wymarzony pierścionek część XXI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 10:58   #1051
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Hania ja ruchy poczulam wczesnie bo w 15/16 tygodniu i "mowi sie" od kiedy poczuje sie pierwsze ruchy liczy sie rowne 20 tygodni do porodu i zeby bylo smieszniej mnie sie sprawdzilo haha i mojej przyjaciolce, bratowej i kolezance tez
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 10:59   #1052
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Poemi nooo kupeee latttt gratuluje piersienia jest cudny i poka sale poka poka

nie moge na dluzej przysiasc bo moje dziecko probuje mi zabrac grochowke dalam jej sprobowac i teraz tak sie drze ze chyba na ulicy ja slychac
Dzięki . Ta moja sala nie ma aktualnie strony internetowej i w necie są tylko stare zdjecia. Od razu zaznaczam, że jak zobaczyłam zdjęcie to stwierdziłam, że ogólnie kiepsko, ale zdecydowałam się pojechać bo blisko od K. i prawie centrum. Jak weszłam to się zakochałam . I teraz już nie jest tam tak żółto, została tylko jedna złota rzecz, a właściciel nam obiecał, że do naszego wesela już jej nie będzie, na jej miejsce będzie kremowa. Ogólnie na zdjęciu wygląda ciasno i nieszczególnie, na żywo o wiele lepiej

Nie bądź taka samolubna! Daj dziecku grochówkę

Edit.
Jak patrzę na zdjęcie to mam takie przemyślenia: nie ma tam już tych zasłon, są zamiast tego takie panele firankowe (nie wiem jak to nazwać), takie paski firanki zakończone trójkątnie od dołu. I ogólnie jakoś tak spokojniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luksor2m.jpg (37,3 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Poemi
Czas edycji: 2011-07-05 o 11:04
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:01   #1053
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Poemi mi się podoba wasza sala. Masz więcej zdjęć??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:08   #1054
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Pewnie do momentu aż zacznę rzygać , mieć mdłości czy coś na styl.
Póki co nic mi nie jest pwięc zupełnie nie czuję że ktoś mi rośnie w brzuchu - póki co test i znajomi mi o tym przypominają

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------



A kiedy sie czuje pierwsze ruchy??

Zgaga to coś strasznego ..miałam raz w życiu i nie wspominam tego za dobrze. Twin Ty pracujesz ?? bo nie pamiętam
A może tak ja ja w ogóle nie będziesz wymiotować Ja ruchy poczułam w 18 tygodniu.
Nie, nie pracuję. Nie mogłam znaleźć pracy więc zdecydowaliśmy z TŻ, że najpierw dziecko a potem praca.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nie moge na dluzej przysiasc bo moje dziecko probuje mi zabrac grochowke dalam jej sprobowac i teraz tak sie drze ze chyba na ulicy ja slychac
Znaczy, że dobra grochówka zrobiłaś mi smaka

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hania ja ruchy poczulam wczesnie bo w 15/16 tygodniu i "mowi sie" od kiedy poczuje sie pierwsze ruchy liczy sie rowne 20 tygodni do porodu i zeby bylo smieszniej mnie sie sprawdzilo haha i mojej przyjaciolce, bratowej i kolezance tez
Też o tym ostatnio czytałam i wielu dziewczynom się to sprawdziło. Czyli mi zostało jeszczcze ok. 13 tygodni

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Poemi mi się podoba wasza sala.
Mnie też się podoba
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:09   #1055
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Poemi mi się podoba wasza sala. Masz więcej zdjęć??
Dzięki . Nie mam, w ogóle nigdzie nie mogę znaleźć aktualnych (na dodatek w okolicach świąt zrobili remont). Chyba się tam wybiorę i po prostu sama zrobię zdjęcia.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:14   #1056
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Poemi całkiem fajna sala, jeżeli jeszcze jest tak jak piszesz, to już w ogóle extra
A to moja:
Więcej zdjęć pod tym linkiem: http://duojanow.pl/Restauracja_DUO.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hotel,duo,spa,centrum,szkoleniowo,wypoczynkowe,i,7f,46463,300x200,t,c.jpg (13,9 KB, 24 załadowań)
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:20   #1057
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Poemi całkiem fajna sala, jeżeli jeszcze jest tak jak piszesz, to już w ogóle extra
A to moja:
Więcej zdjęć pod tym linkiem: http://duojanow.pl/Restauracja_DUO.html
O jaaaa! Ale fajnie tam . Ilu gości planujesz? Bo jak patrzę to wielka ta sala. Moja to malutka jest, max 100, a jak jest powyżej 90 to muszą dostawić stół biesiadny . Mam nadzieję, że sporo osób odmówi bo chcę mieć pomiędzy 70 a 80 .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 11:30   #1058
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Poemi całkiem fajna sala, jeżeli jeszcze jest tak jak piszesz, to już w ogóle extra
A to moja:
Więcej zdjęć pod tym linkiem: http://duojanow.pl/Restauracja_DUO.html
Carmelova, bardzo ładna sala i jakie położenie- nad wodą. Super!
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:47   #1059
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Poemi całkiem fajna sala, jeżeli jeszcze jest tak jak piszesz, to już w ogóle extra
A to moja:
Więcej zdjęć pod tym linkiem: http://duojanow.pl/Restauracja_DUO.html
bardzo ładnie

Tez będziecie mieli ten wiejski stół (chatę)?? Tam są zawsze najlepsze imprezy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:55   #1060
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Haniu gratulacje !!! czyli wcale nie tak długo czekaliście na efekt ciążowy

Ja mam zapiernicz straszny, zostałam przewodniczącą okręgu Warszawa więc możecie sobie same wyobrazić, co to dla mnie oznacza do wyborów Ale nie narzekam, lubię to

W weekend mieliśmy I Kongres, super było

Buziaki
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 11:56   #1061
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

cześć

od rana nie mieliśmy internetu, bo jakaś awaria

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
Gratulacje, co to za praca?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 12:04   #1062
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Carmelova, piękne miejsce! i cudowna okolica.

Kotku, zrobiłaś mi apetyt na grochówkę... ale nie wiem, czy w najbliższym czasie uda mi się ją przyrządzić.

Dorinko, gratuluję! Idziesz jak burza! Udaje Ci się łączyć pracę z polityką?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:09   #1063
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
O jaaaa! Ale fajnie tam . Ilu gości planujesz? Bo jak patrzę to wielka ta sala. Moja to malutka jest, max 100, a jak jest powyżej 90 to muszą dostawić stół biesiadny . Mam nadzieję, że sporo osób odmówi bo chcę mieć pomiędzy 70 a 80 .
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Carmelova, bardzo ładna sala i jakie położenie- nad wodą. Super!
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie

Tez będziecie mieli ten wiejski stół (chatę)?? Tam są zawsze najlepsze imprezy
Dzięki Wesele planujemy na ok 120 osób, na liście gości jest w tej chwili 150, ale raczej wszyscy nie przyjdą Wiejskiego stołu nie będzie. W naszych okolicach jest to dość oklepana rzecz i mało kto z tego korzysta. Będzie tylko stół z nalewkami i udźcami.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Dorinko gratuluję zostania przewodniczącą Co słychać u Tomka?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:13   #1064
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja mam zapiernicz straszny, zostałam przewodniczącą okręgu Warszawa więc możecie sobie same wyobrazić, co to dla mnie oznacza do wyborów Ale nie narzekam, lubię to

W weekend mieliśmy I Kongres, super było
Dori, gratulacje! Widzę pniesz się w karierze politycznej
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:15   #1065
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

cześć

Haniu to tym razem oficjalnie i głośno gratuluję !!! czekamy na 14-16 tydz. i info czy to Staś (choć u mnie nadal nie wiadomo kto w brzuszku mieszka mimo 29tyg. )

Poemi a Tobie gratuluję pierścionka, bardzo ładny

Dori ale z Ciebie działaczka na całego się zrobiła

carmelova fajne miejsce


Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hania ja ruchy poczulam wczesnie bo w 15/16 tygodniu i "mowi sie" od kiedy poczuje sie pierwsze ruchy liczy sie rowne 20 tygodni do porodu i zeby bylo smieszniej mnie sie sprawdzilo haha i mojej przyjaciolce, bratowej i kolezance tez
nie strasz! ja chcę urodzić jak najszybciej, ale czytałam że w drugiej ciąży dziewczyny późnej odczuwają ruchy więc może nie będzie tak źle
Niestety w tej ciąży bardzo doskwiera mi kręgosłup i czuję się trochę gorzej niż w pierwszej. Na pewno ma na to wpływ nadmiar ruchu; ganianie za dzieckiem i ciągłe schylanie. Nawet lekarz mnie opierniczył i kazał zwolnić tempo, więc trochę przystopowałam. Ale nie bardzo potrafię funkcjonować na zwolnionych obrotach.
Niedawno byliśmy na małych wakacjach, wypoczywałam ile się dało, ale i tak zdarzało mi się ganiać za dzieckiem jak TŻ miał dość. Babki się dziwiły, że mam siłę i że Bartka w ogóle podnoszę, no ale czasem nie ma wyboru.
W pierwszej ciąży cieszyłam się z brzuszka i tego że rośnie, a teraz mi przeszkadza
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:21   #1066
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
czarna.nocko tu jest link: http://www.booking.com/hotel/pt/executive-flats.pl.html
noc ok 50€ ale wygląda świetnie i ma WSZYSTKO łącznie z dźwiękoszczelnymi oknami. i leży w samiutkim centrum.
IMHO nie warto w porto brać hosteli, bo wychodzą niewiele taniej niż hotel a jakość nieporównywalna. (w sezonie ok40€/2os.)
Dzieki bardzo, na pewno sie przyda!
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie pisałam Wam...od tygodnia pracuję. Na razie mam umowę na 2 miesiące ...zobaczymy co będzie dalej. Trzymajcie kciuki
A czym sie zajmujesz w nowej pracy?
Gratuluje!
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mój 2 milimetrowy zarodek sprawił że wyłoniły się dziewczyny które na
długo o nas zapomniały
Przyznaj sie, specjalnie zaszlas w ciaze, zeby ozywic nasz watek i wywolac zbiorowy szok?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:37   #1067
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Sprzedalam dziecko babci i mam chwile oddechu i nie wiem za co najpierw sie mam zabrac wiec posiedze na wizazu




Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Haniu gratulacje !!! czyli wcale nie tak długo czekaliście na efekt ciążowy

Ja mam zapiernicz straszny, zostałam przewodniczącą okręgu Warszawa więc możecie sobie same wyobrazić, co to dla mnie oznacza do wyborów Ale nie narzekam, lubię to

W weekend mieliśmy I Kongres, super było

Buziaki

Czesc Dori ciesze sie ze u ciebie zapiernicz taki jak lubisz a co u Tomusia??

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć
nie strasz! ja chcę urodzić jak najszybciej, ale czytałam że w drugiej ciąży dziewczyny późnej odczuwają ruchy więc może nie będzie tak źle
Niestety w tej ciąży bardzo doskwiera mi kręgosłup i czuję się trochę gorzej niż w pierwszej. Na pewno ma na to wpływ nadmiar ruchu; ganianie za dzieckiem i ciągłe schylanie. Nawet lekarz mnie opierniczył i kazał zwolnić tempo, więc trochę przystopowałam. Ale nie bardzo potrafię funkcjonować na zwolnionych obrotach.
Niedawno byliśmy na małych wakacjach, wypoczywałam ile się dało, ale i tak zdarzało mi się ganiać za dzieckiem jak TŻ miał dość. Babki się dziwiły, że mam siłę i że Bartka w ogóle podnoszę, no ale czasem nie ma wyboru.
W pierwszej ciąży cieszyłam się z brzuszka i tego że rośnie, a teraz mi przeszkadza

Zuza a ja slyszalam ze w drugiej czy kolejnej ciazy ruchy czuje sie szybciej (nawet moj gin sie dziwil ze to moja pierwsza ciaza a ja tak szybko ruchy czulam a zaznacze ze do tych szczuplych to nie naleze ) a Ty kiedy zaczelas czuc ruchy?? Wiesz zawsze mozesz byc wyjatkiem od reguly
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:39   #1068
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Kotek tak, tak wizaz wygrywa

Domi ooo fajnie, od ciebie zawsze takim optymizmem bucha

zuza a co dziecko nie chce sie ujawnić??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:45   #1069
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hania ja ruchy poczulam wczesnie bo w 15/16 tygodniu i "mowi sie" od kiedy poczuje sie pierwsze ruchy liczy sie rowne 20 tygodni do porodu i zeby bylo smieszniej mnie sie sprawdzilo haha i mojej przyjaciolce, bratowej i kolezance tez
chyba coś w tym jest. ja poczułam w 16 tyg z hakiem, a urodziłam w 35 z hakiem- więc prawie prawie...

Asiuk dobrze jest tak odpocząć od dziecka, na pewno Waszym relacjom to nie zaszkodzi. Ja choćbym chciała to nie mam z kim małego zostawić, rzadko kiedy uda mi się małemu kogoś choćby na godzinę wcisnąć- a czasem pie...a dostaję. Ale nie chciałabym sytuacji że obca baba (czyt. opiekunka) wychowuje moje dziecko i idzie na to z połowa mojej pensji
Ja tak po cichu planuję starać się o rodzeństwo dla Bartka po nowym roku,zobaczymy co życie pokaże

Butter gratuluję pracy

Poemi gratuluję, pierścionek bardzo ładny.

Carmelova mi się wszystkie podobają, nie potrafiłabym zdecydowaćSala bardzo ładna

Zuza, Twin ja nie miałam dużego brzucha a pod koniec też doskwierał. Nie wyobrażam sobie jak bym się czuła gdybym doczekała do terminu
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 12:47   #1070
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Zuza a ja slyszalam ze w drugiej czy kolejnej ciazy ruchy czuje sie szybciej (nawet moj gin sie dziwil ze to moja pierwsza ciaza a ja tak szybko ruchy czulam a zaznacze ze do tych szczuplych to nie naleze ) a Ty kiedy zaczelas czuc ruchy?? Wiesz zawsze mozesz byc wyjatkiem od reguly
w pierwszej poczułam bardzo szybko, w tej dopiero pod koniec 19 tyg.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:51   #1071
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
nie strasz! ja chcę urodzić jak najszybciej, ale czytałam że w drugiej ciąży dziewczyny późnej odczuwają ruchy więc może nie będzie tak źle
Niestety w tej ciąży bardzo doskwiera mi kręgosłup i czuję się trochę gorzej niż w pierwszej. Na pewno ma na to wpływ nadmiar ruchu; ganianie za dzieckiem i ciągłe schylanie. Nawet lekarz mnie opierniczył i kazał zwolnić tempo, więc trochę przystopowałam. Ale nie bardzo potrafię funkcjonować na zwolnionych obrotach.
Niedawno byliśmy na małych wakacjach, wypoczywałam ile się dało, ale i tak zdarzało mi się ganiać za dzieckiem jak TŻ miał dość. Babki się dziwiły, że mam siłę i że Bartka w ogóle podnoszę, no ale czasem nie ma wyboru.
W pierwszej ciąży cieszyłam się z brzuszka i tego że rośnie, a teraz mi przeszkadza
Zuza ale uparciucha w sobie nosisz

Ja czytałam, podobnie jak Kotek, że w drugiej ciąży szybciej się czuję ruchy

Dziewczyny szukam "przepisu" na surówkę z marchewki. Często w restauracjach ją jem w zestawie surówek a nie mogę odkryć jak ją zrobić marchewka jest starta na tarce o średnich oczkach i jest ewidentnie zabarwiona czymś białym smakuje słodko. Mam na nią ochotę a nie wiem co dodać
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 12:58   #1072
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

jakie ożywienie na wątku spowodowane jedną małą ciążą
dawno tu tak nie było

Poemi fajna ta sala. podobają mi się tak ustawione stoliki a nie jeden długi.
no i pierścionek bardzo ładny.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:05   #1073
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość

Dziewczyny szukam "przepisu" na surówkę z marchewki. Często w restauracjach ją jem w zestawie surówek a nie mogę odkryć jak ją zrobić marchewka jest starta na tarce o średnich oczkach i jest ewidentnie zabarwiona czymś białym smakuje słodko. Mam na nią ochotę a nie wiem co dodać

Wiem o jaka surowke Ci chodzi ale tez nie potrafie jej rozszyfrowac Za to polecam surowke z marchewki, mandarynek lub pomaranczy i ananasa jak dla mnie ogieenn mielismy taka na chrzinach Mai i wstyd sie przyznac ale poszlam na kuchnie po dokladke (z miska taka duza co stala na stole) i zjadlam ja sama



Sanetka zazdroszcze podjetej decyzji gdyby nie to ze mamy "kiepska" sytuacje materialna tez bysmy sie juz chyba starali o rodzenstwo dla Mai a tak to albo bedzie jedynaczka albo gdzies dopiero za 3-4 latka
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2011-07-05 o 13:06
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:06   #1074
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

zuza a co dziecko nie chce sie ujawnić??
a no nie chce


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
chyba coś w tym jest. ja poczułam w 16 tyg z hakiem, a urodziłam w 35 z hakiem- więc prawie prawie...

Asiuk dobrze jest tak odpocząć od dziecka, na pewno Waszym relacjom to nie zaszkodzi. Ja choćbym chciała to nie mam z kim małego zostawić, rzadko kiedy uda mi się małemu kogoś choćby na godzinę wcisnąć- a czasem pie...a dostaję. Ale nie chciałabym sytuacji że obca baba (czyt. opiekunka) wychowuje moje dziecko i idzie na to z połowa mojej pensji
Ja tak po cichu planuję starać się o rodzeństwo dla Bartka po nowym roku,zobaczymy co życie pokaże

Zuza, Twin ja nie miałam dużego brzucha a pod koniec też doskwierał. Nie wyobrażam sobie jak bym się czuła gdybym doczekała do terminu
Ja urodziłam 3 dni przez "umowną datą" i miałam serdecznie dość, brzuch był już ogromny. Jak oglądałam później zdjęcia brzuszka z ostatnich dni ciąży to byłam w szoku, że dałam funkcjonować z takim brzucholem


Co do zostawiania dziecka pod opieką innych - czasem fajnie jest odpocząć, ale grunt to mieć zaufaną osobę. Ja mogę małego podrzucić w weekendy rodzicom,a w tygodniu mój tata zabiera go codziennie na spacery (o ile pogoda pozwala). Jednak dziadek nie byłby w stanie zająć się nim cały czas bo np. przebieranie i karmienie go przerażają. Niestety poza nimi nie ma nikogo komu powierzylibyśmy dziecko.
Obserwuję w parku i na placu zabaw różne niańki, ale głównie dziećmi zajmują się babcie i z tego co widzę to fatalne rozwiązanie. Takie leżące maluchy to może jeszcze ogarniają, ale starsze Głównie interesują je plotki z innymi babciami, a dziecko lepiej żeby z wózka nie wychodziło albo siedziało grzecznie na ławeczce i zażerało batoniki, pączusie i inne wspaniałości A jak już zejdzie to taka babcia w ogóle nie jest w stanie upilnować dzieciaka, raz że nie ma sił na ew. dogonienie, dwa że najczęściej nie dostrzega co dziecko robi. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale na wiele wiele takich babć, widziałam może ze 2 nadające się do roli opiekunki.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:07   #1075
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Zuza ale uparciucha w sobie nosisz

Ja czytałam, podobnie jak Kotek, że w drugiej ciąży szybciej się czuję ruchy

Dziewczyny szukam "przepisu" na surówkę z marchewki. Często w restauracjach ją jem w zestawie surówek a nie mogę odkryć jak ją zrobić marchewka jest starta na tarce o średnich oczkach i jest ewidentnie zabarwiona czymś białym smakuje słodko. Mam na nią ochotę a nie wiem co dodać
pewnie z selerem ta surówka

Ja uwielbiam kupną surówkę marchewka z chrzanem (do tego chyba dają śmietanę i przyprawy)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:07   #1076
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Zuza ale uparciucha w sobie nosisz

Ja czytałam, podobnie jak Kotek, że w drugiej ciąży szybciej się czuję ruchy

Dziewczyny szukam "przepisu" na surówkę z marchewki. Często w restauracjach ją jem w zestawie surówek a nie mogę odkryć jak ją zrobić marchewka jest starta na tarce o średnich oczkach i jest ewidentnie zabarwiona czymś białym smakuje słodko. Mam na nią ochotę a nie wiem co dodać
no to może czytałam jakieś inne informacje

a ta surówka to nie marchew z jabłkiem? opis się zgadza
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:08   #1077
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
a no nie chce




Ja urodziłam 3 dni przez "umowną datą" i miałam serdecznie dość, brzuch był już ogromny. Jak oglądałam później zdjęcia brzuszka z ostatnich dni ciąży to byłam w szoku, że dałam funkcjonować z takim brzucholem


Co do zostawiania dziecka pod opieką innych - czasem fajnie jest odpocząć, ale grunt to mieć zaufaną osobę. Ja mogę małego podrzucić w weekendy rodzicom,a w tygodniu mój tata zabiera go codziennie na spacery (o ile pogoda pozwala). Jednak dziadek nie byłby w stanie zająć się nim cały czas bo np. przebieranie i karmienie go przerażają. Niestety poza nimi nie ma nikogo komu powierzylibyśmy dziecko.
Obserwuję w parku i na placu zabaw różne niańki, ale głównie dziećmi zajmują się babcie i z tego co widzę to fatalne rozwiązanie. Takie leżące maluchy to może jeszcze ogarniają, ale starsze Głównie interesują je plotki z innymi babciami, a dziecko lepiej żeby z wózka nie wychodziło albo siedziało grzecznie na ławeczce i zażerało batoniki, pączusie i inne wspaniałości A jak już zejdzie to taka babcia w ogóle nie jest w stanie upilnować dzieciaka, raz że nie ma sił na ew. dogonienie, dwa że najczęściej nie dostrzega co dziecko robi. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale na wiele wiele takich babć, widziałam może ze 2 nadające się do roli opiekunki.
o kurde, to trzeba się brać szybko za robotę, póki potencjalne babcie jeszcze na chodzie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:15   #1078
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Wiem o jaka surowke Ci chodzi ale tez nie potrafie jej rozszyfrowac Za to polecam surowke z marchewki, mandarynek lub pomaranczy i ananasa jak dla mnie ogieenn mielismy taka na chrzinach Mai i wstyd sie przyznac ale poszlam na kuchnie po dokladke (z miska taka duza co stala na stole) i zjadlam ja sama
Jakoś połączeniu marchwi z mandarynkami i ananasem do mnie nie przemawia

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
pewnie z selerem ta surówka

Ja uwielbiam kupną surówkę marchewka z chrzanem (do tego chyba dają śmietanę i przyprawy)
Jak na mój gust nie ma tam selera.

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
no to może czytałam jakieś inne informacje

a ta surówka to nie marchew z jabłkiem? opis się zgadza
Marchewka z jabłkiem to na 100% nie jest ja mam wrażanie, ze tam jest sama marchewka + delikatny sosik

Zuza, co to niań-babć, to słyszałam od mojej koleżanki, która jest nianią, że właśnie te babcie to tylko plotkują na placu zabaw i krytykują te młodsze nianie (np. że za lekko ubrały dziecko itp.)
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:19   #1079
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość


Sanetka zazdroszcze podjetej decyzji gdyby nie to ze mamy "kiepska" sytuacje materialna tez bysmy sie juz chyba starali o rodzenstwo dla Mai a tak to albo bedzie jedynaczka albo gdzies dopiero za 3-4 latka
ha...jeszcze tylko muszę męża przekonać bo nic o tym nie wie

a tak serio to nie chcę jedynka, materialnie też różnie ale... chyba wolę raz a dobrze, jedno po drugim odchować niż robić sobie przerwę a potem znów kupki....,pieluchy....

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość

Co do zostawiania dziecka pod opieką innych - czasem fajnie jest odpocząć, ale grunt to mieć zaufaną osobę. Ja mogę małego podrzucić w weekendy rodzicom,a w tygodniu mój tata zabiera go codziennie na spacery (o ile pogoda pozwala). Jednak dziadek nie byłby w stanie zająć się nim cały czas bo np. przebieranie i karmienie go przerażają. Niestety poza nimi nie ma nikogo komu powierzylibyśmy dziecko.
Obserwuję w parku i na placu zabaw różne niańki, ale głównie dziećmi zajmują się babcie i z tego co widzę to fatalne rozwiązanie. Takie leżące maluchy to może jeszcze ogarniają, ale starsze Głównie interesują je plotki z innymi babciami, a dziecko lepiej żeby z wózka nie wychodziło albo siedziało grzecznie na ławeczce i zażerało batoniki, pączusie i inne wspaniałości A jak już zejdzie to taka babcia w ogóle nie jest w stanie upilnować dzieciaka, raz że nie ma sił na ew. dogonienie, dwa że najczęściej nie dostrzega co dziecko robi. Oczywiście zdarzają się wyjątki ale na wiele wiele takich babć, widziałam może ze 2 nadające się do roli opiekunki.
moja mama z kondycja nie ma problemu, nadąży spokojnie. ale niestety zostało jej 8 lat do emerytury
ja niestety sama z dzieckiem, mama z raz w tygodniu zajrzy, dla teściowej wnusio fajny na 10 minut, sama nie przyjedzie. Nie ma komu podrzucać, niby spotykam się z koleżankami, rodziną, wychodzę do sklepów itp owszem...ale praktycznie zawsze i wszędzie z młodym
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2011-07-05 o 13:20
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 13:32   #1080
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Jakoś połączeniu marchwi z mandarynkami i ananasem do mnie nie przemawia



Jak na mój gust nie ma tam selera.



Marchewka z jabłkiem to na 100% nie jest ja mam wrażanie, ze tam jest sama marchewka + delikatny sosik

Zuza, co to niań-babć, to słyszałam od mojej koleżanki, która jest nianią, że właśnie te babcie to tylko plotkują na placu zabaw i krytykują te młodsze nianie (np. że za lekko ubrały dziecko itp.)

haha uwierz mi tez do mnie nie przemawialo takie polaczenie dopoki nie zjadlam haha marchewka byla starta na drobnych oczkach, mandarynki drobniutko posiekane i ananas w kostke pokrojony ( nie wiem co tam jeszcze dodawali ale to byly glowne skladniki) i bylo to tak soczyste ze.... haha slinotoku dostalam haha
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.