babska impreska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-27, 19:24   #1
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima

babska impreska



Chciałabym w terminie bliżej jeszcze nieokreślonym zorganizować "babski wieczorek". Wiecie, taki z maseczkami i pogaduchami Ma może któraś z Was przepisy na domowe maseczki, bo przy ich robieniu i nakaładaniu takich "papek" jest dużo śmiechu?
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 21:17   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: babska impreska

nie wiem,ale fajny pomysl
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 21:45   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: babska impreska

Kilka przepisów znajdziesz w poradniku:
http://www.wizaz.pl/porady/censura.p...&category_id=2

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 21:47   #4
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: babska impreska

Moja ulubiona to drożdże wymieszane z taka ilością miodu, żeby nie spływały z twarzy. Ew. można zagęścić mąką ziemniaczaną. Nałożyć na jakieś 10-15 min i zmyć. Idealna dla cer trądzikowych. Szczególnie zabawnie jest jak jednak jest za rzadka i spływa.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 22:43   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: babska impreska

Cóz ja uwielbiam babskie imprezki i wszystkie możliwe żeńskie pidzama party regularnie urządzałyśmy sobie takie z moimi przyjaciółkami, teraz też robimy - tyle że dużo rzadziej takie maseczki to można właściwie ze wszystkiego z tego co wiem ziemnaik i pomidor dobre do tłustej, drożdze też, twarożek do suchej chyba, jogurt ładnie zweza pory... maseczka z ubitego białka z paroma kroplami soku z cytryny ściąga pory... do maseczek dla cer tłustych dodaje sę często własnie soku z cytryny a do suchej oliwy lub smietanki... zresztą nie regula, Bunia podała juz link ale z tymi naturalnymi to uważaj! JA się w takie nie bawiębo jak byłam nastolatką to puchłam nawet po niewinnym ziemniaku... fakt moze gdyby był to ziemniak z własnego ogródka byłaby inna reakcja? Uczuliły mnie wszystkei naturalne maseczki - sa takie rzeczy co mnie zawsze uczulają vide miód - nie mogę pod żadną postacią bo puchnę a na twarzy wyżera mi dziury. Ale kocham truskawki a maseczka z truskawek bardzo silnie podrażniła mi skórę - ślady jak po poparzeniu! Dlatego ja jeno kupne maseczki i inne gadżety, trudno...
U nas na babskich imprezach maseczek się nei robi, nie ma na to czasu wszystkie dziewczyńskie imprezy zapamiętałam jako niesamowitą wyżerkę, zjada się po prostu dzikei ilości, dziewczyny jakby się licytowały, różne dania, wymyslne ciasta... no i ja np unikam alkoholu, normalnie nie piję prawie wcale, ale jesli kiedykolwiek wypiłam jakies spore ilości to własnie na babskich imprezach czy wieczorkach panieńskich
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.