Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 11:03   #4321
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Slonecznikowa mam nawet 2 syneczkow tylko jednego brand new
i my wszystkie molestujemy Kropeczke o zdjęcie tego nowego
Bo starszego Brata znamy
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:14   #4322
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
Hej Eskadia
Czarownica? mhy...patrząc na mój dzisiejszy image (włos w prawo, w lewo, ukośnie i w bok) i takie tam inne wybryki mej urody- no coś w tym jest
Rety, jakie ja mam dziś spowolnienie ruchowe, no normalnie czuję się jakby mnie ktoś na podglądzie przewijał
a można obejrzeć Twój image na fb lub nk?najlepiej, żebyście tam byli obydwoje-Ty i tż
a tak czarownice mi się skojarzyły, bo akurat czytam książkę o czarownicach

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
hehehe

już do Ciebie a co??myślisz, że odpuszcze?? licz na to
ja nie licze na to, ze odpuścisz, ale na to, ze zawsze u mnie zagościszw sumie tpo herbatce mozemy polatać na naszych miotełkach po okolicy...może rudą przestraszymy????

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
Amoura-ja tez mam lenia, ale to tak od kilku dni normalnie nie wiem co sie ze mna dzieje...wczoraj wstalam o 13...o 21 po nazwijmy to obiedzie mowie poloze sie na 2 godzinki a co! no i pamietam tylko jak mnie tz budzil o 1 w nocy a pozniej sama sie obudzilam dzis o 9 rano...no jakas katastrofa!ja zawsze moglam duuuuzo spac ale ostatnio cos porzadnie przesadzam, a najdziwniejsze, ze obojetnie ile spie to wstaje i chce spac dalej...nie wiem o co chodzi...
wiesz co, takie spanie bez umiaru też nie jest dobre...moze powinnaś zbadać krew, jeśli ciągle czujesz się senna...to jest chyba jeden z objawów cukrzycy...ale oczywiście w najgorszym przypadku.moze powinnas zacząć chodzic spac regularnie-o tej samej porze?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:20   #4323
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej dziewczynki
Witam Słonecznikowa w naszym gronie ja tez należę do tych nowych tak naprawdę to za wiele o sobie nie powiedziałam praktycznie nic
Taki enigmatyczny trochę mnie dopadł czas chyba za dużo pracy i nie ma nastroju do literackich wynurzeń
Tak a propos dzieci to też jestem mamą
Moja córka to już panna ma 13 lat ( trochę sie szalało w młodości za wcześnie haha ) mieszka ze mną we Francji jestem z niej szalenie dumna.Oprócz tego że śliczna to jeszcze mądra włada biegle dwoma językami i jest w trakcie nauki włoskiego
Wstawię przy okazji foto ale musze obczaić system wrzucania fotek tutaj na forum
Dzisiaj w Lille pogoda nas rozpieszcza nawet trochę słońce świeci więc nie ma co narzekać....
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:24   #4324
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja nie licze na to, ze odpuścisz, ale na to, ze zawsze u mnie zagościszw sumie tpo herbatce mozemy polatać na naszych miotełkach po okolicy...może rudą przestraszymy????

wiesz co, takie spanie bez umiaru też nie jest dobre...moze powinnaś zbadać krew, jeśli ciągle czujesz się senna...to jest chyba jeden z objawów cukrzycy...ale oczywiście w najgorszym przypadku.moze powinnas zacząć chodzic spac regularnie-o tej samej porze?
ruda jest chwilowo zajęta ale...możemy spróbować ją przestraszyć

ależ ona spi o stałej porze - o 12 idzie spac
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:35   #4325
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ruda jest chwilowo zajęta ale...możemy spróbować ją przestraszyć

ależ ona spi o stałej porze - o 12 idzie spac
a co ona znowu kombinuje?mam nadzieję, ze się potem pochwali

hmm...kiedyś czytałam, że aby dobrze zregenerować swój organizm podczas snu nalezy zasypiać przed 24.00, bo pozniej to już nie jest to samo.

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Witam Słonecznikowa w naszym gronie ja tez należę do tych nowych tak naprawdę to za wiele o sobie nie powiedziałam praktycznie nic
Taki enigmatyczny trochę mnie dopadł czas chyba za dużo pracy i nie ma nastroju do literackich wynurzeń
Tak a propos dzieci to też jestem mamą
Moja córka to już panna ma 13 lat ( trochę sie szalało w młodości za wcześnie haha ) mieszka ze mną we Francji jestem z niej szalenie dumna.Oprócz tego że śliczna to jeszcze mądra włada biegle dwoma językami i jest w trakcie nauki włoskiego
Wstawię przy okazji foto ale musze obczaić system wrzucania fotek tutaj na forum
Dzisiaj w Lille pogoda nas rozpieszcza nawet trochę słońce świeci więc nie ma co narzekać....
czekamy na fotkirzeczywiście dużą masz już córeczkę
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:03   #4326
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Eskadio-nie strasz mnie tu krew mowisz...hmmm....tylko, ze ja w zyciu pobierania krwi nie mialam i sie straszliwie boje...wlasciwie to igiel sie panicznie boje...nawet na filmie zamykam oczy jak widze ze ktos gdzies do kogos z igla...brrrr....na sama mysl mi slabo...

tez gdzies czytalam o tych godzinach spania, o tym o ktorej co sie najlepiej regeneruje...a co do spania jest jeden facet co sobie spi tak jak wilki czyli co 3h 45 minut spania:-]

KROPENCJO czekamy na foty z niecierrrrpliwoscia
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:11   #4327
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Słonecznikowa witam wnisolas nam tu troche radosci w te smetne dni

Kropka , Maddalena czekamy na fotki , ja juz nie moge sie doczekac

ja dzis mam nieciekawy dzien, troche zdolowana jestem ciaglym brakiem pracy calymi dnia w domu i domu...zajecia tylko co 2 tyg ehh.... nie wiem czy ja jakis matol jestem czy cos, ze nigdzie mnie przyjac niechca, gorzej nawet nie odpsujac jak cv wysle nie rozumiem tego wszystkiego, to juz zeby pracowac dorywczo gdzies np jako kelnerka trzeba miec ze 3 lata doswiadczenia i najlepiej 3 jezyki plynnie :conf used: Tz mnie namawia ciagle zebym przyjechala wreszcie do niego, no wczoraj to juz wogole jakis dzien tesknoty strasznej mial i caly czas mi gadal o tym, ja tez cche pojechac, ale bez pracy nie ma kasy, a ja niechce zeby on mi ciagle cos fundowal, poprosut nie moge tak i juz...tym bardziej ze nie ejstesm ze soba zbyt dlugo... do dupy krotko mowiac

a teraz zrobilam sobie kawke, na talerzu fura ciastek i bede sie leczyc a jutro bede jeczec ze 1 kg za duzo znowu ,, alee to dopieo jutro
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 12:36   #4328
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
Eskadio-nie strasz mnie tu krew mowisz...hmmm....tylko, ze ja w zyciu pobierania krwi nie mialam i sie straszliwie boje...wlasciwie to igiel sie panicznie boje...nawet na filmie zamykam oczy jak widze ze ktos gdzies do kogos z igla...brrrr....na sama mysl mi slabo...

tez gdzies czytalam o tych godzinach spania, o tym o ktorej co sie najlepiej regeneruje...a co do spania jest jeden facet co sobie spi tak jak wilki czyli co 3h 45 minut spania:-]
to tym bardziej powinnaś pójść w końcu na badanie krwija też nie cierpię pobierania, za każdym razem jest mi słabo, ostatnio robiłam je w kwietniu, w trakcie pobierania krwi czułam się ok, wyszłam na korytarz, usiadłam i za chwilę połozyłam się na krzesłach.dobrze, ze mój tata był ze mną samochodem, bo nie byłam w stanie się ruszyć...nie wiem dlaczego tak mam, że minutę po wyjęciu igły jest mi zawsze słabo.(to samo mam u dentysty przy znieczuleniu).

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość

ja dzis mam nieciekawy dzien, troche zdolowana jestem ciaglym brakiem pracy calymi dnia w domu i domu...zajecia tylko co 2 tyg ehh.... nie wiem czy ja jakis matol jestem czy cos, ze nigdzie mnie przyjac niechca, gorzej nawet nie odpsujac jak cv wysle nie rozumiem tego wszystkiego, to juz zeby pracowac dorywczo gdzies np jako kelnerka trzeba miec ze 3 lata doswiadczenia i najlepiej 3 jezyki plynnie :conf used: Tz mnie namawia ciagle zebym przyjechala wreszcie do niego, no wczoraj to juz wogole jakis dzien tesknoty strasznej mial i caly czas mi gadal o tym, ja tez cche pojechac, ale bez pracy nie ma kasy, a ja niechce zeby on mi ciagle cos fundowal, poprosut nie moge tak i juz...tym bardziej ze nie ejstesm ze soba zbyt dlugo... do dupy krotko mowiac

a teraz zrobilam sobie kawke, na talerzu fura ciastek i bede sie leczyc a jutro bede jeczec ze 1 kg za duzo znowu ,, alee to dopieo jutro
wiem, ciężko jest w tych czasach znalezc pracę...emanko tez ciągle szuka...
smacznego
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:21   #4329
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a można obejrzeć Twój image na fb lub nk?najlepiej, żebyście tam byli obydwoje-Ty i tż
a tak czarownice mi się skojarzyły, bo akurat czytam książkę o czarownicach



ja nie licze na to, ze odpuścisz, ale na to, ze zawsze u mnie zagościszw sumie tpo herbatce mozemy polatać na naszych miotełkach po okolicy...może rudą przestraszymy????
wlasnie wlasnie, Slonecznikowa, podpisuje sie pod tym, co pisze Eskadia!

eeeejj kto mnie chce straszyc??
co knujecie???

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Witam Słonecznikowa w naszym gronie ja tez należę do tych nowych tak naprawdę to za wiele o sobie nie powiedziałam praktycznie nic
Taki enigmatyczny trochę mnie dopadł czas chyba za dużo pracy i nie ma nastroju do literackich wynurzeń
Tak a propos dzieci to też jestem mamą
Moja córka to już panna ma 13 lat ( trochę sie szalało w młodości za wcześnie haha ) mieszka ze mną we Francji jestem z niej szalenie dumna.Oprócz tego że śliczna to jeszcze mądra włada biegle dwoma językami i jest w trakcie nauki włoskiego
Wstawię przy okazji foto ale musze obczaić system wrzucania fotek tutaj na forum
Dzisiaj w Lille pogoda nas rozpieszcza nawet trochę słońce świeci więc nie ma co narzekać....
oo zdolniacha ta Twoja córa!!
to juz nastolatka...wiec...ciezk awy okres, jak ona toleruje Twojego TZ??

btw, Lille Lille, rozważamy z koleżanka wakacje m.in w Lille, Grenoble lub...wracamy do Paryza...


Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
ja dzis mam nieciekawy dzien, troche zdolowana jestem ciaglym brakiem pracy calymi dnia w domu i domu...zajecia tylko co 2 tyg ehh.... nie wiem czy ja jakis matol jestem czy cos, ze nigdzie mnie przyjac niechca, gorzej nawet nie odpsujac jak cv wysle nie rozumiem tego wszystkiego, to juz zeby pracowac dorywczo gdzies np jako kelnerka trzeba miec ze 3 lata doswiadczenia i najlepiej 3 jezyki plynnie :conf used: Tz mnie namawia ciagle zebym przyjechala wreszcie do niego, no wczoraj to juz wogole jakis dzien tesknoty strasznej mial i caly czas mi gadal o tym, ja tez cche pojechac, ale bez pracy nie ma kasy, a ja niechce zeby on mi ciagle cos fundowal, poprosut nie moge tak i juz...tym bardziej ze nie ejstesm ze soba zbyt dlugo... do dupy krotko mowiac

a teraz zrobilam sobie kawke, na talerzu fura ciastek i bede sie leczyc a jutro bede jeczec ze 1 kg za duzo znowu ,, alee to dopieo jutro
łooo matkoo, w jakiej knajpie wymagaja 3 jezyków?!
wow.

w kazdym razie, łącze sie w bolu poszukiwaczy pracy...i trzymam kciuki!!)


a do tych co mnie tu obgadują:P
informuję, że rudy łeb ogląda seriale, słucha muzyki i kończy trufle.
i klnę na swój uniwersytet, że mi stype zabrali. taakie taniusieńkie loty do Paryża są na przerwę miedzysemestralną....160 zł w obie strony! czujecie to?
i jaaa...jaa mogłabym sobie poleciec na kilka dni, połaziccc....mrrr kocham to miejsce.
ale niet.
bede siedziec bez kasy i pisac prace mgr.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:22   #4330
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

A ja nie znosze pobierania krwi!!!Mi tam moga pobierac ile chcą,ale rok temu okazało sie,że moja córcia ma migdałki do wycięcia,poszłysmy do kliniki bo w szpitalu to sie miesiącami czeka,masakra jakaś.I w tej klinice okazało sie,że nie zrobia jej zabiegu bo ma silną anemie! Leżałysmy w szpitalu tydzień czasu,jak mi codziennie dziecko kłuli,to 4 pielegniarki ja trzymały bo tak sie wyrywala a płakała i krzyczała na cały szpital.,myslałam,że mi serce pęknie jak na to patrzałam,pobierali jej za każdym razem 4 próbki i strasznie długo to trwało.Na szczęście juz jest zdrowa i po nowym roku znów idziemy do kliniki :-(
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:34   #4331
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
dzis wieczorem obiecuje fotki moich chlopakow. Tomek jest grzecznym, kochanym dzieckiem a Adrian fajnym starszym bratem no i tz jest przeszczesliwy
Czekam z niecierpliwoscia Wiersz- zazdroszcze ci tych twoich chlopakow

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Witam Słonecznikowa w naszym gronie ja tez należę do tych nowych tak naprawdę to za wiele o sobie nie powiedziałam praktycznie nic
Taki enigmatyczny trochę mnie dopadł czas chyba za dużo pracy i nie ma nastroju do literackich wynurzeń
Tak a propos dzieci to też jestem mamą
Moja córka to już panna ma 13 lat ( trochę sie szalało w młodości za wcześnie haha ) mieszka ze mną we Francji jestem z niej szalenie dumna.Oprócz tego że śliczna to jeszcze mądra włada biegle dwoma językami i jest w trakcie nauki włoskiego
Wstawię przy okazji foto ale musze obczaić system wrzucania fotek tutaj na forum
Dzisiaj w Lille pogoda nas rozpieszcza nawet trochę słońce świeci więc nie ma co narzekać....
oooto spora ta twoja corcia Ile miala lat jak sie do Francji przenioslas?

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
Eskadio-nie strasz mnie tu krew mowisz...hmmm....tylko, ze ja w zyciu pobierania krwi nie mialam i sie straszliwie boje...wlasciwie to igiel sie panicznie boje...nawet na filmie zamykam oczy jak widze ze ktos gdzies do kogos z igla...brrrr....na sama mysl mi slabo...

tez gdzies czytalam o tych godzinach spania, o tym o ktorej co sie najlepiej regeneruje...a co do spania jest jeden facet co sobie spi tak jak wilki czyli co 3h 45 minut spania:-]

KROPENCJO czekamy na foty z niecierrrrpliwoscia
Krew warto zbadac bo to nie tylko cukrzyca ale tez np problemy z tarczyca moga byc Lepiej tego nie ignorowac. A pobieranie krwi nie jest takie straszne- tylko nie patrz na igle i wkluwanie sie
Ja jestem jakas dziwna- lubie pobieranie krwi I zawsze sie patrze jak mi sie wkluwaja i jak ona sobie leci czesto oddaje krew wiec jestem kluta jakies 4-5 razy rocznie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 14:26   #4332
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

wątek normalnie odżył.

Kropeczko!
Jak czujesz sie po porodzie? wszystko ok? Gratuluję powiększenia sie rodzinki
Mnie sam poród przeraża.... nie wiem czy lepszy jest naturalny czy cesarka.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:35   #4333
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

tak sobie myslalam o tych truflach i poszlam upiec ciasto o wdziecznej nazwie- cycki murzynki tyle ze moje nie mialo cyckow bo nikomu po biszkopty nie chcialo sie jechac do sklepu
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:53   #4334
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura ciasto wyglada przepysznie,a jestem na diecie Pije herbatke i słucham C-Bloock "We belive" uwielbiam ta piosenke.Czasy mojej młodosci ;-)
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:38   #4335
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej hej hej, witam wszystkich
ehhh jakoś ostatnio nie miałam czasu/ochoty/humoru pisać :/
a teraz jeszcze czuję się chora, dzisiaj w mojej klasie było 17 osób i wszystkie kaszlące/ smarkające/ prychające :P a ja razem z nimi >.<
dobija mnie troche to, że jak wychodzę z domu to jest ciemno, jak wracam to już słońce zachodzi :/
a z takich niusów bardziej pozytywnych (a może nie, zależy jak na to patrzeć) - teżet przyjeżdza niedługo... prawdopodobnie w sobotę.. dzisiaj z nim chyba nie pogadam, bo poejchał do dziadków pożegnać się przez wyjazdem...
no i ogólnie musze przez niego pokój posprzątać :P
buziaki wszystkim
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:50   #4336
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
hej hej hej, witam wszystkich
ehhh jakoś ostatnio nie miałam czasu/ochoty/humoru pisać :/
a teraz jeszcze czuję się chora, dzisiaj w mojej klasie było 17 osób i wszystkie kaszlące/ smarkające/ prychające :P a ja razem z nimi >.<
dobija mnie troche to, że jak wychodzę z domu to jest ciemno, jak wracam to już słońce zachodzi :/
a z takich niusów bardziej pozytywnych (a może nie, zależy jak na to patrzeć) - teżet przyjeżdza niedługo... prawdopodobnie w sobotę.. dzisiaj z nim chyba nie pogadam, bo poejchał do dziadków pożegnać się przez wyjazdem...
no i ogólnie musze przez niego pokój posprzątać :P
buziaki wszystkim
super zezobaczysz sie z tztem Ja tez chce
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:21   #4337
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss no to super a gdzie Twój entuzjazm? Niedawno marudziłas,że zobaczysz go może w lutym a teraz marudzisz ,że pokój musisz posprzataćNiejedne mieszadełko by sie z Toba chetnie zamieniło,np. ja
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:24   #4338
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Joss no to super a gdzie Twój entuzjazm? Niedawno marudziłas,że zobaczysz go może w lutym a teraz marudzisz ,że pokój musisz posprzataćNiejedne mieszadełko by sie z Toba chetnie zamieniło,np. ja
ej ej Ty też nie masz co narzekac :P
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:32   #4339
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
wlasnie wlasnie, Slonecznikowa, podpisuje sie pod tym, co pisze Eskadia!

eeeejj kto mnie chce straszyc??
co knujecie???

knujemy wpaść z wizytą na miotełkach i powymiatać cały smutek-Twój i nasz

a do tych co mnie tu obgadują:P-(czytaj:emanko i eskadia)
informuję, że rudy łeb ogląda seriale, słucha muzyki i kończy trufle.
i klnę na swój uniwersytet, że mi stype zabrali. taakie taniusieńkie loty do Paryża są na przerwę miedzysemestralną....160 zł w obie strony! czujecie to?
i jaaa...jaa mogłabym sobie poleciec na kilka dni, połaziccc....mrrr kocham to miejsce.
ale niet.
bede siedziec bez kasy i pisac prace mgr.
a wiesz, co ja myślałam?że poleciałaś na rozmowę ze swoimi przyszłymi pracodawcami!

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
tak sobie myslalam o tych truflach i poszlam upiec ciasto o wdziecznej nazwie- cycki murzynki tyle ze moje nie mialo cyckow bo nikomu po biszkopty nie chcialo sie jechac do sklepu
ale pychaaaaa...a wiecie, ja chyba muszę odstawić słodycze na jakiś czas, bo jelita mnie bolą, chyba za dużo słodkiego...

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
hej hej hej, witam wszystkich
ehhh jakoś ostatnio nie miałam czasu/ochoty/humoru pisać :/
a teraz jeszcze czuję się chora, dzisiaj w mojej klasie było 17 osób i wszystkie kaszlące/ smarkające/ prychające :P a ja razem z nimi >.<
dobija mnie troche to, że jak wychodzę z domu to jest ciemno, jak wracam to już słońce zachodzi :/
a z takich niusów bardziej pozytywnych (a może nie, zależy jak na to patrzeć) - teżet przyjeżdza niedługo... prawdopodobnie w sobotę.. dzisiaj z nim chyba nie pogadam, bo poejchał do dziadków pożegnać się przez wyjazdem...
no i ogólnie musze przez niego pokój posprzątać :P
buziaki wszystkim
wracaj szybko do zdrowiaja też mam lekki katar..
a na ile teżet przyjeżdza?fajnie Ci....
a tak na marginesie:narysowałaś coś może ostatnio?bo ja w ogóle, dzisiaj w pracy dorwałam jakąś kartkę i trochę bazgrałam, ale w domu to raczej nic....
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 16:45   #4340
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

No nie powinnam narzekacAle tęskni sie zawsze mocno , w zależności od tego czy sie widzi co tydzien,co miesiąc ,czy co pół roku
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:04   #4341
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej!

slonecznikowa waitamy,witamy!

co do wloskow dziewczynki, to hmm ja sobie zdaje sprawe,ze za 1 razem mi nie wyjdzie, ale za 2 mysle,ze juz moze byc no w kazdym razie zobaczymy, mam nadzieje,ze mi ta reszta wlosow nie wypadnie
moze jutro zafarbuje, jakby co wkleje zdjecia.

roux a ty jak? utzymujesz jakis kontakt z S?

ja dzis oczywiscie kupilam pare rzeczy.Wszystko juz wisi wyprane,wiec fotki moze jutro

Obrona przesunieta na 14 grudnia Cholera a juz myslalam,ze bedzie z glowy.

Buziaki
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:07   #4342
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a wiesz, co ja myślałam?że poleciałaś na rozmowę ze swoimi przyszłymi pracodawcami!

nawet nie zadzwonili.
Pewnie juz kogos lepszego znalezli. nie ma się co dziwic, oferta była naparwde dobra, wiec pewnie i sporo chętnych mieli.

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
No nie powinnam narzekacAle tęskni sie zawsze mocno , w zależności od tego czy sie widzi co tydzien,co miesiąc ,czy co pół roku
no tak, masz racje.

Malaja
tak sobie mysle...zafascynowana twoimi łowami, moze i ja sie przejde do jakiegos second'u....

a co do S. to taaak, czasem zdarza nam sie pogadac...


ja sie dziś jakoś g*wniano czuje.
tak czytam Was.
Gadam z jakimis znajomymi.
Samotno mi.
Tęsknie
Już chyba nie za S. bo...on chyba ma problem ze samym sobą. Więc za nim jako takim nie tęstnie. Zwłaszcza za nim - teraźniejszym.
Ale mnie aż skręca, jak mi się pomysli o wakacjach 2 lata temu, czy o tym, jak byl w Polsce.

idą święta. sylwester.
jezuuu jak ja nienawidze tego okresu.
nie-na-wi-dze.
zwlaszcza gdy jestem sama.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:12
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:29   #4343
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
super zezobaczysz sie z tztem Ja tez chce
nie smutaj, szybko minie
Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Joss no to super a gdzie Twój entuzjazm? Niedawno marudziłas,że zobaczysz go może w lutym a teraz marudzisz ,że pokój musisz posprzataćNiejedne mieszadełko by sie z Toba chetnie zamieniło,np. ja
ehh właśnie, nie narzekaj :P a jakoś mój optymizm zmalał ostatnio :/
i nie zmotywowałam się jeszcze do sporzątania, a na jutro muszę jeszcze felieton napisać :/
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

wracaj szybko do zdrowiaja też mam lekki katar..
a na ile teżet przyjeżdza?fajnie Ci...
a tak na marginesie:narysowałaś coś może ostatnio?bo ja w ogóle, dzisiaj w pracy dorwałam jakąś kartkę i trochę bazgrałam, ale w domu to raczej nic....
no w sumie to zobaczymy na jak długo zostanie
ahh coś tam nabazgrałam też, wrzuciłabym ale mam na innym komputerze skany :/

no i jeszcze jutro idę do lekarza pos kierowanie na prześwietlenia płuc.. bo ostatnio mam problemy z oddychaniem i bardzo silny kaszel :/ trochę się martwię
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:34   #4344
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hej!

slonecznikowa waitamy,witamy!

co do wloskow dziewczynki, to hmm ja sobie zdaje sprawe,ze za 1 razem mi nie wyjdzie, ale za 2 mysle,ze juz moze byc no w kazdym razie zobaczymy, mam nadzieje,ze mi ta reszta wlosow nie wypadnie
moze jutro zafarbuje, jakby co wkleje zdjecia.

roux a ty jak? utzymujesz jakis kontakt z S?

ja dzis oczywiscie kupilam pare rzeczy.Wszystko juz wisi wyprane,wiec fotki moze jutro

Obrona przesunieta na 14 grudnia Cholera a juz myslalam,ze bedzie z glowy.

Buziaki
Ja mam ochote na wyprawe do lumpeksow we Wrocku Uwielbiam buszowac a ostatnio nie bardzo mialam jak. A generalnie moje ulubione ciuszki sa wlasnie z lumpow
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a wiesz, co ja myślałam?że poleciałaś na rozmowę ze swoimi przyszłymi pracodawcami!



ale pychaaaaa...a wiecie, ja chyba muszę odstawić słodycze na jakiś czas, bo jelita mnie bolą, chyba za dużo słodkiego...



wracaj szybko do zdrowiaja też mam lekki katar..
a na ile teżet przyjeżdza?fajnie Ci....
a tak na marginesie:narysowałaś coś może ostatnio?bo ja w ogóle, dzisiaj w pracy dorwałam jakąś kartkę i trochę bazgrałam, ale w domu to raczej nic....
mnie ostatnio cos korci rysowanie Musze znalezc moj ulubiny olowek i moze cos stworze

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

nawet nie zadzwonili.
Pewnie juz kogos lepszego znalezli. nie ma się co dziwic, oferta była naparwde dobra, wiec pewnie i sporo chętnych mieli.


no tak, masz racje.

Malaja
tak sobie mysle...zafascynowana twoimi łowami, moze i ja sie przejde do jakiegos second'u....

a co do S. to taaak, czasem zdarza nam sie pogadac...


ja sie dziś jakoś g*wniano czuje.
tak czytam Was.
Gadam z jakimis znajomymi.
Samotno mi.
Tęsknie
Już chyba nie za S. bo...on chyba ma problem ze samym sobą. Więc za nim jako takim nie tęstnie. Zwłaszcza za nim - teraźniejszym.
Ale mnie aż skręca, jak mi się pomysli o wakacjach 2 lata temu, czy o tym, jak byl w Polsce.

idą święta. sylwester.
jezuuu jak ja nienawidze tego okresu.
nie-na-wi-dze.
zwlaszcza gdy jestem sama.
Swieta i sylwester tez nnie sa moim ulubionym okresem... tzn swieta odzyskaly troche uroku od kiedy jest w domu siostra ale i tak za bardzo za nimi nie przepadam.

Ja przelamalam nic nierobienie i wyprasowalam sobie i siostrze pol szafy i zszylam pare rzeczy ktore sie odkladalo bo nigdy nikomu sie nie chcialo ich zszyc
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:54   #4345
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
ja dzis oczywiscie kupilam pare rzeczy.Wszystko juz wisi wyprane,wiec fotki moze jutro

Obrona przesunieta na 14 grudnia Cholera a juz myslalam,ze bedzie z glowy.

Buziaki
zakupoholiczkoczekamy na zdjęcia
ale masz teraz więcej czasu do nauki, bo pisałaś, ze się jeszcze nic nie uczyłąś...

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

nawet nie zadzwonili.
Pewnie juz kogos lepszego znalezli. nie ma się co dziwic, oferta była naparwde dobra, wiec pewnie i sporo chętnych mieli.

szkoda...powinni porozmawiać z Tobą!


idą święta. sylwester.
jezuuu jak ja nienawidze tego okresu.
nie-na-wi-dze.
zwlaszcza gdy jestem sama.
ja uwielbiam Święta, uwielbiam przystrajać dom ozdobami, uwielbiam kupowac prezenty(i je dostawać)...ale rzeczywiście, trochę melancholii mają też te Święta...nie wiem, czy was też czasami łapie znienacka taki straszny smutek w sercu, wtedy nie wiem dlaczego czuję się tak bardzo nieszczęśliwa i nagle przechodzi tak szybko, jak się pojawił.macie takie uczucie czasami?(one nie zalezy od tego,czy jestescie ogólnie szczęsliwe w zyciu czy nie)zwłaszcza dzieje się to u mnie w okresie świątecznym.może to jest jakiś zal nad przemijaniem?nad kolejnymi Swiętami?


Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

Swieta i sylwester tez nnie sa moim ulubionym okresem... tzn swieta odzyskaly troche uroku od kiedy jest w domu siostra ale i tak za bardzo za nimi nie przepadam.
ja sylwestra też nie lubię, kojarzy mi się tylko z upływającym czasem, z tym, ze jestem znowu starsza!
kuzynka chce mnie namówić na imprezę, ale ja nie mam w ogóle nastroju do imprezowania.ten sylwester spędzę w Pierzynowie!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ahh coś tam nabazgrałam też, wrzuciłabym ale mam na innym komputerze skany :/
to z ilu kompów korzystasz, ha?chętnie pooglądałabym jakąś sztukę
może Amourka tez coś stworzy?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Edytowane przez Eskadia
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:57
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:08   #4346
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
nie smutaj, szybko minie

ehh właśnie, nie narzekaj :P a jakoś mój optymizm zmalał ostatnio :/
i nie zmotywowałam się jeszcze do sporzątania, a na jutro muszę jeszcze felieton napisać :/

no w sumie to zobaczymy na jak długo zostanie
ahh coś tam nabazgrałam też, wrzuciłabym ale mam na innym komputerze skany :/

no i jeszcze jutro idę do lekarza pos kierowanie na prześwietlenia płuc.. bo ostatnio mam problemy z oddychaniem i bardzo silny kaszel :/ trochę się martwię
Zdrowiej nam kochana
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:05   #4347
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss zdrowiej szybciutko ...coś Ty ostatnio dość czesto jestes chora. uwazaj na siebie.
Ja tez nie przepadam za świętami i sylwestrem....może dlatego, że u mnie w domu nie było/nie ma za bardzo rodzinnej atmosfery ani na co dzień ani od święta...
a sylwek...no cóz - dla mnie to dzień jak co dzień...spedzany w kompie, może z szampanem o polnocy.

A ja dziś wróciłam wcześniej z kursu Facet chciał nam pokazać pewien dodatek w excelu ale...mu odmawial posłuszeństwa (lub jak on to powiedział: robi sobie ze mnie jaja) wiec po 2,5 godzinach powiedział: drogie panie może dzisiaj byśmy już zakończyły?? a my na to...no dobrze (bo przeciez nie powiemu mu same ze chcemy wiecej ). powiedział nam co bedziemy robić w piatek i...co bedziemy robić w ramach egzaminu w poniedzialek
Amoura cycki murzynki wyglądają smakowicie nawet jeśli są bez cycków
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:28   #4348
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość


ja uwielbiam Święta, uwielbiam przystrajać dom ozdobami, uwielbiam kupowac prezenty(i je dostawać)...ale rzeczywiście, trochę melancholii mają też te Święta...nie wiem, czy was też czasami łapie znienacka taki straszny smutek w sercu, wtedy nie wiem dlaczego czuję się tak bardzo nieszczęśliwa i nagle przechodzi tak szybko, jak się pojawił.macie takie uczucie czasami?(one nie zalezy od tego,czy jestescie ogólnie szczęsliwe w zyciu czy nie)zwłaszcza dzieje się to u mnie w okresie świątecznym.może to jest jakiś zal nad przemijaniem?nad kolejnymi Swiętami?
My z moją przyjaciółką nazywamy to "sercościsk". Zwykle natury miłosno-zawiedzionej.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:05   #4349
Zaliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 76
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

A ja święta uwielbiam, u nas zawsze jest rodzinnie, zawsze w domciu, no i cała otoczka, choinka i inne ozdoby i jedzonko którego nie ma żadnego innego dnia w roku jak tylko w święta Za to za Sylwestrem jakoś specjalnie nie przepadam, te wszystkie huczne imprezy to jakoś nie dla mnie, a wszędzie naokoło taki pęd do tego, wszyscy o zabawach. Tym bardziej mnie nie ciągnie, że z TŻtem tak jak w zeszłym roku tak i w tym nie będę mogła sylwestra spędzić. Zresztą nawet gdybym była z nim, to wolałabym go mieć tylko dla siebie i nie dzielić się z innymi

A propos, psiapsióła moja (która miała mnie odwiedzić w zeszłym tygodniu i nie dało rady więc teraz najbliższa szansa na spotkanie to właśnie Sylwester ) już mnie podpytywała czy jakieś pomysły mam na Sylwestra a u mnie pomysłów brak - o imprezach nic nie słyszałam na razie no i jak wspomniałam za bardzo czymś takim zainteresowana nie jestem - ja to jakaś nietypowa chyba jestem lubię ludzi, ale jak imprezy mają być miernikiem to odludek ze mnie jakich mało a i bardziej oryginalnych pomysłów na tę noc moja makówka nie posiada...
Zaliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:08   #4350
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

witam..
chlopaki mnie dzis wykonczyli zupelnie wszyscy troje.. wiec beda tylko obiecane fotki i ide spac..

Załącznik 2679384Załącznik 2679385Załącznik 2679386
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.