, wiec nawet nie do konca wiem co w nich jest Ostatnio jak weszlam do rossa to tlyko szybko po tampony i silikonowy spray do stop.

kiss of night: takze mam pod prysznicem cos swiezego, nie same slodkie, ale staram sie nie znosic do lazienki wiecej niz 2/3 takich produktow. 2/3 pod prysznicem, 2/3 na wannie to i tak sporo na raz. Bo inne mi sie podobaja pod prysznicem, inne w kapieli.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nusia7 a jaka jest Twoja opinia o Tołpa, Spa Bio, Anti Stress, Peeling borowinowy do odnowy biologicznej ?
Mam gdzies tego saszetke, musze odgrzebac.

Ja ze swojej strony polecam peeling z serii spa eco, vitality. Moze cena nie zacheca, ale idzie go mniej niz zelowo-granulkowych zeli innych marek. Do tego jest po nim tak przyjemnie, moze przez zapach i konsystencje, ale dobrze mi po nim, ze tak napisze. Zel-mus pod prysznic takze polecam- wydajny, a ja rzadko oceniam zele jako wydajne

Ogolnie dosc tolpe lubie, raz tylko trafilam na porazke jakas maseczke 4w1, szybko zmylam bo zapieklo:/
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:29   #2662
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
mialas okazje uzywac/powachac?
Ja unikam sklepow, wiec nawet nie do konca wiem co w nich jest Ostatnio jak weszlam do rossa to tlyko szybko po tampony i silikonowy spray do stop.

kiss of night: takze mam pod prysznicem cos swiezego, nie same slodkie, ale staram sie nie znosic do lazienki wiecej niz 2/3 takich produktow. 2/3 pod prysznicem, 2/3 na wannie to i tak sporo na raz. Bo inne mi sie podobaja pod prysznicem, inne w kapieli.
Niestety nie, szukałam go ostatnio i wszędzie puste półki. Ale będę na niego polować.

Ja akurat mam sporo miejsca w łazience, także mogą sobie stać.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:53   #2663
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nusia7 a jaka jest Twoja opinia o Tołpa, Spa Bio, Anti Stress, Peeling borowinowy do odnowy biologicznej ?
Dla mnie był super Konkretny zdzierak, tak jak lubię. Skóra po jego użyciu jest idealnie gładka. Zapach był mi obojętny. Szkoda, że nie ma wersji tubkowej... Tym bardziej, że 8 zł za saszetkę to dosyć dużo. A zwłaszcza, że zużyłam ją na 2 razy.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:55   #2664
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Miejsce mam, tylko jak uzywam za wielu na raz mam wrazenie, ze nic sie nie konczy

Poogladalam sobie sklep tolpy i wynalazlam pare rzeczy, ktore chcialabym miec. Ale to zakupy na sierpien albo i wrzesien. Na razie planuje male zamowienie ruskich kosmetykow. W koncu nie samymi zuzyciami czlowiek zyje. Z tym, ze na razie bede kupowac produkty wymarzone a nie takie - no ok, moze byc.

Zmniejsza mi sie wybor olejkow i wcierek do skory glowy. Z olejkow zostal mi jeszcze tylko biotique, a z rzeczy do wcierania- saponics farmony, natur vital- z tym, ze to takie w sumie bardziej po myciu, bo z rzeczy mocniejszych przed myciem mam capitavit.
Chce zuzyc wszystko co sie da i moc w pelni legalnie kupic pare nowych produktow Ze 2 olejki i ze 2 inne.

Olejowa kolekcja tez mi sie zmniejszyla, bo kiedys mialam pare olejkow alverde, alterry i jeszcze jakies inne mixy i oleje solo
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:41   #2665
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Ja mam ten żel Isany jak dla mnie pachnie bardzo podobnie do żelu YR Zielona cytryna z Meksyku - takie cytrusy po prostu, bez jakichś głębszych nut pomarańczy czy grejpfruta, ale zapach ogólnie ok za te kilka zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:56   #2666
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Udało mi się sprzedać zestaw kosmetyków i perfumy. Zawrotnej sumy nie zarobiłam ale najważniejsze, że już te rzeczy nie zagracają mi pokoju. Do wystawienia mam kolejne 2 pudła.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:58   #2667
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No to akurat wyskoczylas z zapachami, ktorych nigdy bym nie kupila, truskawke i arbuza omijam zawsze szerokim lukiem
W tym miesiacu ide bezwzglednie na rekord zuzyc zeli - wlasnie koncze piate opakowanie! Jednak od czasu jak zaczelam codziennie jezdzic na rolkach, zele zuzywaja sie duzo szybciej.
Ale czemu? Kąpiesz się po rolkach i jeszcze później przed spaniem, że więcej zużywasz? Czy więcej żelu wylewasz? No bo chyba wcześniej nie kąpałaś się co kilka dni?


Przez 2 miesiące nie kupiłam żelu pod prysznic! Sukces!!! ALE dostałam do testów dwa LPM - nektarynka (mały) i miód lawendowy (duży)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 20:00   #2668
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Gratuluje zuzycia 7 balsamow, nawet jesli to resztki. Fajna musiala byc ulga
O tak. Trochę mniej opakowań do przenoszenia.

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Dlatego ja mam w zapasach różnorodność. Słodkie, owocowe, świeże, neutralne, kwiatowe. Jest w czym wybierać.
Ja też.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Od lipca chyba odpuszcze kupowanie całkiem. Pakowanie kosmetykow mnie wykonczyło a co dopiero przy przewiezieniu tego bedzie.
Łączę się w bólu.

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Ja mam ten żel Isany jak dla mnie pachnie bardzo podobnie do żelu YR Zielona cytryna z Meksyku - takie cytrusy po prostu, bez jakichś głębszych nut pomarańczy czy grejpfruta, ale zapach ogólnie ok za te kilka zł
Dobrze że to napisałaś, mogę sobie odpuścić wąchanie. Cytrynę YR mam jeszcze nie ruszaną.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 20:13   #2669
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale czemu? Kąpiesz się po rolkach i jeszcze później przed spaniem, że więcej zużywasz? Czy więcej żelu wylewasz? No bo chyba wcześniej nie kąpałaś się co kilka dni?
Nieeee, wczesniej sie kapalam raz w tygodniu, a jak mi brud przeszkadzal, to go zdrapywalam deseczka, ladnie schodzil

No dobra, zarty na bok Kapie sie teraz dwa razy dziennie, wlasnie po rolkach rano i wieczorem przed snem. Wczesniej to tylko wieczorem. Jakos nie widze siebie, jak taka spocona z wilgotnym wąsem zrzucam ciuchy sportowe, przebieram sie w nowe ubrania i lece w miasto
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 20:41   #2670
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Nieeee, wczesniej sie kapalam raz w tygodniu, a jak mi brud przeszkadzal, to go zdrapywalam deseczka, ladnie schodzil

No dobra, zarty na bok Kapie sie teraz dwa razy dziennie, wlasnie po rolkach rano i wieczorem przed snem. Wczesniej to tylko wieczorem. Jakos nie widze siebie, jak taka spocona z wilgotnym wąsem zrzucam ciuchy sportowe, przebieram sie w nowe ubrania i lece w miasto
Jak rano jeździsz to ok, już mnie to nie dziwi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 14:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.