Jestem w związku z obcokrajowcem- część II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 17:06   #4951
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

a ja przyszłam się pochwalić, że dostałam pracę
napiszę później co i jak
bo teraz głowa mnie boli i idę piec ciasto
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:07   #4952
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja przyszłam się pochwalić, że dostałam pracę
napiszę później co i jak
bo teraz głowa mnie boli i idę piec ciasto

gratulacje
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:08   #4953
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja przyszłam się pochwalić, że dostałam pracę
napiszę później co i jak
bo teraz głowa mnie boli i idę piec ciasto
gratuluję
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-19 o 17:10
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:44   #4954
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

szien - gratuluję i czekamy na konkrety - co, gdzie, kiedy

amoura i emanko - nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje,ale mam wilczy apetytchyba odbijam sobie teraz lata głodówki w anglii, ale oby to się nie odbiło na mojej wadze!nawet teraz gdy jestem świeżo po obiedzie i czytając wasze posty o jedzeniu znowu zachciało mi się jeść!ostatnio nawet o 8.00 rano w pracy szef powiedział do mnie "..2 komplety..." a mi stanęły przed oczyma "2 kotlety"..no masakra!

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Amoura - a jak tam ucho?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:57   #4955
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien gratuluje i czekam na wiecej wiadomosci!!

a ja padam. po 8 godzinach zaledwie.
a jutro mam 10.
dzis sie jeszcze dowiedzalalm ze od lipca bede wstawac razem z dziecmi czyli o 6 a to oznacza, ze juz nie bede pracowac 40h tygodniowo.
to wychodzi 66 h !!!
co wiecej?
jak S. tu bedzie to ja oczywiscie mam pracowac, bo hosci beda w pracy.
uroczo. uroooooczoo.
jestem maksymalnie wkurzona;(
a moze smutna

i jeszcze mi sie S. dzis snił.
i tesknie za nim jak cholera.
i jak pomysle ze jutro 10 godzin....

no i S.
on nie moze zostac na dluzej bo nie chce za duzo urlopu brac bo on chce pozniej na miesiac jechc do Abidjanu.


tyle mam do powiedzenia na dzis
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:00   #4956
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien-gratuluje:jup i: czekamy na szczegoly

Roux- to chyba nie zgodne z jakimikolwiek przepisami Pogadaj z nimi i nie daj sie wykorzystywac

Eskadia-wciaz zatkane i troche boli
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:14   #4957
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

tak mi smutno no już po prostu nie wytrzymuje z tęsknoty... jeszcze mieliśmy małą sprzeczkę, praktycznie o nic, potem ja musiałam iść i w sumie to o tym nie pogadaliśmy do końca, a teraz dostałam sms-a, że on nie może teraz rozmawiać i że jak będzie wolny to zadzwoni ... więc czekam.. smutna, zmartwiona, tęskniąca i zdenerwowana nawet nie mam ochoty na relaksującą kąpiel, bo czekam na ten głupi telefon!
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 19:24   #4958
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Amoura - to źle, może będziesz potrzebowała pomocy lekarza, jak nie przejdzie Ci do jutra.prawdopodobnie woskowina zatkała ucho w środku, jeśli stało się to zaraz po czyszczeniu.wiem co nieco o uszach, bo gdy byłam mała, często na nie chorowałam, pamiętam nieprzespane noce i potworny ból w środku(dziewczyny, których bolało ucho, wiedzą, jaki to nieprzyjemny ból).chodziłam też na przetykanie uszu, a nawet brałam zastrzyki.niedawno odkryłam, ze chyba jestem jednak przygłucha na prawe ucho w wyniku ich ciągłych infekcjija nie wiem - ślepa jestem i na dodatek jeszcze głucha!

JossStone - nie zamartwiaj się, sprzeczki są normaln a częścią związku, pewnie sobie wszystko jeszcze dzisiaj wyjaśnicie

roux - a dlaczego te dzieciaki wstają tak wcześnie?spać nie mogą czy jak?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:25   #4959
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
tak mi smutno no już po prostu nie wytrzymuje z tęsknoty... jeszcze mieliśmy małą sprzeczkę, praktycznie o nic, potem ja musiałam iść i w sumie to o tym nie pogadaliśmy do końca, a teraz dostałam sms-a, że on nie może teraz rozmawiać i że jak będzie wolny to zadzwoni ... więc czekam.. smutna, zmartwiona, tęskniąca i zdenerwowana nawet nie mam ochoty na relaksującą kąpiel, bo czekam na ten głupi telefon!
nie martw się wszystko będzie dobrze. jeśli nie dziś to jutro zadzwoni
a sprzeczki o nic zawsze się zdarzą.
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:43   #4960
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

szien gratki!!!!

ależ mi się nic nie chce - leń mnie złapał :/
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:45   #4961
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
szien gratki!!!!

ależ mi się nic nie chce - leń mnie złapał :/
Echino znam to aż za dobrze
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 19:50   #4962
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien gratulacje no i czekamy na relacje
Amoura mi sie tez kiedys ucho zatkalo po czyszczeniu patyczkiem, od tej pory tego nie robie. Eskadia dobrz mowi, jak sie nie odetka do lekarza, bo sie infekcja zrobi.
Co do osemek, to mi rosna dopiero. czy one zawsze sie psuja? ja tak nie lubie dentystow i tak sie boje, a teraz jeszcze z tym nacinaniem dziasel i wogole to juz mnie tak nastraszylyscie ze nie bede mogla spac.
ja dzisiaj spedzilam caly dzien sprzatajac, kupilam sobie nowa ''zabawke'', tylko prosze sobie niczego nie wyobrazac bo to tylko odkurzacz do prania dywanow. kosztowal majatek, ale przy moim psie to bylo nieuniknione, bo nam tzreba czegos wiecej niz zwykly odkurzacz, takz jak ktoras bedzie kiedys chciala kupic, to moge ten w 100% polecic.( jak reklama, powinni mi za to zaplacic)
Co do artykulu, no coz lecimy na kase, bo same przeciez nie ejstesmy w stanie zapewnic sobie odpowiednich warunkow do zycia, a ze my Polki jestesmy takie ''latwo dostepne'' to co to dla takiego obcokrajowca nas wyrwac np. na auto. A przeciez poslcy hlopcy sa tacy idealni i wogole. Boze ile razy ja to juz slyszalam.zaloze sie ze to jakis facet pisal. no i oczywiscie komentarze. szkoda slow.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:55   #4963
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Wrzucilam kilka "jupi" i mi wyskoczyl blad
"Wiadomość jest przeładowana grafiką"
ok, nie usmiecham sie,

ja mialam bardzo produktywny dzien, wlasnie skonczylam kolejny rozdzial, teraz robie obiad, ryz z sosem, pustki w lodowce, trzeba jutro zakupy zrobic.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzień dobry,

dziś koniec roku szkolnego - przynajmniej w polsce, wiecie, chciałabym się przenieść do czasów szkolnych tylko żeby mieć te wakacje

kropeczko - ja też serdecznie gratuluję chłopczyka:j

a tak sobie teraz poczytałam wasze wypowiedzi na temat mam i doszłam do wniosku, że żadna z waszych (z wyjątkiem emanko)nie jest taka nietolerancyjna jak mojadla niej mój tż wygląda jak mały terrorysta (mały - znaczy każdy poniżej 185 cm, terrorysta - bo ma ciemniejszą karnację od naszych)...chyba lepiej już nie rozmawiać z nią na żadne tematy dotyczące mojego związku bo to nie ma sensuco ma być, to będzie.

a tak poza tym to ósemka mi rośnie i boli mnie dziąsło
a Twoja mama poznala TZta (nie pamietam czy pisalas, sorry), pewnego dnia zaakceptuje bo nie bedzie miala wyjscia, poza tym wydaja mi sie, ze twojej mamie nikt by sie nie spodobal, wiec sie nie martw, przejdzie jej, moze dopiero jak bedzie miec wnuczki, ale przejdzie.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
kropka - wiem, ale Twoja mama w końcu zaakceptowała Twój wybór, a moja wątpię, ze kiedyś to zrobiwięc chyba lepiej, jak mamy nie wiedzą całej prawdy, bo to jednak inne pokolenie i poglądy.

a ja teraz przeczytałam artykuł na onecie o związkach polek z obokrajowcamitytuł "Polka - łakomy kąsek" podaję link jakby ktoś chciał poczytać http://partnerstwo.onet.pl/1561623,4...a,artykul.html
Artykul fajny, ale te komentarze, caly onet, u nas jest onet.eu, glownie dla emigrantow w UK, Jaki tam jest jad, juz dawno nie czytam, bo podnosza mi ci ludzie cisnienie jak nikt.

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
czesc kobietki przypadkiem tu trafilam przy porannej kawie...i tak sie zastanawiam czy zostane do grona przyjeta...bo ja to takie mieszadelko w polowie...no moze wiecej niz w polowie ale napewno nie w 100% namieszalam...bo tz moj pol polak pol grek(mama polka, tata grek)...wlasciwie jak dla mnie to on w 95% grek...urodzony w Polsce ale w Grecji od dzieciaka...i na szczescie moja po polsku mowi bo mi z tym greckim to idzie pomalu....oj pomalu....troszke ciezki ten jezyk jak dla mnie

no ale sie rozpisywac nie bede...poczekam na decyzje ogolu czy zostalam mieszadelkiem czy sie nie nadaje a tymczasem ide zrobic kolejne frappe(uzalezniona jestem)

milego dnia wszystkim
Witamy, witamy, im wiecej tym lepiej, na poranna zmiane sie zalapalas chyba, ja "pracuje" na zmianie wieczornej

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dzieki kobitki

Eskadia- znam ten bol...wyrwalam kurcze osemke niedawno....alez mi dala popalic...nawet nie chce tego pamietac...poszlam sobie do dentysty z jedna jedyna osemka a okazalo sie ze musze wyrwac wszystkie

a te nie wyrosniete do konca sprawdzcie lepiej....moje wyszly u gory a dolne do polowy i tez myslalam, ze im sie za bardzo nie spieszy ale, ze predzej czy pozniej wyjda...ale pani dentystka popatrzyla na przeswietlenie i mnie oswiecila ze one juz nie wyjda wiecej i trzeba je usunac(tyle ze przez to ze wyszly w polowie bedzie ciecie dziaselaz mi sie nie chce myslec o tym...wiec lepiej sprawdzcie te leniwe osemki bo si emoze okazac ze u was to samo...i niestety to trzeba wyrwac bo z tego co powiedziala mi dentystka one sie zepsuja na 100%...bo siedza sobie pod dziaslem a tam bakteryjki maja idealne warunki zeby sie rozwijac w tempie ekspresu...no i moga byc duuuuze problemy....

to tyle z niemilych wiesci....a teraz opowiem wam moja historie

bo ja to wogole w grecji jakies 2 lata jestem...ale wczesniej prawie 2 w londynie nieszczesnym siedzialam...i wystarczyl jeden nudny wieczor i moj pomysl wejscia na czat(czego nie robie nigdy...jedynie jak mialam 16 lat to strasznie mirc mnie wciagnalktoras to pamieta?) i napatoczyl sie obecny tz...jeden jedyny nie zaczynajacy rozmowy"czesc kotku skad jestes ile masz lat wyslij zdjecie" (swoja droga tragedia teraz na tych czatach...nie istnieje juz tam normalna ciekawa rozmowa)

oj jak sie milo z nim rozmawialo az mnie rano zastalo...pamietam, ze on na nastepny dzien wyjezdza na wakacje wiec umowilismy sie na pogadanie jak wroci, zebym mogla sobie chociaz posluchac o ladnej pogodzie, o ktorej w londynie moglam sobie co najwyzej pomarzyc...zapisalam sobie jego numer gg i poszlam spac....jakos mi w glowie sie zagniezdzil po tej rozmowie ale potem zapomnialam i znow ten sam kolowrotek praca praca praca...gdy mi si eo nim przypomnialo okazalo sie ze zgubilam oczywiscie numer gg a nicka z czatu z nic w swiecie nie moglam sobie przypomniec-jakis dziwny mial
w kazdym razie jakos on mnie znalazl po jakims czasie....no i zaczely sie codzienne gadki o wszystkim i o niczym...gadalismy godzinami,nawet nie wiem kiedy czas lecial...zawsze zastawal mnie swit
potem byly smsy...i raz nagle zadzwonil...alez sie zdziwilam...mowil ze chcial duzo wczesniej ale wstydzil sie swojego polskiego(oczywiscie przesadzil mowi swietnie)...ale co mnie najbardziej zaskoczylo to przy pierwszym telefonie on mi wyskoczyl z pytaniem"przyjedziesz?" no to pomyslalam chwile i mowie"przyjade" no i pojechalam...potem spotkalismy sie w Polsce....potem znow pare razy pojechalam...no i w koncu raz pojechalam i juz zostalam.... alez sie rozpisalam...mam nadzieje ze was za wiele nie wynudzilam....

Emanko- masz racje co do frappe...w Polsce tak nie smakuje choc mozesz zrobic identycznie...do tego potrzebny grecki klimat i upal i ludzie dookola pijacy non stop frappe
Cudna historia.

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
albo spia ale te spiace juz wstaly

Mnie wczoraj wieczorem dopadl tai bol glowy ze usnac nie moglam a obudzilam sie z zatkanym uchem i teraz szukam domowych sposobow na pozbycie sie tego i nawet slonce za oknem mi nie poprawia humoru
Zatkaj nos i "udawaj" ze smarkasz (nie moge znalezc innego slowa), mi pomaga.

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja przyszłam się pochwalić, że dostałam pracę
napiszę później co i jak
bo teraz głowa mnie boli i idę piec ciasto
WOW!!!!
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!
Wiedzialam


Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

no i S.
on nie moze zostac na dluzej bo nie chce za duzo urlopu brac bo on chce pozniej na miesiac jechc do Abidjanu.


tyle mam do powiedzenia na dzis
Ej Roux, jak to na miesiac che jechac (gdzie???), a co z toba?, z toba powinien spedzic miesiac, raz na rok tam jestes, albo wziacs urlop, zeby do PL pojechac, juz nie wspomne, ze Ciebie powinien gdzies zabrac na wakacje.

Ide jesc, potem sprawdze co nocna zmiana wyprodukowala,
A Lovely teraz jest kobieta pracujaca w Londynie i jest busy.

p.s. hehe, to w waszych postach (cytowanych) jest za duzo grafiki
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-06-19 o 19:56
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:00   #4964
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

lovely jest "busy"

No mam troche .. nie mam czasu za bardzo bo jeszcze pare spraw papierkowych musze pozalatwiac itd. teraz weekend gdzie TZ ma urodziny i nasza rocznica wiec odezwe sie nie wiem kiedy.. nie mam czasu za bardzo na czytanie, ale nadrobie (mam nadzieje )
Szien! Gratulatki jeszcze raz!
Pa i milego weekendu zycze
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:01   #4965
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien, no, to głupia nie jesteś
Intelekt porażający

Roux, a będą Ci dawać chociaż więcej kasy?

A ja awansowałam ()
Sama na oddziale byłam, na którym wcześniej nie pracowałam i nic nie sknociłam nawet :P




A jutro---------------->
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:01   #4966
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość


jesli on Cie skrzywdzi to my go ZA-BI_JEMY
Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
ja napewno mu sprzedam kopa jesli Tajka bedzie plakala a wybieramy sie do uk w przyszlym roku wiec go znajde
Mam nadzieje, ze nie ebdzie takiej potrzeby... ostrzeglam go rpzed wami
Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Tajko mam nadzieje, ze sie ulozy.
Tez ja mam

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
To dlatego cie nie ma, randkujesz, teraz masz J. to juz nas nie znasz tak?
Lepiej uwazaj, wiemy gdzie cie szukac
Fajnie, ze sie zeszliscie, tzn. mam nadzieje, ze bedzie fajnie.
Narazie J. ma u nas przekichane, ale jak sie wykaze, to mu przebaczymy
.
Tak wyszlo, ze nie ma czasu. Malo jestem w domu, a jak ejstem to z nim wiec nie chce przesaidywac na kompie. Pameitam o was nie martwcie sie.Szukajcie mnie;p

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
czesc kobietki
WITAM

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
p.s. a ja sobie gołąbki z młodej kapustki , zapraszam
J. gotuje dzis dla mnie(wczoraj tez;p) jakiegos kurczaczka w bialym winie i z grzybkami

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja przyszłam się pochwalić, że dostałam pracę
napiszę później co i jak
bo teraz głowa mnie boli i idę piec ciasto
GRATULACJE naprawde sie ciesze

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

a ja padam. po 8 godzinach zaledwie.
a jutro mam 10.
dzis sie jeszcze dowiedzalalm ze od lipca bede wstawac razem z dziecmi czyli o 6 a to oznacza, ze juz nie bede pracowac 40h tygodniowo.
to wychodzi 66 h !!!
co wiecej?
jak S. tu bedzie to ja oczywiscie mam pracowac, bo hosci beda w pracy.
uroczo. uroooooczoo.
jestem maksymalnie wkurzona;(
a moze smutna

i jeszcze mi sie S. dzis snił.
i tesknie za nim jak cholera.
i jak pomysle ze jutro 10 godzin....

no i S.
on nie moze zostac na dluzej bo nie chce za duzo urlopu brac bo on chce pozniej na miesiac jechc do Abidjanu.


tyle mam do powiedzenia na dzis
Rodzice w ogole z tymi dziecmi nie rpzebywaja?
To ty jestes z S.?
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:02   #4967
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Ech... mnie też rośnie ósemka. Boli mnie dziąsło dookoła, mimo, że ona już jest na wierzchu. Dookoła mam stan zapalny i w czwartek mi wycinają to dziąsło. ZNOWU! Już kiedyś o nim pisałam...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:10   #4968
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Tajko jak się Juan spisuje?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:13   #4969
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Ech... mnie też rośnie ósemka. Boli mnie dziąsło dookoła, mimo, że ona już jest na wierzchu. Dookoła mam stan zapalny i w czwartek mi wycinają to dziąsło. ZNOWU! Już kiedyś o nim pisałam...




Mnie ósemki rosną od 2 lat
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 20:15   #4970
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość



Mnie ósemki rosną od 2 lat
No mnie też właśnie tak długo. A boli mnie od jakiś 2 mcy.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:15   #4971
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Tajko jak się Juan spisuje?
Sam odpowiedzial na to pytanie:"like a dream boy"

POTWIERDZAM:P
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:15   #4972
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
No mnie też właśnie tak długo. A boli mnie od jakiś 2 mcy.
Nie strasz mnie
Wiem, że będę musiała usnąć, ale nie mam czasu..
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:17   #4973
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ja tylko powiem ze jestem padnieta..

jutro bede pisac

__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:21   #4974
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Sam odpowiedzial na to pytanie:"like a dream boy"

POTWIERDZAM:P
no to dobrze tajeczko - szczerze przyznam, że wierzę w jego rehabilitację!!! (a zwykle podzielam zdanie szien w 99-100% )
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:24   #4975
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

roux - a dlaczego te dzieciaki wstają tak wcześnie?spać nie mogą czy jak?
Sarah sie budzi o 6 i płacze. Budzi przy tym Sophie. i zaczyna sie nowy dzien.
one w ogole śpią dużo mniej niż rówieśnicy....

chyba musze sie z tym pogodzic...

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Ej Roux, jak to na miesiac che jechac (gdzie???), a co z toba?, z toba powinien spedzic miesiac, raz na rok tam jestes, albo wziacs urlop, zeby do PL pojechac, juz nie wspomne, ze Ciebie powinien gdzies zabrac na wakacje.
Planuje spedzic grudzień w swoim rodzinnym mieście, Abidjan (Wybrzeże kości słoniowej). Do grudnia niby daleko, ale musi uzbierac dni wolne. We Francji nie jestem pewna, ale za każdy przepracowany miesiac wypada 1 albo 2 dni wolnego. + oczywiście jakis tam urlop, chorobowe i ..wyjdzie mu miesiac. Chce tam jechac dlatego, ze ostatni raz tam był rok temu.
Cos wspominał, ze moglibyśmy gdzies we wrzesniu pojechac na chwile, ale pewnie plany spełzną na niczym.
zreszta cholera go wie. nie wierze mu w nic. nie nastawiam sie na nic.

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Roux, a będą Ci dawać chociaż więcej kasy?

A ja awansowałam ()
Sama na oddziale byłam, na którym wcześniej nie pracowałam i nic nie sknociłam nawet :P




A jutro---------------->
Nie wiem, Wen.
rok i dwa lata temu za 40h pracy tygodniowo miałam 75 e.
teraz teopretycznie wychodzi 66h tygodniowo i to nie z jednym a z dwoma dzieciakami. wiec róznica wielka. Czekam co hostka wymysli, czy mi obetnie godziny, pozniesie kieszonkowe, czy moze pośle małą do Garderie na wakacje.
i znowu sie zastanawiam co ja tu do cholery robie!?

aaa no i gratuluje awansuu i nie sknocenia niczego..

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość

Rodzice w ogole z tymi dziecmi nie rpzebywaja?
To ty jestes z S.?
taaa teraz tak, pozniej jak sie sezon zacznie i beda pracowac to .....ciemno to widze.
a drugie pytanie dosc skomplikowane jest i ..nie umiem na nie odpowiedziec, Tajko.

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Ech... mnie też rośnie ósemka. Boli mnie dziąsło dookoła, mimo, że ona już jest na wierzchu. Dookoła mam stan zapalny i w czwartek mi wycinają to dziąsło. ZNOWU! Już kiedyś o nim pisałam...

słyszałam, ze (czasem) pomagaja na to te masci dla dzieci na ząbkowanie.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:45   #4976
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

no więc....
dawno, dawno temu

przyznam się szczerze, że nie obyło się bez perypetii...
wydrukowałam sobie mapę, wsiadłam w samochód, zajeżdżam na miejsce a tam nic nie ma, tylko bloki
a że obok jest 'industrail estate" więc poszłam tam
szukam, błąkam się aż w końcu weszłam do jakiegoś sklepu "Elliot's" i pytam się kolesia
on że nie wie ale popyta
więc wkręcił w to 5 innych pracowników i 2 klientów, którzy stali tam i debatowali
w końcu poszedł na górę do biura... i zadzwonił do tej firmy z pytaniem gdzie oni się mieszczą
i narysował mi nową mapę

no i jakoś w końcu dotarłam na tą rozmowę
i sama nie wiem...
dostałam pracę ale nie wiem czy ją chcę
bo tu jeszcze dochodzi kwestia ubezpieczenia mojego smaochodu i nie wiem czy będzie mnie na to stać
ale jeszcze zobaczymy

w nd. lecę do pl i wracam 1ego lipca
trening zaczynam 6ego
odbywa się on w innym mieście i koleś powiedział, że "training manager" jest z okolic więc mogę się z nim zabrać

mam nadzieję, że wyjaśnię jakoś sprawę z tym ubezpieczeniem
bo mi zależy na tej robocie

w ogóle jakoś dzisiaj jestem śmiesznie zakręcona
próbowałam nałożyć kapcie na buty

btw Sweety śniłaś się dla mnie ostatniej nocy
mało co pamiętam, że byłyśmy w jakimś klubie i siedział z nami koleś, który chciał nam zaimponić jakąś szyuczką-magiczką (dotykał gałkę oczną ostrzem noża )
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:13   #4977
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość

btw Sweety śniłaś się dla mnie ostatniej nocy
mało co pamiętam, że byłyśmy w jakimś klubie i siedział z nami koleś, który chciał nam zaimponić jakąś szyuczką-magiczką (dotykał gałkę oczną ostrzem noża )
: hahaha:

hahahhahahahahahhahhahaha ha
umarlam, dalysmy sie poderwac???
hahaha
BTW, ale bedziesz do nas pisac z Polski, co?
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:20   #4978
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
: hahaha:

hahahhahahahahahhahhahaha ha
umarlam, dalysmy sie poderwac???
hahaha
BTW, ale bedziesz do nas pisac z Polski, co?
nie bo się popłakałam
no jasne, że będę pisać
nie ma takiej siły, która by mnie od tego powstrzymała
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:52   #4979
Pohadka
Raczkowanie
 
Avatar Pohadka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 185
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

hej

Jestem taka zabiegana, że nie mam nawet kiedy kompa odpalić i tu wejsc... cos czuje, ze mnie wywalicie z pierwszej strony jak tak dalej pojdzie;p

Szien, Lovely... gratuluje pracy!
Kropka, gratuluje chlopca

a jak tam ta praca Tajki? kiedy bedzie wiadomo?

dzis do mnie Tz przyjezdza wlasnie jest w trasie... mial do mnie dzwonic i nic. Telefon poza zasiegiem. Podejrzewam, ze mu sie rozwladowal, on nigdy o to nie dba. Mam ochote mu strzelic bo teraz sie denerwuje eh.
Ide do lozka bo marzne tu w szlafroku ;p

i do zobaczenia w 3 czesci bo na tą już się chyba nie zalapie
__________________

Difficult times lie ahead. Soon we must all face the choice between what is right...and what is easy.
Pohadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 00:24   #4980
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Eskadia, emanko - dzięki za dobre słowa
no i wszystko się wyjaśniło pogadaliśmy szczerze i problem się sam rozwiązał
dobranoc !
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.