Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 16:16   #4891
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
W Birmingham krzykneli mi £5800
Mi w Paryżu 7 tys Euro plus wszystkie badania na własną rękę więc 7,500 by wyszło spokojnie
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47

Edytowane przez Aicha1985
Czas edycji: 2015-10-29 o 16:29
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 16:40   #4892
Loroth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Powiem, Ci, że wygląda to bardzo ładnie, możesz podać namiary na klinikę?
Loroth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 16:48   #4893
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość

Mortycja skąd masz te informacje o pożarze w fabryce Silimed? Nic mi o tym nie wiadomo. ..
Z zagranicznych portali biznesowych - w komunikatach giełdowych Sientra, która jest właścicielem marki Silimed podawała, że mieli pożar w jednej z fabryk, w której produkują Silimedy.

Generalnie już się szykują procesy przeciw Sientrze, szczególnie ze strony inwestorów.

Z wczorajszej konferencji prasowej Sientry:

On Oct. 22 a fire broke out at Silimed'€™s factory. Zeini confirmed on Oct. 28 that building on fire, known as F-2, was indeed the building where Sientra breast implants are made. Zeini said there have been no reports of significant injuries.
Another smaller building at Silimed€'s factory was undamaged by the fire and could be retrofitted to make Sientra breast implants if significant renovations are made.
- See more at: http://www.pacbiztimes.com/2015/10/2....5yKK7lPU.dpuf
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016

Edytowane przez Mortycja72
Czas edycji: 2015-10-29 o 17:03
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 16:55   #4894
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Ja juz po dziewczynki bolało mnie wiec cos od razu dostałam w żyłę. Myślę że może być ciężko z tym bólem za 2-3 dni a ja nie z tych cienkoskórych ...
Super, gratulacje !


Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Juz Ci odpowiadam. W sierpniu bylam na wakacjach w poslce I wtedy tez udalam sie na knsultacje. Od razu zaklepalam termin na 6.11. Po powrocie do UK spokojnie bez pospiechu zaczelam wszystko organizowac: wolne w pracy na dwa tygodnie z hakiem (chirurg powiedzial, ze dobrze jest byc na miejscu 10 dni od operacji), oplacilam parking dla mojej bryki na Stansted od-do; zarezerwowalam hotel w szczecinie na jedna dobe z 5go na 6go. W dzien przylotu, 5go jestem umowiona na USG piersi w Szczecinie. W klinice 6go z rana mam miec robione badania (wiem, to nie jest dobry pomysl robic badania w dzien I przed dzien zabiegu ale niestety, nie mam wyjscia). W klinice bedzie ze mna moj TZ, wiec I dla niego zarezerwowalam tam pobyt, by byl blisko mnie Po wyjsciu z kliniki jedziemy do siebie, wioski oddalonej od szczecina jakies 80km. I tam bede dochodzila do siebie w miedzyczasie wizyta popoeracyjna I pod koniec listopada samolociem do UK. Tak to wyglada. Zostaje mi jeszcze wynajecie samochodu na ten czas pobytu w polsce. Wszystko wiec musi grac! Nie daj boze samolot odwolaja to leze.
Rodzine mam na dolnym slasku wiec kompletnie odpada, tym bardziej, ze nie wie nikt o moich zamiarach

Wow, dobrze zorganizowane. Trzymam kciuki aby wszystko sie udalo


Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Mano, zabij mnie, ale po wyjściu od lekarza, z tego natłoku wiadomości, w drodze do auta - połowę zapomniałam. W każdym bądź razie, na wstępie pokazałam mu jakiego efekty nie chcę uzyskać (1. sterczące, napompowane sztucznie kulki oraz 2. dekolt a'la wielka zjeżdżalnia i zwisające w dół piersi). Po drugie pokazałam mu efekt jaki chcę uzyskać (piersi Aichy) - czyli pełne, ale naturalnie wyglądające.

Powiedział, że doradzi mi jak córce, że przy mojej budowie (szczupła, niska, wąskie biodra, chudy dekolt) -będą ładnie wyglądały okrągłe, nie za duże (żeby "pielęgnować moją dziewczęcą urodę"), ale softy.
Szerokość implantu nie może przekraczać 11 cm. Z tego względu, że mam bardzo cienką skórę, praktycznie 0 tłuszczu, mówił, że się naturalnie będą układać, będą miękkie, a nie takie napompowane. Anatomy są sztywniejsze i krawędzie mogłyby być bardziej widoczne.
Mówił coś jeszcze, że mięśnie lepiej chwycą okrągły implant, a jak się nacina mięśnie, to one uciekają do góry i w ten sposób naturalnie wypełnią górę.
Naprawdę dużo mówił, bardzo szczegółowo objaśniał. Rozwiał wszelkie obawy

Co do wielkości, to szału nie ma: pracuje na Sebbinach więc padła propozycja 335cc: 10,9 cm szer., 5,4 cm projekcji. Większy mówił, że się nie zmieści, choć podobają mi się szersze.

Jej! to chyba mój najdłuższy post!
Ja mam okragłe przy bardzo chudej klatce piersiowej (widac na wyjsciowce w galerii). Pod biustem mam 65cm (teraz nosze pancernik w rozmiarze 60). Implanty mam o szerokosci 12,1 a pojemnosc, no duza, 450cc. I jestem w nich zakochana


Cytat:
Napisane przez klaudulka91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dołączam do wątku. Po przeczytaniu od razu napisałam do doktora i ustaliłam termin.. to już 8.12. Ale się dygam.. przeraża mnie ten ból po..
Witaj !



Cytat:
Napisane przez klaudulka91 Pokaż wiadomość
L.P Ostrava
Mój doktorek


Cytat:
Napisane przez blondiii91 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Wczoraj minal tydzien od mojej operacji, czuje sie juz znacznie lepiej tylko noce ciezkie, za miekki materac mam w domu heh powiedzcie mi prosze czy Wy tez nosilyscie ten pas uciskowy ? mnie tak boli pod pachami od niego, czesto go odpinam bo nie moge wytgrzymac. Ile trzeba go nosic ? Wrzucam do albumu fotki moich tygodniowych nabytkow jakbyscie chcialy zobaczyc
Ja pas mialam tylko przez dobe bedac w szpitalu. W domu juz nie musialam nosic , tylko pancernik.


Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Eh.. wniosek jest taki, że co klinika, to inne zalecenia (może nie skrajnie, ale jednak) oraz co lekarz, to inna wizja.. Mój dr powiedział, że do płaskiej klaty, gdzie tłuszczu od góry za bardzo ni ma, najlepiej sprawdzą się anatomy, bo - przy okrągłych właśnie - będzie widoczna górna krawędź implantu.. w sumie jak dla mnie brzmi logicznie, bo jest łagodniejsze przejście profilu w projekcje.. Trzeba wziąć pod uwagę także to, że włożenie anatomicznych wkladek wymaga dłuższej operacji, więcej 'zabawy' i większych umiejętności chirurga - dlatego podobno niektórzy wolą robić okrągłe.. Co do rowka.. kwestia indywidualna, ja np. mam na tle większości tutaj z Was szeroką klatę - 77cm, implanty szerokie na 12cm i na ten moment odległość między piersiami na dwa palce. Nie wiem jak będzie się to zmieniać i w którym kierunku pójdzie, ale dla mnie osobiście ważniejsze jest to, aby mieć te piersi trochę po bokach, tj. wystające wizualnie poza obrys klatki, niż rowek, piersi bliziutko siebie i równo z klatą

A, i jeszcze coś, nabery , Joyfull robi piersi tam gdzie ja, u nas nie podają antybiotyków, a anestezjolog "życzy sobie" pełnego zdrowia na 2 tyg.przed zabiegiem
Tak jak wyzej napisalam, klata chuda z widocznymi zebrami. Cycek to byla tylko skora bez tkanki tluszczowej. Pod biustem mam 65cm. Implanty u mnie o podstawie 12,1 fajnie wychodza na bok (ale nie za duzo), rowek jakis jest ale nie wiem na ile palcy


Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Ismenka ta sprawa z ta dziewczyna to totalne nieporozuumienie. Tez sie tym interesowalam. Szpital w ogole nie powinien przeprodzadzac takich zabiegow to raz. Dwa - olali ja po samej operacji I lezac na sali pooperacyjnej nikt nie zainteresowal sie tym, ze bidula sie dusila czego skutkiem jest niedotlenienie mozgu, byl tez problem z krazeniem. Sama operacja przebiegla dobrze. Z tego co wiem oberwalo sie nie tylko ordynatorowi ale wlasnie pielegniarkom.
Ludzie z zagranicy czesto nie maja pojecia, gdzie w polsce uderzac. Slyszalam tez o jednej niuni z zagranicy. Chciala poddac sie drugiej czy trzeciej operacji powiekszenia, sporego powiekszenia. Pierwsze robila w polsce I kolejne tez chciala ale ze wzgledu na to, ze miala jakies schorzenie w polsce powiedzieli jej NIE! Za to w czechach sie zgodzili. Laska teraz patrzy na nas z gory, a mlodziutka byla.
Wiec suma sumarum trzeba wiedziec, gdzie sie wybrac, nie ukrywac przebytych chorob, dolegliwosci itp a wszystko bedzie dobrze Myslmy pozytywnie .
Z tego co wiem dziewczyna bardzo cierpiala po operacji (wiadomo, jak kazda z nas oprocz terminatora )
Podali jej lek przeciwbolowy, stosowany m.in. przy amputacji konczyn ilestam razy mocniejszy od morfiny ! Przy tym leku jest rycyko ze moga wystapic dusznosci, itd. W tym czasie musi byc pod ciagla obserwacja. Niestety u tej dziewczyny nikogo nie bylo. Dziewczyna przestala oddychac, nikt sie nie zorientowal, potem... bylo juz za pozno, dziewczyna miala niedotlenienie mozgu.
Wiec sama w sobie operacja byla bez powiklan, niestety podanie tak silnego leku i niedopilnowanie pacjentki po podaniu, spowodowalo taka tragedie.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:01   #4895
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Ja juz po dziewczynki bolało mnie wiec cos od razu dostałam w żyłę. Myślę że może być ciężko z tym bólem za 2-3 dni a ja nie z tych cienkoskórych ...
Zdrowiej szybko

Ja mam dzis 11 dzień, i wczoraj pierwszy raz przez dwie godziny nie czułam żadnego bólu. Jak się nie ruszałam
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:35   #4896
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Zdrowiej szybko

Ja mam dzis 11 dzień, i wczoraj pierwszy raz przez dwie godziny nie czułam żadnego bólu. Jak się nie ruszałam
Teraz już będzie tylko lepiej
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:55   #4897
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Z zagranicznych portali biznesowych - w komunikatach giełdowych Sientra, która jest właścicielem marki Silimed podawała, że mieli pożar w jednej z fabryk, w której produkują Silimedy.

Generalnie już się szykują procesy przeciw Sientrze, szczególnie ze strony inwestorów.

Z wczorajszej konferencji prasowej Sientry:

On Oct. 22 a fire broke out at Silimed'€™s factory. Zeini confirmed on Oct. 28 that building on fire, known as F-2, was indeed the building where Sientra breast implants are made. Zeini said there have been no reports of significant injuries.
Another smaller building at Silimed€'s factory was undamaged by the fire and could be retrofitted to make Sientra breast implants if significant renovations are made.
- See more at: http://www.pacbiztimes.com/2015/10/2....5yKK7lPU.dpuf

kurczę coś jest na rzeczy..
to pewnie pozostaną mi Polytechy. Tylko ciekawe co będzie z dziewczynami które mają już Silimedy. mam nadzieję że to coś co wykryli na powłoce implantu nie jest jednak szkodliwe dla zdrowia...
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 18:10   #4898
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: korekcja piersi

Wstałam sama z łóżka godzinę temu fuck ... 2 moje cesarki tak nie bolały..zapomniałam juz jak to boli
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 19:22   #4899
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez blondiii91 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Wczoraj minal tydzien od mojej operacji, czuje sie juz znacznie lepiej tylko noce ciezkie, za miekki materac mam w domu heh powiedzcie mi prosze czy Wy tez nosilyscie ten pas uciskowy ? mnie tak boli pod pachami od niego, czesto go odpinam bo nie moge wytgrzymac. Ile trzeba go nosic ? Wrzucam do albumu fotki moich tygodniowych nabytkow jakbyscie chcialy zobaczyc
wysłałam zapro

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Ja juz po dziewczynki bolało mnie wiec cos od razu dostałam w żyłę. Myślę że może być ciężko z tym bólem za 2-3 dni a ja nie z tych cienkoskórych ...


to z tymi implantami jakaś poważna afera widze

a propo tej dziewczyny ze Szwecji to ona ukryła przed lekarzem swoją historie choroby nie przyznała sie, że przewlekle choruje w wywiadzie zataiła ważne informacje i klinika tak naprawde nie była winna, wiem bardzo dużo o tej sprawie i lekkomyślność tej kobiety woła o pomste do nieba.
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 19:46   #4900
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Wstałam sama z łóżka godzinę temu fuck ... 2 moje cesarki tak nie bolały..zapomniałam juz jak to boli
Teraz tylko lepiej bedzie i szybko znow zapomnisz jak to jest



Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
wysłałam zapro





to z tymi implantami jakaś poważna afera widze

a propo tej dziewczyny ze Szwecji to ona ukryła przed lekarzem swoją historie choroby nie przyznała sie, że przewlekle choruje w wywiadzie zataiła ważne informacje i klinika tak naprawde nie była winna, wiem bardzo dużo o tej sprawie i lekkomyślność tej kobiety woła o pomste do nieba.
Ja do mojego doktorka na konsultacje zabralam cala historie mojej choroby, wszystkie wypisy, wszystkie opisy zabiegow, przeswietlen itd. Jak mialam robione badania to doktorek siedzial zaczytany w mojej dokumentacji. Choc juz wczesniej mu wspominalam o tym. Powiedzial ze musi wszystko skonsultowac jeszcze z anestezjologiem. Na szczescie wszystko bylo okej. Moglam miec znieczulenie w kregoslup oraz wogole moglam miec operacje
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 19:51   #4901
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

ladybarque, gratulację, 3maj się

nabery, dzięki za odpowiedź. Ja czytałam, że chirurdzy na zachodzie właśnie polecają okrągłe do małej wyjściówki a anatomy do korekcji obwisłych piersi. Dlatego jak byłam na konsultacjach w Polsce i doktorek powiedział mi, że okrągłych się już nie robi to pomyślałam, że chce mnie naciągnąć.
A gdzie będziesz robiła ? U DF

Aicha, masz dokładnie taki implant jaki dobrał mi doktorek

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

blondiii, jak się czujesz? Możesz dokładnie opisać wizytę w klinice ? Tzn. od momentu jak weszłaś, wszystko po kolei plisssss
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 19:58   #4902
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
ladybarque, gratulację, 3maj się

nabery, dzięki za odpowiedź. Ja czytałam, że chirurdzy na zachodzie właśnie polecają okrągłe do małej wyjściówki a anatomy do korekcji obwisłych piersi. Dlatego jak byłam na konsultacjach w Polsce i doktorek powiedział mi, że okrągłych się już nie robi to pomyślałam, że chce mnie naciągnąć.
A gdzie będziesz robiła ? U DF

Aicha, masz dokładnie taki implant jaki dobrał mi doktorek

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

blondiii, jak się czujesz? Możesz dokładnie opisać wizytę w klinice ? Tzn. od momentu jak weszłaś, wszystko po kolei plisssss
Tak, zostaję u DF. Dziś mi odpisał, że mam być spokojna, na pewno implanty Eurosilicone mają odpowiedni profil, no i że mam być zdrowa. Nie pisał, że mam zaprzestać brać antybiotyki. Więc zdrowieję
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 20:20   #4903
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

nabery, fajnie Ci, że to już a zostajesz przy anatomach czy jednak okrągłe ???
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 20:26   #4904
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
nabery, fajnie Ci, że to już a zostajesz przy anatomach czy jednak okrągłe ???
Muszę zmienić stopkę- wezmę jednak okrągłe. DF pisał, że jeśli mi się podoba efekt push upu, to nie ma problemu.

A Ty bierzesz Mentory czy Eurosilicony?? Jaką chcesz projekcję??
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 20:54   #4905
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Muszę zmienić stopkę- wezmę jednak okrągłe. DF pisał, że jeśli mi się podoba efekt push upu, to nie ma problemu.

A Ty bierzesz Mentory czy Eurosilicony?? Jaką chcesz projekcję??
Chcę o wysokim profilu, ale w sumie nie wiem czy mentory czy eurosilicony
W katalogu mentor są [pojemność 350mł/ szer.11,7/ wys.4,9] albo [pojemność 375mł/ szer.12.0/ wys. 5.0]
Eurosilicone [pojemność 350ml/ szer.11,7/ wys.4,7] albo [pojemność 375ml/ szer.11,7 /wys. 4,9]

W sumie to nie rozumiem bo mentory o tej samej pojemności mają większe wymiary niż eurosilicone ?????

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

eurosilicone 375ml mają takie wymiary jak mentory 350ml. Jak to możliwe ??????
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:04   #4906
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Chcę o wysokim profilu, ale w sumie nie wiem czy mentory czy eurosilicony
W katalogu mentor są [pojemność 350mł/ szer.11,7/ wys.4,9] albo [pojemność 375mł/ szer.12.0/ wys. 5.0]
Eurosilicone [pojemność 350ml/ szer.11,7/ wys.4,7] albo [pojemność 375ml/ szer.11,7 /wys. 4,9]

W sumie to nie rozumiem bo mentory o tej samej pojemności mają większe wymiary niż eurosilicone ?????

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

eurosilicone 375ml mają takie wymiary jak mentory 350ml. Jak to możliwe ??????
Może są inaczej profilowane?? też tego nie rozumiem. To jeszcze nic, ale większa jest różnica, gdybyś je porównała z Sebbinami! Tam to dopiero są wielkie wymiary!
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:31   #4907
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

O tak sebbiny maja fantastyczne wymiary szkoda, że moj dr na nich nie pracował
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:37   #4908
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

kurcze nie moge sie już doczekać konsultacji w L.C
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:52   #4909
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Panna zet przecież masz super cycochy! projekcja 5,1?

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
O tak sebbiny maja fantastyczne wymiary szkoda, że moj dr na nich nie pracował
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 22:02   #4910
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Tak 5,1. Nie są zle, ale mogłyby być większe. Pod ubraniem giną. Maja dopiero m-c, wiec się jeszcze zmienia.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 22:16   #4911
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: korekcja piersi

Ladybarque gratuluję
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 22:21   #4912
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
Tak 5,1. Nie są zle, ale mogłyby być większe. Pod ubraniem giną. Maja dopiero m-c, wiec się jeszcze zmienia.
A ile masz wzrostu?? i ile pod biustem??
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 05:24   #4913
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: korekcja piersi

Obudziłam sie jak codzień o 5:30 a myślałam ze sobie pośpie bez córeczek odpocznę bol w skali 1-10 to na razie 2 ... Pewnie zacznie sie juz w chałupie
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:33   #4914
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

ladybarque, oby tak dalej Ile kilometrów masz do domu ?
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:33   #4915
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Obudziłam sie jak codzień o 5:30 a myślałam ze sobie pośpie bez córeczek odpocznę bol w skali 1-10 to na razie 2 ... Pewnie zacznie sie juz w chałupie
I oby tak zostało będzie coraz lepiej
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:38   #4916
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

A przypomniało mi się. Pisałyście ostatnio o korekcji wad wzroku. Z górnego śląska dużo osób jeździ do Czech i w dodatku NFZ zwraca większość kosztów. Terminy nie są odległe ale szczegółów nie znam.
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil

Edytowane przez mano3891
Czas edycji: 2015-10-30 o 06:39
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:59   #4917
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
A ile masz wzrostu?? i ile pod biustem??
Widzę w stopce, że będziesz miała taki sam implant jak ja.
Wymiary mam podobne do Twoich. 70pod biustem i ok 160wzrostu. Waga taka sama.


Nie no kocham moje nowe cycki. Na razie czekam na rozwoj wydarzeń. Z większymi mogłabym wyglądać komicznie....
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:23   #4918
Lili876
Raczkowanie
 
Avatar Lili876
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 224
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cześć piękne!

Jak zwykle nie nadążam

Cytat:
Napisane przez blondiii91 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Wczoraj minal tydzien od mojej operacji, czuje sie juz znacznie lepiej tylko noce ciezkie, za miekki materac mam w domu heh powiedzcie mi prosze czy Wy tez nosilyscie ten pas uciskowy ? mnie tak boli pod pachami od niego, czesto go odpinam bo nie moge wytgrzymac. Ile trzeba go nosic ? Wrzucam do albumu fotki moich tygodniowych nabytkow jakbyscie chcialy zobaczyc
Ja musiałam nosić ten pas przez miesiąc. Też nie najmilej go wspominam...no ale jak trzeba to trzeba. Czas szybko leci na szczęście więc dasz radę !

PS wysłałam zaproszenie

Cytat:
Napisane przez palmitis Pokaż wiadomość
Wiecie, chyba najlepszym rozwiązaniem jest znaleźć sobie chirurga godnego zaufania, doświadczonego, posiadającego zadowolone klientki i po prostu mu się pokazać, powiedzieć jaki chce się uzyskać efekt i zaufać jego wyborowi..

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

W końcu niektóre dziewczyny chcą piłki, właśnie takie piersi im się podobają i chirurdzy im takie robią.. i to pod mięsień, także "efekt piłki" to nie jest wypadek przy pracy i da się go przewidzieć
Prawda. Niektórym taki "sztuczny"efekt się podoba. Może w niektórych przypadkach jest on "na życzenie". A co do zaufania...żeby to było takie proste....ja to już nie wiem do kogo mam uderzyć :/

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
A ja przez przypadek obejrzałam materiał tvn24 o dziewczxynie która od 6 lat jest w stanie wegetatywnym po operacji powiekszenia piersi
zawinił anestezjolog, popełnił sporo błędów.
muszę sobie wybić z głowy teraz tą historię.
Ale warto wziąć sobie też do serca to, że jednak powinnyśmy do operacji podchodzić zdrowe i dokładnie o wszystkim poinformować anestezjologa.
Nie oglądaj więcej takich rzeczy ! Nie czytaj ! Nie świruj ! Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Ja juz po dziewczynki bolało mnie wiec cos od razu dostałam w żyłę. Myślę że może być ciężko z tym bólem za 2-3 dni a ja nie z tych cienkoskórych ...
Gratulacje ! Trzymam kciuki za jak najmniejszy ból i szybki powrót do sprawności . Zadowolona jesteś z efektu?

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Z zagranicznych portali biznesowych - w komunikatach giełdowych Sientra, która jest właścicielem marki Silimed podawała, że mieli pożar w jednej z fabryk, w której produkują Silimedy.

Generalnie już się szykują procesy przeciw Sientrze, szczególnie ze strony inwestorów.

Z wczorajszej konferencji prasowej Sientry:

On Oct. 22 a fire broke out at Silimed'€™s factory. Zeini confirmed on Oct. 28 that building on fire, known as F-2, was indeed the building where Sientra breast implants are made. Zeini said there have been no reports of significant injuries.
Another smaller building at Silimed€'s factory was undamaged by the fire and could be retrofitted to make Sientra breast implants if significant renovations are made.
- See more at: http://www.pacbiztimes.com/2015/10/2....5yKK7lPU.dpuf
Ale jaja, przypadek ???

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Zdrowiej szybko

Ja mam dzis 11 dzień, i wczoraj pierwszy raz przez dwie godziny nie czułam żadnego bólu. Jak się nie ruszałam
Bidulko, to Ty jeszcze się męczysz? A jak po zdjęciu szwów bo nie doczytałam? Jest ok? Co z tym Twoim pasem? Zmienili Ci? Pozwolili nosić luźniejszy??

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
Tak 5,1. Nie są zle, ale mogłyby być większe. Pod ubraniem giną. Maja dopiero m-c, wiec się jeszcze zmienia.
Wysłałam zaproszenie
__________________
24.07.15 215/225 Allergan Natrelle
07.2016 lub wcześniej - wymiana na większe

Edytowane przez Lili876
Czas edycji: 2015-10-30 o 07:28
Lili876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:23   #4919
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: korekcja piersi

Cytat:
Napisane przez anita1303 Pokaż wiadomość
Dziękuję Shazney za odpowiedź. Przeglądałam wczoraj w nocy jego cennik (cały czas myślałam o cyckach i nie mogłam zasnąć). Teraz kosztuje 12 tys. Daje sobie trochę czasu. Jak mi się uda to zrobię operke na wiosnę a jak nie to znowu zaplanuje na jesień przyszłego roku.






Hmm brzmi kusząco, długo się czeka na konsultację? A później od konsultacji do operacji ile czasu?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------



Powodzenia
Czekałam coś około tygodnia, więc bardzo krótko A termin operacji jakoś 2 miesiące
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice

Edytowane przez patrycjanka1987
Czas edycji: 2015-10-30 o 07:35
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:29   #4920
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 23

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
Widzę w stopce, że będziesz miała taki sam implant jak ja.
Wymiary mam podobne do Twoich. 70pod biustem i ok 160wzrostu. Waga taka sama.


Nie no kocham moje nowe cycki. Na razie czekam na rozwoj wydarzeń. Z większymi mogłabym wyglądać komicznie....
To jeśli mi wyjdą tak jak Tobie, to będę przeszczęśliwa!!! A podstawę też masz 11cm? żeby mi się tylko zmieściła!!! Pamiętasz może szerokość piersi??
Ale może miałaś większą wyjściówkę? Idę jeszcze raz zerknąć!

Zetko, zapodaj no jakieś nowe fotki, plisssss
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm

Edytowane przez nabery
Czas edycji: 2015-10-30 o 07:34
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-31 11:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.