Moc pozytywnego myślenia - część II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 18:04   #1741
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A co robisz? Chwal się
Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Celestia - dobra, jestem pierwszą chętną, która chce usłyszeć dowody. Jestem leniem parszywym jeśli się na Tobie super sprawdzi.....biorę się tak jak Ty
Oj już leniem tam

Robię codziennie (lub co 2 dzień jak nie mam czasu) sesje po 30 min pilates. Dużo ćwiczeń pamietam z czasów gdy chodzilam na pilates, a ostatnio stosuję kilka z tych stron, które jeżeli dobrze pamietam ktoś tutaj niedawno podał o dietach, dobrze mówię? Chyba, że to na innym watku. Jak będzie trzeba, to ich poszukam generalnie robię ich tak po 10-20 każdego ćwiczenia na nogi, dupke, brzuch i piersi. Niektóre są cieżkie i ból czuć natychmiast, ale to dobrze, bo znak, że mięsnie pracują. No i do tego ograniczam słodycze do minimum, piję dużo wody i staram się jesc duzo owoców i warzyw, to by było na tyle, jak chcecie, to później wkleję zdjęcie brzucholca mego
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:06   #1742
ewe_jodko
Zadomowienie
 
Avatar ewe_jodko
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 1 123
GG do ewe_jodko Send a message via Skype™ to ewe_jodko
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mnie mundurowi mocno nie kręcą, wyjątkiem są piloci
Koleżanka pracowała na lotnisku i powiedziała, że mundur daje naprawdę wiele, każdy facet zyskuje na wyglądzie
Natomiast w pobliżu mojej firmy jest delegatura wojskowa, więc często widuję panów mundurowych, ale nieeee, to nie to samo co ci, którzy latają
z tym mundurem to sie zgodze mam takiego fajnego kolege, ktory wyjechal do Wroclawia bo sie dostal do szkoly oficerskiej... ehh no i dzien przed jego wyjazdem zesmy sie widzieli. Akurat w tedy cos nie w sosie bylam no i on tak kolo mnie troszke skakal bo mnie chcial rozweselic, i w koncu taki zrezygnowany ale zusmiechem, mowi Jak wroce, dla Ciebie w mundurze to na pewno sie usmiechniesz zrobilabys mi tej pysznej karpatki jak przyjade?[bo sie w tedy jeszcze na karpatke zalapal]...

wiecie co, lapie sie na tym ze sie zastanawiam kiedy wroci
__________________
"Sometimes things have to go wrong in order to go right ..."
"Just because you can, doesn't mean you should ..."

- Acheron
Parthenopaeus -
ewe_jodko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:07   #1743
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Poka te ćwiczenia, bo jestem strasznie ciekawa Właśnie mnie zależy na brzuchu i sexy tyłeczku
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:09   #1744
ewe_jodko
Zadomowienie
 
Avatar ewe_jodko
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 1 123
GG do ewe_jodko Send a message via Skype™ to ewe_jodko
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Celestia - pokaz pokaz i ja skorzystam bo po sterydach troszke obroslam nie ladnie rzecz ujmując i trzeba troszki spalic to co sie przez zime uhodowalo
__________________
"Sometimes things have to go wrong in order to go right ..."
"Just because you can, doesn't mean you should ..."

- Acheron
Parthenopaeus -
ewe_jodko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:17   #1745
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Proszę za mnie trzymać kciuki, bo idę na randkę... Mam nadzieje, że będzie fajnie
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:26   #1746
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Proszę za mnie trzymać kciuki, bo idę na randkę... Mam nadzieje, że będzie fajnie
opowiedz jak wrócisz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:26   #1747
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Ale fajnie Trzymamy kciuki, miłego wieczoru
PS. To z tym co ostatnio randkujesz, czy jakiś nowy?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 18:41   #1748
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

hej wam
ja też się dziś biorę za hip hop abs
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:45   #1749
ewe_jodko
Zadomowienie
 
Avatar ewe_jodko
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 1 123
GG do ewe_jodko Send a message via Skype™ to ewe_jodko
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Proszę za mnie trzymać kciuki, bo idę na randkę... Mam nadzieje, że będzie fajnie
bedzie fajnie na pewno bedzie trzymaj sie tam dzielnie trzymam kciuki mocno!
__________________
"Sometimes things have to go wrong in order to go right ..."
"Just because you can, doesn't mean you should ..."

- Acheron
Parthenopaeus -
ewe_jodko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 19:17   #1750
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

witajcie serdecznie

dzisiaj przypadkiem trafiłam na film -sekret- i jestem pod ogromnym wrazeniem tego jak z pasją i przejeciem wypowiadali sie na filmie ich bohaterowie.
powiem szczerze, ksiazka nie raz rzuciła mi sie w oczy, bo jestem wzrokowcem i utkwiła mi w pamięci charakterystyczna okładka, jednak nigdy nie siegnełam po nią i nawet nie wiedziałam o czym ona jest.

powiem wam, ze w dobrym momencie trafiłam na taką tematyke, myśle ze dobrze mi ona zrobi.
mimo, ze dopiero mineło kilka godzin od obejzenia filmu, moje nastawienie się zmieniło, bo ogladajac film nawet smiałam się czasami, a niekiedy troszke niedowierzałam.. czuje się tak, jakby ktos potraktował mnie jakims psychotropem bo w przeciagu kilku godzin poprawił mi się nastrój, podejscie do zycia a co wazne do samej siebie, mam dobry humor o co było trudno w ostatnich tygodniach, bo troche zamotałam się w sprawach osobistych.

po obejzeniu filmu az zachcialo mi sie zyc i z radoscia poszłam na spacer (mimo ze bylo zimno, mgliscie) i zachaczyłam o alme, stoje przy nabiale, przebieram i szukam mojego jogurtu, na co nagle podchodzi miły chłopak, pyta się jakiego smaku szukam, ba, nawet poleciał na zaplecze specjalnie sprawdzic i przyniosl cala palete mojego ulubionego jogurtu, strasznie miło mi sie zrobiło, rzadko trafiaja mi się sytuacje kiedy druga plec od tak zwraca na mnie uwage, chwile puzniej zadzwonił moj chłopak i miedzy zdaniami zdradziłam co się stało, na co on zaaragował bardzo sympatycznie co podwojnie połaskotało moją kobiecosc

zabieram sie za czytanie ksiazki... takiego pozytywnego kopa bylo mi potrzeba
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-04-13 o 19:25
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 19:35   #1751
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

jagoda83 ja filmu co prawda nie oglądałam (ale w sumie może przydałoby się to nadrobić), ale czytałam książkę, już dawno, to była pierwsza taka książka i w chwilę zmieniła mój sposób patrzenia na świat.

Byłam dziś na rekolekcjach, ksiądz między innymi powiedział mądrą rzecz: Szczęście to nie brak problemów, a rozwiązywanie ich. I taka jest prawda, ludzie narzekają, że jak tu mają być szczęśliwi skoro mają tyle problemów, a jednak takie rozwiązanie problemu potrafi dać dużo radości.
Ogólnie uświadomiłam sobie jak bardzo przez ostatni rok, a nawet pół roku zmieniło się moje życie, jak bardzo ja się zmieniłam i naprawdę jestem szczęśliwa z tego powodu .
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 20:07   #1752
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Gdy cofnę się w czasie o pół roku to również widzę mnóstwo zmian jakie zaszły we mnie, w moim życiu. Jednak wobec niektórych spraw non stop popełniam te same błędy. Ostatnio uświadomiłam to sobie dobitnie i doszłam do wniosku, że nie może tak być, ponieważ później żałuję swojego postępowania, źle się z tym czuję. Staram się ciągle nad sobą pracować.

Ale odczuwam błogi spokój Piję naturalny sok z żurawin, zjadłam pycha kolacyjkę, a teraz relaksuję się przy olejku pichtowym
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:12   #1753
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

oj ja mam podobnie, jak przypominam sobie ostatnie 5 miesięcy które zmarnowałam przy exie, a to co czuję teraz... praktycznie ciągły dobry humor co najlepsze, ostatnio tak miałam w styczniu jak prawie się rozstaliśmy i nie odzywaliśmy się do siebie to niesamowite jak urwanie kontaktu z toksycznymi ludźmi rozwiewa czarne chmury

a apropo dyskusji o kosmetykach która się tu toczyła - też lubię BU, apteczne kosmetyki typu Iwostin, rossmanowskich rzeczy praktycznie nie kupuję, chyba że maseczki, żele pod prysznic i takie tam. A co do kolorówki - mam prawie samew minerały, zostały mi z poprzedniego roku, dwóch, kiedy namiętnie powiększałam swój zbiór, a teraz nie mogę tego zużyć . Nie mają daty ważności więc w sumie mogę zużywać do 80tki
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:17   #1754
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Byłam dziś na rekolekcjach, ksiądz między innymi powiedział mądrą rzecz: Szczęście to nie brak problemów, a rozwiązywanie ich. I taka jest prawda, ludzie narzekają, że jak tu mają być szczęśliwi skoro mają tyle problemów, a jednak takie rozwiązanie problemu potrafi dać dużo radości.
Ogólnie uświadomiłam sobie jak bardzo przez ostatni rok, a nawet pół roku zmieniło się moje życie, jak bardzo ja się zmieniłam i naprawdę jestem szczęśliwa z tego powodu .
Moje życie również się zmieniło na plus i choć nie jest kolorowo, to staram cieszyć się z drobnostek i to mi naprawdę pomaga
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:18   #1755
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
niesamowite jak urwanie kontaktu z toksycznymi ludźmi rozwiewa czarne chmury
Potwierdzam. To samo miałam z exem. Urwany kontakt zagwaranował poczucie pewności siebie we mnie i swiety spokoj
A gdzie te minerały kupujesz i jaka nazwa??? ja sie nie znam
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:20   #1756
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Które z minerałów polecasz? EDM, czy Pixie? Czy jeszcze coś innego? Tyle tych odcieni, że ciężko wybrać coś dla siebie A rozświetlacze też są? Bo ja bez rozświetlacza na policzkach zginę
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:30   #1757
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

O minerały, też myślałam nad nimi, ale wydaje mi się to za bardzo skomplikowane, ale może kiedyś wreszcie się zmobilizuje i poczytam trochę.

Ja to jestem teraz w kompletnym szoku jak się zastanowię nad moim życiem, jestem naprawdę z niego zadowolona, ale jest o 180 stopni inne od tego sprzed kilku miesięcy.

A ja wzięłam się za rzecz niemożliwą: przekonywanie kolegi, że życie nie jest takie złe, bo on ciągle tylko narzeka. Tak mnie jakoś naszło i piszę mu różne głupoty, jak to nie warto narzekać itd, on oczywiście nie jest w stanie mnie zrozumieć i stwierdził, że jestem porąbana .
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:34   #1758
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Kupowałam na wspólnych zamówieniach na wizażu, nie mam na szczęście kredytowej paypala też nie mogłam założyć ten rok temu czy dwa, bo nie zarabiałam, więc nie miało sensu..
Mam najwięcej chyba EDM, które było bardzo popularne i non stop były zamówienia, polecałabym jeszcze MAD minerals, Coastal Scents (stąd polecam miki), Silk Naturals, Lumiere... Pixie nie próbowałam szczerze mówiąc

Aktualnie mam przerwę w malowaniu oczu, bo mi baza z ArtDeco stwardniała, co za bubel i czekam na inną aż przyleci do mnie, ale minerały bardzo służą i oczom, szczególnie jak ktoś tak jak ja nosi soczewki - nic nie podrażnia, i cerze, żadnych niedoskonałości przez noszenie podkładu nie ma.
Ja polecam w każdym razie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:39   #1759
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

polecam mineraly!

ja uzywalam EDM minerals, ostatnio pixie, tylko mam problem z przetluszczaniem, musze dobry puder kupic. Nie sadzilam ze mineraly tak odmienia moja cere uswiadomilam to sobie dopiero wtedy, gdy mi ich zabraklo, nie moglam zamowic na allegro i siegnelam po drogeryjny podklad. Przez to nie moge doprowadzic mojej cery do ladu czekam na wyplate a to jeszcze taaaak daleko!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 21:50   #1760
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Proszę za mnie trzymać kciuki, bo idę na randkę... Mam nadzieje, że będzie fajnie
To świetnie Powodzenia

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Które z minerałów polecasz? EDM, czy Pixie? Czy jeszcze coś innego? Tyle tych odcieni, że ciężko wybrać coś dla siebie A rozświetlacze też są? Bo ja bez rozświetlacza na policzkach zginę
Rozświetlaczy EDM ma dużo, też nie mogę żyć bez rozświetlacza teraz na co dzień używam właśnie tego z EDM ale muszę kupić sobie jakiś nowy, inny kolorek cieplejszy, bo ten mój fajnie rozświetla ale jest w tonacji zimnej

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
hej wam
ja też się dziś biorę za hip hop abs
super, ja to bym się wzięła za jakiś taniec, niestety na profesjonalne zajęcia grupowe nie mam już czasu
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:53   #1761
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Tylko mała uwaga, minerały nie nadają się do przesuszonej cery, ze względu na ich postać-proszek. Ja teraz się doprowadzam do porządku po zimie, mam strasznie suchą cerę i minerały musiałam odstawić na trochę

na taniec to i ja bym się zapisała, ten abs z tańcem nie ma nic wspólnego
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:24   #1762
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

To super, czyli mam plan wydatkowy na miesiąc maj, gdy zużyję to co mam obecnie

A ja właśnie poluję na okazje na grouponie, czy innym tego typu portalu, żeby wyrwać tanie wejściówki na lekcje tańca, pójdę z koleżanką dla towarzystwa
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:15   #1763
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

kurcze, ale szybko tydzień minął, już czwartek
ja na grouponie czekam na jakieś okazje dot. włosów, zabiegi itp, chociaż podobno są problemy z zapisami później, nie wiem czy to prawda... raz korzystałam przy zakupie bielizny i niemiło się zaskoczyłam, bo o ile pamiętam była taka sytuacja, że ileś tam trzeba było wpłacić na konto groupona i to miało być wszystko, a przy wpisywaniu kodu na stronie z bielizną okazało się, że trzeba dokupić jeszcze coś żeby było bodajże +30 zł, powinni o czymś takim uprzedzać
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:36   #1764
ewe_jodko
Zadomowienie
 
Avatar ewe_jodko
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 1 123
GG do ewe_jodko Send a message via Skype™ to ewe_jodko
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurcze, ale szybko tydzień minął, już czwartek
ja na grouponie czekam na jakieś okazje dot. włosów, zabiegi itp, chociaż podobno są problemy z zapisami później, nie wiem czy to prawda... raz korzystałam przy zakupie bielizny i niemiło się zaskoczyłam, bo o ile pamiętam była taka sytuacja, że ileś tam trzeba było wpłacić na konto groupona i to miało być wszystko, a przy wpisywaniu kodu na stronie z bielizną okazało się, że trzeba dokupić jeszcze coś żeby było bodajże +30 zł, powinni o czymś takim uprzedzać
ciezko bym sie zdziwila gdyby tak było, tak na prawde to wszedzie kombinują żeby kase wyrwac trzeba uwazac

a tak w ogole to dzien dobry Lublin zachmurzony, ale ciagle czekam na slonce i 20stopniowa temperature ktora tak zapowiadaja juz sie doczekac nie moge
__________________
"Sometimes things have to go wrong in order to go right ..."
"Just because you can, doesn't mean you should ..."

- Acheron
Parthenopaeus -
ewe_jodko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:53   #1765
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Tylko mała uwaga, minerały nie nadają się do przesuszonej cery, ze względu na ich postać-proszek.
już się napaliłam...mam cerę suchą ku mieszanej, bo czasem jakies wypryski pojedyncze
Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
kurcze, ale szybko tydzień minął, już czwartek
ja na grouponie czekam na jakieś okazje dot. włosów, zabiegi itp
Nom, już czwartek, ale w końcu!!! ja chcę weekend

Oj ja też poluję na groupona....korzystam z zabiegów kosmetycznych (wczoraj miałam mikrodermabrazję), byłam tez u fryzjera (pakiet kolor,maska, sauna,strzyżenie), kupiłam angielski online i nawet na piwku uwiebiam te zniżki
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:01   #1766
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Akcencik -ale jak nawilżysz to powinno być ok . Bo podejrzewam, że mając taki rodzaj cery robisz coś w tym kierunku, żeby ją nawodnić, a wtedy minerały powinny ładnie leżeć, bo ogólnie szkopuł w tym, że na suchej strasznie je widać. Ja tak jak mówiłam, mam teraz mini kurację, kremy, maski itp., a potem spróbuję wrócić do minerałów, bo teraz nic na twarz nie nakładam i ludzi straszę
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:11   #1767
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

No ja to w ogóle mam fioła na punkcie mojej buzi... Kremy, maski, peelingi - oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Ale ja np. zawsze jestem porządnie umalowana - podkład, puder, bronzer, róż, rozświetlacz...cienie itd. Ale, ale...musze więcej się rozejrzeć za tymi minerałami, chociażby dla wypróbowania

Nooo a tak to jestem w pracy. Jkaoś trzeba przeytrwac dzien w pracy, potem szybko na angielski...do domku...i jutro weekend...Niby zapowiadają ładną pogodę...no ale przecież z 6stopni nie wskoczy od razu na 20...
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:17   #1768
ewe_jodko
Zadomowienie
 
Avatar ewe_jodko
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 1 123
GG do ewe_jodko Send a message via Skype™ to ewe_jodko
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Akcencik -ale jak nawilżysz to powinno być ok . Bo podejrzewam, że mając taki rodzaj cery robisz coś w tym kierunku, żeby ją nawodnić, a wtedy minerały powinny ładnie leżeć, bo ogólnie szkopuł w tym, że na suchej strasznie je widać. Ja tak jak mówiłam, mam teraz mini kurację, kremy, maski itp., a potem spróbuję wrócić do minerałów, bo teraz nic na twarz nie nakładam i ludzi straszę
widzę, że kosmetyka pelna para
__________________
"Sometimes things have to go wrong in order to go right ..."
"Just because you can, doesn't mean you should ..."

- Acheron
Parthenopaeus -
ewe_jodko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:38   #1769
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cześć piękne
rany, nie było mnie jeden dzień i tu już tyle postów, nie nadążam z czytaniem widze tu randki, pozytywną energię, fiu fiu!
jak przyjdą mi baterie z allegro, to pyknę fotkę obiecanego brzuchola.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:05   #1770
ewe_jodko
Zadomowienie
 
Avatar ewe_jodko
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Miasto Aniołów
Wiadomości: 1 123
GG do ewe_jodko Send a message via Skype™ to ewe_jodko
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - część II

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Cześć piękne
rany, nie było mnie jeden dzień i tu już tyle postów, nie nadążam z czytaniem widze tu randki, pozytywną energię, fiu fiu!
jak przyjdą mi baterie z allegro, to pyknę fotkę obiecanego brzuchola.
jakie sobie kupilas? takie do ładowania w ładowarce prawda?
__________________
"Sometimes things have to go wrong in order to go right ..."
"Just because you can, doesn't mean you should ..."

- Acheron
Parthenopaeus -
ewe_jodko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.