Norwegia.Jest tu ktoś??? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 07:45   #181
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Bling
God bedring dla brata. Mam nadzieje, ze szybko dojdzie do siebie. Moj maz mial wypadek na motorze dwa tygodnie temu. Na szczescie jest w domu, polamany i poobijany, ale za to motocykl stoi (tez potluczony) tak ze w sumie jestem szczesliwa, ze nie mozna nim jezdzic.
Kuruj brata i przyjemnosci w gronie rodzinki.
PS. Tez kiedys mieszkalam w Londynie (tylko przez rok) na Maswell Hill. Tez pracowalam tam w hotelu. Takie sa pewnie poczatki nas wszystkich.
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 10:55   #182
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Asiulena,moj TZ jestmechanikiem,no i co z tym idzie jego pasja sa auta i motocykle.
Nawet raz dal mi poprowadzic swoja Honde

Niestety strach jest jak nie ma go za dlugo. Ostatnio na E6 w strone Sandviki na wysokosci Stabekku byl smiertelny wypadek. Nieprzyjemnie to wygladalo.
Tutaj trzeba duzo rozwagi.

Duzo zdrowia zycze dla meza.

A ja zaczynalam tu od sprzatan w domach,potem bardzo dlugo bylam opiekunka w rodzince norweskiej, przy tym tez chodzilam sobie na sprzatania,potem rok bylam bez pracy, w totalnej depresji, no a teraz hotel ktory juz mi bokami wychodzi.
Wczoraj scielam sie z assystentem, no ale ja nie bede robic za wszystkich.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 17:46   #183
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Bling mam nadzieje ze bratu nic powaznego po tym wypadku nie zostanie. Niech szybko wraca do zdrowia - a ty przy okazji pozwiedzaj Londyn - podobno piekne miasto warte grzechu TZ mial motor, taki mega wypasiony - i nie bezpieczny przez swoja moc. Piewrsze co kombinowalam jak to paskudztwo sprzedac i sie udalo - w zamian mam swoja hondzie Nie ma co z takimi ekstremalnymi sportami szalec - widzialam fotki z tego wypadku kolo Oslo - straszne.
Jenta a to cie w balona nabrali z tym krolem Ja kiedys w Polandii dorabialam jako kelnerka i w tej restauracji byl jakis wazny koles z Idola a ja przed nim z taca, powaga i sie wylozylam jak dluga, szklanki spadly, jedna sie stlukla a szef prawie mi serce z gardla wyrwal Pamietam jak nam mowil jaki to wazny dzien jest i jak wszystko ma byc cacy. Raz mi zalali czytnik do kart i jak szlam do kolesia po zaplate to mi wydrukowalo rachunek za ponad 2000zl in blanco - nie bylo tam nic - on potrzebowal to do rozliczenia z firma a ja jako moja gotowke z utargu. 3 godziny walki przez telefon z polcardem by odzyskac wydruk i wkurzony koles ktory czekal na rachunek Nie przejmujcie sie dziewczyny glupimi klientami czy szefami - kij im w oko
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:38   #184
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez norka27 Pokaż wiadomość
Bling mam nadzieje ze bratu nic powaznego po tym wypadku nie zostanie. Niech szybko wraca do zdrowia - a ty przy okazji pozwiedzaj Londyn - podobno piekne miasto warte grzechu TZ mial motor, taki mega wypasiony - i nie bezpieczny przez swoja moc. Piewrsze co kombinowalam jak to paskudztwo sprzedac i sie udalo - w zamian mam swoja hondzie Nie ma co z takimi ekstremalnymi sportami szalec - widzialam fotki z tego wypadku kolo Oslo - straszne.
Jenta a to cie w balona nabrali z tym krolem Ja kiedys w Polandii dorabialam jako kelnerka i w tej restauracji byl jakis wazny koles z Idola a ja przed nim z taca, powaga i sie wylozylam jak dluga, szklanki spadly, jedna sie stlukla a szef prawie mi serce z gardla wyrwal Pamietam jak nam mowil jaki to wazny dzien jest i jak wszystko ma byc cacy. Raz mi zalali czytnik do kart i jak szlam do kolesia po zaplate to mi wydrukowalo rachunek za ponad 2000zl in blanco - nie bylo tam nic - on potrzebowal to do rozliczenia z firma a ja jako moja gotowke z utargu. 3 godziny walki przez telefon z polcardem by odzyskac wydruk i wkurzony koles ktory czekal na rachunek Nie przejmujcie sie dziewczyny glupimi klientami czy szefami - kij im w oko
Ehehe o kurde Wypadki chodza po ludziach nie ma co.

A co do motorow to sie darlam na TZa jak sie dorwal do motoru mojego taty Ale w koncu nawet sama dalam sie przewiezc (z tym ze to na wsi, polna droga, malo aut). Obylo sie bez przygod, tylko jak sie raz TZ rozpedzil to mu bak czy inna mucha wleciala z impetem pod oko, az siniaka mial Potem juz jezdzil w kasku.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:27   #185
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej Dziewczyny!!!!Ostatnio odkrylam ten watek bo rowniez mieszkam w Norwegii a konkretniej w Oslo.
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ze nie uznacie tego za reklame ani Wy ani administrator.
Otóż skonczylam szkolę Makijazu Profesjonalnego , Wizazu i Stylizacji Anity Folaron w Poznaniu, oraz kurs wizazu w Europejskiej Akademii Stylizacji w Warszawie.Bardzo fascytuja mnie makijaze i w sumie mam juz to wyksztalcenie.Zanim jednak zaczne sprzedawac swoje uslugi pragne zaprosic Was na darmowe makijaze do mnie, bo nieststy nie mam tutaj znajomych a bardzo zalezy mi zeby sobie pocwiczyc.Jezeli wiec mieszkacie w Oslo, macie troche wolnego czasu, chcialybyscie sie dowiedziec cos o makijazu dla siebie lub cos konkretnego chcialybyscie miec na sobie,to zapraszam.
Mam profil na naszej klasie jezeli chcialybyscie kilka makijazy zobaczyc Jest to konto fikcyjne Wizaż,Przedłużanie włosów,stylizacja.

Czekam na wiadomosci najlepiej na lidekru@wp.pl albo na naszej klasie

Lidka
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:59   #186
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Lidekru,chyba nie tak ostatnio bo pisalas tu w grudniu zeszlego roku. Zapraszalam nawet na kawe ale juz do nas nie zajrzalas.......

Ja bym mogla dac sie pomalowac,ale za bardzo nie mam wolnych dni od pracy.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:09   #187
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Bling Pokaż wiadomość
Lidekru,chyba nie tak ostatnio bo pisalas tu w grudniu zeszlego roku. Zapraszalam nawet na kawe ale juz do nas nie zajrzalas.......

Ja bym mogla dac sie pomalowac,ale za bardzo nie mam wolnych dni od pracy.

hej!!!Moze i masz racje ze bylam tutaj wczesniej, ale wtedy planowalismy Norwegie opuscic i nie szukalam znajomosci.sytuacja sie zmienila wiec probuje sie jakos wstrzelic w ta rzeczywistosc, a nie jest latwo.

Szkoda ze nie masz wolnego, moze potem jak bedziesz miala jakies wakacje zapraszam.Jakos dziewczyny boja sie jak cos jest za darmo-takie mam wrazenie, albo po prostu makijaz to nic ciekawego bo brakuje chetnych.

Pozdrawiam Cie serdecznie Lidka
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 17:59   #188
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej
Nie jest nas tu za wiele z Oslo,tzn na Wizazu i moze dlatego malo chetnych.
Ja sie pisze, moglabys na mnie eksperymentowac,bo ja sie nie maluje ,prawie wcale. Wiec moze moglabys mi cos doradzic.
Nie pracujesz juz w hotelu?
U mnie z wolnym to roznie bywa, wlasnie sie dowiedzialam ze jutro moge odpoczac,jesli bedzie slonko to planuje opalanko,znajac zycie pogoda sie popsuje.

Weekendy tez czasem mam wolne, na przyklad ten.
Ogladalam twoja prace na naszej klasie,pani zima, ladna prezentacja.

Takze pozdrawiam no i zycze rozwiniecia skrzydel.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 15:10   #189
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Lidekru, dostalam od Ciebie zaproszenie na nk chyba dwa dni temu Nie ma chetnych na makijaz? Ja myslalam ze jak sie zglosze to nie odpowiesz, bo Cie zasypia wiadomosciami hehe. No to sie jednak zglaszam bo to na pewno bardzo fajna rzecz, i okazja do poplotkowania bo nie mam polskich znajomych.
Jesli Helsfyr to wiem mniej wiecej, bo pracowalam w Lindorffie Jak Ci pasuje (dzien, godzina)? Niestety musze troche odczekac bo mnie slonce zmordowalo w sobote na basenie i mi skora zlazi
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:40   #190
Susette Crackers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dziewczyny powiedzcie mi, czy jadąc do Norwegii trzeba podpisując kontrakt z pracodawca uważać na klauzule typu ubezpieczenie, urlop. No w sumie troche niefortunnie sformułowałam pytanie, ale chodiz mi generalnie co z ubezpieczeniem wyjeżdżając do NorwegiiJak to się tam przedstawia ?
Susette Crackers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:26   #191
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
Lidekru, dostalam od Ciebie zaproszenie na nk chyba dwa dni temu Nie ma chetnych na makijaz? Ja myslalam ze jak sie zglosze to nie odpowiesz, bo Cie zasypia wiadomosciami hehe. No to sie jednak zglaszam bo to na pewno bardzo fajna rzecz, i okazja do poplotkowania bo nie mam polskich znajomych.
Jesli Helsfyr to wiem mniej wiecej, bo pracowalam w Lindorffie Jak Ci pasuje (dzien, godzina)? Niestety musze troche odczekac bo mnie slonce zmordowalo w sobote na basenie i mi skora zlazi

hej Ciesze sie ze jestes chetna.Jestem bardzo dostepna pod wzgledem czasu , daty bo obecnie nie pracuje.Napisz do mnie jak juz sie troche wykurujesz.Jakby co to nawet smsa 004746212298

Bling Nie pracuje w hotelu od maja.Bly ciecia etatow i tak sie akurat stalo.Troche sie ciesze bo naprawde bylo tam zle a co dopiero gdy z 10 osob zostalo do pracy 3 a to samo trzeba zrobic.na razie odbiera Dagpenger i maz zarabia ale szukam pracy.Tylk szczerze mowiac to wolalabym cos bardziej pokrewnego z zawodem chocby prace w sklepie z ciuchami czy kosmetykami, chce tez wznowic kurs norweskiego bo przerwalam a mysle ze znajomosc jezyka pomoglaby bardzo.Na dzis tyle.Lece sprzatac bo przez ta ladna pogode jakos nie mialam czasu i zrobila sie masakra w domku.Pozdrowienia Laseczki!!!
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 08:37   #192
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hey, ja co prawda nie mieszkam w Norwegii chociaż bardzo bym chciała od lat kombinuje jak wyjechać i się tam zainstalować, ale jakoś zawsze albo nie ma kasy , albo nie ma z kim ech.... może kiedyś moje marzenia spełnią się pozdrawiam
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:20   #193
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Hey, ja co prawda nie mieszkam w Norwegii chociaż bardzo bym chciała od lat kombinuje jak wyjechać i się tam zainstalować, ale jakoś zawsze albo nie ma kasy , albo nie ma z kim ech.... może kiedyś moje marzenia spełnią się pozdrawiam
Dobrze ze o tym myslisz, bo to jednak strasznie drogi kraj i na poczatek trzeba miec wlasne oszczednosci bo nigdy nie wiadomo kiedy sie znajdzie prace... Ja akurat mialam do kogo pojechac, ale od kiedy jestesmy na swoim to nie jest lekko jesli chodzi o finanse. Kurs jezyka dla Polakow niestety nie jest gratis, wiec kolejny minus...
Ale zycze powodzenia jesli sie kiedys zdecydujesz
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:34   #194
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Jak tak sobie marzę to oglądam ten filmik

http://www.youtube.com/watch?v=_TUVGlxegcU

Mistyczna muzyka kocham takie klimaty
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:43   #195
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Ooo Ja jestem zauroczona norweskimi widokami i marze o wycieczce na daleka polnoc, zobaczyc zorze polarna itp... Achh
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 09:59   #196
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Ja musze sie pochwalic kilkanascie razy bylam na PN. Moj maz pochodzi z Lofotow i odwiedzalismy rodzine.
JAk jechalismy samochodem w zimie to pieknie bylo jechac przez pustki SaltFjellet, I jak dojechalismy do Korgen fjellet, to sie czulam jak w bajce. A na samej Pn to bylo uczucie jakby niebo za nisko ,wisialo, Zoze Pn tez widzialam, migotala na niebie roznymi kolorami Na prawde mozna sie czuc jak w bajce tyle, ze zima jest tak ciemno. Ja zawsze przespalam te 2 min slonca. Jak na Swieta Bozego Narodzenia to jest caly czas noc slonce wschodzi na dwie minuty. Za to latem nie mozna spac, bo caly dzien i noc mozna sie opalac.
Zycze spedzenia marzen
Usciski
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 19:05   #197
merle3
Raczkowanie
 
Avatar merle3
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 190
GG do merle3
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej dziewczyny
Zamierzam wyjechac z kolezanka we wrzesniu do Norwegii Tak orientacyjnie ile potrzeba zaskurniakow zeby przezyc tam kilka miesiecy powiedzmy bez pracy?
Poki co mam odlozone 10 000 ale zaczynam sie bac ze to nie starczy na zbyt dlugo ;/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=merle

moje bizuteryjne proby
merle3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 10:53   #198
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Nie wiem czy mozna, ale podaje linka www.forumnorwegia.net - duzo informacji o kosztach zycia itp., i ogloszenia.
Ceny mieszkan do wynajecia mozesz poogladac na http://www.finn.no/finn/realestate/lettings/browse1
To 10 000 to w koronach?
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 16:09   #199
merle3
Raczkowanie
 
Avatar merle3
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 190
GG do merle3
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

dzieki za linki
nie , w złotówkach ;D
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=merle

moje bizuteryjne proby
merle3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 09:37   #200
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Ja ostatnio rozpoczęłam kolekcjonowanie monet norweskich starych i nowych najbardziej kocham moją monetę z łosiem
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:11   #201
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Szczerze mowiac, ja z TZ mamy takie horrendalne wydatki ze nie potrafie juz sobie wyobrazic, ile sama bym potrzebowala na przezycie. Przy oszczedzaniu i kombinowaniu mozna troche pociagnac, ale nie podejme sie szacowania jak dlugo. Jak sie czlowiek zagapi to moze wydac na jedzenie 700 kr w ciagu jednych zakupow w Kiwi.
Na nedznych groszach tez mozna zyc, i ja sie ciagle zastanawiam jak mi sie to udalo zeszlej zimy.

No i chce dodac tylko: uklony dla tych, ktore pracuja w hotelach. Mnie jedna sobota na zastepstwie tak dala w tylek, ze ledwo wstalam. Hehe
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:51   #202
AgataGolab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Witajcie,
jeżeli jesteś zainteresowana/ny dłuższym pobytem w Norwegii i pracą w tym kraju, zachęcam do wysłania swojej aplikacji na adres e-mail
air.kielce@adecco.pl

Aktualnie rekrutuję pielęgniarki/pielęgniarzy i farmaceutów z wyższym wykształceniem.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły tych ofert, skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu 695 060 541 lub napisz do mnie e-mail: agata.golab@adecco.pl
AgataGolab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:13   #203
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Czesc dziewczynki ,chcialam sie przylaczyc do waszego grona Mieszkam ok. roku, jak ja to nazywam, "prawie na koncu swiata" ,a dokladniej w Tromso Wlasnie tutaj sa biale noce ,zorza itd. Powiem szczerze ,ze od jakiegos tygodnia mamy noc ,i ja sie nadal nie moge przyzwyczaic Ciagle bym zakladala na okno gruby koc

Przyjechalam tu z moim chlopakiem zeby zarobic na nasza przyszlosc w Polsce ,a dokladniej oszczedzamy na mieszkanie lub dom. Narazie srednio nam to idzie ,ale zamierzamy zostac tu jeszcze 2 lata ,wiec moze sie uda Ja pracuje jako sprzataczka ( o zgrozo ,nie cierpie tej pracy) ,moj chlopak pracuje jako budowlaniec. To tak na wstepie.

Co tam u was?
żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:08   #204
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hej
Trømso... Ho ho, kawal drogi!
A praca sie nie przejmuj, ja tez nienawidzilam sprzatac i balam sie, ze juz zawsze bede musiala to robic. Ale wlasnie mam za soba pierwszy tydzien pracy biurowej, wiec warto probowac, a nuz sie poszczesci!

Duzo jest tam u Was obcokrajowcow?
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:50   #205
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Jenta , gratulacje
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:44   #206
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dzieki, Bling. Polecam wysylanie cv do firm, nawet jesli sie nie oglaszaja z wolnym stanowskiem. Ja sama sie zglosilam sie do tej firmy czy nie potrzebuja osoby do polskojezycznej grupy i okazalo sie, ze potrzebuja
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:38   #207
żabka19
Raczkowanie
 
Avatar żabka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Norwegia - Warszawa
Wiadomości: 497
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Jenta ,gratulacje! Super ,ze wspisnasz sie po szczeblach kariery ,o czym ja narazie tylko marze. Tez mysle o zmianie pracy ,ale narazie ten moj norweski jest sredni. Od srody zaczynam kurs i obiecuje sobie ,ze bede sie pilnie uczyc ,a od stycznia bede szukala nowej pracy ,bardziej ambitnej Tutaj bydlak nawet nie chce mi dac 7 dni wolnego. Prawie rok nie widzialam swojej rodziny i nie bylam w Polsce Za to szef obiecal mi 2 tygodnie wolnego na Swieta .

Powiem szczerze ,ze dobrze czuje sie w Norwegii ,tylko ta samotnosc ,nie mam tu znajomych ani przyjaciol ,to najgorzej boli. Dlatego zamierzam czesciej zagladac na forum

Co do obcokrajowcow ,to nie wiem jak w innych miastach ,ale u nas jest bardzo duzo ,chyba wszystkie narodowsci swiata sie tu spotykaja ,Polakow tez calkiem sporo.
żabka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:01   #208
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Jenta ale super ci sie trafilo,polskojezyczna grupa? a gdzie to?
ja bede dzwonic do kolegi obiecal ze we wrzesniu popyt u siebie, moze bedzie miejsce dla mnie bo mi ten moj hotel bokami wychodzi. mieszkanka od pazdziernika tez szukamy
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:56   #209
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Obsluga klienta w Lebara. Niestety na razie tylko 60% .
Bling, jak Ty dajesz rade w hotelu, podziwiam, szybkie tempo, zmienianie poscieli, pchanie wozka do sprzatania i tego z posciela, plus szklanki, no i pewnie rozne ciekawe rzeczy sie zastaje w pokojach? Ja nie zapomne jednego pokoju, ktory wygladal jak po lesbijskiej orgii zakonczonej bojka Straszliwy balagan, pelno stanikow, zlotych brokatowych butow na 20cm obcasach, kosmetyki porozwalane, jakies zabawki z sexshopu itp Jak troche ogarnelysmy to do czego wogole dalo sie siegnac, to wrocila jedna panienka w reczniku (!) i bardzo dziekowala hehehe
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:45   #210
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Hei
Ja tez zaczynalam sprzatajac w hotelu. Chyba tak jest dla wszystkich. Z czasem znajdzie sie coraz lepsza praca. Ale jezyk to podstawa. Nie moge zrozumiec jak Polacy tu upieraja sie na polskiej TV i kontaktach tylko z Polakami. JA sie najwiecej nauczylam jezyka z norweskich gazet i rozmawiajac z Norwegamni, bo jak bylo trzeba to mnie zmusilo do nauki.
Po to jednak aby dostac prace w zawodzie musialam tu isc do szkoly i zaczynac cala edukacje od poczatku
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.