Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 20:47   #1
Anetka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12

Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...


Witam... Tutaj zostałam skierowana, więc jestem Stwierdziłam, że skoro na wizażu doradzacie we wszystkim, to zwierzę się z mojego problemu. Długo zastanawiałam się czy napisać. Szukałam odpowiedzi w internecie. Może któraś zechce coś doradzić. Powiedzieć dobre słowo... albo złe.

Mam problem w związku... Jestem z facetem dokładnie 25 miesięcy. Studiujemy razem. Na studiach razem mieszkamy. Teraz na wakacjach oczywiście w domu jesteśmy, ale to odległość 5 kilometrów, więc widujemy się regularnie. Ale...
już podczas studiów moja czujność o jego osobę została naruszona. Pojawiły się sytuację, gdzie zaczął pisać ze swoimi byłymi. Z jedną umawiał się na spotkanie- nic mi o tym nie mówiąc. Widziałam po nim, że coś jest nie tak.... Jako, że mieszkamy razem to mamy dostęp do swoich rzeczy, telefonów itd... Odbierając sms'a u niego zauważyłam sms'y od niej. I tak moje zaufanie stopniowo się zmniejszało. Zdaję sobie sprawę, że tak być nie powinno. Zachowuje się nie fair, ale otwarcie mu o tym powiedziałam, więc niby stwierdził, że nie ma nic do ukrycia. Ale teraz na przykład... Dobrze znany portal nasza-klasa. Zaprasza go do znajomych jakaś dziewczyna nieznana zupełnie, a on zaczyna pisać z nią wiadomości. Pisze, że jest śliczna, a nawet bardziej niż śliczna... Wypytuje się dokładnie skąd jest itd...

Trochę mnie to boli... i przede wszystkim martwi. Boję się, że mimo, iż mówi, że jestem ta jedyną, dla niego najśliczniejszą, najsłodszą i że tylko mnie kocha- to wydaje mi się, że czegoś mu brakuje, że ja to za mało. Nie chce, żeby w sytuacji kiedy będzie mi mówił, że ładnie wyglądam lub coś innego myślał o innej dziewczynie.

A może to jest problem ze mną... Może nie powinnam sobie tego brać do siebie i w ogóle nie zwracać na to uwagi. Sama nie wiem, bo jest to tak naprawdę mój pierwszy, a przy tym (mam nadzieję) poważny związek...

Co robić??
Anetka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 20:57   #2
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

on pisze do obcej laski ze jest sliczna a ty uwazasz ze to w tobie jest problem?

ja bym na twoim miejscu z nim pogadala i: albo skonczy z tymi niejasnymi gierkami... albo koniec... ot tak...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:02   #3
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

on troche nie fair sie zachowuje, powiedz mu wprost ze sobie nie zyczysz tego wszystkiego
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:13   #4
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Ja w takich sytuacjach mówię po prostu `przestań (robić to to i to) albo mnie stracisz` i tyle.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:16   #5
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Ja na pewno nie byłabym z facetem, ktory pisze do nieznajomych lasek na nkSwoją droga to jego zachowanie jest aż smieszne.
Co chce uzyskac tym że napisze jakiejs jaka jest piekna i będzie chciała sie więcej o niej dowiedziec?
No sory dojrzali faceci chyba sie tak nie zachowują, tym bardziej bdąc w związku
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:22   #6
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Oj uwazaj bo to jednak jest jakis problem.Normalny facet gdy jest mu dobrze w swoim związku,ze swoją ukochaną to nawet nie pomyśli o takim pisaniu sobie z innymi dziewczynami.Raz ,ze tgo nie potrzebuje,dwa boi się,ze to dziewczyna odkryjeCzegoś tam szuka,a Ty jeśli chcesz utrzymać ten związek to musisz dowiedzieć się czego.
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:28   #7
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

To facet ma problem, a nie Ty - po co zagaduje do tych lasek? Żeby palce poćwiczyć na klawiaturze? No chyba nie, raczej po to, żeby coś z tego dalej było.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 21:40   #8
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Moim zdaniem, on flirtuje, gdzie tylko znajdzie się okazja. Powiedz mu, że takie zachowanie to całkowity brak szacunku do Ciebie. Dreszczyk emocji można także przeżywać także w domu.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 22:05   #9
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Problem ma ale on. W ogóle nie wyobrażam sobie, żeby mój facet napisał obcej dziewczynie na NK, że jest śliczna i w ogóle... Gdyby to zrobił, to przestałby być moim facetem... Rozumiem powiedzieć koleżance: ładnie wyglądasz. Ale pisać takie rzeczy do obcej laski? Widać, że on szuka mocnych wrażeń poza związkiem. Porozmawiaj z nim ostro i powiedz, że sobie tego nie życzysz i zapytaj się go, co to w ogóle ma znaczyć?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 22:15   #10
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

a ja bym pogadała otwarcie i mu tego zabroniła.
pff! nie wystarczasz mu czy jak?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 23:22   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Z tej mąki chleba nie będzie. Facet ma potrzebę sprawdzania sie poza związkiem. Będą internetowe panienki, duża szansa, ze prócz słówek pojawią się czyny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 01:47   #12
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Wiem to z doswiadczenia o czym mowi Elfir

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie byłabym z facetem, ktory pisze do nieznajomych lasek na nkSwoją droga to jego zachowanie jest aż smieszne.
Co chce uzyskac tym że napisze jakiejs jaka jest piekna i będzie chciała sie więcej o niej dowiedziec?
No sory dojrzali faceci chyba sie tak nie zachowują, tym bardziej bdąc w związku
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2010-07-11 o 01:49
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 01:50   #13
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Z tej mąki chleba nie będzie. Facet ma potrzebę sprawdzania sie poza związkiem. Będą internetowe panienki, duża szansa, ze prócz słówek pojawią się czyny.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 07:02   #14
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Z tej mąki chleba nie będzie. Facet ma potrzebę sprawdzania sie poza związkiem. Będą internetowe panienki, duża szansa, ze prócz słówek pojawią się czyny.
Zgadza się.

Na Twoim miejscu porozmawiałabym z nim, powiedziała, co mi nie pasuje.

Jeśli dalej będzie się zachowywał tak, a nie inaczej ... cóż; najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie rozstanie. Inaczej będziesz się strasznie męczyć; bo koleś okaże się być niewiernym, a przy tym pokaże, gdzie dokładnie ma Twoje zdanie, uczucia.

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2010-07-11 o 07:07
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 08:44   #15
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
on pisze do obcej laski ze jest sliczna a ty uwazasz ze to w tobie jest problem?
Otóż to.
Moim zdaniem gość nie jest warty Twoich nerwów.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:37   #16
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez Anetka102 Pokaż wiadomość
Witam... Tutaj zostałam skierowana, więc jestem Stwierdziłam, że skoro na wizażu doradzacie we wszystkim, to zwierzę się z mojego problemu. Długo zastanawiałam się czy napisać. Szukałam odpowiedzi w internecie. Może któraś zechce coś doradzić. Powiedzieć dobre słowo... albo złe.

Mam problem w związku... Jestem z facetem dokładnie 25 miesięcy. Studiujemy razem. Na studiach razem mieszkamy. Teraz na wakacjach oczywiście w domu jesteśmy, ale to odległość 5 kilometrów, więc widujemy się regularnie. Ale...
już podczas studiów moja czujność o jego osobę została naruszona. Pojawiły się sytuację, gdzie zaczął pisać ze swoimi byłymi. Z jedną umawiał się na spotkanie- nic mi o tym nie mówiąc. Widziałam po nim, że coś jest nie tak.... Jako, że mieszkamy razem to mamy dostęp do swoich rzeczy, telefonów itd... Odbierając sms'a u niego zauważyłam sms'y od niej. I tak moje zaufanie stopniowo się zmniejszało. Zdaję sobie sprawę, że tak być nie powinno. Zachowuje się nie fair, ale otwarcie mu o tym powiedziałam, więc niby stwierdził, że nie ma nic do ukrycia. Ale teraz na przykład... Dobrze znany portal nasza-klasa. Zaprasza go do znajomych jakaś dziewczyna nieznana zupełnie, a on zaczyna pisać z nią wiadomości. Pisze, że jest śliczna, a nawet bardziej niż śliczna... Wypytuje się dokładnie skąd jest itd...

Trochę mnie to boli... i przede wszystkim martwi. Boję się, że mimo, iż mówi, że jestem ta jedyną, dla niego najśliczniejszą, najsłodszą i że tylko mnie kocha- to wydaje mi się, że czegoś mu brakuje, że ja to za mało. Nie chce, żeby w sytuacji kiedy będzie mi mówił, że ładnie wyglądam lub coś innego myślał o innej dziewczynie.

A może to jest problem ze mną... Może nie powinnam sobie tego brać do siebie i w ogóle nie zwracać na to uwagi. Sama nie wiem, bo jest to tak naprawdę mój pierwszy, a przy tym (mam nadzieję) poważny związek...

Co robić??
Powiedz otwarcie, że nie życzysz sobie takich sytuacji.
Ok, rozumiem, że może pogadać z koleżanką itp., ale do zupełnie nieznanej dziewczyny wyskakiwać z tekstami, że jest śliczna, a nawet bardziej niż śliczna to dla mnie żałosne. Ja do takiej osoby nie miałabym zaufania.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:52   #17
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Powiedz mu, że przez jego zachowanie straciłaś do niego zaufanie, jeśli tego nie zmieni to przyjdzie czas aby się rozstać.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:58   #18
mery853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

To on ma cos z głowka nie tak ... albo nie traktuje Cie powaznie albo juz taki jest. Kontakt z byłymi tez niczego dobrego nie wrozy. Ja sobie nie wyobrazam zycia z taka osoba pogadaj z nim albo zmien faceta na takiego ktory bedzie Cie szanował. Jest duzo wartosciowych facetow.... a pozatym na facetach swiat sie nie konczy
mery853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:26   #19
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Problem ma Twoj mezczyzna przez to ze nie wie jak sie zachowuje dorosly odpowiedzialny facet BEDACY W ZWIAZKU.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 11:20   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Z tej mąki chleba nie będzie. Facet ma potrzebę sprawdzania sie poza związkiem. Będą internetowe panienki, duża szansa, ze prócz słówek pojawią się czyny.
Jak wyżej. Czas się przestać łudzić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:33   #21
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

dokładnie
jak wyżej

dla mnie to zdrada to co praktykuje twoj ukochany
osobiscie dla mnie gorsza od przespania sie z przypadkowa laska po pijaku na imprezie
bo całkiem świadomie sie zachowuje, i jest to wymierzone na jakis cel
albo taka natura...premedytacja
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:05   #22
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Z tej mąki chleba nie będzie. Facet ma potrzebę sprawdzania sie poza związkiem. Będą internetowe panienki, duża szansa, ze prócz słówek pojawią się czyny.
dokładnie, im szybciej się rozejdziecie tym lepiej będzie dla Ciebie...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:26   #23
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

a po kij zakładasz dwa identyczne wątki?
jak już szuka nowej panienki to nie rozumiem problemu? świadome działanie, co gorsza wcale się nie kryje. to już nie jest Twój chłopak a facet od bzykania który zaraz się przesiądzie na inny kwiatuszek. i Ty się zastanawiasz co robić... matko, tasak w dłoń i koko dżambo mu zrób.
żaden szanujący się, swoją partnerkę i kochający facet TAK nie postępuje. on znów jest w fazie szukania, czyli na Was postawił krechę. i żebyś czasem na siłę go nie uszczęśliwiała rozmowami, obietnicami albo udawaniem, że nie widzisz, akceptujesz i przyjmujesz za normalne to co robi. wywal gada za drzwi. zobaczysz, że jeszcze tego samego dnia przeniesie się do koleżanki z nk albo poznanej w barze (aaaa pewnie nie wiesz o tych z barów, ulicy czy uczelni. ale są, uwierz mi). nie warto próbować od nowa i dawać szansy, bo on nie przestanie. a chcesz mieszkać i żyć w wieloboku?
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:40   #24
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Problem ze mną? Z facetem? Problem w związku...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
To facet ma problem, a nie Ty - po co zagaduje do tych lasek? Żeby palce poćwiczyć na klawiaturze? No chyba nie, raczej po to, żeby coś z tego dalej było.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.