1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wakacje. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 09:25   #391
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

A ja popijam właśnie drugą zieloną herbatę i nawet mi smakuje .
Powiedzcie czy jest jakiś limit na zieloną herbatę czy można pic ją do woli?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:43   #392
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
A ja popijam właśnie drugą zieloną herbatę i nawet mi smakuje .
Powiedzcie czy jest jakiś limit na zieloną herbatę czy można pic ją do woli?
Do woli To jest w niej najlepsze
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:47   #393
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
O tak, zawsze jak zaczynam się odchudzać kupuję sobie jakiś ładny notesik zawszę zapisuję godzinę, miejsce, w którym coś jem, emocje (np. smutna, wesoła), głód w skali od 1 do 5 no i oczywiście posiłek. Naprawdę mi to pomaga. Po pewnym czasie wychwytuję swoje złe nawyki żywieniowe, np. że jem jak jestem smutna, albo jak nudzę się w domu wieczorem, mimo że jestem najedzona i staram się to zmienić. W dodatku jeśli mam ochotę coś podjeść i pomyślę sobie, że muszę to zapisać to odechciewa mi się jedzenia

BeeAnn super pomysł, też tak zrobię


Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
A ja popijam właśnie drugą zieloną herbatę i nawet mi smakuje .
Powiedzcie czy jest jakiś limit na zieloną herbatę czy można pic ją do woli?
Marta nie spotkałam się nigdy z żadnymi ograniczeniami na temat zielonej herbaty


Dzień dobry wszystkim i miłego dnia

właśnie sobie pomyślałam że godzina zero się zbliża a ja wczoraj pojadałam ostatnie kawałki ciasta

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2008-12-30 o 09:48
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:50   #394
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Do woli To jest w niej najlepsze
O to super , mam nadzieję że tej z dodatkami też, bo mam zaparzony dzbanek zielonej z miodem i cytryną
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 09:56   #395
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

sylwia18 - coś wspominałaś wczoraj o pierwszych urodzinach bez tortu. Odchodząc od tematu chciałam życzyć Ci wszystkiego naj, wytrwałości w odchudzaniu i wymarzonej figury na wakacje, a nawet wcześniej, no i oczywiście utrzymania jej

Właśnie piję zieloną herbatę z opuncją figową. Pycha
BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:13   #396
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
sylwia18 - coś wspominałaś wczoraj o pierwszych urodzinach bez tortu. Odchodząc od tematu chciałam życzyć Ci wszystkiego naj, wytrwałości w odchudzaniu i wymarzonej figury na wakacje, a nawet wcześniej, no i oczywiście utrzymania jej

Podłączam się do życzeń urodzinowych . Sylwia18 sto lat i osiągnięcia upragnionej wagi

BeeAnn muszę spróbowac tej herbatki z opuncją figową
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:18   #397
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Witam dziewczyny

Cięzko nad wami nadązyć :P Zieloną herbatkę też dopiszę do swojej listy zakupów, czasami ja pije ale szczerze mówiac to rzadko, jak narazie codziennie po 1,5 l wody niegazowanej jupiiii ćwiczeń O od 1 zaczynam: moj plan to skakanka 15min w ramach rozgrzewki a pozniej wszystkie 8minut wiec plan na około godzinnke dziennie, cwiczyc mam zamiar 5 razy w tygodniu zobaczymy moze cos jeszcze do tego dołoże narazie zależy mi na tym aby ZACZĄĆ sie ruszać bo ciężko o mobilizacje Jesli chodzi o dietkę to bez obżarstwa, normalnie troszkę zakazanych produktów ale nad wszystkim pracuje Dziś mierzenie ;/ zobaczymy jak to bedzie
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 10:19   #398
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Podłączam się do życzeń urodzinowych . Sylwia18 sto lat i osiągnięcia upragnionej wagi

BeeAnn muszę spróbowac tej herbatki z opuncją figową

Sylwia18 ja również życzę Ci dużo szczęścia i naj naj samego i radości z dotarcia do upragnionej wagi



Marta polecam Ci ta opuncjową, jest na prawdę świetna w smaku
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:28   #399
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

BeeAnn, Marta301 i Favianna dziękuję Wam bardzo, kochane jesteście Stara już jestem 21 lat...czas zabrać się za siebie porządnie raz i na zawsze, bez kolejnego tycia i zrzucania wagi
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...

Edytowane przez sylwia18
Czas edycji: 2008-12-30 o 10:30
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:30   #400
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

dziewczyny, ile Wy tu piszecie
SimplyDivine, 100 kcal to nie jest raczej dobry pomysł, oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, od tego odejmij 300 kcal, powinno wystarczyć, sporo będziesz się ruszać, a to też zwiększa ujemny bilans , nie musisz tak rygorystycznie skreślać ziemniaków i chleba, te pierwsze ogranicz np do 2-3 małych 3 razy w tygodniu na obiad, a chleb zastąp pełnoziarnistym, ten chrupki jest do... i zazdroszczę Nintendo Wii Fit
marta301, najlepiej właśnie zacząć od teraz, już, bo tak od poniedziałku, od 1, od nowego roku, to różnie wychodzi dlatego ja również zaczynam od teraz

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
O tak, zawsze jak zaczynam się odchudzać kupuję sobie jakiś ładny notesik zawszę zapisuję godzinę, miejsce, w którym coś jem, emocje (np. smutna, wesoła), głód w skali od 1 do 5 no i oczywiście posiłek. Naprawdę mi to pomaga. Po pewnym czasie wychwytuję swoje złe nawyki żywieniowe, np. że jem jak jestem smutna, albo jak nudzę się w domu wieczorem, mimo że jestem najedzona i staram się to zmienić. W dodatku jeśli mam ochotę coś podjeść i pomyślę sobie, że muszę to zapisać to odechciewa mi się jedzenia
ja bym nie miała cierpliwości... podziwiam
Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
A ja popijam właśnie drugą zieloną herbatę i nawet mi smakuje .
Powiedzcie czy jest jakiś limit na zieloną herbatę czy można pic ją do woli?
pij na zdrowie
sylwia18, też się dołączam do życzeń, wszystkiego najlepszego
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2008-12-30 o 10:31
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:43   #401
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Stara już jestem 21 lat...
Chciałabym byc taka stara
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 10:46   #402
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Dziewczyny, piszecie tak dużo, że ledwo nadążam z czytaniem

Od siebie napiszę, że również rozplanowałam sobie wszystko, jednak wiem, że w moim przypadku spisywanie swoich jadłospisów nie wypali (kiedyś praktykowałam, ale po chwili stałam się na to zbyt leniwa), jednak będę trzymała się paru zasad, a mianowicie:
Wykluczam: cukier (tj. wszelkie słodzone produkty), mocno przetworzone produkty, smażeniny, fast foody, sól, kawę, alkohol, białą mąkę, nie łączę cukrów prostych/dwu z tłuszczem, białek z ww. Piję świeże soki (codziennie), kolacja najpóźniej 3h przed snem(kolacje jem zwykle białkowe, śniadania węglowodanowe, podwieczorki białkowo-tłuszczowe, a obiady raz węglowodanowe, a raz białkowe-zależy na co mam ochotę), do każdego posiłku surowe warzywo(owoc). Oczywiście sporo się ruszam, jak zwykle 5x w tygodniu.
Kiedyś byłam na takiej zdrowej diecie, czułam się fantastycznie, lekko i zdrowo Poprawiła mi się cera itd. itd. Teraz moim celem jest poprawienie kondycji skóry, kondycji fizycznej, zlikwidowanie pojawiającego się cellulitu, poprawienie samopoczucia, zlikwidowanie problemów trawiennych.
Powodzenia!

sylwia18- Najlepszego!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:47   #403
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Sylwia18 - Zdrowia szczęścia i słodyczy bravvurka Tobie życzy

Już wiem czemu wczoraj miałam ochotę na słodkie, zjawił się @ Od razu mam inny brzuch
Kupiłam dziś miarę do mierzenia Tę herbatę bastek już piłam Teraz mam jakąś biedronkową - ekspresową. W szafie mam jeszcze z bio-active
Musze uaktualnić tabelkę.
1 stycznia uzupełniam tabelkę
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:49   #404
tysiuniax33
Raczkowanie
 
Avatar tysiuniax33
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: prosto z serca ;d
Wiadomości: 309
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Można się jescze dolączyc?
tysiuniax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 10:53   #405
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez tysiuniax33 Pokaż wiadomość
Można się jescze dolączyc?
Jasne , im nas więcej tym lepiej .
Skrobnij coś o swoich celach i jak chcesz dietowac
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg

Edytowane przez marta301
Czas edycji: 2008-12-30 o 10:56
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:03   #406
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez tysiuniax33 Pokaż wiadomość
Można się jescze dolączyc?
witamy
garden_d, piszesz , że wykluczasz białą mąkę, używasz w zamian razowej? bo ja na taką poluje od pół roku... nie wiecie, gdzie mogę taką znaleźć? u siebie w miasteczku,to raczej nie, nie ma żadnych sklepów ze zdrową żywnością, chyba, że w jakimśsklepie przy piekarni, ale może w hipermarketach, szukałam na działąch ze zdrową żywności i nie ma
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:07   #407
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
używasz w zamian razowej? bo ja na taką poluje od pół roku... nie wiecie, gdzie mogę taką znaleźć? u siebie w miasteczku,to raczej nie, nie ma żadnych sklepów ze zdrową żywnością, chyba, że w jakimśsklepie przy piekarni, ale może w hipermarketach, szukałam na działąch ze zdrową żywności i nie ma
na pewno jest na all
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:17   #408
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
na pewno jest na all
nie przyszło mi jakoś do głowy szukanie przez internet
ale rzeczywiście, jest http://www.allegro.pl/item512983795_...o_z_mlyna.html http://www.allegro.pl/item512983961_...o_z_mlyna.html
chyba sobie zamówię
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:24   #409
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Na tym allegro można naprawdę wszystko znaleźć
idę sobie zaraz coś zjeść
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 11:25   #410
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
nie przyszło mi jakoś do głowy szukanie przez internet
ale rzeczywiście, jest http://www.allegro.pl/item512983795_...o_z_mlyna.html http://www.allegro.pl/item512983961_...o_z_mlyna.html
chyba sobie zamówię

tania nie jest do tego jeszcze koszt przesyłki , ale jak nie ma alternatywy...
i od razu przepis na chlebek , może i ja się skuszę
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:30   #411
karolla2483
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 31
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Czesc Kobitki,
Wlasnie odebralam wyniki krwi, i dowiedzialam sie ze nie jestem w ciazy, wiec oznacza to ostre zabranie sie za siebie od Nowego Roku razem z Wami
karolla2483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:37   #412
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

mój post będzie długaśny, ale tyle napisałyście, że nie mogłam się powstrzymać :P

Cytat:
Napisane przez karolka1982 Pokaż wiadomość
Dieta 1000 kcal to troszkę za mało. Każda dieta spowalnia metabolizm, a Ty chcesz zbyt drastycznie obciąć kcal. Spróbuj najpierw zejść do 1500 i obserwować swój organizm powiedzmy przez tydzień. Jeśli waga/obwody/wygląd skóry drgnie w dół to nie ma powodu, żeby dalej ciąć kcal. Dobra dieta to taka, która w jak najmniejszym stopniu obciąża organizm i z której łatwo wyjść. Przy 1000 kcal bardzo trudno dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a wierz mi ładna sylwetka to zbyt duża cena za totalne zruinowanie zdrowia. Twój plan wygląda naprawdę fajnie-planujesz sporo ruchu, który jest niezbędny do ładnego chudnięcia, ale musisz przy tym jeść... mniej, ale jeść... a nie głodować!

Druga sprawa to ziemniaki i chleb. Ani jedno, ani drugie nie tuczy. W niewielkich ilościach możesz, a nawet powinno się je jeść. Oczywistym jest, że powinnaś postawić na pełnoziarnisty chleb i raczej na kasze i ryż brązowy, ale całkowite odstawienie produktów (wierz mi od chleba i ziemniaków się zaczyna) sprawia, że dieta staje się uciążliwa i trudno na niej wytrzymać.



Świetny pomysł! I najlepiej wszystkie grzechy wyróżnić innym kolorem. Będą biły po oczach i jednocześnie choć trochę powstrzymywały przed dalszym grzeszeniem! Chyba też się na coś takiego zdecyduję.
1000 może być za mało, będzie się sennym, a gdzie jeszcze energia na ćwiczenia!
ale 30kg w 24tygodnie jest do zrobienia i przy ładnym wychodzeniu i łagodnym do utrzymania

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
O tak, zawsze jak zaczynam się odchudzać kupuję sobie jakiś ładny notesik zawszę zapisuję godzinę, miejsce, w którym coś jem, emocje (np. smutna, wesoła), głód w skali od 1 do 5 no i oczywiście posiłek. Naprawdę mi to pomaga. Po pewnym czasie wychwytuję swoje złe nawyki żywieniowe, np. że jem jak jestem smutna, albo jak nudzę się w domu wieczorem, mimo że jestem najedzona i staram się to zmienić. W dodatku jeśli mam ochotę coś podjeść i pomyślę sobie, że muszę to zapisać to odechciewa mi się jedzenia
Notes... już mam od dawna ale chyba sobie kupie jakiś ładny i drogi, żeby mnie motywował bo zwykłego zeszytu nie szkoda na grzechy

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
O to super , mam nadzieję że tej z dodatkami też, bo mam zaparzony dzbanek zielonej z miodem i cytryną
z dodatkiem miodu bym uważała, herbata traci część swoich właściwości jeżeli dodajemy do niej np.miód [cukier]

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie tak dużo, że ledwo nadążam z czytaniem

Od siebie napiszę, że również rozplanowałam sobie wszystko, jednak wiem, że w moim przypadku spisywanie swoich jadłospisów nie wypali (kiedyś praktykowałam, ale po chwili stałam się na to zbyt leniwa), jednak będę trzymała się paru zasad, a mianowicie:
Wykluczam: cukier (tj. wszelkie słodzone produkty), mocno przetworzone produkty, smażeniny, fast foody, sól, kawę, alkohol, białą mąkę, nie łączę cukrów prostych/dwu z tłuszczem, białek z ww. Piję świeże soki (codziennie), kolacja najpóźniej 3h przed snem(kolacje jem zwykle białkowe, śniadania węglowodanowe, podwieczorki białkowo-tłuszczowe, a obiady raz węglowodanowe, a raz białkowe-zależy na co mam ochotę), do każdego posiłku surowe warzywo(owoc). Oczywiście sporo się ruszam, jak zwykle 5x w tygodniu.
Kiedyś byłam na takiej zdrowej diecie, czułam się fantastycznie, lekko i zdrowo Poprawiła mi się cera itd. itd. Teraz moim celem jest poprawienie kondycji skóry, kondycji fizycznej, zlikwidowanie pojawiającego się cellulitu, poprawienie samopoczucia, zlikwidowanie problemów trawiennych.
Powodzenia!

sylwia18- Najlepszego!
o tak, właśnie to przede wszystkim jest moim celem przy zmianie nawyków od nowego roku!

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Sylwia18 - Zdrowia szczęścia i słodyczy bravvurka Tobie życzy

Już wiem czemu wczoraj miałam ochotę na słodkie, zjawił się @ Od razu mam inny brzuch
Kupiłam dziś miarę do mierzenia Tę herbatę bastek już piłam Teraz mam jakąś biedronkową - ekspresową. W szafie mam jeszcze z bio-active
Musze uaktualnić tabelkę.
1 stycznia uzupełniam tabelkę
Proszę się nie wykręcać @ udowodniono naukowo, że wcale jedno z drugim się nie łączy

Cytat:
Napisane przez tysiuniax33 Pokaż wiadomość
Można się jescze dolączyc?
oczywiście

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Jasne , im nas więcej tym lepiej .
Skrobnij coś o swoich celach i jak chcesz dietowac


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
witamy
garden_d, piszesz , że wykluczasz białą mąkę, używasz w zamian razowej? bo ja na taką poluje od pół roku... nie wiecie, gdzie mogę taką znaleźć? u siebie w miasteczku,to raczej nie, nie ma żadnych sklepów ze zdrową żywnością, chyba, że w jakimśsklepie przy piekarni, ale może w hipermarketach, szukałam na działąch ze zdrową żywności i nie ma
ja używam razowej z supermarketu, uwielbiam razowe omlety

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
na pewno jest na all
Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
nie przyszło mi jakoś do głowy szukanie przez internet
ale rzeczywiście, jest http://www.allegro.pl/item512983795_...o_z_mlyna.html http://www.allegro.pl/item512983961_...o_z_mlyna.html
chyba sobie zamówię
z allegro nie kupowałabym takich produktów, nigdy nie wiadomo...


jestem dopiero po śniadaniu wstałam o 12... tak to jest w przerwach szkolnych, już niedługo się to zmieni, będę rano wstawać by poćwiczyć

na śniadanko była owsianka na wodzie z niedużym jabłkiem, garścią orzechów i 1,5łyżki stołowej serka wiejskiego, pychota

Miłego dnia i owocnych przygotowań
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:43   #413
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
na śniadanko była owsianka na wodzie z niedużym jabłkiem, garścią orzechów i 1,5łyżki stołowej serka wiejskiego, pychota
owsianka na wodzie?!?
jak to smakuje? da się jeść? możesz napisać przepis?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:44   #414
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość

ja używam razowej z supermarketu, uwielbiam razowe omlety

z allegro nie kupowałabym takich produktów, nigdy nie wiadomo...
z jakiego supermarketu? bo albo ja jestem jakaś nie tego, albo w żadnym realu, tesco, geancie (jak to się odmienia... ), lidlu nie ma jej
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:53   #415
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
z jakiego supermarketu? bo albo ja jestem jakaś nie tego, albo w żadnym realu, tesco, geancie (jak to się odmienia... ), lidlu nie ma jej
musisz bardzo dokładnie poszukać u siebie czasem są tylko dwie lub trzy paczuszki i znaleźć je pomiędzy innymi mąkami to naprawdę sztuka

osobiście polecam mąkę typ 1850 graham
ale razowa typ 2000 też jest OK

najlepsze są placki z jabłkiem albo gruszką na śniadanie z tej właśnie mąki
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:53   #416
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość

Proszę się nie wykręcać @ udowodniono naukowo, że wcale jedno z drugim się nie łączy
Ale co sie jedno z drugim nie łączy? @ ze słodkim czy @ i brzuch? Bo nie wiem do czego to przypiąć
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:03   #417
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
z dodatkiem miodu bym uważała, herbata traci część swoich właściwości jeżeli dodajemy do niej np.miód [cukier]
a, to dziękuję za informację

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
najlepsze są placki z jabłkiem albo gruszką na śniadanie z tej właśnie mąki
poproszę koniecznie o przepis żebym mogła wypróbowac
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:09   #418
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
owsianka na wodzie?!?
jak to smakuje? da się jeść? możesz napisać przepis?
gotuje sobie wode w czajniku na zieloną herbatkę jak się zagotuje to do małego garnuszka przelewam odpowiednik ok.pół szklanki, później stawiam to na gaz, wsypuję 2 stołowe łyżki płatków, mieszam, pilnuje, bo lubi wykipieć, jak widzę, że woda zmętniała i zrobiła się taka papka to wyłączam, dodaję pokrojone jabłko, orzeszki i 1.5 łyżki serka wiejskiego dzięki jabłku jest słodkie dzięki innym dodatkom wartościowe, połączone są węglowodany z tłuszczem, ale przy śniadaniu to nie jest wielki grzech

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
z jakiego supermarketu? bo albo ja jestem jakaś nie tego, albo w żadnym realu, tesco, geancie (jak to się odmienia... ), lidlu nie ma jej
ja kupowałam w tesco, dużo jest różnych mąk, tortowe, pszenne itp, ja kupiłam zwykłą żytnią, nawet nie graham, nie pamiętam jakiego producenta, bo mam przesypaną do pojemnika

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Ale co sie jedno z drugim nie łączy? @ ze słodkim czy @ i brzuch? Bo nie wiem do czego to przypiąć
@ ze słodkim się nie łączy ale brzuch z @ jak najbardziej wiem z doświadzenia

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
a, to dziękuję za informację
Nie ma za co
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:20   #419
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

nikki tylko 2 łyżki bardzo małe jadasz sniadanie przeciez takie sniadanie ma ile ok 200 kcal nie za mało ?

ja juz prawie zdrowa tylko katar i kaszel mnei jeszcze meczy
ja dzisiaj na sniadanie zjadlam jajecznice z duzo iloscia cebuli , pomidora i pory - mam kupiła sobie takie urzadzenie gdzie sie wkłada warzywo zamyka i posiekane i mama sie dzisiaj tym bawiła i jak zaczeła mi kroic to myslałąm ze nie skonczy
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 12:34   #420
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
nikki tylko 2 łyżki bardzo małe jadasz sniadanie przeciez takie sniadanie ma ile ok 200 kcal nie za mało ?

ja juz prawie zdrowa tylko katar i kaszel mnei jeszcze meczy
ja dzisiaj na sniadanie zjadlam jajecznice z duzo iloscia cebuli , pomidora i pory - mam kupiła sobie takie urzadzenie gdzie sie wkłada warzywo zamyka i posiekane i mama sie dzisiaj tym bawiła i jak zaczeła mi kroic to myslałąm ze nie skonczy
małe? wydaje mi się, że duże objętościowo przynajmniej, jabłko, serek i płatki zajmują trochę miejsca
zdrowiej Aniu, zdrowiej! fajne takie urządzenie

Wracając do a6w... pozwolę sobie przytoczyć post pewnej wizażanki, w związku, z którym zamierzam oprócz szóstki robić 8 minutówkę abs i rozciągać się poza innymi ćwiczeniami oczywiście
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1875
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.