Tableciary plotkary VI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 13:13   #3691
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VI

Hej kochane

Jejku no mam doła .. nie zaliczyłam ostatniego egzaminu i się okazało że egzamin poprawkowy jest 3 września dopiero .. w tamtym roku mogliśmy poprawiać w czerwcu a tu sobie babka ustaliła że nikomu nie będzie szła na reke i ma być 3 wrzesień idę jutro do drugiej babeczki może ona namówi jakoś tą co się nie zgadza na poprawke w czerwcu .. oby się zgodziła .. bo inaczej to się bede zadreczac cale wakacje ze mam jeszcze poprawke a tak hop siup i zalicze. zresztą w ogóle myślałam że zalicze .. i jeszcze że babka nie pokazuje prac .. a więc coś tu śmierdzi .. ktoś musiał nie zaliczyć.. na szczęście nie jestem sama no ale ajj ..

Olcia a kiedy będziesz miała internecik ? żeby móc do nas częściej zaglądać i jak już się brzdąc urodzi pokazywać zdjęcia ?

Marcelko jak zobaczyłam zdjęcia z fryzurki z makijażem to normalnie byłam w szoku !!!!!!! ledwo Cie poznałam ! wyglądałaś tak zajefajnie ! ta fruzurka świetnie Ci pasuje i makijaż również !!

Madziu super że urlopek Wam tak dobrze mija

Ray ja to też bardzo chciałabym wybielić ząbki ale zostawiam sobie to na za rok .. jak zarobie przez wakacje to wtedy wydam na wybielanie u dentysty

Nikitko biedna dobrze że już jest troszke lepiej
Ja nie dostałam żadnego meilaaaa

Kasiasiarku ta Twoja Princeska jest przeurocza

a Pomidorka gdzie ??

Kachulka to jak czujesz bulgotanie to chyba już niedługo będą pierwsze ruchy .. pochwal się nam tylko odrazu

U mnie się okazało że Marzena (narzeczona brata) chciała mnie na świadkową ale że Jacek wybrał świadka jako swojego kumpla a on ma dziewczyne to nie wypadało ich rozdzielić no i ona będzie świadkową .. szkoda troche bo bardzo bym chciała być świadkiem na ślubie brata no ale cóż .. takie życie ..

Zrobiłam w piątek wieczorkiem ciacho bo mi się nudziło, zdążyłam sfotografować tylko resztke .. haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaaaaa.jpg (101,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbbbbb.jpg (77,4 KB, 5 załadowań)
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:04   #3692
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VI

Aniu , nasza Pomidorka ma koniec roku szkolnego, wiec sama rozumiesz czemu nie ma czasu do nas zajrzeć , ale już nie długo i wakacje bedzie miała wiec nadrobi wszystko na pewno
nie fajnie że ta babeczka taka uparta i że na wrzesnia karze sie nastawiać na poprawke

ja obiadek zjadłam i zaraz idziemy na spacerek z młodym , bo sloneczko świeci i trzeba korzystać

miłego po południa dziewczyny
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:50   #3693
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VI

Miłego spacerku Nikitko

U mnie to ciągle pada deszcz i ciągle mokro .. już tak 3 dzień jest .. ajaja
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 15:20   #3694
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VI

Aniu ciacho wyglada smakowicie mniam , mniam

Co do świadkowania to troszke dziwnie brat postapił. no i co z tego, że świadek ma dziewczynę... bez przesady moze posiedzieć w kościele sama przecież . U nas zarówno świadkowa jak i świadek byli w zwiazkach i ich partnerzy jakos mogli pobyc troszke sami. na weselu jest tyle osób, ze zawsze znajda kogos do porozmawiania czy zabawy przez ten na prawde krotki czas kiedy świadek/ świadkowa sa zajeci
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 16:45   #3695
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez dragonka123 Pokaż wiadomość
Miłego spacerku Nikitko

U mnie to ciągle pada deszcz i ciągle mokro .. już tak 3 dzień jest .. ajaja
przy ciągłych deszczach mozna wpasc w depresje

szkoda że nie będziesz swiadkowac

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Aniu ciacho wyglada smakowicie mniam , mniam

Co do świadkowania to troszke dziwnie brat postapił. no i co z tego, że świadek ma dziewczynę... bez przesady moze posiedzieć w kościele sama przecież . U nas zarówno świadkowa jak i świadek byli w zwiazkach i ich partnerzy jakos mogli pobyc troszke sami. na weselu jest tyle osób, ze zawsze znajda kogos do porozmawiania czy zabawy przez ten na prawde krotki czas kiedy świadek/ świadkowa sa zajeci
Kasiu piekne zdjęcia wysłałaś nie moglam się napatrzyć a te widoczki .

zmęczyłam się troche 2 godziny byliśmy na spacerze, przeszliśmy się nowo wybudowanym mostem a raczej wiaduktem
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:30   #3696
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Co do świadkowania to troszke dziwnie brat postapił. no i co z tego, że świadek ma dziewczynę... bez przesady moze posiedzieć w kościele sama przecież . U nas zarówno świadkowa jak i świadek byli w zwiazkach i ich partnerzy jakos mogli pobyc troszke sami. na weselu jest tyle osób, ze zawsze znajda kogos do porozmawiania czy zabawy przez ten na prawde krotki czas kiedy świadek/ świadkowa sa zajeci
hym .. może i tak ajj .. no nic. . oni myśleli że par się nie rozdziela

Ale zdjeciaaaaaaa nie no ja musze się tam wybrać w podróż nie ma co ! Jestem zakochana w tych widoczkach ..

Nikitko fajne prezenty dla nauczycielek
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:45   #3697
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VI

Aniu a może to lepiej ? W przygotowanaich na pewno bedziesz mogla pomóc a potem na weselu przynajmniej sie bedziesz dobrze bawiła ja też nie byłam świadkową mojej siostry , wybrali akurat dwie osoby ze strony szwagara: jego siostre i kolegę
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 20:37   #3698
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VI

Kasiu w sumie to bawić się tam raczej nie będę bo ślub o 19 i potem np. 3,4 godzinki w restauracji ,jakaś kolacja, niby jakiś dj ma być, a osób będzie tak ok.30 może nawet mniej heh więc niestety raczej nie poznam żadnego przystojniaka
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 08:45   #3699
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

hej wszystkim

ja wpadlam do was na chwilke, pogoda w koncu sie poprawia ufff...
dzis jak nam sie uda robimy sobie wycieczke z mala do wawy na plac zabaw i moze gdzies sie przejdziemy

a ogolnie to jakos smutna jestem bo moj ojciec sie na mnie obrazil tzn nie odzywa sie do mnie nie wiem z jakie powodu domyslam sie ze z tego co zawsze ale nie podejmuje tematu bo po prostu nie chce spiec to juz wole jak milczy,
mialam zostac u mamy na ten tydzien ale jak widzialam ocja to wrocila odechcialo mi sie wole juz sama w domu siedziec

no nic ide wstawic zupke i ogarnac sie

milego dnia
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:35   #3700
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI



Wcale nie mogłam ze swojego kompa Wam nic odpisac

Dragonko, wowwwwww to mi smaka narobilas Jak pysznie wyglada
Co do swiadkowania Głowka do góry Jeszcze sie moze okazac, ze nie raz bedziesz swidkowac, np. u kolezanek
Napisz czy udalo sie zmienic date zaliczenia?? Aaaa jesli nie to wrzesnein to tez fajny miesiac na zalcizenia
Pomidorko juz coraz blizej wakacji
Kasiasiar widzialam e-maila, ale jeszcze nie zlukalam zdj... Widze, ze dziewczyny sie zauroczyly w widoczkach Pozniej zlukam i opisze swojej WOW

Doszły moje 2 staniczki i co sie okazalo, ze ze 3 staniczkow musze 2 odeslac, a jeden, najdrozszy zostawiam hihi Tylko on pasuje miseczkowo, do tego jest przeslodki, wygodny, scisly Nie powiem, ale mam chec na jeszcze jednego z tej serii, tylko kasy mi szkoda

Przyszlo kolejne zamowienie z EDM Jeszcze oby jedno przyszlo, choc zamawialam tego samego dnia, to tylko jedno na razie doszlo...

Dzis pojedziemy z J. do stolicy do Kryolana, bo dostawa byla i kupie sobie paletke Aha wczoraj kupilam pomadke hihi Wykorzystam ja na drugi dzien i zastanowie sie nad jeszcze jedną... Moje pierwsza w zyciu, bo zawsze uzywalam blyszczykow

Doszłam do wniosku, w sumie J. mnie przekonal, zebym sprobowala jeszcze u innej makijazystki... No, to nawysylalam sie e-maili i wybralam jedna, ktora przyjedzie do mnie i na probe i na slub Teraz tylko musze ostatnie szczegoly dograc

Mysle co jeszcze hmmmm Zachwycam sie staniczkiem http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5131-.html
i bede biscik masowac zeby mi jeszcze bardziej migrowal do gory

Aha Ray wyslalam Ci zdj
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 13:42   #3701
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VI

Dziewczyny, nie dam rady nadrobić, poczytam tylko i w ramach wypowiedzi, wklejam zdjęcie. Bylismy na 4 dni w Ustce, było koszmarnie zimno, ale nawdychalismy się jodu Zdjęcie to samo, co na n-k
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3408.jpg (100,1 KB, 12 załadowań)
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 14:54   #3702
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie dam rady nadrobić, poczytam tylko i w ramach wypowiedzi, wklejam zdjęcie. Bylismy na 4 dni w Ustce, było koszmarnie zimno, ale nawdychalismy się jodu Zdjęcie to samo, co na n-k


Olcia wygladasz kwitnaco!!!!!!!!
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 15:02   #3703
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie dam rady nadrobić, poczytam tylko i w ramach wypowiedzi, wklejam zdjęcie. Bylismy na 4 dni w Ustce, było koszmarnie zimno, ale nawdychalismy się jodu Zdjęcie to samo, co na n-k
Olu tak zerkam na avatarka i na Twoje zdj i niezle Ci brzunio urosl Jak sie czujecie?? Doslownie jeszcze 2 miesiace i rodzisz Jak to minelo
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 15:25   #3704
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VI

Olu wyglądasz pięknie

Marcelko szalejesz z zakupami , staniczek bardzo mi się podoba i sama mam ochotę na taki
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 16:58   #3705
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VI

No Marcelus mi tez sie staniczek podoba ale ja narazie nie kupuje sobie takich ładnych bo u mnie to nigdy nic nie wiadomo z tymi moimi cycorkami,przed ciaza mialam duze,teraz tez juz troszke urosły a jak mi jeszcze urosna albo po porodzie zrobia sie malutkie flaczki.....
Takze czas pokaze,za to pozniej sobie zaszaleje
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 17:03   #3706
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Dragonko, wowwwwww to mi smaka narobilas Jak pysznie wyglada
Co do swiadkowania Głowka do góry Jeszcze sie moze okazac, ze nie raz bedziesz swidkowac, np. u kolezanek
Napisz czy udalo sie zmienic date zaliczenia?? Aaaa jesli nie to wrzesnein to tez fajny miesiac na zalcizenia
(...)
Mysle co jeszcze hmmmm Zachwycam sie staniczkiem http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5131-.html
i bede biscik masowac zeby mi jeszcze bardziej migrowal do gory
Nie udało się zmienić daty niestety eh .. babka była tak chamska że szok .. a jak powiedziałam że mnie ma nie być bo wyjeżdzam z rodzicami ( to kłamstwo ale chciałam sprawdzić) to powiedziała że to trudno .. no jezu co za babsztyl i co jej szkodzi zrobić wcześniej .. a argumentem było to że w czerwcu nie zdążymy się tego nauczyć .. no sory jak ja to umiałam wystarczyłoby mi się douczyć i powtórzyć co ona myśli że od dziś zaczne sie uczyc by 3 wrzesnia zaliczyc bo bym sie w czerwcu nie zdazyla nauczyc ? no nie wiem co za babsko .. ale uwazam ze sie msci bo kiedys jak nam zawsze asystenci szli na reke to mowila ze my mamy za dobrze .. ze u niej na studiach w łodzi tak dobrze nie było .. wrr

A jeśli chodzi o staniczek to na prawde ładny

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie dam rady nadrobić, poczytam tylko i w ramach wypowiedzi, wklejam zdjęcie. Bylismy na 4 dni w Ustce, było koszmarnie zimno, ale nawdychalismy się jodu Zdjęcie to samo, co na n-k
Widziałam właśnie to zdjęcie na nk też jest śliczne a brzusiek rośnie jak na drożdżach, tylko ciekawe co się tam ukrywa, czy chłopczyk czy dziewczynka
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 17:15   #3707
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VI

Kasiasairku wlasnie zobaczylam foteczki z wycieczki waszej,pieknosci!!!!!!Pop rostu piekne widoczki a i Ty kochana ślicznie wygladasz
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:25   #3708
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

hello

ja znow na chwilke bo jem kolacje

zgadnij bede szczera, widzialam fotki i tak:
fryzura duuuuuzo lepsza niz tamta, nie ma proownania na pewno..
makijaz tez mi sie podoba, mi sie oczy wydaja ladnie podkreslone moze lekko kreski rozetrzec i bylo by wedlug mnie ladnie
co do sukienki na poprawiny no tu niestety mi sie nie podoba, sukienka sama w sobie jest ladna ale na zdjeciach wyglada jak bys byla w ciazy, chodz moze to kwestia zdjecia i oswietlenia?

olu sliczny brzuszek

my dzis bylysmy na wycieczce na plac zabaw , cala wyprawa pol dnia nas nie bylo 3 przesiadki musialysmy miec potem mala sie wyszalala na cetrum zabaw pozniej usnela w wozku wiec ja siedzialam i czytalam gazete w parku i jeszcze chwile pobawila no i tz po nas z pracy przyjechal bylo ogolnie fajnie tylko nogi mnie bola ze hej heehe

jutro sie wybieramy tu blizej bo musze jechac do krawcowej i kupic jakies buty do smigania na te wycieczki

w planach jeszcze mamy zoo i basen znow

a teraz lece sie myju i do lozka relax:P
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:14   #3709
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Ray dzieki
Co do sukienek, to pisalam, zeby nie zwracac na niektorze rzeczy uwagi Sama widze brzuszek hihi
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 22:15   #3710
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary VI

hej dziewczyny!
ja ostatnio mam problem zeby wskoczyc na wizaz...oprostu sie nie dalo ale teraz mi sie udalo
ja juz po pracy!jak wrocilam to pokoj byl juz posprzatany ale za to gzies zginol jeden klapek i nigdzie go niemamam nadzieje ze osoba ktora sprzatala ie wyniosla gdzies z posciela!ale juz nikogo nie ma wiec nie moge sie zapytac!

dragonka narobilas mi smaczku tym ciastem z truskaweczkami..a ostatnio czesto jem cisto..nawet w wekend kupilam sernik i plesiak w polskim sklepie

nikita mam nadzieje ze z noga juz wszystko ok?wiem sama jaki bol nogi jest przyjemny!to spacerek chyba udany!

ola jaki ty masz juz pokazny brzusio!slicznie wygladasz.

kachula jak zdrowko?

zgadnij ja widzialam zdjecia fryzurki i musze powiedziec ze mi sie podobaco do makiazu to moze troche ta kreska taka mocna ale ogolnie jest bardzo ladnie!co do sukienki to juz pierwsza opcja bardziej mi sie podoba(niebieska)

kasiu a ja zadnych zdjec nie dostalam

witam reszte dziewczyn!
juz po weekendzie a ja tylko jadlam i jadlam juz w wszystkie spodnie scise sie robia!i jeszcze w sobote o 11 w nocy jadlam knusze...co prawda pierwszy raz ale bardzo dobra!i pozniej cala noc nie salam ak mi ciezko bylo
ok uciekam cos zjesc ..ilej nocy dziewczyny
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 23:52   #3711
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez anieze Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
ja ostatnio mam problem zeby wskoczyc na wizaz...oprostu sie nie dalo ale teraz mi sie udalo
ja juz po pracy!jak wrocilam to pokoj byl juz posprzatany ale za to gzies zginol jeden klapek i nigdzie go niemamam nadzieje ze osoba ktora sprzatala ie wyniosla gdzies z posciela!ale juz nikogo nie ma wiec nie moge sie zapytac!

dragonka narobilas mi smaczku tym ciastem z truskaweczkami..a ostatnio czesto jem cisto..nawet w wekend kupilam sernik i plesiak w polskim sklepie

nikita mam nadzieje ze z noga juz wszystko ok?wiem sama jaki bol nogi jest przyjemny!to spacerek chyba udany!

ola jaki ty masz juz pokazny brzusio!slicznie wygladasz.

kachula jak zdrowko?

zgadnij ja widzialam zdjecia fryzurki i musze powiedziec ze mi sie podobaco do makiazu to moze troche ta kreska taka mocna ale ogolnie jest bardzo ladnie!co do sukienki to juz pierwsza opcja bardziej mi sie podoba(niebieska)

kasiu a ja zadnych zdjec nie dostalam

witam reszte dziewczyn!
juz po weekendzie a ja tylko jadlam i jadlam juz w wszystkie spodnie scise sie robia!i jeszcze w sobote o 11 w nocy jadlam knusze...co prawda pierwszy raz ale bardzo dobra!i pozniej cala noc nie salam ak mi ciezko bylo
ok uciekam cos zjesc ..ilej nocy dziewczyny

Aga a dziekuje u nas zdrowko dopisuje,czasami tylko jakies katarzysko sie przyplacze ale ogolnie jest dobrze

A ja znowu mam odwrotnie z tym jedzeniem,nie moge wlasnie jesc,zauiwazylam ze jem duzo mniej niz przed ciaza ale za to czesciej i tak np kiedys na sniadanie jadlam 3 kanapeczki tak teraz jedna ledwie wcisne ale za to za 2 godz juz mi zoladek sie upomina i jem druga wtedy ,ale ogolnie na caly dzien wychodzi tego duzo mniej niz przed ciaza

Zmykam powoli do łozka bo juz pozno a jutro od rana mam gosci,tym razem Kamilek przyjezdza do cioci,ciocia byla u niego ostatnio to teraz malt skrzat odwiedzi ciocie
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 06:56   #3712
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VI

czesc dziewczyny

ja mam dzis napiety plan działań, a pogoda wrecz dobijająca , rano ledwo wstałam , mam nadzieje ze uda mi sie wszystko pozałatwiac z pozytywnym skutkiem

miłego dnia dziewczyny
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 08:03   #3713
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

hej

buuuu u nas leje od rana, a tak ladnie wczoraj juz bylo, myslalam ze dzis gdzies znow wyskoczymy a tu zapowiada sie siedzenie w domu :/ no nic... trudno moze jutro bedzie ladniej
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 08:15   #3714
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Aga dzieki

Nikitko łączę się z Tobą w bólu pogodowym...

Wczoraj odwiedzilismy Kryolana, dzis moze cos sprobuje wyprobowac
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 08:47   #3715
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

zgadnij a mozesz mi napisac jakie sa ceny w kryolanie?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 08:51   #3716
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
zgadnij a mozesz mi napisac jakie sa ceny w kryolanie?
Kupiłam paletkę z 6 kolorami za 49zl, kredke do ust/oczu za 18 i krem matujący mi wyszedl cos kolo 60zł... Paletka z wymiennymi wkładami , 6 kolorow 118zl... Tylko to mnie interesowalo, wiec tylko takie ceny znam...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 09:01   #3717
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VI

aha no to nie tak drogo jeszcze
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 10:07   #3718
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Myślałam, że będzie zdecydowanie drożej...

No i zmalowalam makijaż, ale zdj mi wcale nie wychodzą Musze poczytac jeszcze dokladniej o makijazu oczek i cwiczyc
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:12   #3719
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VI

Cześć Kochane

ja siedzę w domu, na zwolnieniu do końca tygodnia
grypa żołądkowa mnie dopadła - cała moja rodzina poległa, a ja na końcu

ale miejmy nadzieję, że szybko przejdzie

trzymajcie się kobitki, miłego dnia
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:14   #3720
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VI

Kinia To Was niezle dopadlo po dlugim weekendzie Życze Wam zdrówka
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.