Tableciary plotkary VII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 21:59   #721
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Dziewczyny Jędrek dzisiaj pierwszy raz świadomie się uśmiechnął , właściwie to śmiał się na całego...do mojego taty. Niestety nie do mnie Mój tata oczywiście przyjechał z aparatem, więc wyślę Wam w niedzielę zdjęcie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Kasiu łóżeczko piękne Już pościel zostawiasz ubraną, czy to próba generalna? Nie zakurzy się jak ją zostawisz?
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-09-18 o 22:01
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 22:02   #722
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jędrek dzisiaj pierwszy raz świadomie się uśmiechnął , właściwie to śmiał się na całego...do mojego taty. Niestety nie do mnie Mój tata oczywiście przyjechał z aparatem, więc wyślę Wam w niedzielę zdjęcie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Kasiu łóżeczko piękne Już pościel zostawiasz ubraną? Nie zakurzy się?

No to super taki pierwszy usmiech swojego dzidziusia


Olus tak ściagam a to tylko tak dzis pokazowo było
Wlasnie tz przyjechal i zobaczyl jak wszystko ladnie wyglada i jutro zaraz ściagne i schowam zeby wlasnie sie nie zakurzyla a wyciagne dopiero przed samym porodem do pranka i wtedy dopiero ubiore juz tak na stałe
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 22:04   #723
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
No to super taki pierwszy usmiech swojego dzidziusia


Olus tak ściagam a to tylko tak dzis pokazowo było
Wlasnie tz przyjechal i zobaczyl jak wszystko ladnie wyglada i jutro zaraz ściagne i schowam zeby wlasnie sie nie zakurzyla a wyciagne dopiero przed samym porodem do pranka i wtedy dopiero ubiore juz tak na stałe
Tak myślałam, dlatego edytowałam
Jeszcze trochę o Ty będziesz się chwaliła pierwszymi postępami synka
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 22:09   #724
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Tak myślałam, dlatego edytowałam
Jeszcze trochę o Ty będziesz się chwaliła pierwszymi postępami synka

Pewnie tak a pozniej Asia,Marcelka a pozniej pewnie reszta dziewczyn
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 22:27   #725
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VII

Olu dziekuje za zdjęcia nie no on jest boski po prostu ! a te zdjęcie w foteliku przesłodkie taki drobniuteńki
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 23:11   #726
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary VII

hej dziewczyny!
ja wlasnie po pracy zmarnowana jak niewiem ale weekend sie zaczol wiec powoli bede sie pakowala!a tak naprawde to niewiem od czeo zacza bo jakos glowy do tego nie mam a nie chcialabym czegos zapomniec!a napewno tak bedzie!
niedawno bylam na malych zakupach no moze nie takiech alych ale zaskoczona bylam bo wszedzie juz dynie i duszki a na dokladke to jz sa ozdoby na Boze Narodzenie to jakos tak dziewnie bo za oknami jeszcze sloneczko sliczne swieci...ale tutaj to normalne ze tak wczesnie..
ja oczy mam tak spuchniete od plazu ze ledwo ruszam powiekami...ale co tam powieki i inne rzeczy!jak mi sie uda zrobic zdjecia to pokaze wam co kupilam dla mamy jak bede leciala do polski!

kachula lozeczko sliczne!wlasnie lubie taki kolor mebli dla dziecka...ja tez lubie lozeczka z baldachimem czy jak to sie nazywa!ale dla mojej kolezanki lekarz powiedzial ze to bardzo nie zdrowe bo natym zbiera sie kurz i inne bakterie i zeby tego unikac..niewiem ile w tym prawdy !a ty kochana jak sie czujesz???

mezatka a u ciebie bola brzuszka juz minely?mam nadzieje ze tak!

madziu a jak tam wieczor z mezusiem??

ola ja nie widzialam zdjec niestety!

Marcelko moze rodzice jeszcze ie widza brzuszka to do nich nie dociera ze bedziesz mamusia!zobaczysz pozniej napewno wszystko sie wyklaruje tak jak juz dziewczyny pisaly..

pomidora ja tez teraz pale jak smok..tylko rzecz jasna nie w domciu tylko na balkonie...ale juz M zly jest..bo on nie pali..ale ja ostatnio mam wszystko w nosie bo i tak same problemy..wiec odrywam sie na chwilke od tego...

nikita a co u ciebie?bo juz nie nadrabiam z czytaniem co u kazdej sie dzieje...

kasiasiar jak zdrowko??

dragonko a jednak idziesz na wesele..kiedy ono jest??dobrze rozerwiesz sie troche a zawsze mozna poznac inne nowe osoby!a zabawa do bialego rana dobrze ci zrobi....udanego weseliska!moj brat teraz est w szpitalu w Bialymstoku jak jeszcze bedzie jak ja przylece to pewnie sie tam wybiore!

ray pazurki mi sie bardzo podobaly ja lubie taki krztalt paznokci!a wlasnie dluga liste zakupow zrobilas dla meza?bo on chyba polecial do USA?no chyba ze sie myle!

gusia oby z praca wszystko wypalilo i troche kaski zawsze wpadniejak zdroweczko?

ja jutro mam wizyte u dentysty juz mi sie nie chce..ostatnio mialam przeswietlenie wszystkich zabeczkow i czyszczenie a teraz mam jeszcze leczenie jednego..mam nadzieje ze bedzie bezbolesniemusze korzystac bo do konca wrzesnia mam jeszcze ubezpieczenie!jutro pewnie znowu czekaja mnie zakupy pewnie jak zwykle oczyms zapomne!ale mowi sie trudno i zyje sie dalej..
jak bede w polsce bede miala zjazd w szkole sredniej ale mi sie nie chce i nie mam do tego glowy!juz kolezanka mnie dzisiaj na gg namawiala ale jakos nie mam przekonania zeby am byc i sie cieszyc...
jak bede w polsce to postaram se odezwac do was w koncu u rodzicow jest komp i zostal tam tez moj laptop ale narazie zostawie go dla brata niech sobie korzysta bo co ma robicw szpitalu!
ok ja uciekam moze cos zjem bo sie rozpisalam..chociaz ostatnio nie mam apetytu i juz schudlam 2kg ale to stres mnie zjada...ostatnio wyczytalam w internecie ze jezeli rodzenstwo choruje na raka to pewnie mnie tez to spotka...ale co bedzie to bedzie jak ma byc to bedzie...spijcie smacznie dziewczyny!
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 23:38   #727
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

hejo

ja nocny marek ostatnio

kachulka fajne lozeczko z tym baldachimem to mi sie tez podobal taki zestaw ale wlasnie tez naczytalam sie ze to kurz obsiada i niewygodny jest i zrezygnowalam, jedyne co moze ci sie przydac na lato jako ochrona przd komarami i innymi robaczkami

Olu fajne takie postepy ja pamietam jak Ala byla mala i ciagle chcialam zeby byla juz starsza i cos nowego robila hehe, a teraz czasem sobie mysle jak to fajnie jak byla mala bo nie zrzucala mi wszystko z szafek i uciekala na dworzu

ja tez juz bym chciala drugie, tzn tak i nie, brzmi to glupio ale najbardziej boje sie teg tycia znow brrr, i ze nie poradze sobie organizacyjnie z dwojka, chodz statnio wypytalam i okazuje sie ze blisko jest w przystepnej cenie prywatne przedszkole od 2 latek wiec na wiosne ja zapiszemy

kurde ja tez sie rozchorowalam, cieknie z nosa i gardlo boli wrrr

anize a tak mezus polecial wlasie dostalam sms ze jest w NY i czeka na kolejny samolot liste wlasnie mu wysylam, ale duza nie jest bo za 1,5 mc znow tam leci hehe wspolczuje ci na prawde tego wszystkiego
ja wlasnie mam jutro rtg dentystyczne i nie wiem co zrobic bo musze tam z mala jechac no ale na rtg ja nie wezme przeciez i nie wiem czy jechac i moze ona jakos w gabinecie chwile posiedzi albo pani z recepcji ja przypilnuje czy przelozyc wizyte echh, tez chce w koncu dokonczyc to leczenie i wybielic zeby przed druga ciązą.

anize to ze twoj brat ma raka nie oznacza ze ty tez go bedziesz miec!! absolutnie! bzdury wyczytalas. Po prostu jestes w grupie ryzyka i to oznacza ze musisz co roku robic kontrolne podstawowe badania ( w sumie to kazdy powinien).

juz nie wiem co jeszcze mialam napisac jakas zakrecona jestem, w weekend zawsze gdzies razem jezdzilismy a teraz mi dziwnie tak w domu... bede robic dzemy jutro bo czyms sie musze zajac a w niedziele najwyzej wybiore sie z mala do duzego placu zabaw albo jakies kulki.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 00:01   #728
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hejo

ja nocny marek ostatnio

kachulka fajne lozeczko z tym baldachimem to mi sie tez podobal taki zestaw ale wlasnie tez naczytalam sie ze to kurz obsiada i niewygodny jest i zrezygnowalam, jedyne co moze ci sie przydac na lato jako ochrona przd komarami i innymi robaczkami

Olu fajne takie postepy ja pamietam jak Ala byla mala i ciagle chcialam zeby byla juz starsza i cos nowego robila hehe, a teraz czasem sobie mysle jak to fajnie jak byla mala bo nie zrzucala mi wszystko z szafek i uciekala na dworzu

ja tez juz bym chciala drugie, tzn tak i nie, brzmi to glupio ale najbardziej boje sie teg tycia znow brrr, i ze nie poradze sobie organizacyjnie z dwojka, chodz statnio wypytalam i okazuje sie ze blisko jest w przystepnej cenie prywatne przedszkole od 2 latek wiec na wiosne ja zapiszemy

kurde ja tez sie rozchorowalam, cieknie z nosa i gardlo boli wrrr

anize a tak mezus polecial wlasie dostalam sms ze jest w NY i czeka na kolejny samolot liste wlasnie mu wysylam, ale duza nie jest bo za 1,5 mc znow tam leci hehe wspolczuje ci na prawde tego wszystkiego
ja wlasnie mam jutro rtg dentystyczne i nie wiem co zrobic bo musze tam z mala jechac no ale na rtg ja nie wezme przeciez i nie wiem czy jechac i moze ona jakos w gabinecie chwile posiedzi albo pani z recepcji ja przypilnuje czy przelozyc wizyte echh, tez chce w koncu dokonczyc to leczenie i wybielic zeby przed druga ciązą.

anize to ze twoj brat ma raka nie oznacza ze ty tez go bedziesz miec!! absolutnie! bzdury wyczytalas. Po prostu jestes w grupie ryzyka i to oznacza ze musisz co roku robic kontrolne podstawowe badania ( w sumie to kazdy powinien).

juz nie wiem co jeszcze mialam napisac jakas zakrecona jestem, w weekend zawsze gdzies razem jezdzilismy a teraz mi dziwnie tak w domu... bede robic dzemy jutro bo czyms sie musze zajac a w niedziele najwyzej wybiore sie z mala do duzego placu zabaw albo jakies kulki.
to y jestes slomiana wdowa teraz czy jak to sie mowi!ale napewno zorganizujesz sobie teraz czas!a dzemiki takie swoje to chetnie bym zjadla!juz dawno nie jadlam czegos takiego
oj lista napewno bedzie jeszcze dluzsza..a co sobie zazyczylas jezeli mozna wiedziec???

Edytowane przez anieze
Czas edycji: 2009-09-19 o 00:11
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 00:14   #729
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary VII

kilka rzeczy z moich ostatnich zakupow
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 06:38   #730
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez anieze Pokaż wiadomość
ola ja nie widzialam zdjec niestety!
Wysłałam, ale może miałam zły adres Jeśli możesz to przyślij mi na PW.
Buty cudne
Trzymaj sie kochana
Ray ja mialam ten sam problem podczas rejestracji do gina na kontrolę, mówię do babki, że chcę na popołudnie, bo nie mam z kim dziecka zostawić, a ona że mi przypilnuje. Fajnie, tylko, że ja wózka nie wniosę na pierwsze piętro.
Może faktycznie ktoś przypilnuje Alę, a jak nie, to sobie przełożysz rtg. Też musze iść na wybielanie, martwa jedynka, straszna mi się zrobiła po ciąży.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-09-19 o 06:47
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 08:57   #731
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez dragonka123 Pokaż wiadomość
Karolinko niedługo na pewno zobaczysz dwie kreseczki na teście, teraz widocznie nie czas ale myśle że już niedługo

Spałam dziś w nocy pierwszy raz na tym moim łóżeczku od ciocii aaahh jaaka wygoda hehe zakochałam się w tej zmienionej części pokoju eheh bo zawsze to troszke inaczej
dzięki Aniu

fajnie tak pewnie w nowym łóżeczku , my się cieszymy wciąż z nowej pościeli i kołdry 2m/2,20m
wczoraj rozmawiałam z wujkiem, który ma nam remontować mieszkanie do którego się będziemy przeprowadzać, i powiedział, że teraz do końca roku ma jeszcze 2 duże roboty, ale po nowym roku czas przeznacza dla nas , nam to jak najbardziej pasuje, bo chcielibyśmy w marcu się przeprowadzić, więc wszystko nam się zgra w czasie
Cytat:
Napisane przez anieze Pokaż wiadomość
niedawno bylam na malych zakupach
Aguś śliczne zakupki, szczególnie torba, apaszka i buty

trzymaj się Kochana


miłego dnia dziewczynki
ja dziś jestem u mamy i leniuchuję (tak mnie zalewa, że nie mam na nic siły, więc taki dzień mi się przyda)
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 10:37   #732
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

anize duzej listy nie mam, ja to glownie kosmetyki i perfumy bo ciuchy to ciezko z rozmiarem trafic echh, moze jakas torbe mi tez przywiezie nie wiem co on tam wymodzi

fajne ciuszki kupilas

ja sie rozlozylam leci mi z nosa gardlo nawala brrr.... dobrze ze Ala sie jakos trzyma na rtg nie ide zadzwonie na inny termin
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 17:16   #733
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

czesc dziewczyny

Olu dzieki za fotki syneczek prze uroczy

Gusia trzymam mocno kciuki

Kinia a jak ty sie czujesz? @ sie pojawiła?

Anieze przykro mi z powodu brata , życie jest niesprawiedliwe
nie myśl tak że ciebie też trafi "rak" Trzymaj się i pamiętaj jestem z Tobą

Ray idz z małą chwilke to potrfa, a mała najwyżej w rejstracji jakis obrazek na kartce na maluje.

Marcelko a jak tam u ciebie samopoczucie? Chyba niebawem masz kolejną wizyte u ginki na fundusz.

Misia odezwij sie do nas

Kasiasiar mam nadzieje że sprawy urzedowe wreszcie sie ruszą i uda sie załatwić to co potrzebujesz.

Asiu a jak twoja Salinka sie ma?

Dragonko a jak twoja @ ?

a ciekawe co słychac u naszej nowej kolerzanki z DE?

Julia tez do nas nie zagląda

pozdrowionki dla was wszytskich
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 18:22   #734
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

u lala jakie pustki weekend od razu widac :d

nikitka nie poszlam bo ja mam hej hej drogi az na jerozolimskie do compensy musze jechac a kiesko sie czuje, tzn czulam bo juz lepiej ciut.

Jakos mi smutn bez tz i to weekend co prawda mam jak zwykle kupe roboty no ale tak zawsze z nim spedzalam czas buuu, z zalu kupilam sobie chipsy ulubine, juz dawno nic slodkiego nie jadlam poza pizza w moje imieniny ale to byla sila wyzsza a dzis postanowilam zgrzeszyc i obejrzec film i zjesc i sobie polezec

dobrze ze mala jest ona to teraz mnie rozsmiesza na calego glupkie minki strzela a dzis nie wiem co jej sie stalo bo w piaskwnicy nagle ze dwa razy przyleciala sama a siebie dac mi buzi hehe a nigdy mi nie chce dawac. Buziaki sa zawsze dla taty no ale go teraz nie ma to moze przerzucila je na mnie hehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 19:32   #735
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Tableciary plotkary VII

czesc kobietki


Marcelko piekna kropeczka,a rodzicami sie nie przejmuj,pewnie w szoku sa ze tak szybko zostana dziadkami
kachulo piekne lozeczko,a zdjecie maluszka cudowne
ray sliczne pazurki,fajne musi to byc uczucie jak mala buziakami dzieli
Aniu przyjemnej zabawy na weselu,super ze lozko od cioci sie sprawdzilo
kasiasiar jak samopoczucie?oby sprawy urzedowe udalo sie zalatwic od reki w poniedzialek
anize trzymam za powrot do zdrowia brata
sliczne buciki fioletowe i torebka
Pomidoro napewno polubisz swoje dzieciaczki,a paleniem sie nie przejmuj,napewno rzucisz w odpowiednim czasie
nikitko spoznione zyczenia z okazji rocznicy wzystkiego najepszego
mijalea przyjemnego wieczorku z mezem
kiniu trzymam za szybkie zafasolkowanie
Olu ja nie dostalam fotek Jedrka
gusiu
mezatko piekne mebelki

Wybaczcie ze sie nie udzielam ostatnio,ale nie mam na nic czasu ustalanie ostatnich szczegolow jest cholernie czasochlonne dotego tz sie pochorowal mam nadzieje ze za pare dni mu przejdzie bo za tydzien lecimy do Polski i mamy wieczory panienski i kawalerki.
zostalo nam pocwiczyc pierwszy taniec i mnostwo innych *******ek...nie wiem kiedy to zrobimy
milego weekendu wam zycze
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 10:49   #736
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cześć dziewczyny
Jak weekend mija?

Misiu, to naprawdę wasze ostatnie chwile bez małżeństwa A pamiętam jak niedawno mówiłaś, że TZ ci się nigdy nie oświadczy, a teraz proszę - kawalerski, panieński i wielkie TAK Miłych przygotowań

Ray, zbieraj słodkie buziaki od małej póki rozdaje

Nikitko, a ty wszystkim odpisujesz, a sama co u ciebie nie napiszesz Co słychać?

Kiniu, jak samopoczucie dzisiaj? Fajnie, że już całkiem niedługo (bo ten czas bardzo szybko minie) będziecie mogli się do siebie przeprowadzić

Dragonko, super, że łóżeczko takie wygodne

Anieze, zakupy super! Jak się trzymasz kochana?

Ja ciągle chora. Na szczęście nic się bardziej nie rozwija, tylko ciągle z nosa leci. Sprzątam dziś troszkę w mieszkanku (bo wczoraj nie zdążyłam wszystkiego zrobić), upiekę ciasto i wieczorkiem mamy znajomych to będzie przyjemnie
Mamy już uzbieraną całą kwotę na mebelki nowe do sypialni Od razu na początku października jedziemy je kupić - już nie mogę się doczekać nowej sypialni. Jak już ją zrobimy to wam zdjęcia wrzucą (chyba do tej pory pokazałam wam tylko duży pokój, to teraz będzie też sypialnia ). Miłej niedzieli
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:54   #737
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

hej hej

Pomidorka zdowiej mi juz lepiej na nos polecam navisin, czy jakos tak kupilam dla malej ale samej mi leci i wieczrem zapchany mam nos nie moge oddychac psiukne tym i cala noc moge przespac

buziaki zbieram zbieram hehe mala jest teraz super wozi lale ostatnio karmi daje smoczki, ubaw na calego ma hehehe

ja gotuje na parze piers z kurczaka ciekawe co mi z tego wyjdzie bo nie robilam tego jeszcze ale nie chcial mi sie stac w kuchni to wrzucilam na pare hehehe samo sie robi

odkrylam tez calmiem przypadkiem swietna odzywke do wlsow po prostu jestem w szoku jakie mam miekkie wlosy i lsniace nie wierzylam w zadne maski bo ich wyprobowalam troche a tu zaskoczenie wielkie. Kupie cale opakowanie bo wzielam jednorazowke na probe.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 11:57   #738
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Witam niedzielnie

Pomidorciu zdrowiej

Aniu bezstresowych przygotowan

Aga fajne zakupy

Ray Twoja Ala to slodziacha a Ty zbieraj caluski

Kinia jeszcze troszke i na swoim juz bedziecie,szybko zleci

Nikitka no wlasnie co u Ciebie?

Madziu jak wieczor z mezem?udany?

Gusia jak tam Nikolcia i jej zabki?

Kasiasiar powodzenia jutro w urzedzie oby dalo rade zalatwic odrazu wszystko

Asiu,Marcelko jak Wasze samopoczucia mamuski?

Dragonko dobrze ze zdecydowalas sie pojsc jednak na to weselicho

Olcia alez ten Jedrus slodki,dobrze ze juz jestes podlaczona do neta bedziesz czesciej nam Jedrusia pokazywac



Zmykam konczyc obiadek a pozniej mam w planach wyciagnac gdzies tz do lasu albo na lody
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 12:03   #739
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hej hej

Pomidorka zdowiej mi juz lepiej na nos polecam navisin, czy jakos tak kupilam dla malej ale samej mi leci i wieczrem zapchany mam nos nie moge oddychac psiukne tym i cala noc moge przespac

buziaki zbieram zbieram hehe mala jest teraz super wozi lale ostatnio karmi daje smoczki, ubaw na calego ma hehehe

ja gotuje na parze piers z kurczaka ciekawe co mi z tego wyjdzie bo nie robilam tego jeszcze ale nie chcial mi sie stac w kuchni to wrzucilam na pare hehehe samo sie robi

odkrylam tez calmiem przypadkiem swietna odzywke do wlsow po prostu jestem w szoku jakie mam miekkie wlosy i lsniace nie wierzylam w zadne maski bo ich wyprobowalam troche a tu zaskoczenie wielkie. Kupie cale opakowanie bo wzielam jednorazowke na probe.
Dobrze, że tobie już lepiej Ja nie używam specyfików na katar, bo wychodzę z założenia, że katar leczony trwa 7 dni, a nieleczony 0 tydzień. Czyli na jedno wychodzi. W końcu mi przejdzie
A co to za odżywka? Droga? Może też bym kupiła? Chociaż ja mam takie cieniutkie i błagie włosy, że one zawsze są miękkie
Strasznie się nudzę, bo mąż jak zwykle w pracy i siedzę sama

Kachulko, to miłego niedzielnego spacerku życzę
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 12:39   #740
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

pomidorka ja tez nie kupowalamspecyfikow bo faktycznie katar trwa tyle samo leczony i nie tylko ja kurde ddychsc nie moge bo mam zapchan i nie moge teg wydmuchnac a tak to wlasnie jakos udraznia

tania odzywka!
waxa, ale do wlsow ciemnych, mialam dwie inne waxa i nie pasowaly mi a tu kupilam jednorazowke przy okazji innych zakupow nie spodziewakam sie niczego za 1,50 zl!! a tu szok totalny ! kupie cale opakowanie koszt okolo 10 zl!
podam ci linka o jaka chodzi

http://www.apteo.pl/product/id/2228,...ml-50ml-gratis

dobra ide malej obiad dac i idziemy na dwor
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:51   #741
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

hej

Anieze nie martw sie na zapas, w internecie różne rzeczy piszą , niekoniecznie prawdziwe Moja ciocia zmarła na raka, a jej siostra i brat( czyli moj tato) maja sie bardzo dobrze, siostra kolegi tez zmarła na raka( mloda dziewczyna, w naszym wieku, zostawiła dwojke dzieci ) , a on ma sie kwitnaco...

Kachulko sliczne lózeczko, juz sie nie moge doczekac jak przyslesz nam zdjęcie swojego syneczka w tym łóżeczku

Pomidorko oby nastepnym razem udalo sie juz skuteczniej rzucić nałóg

Aniu Dragonko ciesze sie, ze zgodziłas sie pójśc z kolega na wesele, baw sie dobrze !

Aniu Misiu na pewno wszystko sie uda załatwic na czas
Juz sie nie moge doczekać Waszych zdjęć i relacji

Olu Jędrus jest przeuroczy

Ray udanego spacerku

A my dzisiaj mamy leniwy dzionek, pospalismy sobie do 9 potem jeszcze pobaraszkowalismy potem sniadanko, spacerek, obiadek a teraz znow sobie leniuchujemy. Choc mnie juz nerwy zjadaja no bo musze iść znów do tego urzedu jutro no ale zalatwić to trzeba

Edytowane przez kasiasiar
Czas edycji: 2009-09-20 o 15:53
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:37   #742
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Ray to kawałeczek drogi masz, ale co sie odwlecze to nie uciecze, pojedziesz w innym terminie. Miałam kiedys Waxa maske, ale nie chciało mi sie jej nakładać

Kasiasiar mam nadzieje że uda się cos ruszyc do przody w tym urzedzie.

Misia juz nie dlugo będziesz mężatką , fajnie.

Pomidorko ja tez troche sie podziebiłam mam lekki katarek i lekko głowa mnie pobolewa. Wypije fervexa bo jutro do pracy. Miałam jutro byc w szkole na dyskotece szkolnej i pomagać, ale nie będzie dyskoteki ze względu na Żałobę Narodową. Dzisiaj odwiedziłam przyjaciółkę , która 3.11 ma urodzić synka , pokazała mi ubranka i inne dla synka, brzuszka pomacałam trochę , pogadałysmy sobie troche i niedziela zleciała. Tydzień nowy się zaczyna.

Marcelko a jak u ciebie weekend minał? Jak samopoczucie?

Gusia a co tam u ciebie słychac? Jak Nikola?

Madziu a jak u ciebie Edzio?

Dragonko a co u ciebie?

Anieze juz spakowana jestes?

Asiu a jak u ciebie sytuacja z M? Jak Salinka sie czuje?

Kinia twoja @ sie pojawiła?

a reszta dziewczyn gdzie sie podziewacie?
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:00   #743
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Właśnie wrócilismy od rodziców i jak tylko Jędrek się obudzi, to musimy go jeszcze wykąpać.
A oto pierwszy uśmiech Jędrka
Misia zdjęcia wysłałam, ale może pokręciłam z adresem, poprosze o PW
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-09-20 o 19:01
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:12   #744
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

ja juz widzialam na nk
, slodki mały skrzacik Boziu jak ja bym wysciskala takiego maluszka ...
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:00   #745
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Właśnie wrócilismy od rodziców i jak tylko Jędrek się obudzi, to musimy go jeszcze wykąpać.
A oto pierwszy uśmiech Jędrka
Misia zdjęcia wysłałam, ale może pokręciłam z adresem, poprosze o PW
Jaki słodziak
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:06   #746
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

Olu hehe slodziak przypomnialo mi sie jak Ala sie tak usmiechnela

ja ide zaraz lulu, tz narobil mi troszkie zakupow ciekawe co dzis nam kupi hehe

nikitka n jutro dzwonie sie umowie najwyzej sama z nia pojade cos na miejscu sie wykombinuje

kupilam jej dzis kostium kapielowy bo miala za duzy swoj i jak wydobrzeje ruszymy na basen
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 23:07   #747
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Dziewczyny a u mnie wlasnie zaczał sie 35 tydzien ciazy do pordu zostalo tylko 41 dni kiedy to mineło????
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 23:15   #748
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

hehe kachulka ja w 38 juz urodzilam haha
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 23:41   #749
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hehe kachulka ja w 38 juz urodzilam haha

Oj ja juz doczekac sie nie moge ale wiem ze maly musi jeszcze troche w brzuchu posiedziec

Lece do kąpieli i łozka bo dzis coś mnie szybko z nóg zwaliło i spanie mnie bierze
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 07:42   #750
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

Kachulka jeszcze dwa tyg i mozesz smialo rodzic byle do 37 dotrwac

a orzeszek sie przeterminowala uparciucha ma w brzuszku
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.