przyszłe blondynki- łączmy się - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-15, 19:42   #31
Uleńka_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 24
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ja dochodziłam do blondu również poprzez balejaż (chociaż moje naturalne włosy to ciemny blond, wtedy miałam rude więc innego sposobu nie miałam). A co do odrostów to nie są one zbyt widoczne, jeśli naturalne włosy to ciemny blond. U mnie odrosty są właściwie niezauważalne, dlatego też farbuje je co 3 - 4 miesiące. Jeśli nie macie ciemnych włosków a raczej takie mysiowate (ciemny blond) jak ja, lepiej wygląda tylko blond balejaż (bez brązu) i odrosty też są mniej widoczne. A co do niszczenia włosów, jeśli farbujecie włosy u profesjonalisty i stosujecie odpowiednie odżywki, włosy na tam nie cierpią. Jestem jasną blondyną od 4 lat, a moje włoski są w niezłej formie, więc nie ma czego się obawiać
Uleńka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:50   #32
salena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

ja rowniez niedlugo bede blondynka, tylko strsznie bsie boje bo mam cioenkie wloski takie ani proste ani krecone czyli chyb njagorsza mozliwa faktura...ale fryzjer powiedzial mi,ze chyba najlepiej bedzie jak zrobie nie baleyage ,kltory robi sie na wodzie 9 (l'oral)tylko z farby , ew. pomieszac jakies dwa ladne odcienie zebym milala cos niepowtarzalnego, a conjwazniejsze lepiej dla wlosow , bo robione na wodzie 6
salena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:24   #33
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Mi udało się przejść z ciemnego brązu do jasnego blondu w 2 etapach.Najpierw domowym sposobem ufarbowałam się platynowa farbą .Efekt był taki , że odrosty mi ,,wzięło" a reszta zrobiła się jasno-brązowa.Miesiąc później udałam się do fryzjera.Tam zrobiono mi dużo pasemek rozjaśniaczem.Bardzo się bałam,bo mam długie włosy i musiałabym je ściąć gdyby coś nie wyszło,ale wsyztsko poszło ok.Na początku trochę wypadały ale tak już widocznie musi być.Jeśli chodzi o pielęgnację włosów blond to radze używać odżywki pantine pro-v do włosów farbowanych i rozjaśnianych po każdym myciu ( nie śmiejcie się z mojej pisownii )-jest naprawdę bardzo dobra.No to tyle
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 10:45   #34
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Ja też będę znowu blondynką za jakis czas. Miałam balejaż, ale włosy wydawaly mi się zniszczone i suche, przefarbowałam więc na brąz i dopiero wtedy zobaczyłam jakie brzydkie mam końcówki (na jasnym nie widac rozdwojonych końcówek tak jak na ciemnym). Teraz je trochę odżywię i nacieszę sie kolorem, żeby za parę miesiecy znowu rozjaśnic. Na pewno zrobię to u fryzjera i tym razem chyba nie pasemka, tylko po całości.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 11:34   #35
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

A ja mam takie pytanie. Nigdy nie byłam stricte "blondi", odcień moich włosów jest taki typowo polski, mysi, ciemny blond. I chciałabym zrobić sobie pasemka (mnóstwo jaśniutkich), ale nienawidzę odrostów, a chociaz przy pasemkach nie robią one takiego złego wrazenia, to jednak wolałabym ich uniknąć (przynajmniej takichh długich odrostów na pół głowy).

Pomyślałam, ze jak mi pasemka odrosną to sobie zafarbuję całość najpierw na średni blond - jasniejszy niż naturalny, ciemniejszy niż pasemka a po jakims czasie na swój naturalny lub nawet ciemniejszy, może brąz?

Da się tak?

Chodzi mi o to, czy farba przykryje pasemka nie robiąc z nich za przeproszeniem pomarańczowej kupy.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 12:20   #36
kasiulkaR83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

a ja zrobiłam pasemka w salonie-zapłaciłam ponad 100 zł
zrobili mi rozjasniaczem firmy ce-ce
TYLKO ROZJASNIACZEM
swoje naturalne miałam ciemny braz
pasemka zrobiła pół na pół z moimi
wyszłam troche zdziwiona-chociaż odcien mi odpowiadał
ale po kilku dniach włosy stopniowo zrobiły sie słomianego koloru
teraz wyglądam ja zebra ze słomianymi pasmami
już tam wracać nie chce-i tak wydałam kupe kasy-liczyłam na efekt
doradzcie prosze-czym mozna ten słomiany odcień wybarwić na bardziej platynowy kolor i czy taka farba w domowych warunkach da pożądany efekt i jak długo trzyma efekt
I CZY NIE NISZCZY WŁOSÓW???
bo mam wrazenie że mi zaraz odpadną
HELP...PLEASE!!!!!
kasiulkaR83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 12:32   #37
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Może szampony koloryzujące bez amoniaku, lub takie saszetki w odcieniu jaki chcesz uzyskać? Z doświadczenia wiem, że na farbę łapią lepiej niz na naturalne.
Ewentualnie jakieś płukanki, ale na tym się nie znam zupełnie.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 21:28   #38
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

ja też zamierzam przefarbować się na blondzik Kupiłam już farbe 100% color z Garniera.Używała któaś z was ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:06   #39
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...25#post4614525
Bardzo liczę na waszą pomoc
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:17   #40
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Jestem jasną blondynką. Miałam przepiękny złoto-miodowy kolor włosów, który pokrywał się słomianymi refleksami w lecie.. i zniszczyłam to Postanowiłam byc ruda. I zaczęło się. Najpierw jasny rudy, potem wściekle marchewkowy, czerwony, ognisty, fioletowy, burgund a potem.. granatowa czerń(palety24). Początkowo byłąm zachwycona każdą zmianą. Czarne włosy, w których mi było dobrze (dzieki cotygodniowej czarnej hennie na brwi i rzęsy plus tona samoopalacza i solarium)nosiłąm prawie 2 lata. I nagle stwierdziłam, że dłuzej nie zniose farbowania co dwa tygodnie. Dodam jeszcze ze na te hebany zrobiłam bardzo silną trwałą- podwójna, bo za pierwszym razem nie wyszlo.. Efekt był dosc abstrakcyjny, ale czułam sie w nim sobą..- wstyd mi teraz przyznac
Z włosów zrobiło mi się sianko wiec z długosci do pasa obcięłam na chłopczycę, najdłuższe pasma miały z 4cm. I zaczęłąm farbowac ciemnym brązem palety, jednak jak już niejedna forumowiczka zauważyła, ciemny braz palety jest własciwie baaaardzo czarnym czarnym nibyto brazem. Fuj
Potem przez jakis czas szlochałam, ze mam straszliwy kolor, za krótką fryzure.. i znow zafarbowałąm na czarny.. pożal sie boże!!
Na dwa miesiące przed swoim ślubem doszlam do wniosku ze musze byc blondynką i to na ślub.. a najlepiej od zaraz. W miedzyczasie włosy zapuszczałam o koka, wiec miałam długoś gdzies za ramiona. Siup wiec do sklepu po jasny złotyblond palety. Zaczarowałam w łazience.. narzeczony czekał pod drzwiami przebierajac nozkami na superefekt.. i.. nic. Wyszlam jak weszlam.. czarna na amen Nic nie ruszyło palety. Ona ma podobno jakies niezniszczalne pigmenty.
Docierajac do konca tej długiej opowiesci z zycia wzietej.. Pobieglam do fryzjera na dekoloryzacje. Zrobiła balejaz. Wyszly jasnomiodowe, jasnorude, jasnobrazowe pasma pomiedzy czernia.. niby ok.. ale po dwoch tyg zrobilam anstepny balejaz. I obcielam na dosc krotko. Efekt jest hmm... tęczowy. Czarny braz z jaśniejszymi pasemkami, teraz mi to sie troche splukalo i bardziej mam brąz, ale nie bez rudosci. Na slubie musialam sie zadowolic czarnymi krotkimi wlosami z niewielka iloscia jasniejszych pasm. (To ze sa krotkie akurat mi bardzo odpowiada).
niestety moj odrost nei ma juz tej pieknej barwy co kiedys. Zrbil sie mysi. Marze juz o tym by moc calosc zafarbiowac na sloneczny miodowy kolor a czeka mnie z pol roku zapuszczania i ze dwa balejaze.
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 06:39   #41
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

hmm.. dzis odkryłam ze czarne pasma paletty naprawde znikają! Zmieniły barwe na cos pochodnego brązowi z rudym. Traktuje włoski teraz szamponem do blondu timotei. Moze to on dziala te cuda. W ogole barwa włosów zyskała, jest taka słoneczna, rozswietlona.. jeszcze troche i bede blondaskiem :P
__________________
Biec przed siebie spacerując..
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 19:13   #42
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

A ja jestem znowu blondynką Wprawdzie na razie jeszcze nie taką, jaką bym chciała ale stopniowo będę rozjaśniać się dalej
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:24   #43
marcowa
Raczkowanie
 
Avatar marcowa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 109
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

hehe a ja sobie jutro szamponetką robie(na perłowy blond:P) a naturalny mam ciemny blond jestem strasznie ciekawa czy to jakoś wyjdzie :| :P
marcowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:03   #44
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
A ja jestem znowu blondynką Wprawdzie na razie jeszcze nie taką, jaką bym chciała ale stopniowo będę rozjaśniać się dalej
A czym rozjaśniasz?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:09   #45
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Rozjaśniam u fryzjera jakimś rozjaśniaczem w proszku (fryzjerka mówiła że to coś podobnego do Loreal Platinum). Na razie mam bardzo drobniutki balejaż z przewagą blondu a mam zamiar dodać go jeszcze więcej
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 07:14   #46
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

Cytat:
Napisane przez marcowa Pokaż wiadomość
hehe a ja sobie jutro szamponetką robie(na perłowy blond:P) a naturalny mam ciemny blond jestem strasznie ciekawa czy to jakoś wyjdzie :| :P

O to chyba nie wyjdzie, bo szamponetki sa bez amoniaku i nie da sie nimi rozjasnic wloskow. Obawiam sie, ze bedzie bez efektu, tylko pod slonce bedziesz miala połysk. Ale probuj trzeba sie rzekonac na wlasnej skorze
__________________
Biec przed siebie spacerując..
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:48   #47
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

I juz jestem. Blondynką. Chociaż może nie do końca. Zrobiłam sobie blond pasemka na moich brazowych, miejscami nawet czarnawych włosach. Efekt - wielokolorowy balejaz. Od białego do złocistego blondu, z brązem i rudym brązem. nawet jakos to wygląda. Fryzjerka poinstruowała mnie, że jesli chce miec całkowity blond, to powinnam za około 2 miesiace zrobić znowu pasemka, a zaraz potem na to nałożyć farbe jasny blond. Może spróbuję. A na pewno napiszę jak poszło.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 14:08   #48
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: przyszłe blondynki- łączmy się

No to gratulacje :P tak hop siup i juz Ja co chwila sie meza pytam: " jestem juz blondynką? widac? widac?" a on sie smieje, ze nooo- prawie.. ech faceci :/
Mówisz, ze po dwoch balejazach nalezy nałozyc jasny blond? Chciałabym, ale jakos strach sprobowac. Ja mialam juz dwa balejaze i jak na razie myslę o trzecim lub zeby same koncowki zdekoloryzowac.
Potrzeba chyba wiecej cierpliwosci :/
__________________
Biec przed siebie spacerując..
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.