Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 12:07   #2101
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy błąd czy nie czasami sie tak dzieje...ja na chłopski rozum biorę to tak ze miesien musi puścić i sie rozluźnic a jak trzyma cały czas implant to po pewnym czasie puści na amen i piers opadnie torebka tez moze do tego pęknąć i pozamiatane....
Brzmi strasznie... to rób koniecznie!!

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Noemi_27 Pokaż wiadomość
Hej,
dziewczyny pooglądałam wszystkie nowe zdjęcia już nie wiem u kogo ale same piękne biusty!!
Vanesska mam pytanie jaki rozmiar mają twoje mentory 450cc bo zastanawiam się nad takimi....Ja mam mieć 400cc i chyba zadzwonię do lekarza żeby zamówił takie żeby miał na stanie na jakby co;p;p zastanawia mnie projekcja i średnica trochę się boje tej szerokosci że bedę miała biust pod pachami Bo nie mam naturalnego rowka a piersi rozchodzą się na zewnątrz....
Szann radzisz 450cc?
Baloonowa a jaki Ty chcesz osiagnąć rozmiar? Lekarze na razie proponują Ci mniejsze implanty a czym to argumentują?
Mon co radził Ci lekarz jeszcze sie zastanawiasz?
Chciałabym duże C, ale bardziej skłaniam się ku D. Konkretny cycek to był jeden lekarz i chyba argumentuje to swoim widzimisię....także rezygnuję z usług tego Pana. Uważam, żemoje wymiary (77cm pod biustem i 88cm w biuście) pozwalają na dobór większego rozmiaru Ale to już A.B. 5 stycznia mi powie ja myślę nad 450cc, do 500cc max. A co będzie, zobaczymy i skłaniam się już ku okragłym implantom profil UHP.
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:09   #2102
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Noemi_27 Pokaż wiadomość
Hej,
dziewczyny pooglądałam wszystkie nowe zdjęcia już nie wiem u kogo ale same piękne biusty!!
Vanesska mam pytanie jaki rozmiar mają twoje mentory 450cc bo zastanawiam się nad takimi....Ja mam mieć 400cc i chyba zadzwonię do lekarza żeby zamówił takie żeby miał na stanie na jakby co;p;p zastanawia mnie projekcja i średnica trochę się boje tej szerokosci że bedę miała biust pod pachami Bo nie mam naturalnego rowka a piersi rozchodzą się na zewnątrz....
Szann radzisz 450cc?
Baloonowa a jaki Ty chcesz osiagnąć rozmiar? Lekarze na razie proponują Ci mniejsze implanty a czym to argumentują?
Mon co radził Ci lekarz jeszcze sie zastanawiasz?
Lekarz powiedział ze to oczywiście moja decyzja, uzyskałam spory rozmiar tymi 400cc i jemu sie podobaja moje piersi, oczywiście poprawkę tej jednej zrobi. Co do wymiany radził nie przekraczać 500cc mówił o 450 ale ja sie zastanawiam jeszcze nad 500cc. W ogóle doktorek bardzo miły był i skory do pomocy co bardzo mnie uszczęśliwiło
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:10   #2103
Cassiopeia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

No niby tak z ta podwójną op jest różnie ale jeśli mam cierpieć to za jednym razem.Moze jeszcze popytam lekarzy ,ale pytałam juz kilku i narazie żaden nie odwodzil mnie od tego....faktycznie możliwe lepiej jest 2 op extra
Cassiopeia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:30   #2104
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

hej hej laseczki

mon widze że bedzie wymiana?

co do opadania piersi to dziewczyny noscie staniki i cieszcie sie tym że sa piekne i sterczace bo one z czasem opadna i tak! to jest niestety nieuniknione no chyba ze macie zamiar wymieniac co rok to juz inna sprawa
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:40   #2105
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Podobno od 4 grudnia rusza dystrybucja Silimedów. Dziewczyny wiecie coś na ten temat? Jak się sprawa wyjaśniła ?
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:13   #2106
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Piszę z telefonu więc nie będę cytować a nie zapamiętam kto pyta, napiszę ogólnie

*W wawie polecam mojego doktora, koszt za implant okrągły 13 tys

*na boku spalam już po 3-4dniach

*coś jeszcze chciałam napisać i zapomniałam

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Już wiem

*mi dr powiedział, że brodawka musi mieć przynajmniej 4.5cm średnicy żeby zrobić tam cięcie bo inaczej nie jest w stanie włożyć implantu

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Kurcze, zupełnie nie pomyślałam, że operacje trzeba zgłosić do banku dawców szpiku.

A wiecie ile nie można oddać szpiku po cyckach?
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:19   #2107
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
hej hej laseczki

mon widze że bedzie wymiana?

co do opadania piersi to dziewczyny noscie staniki i cieszcie sie tym że sa piekne i sterczace bo one z czasem opadna i tak! to jest niestety nieuniknione no chyba ze macie zamiar wymieniac co rok to juz inna sprawa
Hej na to sie zapowiada, wymiana na 500 chyba
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 13:44   #2108
Noemi_27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Cassiopeia33 Pokaż wiadomość
No niby tak z ta podwójną op jest różnie ale jeśli mam cierpieć to za jednym razem.Moze jeszcze popytam lekarzy ,ale pytałam juz kilku i narazie żaden nie odwodzil mnie od tego....faktycznie możliwe lepiej jest 2 op extra

Hej!!
Ja będę miała piersi i mini plastykę brzucha za jednym razem podchodzę do tego tak, że wycierpię wszystko za jednym podejściem. Lekarz powiedział że to są 2 średnie zabiegi i można je wykonać na raz
Noemi_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:53   #2109
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Noemi_27 Pokaż wiadomość
Hej!!
Ja będę miała piersi i mini plastykę brzucha za jednym razem podchodzę do tego tak, że wycierpię wszystko za jednym podejściem. Lekarz powiedział że to są 2 średnie zabiegi i można je wykonać na raz
kiedy i u kogo będziesz się operowac? mój brzuch tez wola o plastyke ,ale się nie zdecyduje bo po kilku operacjach na brzuchu jest to już dduże ryzyko.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:14   #2110
iiwciaa
Raczkowanie
 
Avatar iiwciaa
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Hej dziewczyny.
To jak z tymi Silimedami? Wiecie coś? A.B. mi takie właśnie zaproponował (zamiennie Polytech).
Tak jak wcześniej wspominałam dokładnej daty nie mam jeszcze ustalonej (gdzieś w pierwszych dwóch tygodniach marca). Już nie mogę się doczekać, a tu tyle rzeczy do załatwienia.

Która z Was będzie miała wkrótce operację u A.B. w Wawie?
__________________

A.B. Wa-wa 2016.03.11 SILIMED NATURAL 20637 425cc XH

Edytowane przez iiwciaa
Czas edycji: 2015-12-01 o 14:16
iiwciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:20   #2111
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

A jak jest z wymianą implantów? Czy któraś z Was ma je już ponad 10lat? Jak się zachowują? Jak jest z reguły? Ktoś coś wie?
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 14:21   #2112
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez iiwciaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
To jak z tymi Silimedami? Wiecie coś? A.B. mi takie właśnie zaproponował (zamiennie Polytech).
Tak jak wcześniej wspominałam dokładnej daty nie mam jeszcze ustalonej (gdzieś w pierwszych dwóch tygodniach marca). Już nie mogę się doczekać, a tu tyle rzeczy do załatwienia.

Która z Was będzie miała wkrótce operację u A.B. w Wawie?
no ja będę miała u AB za 20 dni też mam mieć Silimedy albo Polytechy. Dziś mi napisał że 4 grudnia rusza dystrybucja Silimedów.
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:30   #2113
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dzięki Mon, muszę dokładnie popytać mojego co i jak, bo u mnie się nie zanosi raczej żeby ten mięsień puścił...
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:59   #2114
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Dzięki Mon, muszę dokładnie popytać mojego co i jak, bo u mnie się nie zanosi raczej żeby ten mięsień puścił...
Aicha wlasnie wracam z Twojego albumu, Twoje piersi wygladaja na pelne zdrowia I urody, co z nimi nie tak?
__________________
Już są! 6.11.2015
Mentor UHP 430cc/11.1/5.8
Dr A.K. Sz-cin
Było: B-C/74/168/57
Jest: czas pokaże.
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:32   #2115
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Aicha wlasnie wracam z Twojego albumu, Twoje piersi wygladaja na pelne zdrowia I urody, co z nimi nie tak?
Na ostatnich fotkach widać że jedna jest wyżej, a w dotyku jest tak ze jedna całkowicie ruchoma w każdą możliwa stronę a druga tylko delikatnie, tak żeby w staniku ułożyć, jedna bardziej wypukla od góry, czyli ta w której mięsień nie puścil
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:44   #2116
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Cassiopeia33 Pokaż wiadomość
No hej wam po przeczytaniu waszych postów nabieram przekonania o słuszności swojej decyzji choć przyznam, że na początku paraliżowal mnie strach przed operacja piersi mimo, że jestem już 9 lat po pierwszej operacji nosa. Wspomnienia miłe , efekt był ale wyszło dopiero po kilku latach ze przegroda nie jest prosta i nos jest do poprawki. Teraz myślę o podwójnej operacji .Czy ktoś miał doświadczenie w tej kwestii ? Ile czasu po karmieniu mogę poddać się operacji?Jakiej firmy implanty polecacie? Jakie profile ?Rozmiary?Mój obecny rozmiar to 70A.Wztost 166 cm 48 kg .

Jeśli implanty mają dożywotnią gwarancję to czy trzeba je wymienić za jakiś czas?

Też myślałam o 2w1, ale lekarze odmawiają. To za duży wysiłek dla organizmu...
Chociaż z tego co pamiętam Szann pisała że leżała z dziewczyną, po operacji noska i cyców.
Fajnie by było tak zrobić, bo to jednorazowo się męczysz po dwóch operacjach. Ale jak mówią, że nie to ja nie naciskam :P:P
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:48   #2117
Noemi_27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziewczyny tez jestem dawca szpiku i w ogóle o tym nie pomyślałam żeby sprawę zgłosić .....dziewczyny nie wiem ktora nie zapamiętałam ale może wystarczy napisać ze będę miała operacje a nie koniecznie ze biustu :p zaraz maila wyślę ....

Ismenka napisałam na priv

Serce my mamy podobnie operacje bo ja mam 22 grudnia i tez chora jestem ale leczę się o jest lepiej....Denerwuje się też tymi badaniami żeby wsxystko było ok. Miała któraś z Was coś nie tak z badaniami przed operacja ?
Noemi_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:00   #2118
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dzień dobry

Haha, ale macie teksty
Mnie się piersi Siwiec w ogóle nie podobają, brr. Krupy bardzo, dla mnie idealne, mogłabym w ciemno takie brać. No ale z okrągłych takich nie osiągnę.
Kardashianek nie znam, obiły mi się o uszy tylko.

Dziewczyny, mam pytanie, może głupie. Czy któraś z Was jest zarejestrowana jako dawca szpiku>?
Zastanawiam się czy powinno się im zgłosic, że nie bedę w stanie być dawcą w okresie okołooperacyjnym...

Ja jestem zarejestrowana od kilku lat (i chyba powinno się zgłosić. A nuż się znajdzie ktoś potrzebujący a tu psikus) i jako dawca narządów w razie czego też... Także jakby operacja skończyła się niepomyślnie to jest w czym u mnie wybierać;-)


Poza tym moje zdanie jest takie, że każdy powinien być zarejestrowany w takiej bazie. Zawsze możesz pomóc komuś albo ktoś Tobie...

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Ja cały czas sie zastanawiam czy 450 czy 500 czy tez moze tego jednego tylko poprawić
Wal 500!! A co! I rób obie :P
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice

Edytowane przez patrycjanka1987
Czas edycji: 2015-12-01 o 17:03
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:23   #2119
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Hej laski!
Padsm na pysk nie mam nawet sily na wyliczanke...wybaczycie?

Ismenka spelnienia marzen
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 17:39   #2120
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość

U nas dziś łeb chce urwać.
Kończę dziś 34 lata. Nie mogę uwierzyć hehe. Dopiero co 20-ścia miałam


Mon mnie się te Twoje piersi już takie wielkie wydają. Nie wyobrażam sobie jeszcze większych

Tak samo u szann, wg mnie idealnie rozmiar dopasowany.
No ale ja nie jestem zwolenniczką wielkich biustów

Roxi, a jak Twoja sprawność? Wszystko juz robisz bez problemu?
Najepszego !!!!


Cytat:
Napisane przez Roxi69 Pokaż wiadomość
Ismenka to Happy Birthday!! Sto lat!


Co do sprawnosci...co pare dni moge wiecej. Wczoraj na przyklad pierwszy raz po calej nocy wstalam sama z wyrka bez pajacowania, tylko male bujanko I hop na dupke. Spokojnie juz upinam wlosy I normalnie to wyglada (dwa tygodnie temu to jakby bocian sobie gniazdo usial). Z ubieraniem tez juz nie mam zadnego problemu. Od samego poczatku zakladalam koszulki przez glowe (oczywiscie z pomoca TZ), grunt musiala byc luzna z szerokimi rekawami. Teraz juz sama sciagne nawet dosc obcisla. Na pewno jest jeszcze problem z sieganiem wysoko badz daleko (ze wzgledu na zalecenia staram sie jezcze tego nie robic) jak np zamykanie angielskich popier***lonych okien.
W ogole nie zdawalam obie sprawy, ze w nawet najmniejszch I najnormalniejszych czynnosciach tak ogromna role odgrywaja miesnie klatki piersiowej. Dopiero po operacji przekonalam sie, ze biora one udzial prawie we wszystkich naszych cznnosciach. Nie bylam w stanie przekroic bulki, czyli pchac noz z pewna wydawaloby sie lekka sila z prawa do lewa. Idac po nierownym terenie delikatnie sie potknelam a klata w sekunde napiela miesnie nie wiedzac po co. Zwyczajnie myslalam, ze do pewnych czynnosci potrzebuje tylko sprawnego bicepsa czy przedramienia a tu okazuje sie, ze to nie takie proste


Szann kompletnie nie czuje jakiegos ciezaru, myslalam tylko ze do pewnych wygibasow na rurce moze byc zwczajnie niewygodnie
Tak, mialam tak samo. Krojenie chleba, a ja czuje ze kroje go cyckiem, zmiana biegow, otwarcie butelki itd.


Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
Piszę z telefonu więc nie będę cytować a nie zapamiętam kto pyta, napiszę ogólnie

*W wawie polecam mojego doktora, koszt za implant okrągły 13 tys

*na boku spalam już po 3-4dniach

*coś jeszcze chciałam napisać i zapomniałam

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Już wiem

*mi dr powiedział, że brodawka musi mieć przynajmniej 4.5cm średnicy żeby zrobić tam cięcie bo inaczej nie jest w stanie włożyć implantu

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Kurcze, zupełnie nie pomyślałam, że operacje trzeba zgłosić do banku dawców szpiku.

A wiecie ile nie można oddać szpiku po cyckach?

To powiem ze twoj lekarz nie ma wystarczajacej wprawy
Ja mialam ciecie przez otoczke a srednica mojej otoczki to....2,5cm ! A implant mam 450cc UHP (szerokość 12,1cm a wysokość prawie 6cm) i doktorek nie mial problemu aby wlozyc. Nawet na konsultacji spojrzal, dotknal i powiedzial ze da rade

Edytowane przez _Bianeczka_
Czas edycji: 2015-12-01 o 17:40
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:33   #2121
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Lekarz powiedział ze to oczywiście moja decyzja, uzyskałam spory rozmiar tymi 400cc i jemu sie podobaja moje piersi, oczywiście poprawkę tej jednej zrobi. Co do wymiany radził nie przekraczać 500cc mówił o 450 ale ja sie zastanawiam jeszcze nad 500cc. W ogóle doktorek bardzo miły był i skory do pomocy co bardzo mnie uszczęśliwiło
To super informacja ciesze sie!

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Podobno od 4 grudnia rusza dystrybucja Silimedów. Dziewczyny wiecie coś na ten temat? Jak się sprawa wyjaśniła ?
Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
no ja będę miała u AB za 20 dni też mam mieć Silimedy albo Polytechy. Dziś mi napisał że 4 grudnia rusza dystrybucja Silimedów.
to bardzo dobra wiadomość w poniedziałek umówie sie na 2 konsultacje do A.B
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:53   #2122
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
To super informacja ciesze sie!





to bardzo dobra wiadomość w poniedziałek umówie sie na 2 konsultacje do A.B
Umawiaj się na 5 stycznia ja jestem wtedy umówiona na 11:30, a Szann właśnie będzie wychodziła z kliniki. Może jakaś kawa i pogaduszki o cyckach?
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:08   #2123
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Hej kobitki Czas się przywitać
Oczywiście piszę w sprawie powiększenia cycuchów Moja wyjściówka jest już w moim albumie Konsultację mam 15.12 u dr D.F Czechy Już się nie mogę doczekać, ustaliłam z F mailowo, że implanty będą okrągłe i pod mięsień cięcie pod piersią.
Operację planuję na Luty/Marzec 2016 więc już nie długo troszkę Was podczytuję od jakiegoś czasu

Czytając wasze wypowiedzi liczę, że i mnie doradzicie coś jeśli chodzi o wielkość wkładek itd. Bardzo bym chciała pooglądać wasze wyniki po operacji, jednak jeszcze ne doszłam do tego jak to zrobić Może mnie pokierujecie?
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:18   #2124
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Hej Dziewczyny

czytam, czytam, czytam Was, z pisaniem juz większy problem.

zgadzam się z Lili, zdecydowanie za dużo piszecie

LILI jak u Ciebie, wszystko ok?

ISMENKA jeszcze raz sto lat, sto lat i najcudowniejszych, najpiekniejszych i najwspanialszych cycków na świecie

Zgadzam się z dziewczynami ze cycki SZANN i MON są super

ja tez jestem dawcą szpiku więc tez musze wysłać maila, że bede niedysponowana pewien czas.

Byłam w Waszych galeriach i tylko wzdychałam do Waszych piersi, piękne są

zaczęłam już pewne przygotowania do op, a mianowicie: dziś zdjęłam tytanowe pazury ( wiem, że to jeszcze 6 tyg ale ja juz tak sie jaram, że masakra) w piatek zdjęłam retainer z dolnej szczęki, bo podobno nie mogę mieć na sobie nic metalowego a dziś nakupiłam w intimisimi super sexi koronkowe halki i bodziaki teraz brakuje tylko biustu, bo jak je ubrałam, to się załamałam, nie pierwszy raz zresztą

któras z dziewczyn pytała po jakim czasie należy wymienić implant, dr A.K. pow , że nie czegos takiego jak wymiana implantu po okreslonym czasie np: 10 latach,bo taki jest przymus, no chyba ze coś sie z nim stanie. powiedział ze do niego przychodza pacjenki na wymiane po 18 latach ale tylko dlatego, że wielkość im już nie odpowiada, po z biegiem czasu ciało si ezmienia i implant który zostanie wsadzony teraz nie bedzie już tak fajnie wygladał za pare -naście lat.

o co chodzi z tym opadaniem implantu??
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:23   #2125
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Hej kobitki Czas się przywitać
Oczywiście piszę w sprawie powiększenia cycuchów Moja wyjściówka jest już w moim albumie Konsultację mam 15.12 u dr D.F Czechy Już się nie mogę doczekać, ustaliłam z F mailowo, że implanty będą okrągłe i pod mięsień cięcie pod piersią.
Operację planuję na Luty/Marzec 2016 więc już nie długo troszkę Was podczytuję od jakiegoś czasu

Czytając wasze wypowiedzi liczę, że i mnie doradzicie coś jeśli chodzi o wielkość wkładek itd. Bardzo bym chciała pooglądać wasze wyniki po operacji, jednak jeszcze ne doszłam do tego jak to zrobić Może mnie pokierujecie?
Doszłaś zaproszenie przyjęte zmień status albumu na prywatny
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:24   #2126
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Kasia ja miałam operacje z retainerem na zębach i żyje
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:26   #2127
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Mon a jaki masz teraz profil?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:27   #2128
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziękuję już zmieniłam za podpowiedzią Cygaro13
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:41   #2129
Noemi_27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziewczyny a czy paznokcie trzeba ściągać ? Ostatnio dzwoniłam do kliniki i powiedzieli ze na rękach mogę mieć a na stopach nie mogę. Na rękach Pani powiedziała ze mogę mieć jaki kolor chce jak jest u Was?
Noemi_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:56   #2130
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Umawiaj się na 5 stycznia ja jestem wtedy umówiona na 11:30, a Szann właśnie będzie wychodziła z kliniki. Może jakaś kawa i pogaduszki o cyckach?
spróbuje
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.