Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 09:17   #1741
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Yyyyy...nie wiem Ale dużo i ciągle mi mało
To się musisz zapisać do kolczykoholiczek.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Rozmiar z kalkulatora jest wyjściowym, niestety, ale często polskie firmy (a rozumiem, że o takich mowa) mają swoją własną rozmiarówkę
Muszę sobie pokopiować Twoje posty. Krótko zwięźle i na temat. I muszę też się wreszcie przymierzyć do polskich sklepów bo jak na razie chodzę w 2 brytyjczykach i już się zaczynają rozpadać.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Hosenko, ja nawet nie wiem co dokłądnie jest w linku który mam w podpisie. Zapisałam to sobie tutaj żeby mi nie "uciekło" do przejrzenia w wolnej chwili i jesczez tego nie zrobiłam.

Mam podobne wymiary do Twoich, całe życie nosiłam 75 B a teraz 70 DD lub 70 E.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 10:05   #1742
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Też sprawdziłam swoje wymiary na stronie z podpisu Koshatki- mam 75cm pod biustem przy maksymalnym wydechu a w biuście 87 i wyszło mi 65 DD lub 65E(pl)
Ale patrzac na staniki w tym rozmiarze na all. to jakieś duże te miski mi się wydają...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 10:10   #1743
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Też sprawdziłam swoje wymiary na stronie z podpisu Koshatki- mam 75cm pod biustem przy maksymalnym wydechu a w biuście 87 i wyszło mi 65 DD lub 65E(pl)
Ale patrzac na staniki w tym rozmiarze na all. to jakieś duże te miski mi się wydają...
Mi przy 76,5 cm pod biustem i 89 cm w biuście wyszło 70C.

Piersi naprawdę mi urosły Wygrzebałam stanik, który mam z wymiany, miseczka C i jest dobry, a był za duży

Wygrałam 3 licytacje staników 70C - poeksperymentuje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 10:41   #1744
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Znalazłam na all taką tabelę i 65DD ma 86,5 w biuście a 70c tyle samo.Więc to tylko kwestia obwodu- dlatego u mnie dobrze leży 70C, jeszcze nie miałam 65.
Przez Was nabrałam ochoty na nowe staniki, tym bardziej, że znalazłam śliczne na All.
Czyżby mania kosmetyczna na chwilę ucichła?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

ja mam ten Esotiq i jest super! Dałam za niego 20zł nad morzem
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 10:47   #1745
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Czyżby mania kosmetyczna na chwilę ucichła?
U mnie tak ale za to mam teraz manię torebkową i na ubrania
Jak poczytałam Was ile macie żeli, to ze mną nie jest źle. W sumie mam 2 w użyciu i 5 w zapasach. Poza tym reszta w użyciu. Ale jak mnie kusi, żeby kupić jakiś Palmolive, najlepiej migdałowy. I balsam kasztanowy i karotenowy Bielendy. Nie dam się
Mam boskie masełko Doe pro age i pomarańczę Eveline morduję i to ma mi starczyć na ten miesiąc.

Widziałyście już nową serię Elseve:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=126
Skusiłabym się na szampon i maseczkę, bardzo dobrze mi służy ich seria z cementem.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2009-12-01 o 10:55
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 11:34   #1746
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To się musisz zapisać do kolczykoholiczek.
Hehe, chyba tak

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Widziałyście już nową serię Elseve:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=126
Skusiłabym się na szampon i maseczkę, bardzo dobrze mi służy ich seria z cementem.

Ja nie wiem czy się skuszę, bo Elseve tak średnio pasuje moim włosom. Poczekam na jakieś opinie najpierw

Widzę, że stanikomania się zaczęła na dobre. Ja kiedyś też robiłam te pomiary i wyszło mi 65 D czy coś koło tego, ale nie byłam nigdzie mierzyć cycników i w końcu dałam sobie spokój.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 12:31   #1747
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dzięki, to jeszcze zapytam o jedno- cyz można ją dostać jeszcze?
najwczesniej w sobotę będe w TBSie- siostra się napaliła na krem na noc teatree na wypryski
ja kupowałam jakoś w wakacje, jak były duże obniżki i chyba to była seria wycofywana, tak samo jak migdał - przynajmniej od tamtej pory ich nie widziałam.. potem żałowałam, że nie kupiłam olejku marakujowego w sprayu
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
3 masełka za taką cenę to chyba nie jest dużo.
w sumie nie, ale razem to tylko 150ml, a dokładając 5 zł ma się normalne - 200ml (z tym, że jeden zapach może się znudzić )
no ale ze zniżką -25% myślę, że się opłaca i ten pojemniczek jest całkiem ładny
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 13:10   #1748
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
U mnie tak ale za to mam teraz manię torebkową i na ubrania

Mam boskie masełko Doe pro age i pomarańczę Eveline morduję i to ma mi starczyć na ten miesiąc.

Widziałyście już nową serię Elseve:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=126
Skusiłabym się na szampon i maseczkę, bardzo dobrze mi służy ich seria z cementem.
Ja też teraz zaczęłam sie interesować ciuszkami- muszę sobie kupić czarny stanik na sylwestra i bolerko- już widziałam śliczne w sklepie- i tylko 40zl kosztowalo. Kupię sobie jak zarobie z Avonu, bo mam troszkę zamówień A torebkę dostałam już od rodziców na Mikołaja-tzn sama sobie kupiłam
Cieszę się, że jesteś zadowolona z masła Dove
Widzialam tą serię Elseeve w reklamie tv, ale mi te wszelkie serie naprawcze obciążają włosy (oprócz profesjonalnej welli SP 1.2)
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:56   #1749
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Przyszly moje lakiery Nubar i Zoya ( w tydzień niecały z USA). na razie zrobiłam test lakieru Nubar Indigo Illusion. 2 warstwy dają super kolor, druga warstwa jest całkiem sucha bez wysuszacza w kilka chwil. A kolor - zgaszony zielony mieniący się na różowo.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:19   #1750
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ufff, ale się namierzyłam staników

Z Atlantica znalazłam 70C ale był za mały - miałam buły pod pachami i góra piersi lekko wystawała (obawiam się wic, czy te 3 staniki z Allegro 70C nie będą też za małe ).
Za to super się czułam i wyglądałam w 75C (mój "stary" rozmiar - w pewnym momencie zaczełam kupować 75B, bo w C miałam luz , teraz znowu musze mieć 75C) - wypatrzyłam sobie czarny zapinany z przodu w Reserved, a kupiłam brązowy Esotiq (w promocji -30%, promocja co prawda od jutra, ale pan już mi polczył taniej).

Wróciłam do domu i 1 stanik od razu poszedł do kosza, a 1 dałam mamie.

Masło Dove też jest na mojej liście - ale dopiero po Nowym Roku, gdy zejdę choć trochę z mazideł do ciała

Luskap: w Naturze są balsamy AA w promocji za 8,99 (wtedy co chciałas kupić, były za 9,99). Mam nadzieję, że się nie skusisz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-12-01 o 14:22
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:25   #1751
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
j
w sumie nie, ale razem to tylko 150ml, a dokładając 5 zł ma się normalne - 200ml (z tym, że jeden zapach może się znudzić )
no ale ze zniżką -25% myślę, że się opłaca i ten pojemniczek jest całkiem ładny
No właśnie to jeden z argumentów przekonujących mnie zakupu 3 małych masełek
Do tej pory miałam tylko jedno pełnowymiarowe o zapachu granatu i choć je lubiłam bardzo to pod koniec zapach już trochę mi się znudził
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 16:29   #1752
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Wreszcie mam czas żeby troszkę posiedzeć przy komputerze - jutro nie ma najgorszych zajęć w całym tygodniu, a 3 dzisiejsze rzeczy do zaliczenia chyba były na plus, więc trochę relaksu mi się należy.

Hosenko, nie kuś tymi balsamami AA Mam ochotę na malinowy.. Kiedyś go już miałam i chętnie wróciłabym ze względu na zapach.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 19:16   #1753
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ufff, ale się namierzyłam staników

Z Atlantica znalazłam 70C ale był za mały - miałam buły pod pachami i góra piersi lekko wystawała (obawiam się wic, czy te 3 staniki z Allegro 70C nie będą też za małe ).
Za to super się czułam i wyglądałam w 75C (mój "stary" rozmiar - w pewnym momencie zaczełam kupować 75B, bo w C miałam luz , teraz znowu musze mieć 75C) - wypatrzyłam sobie czarny zapinany z przodu w Reserved, a kupiłam brązowy Esotiq (w promocji -30%, promocja co prawda od jutra, ale pan już mi polczył taniej).
Mówiłam, że 70C będzie za mały. Dlaczego laski mają taką fobię literkową?
Zamiast brać 75C, trzeba było wziąć 70 z odpowiednio większą miską- np. 70D/70E, zależy od modeli, firmy itd.
Sprawdź sobie do ilu go rozciągniesz już teraz, bo musiałaby być to super ściśliwa 75, żeby była odpowiednio ścisła. Najpewniej nie jest

Ps. Luskap, patrzyłaś na złą tabelę- tzn. na tabelę brytyjczyków, która nie odnosi się do polskiej rozmiarówki. U nich skok o miskę to 2,5cm, u nas nie ma połówek.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-12-01 o 19:18
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:27   #1754
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Obejrzeliśmy dziś z TZtem nowe odcinki Dextera, Californication i Galerianki. ale maraton.
Potem uczył mnie jeździć samochodem(tzn jeździć prosto to ok, ale dziś ciągle ruszałam i hamowałam i trochę parkowałam, no i mój problem polega na tym, że za wcześnie puszczam sprzęgło no i nie umiem zbytnio wykręcać do tyłu)Ale TZta samochód jest taki głupi do nauki, bo bardzo zrywny i milimetr się naciśnie gaz i wyrywa do przodu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap: w Naturze są balsamy AA w promocji za 8,99 (wtedy co chciałas kupić, były za 9,99). Mam nadzieję, że się nie skusisz
W naturze chyba nie bo mam gazetkę, ale widialam w tej cenie w nowej gazetce rossmana. Na szczęście w nim bywam tylko kilka razy do roku, więc mnie sporo omija (ostatnio był słoń Kenzo 50ml za 99zł)

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ps. Luskap, patrzyłaś na złą tabelę- tzn. na tabelę brytyjczyków, która nie odnosi się do polskiej rozmiarówki. U nich skok o miskę to 2,5cm, u nas nie ma połówek.
Tak, pewnie tak, tylko chodziło mi bardziej o to, że 65 DD niewiele się różni od 70C
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 05:00   #1755
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

65DD będzie miało węższe fiszbiny, głębszą miskę (choć objętościowo niczym się różnić nie będzie od przeliczonego rozmiaru w obwodzie 70), no i stabilniejszy obwód
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 07:08   #1756
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej A co tutaj takie pustki?
Ja coś źle w nocy spałam. Wieczorem wzięłam Gripex, bo moja mama jest chora i mnie też wieczorem lekko zaczęło łamać. Obudziłam się w nocy i pamiętam, że chciałam się obrócić z boku na brzuch, ale nie mogłam, bo strasznie mnie brzuch bolał w dolnej części Rano za to wstałam normalnie, ale czuję jakby mnie coś tam pobolewało (na pewno to nie jajniki, tylko jakby znów w jelitach coś ).

Prawie udało mi się wczoraj wykończyć żel pod prysznic i masło do ciała. Mam nadzieję, że dziś lub jutro polecą oba do kosza, bo pewnie w przyszłym tygodniu przyjdą moje migdałowe kosmetyki z Avonu i muszę mieć na nie miejsce

Od niedzieli używam tuszu Lash Stiletto i chyba podoba mi się bardziej niż Collosal.
Stiletto faktycznie wydłuża, ale z pogrubieniem też źle nie jest (a jak podeschnie to pewnie będzie lepiej) i jest o wiele trwalszy. Collosal już po kilku godzinach w pracy osypywał mi się z dolnych rzęs a Stiletto wytrzymuje cały dzień
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-12-02 o 07:10
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 07:40   #1757
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Estello kochana, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin niech ci Mikołaj na Święta przyniesie wór niespodzianek MAC-owych Spełnienia marzeń i wszystkiego, co sobie tylko zażyczysz
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 08:13   #1758
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Obejrzeliśmy dziś z TZtem nowe odcinki Dextera, Californication i Galerianki. ale maraton.
Potem uczył mnie jeździć samochodem(tzn jeździć prosto to ok, ale dziś ciągle ruszałam i hamowałam i trochę parkowałam, no i mój problem polega na tym, że za wcześnie puszczam sprzęgło no i nie umiem zbytnio wykręcać do tyłu)Ale TZta samochód jest taki głupi do nauki, bo bardzo zrywny i milimetr się naciśnie gaz i wyrywa do przodu

Tak, pewnie tak, tylko chodziło mi bardziej o to, że 65 DD niewiele się różni od 70C
Jeżeli to Twoje pierwsze kroki za kierownicą to lepiej zostawić to instruktorowi, bo TŻ może Cię źle czegoś nauczyć. Moi znajomi instruktorzy wolą żeby przyszła na jazdę osoba "zielona" niż nauczona domowymi metodami.

Niewiele się różni ale robi kolosalną różnicę w użytkowaniu. Biust nie migruje pod zbyt lużnym obwodem, jest na miejscu a po jakimś czasie może się okazać że "cudownie" urósł.

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Estello kochana, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin niech ci Mikołaj na Święta przyniesie wór niespodzianek MAC-owych Spełnienia marzeń i wszystkiego, co sobie tylko zażyczysz
Dołączam się do życzeń.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 08:36   #1759
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Estello sto lat Spełnienia wszystkich marzeń, mnóstwo szczęścia i czego tylko sobie zamarzysz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 08:54   #1760
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cześć dziewczyny

Dawno tu nie zaglądałam a co dopiero pisać
Koniec pierwszego semestru, połowinki a teraz dopadła mnie grypa żołądkowa

W ogóle wyglądam ostatnio przeokropnie nic mi nie pomaga chyba czeka mnie wizyta u dermatologa

Co do kosmetyków to jestem zachwycona maską z miodli bo mój nos i broda są tak ładnie oczyszczone, szkoda że policzki i czoło nadrabiają
Ale mam po niej okropne suche skórki na nosie i nie wiem czy to potraktować?

Ah a co do lakierowej mani kupiłam ostatnio śliczny czerwono malinowy z sorayi(?) ładnie się trzyma i ślicznie wygląda na paznokciach nie wiedziałam w ogóle że soraya ma lakiery.


Em wiem że bardzo, bardzo spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego
Estello wszystkiego najlepszego

Edytowane przez xxxDAGMARAxxx
Czas edycji: 2009-12-02 o 08:56
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 09:34   #1761
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Estello wszystkiego najlepszego Dużo uśmiechu i spełnienia wszelkich zachcianek! (nie tylko kosmetycznych )
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 09:40   #1762
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dzień dobry

Estello wszystkiego najlepszego w życiu a pod poduszką wora pieniędzy na kosmetyki
A moja kocica za kilka dni będzie obchodzić 13 lat bycia u nas! (jeśli tak można powiedzieć, skoro ją nic nie obchodzi) Magda, pokażesz Kota jak urósł

Ja kosmetycznie zużywam - jakby liczyć na sztuki, to wczoraj się pozbyłam chyba 10 Zużywam próbki (ale tylko kosmetyków do ciała, z twarzą nie ryzykuję), poleciało też masło słonecznikowe. Któraś z Was pytała o serię z rumiankiem YR. Wczoraj do tego balsamu dodałam telocapil i użyłam na łydki po depilacji. Nic nie podrażnił, ładnie nawilżył. No i wyrzuciłam sporo próbek, które były przeterminowane, muszę jednak je zużywać szybciej

Po dwóch tygodniach ciągłego nawilżania Lipidią i kremem YR moja skóra w końcu wygląda prawie normalnie. Aż wczoraj nie wytrzymałam i użyłam Lysanelu - nic się nie stało, więc wrócę do niego i będę używać raz na tydzień. Za to masek oczyszczających się jeszcze boję, że mnie wysuszą i znowu będę się drapać
No a poza tym to piszę procedury i czaaasem myślę, co by kupić na Święta

Miłego dnia!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-12-02 o 09:41
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 09:59   #1763
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Estello, wszystkiego naj! Spełnienia wszystkich marzeń

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
65DD będzie miało węższe fiszbiny, głębszą miskę (choć objętościowo niczym się różnić nie będzie od przeliczonego rozmiaru w obwodzie 70), no i stabilniejszy obwód
Dzięki, cieszę się, że możemy się poradzić specjalistki!

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jeżeli to Twoje pierwsze kroki za kierownicą to lepiej zostawić to instruktorowi, bo TŻ może Cię źle czegoś nauczyć. Moi znajomi instruktorzy wolą żeby przyszła na jazdę osoba "zielona" niż nauczona domowymi metodami.

Niewiele się różni ale robi kolosalną różnicę w użytkowaniu. Biust nie migruje pod zbyt lużnym obwodem, jest na miejscu a po jakimś czasie może się okazać że "cudownie" urósł.
Nie no, myślę, że nie nauczy mnie źle, bo on jest wręcz urodzony za kółkiem i jednak wolałabym iść na kurs z jakimś pojęciem podstawowych rzeczy typu który to gaz, hamulec czy sprzęgło

70C jest wg mnie ok, bałabym się chyba, ze przy 65 obwód będzie bardzo ciasny i będzie mi się odciskał na skórze czy wżynał. No ale nie przekonam się,póki nie zmierzę
dziękuję dziewczyny za opinie
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:04   #1764
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny bardzo bardzo dziękuje a wór MACa to moje marzenie

Iza to Twój szczęśliwy dzień, bo wczoraj wieczorem zgrałam fotki kocisława (wlazł do małego pudełka od butów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:06   #1765
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo bardzo dziękuje a wór MACa to moje marzenie

Iza to Twój szczęśliwy dzień, bo wczoraj wieczorem zgrałam fotki kocisława (wlazł do małego pudełka od butów
Estello, wszystkiego najlepszego!

Nie wierzę własnym oczom, mówisz na kota kocisław? Moja kotka ma na imię Kocisław!
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:09   #1766
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Estello, najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Wszystkiego najlepszego!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:22   #1767
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo bardzo dziękuje a wór MACa to moje marzenie

Iza to Twój szczęśliwy dzień, bo wczoraj wieczorem zgrałam fotki kocisława (wlazł do małego pudełka od butów
O rety!!!! Rzeczywiście mam szczęście, dzięki
Jakie on jest piękny I jak cudnie rozpycha to pudełko A to jak śpi - no tylko wziąć i go wyściskać Coraz bardziej odkrywam, że chyba kocham koty
A jaki to kolor na paznokciach ma osoba dręcząca Kocisława? Fajny, takiego nie mam

Podram go ode mnie za uchem
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:27   #1768
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Rety, ale przystojniak z tego kocisława! Uwielbiam koty!

Zuzyłam balsam kokosowy Ori

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2009-12-02 o 10:43
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:28   #1769
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Mówiłam, że 70C będzie za mały. Dlaczego laski mają taką fobię literkową?
Zamiast brać 75C, trzeba było wziąć 70 z odpowiednio większą miską- np. 70D/70E, zależy od modeli, firmy itd.
Sprawdź sobie do ilu go rozciągniesz już teraz, bo musiałaby być to super ściśliwa 75, żeby była odpowiednio ścisła. Najpewniej nie jest
Tylko że 70 ledwo zapięłam i ledwo oddychałam

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
W naturze chyba nie bo mam gazetkę, ale widialam w tej cenie w nowej gazetce rossmana. Na szczęście w nim bywam tylko kilka razy do roku, więc mnie sporo omija (ostatnio był słoń Kenzo 50ml za 99zł)
Moze to był faktycznie Rossmann


Estello: wszystkiego najlepszego, nie tylko kosmetycznego


Zużyłam żel pod prysznic Luksja gruszka+awokado i peeling do ciała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:32   #1770
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

jakie on ma piękne futro
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.