Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 11:40   #1681
moksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: Do Uczulonych Na Nikiel=]

Przebiłam pępek ok 1,5 r temu u kosmetyczki właśnie. Zwróc po prostu uwage czy sa sterlyne warunki w gabinecie i czy babaczka zna sie na tym co robi. Ja poszłam do takiej u której już pare koleżanek przebijało pępek więc był to gabinet sprawdzony. Ale racje ma Lukrecja borgia,ze w salonie percingu jest większy wybór kolczyków i jesli nie znasz kosmetyczki to tez bym radziła do takiego salonu się udać. Też mam uczulenie na nikiel, a w pępku nosze kolczyk ze stali chirurgicznej i nie uczula. Dośc szybko się zagoiło i nie paprało sie. Próbowałam nosic kolczyk ze srebra w pępku ale uczulał mnie choć w uszach nosze i nic się nie dzieje.
moksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 13:24   #1682
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Do Uczulonych Na Nikiel=]

Cytat:
Napisane przez adoosienka
Ta kosmetyczka u ktorej bylam powiedziala, ze moze tez zamowic dla mnie kolczyk z tytanu ale on kosztuje około 200 zł (szook!)... nie wiem juz. Help
jakie 200zl??
radzilabym trzymac sie z daleka od tej kosmetyczki. ja przebijalam w miejscu gdzie na gojenie daja tylko tytanowe kolczyki i razem z przebiciem kosztowalo to 100zl. tutaj http://www.wildcat.pl/sklep/ (wejdz na dzial tytan G23) z reszta mozesz sobie zobaczyc ceny tytanowych kolczykow - bynajmniej nie jest to 200 zl...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 18:57   #1683
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dziewczyny powiedzcie mi zwięzle i na temat JAK DŁUGO GOIŁY WAM SIE KOLCZYKI?? PO JAKIM CZASIE OD PRZEKLUCIA MOGLYSCIE SIE OPALAC I JUZ WAS NIE BOLALO I LADNIE WYGLADALO? pliisek powiedzcie, z góry dziekuje

szoopcia i PALLITQA- śliczne kolczyki
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 19:57   #1684
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

adoosienka-Mi sie pepek goil jakies 3 tygodnie Juz w sumie nie mam czerwonego, chyba ze załoze ten długi wiszący kolczyk to wtedy mam lekko zaczerwienione nad górną kulką, ale to chyba od ciezaru, bo jak mam zwykleo banana to jest cacy Kolczyka zmieniłam 3 dni po przebiciu, na solarium byłam jakies 2 tygodnie po przebiciu i nic sie nie działo
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:06   #1685
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku :)

PaLLitQa to super. W związku z tym chyba jednak zdecyduje sie na ten kolczyk pod koniec tego tygodnia... Tak mi sie wydaje:P
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:06   #1686
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A innym dziewczynom jak sie goiły pępki? Prosze o odpowiedzi
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:34   #1687
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

adoosienka- no ale kazdemu moze sie goic inaczej... Masz kolczyki w uszach? Jak ci sie szybko uszy goiły to z pepkiem tez nie powinno byc wiekszych problemów...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 09:08   #1688
moksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Przebijałam pepek w zimie, w lutym ok 1,5 roku temu. I tak róznie mi sie goił . Przez ok. 3tyg mi sie paprał, potem był spokój i już myślałm że mi się zagoił więc założyłam srebrny kolczyk i znów to samo - zaczął mi ropieć. Więc wróciłam to tego ze stali chirurgicznej i wszystko wróciło do normy. Więc podsumowując goił sie tak ze cztery miesiące. Ale zauważyłam że jak tylko założe kolczyk srebrny to zaraz mi to przebite miejsce czerwienieje, chyba mam jakieś uczulenie Na szcęscie jest duży wybór kolczyków z tytanu i ze stali chirurgicznej. Nie polecam przebijać na lato bo faktycznie nie wygląda to ciekawie jak sie pępek goi i jest spuchnięty i na dodatek nie jest wskazane przez te 3 mies. opalanie
moksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 18:34   #1689
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Kolczyk w pepku

Witam . Pieć dni temu przebiłam sobie pepek u kosmetyczki. Kazała mi po dwuch dniach włozyc swoj kolczyk . I własnie to staram sie zrobic . Powiedzcie jak ja mam to zrobic, bardzo boli i nie w chodzi. A tak na marginesie ocencie czy ona zrobiła to prosto , bo wydaje mi sie , ze dziurki sa krzywo
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 18:42   #1690
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kolczyk w pepku

Hmmm... Moim zdaniem bardzo dziwnie kazała ci zrobić. Jeżeli kolczyk masz ze stali hirurgicznej, to powinnaś go nosic az do ostatecznego zagojenia sie i smarować maścia antybakteryjną - tribiotykiem. A co do krzywych dziurek - to przed zabiegiem powinna zaznaczyć pisakiem gdzie ma przebić i wtedy nie bylo by problemu z krzywymi dziurkami... A jak nie mozesz naprawde wlozyc tego kolczyka, to udaj sie do tej samej kosmetyczki i ona powinna cos na to poradzic (moze powtorne przebicie?) zycze powodzenia i pozdrawiam
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 18:51   #1691
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Kolczyk w pepku

Ło matko jedyna co to za kosmetyczka była po dwóch dniach kolczyk wyjmować :eek2: Kolczyk powinno się zmienić dopiero po całkowitym zagojeniu !!!! Jeśli nie uda ci się go włożyć to ja bym radziła zostawić żeby dziurka zarosła i jeszcze raz potem przebić. Albo tak jak napisała fhancuzeczka udać się do kosmetyczki (byle nie tej!!) może ona coś zaradzi.
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 18:58   #1692
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Albo tak jak napisała fhancuzeczka udać się do kosmetyczki (byle nie tej!!) może ona coś zaradzi.
masz racje - nie do tej samej kosmetyczki buzka
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:01   #1693
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Kolczyk w pepku

Tu sa załaczniki , pepek był przebijany pistoletem . Teraz mam zwykły kolczyk. A kupiłam sobie kolczyk tytanowy. Jak przebijala to zaznaczyła sobie pisakiem , ale chyba jej nie wyszło.
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:04   #1694
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Kolczyk w pepku

Mam isc drugi raz tak cierpiec i ponosic dodatkowe koszta ??? Za przebicie dałam 50 zł oj
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:05   #1695
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w pepku

Kolczyka nie powinnas wyjmowac do czasu az sie rana zagoi, a potrwa to dlugo ok 3 miesiace. Przez ok tydzien nie powinnas tez tego moczyc, powinno sie przyklejac plastry ochronne. A te dziurki nie koniecznie musza byc krzywe, na poczatku mi tez sie tak wydawalo i nawet chcialam wyjac i przebic ponownie , ale teraz wyglada to calkiem dobrze i prosto.
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:07   #1696
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kolczyk w pepku

Właśnie pokazałam Twojego posta mojemu TŻ, który ma profesjonalne studio tatuażu i piercingu, i się złapał za głowę.Najważniejsze jest to , czym ta kosmetyczka zrobiła Ci dziurę?Jażeli automatycznym pistoletem, to musisz , jeżeli właśnie go wyciągnęłaś, poczekać, aż się całkowicie zagoi!!!!Jeżeli przebiła grubą igłą, to musisz iść do kogoś kto "wceluje" teraz kolczykiem.
Najlepiej do studia piercingu, bo dla nich kolczyk w pępku, to "bułka z masłem", w porównaniu z tym, w jak dziwacznych miejscach robią kolczyki.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:10   #1697
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Kolczyk w pepku

Jezus Maria PISTOLETEM dziewczyno, toś se ładną krzywdę zrobiła Zanim podejmu je się decyzje o kolczykowaniu trzeba zasięgnąć informacji na ten temat !! Wejdź sobie na tę stronę http://www.wildcat.pl/index2.htm później kliknij na ABC KOLCZYKOWANIA a następnie na "ZAGROŻENIA" i zobacz co się może stać z twoim pępkiem
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:12   #1698
mmgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 34
Angry Dot.: Kolczyk w pepku

Po pierwsze ŹLE zrobiłas ty ze w ogole poszlas z tym do kosmetyczki bo takie przebijanie robi sie tylko u osob ktore maja na to specjalne szkolenie przewaznie w salonach tatuazu i nigdy nie przebija sie pistoletem to ci kazdy zawodowiec w tej kwesti powie. Kolczyk u kosmetyczki przewaznie jest za krotki i po kilku dniach wrzyna sie w cialo znaczyna ropiec i szkoda zdrowia i taki kolczyk wlasnie widze u ciebie az szkoda słow ze takie glupoty jeszcze sie cisna ludziom do glowy. u kosmetyczki to sobie mozna ucho przebuc i najwyzej tylko na platku ucha bo nawet na chrzastce zle przebijaja. Przebijanie ciała to sztuka.

Załaczam zdjecia z Wildcata pepek u kosmetyczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (4,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (3,5 KB, 40 załadowań)
mmgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:13   #1699
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kolczyk w pepku

Dopiero zobaczyłam zdjęcia, a to opinia faceta, który przebił setki pępków:wyciągnąć!Odległoś ć między dwoma końcami kolczyka jest za mała, bo ten pistolet jest przeznaczony do uszu i za mało skóry"zostało chwycone"przez kolczyk. Będzie się żle goiło!!
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 19:14   #1700
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Kolczyk w pepku

Przebijała mi pistoletem . Wyciagnełam kolczyk , ale włozyłam znow go. Z dziurka nic sie nie dzieje, smaruje mascia tribiotyk.Kolczyk ktorym mi przebijała jest cienszy od tego ktorego kupiłam. Najwiekszy problem to włozyc ten prawidłowy kolczyk
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:22   #1701
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kolczyk w pepku

Najlepiej wyjąc i poczekać aż sie zagoi.Nieustannie podrażniana ranka często przechodzi w stan zapalny- łącznie z ropieniem!!!!

Jeśli codzi o wydaną kasę, możesz sie domagac zwrotu.Kolczyk, który masz teraz w pępku, to kolczyk do ucha.Poza tym one są sterylne pakowane parami w hermetycznych paczkach i moga być rozpakowane chwilę przed włożeniem do pistoletu.Zatem jeśli kosmetyczka zużyła na ciebie tylko jednego, to albo dała ci taki, który został z pary rozpakowanej dla kogoś przed tobą, albo ten drugi z twojej został dla kogoś.W obu przypadkach nie były one sterylne, a to sprawa dla Sanepidu.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:46   #1702
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Kolczyk w pepku

Ale mnie zdołowałyscie .Własnie dzwoniła do kolesia ktory ma studio tatuazu i zajmuje sie tez przebijaniem ciała. Kazał mi to natychmiast wyjac. Az sie zasmiał jak sie dowiedział , ze przebiła mi to pistoletem. Ktos mnie naraził na dodatkowy koszt . Chyba jak jest kosmetyczka to wie sie jak i czym to sie robi. Wkurzyłam sie bo znow musze wydac dodatkowa kase
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 20:02   #1703
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Kolczyk w pepku

Cytat:
Napisane przez Kasandra79
Ale mnie zdołowałyscie .Własnie dzwoniła do kolesia ktory ma studio tatuazu i zajmuje sie tez przebijaniem ciała. Kazał mi to natychmiast wyjac. Az sie zasmiał jak sie dowiedział , ze przebiła mi to pistoletem. Ktos mnie naraził na dodatkowy koszt . Chyba jak jest kosmetyczka to wie sie jak i czym to sie robi. Wkurzyłam sie bo znow musze wydac dodatkowa kase
Tu chodzi o twoje zdrowie i ładnie wyglądający pępek.Wiadomo,że chciałabyś wyglądać ładnie latem!Jednak mój TŻ mówi, że lepiej nie robić kiedy są upały-to sprzyja infekcjom. A kosmetyczki, nie obrażając ich, mają małe pojęcie o kolczykowaniu, w tzw.nietypowych miejscach.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:03   #1704
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pepku

Jeżeli ktoś chce mieć kolczyk to chyba powinien NAJPIERW co nie co poczytać o tym. Niestety wiele jest takich osób które za wszelką cenę MUSZĄ mieć kolczyk a potem: Byle jak, byle gdzie. Przecież tyle się pisze o tym że NIE PRZEBIJA się u kosmetyczki a w dodatku PISTOLETEM i jeszcze wkłada się kolczyk do UCHA! No ludzie ręce mi opadają.... Nie pytałaś się koleżanek??? Nie widziałaś w życiu kolczyka do pępka? Strasznie Ci współczuję bo naprawdę blizna po tym zostaje niezła. Napisz jak losy Twojego pępka się potoczą.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:08   #1705
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Kolczyk w pepku

Kolezanki przebijały sobie same... ja poszłam do kosmetyczki. Powinna mi powiedziec jak to sie robi i gdzie . A ona mi przebiła. Skad miałam wiedziec , ze zwykła kosmetyczka tego nie robi. Kosmetyczka powinna mnie o tym poinformowac. Wybiore sie do niej po zwrot kasy i zrobie mała awanture.
__________________
Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić,że znowu wraca uśmiech;-)

Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:16   #1706
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kolczyk w pepku

Właśnie chciałam wkleić zdjęcia, które załączyła mmgirl. To po prostu przerażające, taka niekompetencja i okaleczanie ciała. Byle zarobić. Kasandra, koniecznie się pozbądź tego kolczyka, zanim stanie się coś niedobrego Takie kosmetyczki powinno się karać, może pomyślałyby dwa razy, zanim dotknęłyby czyjegoś ciała :/

Napisałaś:
Cytat:
Chyba jak jest kosmetyczka to wie sie jak i czym to sie robi
no właśnie, kosmetyczka nie zajmuje się piercingiem! Zawsze odradzam przekłuwanie się u kosmetyczki. Ucho- ok, ale pępek, brew, cokolwiek innego odpada.

Dziewczyny, lepiej trochę zaoszczędzić i oddać się w dobre ręce. Co z tego, że płacicie taniej, skoro 90% tych pań nadaje się wyłącznie do kładzenia maseczek! Dbajcie o ciało, nie warto ryzykować oszpecenia.


EDIT: Domina ma 100% racji. I trochę się dziwię Tobie, Kasandro: masz 27 lat, powinnaś być trochę bardziej rozsądna. Zanim przebiłam pępek, 10 razy przeczytałam wszystko, co znalazłam na ten temat w internecie. Przebijanie się "ot tak", nie mając pojęcia na ten temat, nie jest mądre. Ale stało się, teraz musisz pozbyć się tego paskudztwa i czekać, aż rana się zagoi. Oby skończyło się dobrze.
Koleżanki przebijające sobie same.. bez komentarza
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:30   #1707
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Kolczyk w pepku

Radzę Ci szybciudko wyciągnąc tego kolczyka z pępka i poczekać aż rana się zagoi.Piercing w pepku przebija się dośc gruba igła,więć nic dziwnego że nie możesz włożyć specjalnego kolczyka do pępka jeżeli masz za cienką dziurkę.Pistolet łapie za mało skóry i po pewnym czasnie nawet jeżeli Ci się zagoi to przy byle okazji(np jak zachaczysz spodniami) może on się poprostu wyrwąc pozostawiając paskudna bliznę (tak miała moja koleżanka).Mi mój kolczyk np: zachaczył się w pasek od spodni,i jeśli bym miała zrobiona taka fuszerkę jak ty, to napewno miałabym dziś wielką dziurę nad pępkiem.Swoją drogą jestem ciekawa czy kosmetyczka jest przeszkolna do przekłuwania pepka??? Jeśli nie to ....ach szkoda pisać.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:50   #1708
aku$ia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 91
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Moj kolczyk dalej sie goi nie iwem dlaczgeo tak dlugo bo dbam o niego tzn przemywam itd :P a przebijalam go 11 lutego
aku$ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:50   #1709
girl-from-poland
Raczkowanie
 
Avatar girl-from-poland
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 302
Dot.: Kolczyk w pepku


Powiem tak...
Ja mam kolczyk od ponad miesiąca. Jeszcze w pełni mi się nie zagoił, kosmetyczka wytłumaczyła mi że nie będzie goił się długo ze względu na mało tkanki tłuszczowej.
Skóra nie jest cienka, jak u niektórych dizewczyn które pisały posty.
Radze przemywać szałwią / rumiankiem, nie polecam wody utlenionej!!!
I tak patrząc na niektóre fotki jestem w szoku, że ktoś wsadził do swojego pępka kolczyk od ucha.... masakra!
However pozdrawiam
girl-from-poland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:52   #1710
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Kolczyk w pepku

rany, aż mi się wierzyć nie chcialo jak to czytalam w takim przebijaniu musi być precyzja, a nie walnięcie z pistoletu. Dziwi mnie Twoja wizyta u kosmetyczki skoro wszędzie widać napisy "piercing". Nie wiem, ale dla mnie byla oczywista wizyta w studiu. Fakt tylko, że kiczowate kolczyki mieli, bo przez nie rana mi się nie goila ale zmienilam na stal chirurgiczną i wszystko zaczęło mi sie ładnie goić. Niestety, ale w pepku ciężko się goją rany, a ta kosmetyczka jeszcze to przypieczętowała swoimi "zdolnościami" A co do kasy, to niestety za błędy trzeba czasem placić. Teraz jesli nie chcesz mieć większego śladu po tym wydarzeniu i mieć ładny brzuch, to pozwól sie temu zagoić, a potem idź do studia!! tylko z tym też radze uwazać, bo do jednego jak weszłam to od razu wyszłam zarazki na każdym kroku. A za przebicie nie dalaś aż tak dużo bo mnie to kosztowało 80zl, ale teraz jestem zadowolona z efektu..p.s. poszlam tam z polecenia kuzynki trzymaj się i niech Twój brzuszek ładnie się goi
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.