Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 07:26   #3541
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Mineraly sa strasznie wygodne w malowaniu-raz dwa i makijaz wykonany. Chcialam jeszcze sprobowac Afterglow i wyslalam maila z zapytaniem o probki, ale jakos nie raczyli mi odpowiedziec. W ciemno nie mam zamiary £30 wydawac.
A próbowałaś minerałów z Earthnicity? Ja używam ich podkładu i korektora mniej więcej rok i nie zamienię ich na żadne inne. Próbki mają też w przystępnych cenach no i wysyłka w UK jest darmowa Pełnowymiarowe opakowanie podkładu kosztuje 14,99 funtów, a próbki 1,20 więc można potestować wiele odcieni Minerałki LilyLolo mi jakoś nie podeszły, za bardzo ciemniały na twarzy, próbowałam też Bare Minerals (zrobiły mi wysuszającą masakrę na twarzy), także Earthnicity mogę polecić ze spokojnym sumieniem
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:46   #3542
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja też testowałam LilyLolo ale niestety, nie ta konsystencja i nie to krycie (właściwie dla mnie nie było krycia w ogóle). I nie chodzi o jakieś specjalne wymagania, po prostu słabsze od mojego faworyta z Buff'd, więc przy Buff'd pozostanę.

Misiakasiulec a jakie są te z Earthnicity? Bo LilyLolo są takie suche, trochę "tępe" w nakładaniu. Mam suchą cerę i zdecydowanie wolę coś miękkiego, kremowego. Szukam dalej, bo Buff'd mimo swej genialności w "konsystencji", świetnego krycia i utrzymywania się na twarzy cały dzień ma jednak wadę, nakładane na filtry po 8 godzinach się jakby "waży", niezbyt zauważalnie ale jednak ja widzę i to mi przeszkadza. Nie zdecyduję się chyba na noszenie minerałów bez filtra, więc szukam dalej.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:05   #3543
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Ja też testowałam LilyLolo ale niestety, nie ta konsystencja i nie to krycie (właściwie dla mnie nie było krycia w ogóle). I nie chodzi o jakieś specjalne wymagania, po prostu słabsze od mojego faworyta z Buff'd, więc przy Buff'd pozostanę.

Misiakasiulec a jakie są te z Earthnicity? Bo LilyLolo są takie suche, trochę "tępe" w nakładaniu. Mam suchą cerę i zdecydowanie wolę coś miękkiego, kremowego. Szukam dalej, bo Buff'd mimo swej genialności w "konsystencji", świetnego krycia i utrzymywania się na twarzy cały dzień ma jednak wadę, nakładane na filtry po 8 godzinach się jakby "waży", niezbyt zauważalnie ale jednak ja widzę i to mi przeszkadza. Nie zdecyduję się chyba na noszenie minerałów bez filtra, więc szukam dalej.
Cerę mam mieszaną z tendencjami do niespodzianek, więc kremowe podkłady nie są dla mnie. Earthnicity w porównaniu do Lily Lolo wypadają na duży plus, świetnie kryją, wyrównują koloryt, trzymają się na mojej buzi cały dzień. Mają duży wybór odcieni, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Podaję link do earthnicity http://www.earthnicity.co.uk/
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:14   #3544
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Question Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Apsik, jaki kolor Buff'd najbardziej jest zblizony do Warm Peach ewentualnie Blondie z LilyLolo?

Misiakasiulec, do ciebie mam podobne pytanie ale odnosnie Earthnicity i ich palety kolorow.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:31   #3545
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Z LilyLolo mam właśnie Warm Peach, pasuje idealnie do mojej karnacji, więc bez problemu możesz zamówić sample Buff'd w kolorze Warm-light (ja mam formułę Original), bardzo podobny jest też Fair, ta sama tonacja jedynie więcej w nim pigmentu beżowego (ale nie ma ani deka różu).
Warm-light jest praktycznie identyczny na skórze, w słoiczku jest minimalnie bardziej żółty niż LilyLolo.
Jeśli chcesz do tego korektor to najbardziej pasuje Awaken Pale.

Misiakasiulec, tendencję do niespodzianek mam niewyobrażalną, a jednak miękkie podkłady dużo lepiej się sprawdzają. Nie bój się ich A próbowałaś innych minerałów oprócz Earthnicity? Tak, żeby porównać np do EDM albo innych? Ciekawa jestem z którymi innymi Tobie się kojarzą.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:33   #3546
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Smile Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Z LilyLolo mam właśnie Warm Peach, pasuje idealnie do mojej karnacji, więc bez problemu możesz zamówić sample Buff'd w kolorze Warm-light (ja mam formułę Original), bardzo podobny jest też Fair, ta sama tonacja jedynie więcej w nim pigmentu beżowego (ale nie ma ani deka różu).
Warm-light jest praktycznie identyczny na skórze, w słoiczku jest minimalnie bardziej żółty niż LilyLolo.
Jeśli chcesz do tego korektor to najbardziej pasuje Awaken Pale.

Misiakasiulec, tendencję do niespodzianek mam niewyobrażalną, a jednak miękkie podkłady dużo lepiej się sprawdzają. Nie bój się ich A próbowałaś innych minerałów oprócz Earthnicity? Tak, żeby porównać np do EDM albo innych? Ciekawa jestem z którymi innymi Tobie się kojarzą.
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz Apsik.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:46   #3547
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 12:32   #3548
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Apsik, jaki kolor Buff'd najbardziej jest zblizony do Warm Peach ewentualnie Blondie z LilyLolo?

Misiakasiulec, do ciebie mam podobne pytanie ale odnosnie Earthnicity i ich palety kolorow.
A więc tak - w okresie jesienno-zimowym kiedy buzia jest bledsza niż wiosną-latem używam koloru natural light,ale podejrzewam że dla mocnych bladzioszków może być za ciemny. W wakacje w ruch idzie natural buff, ładnie podkreśla delikatną opaleniznę, ma taki bardziej żółtawy odcień ale akurat mi to pasuje (natural light jest taki jakby bardziej neutralny). Co do kolorów na stronce earthnicity są opisy kolorów i moim zdaniem są bardzo dokładne - na ich podstawie na początku wybierałam sobie sampelki i się nie zawiodłam

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Z LilyLolo mam właśnie Warm Peach, pasuje idealnie do mojej karnacji, więc bez problemu możesz zamówić sample Buff'd w kolorze Warm-light (ja mam formułę Original), bardzo podobny jest też Fair, ta sama tonacja jedynie więcej w nim pigmentu beżowego (ale nie ma ani deka różu).
Warm-light jest praktycznie identyczny na skórze, w słoiczku jest minimalnie bardziej żółty niż LilyLolo.
Jeśli chcesz do tego korektor to najbardziej pasuje Awaken Pale.

Misiakasiulec, tendencję do niespodzianek mam niewyobrażalną, a jednak miękkie podkłady dużo lepiej się sprawdzają. Nie bój się ich A próbowałaś innych minerałów oprócz Earthnicity? Tak, żeby porównać np do EDM albo innych? Ciekawa jestem z którymi innymi Tobie się kojarzą.
Używałam Lily Lolo, ciemniały mi na twarzy, ogólnie jakoś ciężko mi się nimi pracowało, miałam pełnowymiarowe opakowanie The Body Shop - idealny na wakacje, dawał efekt lekkiego glow (świecące drobinki) ale nie krył prawie wcale, ot taki sobie, i oczywiście moja największa masakra - Bare minerals - wysuszyły i podrażniły mi skórę na twarzy, źle reaguję na zawarty w nich bismuth oxychloride. Earthnicity są dla mnie bezkonkurencyjne jak na razie, ceną i jakością biją inne na głowę. Świetnie się rozprowadzają, jak wyglądają u mnie na twarzy mogę pokazać na makijażach które dodawałam na MM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387444 tutaj jasny, https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348000 tutaj ciemniejszy
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 13:34   #3549
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Używałam Lily Lolo, ciemniały mi na twarzy, ogólnie jakoś ciężko mi się nimi pracowało, miałam pełnowymiarowe opakowanie The Body Shop - idealny na wakacje, dawał efekt lekkiego glow (świecące drobinki) ale nie krył prawie wcale, ot taki sobie, i oczywiście moja największa masakra - Bare minerals - wysuszyły i podrażniły mi skórę na twarzy, źle reaguję na zawarty w nich bismuth oxychloride. Earthnicity są dla mnie bezkonkurencyjne jak na razie, ceną i jakością biją inne na głowę. Świetnie się rozprowadzają, jak wyglądają u mnie na twarzy mogę pokazać na makijażach które dodawałam na MM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387444 tutaj jasny, https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348000 tutaj ciemniejszy
Przekonałaś mnie powyższym opisem a zdjęcia tylko utwierdziły, że nie mogę nie spróbować Dziękuję
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 14:06   #3550
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie powyższym opisem a zdjęcia tylko utwierdziły, że nie mogę nie spróbować Dziękuję
Cieszę się że pomogłam daj znać jak już wypróbujesz
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 14:18   #3551
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Wlasnie zamowilam sobie probki z Earthnicity. Dzieki misiakasiulec za linka
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 14:23   #3552
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Wlasnie zamowilam sobie probki z Earthnicity. Dzieki misiakasiulec za linka
Nie ma problemu, mam nadzieję że znajdziesz coś dla siebie pozdrawiam
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 09:14   #3553
Chantal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bemaz Pokaż wiadomość
Do chantel-gdzie można kupić ten bio-oil??
Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Bio-oil kupisz w Bootsie, Superdrugu, Tesco, Asdzie i kazdej aptece-odpowiadam, chocia zpytanie ni ebylo skierowane do mnie :P
Dokładnie tam Dziękuję Chaos Girl.

Cytat:
Napisane przez Bemaz Pokaż wiadomość
Czy jest to olejek i używa się go zamiast balsamu??
Tak, tak. To jest olejek i ja nie używam oprócz niego niczego więcej na ciało. Przyznaję... na początku było mi ciężko przyzwyczaić się do tej formy, bo tradycyjny balsam wchłania się najczęściej zupełnie. Ale z czasem wyczułam, ile nakładać i dobrze rozprowadzać. I powiem tylko, że zawsze po peelingu skóra chłonie go jak szalona

A ponadto taka mała wskazówka, którą otrzymałam od kosmetyczki: w ciąży (i zapewne nie tylko) skórę natłuszczać zawsze na noc. Rzeczywiście jest lepiej.

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A no i zapomnialabym, wreszcie skusilam sie na olejek Hauschki.
W takim razie napisz potem o swoich wrażeniach
Ciekawa jestem.


Tak rozmawiacie o podkładach mineralnych... Ja od jakiegoś czasu mam z BS Nature's Minerals™ Foundation SPF25: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...prdcode=58039m
I jestem zadowolona. Ładnie rozświetla buzię. Nie jestem fanką tej marki, ale ten podkład im się udał. Czy macie doświadczenie z czymś innym z ich kolorówki?

Ja ostatnio zakupiłam Clinique'a: Repairwear na noc dla mieszanej w kierunku tłustej, Repairwear pod oczy i filtr Super City Block SPF 40. Zastanawiałam się nad tym Redness i chciałam próbki. Ale niestety, jednak usłyszałm, iż jeśli będę nie zadowolona i krem się nie sprawdzi, wtedy mogę go zwrócić i oddadzą pieniądze. Ale do końca nie wiem jak to funkcjonuje. Czy któraś z Was miała takie doświadczenia?

Ostatecznie na naczynka zakupiłam: Avene Disroseal. Zobaczymy. Choć zapewne testowanie potrwa nieco dłużej, gdyż zalecane trzy miesiące. Zobaczymy.

Dodatkowo na półce: kawowy peeling Alliyah dla Ciebie!
La Roche Posay: żel dla cery wrażliwej mieszanej i wodę micelarną. Ok, ale na kolana mnie nie rzuciło. Będę szukała czegoś nowego.

Ale pochwalić chcę się zupełnie przypadkowym zakupem, a urzekł mnie absolutnie: miodowy balsam do ust Scottish Fine Soap: http://www.scottishfinesoaps.com/est...015ml&CatID=62
Jak miodzik w balsamie na ustach, mięciutkie i nawilżone cudownie Dodatkowo, co dla mnie ważne, nie podrażnia i nie drapie mojego mega wrażliwego gardła, co zdarzało mi się przy większości.
Także polecam zdecydowanie
Chantal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 02:28   #3554
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
A więc tak - w okresie jesienno-zimowym kiedy buzia jest bledsza niż wiosną-latem używam koloru natural light,ale podejrzewam że dla mocnych bladzioszków może być za ciemny. W wakacje w ruch idzie natural buff, ładnie podkreśla delikatną opaleniznę, ma taki bardziej żółtawy odcień ale akurat mi to pasuje (natural light jest taki jakby bardziej neutralny). Co do kolorów na stronce earthnicity są opisy kolorów i moim zdaniem są bardzo dokładne - na ich podstawie na początku wybierałam sobie sampelki i się nie zawiodłam
Wielkie dzieki misiakasiulec. Pokieruje sie wiec opisami kolorow i wskazowkami od Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
W takim razie napisz potem o swoich wrażeniach
Ciekawa jestem.
Na razie uzywalam tylko kilka dni. Mam wrazenie, ze cera mi sie oczyscila - olejek wyciagnal spod skory co tam zalegalo. Teraz mam cere niemal idealna. Generalnie (tu bedzie dygresja) od kiedy uzywam toniku Clinique najpierw 3 teraz 4 to cere mam bardzo dobra, nie mam sie do czego przyczepic. Ale jakos ciagnie mnie do naturalnych kosmetykow tez. Ten olejek jest bardzo fajny. Ale zastanawiam sie czy nie lepiej wyjde uzywajac go na noc zamiast na dzien. Ciagle mam pewien dyskomfort uzywajac olejku na dzien...sama nie wiem dlaczego. Moze dlatego, ze cale zycie uzywalam kosmetykow oil-free?
Zdam rtelacje za miesiac jak juz bedzie widac jakies dlugofalowe efekty.


Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
Tak rozmawiacie o podkładach mineralnych... Ja od jakiegoś czasu mam z BS Nature's Minerals™ Foundation SPF25: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...prdcode=58039m
I jestem zadowolona. Ładnie rozświetla buzię. Nie jestem fanką tej marki, ale ten podkład im się udał. Czy macie doświadczenie z czymś innym z ich kolorówki?
A ja tymi mineralami nie bylam zachwycona. Sklad maja ok, ale krycie slabe, gorsze niz LL. Generalnie wszystko jest w mojej recenzji na KWC. A tak ogolnie to bardzo lubie TBS, z kolorowki to glownie kulki pudrowe sobie chwale (w lecie) i pedzle maja genialne.

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zakupiłam Clinique'a: Repairwear na noc dla mieszanej w kierunku tłustej, Repairwear pod oczy i filtr Super City Block SPF 40. Zastanawiałam się nad tym Redness i chciałam próbki. Ale niestety, jednak usłyszałm, iż jeśli będę nie zadowolona i krem się nie sprawdzi, wtedy mogę go zwrócić i oddadzą pieniądze. Ale do końca nie wiem jak to funkcjonuje. Czy któraś z Was miała takie doświadczenia?
Ja moge ci napisac, ze Repairwear na noc (fluid) to najlepszy krem na noc jaki kiedykolwiek mialam. To on obok toniku nr 3 tak cudownie naprawil mi cere. Niestety, ostatnio szukalam na stronie Clinique i juz go chyba nie ma w sprzedazy...
Co do zwrotu kosmetykow to sie niestey nie orientuje...

Cytat:
Napisane przez Chantal Pokaż wiadomość
Dodatkowo na półce: kawowy peeling Alliyah dla Ciebie!
Oj, ja tez go uwielbiam.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-12-18 o 02:29
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 22:09   #3555
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja zakupilam mineraly, a moze tak to powinnam napisac- 'mineraly'- z Avonu. Moglam kupic za £2, wiec pomyslalam, ze warto sprobowac. Nawet spoko, ale nie wazne jak bardzo sie staram nalozyc na twarz jak najmniej proszku i tak wychodzi ze mam prawie tapete. Za to ten produkt jest super na cienie pod oczami. Chyba tylko w takim celu bede go stosowac.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 23:36   #3556
renifer.
Raczkowanie
 
Avatar renifer.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja też kupiłam próbki Earthnicity. Puder jest super, ale słabo kryje, moich śladów po trądziku nie przykrył, a nie mam jakiś strasznych. Poza tym wszysto inne jak najbardziej. Nalożony na filtr piz buin trwał cały dzień. Super ukrywa rozszerzone pory, skóra się nie błyszczy, same plusy i kolor natural light idealny, lekko żółty. Ale niestety brak krycia go dyskwalifikuję i zostaję przy EL DW.
renifer. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 06:36   #3557
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja dzis mam drugi dzien testu Earthnicity. Po pierwszym musze stwierdzic, ze jest spoko. W sumie podobnie jak Lilly Lolo. Ja nie potrzebuje bardzo mocnego krycia. Oba wiec sa dobre, tylko ten drugi wydaje mi sie, ze w ciagu dnia znika z twarzy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 08:13   #3558
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez renifer. Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam próbki Earthnicity. Puder jest super, ale słabo kryje, moich śladów po trądziku nie przykrył, a nie mam jakiś strasznych. Poza tym wszysto inne jak najbardziej. Nalożony na filtr piz buin trwał cały dzień. Super ukrywa rozszerzone pory, skóra się nie błyszczy, same plusy i kolor natural light idealny, lekko żółty. Ale niestety brak krycia go dyskwalifikuję i zostaję przy EL DW.
Mam podobne odczucia Najpierw myślałam, że moja buzia jest w tym momencie niezdatna do testów (robiąc krem sypnęło mi się ciut więcej kwasu liponowego, myślałam, że nie będzie problemu ale jednak jest, skóra się ściągnęła i miejsca, które zawsze są ciut bardziej różowe niż reszta twarzy stały się jeszcze bardziej widoczne), minerały położone na taką jedynie wygładziły skórę, krycia nie było. Kiedy skóra odzyskała nawilżenie zaaplikowałam ponownie, sama z siebie wygląda lepiej, więc i wyrównanie koloru było lepsze. Trzymają się świetnie, wyglądają bardzo naturalnie, są nieco "suche" jak dla mnie, mogę je porównać z minerałami z EDM. Ale ja zostaję przy Buff'd, za to krycie właśnie i tę "kremową" konsystencję, są zdecydowanie lepsze do suchej skóry niż Earthnicity. Wydaje mi się, że osoby od cery normalnej do tłustej będą jednak z Earthnicity bardzo zadowolone.
Dziękuję Ci Misiakasiulec za polecenie tych minerałów to już tak jest, że jednym pasuje innym nie. Im więcej się pozna tym lepiej można coś dla siebie wybrać (no i zopiniować dla innych).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 12:37   #3559
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki misiakasiulec. Pokieruje sie wiec opisami kolorow i wskazowkami od Ciebie.
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez renifer. Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam próbki Earthnicity. Puder jest super, ale słabo kryje, moich śladów po trądziku nie przykrył, a nie mam jakiś strasznych. Poza tym wszysto inne jak najbardziej. Nalożony na filtr piz buin trwał cały dzień. Super ukrywa rozszerzone pory, skóra się nie błyszczy, same plusy i kolor natural light idealny, lekko żółty. Ale niestety brak krycia go dyskwalifikuję i zostaję przy EL DW.
Szkoda że Ci nie pasuje, może jeszcze przyda się jako alternatywa na lato

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ja dzis mam drugi dzien testu Earthnicity. Po pierwszym musze stwierdzic, ze jest spoko. W sumie podobnie jak Lilly Lolo. Ja nie potrzebuje bardzo mocnego krycia. Oba wiec sa dobre, tylko ten drugi wydaje mi sie, ze w ciagu dnia znika z twarzy.
Hmm, a ja mam pytanie o Lily Lolo - nie ciemnieją Ci na twarzy? Mi ciemniały i to był ich największy minus Aha, który podkład znika Ci z twarzy? Lily Lolo czy Earthnicity?

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia Najpierw myślałam, że moja buzia jest w tym momencie niezdatna do testów (robiąc krem sypnęło mi się ciut więcej kwasu liponowego, myślałam, że nie będzie problemu ale jednak jest, skóra się ściągnęła i miejsca, które zawsze są ciut bardziej różowe niż reszta twarzy stały się jeszcze bardziej widoczne), minerały położone na taką jedynie wygładziły skórę, krycia nie było. Kiedy skóra odzyskała nawilżenie zaaplikowałam ponownie, sama z siebie wygląda lepiej, więc i wyrównanie koloru było lepsze. Trzymają się świetnie, wyglądają bardzo naturalnie, są nieco "suche" jak dla mnie, mogę je porównać z minerałami z EDM. Ale ja zostaję przy Buff'd, za to krycie właśnie i tę "kremową" konsystencję, są zdecydowanie lepsze do suchej skóry niż Earthnicity. Wydaje mi się, że osoby od cery normalnej do tłustej będą jednak z Earthnicity bardzo zadowolone.
Dziękuję Ci Misiakasiulec za polecenie tych minerałów to już tak jest, że jednym pasuje innym nie. Im więcej się pozna tym lepiej można coś dla siebie wybrać (no i zopiniować dla innych).
Nie ma za co, najważniejsze że znalazłaś idealne dla Ciebie Buff'd a ja swoje Earthnicity
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 13:40   #3560
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Lili Lolo mi znika, ale nie ciemnieje. Potestuje jeszcze troche,a le chyba zostane przy Earthnicity i zakupie normalne opakowanie.
Jeszcze chyba sprawdze to Buff'd i EDM, chociaz to drugie chyba ze Stanow tzreba zamawiac(?). A czy ktoras z Was uzywala Afterglow Cosmetics? Nie moge sie doprosic o probki, a opakowanie podkladu kosztuje £31. Troche za drogo na testowanie
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:04   #3561
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na poczatek witam, bo chyba mnie w tym watku jeszcze nie bylo
Mam do Was prosbe: czy moglybyscie polecic jakies tanie dobre kosmetyki pielegnacyjne do twarzy, np z serii Botanics Bootsa lub podobnych? Zazwyczaj omijalam je szerokim lukiem i od razu kierowalam sie do swoich ulubionych polek, ale moze znajdzie sie miedzy nimi jakas perelka?
Interesuja mnie wszelkie kremy, toniki, produkty do demakijazu, maseczki, etc. do tlustej (ale majacej sklonnosci do przesuszania sie), problematycznej cery po 25 roku zycia.

Przejrzalam juz troche KWC pod tym katem i planuje zakup:

Boots Botanics:
pianka oczyszczajaca Boots Botanics
maseczka z glinki Boots Botanics
plyn do demakijazu Boots Botanics

Sanctuary:
maseczka oczyszczajaca Sanctuary
tonik Sanctuary
peeling-mikrodermabrazja Sanctuary
ewentualnie pianka do mycia twarzy Sanctuary

i to tyle tak na razie wynalazlam. Moze Bio-Oil lub balsam Palmer's jeszcze do tego (jak ten balsam wypada w porownaniu np. do balsamow The Body Shop)?

Jakies inne pomysly? Wszelkie podpowiedzi beda bardzo mocno docenione

Edit: Zaczelam czytac ten watek od poczatku wlasnie - kurcze, duzo tego Maseczke oczyszczajaca Sanctuary juz nabylam i uzylam, jestem naprawde zadowolona

Edytowane przez Agia*
Czas edycji: 2010-01-05 o 20:43
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:35   #3562
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja ostatnio wyprobowuje kosmetyki Simple. Pisalam pare postow wyzej o tym Mam np. krem na opuchniecia i cienie pod oczami i sie spisuje. Uzywam go z miesiac juz na pewno i poduchy zniknely spod oczu. W dotyku skora jest tez zupelnie inna-barzdiej napieta. Mam tez krem do demakijzu oczu i tez jestem zadowolona. Mam plan sprobowac i innych kosmetykow z tej serii. A moja cera tez mi plata rozne figle.

Wracajac zas do mineralow, to zdecydowalam sie jednak na LilyLolo. Zakupilam kolejne probki, bo odcien podkladu Blonde wydawal mi sie zajasny. Jednak okazalo sie, ze po krotkim czasie od aplikacji, dopasowuje sie do koloru mojej cery. Zamowilam tez Popcorn i In The Buff. Popcorn nawet spoko, ale ten ostatni zdecydowanie za ciemny. Nawet nie bede go sprawdzac. Wydawalo mi sie, ze podklad znika mi z twarzy, a ja po prostu nakladalam go za malo. To co bylo doskonale zlewalo sie z kolorem mojej cery i twarz wygladala calkiem dobrze, ale pudru nie bylo widac. Smialo mozna go nalozyc wiecej. Moje proby pzrebiegaly w slabym swietle, w pospiechu, pzred praca. Teraz mialam sporo wolnego i moglam spokojnie sie pobawic.
Earthnicity mi nie pasuje, poniewaz moja twarz sie swieci bardzo szybko, jak psu wiadomo co...
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:13   #3563
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Wczoraj urzadzilam sobie spore kosmetyczne zakupy, skorzystalam ze wskazowek z tego watku oraz z KWC Z miejsca zostalam fanka balsamu Palmer's (mam ta wersje z kwasami), jak rowniez kilku innych. Nabylam wczoraj takze krem do stop School (bo juz mi sie prawie skonczyl - to najlepszy krem do stop jaki mialam), tonik nawilzajacy Sanctuary i tonik oczyszczajacy z serii Boots Skin Clear, z serii Boots Botanic pianke do mycia twarzy, peeling, plyn do demakijazu oczu, maseczke Conditioning Clay Mask, Sanctuary Microdermabrasion Polish, krem pod oczy Avene, krem nawilzajacy Simple i dodatkowo jeszcze z serii No7 Eye Awakening Gel i Beautifully Balanced Purifying Cleanser (te z serii No7 tylko dlatego, ze mialam kupony promocyjne do wykorzystania).
W tym momencie z wiekszosci zakupow, ktore juz przetestowalam jestem bardzo zadowolona, za wyjatkiem zelu z No7 - nie pasuje mi zapach i do tego ciezko sie go zmywa, ale dam mu jeszcze szanse.

Poza tym znalazlam w Bootsie kosmetyki kilku firm, o ktorych nigdy nie slyszalam: The Pink Cow (nazwy ich zeli pod prysznic i ich zapachy sa tak apetyczne, ze az slinka cieknie - Vanilla Biscuit, Strawberry Sundae, Lemon Cheescake, Coconut Creme Szczegolnie ten pierwszy mi sie podobal, teraz zaluje, ze nie kupilam ), Burt's Bee, Aaprie, Amie, Dead Sea Source - czy szlyszalyscie moze o nich, uzywalyscie?
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:23   #3564
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witaj Agia. Ja chyba Ciebie kojarze z perfum, gdzie sie kiedys troche udzielalam.

Dead sea source ja osobiscie bardzo lubie, szczegolnie sole do kapieli i pilingi (kawowy ). Burt's Bees tez moge polecic - fajne organiczne kosmetyki, choc to glownie moje dziecko ich uzywalo, ja mialam tylko balsam do stop, balsam z brokatem i sztyft do ust, ale wszystkie byly ok.

Widze, ze zaopatrzylas sie w kilka moich faworytow.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:29   #3565
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja posiadam takze peeling kawowy z Dead Sea-boski.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:40   #3566
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Wczoraj urzadzilam sobie spore kosmetyczne zakupy, skorzystalam ze wskazowek z tego watku oraz z KWC Z miejsca zostalam fanka balsamu Palmer's (mam ta wersje z kwasami), jak rowniez kilku innych. Nabylam wczoraj takze krem do stop School (bo juz mi sie prawie skonczyl - to najlepszy krem do stop jaki mialam), tonik nawilzajacy Sanctuary i tonik oczyszczajacy z serii Boots Skin Clear, z serii Boots Botanic pianke do mycia twarzy, peeling, plyn do demakijazu oczu, maseczke Conditioning Clay Mask, Sanctuary Microdermabrasion Polish, krem pod oczy Avene, krem nawilzajacy Simple i dodatkowo jeszcze z serii No7 Eye Awakening Gel i Beautifully Balanced Purifying Cleanser (te z serii No7 tylko dlatego, ze mialam kupony promocyjne do wykorzystania).
W tym momencie z wiekszosci zakupow, ktore juz przetestowalam jestem bardzo zadowolona, za wyjatkiem zelu z No7 - nie pasuje mi zapach i do tego ciezko sie go zmywa, ale dam mu jeszcze szanse.

Poza tym znalazlam w Bootsie kosmetyki kilku firm, o ktorych nigdy nie slyszalam: The Pink Cow (nazwy ich zeli pod prysznic i ich zapachy sa tak apetyczne, ze az slinka cieknie - Vanilla Biscuit, Strawberry Sundae, Lemon Cheescake, Coconut Creme Szczegolnie ten pierwszy mi sie podobal, teraz zaluje, ze nie kupilam ), Burt's Bee, Aaprie, Amie, Dead Sea Source - czy szlyszalyscie moze o nich, uzywalyscie?
no swietne zakupy ja nawet nie podchodze do No7-ale jesli mam kupon na 5£ biegne do polki z gabkami i pedzlami za 2 gabeczki zawsze place £0.50
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 23:28   #3567
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja uwielbiam korektor w sztyfcie No7. Juz trzeci bede kupowala.

A kiedys dawali kupony znizkowe na Botanics... Szkoda, ze te czasy minely juz.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:10   #3568
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja no7 to uwielbiam dwie rzeczy - pomadka ochronna do ust z spf 15 i high light powder - dla mnie moj faworyt
i lakiery do paznokci maja swietne
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:11   #3569
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
ja no7 to uwielbiam dwie rzeczy - pomadka ochronna do ust z spf 15 i high light powder - dla mnie moj faworyt
i lakiery do paznokci maja swietne
kurcze ja jakos mie moge sie przemoc do no7 jakies 2 lata temu tez mialam lakier ale jak dobrze pamietam to operowanie ciniutkim pedzelkiem to byla dla mnie katorga....
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:24   #3570
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
kurcze ja jakos mie moge sie przemoc do no7 jakies 2 lata temu tez mialam lakier ale jak dobrze pamietam to operowanie ciniutkim pedzelkiem to byla dla mnie katorga....
podejrzewam ze sie pedzle zmienily
zreszta tak jak zmienily sie pedzle i jakosc lakieru z 17, tego tanszego zamiennika no7. lakiery akurat z no7 sa deko gestsze, ale wielka flaszka plus cena przekonuja mnie do lakierow tanszej siostry

i widze ze znowu rozdaja kupony na no7 moze w koncu dokupie sobie puder transparentny bo ten co mam juz na wykonczeniu, a to jedyny ktory mnie nie zapycha

i chcialam wam powiedziec ze prowalam ten bubel jak ja go nazywm olay aqua - cere mam znowu jak nastolatka w pelnym wykwicie. tak mnie poblokowal i uczulil ze tylko smierdzacy krem frankincense mnie ratuje
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.