źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 00:19   #1
leonila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6

źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?


W czwartek 14 maja robiłam sobie w gabinecie wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lekarka poleciła mi wypełniacz z antyoksydantami). Efekt mnie powalił.
Powalił o tyle, że wychodzi na to, że wydałam 1000 zł, by zafundować sobie siniaki na twarzy … bo to cały efekt zabiegu.

Patrzę na siebie i załamuję ręce. Nie wiem co zrobić.
Czytałam, że na efekty kwasu hialuronowego nie trzeba czekać tak jak na efekty botoxu. Z drugiej strony pojawienie się siniaków, zaczerwień to całkiem naturalny skutek.
Ja natomiast mam brak efektu i siniaki na twarzy… chyba nie ma się co łudzić, że po tym jak zejdą siniaki jakimś cudem znikną też moje zmarszczki.

Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji ?
1000 zł ulicą nie chodzi – dla mnie to źle wykonana usługa, za którą należy mi się albo zwrot pieniędzy albo poprawienie (bynajmniej nie na mój koszt).
Mój mąż mówi, że powinnam poczekać aż zejdą siniaki zanim pójdę do lekarza „z reklamacją”, ja natomiast najchętniej już w czwartek (lekarz przyjmuje w czwartki) pobiegłabym do niego … z tym, że z czym ? mówić, że ma mi oddać pieniądze, czy poprawić ? nie wiem nawet jak odnosi się do tego prawo. Czy mogę żądać zwrotu pieniędzy za źle wykonaną usługę ? bo co jeśli skruszony lekarz przyzna się do błędu i zaoferuje poprawkę (wszak moja twarz to nie laboratorium doświadczalne) ?
Wklejam zdjęcie moich znienawidzonych zmarszczek które zaprowadziły mnie do gabinetu. Po lewej stronie moje zmarszczki przed, po prawej zdjęcie po. Sami oceńcie – ja nie widzę żadnej różnicy (poza oczywiście siniakami wykonanymi za 1000 zł).
http://img269.imageshack.us/img269/2...wyfolder31.jpg

Edytowane przez leonila
Czas edycji: 2009-05-21 o 23:58
leonila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 09:29   #2
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Oj...drogie te siniaczki To byl jakis renomowany gabinet?
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:20   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Zmarszczki od razu powinny zniknąć - już w gabinecie ,w trakcie zabiegu powinnaś widzieć efekt!
Niewielkie siniaki ,to normalka...Ale dziwi mnie ,że nadal masz widoczne zmarszczki.
Na Twoim miejscu już dzwoniłabym do lekarza...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:49   #4
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Kwas hialuronowy paraliżuje zmarszczki, więc efekt w zasadzie powinien być widoczny natychmiast. Czasem jednak pierwsze efekty spłycenia zarszczek zauważalne jest po upływie kilkunastu godzin. Być może faktycznie zabieg nie był umiejętnie przeprowadzony. Siniaki powinny zniknąc w ciągu najbliższych kilku dni - w zasadzie obrzęk i drobne zaczerwienienia są efektem normalnym.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:33   #5
leonila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Zabieg był wykonywany w renomowanym gabinecie lekarskim, zanim się do niego udałam, sprawdziłam wszystko co mogłam – czyli czy lekarz ma prawo do wykonywania zabiegu, czy figuruje w stowarzyszeniu lekarzy dermatologów estetycznych, opinie forumowiczów na jego temat, dużo czytałam na temat kwasu hialuronowego, również na tym forum.

Siniaczki mnie nie martwią, bo wiem, że to normalne nawet u najlepszych lekarzy, wiem że lekkie opuchnięcie to również możliwy efekt takiego zabiegu.
Gdy przejeżdżam palcem po moich zmarszczkach ciągle wyczuwam lekkie (coraz mniejsze zgrubienia).
Lekarka zaczęła zabieg od tej strony gdzie jest mniejszy siniaczek – gołym okiem widać że po tej stronie nie ma absolutnie żadnej poprawy.

W chwili obecnej zastanawiam się nad prawami pacjenta – bo jakie mam prawa, czego mogę żądać ?
To, że muszę udać się do lekarza nie podlega dyskusji. Nie wiem natomiast czy powinnam zażądać zwrotu pieniędzy za źle przeprowadzony zabieg, czy poprawki (za którą nie mam zamiaru już wydać nawet zł), tylko co jeśli poprawka nic nie da ?
leonila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:39   #6
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cytat:
Napisane przez leonila Pokaż wiadomość
Zabieg był wykonywany w renomowanym gabinecie lekarskim, zanim się do niego udałam, sprawdziłam wszystko co mogłam – czyli czy lekarz ma prawo do wykonywania zabiegu, czy figuruje w stowarzyszeniu lekarzy dermatologów estetycznych, opinie forumowiczów na jego temat, dużo czytałam na temat kwasu hialuronowego, również na tym forum.

Siniaczki mnie nie martwią, bo wiem, że to normalne nawet u najlepszych lekarzy, wiem że lekkie opuchnięcie to również możliwy efekt takiego zabiegu.
Gdy przejeżdżam palcem po moich zmarszczkach ciągle wyczuwam lekkie (coraz mniejsze zgrubienia).
Lekarka zaczęła zabieg od tej strony gdzie jest mniejszy siniaczek – gołym okiem widać że po tej stronie nie ma absolutnie żadnej poprawy.

W chwili obecnej zastanawiam się nad prawami pacjenta – bo jakie mam prawa, czego mogę żądać ?
To, że muszę udać się do lekarza nie podlega dyskusji. Nie wiem natomiast czy powinnam zażądać zwrotu pieniędzy za źle przeprowadzony zabieg, czy poprawki (za którą nie mam zamiaru już wydać nawet zł), tylko co jeśli poprawka nic nie da ?
Nie wiem dokładnie jakie są prawa pacjenta, ale na pewno poszłabym niezwłocznie do lekarza, który wykonywał usługę i zgłosiła reklamację, zobaczysz co on Ci zaproponuje i jak wytłumaczy brak efektu. Na pewno albo zwrot gotówki albo ponowny zabieg, widzę tylko takie wyjścia. Idź pogadaj i posłuchaj co proponują, nie zwlekaj z tym zbytnio
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:43   #7
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Kwas hialuronowy paraliżuje zmarszczki, więc efekt w zasadzie powinien być widoczny natychmiast. Czasem jednak pierwsze efekty spłycenia zarszczek zauważalne jest po upływie kilkunastu godzin. Być może faktycznie zabieg nie był umiejętnie przeprowadzony. Siniaki powinny zniknąc w ciągu najbliższych kilku dni - w zasadzie obrzęk i drobne zaczerwienienia są efektem normalnym.
Paraliżuje mięśnie - botox ,dlatego dochodzi do wygładzenia zmarszczek.Ale trzeba poczekać kilka dni na jego działanie.
Wypełnia - kwas hialuronowy i efekt jest widoczny od razu


Czy lekarz zalecił Ci wizytę kontrolną kilka dni po zabiegu i czy mówił ,że ewentualnie dostrzyknie kwasu?

Zajrzyj na tę stronkę http://www.beautywpolsce.com/forum/ .
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 12:50   #8
leonila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Paraliżuje mięśnie - botox ,dlatego dochodzi do wygładzenia zmarszczek.Ale trzeba poczekać kilka dni na jego działanie.
Wypełnia - kwas hialuronowy i efekt jest widoczny od razu


Czy lekarz zalecił Ci wizytę kontrolną kilka dni po zabiegu i czy mówił ,że ewentualnie dostrzyknie kwasu?

Zajrzyj na tę stronkę http://www.beautywpolsce.com/forum/ .
Co do wizyty kontrolnej i ewentualnym dostrzyknięciu kwasu to lekarz nic mi nie mówił.
To ja wyszłam z inicjatywą i spytałam czy mam przyjśc na kontrolę - i usłyszałam, że jak nic nie będzie się działo to nie trzeba.
Z tym, że co tu dostrzykiwac skoro nie ma żadnego efektu kwasu ? jak już to zrobic zabieg od nowa i porządnie.

za stonkę dziękuję, poczytam
leonila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:32   #9
marcia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Efektu zero w zasadzie. Moim zdaniem powinnas iść i powiedziec ,że nie ma zadnego efektu oprócz siniaków. Masz rachunek za zabieg? Jakies KP lub paragon? Co prawda zaden lekarz nie daje "gwarancji" na efekty zabiegu, no chyba,ze podpisujesz umowę i zawarta tam jest gwarancja, chociaz nie wiem czy cos takiego istnieje. Zabieg raczej inwazyjny ,wiec musiałas podpisywac zgodę,wypełniac ankietę (czy nie chorujesz,czy jestes na cos uczulona). Idź do lekarza i przedstaw sytuację, jesli bedzię sie wymigiwał to znaczy ,ze zabieg był źle przeprowadzony,a Ty dyskretnie daj mu do zrozumienia,ze zrobisz mu taka "reklamę", ze nikt nie przyjdzie- a masz na to namacalne dowody w postaci zdjęć.
marcia_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:48   #10
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cytat:
Napisane przez leonila Pokaż wiadomość
W czwartek 14 maja robiłam sobie w gabinecie wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lekarka poleciła mi wypełniacz z antyoksydantami stylage). Efekt mnie powalił.
Powalił o tyle, że wychodzi na to, że wydałam 1000 zł, by zafundować sobie siniaki na twarzy … bo to cały efekt zabiegu.

Patrzę na siebie i załamuję ręce. Nie wiem co zrobić.
Czytałam, że na efekty kwasu hialuronowego nie trzeba czekać tak jak na efekty botoxu. Z drugiej strony pojawienie się siniaków, zaczerwień to całkiem naturalny skutek.
Ja natomiast mam brak efektu i siniaki na twarzy… chyba nie ma się co łudzić, że po tym jak zejdą siniaki jakimś cudem znikną też moje zmarszczki.

Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji ?
1000 zł ulicą nie chodzi – dla mnie to źle wykonana usługa, za którą należy mi się albo zwrot pieniędzy albo poprawienie (bynajmniej nie na mój koszt).
Mój mąż mówi, że powinnam poczekać aż zejdą siniaki zanim pójdę do lekarza „z reklamacją”, ja natomiast najchętniej już w czwartek (lekarz przyjmuje w czwartki) pobiegłabym do niego … z tym, że z czym ? mówić, że ma mi oddać pieniądze, czy poprawić ? nie wiem nawet jak odnosi się do tego prawo. Czy mogę żądać zwrotu pieniędzy za źle wykonaną usługę ? bo co jeśli skruszony lekarz przyzna się do błędu i zaoferuje poprawkę (wszak moja twarz to nie laboratorium doświadczalne) ?
Wklejam zdjęcie moich znienawidzonych zmarszczek które zaprowadziły mnie do gabinetu. Po lewej stronie moje zmarszczki przed, po prawej zdjęcie po. Sami oceńcie – ja nie widzę żadnej różnicy (poza oczywiście siniakami wykonanymi za 1000 zł).
http://img269.imageshack.us/img269/2...wyfolder31.jpg

Ja poszłabym od razu. Poza tym pani doktor chyba informowała jak twarz moze wygladac po zabiegu?? Chyba mowiła o siniakach albo moze wspominała, ze efekty widac po czasie??
Jezeli nic nie mowiła to lepiej iść od razu!
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:23   #11
leonila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Lekarka dała mi folder (ulotkę) z kwasem który mi wstrzyknęła – jest tam napisane pogrubioną czcionką „rezultat widoczny jest natychmiast po wykonaniu zabiegu”. … dalej, że może być konieczna druga iniekcja po miesiącu dla zoptymalizowania efektu. Ale w moim przypadku nie ma mowy o zoptymalizowaniu efektu, bo nie mamy żadnego.
Powiem więcej, skoro rezultat widoczny jest natychmiast, to lekarka natychmiast widziała, że źle ostrzyknęła mi twarz.

Nie lubię takich sytuacji.
Oczywiście pójdę do lekarki w czwartek (w dniu w którym przyjmuje) i jak znam siebie, nawet jak nie będzie miała wolnego terminu to i tak postawię na swoim i będzie musiała znaleźć dla mnie czas.

Wydrukuję te zdjęcie, i powiem, że po zabiegu nie ma żadnego efektu… i zobaczymy jak się będzie tłumaczyć… bo od tego będzie zależeć jak ja się zachowam.

Myślałam po prostu, że może ktoś znalazł się w podobnej sytuacji i powie mi jakie mam prawa. Ale wychodzi na to, że jestem pechowa …
leonila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 09:26   #12
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cytat:
Napisane przez leonila Pokaż wiadomość
Lekarka dała mi folder (ulotkę) z kwasem który mi wstrzyknęła – jest tam napisane pogrubioną czcionką „rezultat widoczny jest natychmiast po wykonaniu zabiegu”. … dalej, że może być konieczna druga iniekcja po miesiącu dla zoptymalizowania efektu. Ale w moim przypadku nie ma mowy o zoptymalizowaniu efektu, bo nie mamy żadnego.
Powiem więcej, skoro rezultat widoczny jest natychmiast, to lekarka natychmiast widziała, że źle ostrzyknęła mi twarz.

Nie lubię takich sytuacji.
Oczywiście pójdę do lekarki w czwartek (w dniu w którym przyjmuje) i jak znam siebie, nawet jak nie będzie miała wolnego terminu to i tak postawię na swoim i będzie musiała znaleźć dla mnie czas.

Wydrukuję te zdjęcie, i powiem, że po zabiegu nie ma żadnego efektu… i zobaczymy jak się będzie tłumaczyć… bo od tego będzie zależeć jak ja się zachowam.

Myślałam po prostu, że może ktoś znalazł się w podobnej sytuacji i powie mi jakie mam prawa. Ale wychodzi na to, że jestem pechowa …
Takie rozmowy nigdy nie są łatwe, bardzo czesto są nieprzyjemne.
Jest BARDZO mało ludzi, którzy umieją przeprosić i przyznać sie do błędu, raczej patrząc prosto w oczy brną dalej w oszustwie.
Życze powodzenia i walcz o swoje, w koncu zabieg nie kosztował Cie małe pieniądze i nie jestes organizacją charytatywną.
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:51   #13
leonila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Umówiłam się na jutro
leonila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 14:24   #14
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cytat:
Napisane przez leonila Pokaż wiadomość
Umówiłam się na jutro
Napisz jak Ci poszło!!! Poszukaj w internecie o prawach konsumenta, kiedy mozna reklamować usługe itp. Warto znac swoje prawa i miec jakiegoś asa w kieszeni. Zdziwi to kosmetyczke ...
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 23:02   #15
leonila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Cóż … to była bardzo długa rozmowa … ale przyjemna …
Lekarz nie przyznał się do błędu … próbował „ugryźć temat” z różnych stron. Cała rozmowa wyglądała tak, że lekarz używając lekarskich sformułowań próbował przekonać mnie do swoich racji. Ja byłam nieugięta !!!! (zresztą to moja cecha charakteru – mam na wszystko gotową odpowiedź )

Najpierw próbował mi wmówić, że widać efekty … więc pokazałam zdjęcie … wtedy zaczął mówić, że zdjęcie nie ukazuje trójwymiaru … - powiedziałam wtedy, że internetowe przykłady, też nie ukazują trójwymiaru, a przecież widać różnice.
Później dowiedziałam się, że to wina mojej skóry, która z natury jest wysuszona, (a rzeczywiście jest)… więc dlatego są takie efekty … powiedziałam, że efektów nie ma żadnych, usłyszałam wtedy, że są i zapewne byłyby widoczne pod mikroskopem (!!!!!!!!!!!!) …. (padłam) i powiedziałam, że nie ma takiej kobiety która na zabieg z medycyny estetycznej wydała tysiąc złotych wiedząc że efekty będą widoczne pod mikroskopem, poza tym nie o to chodzi w tej dziedzinie medycyny.
Dalej, że to przez moją skórę i widocznie coś tam się wchłonęło tak a nie inaczej…. Że powinnam jeszcze czekać na efekty…. Więc ja powiedziałam, że lekarz powinien uprzedzić mnie o tym przed wykonaniem zabiegu, no i że efekty powinny być widoczne od razu.

W końcu gdy się okazało, że nie ma na mnie żadnego argumentu, bo i tak wszystko czymś skwituję, lekarka spytała czego oczekuję, więc powiedziałam, że skoro to była usługa i według mnie źle wykonana, to oczekuję albo poprawienia albo zwrotu pieniędzy …
Poprawiono jest ok.

Strasznie się bałam. Jestem z natury dość wybuchową kobietą, która potrafi pokazać na co ją stać – wiele na tym niestety tracę. Więc skupiłam się na opanowaniu emocji, a lekarz skupił się na tym by nie stracić klienta i by wyszedł zadowolony.
leonila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:52   #16
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Czyli jak Ci drugi raz poprawiła to było jakoś widac efekty od razu??
A jednak sie da????
Moze ona za pierwszym razem dlatego tak zrobiła "delikatnie" bo myslała, ze wrócisz do niej i dasz kolejny 1000zł na drugi zabieg
A tu musiała za darmo.
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 10:46   #17
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

tak sie wlasnie koncza zabiegi w niesprawdzonych miejscach.. dlatego ja chodze tylko do Keramedu
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 08:54   #18
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

stary watek, ale ja jestem za podawaniem publicznie nazwiska takiego lekarza i gabinetu, bo mialam podobna sytuacje (pani mnie naciagnela na kase, wstrzyknela zly preparat (nie wypelniacz jako wypelniacz) i nie w to miejsce, w ktore powinna (w policzki zamiast pod oczy), drugi lekarz zachodzil w glowe dlaczego w ogole zrobila cos takiego i nie poinformowala mnie co robi, nie wierze, ze zrobila to nieumyslnie
niestety nie mialam tyle jaj, zeby isc i sie wyklocac o swoje
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:18   #19
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Może komuś przydać się ta informacja. Byłam w podobnej sytuacji niedawno i dowiedziałam się całkiem przypadkowo o Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Zostałam nieodpowiednio potraktowana przez lekarza i nawet nie miałam pojęcia gdzie szukać pomocy, a poza tym nie stać mnie, aby wynając adwokata.
Zadzwoniłam do Federacji, oni mnie pokierowali, powiedzieli gdzie się udać, co zrobić i jak dowieźć swoich racji. Informacje i porady prawne są darmowe.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 10:10   #20
Sarsi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: źle wstrzyknięty kwas hialuronowy ?

Witam Panie
2 tyg. temu byłam na zabiegi wstrzyknięcia kwasu, tak jak poprzedniczka miałam tylko siniaki, efektu zero. Zapłaciłam 1000 zł i jestem załamana, wyrzucone pieniądze? Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak reklamować?
"Bodyclinic" obwoźny gabinet kosmetyczny, przestrzegam. Teraz nawet nie odbierają telefonu. Oferta nadal aktualna na gruponie.
Sarsi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 11:10:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.