MÓJ ŚWIAT w obiektywie :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 13:53   #151
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
dwa ostatnie chyba najbardziej mi się podobają, tylko w ostatnim szkoda tego braku ostrości na tym dużym kwiatowym elemencie
a nowy aparat kiedy?
Dziękuję

Nowy aparat jakoś w kwietniu
Ale dylemat mam ogromny
Pisałam w wątku z aparatami ale nikt mi nie odpisuje bo większość osób chce kupić kompakty, albo jakies "słabe" cyfrówki, a ja raczej mierzę na wyzsze półki. Na których "zna się' mniej osób.
Chcę się "porządnie" wziąść za fotografię (kupić jakąś książkę na ten temat) i chcę dobry aparat, ale tez taki aby mnie nie przerastał zbytnio.
Na początku zastanawiałam się nad Canonem 400D i Nikonem D60.
Z Canona jednak zrezygnowałam....z kolei od D60 naczytałam się złych opini.....i jestem w kropce....
Pozostał mi tylko Nikon D80 (o 1000zł droższy od poprzedników ) ale obawiam się że sobie z nim nie poradze, przerzucając się ze zwykłej kompaktowej "cyfrówy" Samsunga.
3000zł to dla mnie dużo i nie chcę tego wyrzucić w błoto kupując "kiepski" aparat za taką kasę.....
No... i nie wiem co mam zrobić
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 17:35   #152
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

A ja Ci powiem szczerze, że także marzyłam o lustrzance, ale po przeczytaniu 5 for foto zrezygnowalam, bo po co mi słaba lustrzanka, kiedy bez obiektywów i filtrów (które są bardzo drogie) to nie jest to! Lustrzanka jest dla mnie skarbonką w którą trzeba pakować pieniądze, aby uzyskiwać lepsze efekty, a z resztą myślę, że to za duży HOP jak dla mnie przejście ze zwykłej "małpki" na lustro.

a jeżeli chodzi o lustrzankę, to na wielu forach polecaja Nikona D40
przejrzyj te fora :
http://foto.recenzja.pl/ForumDyskusyjne-37.html (tam masz na wjeżdzie "Jaki aparat wybrać" i kupe stron do czytania ...
i następne http://www.forum.fotoexpert.pl/ .

miłego szukania, to są dwa fora na których ciągle przesiaduję, a jak Ci mało to wpisz po prostu w google "forum foto" i wyswietli Ci się wiele stron .... chyba, że juz jestes tam zalogowana, a ja niepotrzebnie Ci tu nudzę ..

Nie mniej jednak nie będę Cię zmuszać do zmiany zdania, Jeżeli czujesz się na siłach kupić lustrzanke, i chcesz się zająć tym bardziej profesjonalnie, to życze trafnego wyboru, i żeby służyła Ci na wiele lat

powodzenia
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 00:11   #153
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Dziękuję

Nowy aparat jakoś w kwietniu
Ale dylemat mam ogromny
Pisałam w wątku z aparatami ale nikt mi nie odpisuje bo większość osób chce kupić kompakty, albo jakies "słabe" cyfrówki, a ja raczej mierzę na wyzsze półki. Na których "zna się' mniej osób.
Chcę się "porządnie" wziąść za fotografię (kupić jakąś książkę na ten temat) i chcę dobry aparat, ale tez taki aby mnie nie przerastał zbytnio.
Na początku zastanawiałam się nad Canonem 400D i Nikonem D60.
Z Canona jednak zrezygnowałam....z kolei od D60 naczytałam się złych opini.....i jestem w kropce....
Pozostał mi tylko Nikon D80 (o 1000zł droższy od poprzedników ) ale obawiam się że sobie z nim nie poradze, przerzucając się ze zwykłej kompaktowej "cyfrówy" Samsunga.
3000zł to dla mnie dużo i nie chcę tego wyrzucić w błoto kupując "kiepski" aparat za taką kasę.....
No... i nie wiem co mam zrobić
hmm...ja Ci za bardzo nie doradzę w kwestii tego,jaki model wybrać,bo nie jestem na bieżąco(nie planuje w najbliższym czasie zmiany apartu,choc chciałabym,oj chciała ),ale powiem tak - jeśli faktycznie chcesz sie wziąć za fotografię,to bez lustrzanki się raczej nie obejdzie, bo żaden kompakt,nawet z manualnymi ustawieniami,ani hybryda nie da Ci takich możliwości. Jeżeli obawiasz się,ze z nikonem d80 sobie nie poradzisz,to zostan przy tym,którego wybrałaś na początku, bo 1000 zł piechotą nie chodzi wiesz,nie warto kupować aż tak super extra wypasionego sprzetu za bóg wie ile,jeśli nie będzie się profesjonalnie tym zajmowała(w sensie np.zarobkowania). A co do różnic między canonami a nikonami, to od zawsze toczy się spór,które lepsze,ale to chyba bardziej polega na tym,że po prostu jedni wolą nikony a drudzy canony,na takiej samej zasadzie,jak niektórzy lubią gruszki a inni jabłka-a przecież i jedne i drugie są dobre
a czemu zrezygnowałas z canona?
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:11   #154
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem szczerze, że także marzyłam o lustrzance, ale po przeczytaniu 5 for foto zrezygnowalam, bo po co mi słaba lustrzanka, kiedy bez obiektywów i filtrów (które są bardzo drogie) to nie jest to! Lustrzanka jest dla mnie skarbonką w którą trzeba pakować pieniądze, aby uzyskiwać lepsze efekty, a z resztą myślę, że to za duży HOP jak dla mnie przejście ze zwykłej "małpki" na lustro.

a jeżeli chodzi o lustrzankę, to na wielu forach polecaja Nikona D40
przejrzyj te fora :
http://foto.recenzja.pl/ForumDyskusyjne-37.html (tam masz na wjeżdzie "Jaki aparat wybrać" i kupe stron do czytania ...
i następne http://www.forum.fotoexpert.pl/ .

miłego szukania, to są dwa fora na których ciągle przesiaduję, a jak Ci mało to wpisz po prostu w google "forum foto" i wyswietli Ci się wiele stron .... chyba, że juz jestes tam zalogowana, a ja niepotrzebnie Ci tu nudzę ..

Nie mniej jednak nie będę Cię zmuszać do zmiany zdania, Jeżeli czujesz się na siłach kupić lustrzanke, i chcesz się zająć tym bardziej profesjonalnie, to życze trafnego wyboru, i żeby służyła Ci na wiele lat

powodzenia
Recenzji to ja się już tyle naczytałam że głowa mnie boli Te strony co podałaś też przeglądałam ale dziekuję

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
hmm...ja Ci za bardzo nie doradzę w kwestii tego,jaki model wybrać,bo nie jestem na bieżąco(nie planuje w najbliższym czasie zmiany apartu,choc chciałabym,oj chciała ),ale powiem tak - jeśli faktycznie chcesz sie wziąć za fotografię,to bez lustrzanki się raczej nie obejdzie, bo żaden kompakt,nawet z manualnymi ustawieniami,ani hybryda nie da Ci takich możliwości. Jeżeli obawiasz się,ze z nikonem d80 sobie nie poradzisz,to zostan przy tym,którego wybrałaś na początku, bo 1000 zł piechotą nie chodzi wiesz,nie warto kupować aż tak super extra wypasionego sprzetu za bóg wie ile,jeśli nie będzie się profesjonalnie tym zajmowała(w sensie np.zarobkowania). A co do różnic między canonami a nikonami, to od zawsze toczy się spór,które lepsze,ale to chyba bardziej polega na tym,że po prostu jedni wolą nikony a drudzy canony,na takiej samej zasadzie,jak niektórzy lubią gruszki a inni jabłka-a przecież i jedne i drugie są dobre
a czemu zrezygnowałas z canona?
Czemu zrezygnowałam sama nie wiem. Skupiłam się bardziej na Nikonie jakoś.....Czytałam że u Canona płaci się dodatkowo za markę i że to aparat dla szpanerów hehe poza tym ma ponoć gorsze jakościowo obiektywy niż Nikon, słabsze tworzywo itp
To nawet nie chodzi o to 1000zł...ja po prostu się boję że sobie z nim nie poradzę (z tym D80). Jestem ambitna, będę się uczyć, czytać...ale czy to wystarczy ? Ja nie będę robić zdjęc dla zarobku tylko dla siebie to oczywiste. Więc to MI mają się podobać i ew. tym którzy je będą komentować
Poza tym...można kupić trochę tańszą lustrzankę np Nikona D60 lub Canona 400D i dokupić sobie do jednego z nich dodatkowy obiektyw makro i statyw Ale wtedy to wyjdzie mi 3000zł a za tyle to ja moge mieć Nikona D80 i to mnie gryzie
Nikon D60 ma ocenę 4/6 (55%). A Canon 400D 5/6 (81%) na Fotopolisie. D80 z koli 6/6 (86%) (choć to już trochę inna klasa aparatu). Ach no i Canon 400D ponoć nie ma PL menu a w takim aparacie to by się przydało (choć na allegro niektóre mają, ale nie wiem czy jest ono "od nowości" czy wgrane indywidualnie).
Ciekawa też jestem nowego Canona 450D który ma niebawem wyjść.....ale nie wiadomo ile będzie kosztował...
Nie wiem....po prostu nie wiem...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 22:25   #155
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

A co z Nikonem D40 którego zaproponowałam, bierzesz w ogóle pod uwagę??

I teraz buuuuu moja koleżanka totalny laik, nawet nie wie co to jest ISO, przysłona itd. kupiła sobie go właśnie, i jest mega zadowolona, bo na trybie auto ponoć robi taaaakie zdjęcia, ale nie widziałam ich jeszcze więc nie mogę powiedzieć, jak zobacze same zdjęcia na trybie auto to wtedy zdam relację, a więc jak się nim troche pobajeruje to chyba będą takie zdjęcia, bynajmniej dla nas, nie aż tak jeszcze wymagających....

kurde ale wybór to jest naprawdę trudny ...........
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 07:01   #156
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

ja też czytałam że D40 nie jest zły i nawet nie taki drogi
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 09:11   #157
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
A co z Nikonem D40 którego zaproponowałam, bierzesz w ogóle pod uwagę??

I teraz buuuuu moja koleżanka totalny laik, nawet nie wie co to jest ISO, przysłona itd. kupiła sobie go właśnie, i jest mega zadowolona, bo na trybie auto ponoć robi taaaakie zdjęcia, ale nie widziałam ich jeszcze więc nie mogę powiedzieć, jak zobacze same zdjęcia na trybie auto to wtedy zdam relację, a więc jak się nim troche pobajeruje to chyba będą takie zdjęcia, bynajmniej dla nas, nie aż tak jeszcze wymagających....

kurde ale wybór to jest naprawdę trudny ...........
Hehe A po co się ma zagłębiać w takie szczegóły
Ja kupuję aparat po to aby się nauczyć robić zdjęcia...a nie jechac cały czas na 'auto'
Nawet na moim skromnym Samsungu działam na jego "manualu"

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
ja też czytałam że D40 nie jest zły i nawet nie taki drogi
D40 ?

To już lepszy D60 ze stabilizacją obrazu.
Ale fotki mają niemal identyczne.
Zresztą poczytajcie:
"Nowy produkt firmy Nikon, lustrzanka cyfrowa oznaczona symbolem D40, należy do najmniejszych i najprostszych w swojej klasie. Nie oznacza to wcale rezygnacji z rozwiązań sprawdzonych w bardziej zaawansowanych modelach. Znakomite menu wzięte z D80, z rozbudowanymi możliwościami obróbki wykonanych zdjęć, czy zastosowanie systemu pomiaru światła 3D Color Matrix II z 420-segmentowym czujnikiem RGB zapewniają prostotę obsługi i znakomite rezultaty fotograficzne. Z kolei nie może dziwić rezygnacja z wielu niepotrzebnych lub zbyt zaawansowanych systemów w lustrzance dla mało wtajemniczonych w arkana fotografii amatorów. Zniknął górny monitor, mechaniczny wybierak sposobu pracy autofokusa oraz wbudowany w korpus aparatu silnik napędzający system ustawiania ostrości. Liczbę pól pomiaru ostrości ograniczono do trzech. W lustrzance z najniższej półki takie zmiany nikogo nie zaskoczą. Wydaje się jednak, że inżynierowie Nikona za bardzo się rozpędzili w upraszczaniu, usuwając nawet bracketing i podgląd głębi ostrości."
www.fotopolis.pl

Wczoraj oglądałam Canona 400D.........
fajny nawet
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 21:16   #158
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

No tak tryb auto czasami sie przydaje, kiedy nie masz czasu ustawić ręcznie wszystkiego. Jednak dzisiaj widziałam te zdjęcia zrobione na trybie auto D40, nazwanych przez koleżankę "super fotami" niestety sie zawiodłam ....
próbowałam ustawić coś ręcznie jednak strasznie zagmatwane menu, bynajmniej mnie się na początek tak wydawało .... nie wiem jak dalej ...

A jezeli chodzi o nasze kompakty, to u mnie w ogóle nie istnieje tryb auto, cały czas lecę na manualu, jeżeli można to tak nazwać w moim aparacie ... hehe
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 07:43   #159
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

a ja polecam 400d
sama uzywam i jestem bardzo zadowolona, leciutki jest (chociaz nie ma to jak pentacona lub zenita taszczyc hehe
foty nocne daja rade, aczkolwiek ja raczej przy oswietleniu "studyjnym" pracuje

lampy wbudowanej (jak i w kazdym innym aparacie) bym nie uzywala wiec kupilam osobno

w nikonie tez placisz za marke
Ci co maja nikony odradzaja canony, posiadcze canonow odradzaja nikony
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:04   #160
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Ech....nie wiem nic.....
Chyba jednak Canon 400D tylko nie z tym kitowym obiketywem...
Dziewczyny przenieśmy się na wątek plotkowy bo został stworzony
Pozdrawiam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:01   #161
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Witam ponownie
Zapraszm do oglądnięcia jednych z moich pierwszych zdjęć robionych Canonem 400D

Zdjęcia są "na próbe" więc kadr może się nie podobać
Nic nie przerabiałam (nie dodawałam koloru, kontrastu,nie crop-owałam ich, itp innych 'ulepszaczy') oprócz ramek i podpisu...więc proszę się nie czepiać że kolory blade czy tło do bo specjalnie nic z tym nie robiłam
Chciałam abyście zobaczyły zdjęcia takie jakie są naprawdę, bez obróbki

Dodam jeszcze tylko że zdjęcia te robione są w 70% na "auto" Przy niektórych makro tylko więcej kombinowałam
Moim skromnym zdaniem Canon sobie radzi, i to całkiem nieźle jak na tryb Auto

Krótki opis:
1 mój placuś z wódą
2 kroton
3 tulipan mini
4 kwiatek z mojego ogródka - zapomniałam nazwy
5 żonikl mini
5 jw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0083.jpg (106,5 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0089.jpg (73,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0107.jpg (61,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0114.jpg (117,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0115.jpg (89,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0116.jpg (86,4 KB, 51 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 19:02   #162
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

cd
1 sklaniak biały ( z chęcią zrobiłabym z niego kwadracika ale jak obiecałam daję w pierwotnej wersji )
2 Murzynek - jedyny zwierzak domownik który chce pozować do zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0117.jpg (59,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0118.jpg (114,5 KB, 56 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:08   #163
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

ooo Już masz aparat dawno nie zaglądałam nie wiem co tu się dzieje
Ooooo niesamowita różnica w jakości zdjęć, właściwie to placuszek mi się chyba najbardziej podoba, sama bym go schrupała Fajny kadr

Super, mega różnica w zdjęciach, czekam na więcej
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:52   #164
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

no naprawdę nieźle sobie radzi widac dużą różnicę w jakości, zdjęciami w manualu to nas oczarujesz na bank
ciacho wygląda smakowicie mniam mniam, aż mi smaka narobiłaś, a ja nie przepadam za słodyczami
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 23:14   #165
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

no Baaa! tera mozemy pogadac

super fotki!!!!!
a mowilam ze canon dobry
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 05:48   #166
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

wszystkie super a piesio extra!!!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:37   #167
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
ooo Już masz aparat dawno nie zaglądałam nie wiem co tu się dzieje
Ooooo niesamowita różnica w jakości zdjęć, właściwie to placuszek mi się chyba najbardziej podoba, sama bym go schrupała Fajny kadr

Super, mega różnica w zdjęciach, czekam na więcej
Hehe placuś poszeeedł szybko

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
no naprawdę nieźle sobie radzi widac dużą różnicę w jakości, zdjęciami w manualu to nas oczarujesz na bank
ciacho wygląda smakowicie mniam mniam, aż mi smaka narobiłaś, a ja nie przepadam za słodyczami
Och, jak jeszcze tego manuala opanuję a nie wiadomo ile to potrwa

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
no Baaa! tera mozemy pogadac

super fotki!!!!!
a mowilam ze canon dobry
No ja tez jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
wszystkie super a piesio extra!!!
Dzięki kochana
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 11:55   #168
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Moja kolej na ocenę
- tu jest świetne makro Bardzo mi się podoba http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438
- ładne, ale szkoda, że tak się trochę "zlały" te błękitne płatki z białymi środkami http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438
- świetna głębia http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438
- bardzo ładnie, ładne światło na płatkach tulipana http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438

PS. Placuszek wygląda bardzo apetycznie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:11   #169
eszeweria
Raczkowanie
 
Avatar eszeweria
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 494
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość

Krótki opis:
1 mój placuś z wódą
2 kroton
3 tulipan mini
4 kwiatek z mojego ogródka - zapomniałam nazwy
5 żonikl mini
5 jw
nr 2 urzekajace foto i na plus tulipan, pozostałe kwiatki jak kwiatki poprostu pstrykniete, nie przemyślane i nieostre
eszeweria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 14:12   #170
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Wiesz, że Ci zazdroszczę i wiesz czemu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:14   #171
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Moja kolej na ocenę
- tu jest świetne makro Bardzo mi się podoba http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438
- ładne, ale szkoda, że tak się trochę "zlały" te błękitne płatki z białymi środkami http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438
- świetna głębia http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438
- bardzo ładnie, ładne światło na płatkach tulipana http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7178438

PS. Placuszek wygląda bardzo apetycznie
Dziękuję ślicznie za opinię

Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
nr 2 urzekajace foto i na plus tulipan, pozostałe kwiatki jak kwiatki poprostu pstrykniete, nie przemyślane i nieostre
Dziękuję bardzo!
Ale ja przecież pisałam że są to zdjęcia próbne, i że kadr nie był przemyślany

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Wiesz, że Ci zazdroszczę i wiesz czemu
Hehehe

Wczoraj znęcałam się nad kwiatkami w ogródku i psiurem ze 3 godziny
Efekty niebawem
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:17   #172
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

czekam na efekty wczorajszej sesji!!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:23   #173
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

karolinka już są

Zapraszam do oceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0303.jpg (69,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0372.jpg (56,3 KB, 87 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:35   #174
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Fajne widać postępy to juz zupełnie inne zdjęcia, mają w sobie pewien klimat muszelka super, kwiatuszek tez, tylko ostrość coś się na nim gubi.
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:52   #175
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
Fajne widać postępy to juz zupełnie inne zdjęcia, mają w sobie pewien klimat muszelka super, kwiatuszek tez, tylko ostrość coś się na nim gubi.
Podpisuję się
Lubię takie zdjęcia, gdzie szczegóły są jakby wydobyte z cienia.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:58   #176
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

świetnie zrobione zdjecie ślimaczek wyszedł naprawdę super
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:55   #177
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

troszke za ciemne jak dla mnie, szczegolnie bialy kwiatek 'przeswietlony' 'przewolany' czy jak kto chce w kazdym razie szary jest nie bialy

ale roznica w zestawieniu z poporzednimi znaczaca
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:19   #178
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

może ciut za ciemne ale i tak bardzo bardzo mi się podobają!!!
ślimak the best!!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 18:48   #179
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Dziękuję za opinie
U mnie na ekranie kwiatuszek nie jest przepalony staram się tego wystrzegać
A zdjęcia ciemne bo takie lubie ale nic nie przyciemniałam, bawiłam się ustawieniami aparatu (przysłoną) i tak wyszło
Na kwiatuszku ostrośc troszkę padła, to fakt niestety ten aparat nie ma zadowalającego mnie makro
No i trzeba pamiętać że zdjęcia robię z "ręki" na statyw przyjdzie czas
To tyle z mojej strony
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:14   #180
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: MÓJ ŚWIAT w obiektywie :)

Dwoma ostatnimi zdjeciami zwalilas mnie z nog .
Poprzednia seria tez bardzo ladna
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.