balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 15:07   #421
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

A ja polecam balsam brązujący do ciala ze złocistym pyłem Eveline nie jest drogi bo kosztuje tylko 12 zł. Mozna go stosować zarówno do twarzy jak i ciała, a efekty są widoczne już po 1 użyciu opakowanie jest dosyć duże 250 ML... nio i ma bardzo ładny zapach
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 01:23   #422
Hanka21
Przyczajenie
 
Avatar Hanka21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Przypadkowo wpadlam na cudenko. Uzywalam wczesniej Sopotu, ale on dosc mocno brazuje, i u mnie robia sie paskudne walki i dostaje szalu.
Balsam Utrwalajacy Opalenizne Ziaji kupilam poczatkowo jako balsam po opalaniu, lagodzacy, bo napisano ze ma pantenol. Zauwazylam, ze zawartosc tego skladnika jest wyzsza niz w niejednym drozszym balsamie. Dopiero po pewnym czasie doczytalam sie na odwrocie, ze zawiera "mala ilosc substancji brazujacej"- ale jest to taka ilosc, ze stopniowo, pieknie, delikatnie przyciemnia, jednoczesnie wygladzajac i chlodzac skore.
To naprawde jest jeden z najlepszych kosmetykow brazujacych jakich uzywalam, lepszy od Lirene, Loreala i Nivei razem wzietych.
No wiec podzielilam sie swoim "odkryciem"
pozdrawiam
Hanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 06:47   #423
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

-> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3195
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 08:31   #424
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

A ile kosztuje Aha...7 zł...to się opłaca jak jest wydajny...kupię sobie ah...tylko najpierw muszę się opalić czego nie lubię
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 10:03   #425
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

ja też sie skusze, tylko żeby jeszcze w jakimś sklepie mieli
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 10:17   #426
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Cytat:
Napisane przez Gabi2
ja też sie skusze, tylko żeby jeszcze w jakimś sklepie mieli
Są są

Żeby używać tego balsamu wcale nie trzeba być opalonym-on jest jak normalny brązujący Tylko ja miałam problemy z nakładaniem go,a w efekcie smugi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 12:14   #427
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Dzieki Za Info
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 16:12   #428
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Ja tam po używaniu go nie mam za dobrych wspomnien.Zamiast pieknej opalenizny po paru dniach mialam piekne ale plamy na calym ciele
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 17:03   #429
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Jak pachnie na skorze? Tak jak samoopalacze?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 21:36   #430
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

A tak w ogóle utrwalacze opalania można stosować nawet wtedy, kiedy danego dnia się nie opalało? Czyli np. raz w tygodniu poleżeć na słonku, a przez pozostałe dni stosować utrwalacz?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:03   #431
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

wczoraj kupiłam ten utrwalacz, jestem po pierwszej aplikacji(wczoraj przed snem)no i....w ogóle nie pachnie samoopalaczowo, przypomina bardziej balsam, taki tłuściutki ale wchłania sie bardzo dobrze, dodatkowego opalenia nie zauważyłam ale skóra jest przyjemna w dotyku, wyraznie nawilżona, dobry kosmetyk pielęgnacyjny ale z tym brązowieniem to chyba na mnie nie działa, za te niecałe 7 zł wart kupienia- moim zdaniem
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 11:50   #432
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Cytat:
Napisane przez Gonia1
A tak w ogóle utrwalacze opalania można stosować nawet wtedy, kiedy danego dnia się nie opalało? Czyli np. raz w tygodniu poleżeć na słonku, a przez pozostałe dni stosować utrwalacz?
Akurat w tym przypadku nazwa Utrwalacz opalania to taki chwyt marketingowy Kto Cię sprawdzi kiedy go używasz?
Myślę,że za te 7 zł możecie same go przetestować,tylko należy pamiętać,że to nie jest zwykły balsam i nie paćkać się nim pi razy drzwi ,bo wtedy będziemy miały ksywę Centek vel Ciapek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 11:34   #433
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Cytat:
Napisane przez natii4
Akurat w tym przypadku nazwa Utrwalacz opalania to taki chwyt marketingowy Kto Cię sprawdzi kiedy go używasz?
Myślę,że za te 7 zł możecie same go przetestować,tylko należy pamiętać,że to nie jest zwykły balsam i nie paćkać się nim pi razy drzwi ,bo wtedy będziemy miały ksywę Centek vel Ciapek
No tak, ale chodzi mi o to, czy ogólnie utrwalacze opalania działają, kiedy smarujemy się nimi NIE bezpośrednio po opalaniu. Czy też może lepiej dać sobie spokój z nimi i stosować zwykłe balsamy nawilżające?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:02   #434
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Cytat:
Napisane przez Gonia1
No tak, ale chodzi mi o to, czy ogólnie utrwalacze opalania działają, kiedy smarujemy się nimi NIE bezpośrednio po opalaniu. Czy też może lepiej dać sobie spokój z nimi i stosować zwykłe balsamy nawilżające?
Dla mnie ten balsam był zwykłym brązujacym,ale nie pachniał specyficznie.Nazwano go w celach marketingowych utrwalaczem opalania,ale równie dobrze mógłby nosić nazwę balsamu brązującego
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:24   #435
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Cytat:
Napisane przez Gonia1
No tak, ale chodzi mi o to, czy ogólnie utrwalacze opalania działają, kiedy smarujemy się nimi NIE bezpośrednio po opalaniu. Czy też może lepiej dać sobie spokój z nimi i stosować zwykłe balsamy nawilżające?
Gonia no jasne że możesz tych utrwalaczy używać nawet jeśli się danego dnia nie opalasz... toż to zwykły balsam nawilżający, z dodatkiem DHA, żeby lekko zabarwić skórę - tu jest tajemnica tego "utrwalania", po prostu lekko zabarwia skórę dzięki małemu dodatkowi samoopalacza.
Ja się tam nigdy nie opalam, a takie utrwalacze uzywam non stop - kiedyś Clarinsa, teraz Solar Expertise w tubie - ten ostatni polecam bardzo. Nie jest najtańszy ale pieknie nawilża i wygładza dzięki AHA, no i ślicznie ociepla karnację (piękny odcien złocistego jasnego beżu).
Pozdrówka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:19   #436
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Moje male odkrycie- balsam Ziaji, ale nie Sopot brazujacy!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Gonia no jasne że możesz tych utrwalaczy używać nawet jeśli się danego dnia nie opalasz... toż to zwykły balsam nawilżający, z dodatkiem DHA, żeby lekko zabarwić skórę - tu jest tajemnica tego "utrwalania", po prostu lekko zabarwia skórę dzięki małemu dodatkowi samoopalacza.
Ja się tam nigdy nie opalam, a takie utrwalacze uzywam non stop - kiedyś Clarinsa, teraz Solar Expertise w tubie - ten ostatni polecam bardzo. Nie jest najtańszy ale pieknie nawilża i wygładza dzięki AHA, no i ślicznie ociepla karnację (piękny odcien złocistego jasnego beżu).
Pozdrówka
Dzięki za odpowiedź, Olu
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:02   #437
Biedroneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Jaki dobry balsam brązujący??

Mam kilka pytań:
1) Jaki jest naprawde dobry balsam brązujący, który nie brudził by ubrań, nie zostawiał smug itp.???
2) Czy taki balsam mogłabym stosować ze specjalnym matującym kremem z samoopalaczem - chodzi mi o krem Mincer- Mona Liza , słyszałam, że jest dobry więc, czy taki krem jest też na szyje?
3) Czy krem firmy Mincer do twarzy mogę stosować z balsamem brązującym innej firmy czy lepiej, żeby była to ta sama firma?
Z góry dziękuje i będe wdzięczna za jakieś nawet maleńkie odpowiedzi.
Dodam, że jestem niedoświadczona w tych sprawach, do tej pory chodziłam na solarium, ale chcem z tego zrezygnować na rzecz takiego balsamu właśnie.
Biedroneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:56   #438
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Dobry balsam wypuścił na początku lata JOHNSON'S-HOLIDAY SKIN BODY LOTION.Jak dla mnie jest najlepszy z wielu dotychczas używanych.Daje ładną naturalną opaleniznę,nie pozostawia smug i nie ma smrodku samoopalaczowego.
Szczerze polecam!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 11:42   #439
Biedroneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Ameria, a ten balsam jest też do twarzy i na szyje??? I na ile czasu stracza mniej więcej? Uzywa się go co drugi dzień?
Biedroneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 12:07   #440
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Cytat:
Napisane przez amberia
Dobry balsam wypuścił na początku lata JOHNSON'S-HOLIDAY SKIN BODY LOTION.Jak dla mnie jest najlepszy z wielu dotychczas używanych.Daje ładną naturalną opaleniznę,nie pozostawia smug i nie ma smrodku samoopalaczowego.
Szczerze polecam!
zgadzam sie z amberia..faktycznie daje naturalna opalenizne.
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:39   #441
Biedroneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

hmmmm a możecie mi powiedzieć co ile mniej więcej czasu się takim balasamem J&J smarować? I jak to się właściwie robi? Załózmy, że zrobiłam ten peeling,a potem mam cała się tym wysmarować? Wszystkie miejsca bez wyjątku? Stopy , szyje też? Na pewno jesteście w tym doświadczone, więc będe przeogromnie wdzięczna za pomoc Po jakim czasie od posmarowania mogę się ubrać ? i czy nastepnego dnia mam sie posmarować normalnym balsamem?? Sorki, że tyle pytań, ale trudno mnie zaspokoić
Biedroneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:03   #442
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaa
hmmmm a możecie mi powiedzieć co ile mniej więcej czasu się takim balasamem J&J smarować? I jak to się właściwie robi? Załózmy, że zrobiłam ten peeling,a potem mam cała się tym wysmarować? Wszystkie miejsca bez wyjątku? Stopy , szyje też? Na pewno jesteście w tym doświadczone, więc będe przeogromnie wdzięczna za pomoc Po jakim czasie od posmarowania mogę się ubrać ? i czy nastepnego dnia mam sie posmarować normalnym balsamem?? Sorki, że tyle pytań, ale trudno mnie zaspokoić
Jak położysz na całe ciało i na twarz,a nie położysz na szyję to będziesz zabawnie wyglądać Stopy-jak jest lato,chodzisz w odkrytych butach to też będzie śmiesznie wyglądać jak stopy będą blade
Najważniejsze jest to,żeby wklepać cały balsam do końca,nie pozostawiać białych śladów od balsamu Najlepiej połóż balsam na noc.


BTW-J&J ma dwie wersje.Do jasnej i ciemnej karnacji.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:33   #443
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Załózmy, że zrobiłam ten peeling,a potem mam cała się tym wysmarować? Wszystkie miejsca bez wyjątku? Stopy , szyje też?

tak, wszystkie miejsca. chyba, że jest Ci obojętne, czy jesteś równomiernie opalona i wiesz, że inni będą Cię oglądać tylko w ubraniu wtedy możesz posmarować np. tylko miejsca odsłonięte, czyli szyję, dekolt, ręce i nogi.

Po jakim czasie od posmarowania mogę się ubrać?

kiedy samoopalacz się wchłonie po kilkunastu minutach, po pół godziny... ja zakładam niemal od razu szlafrok (nie ubranie, bo nie chcę brudzić).

i czy nastepnego dnia mam sie posmarować normalnym balsamem??

jeśli używasz na co dzień balsamu, to tak. ja nakładam również balsam przed nałożeniem samoopalacza (bo samoopalacze często wysuszają skórę), odczekuję chwilę, aż balsam się wchłonie i wtedy nakładam samoopalacz. podobnie z twarzą - najpierw krem, później samoopalacz.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:40   #444
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Podstawa ładnego koloru to dokładne i koniecznie równomierne nałożenie balsamu.A częstotliwość zależy od tego jaki chcemy osiągnąć efekt.Akurat ten balsam nie nadaje się do twarzy.
Jeśli chodzi o stopy,to czasem nie smaruj ich....od spodu!Hihihi!
Są dwie wersje tego balsamu,ja poradziłabym ten do ciemnej karnacji,bo szybciej daje oczekiwany efekt.
Powodzenia w bezpiecznym opalaniu!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:34   #445
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: balsam do ciala brązujący:)

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
a ja ci zaproponuje Masło kakaowe Zaji . Ładnie podkreśla opalenizne a dotego niska cena a zapach tez niczego sobie mi się podobał

blee zapach wg mnie jest straszny, tesh kiedyś kupiłam ten kremik, ale tylko raz użyłam po prostu nie mogłamznieść tego smrodku, na szczęście niewiele kosztuje, ale jak kto woli, niektórymmoże odpowiadać
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:32   #446
Biedroneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Natii- ale ja latem się nie będe smarować, jestem teraz opalona cały czas jeszcze:P Rozumiesz.. chodzi mi o jesień, zime, wiosnę.. Chodziłam w tamtym roku na solarium od czasu do czasu, ale jakoś sobie obiecałam, że z tym skończę... No bo jakie jest Wasze zdanie?? Opłaca się chyba bardziej takimi kremikami smarować?

Justa- a Ty się cała smarujesz nawet jeśli jesteś w kompletnym ubraniu? Czy tylko to co wystaje smarujesz?:P

Amberia, wiec co radzilabys do stosowania na twarzy razem z tym balsamem, żeby sie komponowalo? Czy ten krem o którym wspominałam na początku samym byłby dobry? Nie mam w tym żadnego doświadczenia, więc chodzi mi o jakiś lekki kremik, ale też równocześnie chciałabym, żeby twarz miała taki sam kolorek jak reszta ciała


Ps. Serdecznie Wam dziękuje: Amberio, Czeko, Natii i Justa
Biedroneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:49   #447
Biedroneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: balsam do ciala brązujący:)

A do tego balsamiku jaki kremik do twarzy pasuje? Chodzi mi o J&J.
Biedroneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:14   #448
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

BIEDRONECZKO!
Balsam J&J który zaproponowalam nadaje się na cały rok.A jesli jesteś opalona to jak najbardziej,bo podtrzyma dłużej opaleniznę.Natomiast do twarzy najlepiej nadają się samoopalacze specjalnie do tej części ciała.Zdarzają sie kremy brązujace,ale efekt po nich jest mizerny.Polecam samoopalacze do twarzy L'oreal,Garnier,a zdecydowanie odradzam NIVEA.Oczywiscie przed użyciem balsamu czy kremu samoopalającego dobrze jest zrobić delikatny peeling.A wracając jeszcze do balsamu J&J ,nadaje sie on do całego ciała oprócz TWARZY.
Powodzenia!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:25   #449
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

ja polecam J&J jesli jestes opalona to podtrzyma opalenizne jesli jednak jestes blada to balsam nada ci kolorku
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 12:49   #450
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Jaki dobry balsam brązujący??

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaa
Justa- a Ty się cała smarujesz nawet jeśli jesteś w kompletnym ubraniu? Czy tylko to co wystaje smarujesz?:P
ja akurat smaruję się cała podoba mi się sztuczna opalenizna a co do solarium, to oczywiście balsamy brązujące są od niego o wiele zdrowsze! do twarzy możesz wypróbować tego Mincera, ja go jeszcze nie miałam, napisz o wrażeniach. mi pasuje krem nawilżająco-brązujący na dzień Bielendy, daje delikatną opaleniznę i ładnie pachnie. krem Sopot Ziai do twarzy jest nieco bardziej tłusty i chyba nie pachnie tak ładnie.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.