XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 20:15   #871
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Co do prezentów gwiazdkowych to ja już mam temat z głowy. Ja robię prezenty dla mam.'mama i teściowa dostaną od nas pontorebce o srebrnym maszyjniku. Siostra dostanie bransoletenz krysztalqmibswarpvskoego. Tato kupony pewnie książki. I starczy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:13   #872
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:29   #873
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć!
środek tygodnia - marzę o sobocie...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:39   #874
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć...

Matko święta, mojej szefowej ostatnio odwałliło na maxa. Jest jeszcze bardziej upierdliwa niż dotychczas. A myślałam, że to nie jest możliwe.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:44   #875
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć, ja także nie mogę doczekać się soboty , codziennie coś mam popołudniu, przeciąga się do późnego wieczora i jakoś nie mogę się nawet wyspać Wczoraj miałam iść spać a serce mi zaczęło tak walić, że nie mogłam się uspokoić, nie mówiąc o śnie...

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2010-11-17 o 07:45
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:47   #876
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Cześć, ja także nie mogę doczekać się soboty , codziennie coś mam popołudniu, przeciąga się do późnego wieczora i jakoś nie mogę się nawet wyspać Wczoraj miałam iść spać a serce mi zaczęło tak walić, że nie mogłam się uspokoić, nie mówiąc o śnie...
Stres, emocje? Czy to jakiś objaw typowo zdrowotny?

Ja mam podobnie z liczbą zajęć. Nie mam czasu na prawdziwy odpoczynek.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 07:47   #877
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć...

Matko święta, mojej szefowej ostatnio odwałliło na maxa. Jest jeszcze bardziej upierdliwa niż dotychczas. A myślałam, że to nie jest możliwe.
co takiego robi?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 07:57   #878
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
co takiego robi?
Czepia się takich pierdół, że normalnemu człowiekowi by to do głowy nie przyszło... dzwoni co 5 minut i zadaje durne pytania, docieka, szpieguje, sprawdza...wszystkich wybija z rytmu pracy, wszystkich notorycznie podejrzewa o oszustwa, że chcą działać na jej szkodę, że robią to specjalnie, powtarza po 15 razy dziennie to samo zaczynając każde zdanie od 'chyba nie muszę powtarzać, ze...' doprowadza mnie to do szału....resztę z resztą też...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 08:08   #879
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czepia się takich pierdół, że normalnemu człowiekowi by to do głowy nie przyszło... dzwoni co 5 minut i zadaje durne pytania, docieka, szpieguje, sprawdza...wszystkich wybija z rytmu pracy, wszystkich notorycznie podejrzewa o oszustwa, że chcą działać na jej szkodę, że robią to specjalnie, powtarza po 15 razy dziennie to samo zaczynając każde zdanie od 'chyba nie muszę powtarzać, ze...' doprowadza mnie to do szału....resztę z resztą też...

ciężko wytrzymać w takiej atmosferze, ale to tylko lepsza motywacja do szukania nowej pracy
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 08:14   #880
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ciężko wytrzymać w takiej atmosferze, ale to tylko lepsza motywacja do szukania nowej pracy
Kurcze, ja właśnie jakaś beznadziejna jestem - zmotywuje się chyba, jak dostanę wypowiedzenie. TŻ już się mega wkurza, że nic nie robię, a ja tu tkwię, jak jakich głupek...nie dość, że jest taka atmosfera, nie dość, że traktują nas wszytskich tu jak tanią, nie za mądrą siłe roboczą, to jeszcze postawić się nie umiem
Chyba mnie w ogóle jakiś jesienny dół dopadł - wszystko jest źle...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 08:18   #881
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

ja dziś pewnie późno wrócę, bo mam wywiadówkę

Butter szukaj nowej pracy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 08:35   #882
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Stres, emocje? Czy to jakiś objaw typowo zdrowotny?

Ja mam podobnie z liczbą zajęć. Nie mam czasu na prawdziwy odpoczynek.

Nie wiem, jakoś tak zebrał sę nadmiar emocji, tych dobrych i złych, dawno nie płakałam i musiałam sobie ulżyć aż
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czepia się takich pierdół, że normalnemu człowiekowi by to do głowy nie przyszło... dzwoni co 5 minut i zadaje durne pytania, docieka, szpieguje, sprawdza...wszystkich wybija z rytmu pracy, wszystkich notorycznie podejrzewa o oszustwa, że chcą działać na jej szkodę, że robią to specjalnie, powtarza po 15 razy dziennie to samo zaczynając każde zdanie od 'chyba nie muszę powtarzać, ze...' doprowadza mnie to do szału....resztę z resztą też...
Koszmar, szukaj nowej pracy, pamiętam że obiecywałaś, że po ślubie zajmiesz się tym
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 08:36   #883
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Koszmar, szukaj nowej pracy, pamiętam że obiecywałaś, że po ślubie zajmiesz się tym
Też to pamiętam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 08:50   #884
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurcze, ja właśnie jakaś beznadziejna jestem - zmotywuje się chyba, jak dostanę wypowiedzenie. TŻ już się mega wkurza, że nic nie robię, a ja tu tkwię, jak jakich głupek...nie dość, że jest taka atmosfera, nie dość, że traktują nas wszytskich tu jak tanią, nie za mądrą siłe roboczą, to jeszcze postawić się nie umiem
Chyba mnie w ogóle jakiś jesienny dół dopadł - wszystko jest źle...

lepiej się jednak weź za szukanie czegoś. Zwłaszcza, że masz ten komfort szukania bez ciśnienia. bo przecież pracę jeszcze masz, więc lepiej na spokojnie ale jednak szukać już
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:07   #885
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Dziewczyny macie rację...wiem, że powinnam szukać i zmienić... ale cholerka, nie wiem co ze mną, że nie umiem się za to zabrać
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:17   #886
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie rację...wiem, że powinnam szukać i zmienić... ale cholerka, nie wiem co ze mną, że nie umiem się za to zabrać
Trochę Cię rozumiem, też powinnam szukać a nie robię tego. Tyle, że ja z innych powodów niż Ty
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:26   #887
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Trochę Cię rozumiem, też powinnam szukać a nie robię tego. Tyle, że ja z innych powodów niż Ty
Ja nie mam racjonalnych powodów!!

Ok,ale dość na tematy nieprzyjemne... Mam od kilku dni zły humor,więc lepiej o czymś fajnym pogadać

Idziemy w sobotę do szwagra na urodziny...i trochę mnie to przeraża, bo na jakieś 6 par, które tam będą, będziemy jedyną parą bez dzieci Pewnie niezły harmider będzie Jedna para zapowiedziała się z półtoramiesięcznymi bliźniaczkami
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:35   #888
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześc!

Małż wrócił wczoraj przed 21 Dziś jest środa, więc w ramach oszczędności jedziemy do kina Korzystam z promocji "środy z Orange", ma się wtedy dwa bilety w cenie jednego, więc się opłaca.

Dorinko, czasem mimo ogólnie dobrego nastroju dopadają nas nasze demony i trzeba się wyżyc. Najgorzej, gdy ktoś tłumi w sobie wszystko.

Butter, atmosfera beznadziejna w Twojej pracy! Dziewczyny dobrze Ci radzą, lepiej szukac czegoś na spokojnie, gdy masz jeszcze gdzie pracowac. Wiadomo, że ciężko zrezygnowac z czegoś, co się zna, mimo negatywnych emocji z tym związanych.

Muszę w końcu pouzupełniac książkę praktyk, a nie chce mi się w ogóle
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:46   #889
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja nie mam racjonalnych powodów!!

Ok,ale dość na tematy nieprzyjemne... Mam od kilku dni zły humor,więc lepiej o czymś fajnym pogadać

Idziemy w sobotę do szwagra na urodziny...i trochę mnie to przeraża, bo na jakieś 6 par, które tam będą, będziemy jedyną parą bez dzieci Pewnie niezły harmider będzie Jedna para zapowiedziała się z półtoramiesięcznymi bliźniaczkami
Nie przerażaj się , zobaczysz na żywo jak to jest, może Cię zachęci sytuacja do potomstwa

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześc!

Małż wrócił wczoraj przed 21 Dziś jest środa, więc w ramach oszczędności jedziemy do kina Korzystam z promocji "środy z Orange", ma się wtedy dwa bilety w cenie jednego, więc się opłaca.

Dorinko, czasem mimo ogólnie dobrego nastroju dopadają nas nasze demony i trzeba się wyżyc. Najgorzej, gdy ktoś tłumi w sobie wszystko.

Butter, atmosfera beznadziejna w Twojej pracy! Dziewczyny dobrze Ci radzą, lepiej szukac czegoś na spokojnie, gdy masz jeszcze gdzie pracowac. Wiadomo, że ciężko zrezygnowac z czegoś, co się zna, mimo negatywnych emocji z tym związanych.

Muszę w końcu pouzupełniac książkę praktyk, a nie chce mi się w ogóle
Asiuk jak to jest z tymi biletami w Orange, każdemu abonentowi przysługują, jak się to załatwia, chętnie bym skorzystała z tego
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 09:56   #890
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Asiuk jak to jest z tymi biletami w Orange, każdemu abonentowi przysługują, jak się to załatwia, chętnie bym skorzystała z tego
Każdy klient Orange może zdobyc takie bilety, tylko że co tydzień ich ilośc jest ograniczona. Trzeba posłac SMS o treści "FILM" na numer 241, otrzymuje się wtedy kod, który trzeba pokazac w kasie. Ten sms kosztuje tyle, co standardowy w cenniku. Zdarzyło mi się, że wysłałam takiego smsa za późno, np. w środę do południa, i już niby nie było tych darmowych biletów na daną środę. Ja posłałam smsa wczoraj i załapałam się (jeśli wyślesz go np. jutro, to otrzymany kod jest ważny na najbliższą środę)
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:02   #891
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Pogoda jest tak fatalna - leje bez przerwy - że na dziś kupuję jakieś gazetki i po pracy zamierzać pozalegać trochę pod kocem i przed tv, popijając winem.

Tż idzie do kolegi, także taki mam plan ambitny.

A w pracy nic mi się dziś nie chce

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

widzę, że dziś zawiecha znowu podobnie jak wczoraj
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:04   #892
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Każdy klient Orange może zdobyc takie bilety, tylko że co tydzień ich ilośc jest ograniczona. Trzeba posłac SMS o treści "FILM" na numer 241, otrzymuje się wtedy kod, który trzeba pokazac w kasie. Ten sms kosztuje tyle, co standardowy w cenniku. Zdarzyło mi się, że wysłałam takiego smsa za późno, np. w środę do południa, i już niby nie było tych darmowych biletów na daną środę. Ja posłałam smsa wczoraj i załapałam się (jeśli wyślesz go np. jutro, to otrzymany kod jest ważny na najbliższą środę)
dzięki za instrukcję, ja nigdy nie wiem takich rzeczy, i ta zniżka jest duża, pół ceny ?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Pogoda jest tak fatalna - leje bez przerwy - że na dziś kupuję jakieś gazetki i po pracy zamierzać pozalegać trochę pod kocem i przed tv, popijając winem.

Tż idzie do kolegi, także taki mam plan ambitny.

A w pracy nic mi się dziś nie chce
U nas nie leje ale się zbiera, ponuro jest póki co, a ja gotowa i zwarta bo w kaloszach chodzę od kiedy kupiłam. Mam genialne kalosze - wszyscy pytają gdzie kupiłam, wyglądają jak oficerki

Dobry plan, ja już myślami przy piątku, wtedy mam zamiar się zrelaksować porządnie z winkiem
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:05   #893
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

czesc. odliczam dni. 35 zostalo (niecalych )

dori podjelas decyzje ze swietami? ja bym brala tż-ta. najwyżej później bym żałowała jakby rodzina podeszła do tego zbyt oficjalnie.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:10   #894
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć

senny denny dzień ehhh

Asiuk co do pierniczków Twin ja robiłam z prawdziwym miodem. Były chruputkie ale właśnie o takie mi chodziło. Nie poleżały długo więc ciężko mi powiedzieć po jakim czasie by zmiękły

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

W tym roku pierwszy raz robimy z TŻ Wigilię u siebie...na razie nie mamy gdzie ale damy radę. Mam już nawet większość menu obmyśloną. Trochę standardów, trochę nowości Reszta zaproszonych włącza się w gotowanie więc fajnie.
A w ogóle to marzy mi się też Wigilia we dwoje w górach, przy kominku z TŻ
Butter może podpowiesz jakieś świąteczne dania? w tym roku wigilia u nas i chcę zabłysnąć

Na prezenty też nie mam pomysłu

Dziewczyny mam pytanie o parowar. Pamiętam, że poruszałyśmy kiedyś ten temat, ale wciąż się waham przed zakupem. Ostatnio widziałam reklamę nowego Tefala http://www.tefal.co.uk/All+Products/...s/steamers.htm i się nad nim zastanawiam. Podoba mi się ale nurtuje mnie jedna rzecz.
Czy mycie takiego sprzętu nie jest zbyt upierdliwe? i ile średnio trwa przygotowanie posiłku? i czy pojemność wystarczy na obiad dla więcej niż dwóch osób?
więcej za czy przeciw?
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:27   #895
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

senny denny dzień ehhh

Asiuk co do pierniczków Twin ja robiłam z prawdziwym miodem. Były chruputkie ale właśnie o takie mi chodziło. Nie poleżały długo więc ciężko mi powiedzieć po jakim czasie by zmiękły



Butter może podpowiesz jakieś świąteczne dania? w tym roku wigilia u nas i chcę zabłysnąć

Na prezenty też nie mam pomysłu

Dziewczyny mam pytanie o parowar. Pamiętam, że poruszałyśmy kiedyś ten temat, ale wciąż się waham przed zakupem. Ostatnio widziałam reklamę nowego Tefala http://www.tefal.co.uk/All+Products/...s/steamers.htm i się nad nim zastanawiam. Podoba mi się ale nurtuje mnie jedna rzecz.
Czy mycie takiego sprzętu nie jest zbyt upierdliwe? i ile średnio trwa przygotowanie posiłku? i czy pojemność wystarczy na obiad dla więcej niż dwóch osób?
więcej za czy przeciw?
Ja mam inny akurat, ale mój brat ma tefal, nie jestem pewna, czy ten dokładnie, ale na pewno podobny
Mycie jest upierdliwe, bo te plastiki są spore, do zmywarki bym nie ryzykowała.
Przygotowanie trwa podobnie jak zwykły obiad (im drobniejsze żarcie i jeśli nie zamrożone, to odpowiednio krócej), ale argumentu czasowego bym nie brała pod uwagę - jeden pies, że się tak wyrażę
Myślę, że trzy całkiem spore pojemniki wystarczą spokojnie dla więcej niż 2 osób. Rzadko się też zdarza, że robisz wszystko z pary, no chyba że specjalnie i na tym się skupisz, ale to i tak wystarczy moim zdaniem.
Mi pasuje parowar, chociaż i tak nie robię teraz wszystko z pary. Do mnie przemawia argument tego, że to jedzenie jest zdrowsze, kalafior, fasolka szparagowa, brokuły smakują mi nawet lepiej z pary niż z gara
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:34   #896
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
czesc. odliczam dni. 35 zostalo (niecalych )

dori podjelas decyzje ze swietami? ja bym brala tż-ta. najwyżej później bym żałowała jakby rodzina podeszła do tego zbyt oficjalnie.
Do czego 35 dni, do Świąt ?

Nie podjęłam jeszcze decyzji, w myślach tak , ale nie gadałam jeszcze o tym z nim, jak będzie okazja to poruszymy ten temat
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:37   #897
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć. Okropny dziś dzień. Dobrze, że dziś aerobic, to wieczorem będę na pełnych obrotach i z dobrym humorem. Wysiłek fizyczny w miłych towarzystwie działa cudownie.

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o parowar. Pamiętam, że poruszałyśmy kiedyś ten temat, ale wciąż się waham przed zakupem. Ostatnio widziałam reklamę nowego Tefala http://www.tefal.co.uk/All+Products/...s/steamers.htm i się nad nim zastanawiam. Podoba mi się ale nurtuje mnie jedna rzecz.
Czy mycie takiego sprzętu nie jest zbyt upierdliwe? i ile średnio trwa przygotowanie posiłku? i czy pojemność wystarczy na obiad dla więcej niż dwóch osób?
więcej za czy przeciw?
Zuza ja mam taki parowar Tefala http://www.electro.pl/produkt-TEFAL_...39189,129.html

Mycie nie jest upierdliwe, bo pojemnik z brudną wodą tylko płuczę a "koszyczki" wstawiam do zmywarki albo szybko ręczni myję. Robię w nim piersi z kurczaka co zajmuje ok. 20 min, parowce ok. 10 min i różne warzywa od 10 do 25 min. Raz gotowałam ryż ale trwało to okropnie długo i więcej nie powtórzyłam. Przy okazji jak parowało się mięso uparowałam też jajka na twardo trwa znacznie dłużej niż gotowanie w wodzie
Co do pojemności- jak robię jednocześnie mięso + warzywa, to zajmuję 2 z 3 "koszyczków" także 1 zostaje wolny. Niestety nie miałam okazji wypróbować na większą ilość osób więc max jakie pomieści nie jestem w stanie podać.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:01   #898
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
c
Butter może podpowiesz jakieś świąteczne dania? w tym roku wigilia u nas i chcę zabłysnąć


Dziewczyny mam pytanie o parowar. Pamiętam, że poruszałyśmy kiedyś ten temat, ale wciąż się waham przed zakupem. Ostatnio widziałam reklamę nowego Tefala http://www.tefal.co.uk/All+Products/...s/steamers.htm i się nad nim zastanawiam. Podoba mi się ale nurtuje mnie jedna rzecz.
Czy mycie takiego sprzętu nie jest zbyt upierdliwe? i ile średnio trwa przygotowanie posiłku? i czy pojemność wystarczy na obiad dla więcej niż dwóch osób?
więcej za czy przeciw?
Zuza, odnośnie świątecznych dań, ja robię standardy (barszcz, uszka, ryba w galarecie, ryba smażona, keks, krokiety ziemniaczano-orzechowe-reszte robi siostra,mama i teściowa, a z nowości planuję tak: łosoś z kawiorem i sosem z kurek, czekoladowe ciasteczka wg Nigelli, muffiny korzenne ze skórką pomarańczową, krokiety z grzybów...więcej na razie nie pamiętam

Ad. parowara, fajny ten, co wkleiłaś. Ja mam Philipsa, jestem zadowolona. Mycie jest szybkie, bezproblemowe, dania wychodzą pyszne. Ja z mojego paro robiłam najwięcej dla 4 osób i bez problemu starczyło, ziemniaków i warzyw nawet zostało.
Czas gotowania - ziemniaki tyle,co w wodzie, warzywa dłużej, ryby bardzo krótko, mięso (kurczak) w miarę krótko. Generalnie ja bardzo polecam
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:16   #899
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

hey.

tez swego czasu szukałam parowaru. ale zawsze się bałam że te tego typu jak wkleiła Twin są mało odporne na temperaturę (znaczy wydaje mi się że z tym plastikiem może się coś dziać, nie wiem czemu). podobają mi się Philipsy ale drogie są
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2010-11-17 o 13:39
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 13:17   #900
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

dziewczyny dzięki za odpowiedzi
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.