Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 10:54   #511
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Doorsa można zamawiac bez frontów. A tak na marginesie - frontów szkalnych się nie obawiaj. Nie słyszalam jeszcze, żeby pękł, rozbił się.

Okleina wenge od innych producentów może się róznić od tego z BRW.

Ni bardzo rozumiem co chcesz kleić? jaką ramkę? Doors w kolorze wenge ma fronty wykończone jasną lamówką. I tyle.

Doors ma specyficzne uchwyty, jeżeli w ogóle tak mozna o nich powiedzieć. To coś w rodzaju metalowej wypukłej blaszki, mocowanej na bocznej ściance frontu. Praktycznie ich nie widać. Ma sie wrażenie, że doors wcale nie ma uchwytów. Dlatego można go zestawiać z innymi modułami mającymi uchwuty. Nie wiem, czy to dość jasno wytłumaczyłam.

Szkoda czasu na Kalwarię.
To mnie własnie cieszy - możliwośc zamawiania modułów bez frontów, to dla mnie na plus.
O frontach szklanych wspominam, ponieważ i w tym wątku gdzieś wcześniej pojawiła się wątpliwośc co do ich wytrzymałości, komuś popękały szkła przy użytkowaniu. W salonie BRW równiez widziałam pęknięte.

Pisząc o ramce mam na myśli wewnętrzną stronę drzwi doors. To co właśnie sprawia, że drzwi w tym systemie są grubsze, ponieważ są to sklejone lub skręcane ze sobą dwie części. Drzwi same w sobie sa bardzo proste, zwykłe, tyle że grube, a co widać po ich otwarciu to łączenie dwóch płyt do siebie. Zastanawiam się czy to tylko klej, czy śruby.

Uchwyty są plastikowe, przypominaja jedynie metalowe. W jednym z zestawów nie były "dobite" do końca, przyjrzałam się im więc, i to tylko imitacja metalu.
Problem czy takie gdzieś dokupię gdybym potrzebowała, czy można to zrobić w salonie BRW czy też muszę gdzieś indziej szukać.

Piszesz że szkoda czasu na Kalwarię? Pewnie masz rację, jak wspomniałam z internetowej strony nic mi w oko nie wpadło, jakies takie ciężkie, staroświeckie te meble robią, kolory okropne. Byc może tylko jakość ich jest lepsza, bo jednak o swój wizerunek dbać pojedyńczy człowiek musi.

Wymienię jeszcze takie salony salony meblowe, Witek, Abra, Ikea - co sądzicie o nich?
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 11:01   #512
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

co do Kalwarii to lepszy materiał nie oklejony papierem i grubsza plyta
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:08   #513
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Niespodziewanie wpadło mi do portfela kilka sówek więc w końcu zamówiłam mebelki z doorsa.Na razie komodę na tv o długości 167cm i stolik taki ,,kawowy,, ale całkiem spory.Mebelki będą jeszcze przed świętami więc szybciutko...mam zamiar jeszcze dokupić komodę i jakieś wiszące półki,aha kolorek dąb milano choć wenge bardziej mi się podoba ale jak konsekwencja to konsekwencja..:ehem :
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 15:20   #514
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez iza73 Pokaż wiadomość
To mnie własnie cieszy - możliwośc zamawiania modułów bez frontów, to dla mnie na plus.
O frontach szklanych wspominam, ponieważ i w tym wątku gdzieś wcześniej pojawiła się wątpliwośc co do ich wytrzymałości, komuś popękały szkła przy użytkowaniu. W salonie BRW równiez widziałam pęknięte.

Pisząc o ramce mam na myśli wewnętrzną stronę drzwi doors. To co właśnie sprawia, że drzwi w tym systemie są grubsze, ponieważ są to sklejone lub skręcane ze sobą dwie części. Drzwi same w sobie sa bardzo proste, zwykłe, tyle że grube, a co widać po ich otwarciu to łączenie dwóch płyt do siebie. Zastanawiam się czy to tylko klej, czy śruby.

Uchwyty są plastikowe, przypominaja jedynie metalowe. W jednym z zestawów nie były "dobite" do końca, przyjrzałam się im więc, i to tylko imitacja metalu.
Problem czy takie gdzieś dokupię gdybym potrzebowała, czy można to zrobić w salonie BRW czy też muszę gdzieś indziej szukać.

Wymienię jeszcze takie salony salony meblowe, Witek, Abra, Ikea - co sądzicie o nich?

1.Z frontami szklanymi zdarzają się problemy, ale głównie w systemie Largo, wersja wenge/szkło beżowe.

2.Z tego co się orientuję front z doorsa jest w całości i nic nie trzeba kleić.

3. Uchwyty z BRW możesz dokupić jedynie w salonie BRW. Poproś sprzedawcę, powinien załatwić to przez reklamację odpłatną.

4. Witek nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Sklep jak sklep. Asortyment podobny do innych. Generalnie prawie w każdym sklepie wystawiają meble tych samych producentów. A klienci idą tam gdzie taniej przede wszystkim.
Abry nie znam.
Ikea - może i ciekawe wzornictwo, ale wykonanie już niekoniecznie i trochę za wysokie ceny w stosunku do jakości. Poza tym coraz więcej towarów made in china

Edytowane przez Magda77
Czas edycji: 2009-04-02 o 18:49
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:24   #515
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

rozstaw otworow od uchytoj jest standardowy (powinien być) za ok 2,5zł mozna kupić ładne metalowe uchwyty w sklepach z akcesoriami meblowymi
można zabrać dla porownania uchyt z mebli sprawdzić w sklepie czy pasuje rozstaw
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 20:55   #516
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Magda77, piszę o klejeniu lub skręcaniu dwóch warst w drzwiczkach wówczas, gdy miałabym własnoręcznie dorabiać sobie jakiś mebel - pasujący do reszty doorsa. Normalnie płyty nie są tak szerokie. Maja o ile się nie mylę 1,6 lub 1,8 cm. W doorsie o grubosci drzwiczek stanowi połączenie dwóch takich płyt wiórowych. Oczywiście zamawiając meble w salonie BRW problem mam "z głowy", rozumiem że przychodzą one już w całości.
Od wewn. strony jest ramka okalająca drzwi.
Może ja się źle wyrażam i niejasno tłumaczę o co mi chodzi, wybacz, ale fachowym językiem "meblarskim" nie jestem w stanie się posługiwać, opisuję - jak widzę, amatorsko.

Ile, najdłużej można czekać po zamówieniu na dowóz paczek? Czy czas ten może przekroczyć 6 tygodni, czy raczej, biorąc pod uwagę Kraków, będzie to szybciej?

Sunshain - tam sa takie specyficzne uchwyty, wbite w drzwiczki, nie są przykręcane na zewnątrz, jak to przeważnie mamy okazję obserwować, a są schowane z boku drzwiczek, patrząc na meble z przodu, zupełnie ich nie widać.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:29   #517
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Na doorsa czeka się maksymalnie do 2 tygodni. Ale generalnie przychodzą w ciągu kilku dni
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 20:45   #518
Rowanberry tree
Raczkowanie
 
Avatar Rowanberry tree
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jestem właśnie na etapie wyboru mebli kuchennych i po sprawdzeniu kilku ofert BRW wydają się najlepsze cenowo i wyglądają też fajnie (o jakości się przekonam dopiero). Myślę o płycie MDF - Modern Line Telesto lub o drewnie z serii Capital Avenue 35 (choć słyszałam, że w praktyce to z drewnem ma niewiele wspólnego). Zastanawiam się też nad tym czy damy z mężem radę sami zmontować te meble, bo przy tych wszystkich naszych wydatkach zaczynają mnie dodatkowe koszty przerażać np. do 15 % wartości mebli za ich montaż (mimo iż montuje zupełnie inna firma niż BRW). Boję się jednak, że ten montaż może nas przerosnąć - w sumie ani ja ani małż nie jesteśmy jakoś specjalnie techniczni, no i to będą niby precyzyjnie dopasowane meble... Jak sądzicie?
__________________
Chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Powiedz mu o swoich planach...
Rowanberry tree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:46   #519
annaczerwonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Czy ktoś ma meble Orinoko? może mógłby ktoś zamieścić zdjęcia, jak się meble prezentują w domu? czy cena jest faktycznie adekwatna do jakości? Dziękuję z góry za informację Pozdrawiam.
annaczerwonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:34   #520
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Rowanberry tree Pokaż wiadomość
Jestem właśnie na etapie wyboru mebli kuchennych i po sprawdzeniu kilku ofert BRW wydają się najlepsze cenowo i wyglądają też fajnie (o jakości się przekonam dopiero). Myślę o płycie MDF - Modern Line Telesto lub o drewnie z serii Capital Avenue 35 (choć słyszałam, że w praktyce to z drewnem ma niewiele wspólnego). Zastanawiam się też nad tym czy damy z mężem radę sami zmontować te meble, bo przy tych wszystkich naszych wydatkach zaczynają mnie dodatkowe koszty przerażać np. do 15 % wartości mebli za ich montaż (mimo iż montuje zupełnie inna firma niż BRW). Boję się jednak, że ten montaż może nas przerosnąć - w sumie ani ja ani małż nie jesteśmy jakoś specjalnie techniczni, no i to będą niby precyzyjnie dopasowane meble... Jak sądzicie?
A rozważaliście meble na wymiar?
My właśnie wybieramy meble kuchenne i zwiedziliśmy już kilka firm, w tym właśnie z meblami BRW (czekamy na 3 projekty z różnych firm, z BRW też i zobaczymy który wyjdzie najfajniej). Zdecydujemy się chyba jednak na meble pod wymiar. Właściwie jedyną zaletą gotowych mebli jest ich cena, natomiast praktyczniejsze są zdecydowanie te pod wymiar.
Znam tylko dwie koleżanki które mają te meble i póki co są zadowolone. Nic nie odpryskuje, nie rozkleja się. Także są zadowolone. Jeśli nie macie wprawy to lepiej samemu się za to nie brać po co niepotrzebnie uszkodzić meble.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:18   #521
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mi po meblach BRW padly wszystkie rosliny w mieszkaniu, znajomym rowniez... Bylo to co prawda ze 2 lata temu, ale skutecznie sie zrazilam :/
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 10:19   #522
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Mi po meblach BRW padly wszystkie rosliny w mieszkaniu, znajomym rowniez... Bylo to co prawda ze 2 lata temu, ale skutecznie sie zrazilam :/
co mają meble do roślin?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:32   #523
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Mi po meblach BRW padly wszystkie rosliny w mieszkaniu, znajomym rowniez... Bylo to co prawda ze 2 lata temu, ale skutecznie sie zrazilam :/
a czy czasem w tym okresie nie wymienilas okien na plastiki

(zmienil sie mikroklimat w domu i to wiekszości osobom wykańcza rosliny)

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-04-08 o 11:06
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 10:42   #524
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Mi po meblach BRW padly wszystkie rosliny w mieszkaniu, znajomym rowniez... Bylo to co prawda ze 2 lata temu, ale skutecznie sie zrazilam :/
Mam w jednym pokoju meble z BRW już chyba od 5 lat i roślinki trzymają się super, nie zauważyłam żadnej różnicy. Dziwne.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:17   #525
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Moja komoda i stolik z DOORSA już skręcone,jakość hmm taka sobie,na stoliku jest już niewielkie wgniecenie(nie mam pojęcia skąd) a na komodzie plama-próbowałam zetrzeć delikatnie z powierzchni chyba klej i zrobiłam baaardzo niefajny ślad,zasłoniłam wazonem więc go nie widać.Wizualnie mebelki bardzo ładne i wyglądają solidnie,co do czyszczenia ich to wolno je przecierać tylko wilgotną ściereczką albo papierowym ręcznikiem-jest zakaz używania jakiejkolwiek chemii.Tyle..
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:14   #526
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jeśli chodzi o BRW to mam sporo do powiedzenia. Na początek powiem, że praktycznie wszystkie meble w domu mam z tego sklepu i jak dla mnie jest to chyba najlepszy sklep z meblami jaki znam. Mam 3 meblościanki (romeo, junior i jaką jeszcze), biurko, sypialnię Dream, kuchnię Bawaria, szafkę pod telewizor Bawaria, szafka i lustro Kent. Podsumowując jest tego dużo.
Zacznę może od meblościanek:
Romeo- wszystko w porządku, jestem zadowolona, aczkolwiek był pewien problem. Mianowicie taki, że szyba witryny miała widoczne pęknięcie przy otworze służącym do zamocowania. Osoba znająca się na meblach powiedziała mi, że to ewidentnie wada fabryczna powstała przy wycinaniu tego otworu. Jak wiadomo na szkło nie ma reklamacji, ale mimo tego zgłosiłam problem. Okazało się, że jednak wymienili mi szybę na nową, więc jestem zadowolona.
2 pozostałe- wszystko ok.
szafka pod tv, lustro i szafka- jak wyżej
sypialnia Dream- bardzo ładnie wygląda, problemów żadnych nie było i nie ma do tej pory
kuchnia Bawaria- gdybym miała opisać perypetie zamawiania mebli kuchennych to wyszłaby na prawde długa historia, więc napiszę tylko to co się tyczy BRW. Zamówiliśmy meble, skręciliśmy i zauważyliśmy, że front jednej szafki różni się kolorem. Mama pojechała zareklamować, po jakimś czasie przyszedł ten front i okazało się, że jest zamały. No to mama już bardzo zdenerwowana pojechała jeszcze raz i w końcu wymienili na dobry.
Podsumowują meble u nich nie są tanie, ale wybór jest duży. Nie ma też problemu kiedy okaże się, że nie ma kilku potrzebnych śróbek. Można przyjechać i powinni dać od ręki (chociaż nie pamiętam jak to już dokłądnie było).
Wydaje mi się, że mogę polecić, głównie przez historię z szybą, mimo tego, że szkło nie podlega reklamacji to wymienili mi ją z czego jestem zadowolona.
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 08:24   #527
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam. Jestem posiadaczką mebli Black Red White od prawie czterech lat i jestem z nich bardzo zadowolona. (mam elippe i kuchnię Nika). Przymierzam się do kupna kolejnego kompletu i jestem w kropce. Wybieram pomiędzy meblami Tip Top a Indi. Czy któraś z Was może się podzielić opiniami na ich temat.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 20:29   #528
Stan47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem posiadaczką mebli Black Red White od prawie czterech lat i jestem z nich bardzo zadowolona. (mam elippe i kuchnię Nika). Przymierzam się do kupna kolejnego kompletu i jestem w kropce. Wybieram pomiędzy meblami Tip Top a Indi. Czy któraś z Was może się podzielić opiniami na ich temat.
Witaj. Wybór to oczywiście kwestia gustu..natomista osobiście radze INDI , tym bardziej , zę można dobrac opócz standardowej "meblościanki" dodatkowe elementy typu komoda, itd. W kazdym razie między jednym a drugim jest róznica "klasy" no i oczywiście design'u . Oczywiście podejrzyj na stronie www.brwsa.pl . Pozdrawiam
Stan47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:52   #529
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Kupiłam tam kiedyś łóżko sosnowe, było bardzo niesolidnie wykonane.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 13:22   #530
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mam cały komplet BRW Largo Classic od prawie roku. Wiem, że to krótko, ale meble są suuuper. Świetnie się czyszczą (w przeciwieństwie np. do VOX, które mam w sypialni), nie odbijają się palce. Witryny są super, naprawdę ślicznie wyglądają, chociaż zawsze byłam przeciwna szafkom z szybami Ale musiałam pójśc z mężem na kompromis. Świetny jest stół i krzesła.

Podobało mi się bardzo wiele zestawów do salonu. Mają duży wybór.

Załączam meble w moim salonie. Kanapę i stolik mam już z firmy Cieliński.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH70776.jpg (53,1 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH70777.jpg (55,6 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sofa.jpg (31,6 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STH70209.jpg (79,7 KB, 122 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:55   #531
Ankaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
wybór -wykonawcy mebli kuchennych

Witam, w ciągu najbliższych tygodni muszę zdecydować się na wybranie kuchni do mieszkania. Nie bedę ukrywała, że zależy mi na trwałych meblach, które kilka ładnych lat wytrzymają. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś wykonawcę z Warszawy, Pruszkowa, Brwinowa etc Podabają mi się meble BRW, ale z obserwacji uznajomych widzę, że nie są one zbyt wytrzymałe... zwłaszcza jeśli chodzi o wykończenie, szuflady etc. Ogladałam też meble firmy Ebano, Tompre, Remeb i Meblotex. czy ktoś moze zna te firmy i wie jak sprawdzają sie ich meble?
Będę wdzięczna za porady.
Ankaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 22:19   #532
Stan47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Kupiłam tam kiedyś łóżko sosnowe, było bardzo niesolidnie wykonane.
witaj....a skąd w Black Red White łóżko sosnowe?????oj....chyba była imprezka wczoraj ;-)

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ankaha Pokaż wiadomość
Witam, w ciągu najbliższych tygodni muszę zdecydować się na wybranie kuchni do mieszkania. Nie bedę ukrywała, że zależy mi na trwałych meblach, które kilka ładnych lat wytrzymają. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś wykonawcę z Warszawy, Pruszkowa, Brwinowa etc Podabają mi się meble BRW, ale z obserwacji uznajomych widzę, że nie są one zbyt wytrzymałe... zwłaszcza jeśli chodzi o wykończenie, szuflady etc. Ogladałam też meble firmy Ebano, Tompre, Remeb i Meblotex. czy ktoś moze zna te firmy i wie jak sprawdzają sie ich meble?
Będę wdzięczna za porady.
witaj...zwóć się do firmy TMC...adres i kontakt znajdziesz w internecie...NAPEWNO BĘDZIESZ ZADOWOLONA Z ICH WYKONAWSTWA...PROFESJONAL IŚCI W KAŻDYM CALU...żeby było jasne..nie jestem pracownikiem TMC ..pozdrawiam
Stan47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:24   #533
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Mam cały komplet BRW Largo Classic od prawie roku. Wiem, że to krótko, ale meble są suuuper. Świetnie się czyszczą (w przeciwieństwie np. do VOX, które mam w sypialni), nie odbijają się palce. Witryny są super, naprawdę ślicznie wyglądają, chociaż zawsze byłam przeciwna szafkom z szybami Ale musiałam pójśc z mężem na kompromis. Świetny jest stół i krzesła.

Podobało mi się bardzo wiele zestawów do salonu. Mają duży wybór.

Załączam meble w moim salonie. Kanapę i stolik mam już z firmy Cieliński.
piekne są te mebelki Ja również jestem ich szczęśliwą posiadaczką i nie zamieniałabym je na żadne inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1893w.jpg (64,1 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-05-19 o 07:28
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 19:14   #534
Ankaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dzięki za odpowiedź i inf. Na pewno sprawdzę ten "trop". Mam nadzieję, że uda mi się dopasować coś fajnego i wytrzymałego.
Ankaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 23:10   #535
Stan47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Ankaha Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź i inf. Na pewno sprawdzę ten "trop". Mam nadzieję, że uda mi się dopasować coś fajnego i wytrzymałego.
Ok...mam taka nadzieję ...powodzenia..daj znać gdyby poszło coś nie tak
Stan47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 05:53   #536
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: wybór -wykonawcy mebli kuchennych

Cytat:
Napisane przez Ankaha Pokaż wiadomość
Witam, w ciągu najbliższych tygodni muszę zdecydować się na wybranie kuchni do mieszkania. Nie bedę ukrywała, że zależy mi na trwałych meblach, które kilka ładnych lat wytrzymają. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś wykonawcę z Warszawy, Pruszkowa, Brwinowa etc Podabają mi się meble BRW, ale z obserwacji uznajomych widzę, że nie są one zbyt wytrzymałe... zwłaszcza jeśli chodzi o wykończenie, szuflady etc. Ogladałam też meble firmy Ebano, Tompre, Remeb i Meblotex. czy ktoś moze zna te firmy i wie jak sprawdzają sie ich meble?
Będę wdzięczna za porady.

Jeżeli chodzi o meble kuchenne BRW, uwagę radzę zwrócić na blaty. Niestety, nie będziesz w stanie ich dociąć, jeśli nie dopasujesz sobie pod wymiar kuchni odpowiedniej długości.
Są one "puste" w środku, mają (tu przepraszam za niefachowe określenie) jedynie harmonijkę z papieru. Wygladem zewnętrznym się nie różnia od innych, "tajemnica" tkwi jednak w zawartości. Jeżeli więc długość nie będzie Ci odpowiadać, i zamarzysz o skróceniu takiego blatu pod wymiar kuchni - zapomnij. Żaden zakład meblarski nie podejmie się wylaminowania uciętego brzegu. Po prostu, nie ma tam do czego przykleić laminatu.
Sprawdz sobie, jeśli możesz ciężar blatu zrobionego z całości płyty, a tego z BRW, i akurat lekkość tego drugiego to nie atut a oszczędzanie na kliencie.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 17:35   #537
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Na stronie BRW pojawił się nowy moduł nowoczesny - affi Wygląda bardzo ciekawie, przypomina trochę Re-set, ciekawe jak z jakością, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Ja go jeszcze nawet w sklepie nie widziałam Kolor wenge jest naprawdę ładny na zdjęciu, wanilia to też ciekawa opcja
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 10:52   #538
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mamy zamiar zakupić tę sypialnię (sen II), oczywiście z BRW, kolor jabłoń (nie było zdjęcia), co myślicie? Któraś z Was może ma te mebelki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (19,6 KB, 75 załadowań)
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:36   #539
jugrus
Raczkowanie
 
Avatar jugrus
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 127
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Bardzo ładna - prosta i klasyczna. Nie znudzi się szybko
jugrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:32   #540
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cześć dziewczyny,
całkiem możliwe, że za kilka miesięcy będę miała własną kuchnię, a co za tym idzie - będę kompletowała meble do niej. Kuchnie z BRW mi się podobają, bo chcę coś w nowoczesnym stylu. Najbardziej podobają mi się szerokie szafki na nóżkach - mają takie np. kolekcji BRW Line. Załączam, aby było wiadomo o co mi chodzi:
http://www.meblebrw.pl/Offers/27-10-...nt%20tafla.jpg
http://www.arthomekitchens.com/kuchn...nilia_01_b.jpg

Czy jakiś inny producent mebli ma coś w tym stylu - w ciekawych kolorach, nowoczesnego i prostego (oczywiście pytam o producentów mebli dla zwykłych śmiertelników, a nie w stylu 1500 zł za metr...). Widziałaś coś w ten deseń w Bodzio, ale podobno ich meble to kiszka i nie warto. Poradźcie coś .

---
Acha, Comfort też ma coś w tym stylu:
http://www.meblecomfort.pl/p,s,ofert...owoczesne.html
Kojarzy ktoś ich meble?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-02 o 13:54
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.