Tableciary plotkary VII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 20:36   #811
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
Aga te wozeczki produkowane sa tylko w kolorkach szarosci, czerni i brazu niektore jednolite, inne kratkowane itp
nasz bedzie ciemny szary, bez zadnej kratki. a ten ktory chcielismy, ale nie znalezlismy uzywanego takiego byl jakby brazowy troszke z pomaranczowym- o taki http://www.mamasandpapas.com/product...717201/type-i/ tutaj jakby babcinie troszke wyglada, ale w sklepie byl piekny
a o krwotokach mowilam kiedys poloznej to powiedziala tylko, ze lekarze maja rozne zdania na ten temat i gdyby pojawialo sie za czesto lub dlugo nie moglabym zatamowac to mam od razu pojechac do szpitala, no i tylko tyle mi powiedziala.
Aga a Wy mozecie zabrac ze soba 2 walizki czy musialas zaplacic jak za drugi bagaz??
Asiu moge miec 2 walizki po 23kg kazda!ale co to jest ak dlamnie za malo niestety!
a ty jak sie teraz czujesz?
a wlasnie a jak ty latasz to mozesz miec tylko jedna?moze na dluzsza trase mozna wiecej
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:01   #812
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cześć dziewczyny
Nie odzywam się, bo w robocie wywiadówka, no i jestem zajęta starankami Mimo przeziębienia

Asiu, bardzo ładny wózek Ale fajnie musi być już wybierać takie rzeczy

Anieze, pakuj się pakuj, na pewno zrobi ci się lepiej jak w Polsce zawitasz Staranka w trakcie, dziś robiłam testy owu i wyszło mi, że męża muszę wykorzystać

Olka, cieszę się, że Jędrek wszystko w porządku ma z bioderkami

Madziu, odpoczywaj u rodziców póki możesz

Marcelko, a jak rodzice? Trochę zmienili podejście?

Gusiu, ja nic nie piszę tylko

Ja chodzę jakaś niedospana. Dziś w nocy o 2.30 ktoś nam się dobijał i dzwonił do drzwi. Jak już się obudziliśmy i P. poszedł sprawdzić, kto to, to oczywiście nikogo nie było Ale co się zdenerwowaliśmy i nie wyspaliśmy to nasze Miłego wieczoru kochane, ja idę męża pomolestować
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:35   #813
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VII

Witajcie

Oluś Jędruś przesłodki i dobrze że z bioderkami w porządku

Anieze wesele dopiero w tą sobote
a @ już prawie koniec.. więc kilka dni po mam się wybrać znów do ginka pewnie znów zrobi usg i zobaczymy co wtedy zobaczy ..
nie no Ty to robisz zakupy ! ja też chce tak

Kasiasiar o ja co za sen

Ray ja jak leciałam do Tunezji Jakimiś Air coś nie pamiętam nazwy to też klaskali jak się doleciało widać to polacy hehe

Asiu fajny ten wózeczek, taki ciekawy, inny zupełnie niz te nasze w Polsce

Pomidorko molestuj molestuj hehe


Byłaam dziś u koleżanki w odwiedzinkach w jej nowym domku i zakochałam się w jej dwóch piesiach takie słodziutkie piłyśmy likierki z mlekiem i wisienkami ale pychaaaaaaa było
Kumpela dała mi 3 sukienusie i bede jutro wybierać w której pójde bo nie chciałam już iśc w tej co do brata na weselicho chce inaczej wyglądać

Ja w czwarteczek znów na imprezke i prawdopodobnie w piątek też bo kumpela z Wawki przyjeżdza i mój brat cioteczny i też chcę ze mną poimprezować więc myśle ze nudno nie będzie a potem w sobote weselicho jeśli nic się nie zmieniło heh jutro mamy się niby spotkać obgadać szczegóły na bilardzie tak więc zobaczymy

Słucham dziś dwóch pioseneczek na zmiane Pin-Konstelacje i Anite Lipnicka - Moje oczy są nadal zielone i śpiewam a mama tylko puka się w głowe hahaha
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 21:36   #814
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

hej

ja na chwilke bo jestem strasznie zmeczona...

anize u nas dobrze wpadlama dzis na pomysl z jednak pojde do mamy na kilka dni no i tak sie stalo ajne szybciej czas zleci, mam zamiar wybrac sie do siostry i na basen z dzieciakami a w weekend juz wracam i zabrac mala do zoo.
anize z tego co wiem to tylko raczej na loty transatlantyckie mozna dwie walizy miec, no niby do 23 kg chyba ze placisz za nadbagaz hehehe

mezatka widze ze juz prawie wszystko skompletowalas

gusia trzymam kciuki

ide lulac trzymajcie sie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-09-22 o 21:38
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:06   #815
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary VII

Aga hihi ja to spokojnie sie zmieszcze w 1 walizke 20kilowa i jeszcze mam ze 3 kg zapasu zawsze, zeby nie przekroczyc
wczesniej mozna bylo wlasnie 1 walizke i 1 bagaz podreczny a od jakiegos roku podaja ceny biletu tylko bez bagazu rejestrowanego i za kazda sztuke bagazu trzeba sobie zaplacic ale wychodzi taniej osobom, ktore leca np na jedna czy 2 noce- biora tylko podreczny i juz.
ja sie juz dobrze czulam dzisiaj, nic mi nie bylo
a jak Twoje zdrowko? uspokoilo sie wszystko? bedziesz w Polsce zagladac do gina?
Pomidorko brrr wywiadowka- zmora uczniow hihi
to ciekawe czemu ktos sie Wam o tej porze do drzwi dobijal....... ja to bym sie pewnie wystraszyla i nie mogla juz usnac
Dragonko a mi sie ten wozeczek wydaje taki bardziej klasyczny ja chyba starej daty jestem, bo nie podobaja mi sie wszelkie kosmiczne i odlotowe modne teraz wozki........ szokujace ksztalty i barwy...
a u Ciebie widze imprezowo fajnie tak......ja to sobie jedynie moge powspominac imprezowe czasy z Polski tez lubie Lipnicka
Ray i dobrze, ze wybierasz sie do mamy i nie bedziecie same siedziec
ja to chyba z tych najwiekszych rzeczy bede miala juz wszystko
ale tego tak naprawde jeszcze mnostwo zostaje do kupienia........wanienka, kocyki, posciel, akcesoria do kapieli, niania elektroniczna, laktator, butelki, smoczki, ubranka, pieluszki i pewnie masa innych rzeczy, o ktorych nawet teraz nie wiem...............

dziewczyny a czy ubranka dla dzieci to pralyscie w zwyklym czy jakims specjalnym proszku? i czy z rzeczami dla doroslych czy oddzielnie?
jestem zielona i wole zapytac wczesniej
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:12   #816
anieze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 672
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
Aga hihi ja to spokojnie sie zmieszcze w 1 walizke 20kilowa i jeszcze mam ze 3 kg zapasu zawsze, zeby nie przekroczyc
wczesniej mozna bylo wlasnie 1 walizke i 1 bagaz podreczny a od jakiegos roku podaja ceny biletu tylko bez bagazu rejestrowanego i za kazda sztuke bagazu trzeba sobie zaplacic ale wychodzi taniej osobom, ktore leca np na jedna czy 2 noce- biora tylko podreczny i juz.
ja sie juz dobrze czulam dzisiaj, nic mi nie bylo
a jak Twoje zdrowko? uspokoilo sie wszystko? bedziesz w Polsce zagladac do gina?
Pomidorko brrr wywiadowka- zmora uczniow hihi
to ciekawe czemu ktos sie Wam o tej porze do drzwi dobijal....... ja to bym sie pewnie wystraszyla i nie mogla juz usnac
Dragonko a mi sie ten wozeczek wydaje taki bardziej klasyczny ja chyba starej daty jestem, bo nie podobaja mi sie wszelkie kosmiczne i odlotowe modne teraz wozki........ szokujace ksztalty i barwy...
a u Ciebie widze imprezowo fajnie tak......ja to sobie jedynie moge powspominac imprezowe czasy z Polski tez lubie Lipnicka
Ray i dobrze, ze wybierasz sie do mamy i nie bedziecie same siedziec
ja to chyba z tych najwiekszych rzeczy bede miala juz wszystko
ale tego tak naprawde jeszcze mnostwo zostaje do kupienia........wanienka, kocyki, posciel, akcesoria do kapieli, niania elektroniczna, laktator, butelki, smoczki, ubranka, pieluszki i pewnie masa innych rzeczy, o ktorych nawet teraz nie wiem...............

dziewczyny a czy ubranka dla dzieci to pralyscie w zwyklym czy jakims specjalnym proszku? i czy z rzeczami dla doroslych czy oddzielnie?
jestem zielona i wole zapytac wczesniej
Asiu ja ogolnie czuje sie ok..tylko jakos brak mi sil na wszystko...psychicznie jest troche gorzej ale nawarstwila sie masa rzeczy i poprostu juz nie daje rady!czasami mnie w brzuchu zos zaboli delikatnie ale lekarz powiedzial ze to normalne!
oj duzo tych rzeczy dla dziecka do kupienia ale takie zakupy tylko ciesza!a umnie dziwna pogoda bardzo cieplo ale 5 minut temu padal deszcz a teraz slicznie sloneczko swieci!
ray dobrze ze nie siedzisz sama w domciu...z mama zawsze inaczej...

Asiu do lekarza w polsce sie nie wybieram bo tutaj przebaali mnie uz na wszystkie strony ze lekarza narazie ze tak powiem unikam...bo nie widze potrzeby isc...chyba ze cos mnie przycisnie ale nie mysle

Edytowane przez anieze
Czas edycji: 2009-09-22 o 22:14
anieze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 23:07   #817
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Asiu ja ubranka wszystki pralam w proszku dla dzieci Lovella i do tego wszystko prasowalam,tak nam mowila polozna w szkole rodzenia
Nie trzeba juz ich plukac ale za to wyprasowac

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:43 ----------

Asia ale masz sliczny avek dopiero zobaczylam
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 07:31   #818
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary VII

Agus Tobie to sie rzeczywiscie ostatnio nawarstwilo problemow mam nadzieje, ze przynajmniej z mezem dobrze i zblizyliscie sie do siebie??
a rzeczy do kupienia jest duzo no i te zakupki ciesza ale ten czas, ktory zostal do porodu to wcale taki dlugi mi sie nie wydaje i nie chce zostawiac wszystkiego na np 1-2 ostatnie miesiace ciazy i latac "z jezykiem na brodzie" i kupowac wszystko. dlatego po malu bede sobie wszystko kompletowac.
Kasiu dziekuje za wyjasnienie a czy ubranka dla dzieci pierze sie osobno?? bo z dawnych znajomych z PL to niektorzy prali osobno a inni razem z rzeczami doroslych i nie wiem czy ma to jakies znaczenie
Kasiu a co z wozeczkiem? bo Ty tez masz uzywany tak jak ja no i zastanawiam sie jak ja go wypiore ciekawe czy tam da sie cos zdjac i uprac.....

u mnie kolejny beznadziejny objaw- w nocy i teraz czuje klucie i ciagniecie szyjki macicy....... czy ktoras z Was miala to w ciazy???
ja musze uwazac na szyjke w II trymestrze, bo mialam ja 3 razy sztucznie rozwierana i mam nadzieje, ze nie jest to zaden objaw skracania czy rozwierania wezme nospe i mam nadzieje, ze to minie

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość

Asia ale masz sliczny avek dopiero zobaczylam
dziekuje
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:00   #819
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cześć Kochane
ja mam ostatnio gorący okres w pracy, więc nie mam czasu, żeby popisać z Wami
chciałam Wam życzyć miłego dzionka i może uda mi się zajrzeć później
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:06   #820
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
dziekuje

Olu ciesze sie, ze z bioderkami wszystko dobrze maly silacz ci rosnie
a czemu wozeczek bedziecie zmieniac? macie juz jakis inny na oku??
Nasz jest ciężki, jak to wielofunkcyjne, jesli kuzynka przesle jakis ciekawy, to sobie wymienię.
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Ja chodzę jakaś niedospana. Dziś w nocy o 2.30 ktoś nam się dobijał i dzwonił do drzwi. Jak już się obudziliśmy i P. poszedł sprawdzić, kto to, to oczywiście nikogo nie było Ale co się zdenerwowaliśmy i nie wyspaliśmy to nasze Miłego wieczoru kochane, ja idę męża pomolestować
Przyzwyczajaj się, ja tak wstaję co noc
Cytat:
Napisane przez dragonka123 Pokaż wiadomość
Witajcie

Oluś Jędruś przesłodki i dobrze że z bioderkami w porządku


Ja w czwarteczek znów na imprezke i prawdopodobnie w piątek też bo kumpela z Wawki przyjeżdza i mój brat cioteczny i też chcę ze mną poimprezować więc myśle ze nudno nie będzie a potem w sobote weselicho jeśli nic się nie zmieniło heh jutro mamy się niby spotkać obgadać szczegóły na bilardzie tak więc zobaczymy

Słucham dziś dwóch pioseneczek na zmiane Pin-Konstelacje i Anite Lipnicka - Moje oczy są nadal zielone i śpiewam a mama tylko puka się w głowe hahaha
To intensywne imprezowanie się zapowiada
Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hej

anize u nas dobrze wpadlama dzis na pomysl z jednak pojde do mamy na kilka dni no i tak sie stalo ajne szybciej czas zleci, mam zamiar wybrac sie do siostry i na basen z dzieciakami a w weekend juz wracam i zabrac mala do zoo.
Dobrze, że jedziesz w towarzystwie czas szybciej Ci minie
Cytat:
Napisane przez mezatka07 Pokaż wiadomość
Aga

dziewczyny a czy ubranka dla dzieci to pralyscie w zwyklym czy jakims specjalnym proszku? i czy z rzeczami dla doroslych czy oddzielnie?
jestem zielona i wole zapytac wczesniej
Ja na poczatku prałam w płatkach mydlanych i osobno, ale to przed urodzeniem, tylko skubane nie chciały sie rozpuszczać. No i oczywiście prasowałam. Później kupiłam płyn dzidziuś i zaczełam prać z naszymi, ale też prasowałam aż Jędrek skończył miesiąc. Teraz M kupił Lovelę i mnie uczuliła, małego nie, a ja mam obsypane całe ręce. Myślę, że to od prania ręcznego.

Ja swój wózek zdemontowałam i wyprałam ręcznie wszystkie materiałowe części, też mamy uzywany.

Kiniu miłego dnia

Dziewczyny idę w piatek na imprezę do pracy i po pierwsze mam wyrzuty sumienia, ze małego zostawiam, a po drugie, nie mam co ubrać.
Wczoraj się mierzyłam i zeszły mi 2 cm w biodrach, a w brzuchu 10.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem

Edytowane przez olka222
Czas edycji: 2009-09-23 o 08:13
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:22   #821
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

hehe dziewczyny ja juz jestem u mamy wczoraj przyjechalam mama aby truchlala ze taki szmat drogi sama z dzieckiem jade hehehe a mala tylko sie chichrala jak tiry wyprzedzalam hehe

mezatka klucie i ciagniecia sa normalne, tez to mialam
widze ze chcesz kupic troche rzeczy jesli moge ci cos doradzic nie kupuj pod razu laktator bo moze okazac ci sie zbyteczny maz ci kupi jak bedzie ci potrzebny tego wszedzie pelno
ubranka pierz w proszkach dla dzieci i prasuj zeby zabic bakterie


ja uciekam maske klasc na wlosy depilacja itp czylk 2 h z glowy hehehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 08:24   #822
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Dzień dobry

Ogarnę się i poczytam co nadrukowałyście
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:40   #823
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
hehe dziewczyny ja juz jestem u mamy wczoraj przyjechalam mama aby truchlala ze taki szmat drogi sama z dzieckiem jade hehehe a mala tylko sie chichrala jak tiry wyprzedzalam hehe

mezatka klucie i ciagniecia sa normalne, tez to mialam
widze ze chcesz kupic troche rzeczy jesli moge ci cos doradzic nie kupuj pod razu laktator bo moze okazac ci sie zbyteczny maz ci kupi jak bedzie ci potrzebny tego wszedzie pelno
ubranka pierz w proszkach dla dzieci i prasuj zeby zabic bakterie


ja uciekam maske klasc na wlosy depilacja itp czylk 2 h z glowy hehehe
Fajnie, że już dojechałyście
Mi laktator się przydał, ale kupiłam taki najtańszy ręczny, kosztował mniej niż 50 zł. M przywoził mi o 22 do szpitala, więc ja bym kupiła wcześniej.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:51   #824
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Aga Ty to masz wyczyn z tymi walizami
Kinia nie zapracuj się
Pomi ehhhh rodzice hmmm zero emocji... Życze przyjemnych staranek
Dragonko, to zapowiada się imrezowy weekend a nawet jeszcze przed
Olu widzę, że Jędruś daje mamusi odpocząć

Ehhhh a mi się kończą dania, które mam chęć jeść
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:56   #825
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Aga
Olu widzę, że Jędruś daje mamusi odpocząć

Ehhhh a mi się kończą dania, które mam chęć jeść
Jędrek właśnie je, a ja piszę jedą ręką
Ja na początku jadłam tylko pomarańcze i piłam kwaśne soki. A jak tam mdłości?
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:00   #826
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Jędrek właśnie je, a ja piszę jedą ręką
Ja na początku jadłam tylko pomarańcze i piłam kwaśne soki. A jak tam mdłości?
To niech się synuś najada

Olu hmmm mdłości męczą po jedzeniu, rano po wstaniu i wieczorem przed snem, ale nie tragicznie... W każdym bądź razie ost mogłam jakoś urozmaicic jedzonko, a teraz?? Dosłownie nic mi do głowy nie wchodzi i na nic konkretnego ochoty nie mam... Chyba zostaja mi jabłka, bo jeszcze one mi się nie znudziły hihi
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:06   #827
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
To niech się synuś najada

Olu hmmm mdłości męczą po jedzeniu, rano po wstaniu i wieczorem przed snem, ale nie tragicznie... W każdym bądź razie ost mogłam jakoś urozmaicic jedzonko, a teraz?? Dosłownie nic mi do głowy nie wchodzi i na nic konkretnego ochoty nie mam... Chyba zostaja mi jabłka, bo jeszcze one mi się nie znudziły hihi
Spokojnie smaki same przyjdą
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:10   #828
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez olka222 Pokaż wiadomość
Spokojnie smaki same przyjdą
ojjjj Olu trzymam Cię za słowo
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:12   #829
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

A jak rodzice, oswoili się trochę?
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 09:34   #830
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: Tableciary plotkary VII

Kiniu oby dali Ci troszke odetchnac i z nami popisac
Olu gratuluje ubytkow centymetrow a o Jedrka sie nie martw, da sobie rade jak mamusia wyjdzie sie troche odprezyc dziekuje za wskazowki i zastanawialo mnie wlasnie czy da sie zdjac z wozka te wszystkie materialowe czesci... oby w moim nie byly na stale
Ray tylko mowili o kluciach i ciagnieciach w dole brzucha badz pachwinach a wlasnie nie wiem jak z szyjka macicy, mam nadzieje, ze to poprostu tylko nadzerka daje sie we znaki i nic sie tam wiecej nie dzieje. ale jezeli do jutra nie przejdzie to przyspiesze wizyte u gina.
a w ogole pisze o tych wszystkich rzeczach do kupienia w nadziei, ze mi wlasnie doradzicie cos hihi
a czy do tych wszystkich butelek itp potrzebny jest sterylizator czy wyparza sie w jakiejs wodzie w garnku itp? bo widzialam takie urzadzonko, ale nie wiem czy potrzebne jest.
Marcelko ja na poczatku to tez tylko owoce jadlam teraz jem w miare normalnie, ale nie powiem, zebym nie zrobila sie wybredna
moje male ma chyba teraz wieksze potrzeby, bo obudzil mnie ok 24.00- wielki napad glodu....... a pozniej o 5.40 powtorka z rozrywki hehe no i od tamtej pory juz nie spie. nie wspomne o tych nocnych wycieczkach do toalety

jeszcze pol godzinki i wyjezdzamy po wozeczek
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:13   #831
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Oj tak, wycieczki do toalety to największa atrakcja ciążowych miesięcy. Już nigdy nie dostrzeżesz tyle w swojej łazience jak w tym okresie

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Źle się wymierzyłam, mam mniej 4 cm
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 10:42   #832
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Hej dziewczyny cos mi dzisiaj cytowac nie chce wiec odpisze to co zapamietalam

Asiu ja moge troszke porozbierac moj wozek wiec w tym tygodniu wlasnie biore sie za pranie a tego co nie bede mogla sciagnac przeciagne mokra sciereczka i powinno byc dobrze
A ubranka piore osobno,narazie,zobaczymy jak pozniej,raz mi sie zdarzylo wrzucic cos tam mojego jakas bluzeczke chyba do kolorow bo nie mialam calej pralki wypelnionej
A co do rzeczy takich jak laktator sterylizator to narazie ja tego nie kupuje,jak Ray pisze laktator moze okazac sie niepotrzebny czasami i wtedy kupa kasy pojdzie w bloto bo te lepsze laktatory wcale tanie nie sa ,tak wiec jak bedzie mi potrzebny to tz mi kupi,sterylizatora nie kupuje,zawsze mozna wygotowac butelki wiec dla mnie zbedny gadzet

Kiniu obys szybko sie z praca uwineła i moga do nas zajrzec,a powiedz mi kochana jak Tobie idzie jazda autem?juz sie nie boisz sama jezdzic i smigasz gdzie tylko chcesz?

Ray milego odpoczynku u mamy,milego relaksu,teraz bedziesz miala troszke wiecej czasu dla siebie bo dziadkowie pewnie zauroczeni wnusia i chca ja miec dla siebie

Olus np to gratuluje ubytku centymetrow kochana,Jedrus wyssie z mamusi wszystko ,a na impreze idz kochana przeciez Jedrula bedzie mial sie kto zajac

Marcelka oj znam ten stan ze nie masz ochoty na nic a na cos spojrzysz i juz Ci sie niedobrze robi,jeszcze troszke i minie i wtedy juz tylko bedziesz cieszyc sie rosnacym brzuszkiem
A wlasnie jak brzunio?podrosł juz troszke?

Dragonko i jak wybor sukienusi?wybralas juz ktora zalozysz?prosimy o foteczki

Aga spakowana?

Gusia i jak z ta praca?juz cos wiadomo?


A ja dzis mam wizyte u ginki o 14 30 wiec prosze o trzymanie kciukow,no ciekawa jestem ile ten moj rozbojnik juz wazy
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg

Edytowane przez kachula27
Czas edycji: 2009-09-23 o 11:08
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:24   #833
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Tableciary plotkary VII

Gusiu odezwali się, wiadomo już coś?
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:03   #834
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Olu rodzice hmmm zero reakcji... Ani o nic nie pytają, dosłownie jakby nic się nie zmieniło...
Gratuluje zrzutki cm Jaka to radość, nie??
Gusiu, właśnie daj znać czy się odezwali
Kachulko ja i tak zaczynam z wyższego pułapu wagowego hihihi ale fakt faktem, wystaje mi brzuch i nie powiem, nie da się go wciągnąć, nic a nic...

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Zapomniałam napisać, brat z bratową o niczym nie wiedzą
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:12   #835
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Olu rodzice hmmm zero reakcji... Ani o nic nie pytają, dosłownie jakby nic się nie zmieniło...
Gratuluje zrzutki cm Jaka to radość, nie??
Gusiu, właśnie daj znać czy się odezwali
Kachulko ja i tak zaczynam z wyższego pułapu wagowego hihihi ale fakt faktem, wystaje mi brzuch i nie powiem, nie da się go wciągnąć, nic a nic...

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Zapomniałam napisać, brat z bratową o niczym nie wiedzą
No Marcelko z wyzszego to ja startowalam Ty raczej kochana z takiego normalnego,no to skoro juz wciagnac nie mozesz brzuszka to zaraz pewnie zacznie rosnac,ja tak mialam
A bratu i bratowej kiedy zamierzacie powiedziec czy bedziecie ich trzymac w niewiedzy i dopiero dowiedza sie jak brzuszek juz bedzie calkiem widoczny?
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:19   #836
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
No Marcelko z wyzszego to ja startowalam Ty raczej kochana z takiego normalnego,no to skoro juz wciagnac nie mozesz brzuszka to zaraz pewnie zacznie rosnac,ja tak mialam
A bratu i bratowej kiedy zamierzacie powiedziec czy bedziecie ich trzymac w niewiedzy i dopiero dowiedza sie jak brzuszek juz bedzie calkiem widoczny?
Znając życie na już sami zobaczą brzuch... Jakoś nie czuje powołania im tego mówić i słuchać później ciągłych pytań bratowej ile już przytyłam...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:23   #837
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Znając życie na już sami zobaczą brzuch... Jakoś nie czuje powołania im tego mówić i słuchać później ciągłych pytań bratowej ile już przytyłam...

No i dobrze Marcelko,to sie zdziwia jak juz sie dowiedza
A bratowej to chyba szczęka na podłoge pewnie opadnie
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:25   #838
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

ech cos mi nie dziala multicytowanie, wiec tak z głowy napiszę

Aga nie ważne ile walizek po europie, wazne zeby się zamknąc w 20 kg, mozna to nawet w 10 toreb zapakowac ale żeby łaczna waga nie przekroczyla tych 20kg
Aguś a Ty kiedy ostatni raz w Pl byłaś? Ja Lotu akurat nie lubię, brrr wredne stweardesy i obsluga najbardziej lubię holenderski KLM

Pomidorko jak jeszcze mieszkałam u moich rodzicow to czesto sie zdarzało, ze sobie ktos w nocy dzwonił domofonem zeby mu drzwi otworzyc bo: albo się pomylil, albo nie chcial roziny budzic wiec budzil sąsiadów

Asiu oby kłopoty zdrowotne minely, Ty to się masz z tym wszystkim jak nie krwotok, to jakies skurcze, bóle

Kachulko a brzuszek już sie zaczał obniżać? trzymam kciuki ,na pewno wszystko bedzie dobrze u ginki

Kiniu oby w pracy dali Ci troszke odetchnąć

Nikitko moj dzidek zawsze mówil, ze uczen bez dwójki ( wtedy nie bylo jeszcze jedynek) to jak żólnierz bez karabinu Synek na pewno poprawi zła ocene

Marcelko oby apetycik wrocił

Dragonko pokaz sukieneczki

Olu gratuluje ubytku cm

milego dnia
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:53   #839
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

mezatka ja mysle ze butelki czy laktator i sterylizator to kup sobie jesli ci sie oakze potrzebny, bo przeciez jesli bedziesz karmic piersia to po co ci butelki i sterylizator ?
co do laktatora ja mialam aventa i sobie chwalilam ale w szpitalach sa laktatory wyparzane itp i jak nie mialam swojego bralam w szpitalu.
teraz na prawde nie ma sensnu kupowac tego duzo wczesniej bo twoj maz pojedzie do pierwszego sklepu i kupi wszysto w ciagu 5 min
mezatka kucia w szyjce moga byc
od nadzerki tez ja mialam w ciazy, moze to tez swiadczy o rozwieraniu sie szyjki ale to raczej w pozniejszych okresach ciazy mozesz sobie nospe lykac 4 razy dziennie mi tak lekarz kazal.
a mi tz chce kupic pilke taka do cwiczen hehe bo tam kosztuje 5$ a u nas 70 zl ;/ no i wlasnie przydaje sie w ciazy hehe bedzie jak znalazl na potem hehehe

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

kachulka oj czasu duzo nie mam bo alicja niestety jest bardzo absorbujaca i juz babcie meczy ze ma troszkie jej dosc hahaha
ale dzis nas wystraszyla bo wylala goraca herbate cud ze wylala sie obok niej nie na nia ale moja mama tak sie wystraszyla ze az ja glowa rozbolala, trzeba ja wszedzie pilnowac.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:56
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:55   #840
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

A my z malym po wizycie u lekarza,wszystko jest pieknie ladnie pozamykane,maly wazy juz 2,5 kg,nastpena wizyta za 3 tyg i ginka powiedziala ze to juz raczej ostatnia bedzie wiec szczesliwa jestem jak nie wiem co
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.