Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 19:30   #2821
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ja padnę niedługo - moje dziecko zjadło dzisiaj tylko śniadanie - jajecznicę...
Ślini się, nie je, budzi z krzykiem - pewnie zęby... Ale ile dziecko może pociągnąć na niejedzeniu?
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:57   #2822
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
. U nas na bank to nie ma nic wspólnego z czopkami, bo ja nigdy jej nie aplikowałam czopków, ani temperatury w tyłku nie mierzyłam, mam blokadę psychiczną na takie rzeczy.
Jak dla mnie nie ma się czym martwić, Wercia z Amelką ten sam typ
Ja też nie umiem dziecku czopka wsadzić

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
widziałyście ten filmik na blogu Zosi? tak się uryczałam
ehh widziałam uryczałam się strasznie .

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Własnie odebrałam paczuszke z Douglasa.. tusz i 2 próbki perfum
Ja też dostałam , dostałaś taki mega wielki karton do tego tuszu ?

Super te foty .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:00   #2823
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Madzia - fajnie popatrzeć na te nasze maluchy. JA wszystkie mamusie kojarzę. Ale ......... gdzie moja mała
ja tez kojarzę wszystkie, ale...... gdzie moja mała??

właśnie pamiętacie JoannM?? ona też miała z tz nieciekawie czasem myślę co u niej i małej

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja padnę niedługo - moje dziecko zjadło dzisiaj tylko śniadanie - jajecznicę...
Ślini się, nie je, budzi z krzykiem - pewnie zęby... Ale ile dziecko może pociągnąć na niejedzeniu?
a ile zębów ma Igor?? nawet mleka nie chce? cycujesz jeszcze? a na śpiku nie da rady mu nic wcisnąć? ja tak robiłam, jak mała sobie głodówki urządzała. Zjadła 30ml ale zawsze coś....

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja też nie umiem dziecku czopka wsadzić



ehh widziałam uryczałam się strasznie .



Ja też dostałam , dostałaś taki mega wielki karton do tego tuszu ?

Super te foty .
ja dostałam sól do peelingu, więc karton nie wydawał się wielki, ale jak zobaczyłam, że mama do tuszu ma taki karton po myślałam że jej 50 tych tuszy przysłali a ja w gratisie dostałam próbkę perfum i mini tusz do rzęs
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:05   #2824
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

tylko to mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oliwka1.jpg (87,8 KB, 36 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:05   #2825
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
widziałyście ten filmik na blogu Zosi? tak się uryczałam
ja właśnie próbowałam obejrzeć, ale nie dałam rady
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:10   #2826
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

....

cos sobie tylko sparwdzam..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:15   #2827
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ja narazie nic nie licytuję, bo dopiero w przyszłym tygodniu w kilka kolezanek się zbieramy, co licytowaćja musze kupować 38/40 C/D Więc licytuj spokojnie. Ja jak licytuję to się staram tylko te co nikt o nie jeszcze nie walczy, i dlatego udało mi sie za te 9,9 kupić Teraz pewnie też mi się uda, bo to już nie sezon na stroje.
dziewczyny - a nie korzystacie ze snajpera? www. s n a j p e r . n e t
Ja tak kupuję prawie wszystko, co trzeba licytować, gdy nie mam czasu siedzieć przy kompie.
Dziś rano, kiedy spokojnie sobie jechałam do pracy, snajper mi ustrzelił dżinsy dla syna.
Teraz się zasadzę na jakiś kombinezonik dla Oli na zimę

madziwnia- fajnie, że wkleiłaś te zdjęcia- fajnie powspominać. Kiedy to było...

Darusiaa- i jak, jesteś już w domku?

Chorym dzieciaczkom zdrówka życzę.

My się jutro rano wybieramy na szczepienie, ostatnia dawka 6w1. Jakoś mi wcześniej wypadło z głowy.

Megi - moja Ola nadal cycowa i jak nie chce jeść, to robię, jak dziewczyny piszą - cycuś, a jak przyśnie podmieniam, i tak do skutku aż wytrąbi całą flaszkę

Asiulek -a mnie się wydaje, że mała może pamiętać te czopki. Pamiętasz, jak na wakacjach Olę coś brało i miała temeperaturę? Okazało się, że to od zębów - potwierdziło dwóch lekarzy. Miała gorączkę przez 8 całych dni i nocy. Podawałam jej na zmianę paracetamol w czopkach i nurofen w syropie. I własnie po tym doświadczeniu z czopkami dosyć długo nie chciała się dawać spokojnie przewijać. Dopiero całkiem niedawno na nowo mi zaufała. Teraz jak pytam, czy zrobiła siusiu lub kupkę to mi pokazuje - dotyka piekluszkę i sama wchodzi na łóżko i czeka na przewinięcie.

A moja córka nie lubi latać z gołą dupką Wręcz płacze jak nie ma pieluchy...Nie rozumiem tego...
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2011-09-05 o 20:16
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 20:24   #2828
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Słodkie bąbelki

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

megi - słyszałam ze dzieci potrafią długo na niejedzeniu. Nie wiem co Ci doradzić, dobrze że przynajmniej jajecznice zjadł

sara - nie ma możliwości żebym obejrzała, nie dam rady i nawet nie próbuję
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:48   #2829
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja tez kojarzę wszystkie, ale...... gdzie moja mała??

właśnie pamiętacie JoannM?? ona też miała z tz nieciekawie czasem myślę co u niej i małej
Pamiętam Joasię - ona też panienka. A jej TZ to faktycznie taki wygodnicki i nic jej nie pomagał. Ciekawę czy im sie ułożyło.

No i ciekawę co tam słychać u naszej samotnej mamusi Zosi.

Dziewczyny jak czytacie to się odezwijcie.

Nie wspomnę już o Izumi, która nas całkowicie olała

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
tylko to mam
Jest moje słoneczko . Masz szczęście
Nic sie nie zmieniła - jak była łysa tak jest łysa


Megi - my też często karmiliśmy małą przez sen - oczywiście mlekiem.
Teraz to dobre sę reklamy bo ona przy nich zamiera i nie wie co sie dzieję więc wtedy ją karmimy. Może poszukaj czegoś co odwróci jego uwagę a może przy innym dzicku by coś zjadł.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 21:18   #2830
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam
Jakie maluszki słodziaki
Izazula można na noc wstawić do lodówki , tez urosnie ale wiadomo wolniej ,w każdym razie do rana będzie akurat , często tak robię
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie chodx katarek jakoś sam w nocy przeszedł.. ale na przyszłość:.. co teraz można robic podawac przy katarku.
Jedyne co miałam pod ręką.. to Katarek i odciągałam.. ale jakies wspomagacze poza sprayem do noska? Czy jeszcze za wszczesnie na krople?
z kropli to w zasadzie tylko nasivin soft , nie ma specjalnie wyboru dla dzieci poniżej 2 lat , ja smaruję jeszcze wikiem na klacie i to mu fajnie inhaluje lepiej się oddycha

U nas pogoda się zepsuła zaczęło lać po południu , mój Miko to świra dostawał a ja razem z nim , ja nie wiem co to zimą będzie

Wy to macie dobrze ,że mleko wciśniecie na śpiku a ja nic nie mogę wcisnąć ,bo niestety zapał jedzeniowy minął i dalej klapa poza ranną i wieczorną kaszą jedzoną też zresztą pod przymusem , na obiad nie ma szans albo sie dławi albo pawia puści , no nie wiem co to się porobiło z moim dzieckiem jeszcze ewentualnie mięso zje troszkę a z zupą to nawet nie mam co wyskakiwać chyba ,że to rosól z rzadkimi kluskami lanymi taki ala kasza.
To samo miałam ze starszym także powiem ,że na niejedzeniu to dzieci do 12 lat ciągną
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 00:28   #2831
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
no i wszystko jasne, znaczy, że działasz


sory że się wtrĄcam ale jak je rozetrzeć między sobą?? na oku czy przed nałożeniem ??
czy tak działam to nie bardzo bardziej to była udzielona pomoc, stresu miałam co nie miara ale jakoś przeżyłam

A rozcierasz cienie na powiece, ja to robię tak, że nakładam najpierw ciemny kolor, potem jaśniejszy i tym jaśniejszym nachodzę na ciemniejszy i rozcieram pędzelkiem, można pacynką jak komuś wygodniej chodzi o to, aby kolory przechodziły między sobą. Jak używam więcej niż dwóch kolorów, to także rozcieram wszystkie przejścia może to pomoże http://storybyferrou.blogspot.com/20...p-by-step.html

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam na kompie u siebie :d
WOW jakie dzieciaczki ślicznie i mój Kubuś jest, ale z niego kluska była
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 04:45   #2832
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ladies
Siedze wlasnie w pracy i dogorywam spaaaac
druga nocka wlasnei w trakcie
a w domu Tosia z temperatura po szczepionce
nawet do 40 stopni jej dochodzi. czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki

jasno sie zaczelo robic... jak jechalam do pracy o 23:30 to tak lalo, ze sie zastanawialam czy nei stanac na srodku obwoodnicy i sie rozplakac
nie lubie jezdzic autem

my czasami wysadzamy Toske na nocnik, ale ona potrafi tak siedziec i pol godziny po czym wstaje i sika w kacie na nogi
albo posikuje kilka razy, na nocnik nei robi nic i dopiero jak jej pieluche zalozymy, to wali wszystko... chyba jeszcze za mala jest
od smoczka tez nei odzwyczajam jeszcze. lubie ja taka slodka ze smokusiem smoczki sa nowoczesne wiec o zgryz sie nei martwie

straszna gastrofaze mam na tych nocnych zmianach...
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 05:43   #2833
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tylko na moment
wsio czyste , oskrzela itd czyściutkie ma zapalenie gardła dostaliśmy leki ma też inhalacje oraz syropki elofen i nurofen, ma mu przejśc w ciągu pary dni, jak nie przejdzie to pojdziemy po antybiotyk oby nie trzeba było antybiotyku


Dziękujemy za dobre fluidy napewno się przydadzą


Dziewuszki duzo zdrówka dla chorych dzieciaków co to się dzieje, pogoda super a dzieciaki chorują ....


mam nadzieje ze wieczorkiem będę miała chwilkę na wizaż
dobrze, że osłuchowo czysto - to najważniejsze. Teraz go kuruj, żeby się nie rozwinęło nic gorszego biedny Maciuś, ucałuj go od nas

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam na kompie u siebie :d
o jaaaaaaa aż mi łezka stanęła nasze kochane maluchy
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja padnę niedługo - moje dziecko zjadło dzisiaj tylko śniadanie - jajecznicę...
Ślini się, nie je, budzi z krzykiem - pewnie zęby... Ale ile dziecko może pociągnąć na niejedzeniu?
biedna, wiem co czujesz, znam tą irytację...może daj mu apetizer, co?? moja siostra małej dawała i po 1-2 dniach apetyt jej wracał, teraz też jej daje co jakiś czas. Mój niestety nie przełknie nic ale odpukać od kilku tygodni pieknie jenawet przekonał się do zupy pomidorowej z ryżem - tak więc mamy już 3 zupy, które zjada: rosół, krupnik i pomidorowa
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja tez kojarzę wszystkie, ale...... gdzie moja mała??

właśnie pamiętacie JoannM?? ona też miała z tz nieciekawie czasem myślę co u niej i małej



a ile zębów ma Igor?? nawet mleka nie chce? cycujesz jeszcze? a na śpiku nie da rady mu nic wcisnąć? ja tak robiłam, jak mała sobie głodówki urządzała. Zjadła 30ml ale zawsze coś....

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



ja dostałam sól do peelingu, więc karton nie wydawał się wielki, ale jak zobaczyłam, że mama do tuszu ma taki karton po myślałam że jej 50 tych tuszy przysłali a ja w gratisie dostałam próbkę perfum i mini tusz do rzęs
ja też JoannM pamiętam może by skrobnąć do niej??

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
Ladies
Siedze wlasnie w pracy i dogorywam spaaaac
druga nocka wlasnei w trakcie
a w domu Tosia z temperatura po szczepionce
nawet do 40 stopni jej dochodzi. czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki

jasno sie zaczelo robic... jak jechalam do pracy o 23:30 to tak lalo, ze sie zastanawialam czy nei stanac na srodku obwoodnicy i sie rozplakac
nie lubie jezdzic autem

my czasami wysadzamy Toske na nocnik, ale ona potrafi tak siedziec i pol godziny po czym wstaje i sika w kacie na nogi
albo posikuje kilka razy, na nocnik nei robi nic i dopiero jak jej pieluche zalozymy, to wali wszystko... chyba jeszcze za mala jest
od smoczka tez nei odzwyczajam jeszcze. lubie ja taka slodka ze smokusiem smoczki sa nowoczesne wiec o zgryz sie nei martwie

straszna gastrofaze mam na tych nocnych zmianach...
nic jej nie będzie, po szczepionce to normalne. Mój akurat miał tylko jeden raz temp po szczepionce, ale to było teraz po ostatniej dawce pneumokoków. Ale po śwince większość gorączkuje, jeden dzień i przejdzie dawaj lek na gorączkę i dużo picia

A ja dziś idę na 10.40, udało mi się wykąpać i umalować bez "ogona", który jeszcze śpi, poł nocy przemruczał, albo mu idą dolne 3 na raz - bo już dziąsełko pękło, albo brzuszek go mierzi, 2 dni kupy nie zrobił aż się boję jak dziś będzie cierpiał może uda mi się przed mlekiem wcisnąć mu ciut wody przegotowanej mój ojciec go napycha wafelkami z czekoladą i to pewnie od tego
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 05:58   #2834
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja padnę niedługo - moje dziecko zjadło dzisiaj tylko śniadanie - jajecznicę...
Ślini się, nie je, budzi z krzykiem - pewnie zęby... Ale ile dziecko może pociągnąć na niejedzeniu?
No to za jajecznicę, trzeba docenić, choć tyle
A ja dla mojego mam takie bajki co przy nich umysł wylancza, tylko oddychanie i przełykanie funkcjonujeWtedy zje tyle ile ma nalozone, choć przy pierwszej łyżce krecił głową. Mało to edukacyjne, tylko mój i tak już strasznie chudo wygląda, bo już nie szczupło, więc wole to niż nic. Wczoraj też ladnie jadł nad jeziorem jak za nim biegałam
Współczuję tobie strasznie bo wiem że matke najbardziej wykańcza to że dziecko nie chce jeśćMoże dawaj mu herbate z mięty, pobudza apetyt
Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
dziewczyny - a nie korzystacie ze snajpera? www. s n a j p e r . n e t
ja mam konto na snajperze, nawet chyba jeszcze z 2 darmowe strzały, ale jakoś z tym moim strojem udało się bez niczego, bo była pierwsza cena 9,90 a ja dałam swoją max 10 zł, a ze nikt nie licytował. Ja jestem strasznie niepewna wszystkiego co kupuję, i tutaj wychodze z założenia jak nie uceluję to widocznie nie był mi pisany

Chce któraś dziecko na kilka nocekMój skubaniec już od tygodnia sypia tylko wtedy jak my jeszcze nie śpimyMy kładziemy się spać, i się niedługo potem zaczyna. On po prostu wrzeszczy i rzuca smoczkiemdzisiaj o 4.30 padł, a ja musze najpoźniej o 6.30 wstać, to jeszcze jak na złość zasnąć nie mogłamNormalnie nie wiem co mu jest. Po takim tygodniu moje instynkty prokreacyjne równe są 0, żeby nie napisać że sporo na minusie.
Daję mu camilie na ząbkowanie, to jak pare mc temu działało, tak teraz wogle nie dziala. Polećcie coś niezawodnego na zęby.

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
A ja dziś idę na 10.40, udało mi się wykąpać i umalować bez "ogona", który jeszcze śpi, poł nocy przemruczał, albo mu idą dolne 3 na raz - bo już dziąsełko pękło, albo brzuszek go mierzi, 2 dni kupy nie zrobił aż się boję jak dziś będzie cierpiał może uda mi się przed mlekiem wcisnąć mu ciut wody przegotowanej mój ojciec go napycha wafelkami z czekoladą i to pewnie od tego
oj to nie jestem sama, troche mnie to cieszy, przepraszam

Yonka moje dwa chłopaki nie miały żadnych skutków ubocznych tego szczepienia. Erwi jak po innych miał napady płaczu przez kilka godzin, tak po tym nic nie było
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 06:03   #2835
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
No to za jajecznicę, trzeba docenić, choć tyle
A ja dla mojego mam takie bajki co przy nich umysł wylancza, tylko oddychanie i przełykanie funkcjonujeWtedy zje tyle ile ma nalozone, choć przy pierwszej łyżce krecił głową. Mało to edukacyjne, tylko mój i tak już strasznie chudo wygląda, bo już nie szczupło, więc wole to niż nic. Wczoraj też ladnie jadł nad jeziorem jak za nim biegałam
Współczuję tobie strasznie bo wiem że matke najbardziej wykańcza to że dziecko nie chce jeśćMoże dawaj mu herbate z mięty, pobudza apetyt

ja mam konto na snajperze, nawet chyba jeszcze z 2 darmowe strzały, ale jakoś z tym moim strojem udało się bez niczego, bo była pierwsza cena 9,90 a ja dałam swoją max 10 zł, a ze nikt nie licytował. Ja jestem strasznie niepewna wszystkiego co kupuję, i tutaj wychodze z założenia jak nie uceluję to widocznie nie był mi pisany

Chce któraś dziecko na kilka nocekMój skubaniec już od tygodnia sypia tylko wtedy jak my jeszcze nie śpimyMy kładziemy się spać, i się niedługo potem zaczyna. On po prostu wrzeszczy i rzuca smoczkiemdzisiaj o 4.30 padł, a ja musze najpoźniej o 6.30 wstać, to jeszcze jak na złość zasnąć nie mogłamNormalnie nie wiem co mu jest. Po takim tygodniu moje instynkty prokreacyjne równe są 0, żeby nie napisać że sporo na minusie.
Daję mu camilie na ząbkowanie, to jak pare mc temu działało, tak teraz wogle nie dziala. Polećcie coś niezawodnego na zęby.

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------


oj to nie jestem sama, troche mnie to cieszy, przepraszam

Yonka moje dwa chłopaki nie miały żadnych skutków ubocznych tego szczepienia. Erwi jak po innych miał napady płaczu przez kilka godzin, tak po tym nic nie było
nie przepraszaj, ja też się cieszę jak u którejś z was podobny problem do mojego występuje - wiem, ze nie jestem sama ale wredna małpa ze mnie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 06:18   #2836
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dzień dobry
W kwestii niejedzenia - wieczorem wcisnęłam mu jeszcze danonka mega I pół gruszki - uciekał przed wszystkim innym - żeby nie było, on prawie zawsze przed pierwszym kęsem ucieka, więc mu podstępem wciskam, ale wczoraj jak już spróbował, to uciekał jeszcze szybciej. Mleka próbowałam kiedyś przez sen i on mm nie tknie nawet na śpiąco A ja miałam go odstawiać, ale póki co chwilę się wstrzymuje, bo przynajmniej mojego trochę zje.
W każdym razie Igor je tylko jajecznice i trochę owoców. Łobuz. Niech tylko podrośnie, to sobie porozmawiamy.

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Madzia - współczuję te zęby wszystkich wykańczają. Ja daje mu 4 ml nurofenu na wieczór. Dzisiaj przyniosło to chyba skutek - spał ładnie. A może to skutek tego, że spał ze mną. Nie wiem.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 06:26   #2837
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

nurofen u mnie nie przynosi skutku miał teraz 4 dni gorączki, i cały czas nurofen dostawał, a i tak z wrzaskiem się budził. Zeby on choć jakoś tak łagodnie się przebudzał, ale on śpi, a za chwile wrzeszczy jakby go ktoś ze skóry obdzierał Pikawki nam nie wytrzymają

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Teraz się odgryzę bo idę go obudzić, bo musimy Eryka do szkoły zaprowadzić
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 07:10   #2838
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

czesc

ja juz w domku
mala mnie przytulila tak mocno na wejsciu po czym pobiegla do kotow - nie wazne hehehe.

Na blog Zosiaczka nie bede zaglądać, bo znowu będę miała pare nocy z glowy
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 07:35   #2839
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Madziwnia jakie super zdjęcia
wiecie,że gdyby nie zdjęcia to nie pamiętam już Daniela takiego a to tylko 1,5 roku jak ten czas leci....

Szkoda,że Igorek nie chce jeść,to chyba już od dłuższego czasu nie ma apetytu.....przywieź go do Danielka to będą razem jedli koleżanki córa jest niejadek a jak Daniel je to ona zawsze i śniadanko i obiad wszama.

Madzia współczuję,mi się Daniel dzisiaj o 4 obudził i wołał mama ale na szczęście to potrwało kilka minutek
za to przed snem zrobił jazdę bo dzień wcześniej gdy szedł spać a nie m ógł usnąć to go wyjęłam i zaniosłam do nas jeszcze na trochę i ten jeden raz wystarczył żeby wczoraj sceny były mam nauczkę

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
czesc

ja juz w domku
mala mnie przytulila tak mocno na wejsciu po czym pobiegla do kotow - nie wazne hehehe.
dobrze,że już w domu i lepeij się czujesz?
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 07:38   #2840
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witajcie,

JA oczywiście wyspana jestem. Nawet nie wiem kiedy wczoraj zasnęłam. U nas to TZ chodzi nie wyspany.


Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
Ladies
Siedze wlasnie w pracy i dogorywam spaaaac
druga nocka wlasnei w trakcie
a w domu Tosia z temperatura po szczepionce
nawet do 40 stopni jej dochodzi. czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki

jasno sie zaczelo robic... jak jechalam do pracy o 23:30 to tak lalo, ze sie zastanawialam czy nei stanac na srodku obwoodnicy i sie rozplakac
nie lubie jezdzic autem

my czasami wysadzamy Toske na nocnik, ale ona potrafi tak siedziec i pol godziny po czym wstaje i sika w kacie na nogi
albo posikuje kilka razy, na nocnik nei robi nic i dopiero jak jej pieluche zalozymy, to wali wszystko... chyba jeszcze za mala jest
od smoczka tez nei odzwyczajam jeszcze. lubie ja taka slodka ze smokusiem smoczki sa nowoczesne wiec o zgryz sie nei martwie

straszna gastrofaze mam na tych nocnych zmianach...

To o której Ty do pracy chodzisz? Moja też gorączkowała po tej szczepionce ale już nie pamiętam ile dni bo to było w styczniu.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:03   #2841
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

zdecydowanie lepiej, czasami cos tam zaboli w dole plecow, ale to CZASAMI ZABOLI a nie jest to bol przez ktory sie przewracam, czy nie moge schylic, czy nic przy Oliwce zrobic, takze poprawa jest zdecydowanie wielkaaaaa!!!

mloda kima, wiec posprzatalam, obiad by naszykowac a takkk mi sie nie chce...
i na bloga zajrzalam! i po co, no do cholery po co!!!!ahhhhhhhhhhhhhhhhhh
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:09   #2842
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia to co tobie wkońcu byłoi co zrobili że jest lepiej
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:14   #2843
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

na dzien dobry 2 kroplowy rozluzniajace dostalam, obie clatywaly caaaaaaaly dzien, bo raz ze musi to powoli dzialas, dwa ze ciaza ale leki ktore mialam "podobno" byly w ciazy bezpieczne.
Pozostaje mi wierzyc na slowo....
po konsultacji neurologicznej zastrzyki dostalam...aaaaleee szczypalo:P
plus 2 zastrzyki witamina B12-to dopierooo szczypalo:P
tabletki , no i standard luteina plus nystatyna.
Generalnie neurolog stwierdzil ze to jest ta rwa kulszowa, wyszlabym w piatek ale musieli zastrzyki sprowadzic bo nie bylo!!!!!!!!!!
aaaa no i po urosept to na dol do apteki musialam isc:P

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

generalnie rzecz biorac lekow jak w aptece.....ana razie przeszlo, pytanie na jak dlugo....
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:15   #2844
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia - ja też jestem ciekawa co tobie właściwie było. Bo ty chyba jednak nie kręgosłup.

O już napisałaś.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2011-09-06 o 08:16
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 08:53   #2845
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki
U nas przez cały weekend była taka piękna pogoda że wykorzystaliśmy ja na maksa, cały dzień na dworze. Mam nadzieję że wszystkie miałyście podobną pogodę i odpoczęłyście.
No i prawie zapomniałam - moja Zosia zdrowa i szaleje jak przed wirusem

A teraz spróbujemy nadrobić zaległości.
To dobrze
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
cd
Boże moje maleństwo.Wczoraj dorwałam telefon mojej siostry i tam mnóstwo zdjęć Ninki malusińkiej ,których ja nie mam i poryczałam sięRany jak ja bym ją chciała od nowa taką maciupcią.
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja tez kojarzę wszystkie, ale...... gdzie moja mała??

właśnie pamiętacie JoannM?? ona też miała z tz nieciekawie czasem myślę co u niej i małej



Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Pamiętam Joasię - ona też panienka. A jej TZ to faktycznie taki wygodnicki i nic jej nie pomagał. Ciekawę czy im sie ułożyło.

.
Ja mam regularny kontakt z Asią.Co do jej sytuacji to tutaj nie będę pisała-w klubie
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witajcie,

JA oczywiście wyspana jestem. Nawet nie wiem kiedy wczoraj zasnęłam. U nas to TZ chodzi nie wyspany.





.
Ja też zawsze jestem wyspana

Ale piękną wczoraj Nince kurtke kupiłamCieszę się jak Bao i Gusinek z kombinezonu

Coś wam jeszcze miałam napisać,ale skleroza

Tak w ogóle to witam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:33   #2846
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

czytałyście.. świetne akcje!! http://www.domore.pl/beta/view/main
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:47   #2847
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
a w domu Tosia z temperatura po szczepionce
nawet do 40 stopni jej dochodzi. czy Wasze maluchy tez po tej odra-swinka-rozyczka dlugo goraczkowaly? juz 3 dzien za nami
i chyba do tego ida zeby, bo dlubie paluszkami w buzi. to juz 5ki
yoonka- nie strasz, właśnie przed godzina zaszczepiłam córkę i zostawiłam z babcią, która chyba przeczuwa co się ma na rzeczy i spytała- a nie można tak dziecka szczepić w piątek ( maluch odchorowałby w weekend przy rodzicach)?

Myślę, że jak temperatura trzyma trzeci dzień to raczej od zębów - nam w wakacje szły trzy trójki jednocześnie - gorączka trwała całe osiem dni i nocyŻyczę więc, żeby u Was było krócej bo było baaardzo ciężko.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ja mam konto na snajperze, nawet chyba jeszcze z 2 darmowe strzały, ale jakoś z tym moim strojem udało się bez niczego, bo była pierwsza cena 9,90 a ja dałam swoją max 10 zł, a ze nikt nie licytował. Ja jestem strasznie niepewna wszystkiego co kupuję, i tutaj wychodze z założenia jak nie uceluję to widocznie nie był mi pisany

Chce któraś dziecko na kilka nocekMój skubaniec już od tygodnia sypia tylko wtedy jak my jeszcze nie śpimyMy kładziemy się spać, i się niedługo potem zaczyna. On po prostu wrzeszczy i rzuca smoczkiemdzisiaj o 4.30 padł, a ja musze najpoźniej o 6.30 wstać, to jeszcze jak na złość zasnąć nie mogłamNormalnie nie wiem co mu jest. Po takim tygodniu moje instynkty prokreacyjne równe są 0, żeby nie napisać że sporo na minusie.
Daję mu camilie na ząbkowanie, to jak pare mc temu działało, tak teraz wogle nie dziala. Polećcie coś niezawodnego na zęby.
pl_madzia - co miesiąc na snajperze dostaje sie ileś tam kolejnych strzałów gratis. Mnie wytarcza, przynajmniej w pracy nie siedze na all, tylko czasem na wizażu, a snajper robi swoje

Ola zachowuje się tak samo od jakiś dwóch/ trzech tygodni. Chodzimy niewyspani, w nocy bywa, że się przez to kłócimy. ola budzi się juz koło północy i się drze Jedyne, co ją uspokaja to cycek w buzi
Bujanie za dupkę nie działa, noszenie też, głaskanie po główce także. Cała się napina i wydziera... Do rana "śpi" już między nami. nie opiszę jak wyglądają moje cycki

ktoś przygarnie moje dziecię, na jedna nockę ?
CHCĘ SIĘ WYSPAĆ!!!

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
nurofen u mnie nie przynosi skutku miał teraz 4 dni gorączki, i cały czas nurofen dostawał, a i tak z wrzaskiem się budził. Zeby on choć jakoś tak łagodnie się przebudzał, ale on śpi, a za chwile wrzeszczy jakby go ktoś ze skóry obdzierał Pikawki nam nie wytrzymają
a może paracetamol w czopkach? Działa szybko i jest skuteczny. Tylko, jak wczoraj pisałam, Ola długo potem bała się każdej zmainy pieluchy.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Moja też gorączkowała po tej szczepionce ale już nie pamiętam ile dni bo to było w styczniu.
P0P - nie załamuj mnie, ja nie chcę gorączki.

pocieszające jest, że kolejne szczepienie w wieku 5 lat - tak mi dziś powiedziła nasza pediatra
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:54   #2848
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ana - to idę do klubu poczytać

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Ana- nic nie napisałaś

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Dusiaczku - A to TZ pracuje że z Olą babcia siedzi
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:10   #2849
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziewczyny!!!! Własnie sprzedałam kombinezon wójcik z zeszłego roku który kupiłam tez uzywany za 170 zł
ale Michalina tylko w wózku go miała bo nie chodziła wiec jest nadal w stanie idelanym jak nowy... a kupiłam go za 169 zł!
no dla mnie to zbawienie.. bo wypłata dopiero 10tego.. a kasy juz brak
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:41   #2850
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Pop idę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.