Scent Bar VII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 21:31   #3871
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
U mnie ten proceder potrwa nie wiem ile - nie przystąpiłam do egzaminu jeszcze wcale. Robię sobie przerwę, potem czekają mnie dodatkowe jady....ech...
Tak czy siak, będą kciuki

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj dzień na rozliczanie się ze sobą. I dochodzę do bardzo nieciekawych wniosków
Moje wnioski od dawna są takie, że dno i trzy metry mułu, więc lepiej o nich zmilczę.

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Widziałam kilka takich sytuacji w życiu i niestety
- dzieci wyczuwają każdy fałsz, więc żadnego ich dobra w tym nie ma,
i drugie niestety
-bardzo często chodzi właśnie o kłopot z byciem rozwódką.
-a bo się standard życia obniży,
-i zdradzana żona sobie przeliczy, że samodzielnie, to ona właściwie się nie jest w stanie utrzymać
-i w końcu.... to wstyd wg niektórych
chociaż wg mnie wstyd, to uwiesić się na facecie
Beata, coś w tym jest, sama w życiu nie chciałabym się na żadnym facecie wieszać, ale obawiałabym się to osądzać identycznie w każdym przypadku, bo sama znam podobny przypadek, i to dość dobrze Otarło się tam o rozwód, była nawet konfrontacja obu pań, po której "ta trzecia" poznawszy zdradzaną żonę osobiście, rakiem się wycofała. Do rozwodu nie doszło po części z uwagi na dzieci obu stron, a po części dlatego, że żona wykazała się sporą klasą i to ujęło jej rywalkę. A że dzieci (podrośnięte już solidnie, bo to był romans faceta z kryzysem wieku średniego) głupie nie były i jakoś na tym ucierpiały, to pewne

Blue niestety, dość znajomo mi brzmi to, co piszesz Szkoda, że nie mieszkasz gdzieś bliżej (albo szkoda, że moi rodzice nie mieszkają w okolicy Buska, tylko w innej części świętokrzyskiego ), chciałabym Cię wyciągnąć na jakąś kawę czy cuś. Moje rozliczenia z sobą z roku na rok są coraz bardziej trudne

Lea - ja bym spróbowała to zignorować. To mi wygląda na mocno nieczyste zagranie, na jakąś próbę zamieszania, skłócenia. Nie warto dawać komuś takiemu satysfakcji, że taka akcja się powiodła.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
serum lemon mam, jest bardzo dobre. Teraz czekam na serum różane, hydrolat i zapas kwasu hialuronowego
Vesenko, chyba uderzę do Ciebie o poradę Mam różne kupne mazidła (tzn. kremy itepde), ale skoro tak chwalicie te hydrolaty i inne specyfiki, to może zaryzykuję?
Powiesz mi, co się nadaje do cery mieszanej (bez skłonności do podrażnień, za to tłustawa i zanieczyszczona niestety ) - ta seria "lemon"?

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Nie no to raczej ja się obawiałam,ze Cię uraziłam tym głupim żartem . Debil ze mnie
Eeeeeej! Nawet tak nie żartuj
Muszę w końcu podczytać Twoje wiersze
A na PW zaczęłam odpisywać w pracy, ale trochę tam atmosfery nie było, więc dopiero za to się zabiorę

I z zupełnie innej beczki - mam pytanie do warszawianek

Kto ma ochotę wybrać się mną w sobotę do Quality na spotkanie z Olivierem Durbano?
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:33   #3872
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Scent Bar VII

Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:37   #3873
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
Jasny gwint
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:39   #3874
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
O rany
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:41   #3875
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość



Kto ma ochotę wybrać się mną w sobotę do Quality na spotkanie z Olivierem Durbano?

jajajaja!!! o wow! tylko że to w Warszawie
Przekaż mu ode mnie buziaka i powiedz że spieprzył coś w Jade-jakieś mało rozwojowe są na mnie aha! i weź gołe zdjęcie jakby rozdawał
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:43   #3876
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar VII

Dziewczyny, . Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, macie racje. Jesteście przekochane..
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:44   #3877
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
kurcze....
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 22:06   #3878
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Przekaż mu ode mnie buziaka i powiedz że spieprzył coś w Jade-jakieś mało rozwojowe są na mnie aha! i weź gołe zdjęcie jakby rozdawał
Polly

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje
[*]
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 22:24   #3879
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Nie no to raczej ja się obawiałam,ze Cię uraziłam tym głupim żartem . Debil ze mnie
Nie żartuj
Nie uraziłaś, pychol na przypieczętowanie.



Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
O matko biedaczka
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 22:39   #3880
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar VII

ARAGONTE i na boga ! nie zapomnij aparatu!
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 22:43   #3881
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko

26 lat całe życie przed sobą... straszne, zator serca (prawdopodobnie) w tym wieku pamiętajmy... życie jest ulotne.




Mój humor w skali od 1 do 10? -1 :/
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 22:56   #3882
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Lea - ja bym spróbowała to zignorować. To mi wygląda na mocno nieczyste zagranie, na jakąś próbę zamieszania, skłócenia. Nie warto dawać komuś takiemu satysfakcji, że taka akcja się powiodła.
Myslę, że masz rację, Aragonte.
Dziewczyna nie ma żadnego interesu w tym, żeby troszczyć się o Leę, za to w przypadku rozwalenia jej związku zyskuje szansę na przejęcie Jej dziewczyny. Śmierdzi mi taka uczciwość.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Kto ma ochotę wybrać się mną w sobotę do Quality na spotkanie z Olivierem Durbano?
Ja mam ochotę wybrać się z Tobą dokądkolwiek, ale jakoś tego nie widzę w najbliższym czasie. Weekendy zapełniaja mi się w tempie rekordowym. Dziś dowiedziałam się, że klub kupi dla mnie euroconowe koszulki i będzie dofinansowywał konwenty, bylebym jeździła promować. Dziwne...

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
Pierwsze, co mi przyszło do głowy to tragedia Jej rodziców. Śmierć jest straszna dla tych, którzy zostają.
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Nie uraziłaś, pychol na przypieczętowanie.
Przeczytałam: "psychol".
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jajajaja!!! o wow! tylko że to w Warszawie
Przekaż mu ode mnie buziaka i powiedz że spieprzył coś w Jade-jakieś mało rozwojowe są na mnie aha! i weź gołe zdjęcie jakby rozdawał
A mnie własnie Jade powaliło na kolana. Zupelnie serio spodziewałam się fuja, a teraz rozwazam nabycie flaszki...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 00:05   #3883
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O facecie powiedzieć można tylko tyle, e jest winny całej tej sytuacji. I że pewnie się najmniej przejmie i najluźniej wyłga.
Wiem, dlatego już nie chciało mi się nawet tego komentować
Melkmeisje naprawdę z honorem z tej sprawy wyszła i zachowała się uczciwie i dojrzale

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Po co Ci torebka?
Torebki są niewygodne i nieładne.
Ej no, solidna, duuuuża torba to pożyteczna rzecz
Mam i noszę, ale przekładania z torebki do torebki nie lubię... zawsze o czymś potrzebnym zapomnę przy tej okazji

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
jajajaja!!! o wow! tylko że to w Warszawie
Przekaż mu ode mnie buziaka i powiedz że spieprzył coś w Jade-jakieś mało rozwojowe są na mnie aha! i weź gołe zdjęcie jakby rozdawał
Wezmę
Ale nie liczcie specjalnie na to zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ARAGONTE i na boga ! nie zapomnij aparatu!
Nie mam aparatu
Ale zażądam autografu

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę wybrać się z Tobą dokądkolwiek, ale jakoś tego nie widzę w najbliższym czasie. Weekendy zapełniaja mi się w tempie rekordowym. Dziś dowiedziałam się, że klub kupi dla mnie euroconowe koszulki i będzie dofinansowywał konwenty, bylebym jeździła promować. Dziwne...
Czemu dziwne? Że w ogóle chcą promować? Czy że Ty konkretnie? Mnie to nie dziwi, Sab. Do W-wy nie wybierasz się na jakiś konwent w ramach tej promocji?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pierwsze, co mi przyszło do głowy to tragedia Jej rodziców. Śmierć jest straszna dla tych, którzy zostają.
Prawda, niestety

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A mnie własnie Jade powaliło na kolana. Zupelnie serio spodziewałam się fuja, a teraz rozwazam nabycie flaszki...
Żałuję, że nie mam próbki Jade, wolałabym iść na to spotkanie, pamiętając lepiej zapachy pana D. Rock Crystal gdzieś mam, Black Tourmaline też, ale Jade i Amethyste nie. Będę musiała się dokształcić wcześniej w Quality
Inna sprawa, że pewnie na spotkaniu zaszyję się w kąt i będę udawała, że mnie nie ma, a poza tym usiłowała cokolwiek zrozumieć z anglojęzycznej rozmowy
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 00:17   #3884
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego już nie chciało mi się nawet tego komentować
Melkmeisje naprawdę z honorem z tej sprawy wyszła i zachowała się uczciwie i dojrzale
Powiedziałabym że honorowo i dzielnie. Ale wychodzi na jedno.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Ej no, solidna, duuuuża torba to pożyteczna rzecz
Mam i noszę, ale przekładania z torebki do torebki nie lubię... zawsze o czymś potrzebnym zapomnę przy tej okazji
Duuża torba wykrzywia kręgosłup i źle się nosi. Plecak lepszy. Chyba, że plecak to też torba. w takim razie mam nie jedną, a cztery.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Nie mam aparatu
Ale zażądam autografu
Najlepiej kilku. Możesz wymieniać potem na odlewki.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Czemu dziwne? Że w ogóle chcą promować? Czy że Ty konkretnie? Mnie to nie dziwi, Sab. Do W-wy nie wybierasz się na jakiś konwent w ramach tej promocji?
No w sumie, nie tyle chcą, co chcemy, ale... Nie wiem. Dziwnie mi. Choć w sumie i tak dokładam do tego morze własnej kasy.
Udało mi się za to przeforsowac dziś, żeby reklamowe koszulki były czerwone, a nie "szary melanż" Użyłam niezwykle rzeczowego argumentu: szarej nie założę i już!

A warszawskie konwenty jakoś ostatnio kuleją. Na razie planuję Włochy, trójmiasto i czynny udział w PopLicie. Aaa... i Seminaruim Literackie, ale to i tak nasze.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Żałuję, że nie mam próbki Jade, wolałabym iść na to spotkanie, pamiętając lepiej zapachy pana D. Rock Crystal gdzieś mam, Black Tourmaline też, ale Jade i Amethyste nie. Będę musiała się dokształcić wcześniej w Quality
Inna sprawa, że pewnie na spotkaniu zaszyję się w kąt i będę udawała, że mnie nie ma, a poza tym usiłowała cokolwiek zrozumieć z anglojęzycznej rozmowy
Jesli potrzebujesz ściągi na chybcika, to na moim blogu popapranym nieco znajdziesz wszystkie cztery durbanowe kamyki oplotkowane od góry do dołu.
Chętnie poznam Twoje wrażenia porównawczo...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 05:25   #3885
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Vesenko, chyba uderzę do Ciebie o poradę Mam różne kupne mazidła (tzn. kremy itepde), ale skoro tak chwalicie te hydrolaty i inne specyfiki, to może zaryzykuję?
Powiesz mi, co się nadaje do cery mieszanej (bez skłonności do podrażnień, za to tłustawa i zanieczyszczona niestety ) - ta seria "lemon"?
Do mieszanej idealne będzie właśnie serum lemon to , zmieszane przed nałożeniem z kwasem hialuronowym tym . A przed położeniem serum przetrzeć, lub spsikać twarz hydrolatem cytrynowym http://www.biochemiaurody.com/sklep/hydrolatlemon.html
U mnie ten zestaw radzi sobie z nosem w czarne zaskórnikowe kropy i z lubiącym zabłysnąć czołem. Na suchych policzkach też się sprawdza.

A, i uwielbiam ich peelingi, tak pachną,że gdyby nie to,że odradzają, to zapewne zjadłabym połowę przed użyciem http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-peels.html

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-02-19 o 05:31
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 06:13   #3886
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mendosito, ja ci zazdroszczę- od kilku miesięcy szukam torby - takiej większej, pojemniej - i NIC mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
No proszę , a już myślałam, że to ja taka starożytna i za modą nie nadążam, bo też chcę dużą torbę, pojemną (żeby A4 wlazło i inne kobiecie niezbędne rzeczy) ale żeby nie wyglądała jak walizka ... i kiszka , guzik i gucio - kupa badziewia po sklepach

kaletnika trzeba szukać, czy już co?
Kochanie a sprawdzałyście na etorebka.pl? Ja tam kupiłam juz kilka torebek (wszystkie ogromne, przepastne i piękne), wybór dość duży (torby zarówno ze skóry naturalnej jak i sztucznej), jakość rewelacyjna, wysyłka szybka. Ta moja kolejna upatrzona jest stamtąd właśnie.


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zanabyj Trzeba sobie umilić ten wstrętny luty
Ach Gryksiu ten argument jest nie do przebicia po prostu


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Po co Ci torebka?
Torebki są niewygodne i nieładne.
Ha, gdybym tylko potrafiła w to uwierzyć...

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:46   #3887
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Kto ma ochotę wybrać się mną w sobotę do Quality na spotkanie z Olivierem Durbano?
Ja bym poszła, z miłą chęcią ale diabli wiedzą, czy w sobotę nie bedę miała gości.... kurna, jak ni urok to przemarsz wojsk

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Kamila Skolimowska nie żyje 26 lat, mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, jesli ktos nie wie... I po cholere setna torebka, litry perfum...Do d... to wszystko
Cholera

A propos tej biochemii urody - zagladałam tam ostatnio ale brakuje mi rozeznania: co stamtąd nadaje się do bardzo suchej, bardzo wrażliwej, alergicznie reagujacej na wiekszość kosmetyków cery? Będę wdzięczna za podpowiedzi
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:48   #3888
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Mendosito - oglądałam także na e-torebce Podobała mi się ....jedna Zaglądam jednak tam co jakiś czas, w nadziei olśnienia mnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:09   #3889
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A propos tej biochemii urody - zagladałam tam ostatnio ale brakuje mi rozeznania: co stamtąd nadaje się do bardzo suchej, bardzo wrażliwej, alergicznie reagujacej na wiekszość kosmetyków cery? Będę wdzięczna za podpowiedzi
Większość hydrolatów powinna się sprawdzić. Aloesowy, lawendowy, jaśminowy(ten jest bez konserwantów, dobrze łagodzi podrażnienia, ale zapach ma zgodny ze składem). Olej z pestek malin lub z owoców leśnych, z dodatkiem żelu hialuronowego też powinny się sprawdzić. Ja mam czoło i nos przetłuszczające się, ale policzki to sahara z popękanymi naczynkami. I ze skłonnością do alergii, ale żaden z tych produktów mnie nie uczulił. Moja cera bardzo dobrze reaguje też na serum 3xrose

Ale ze skórą alergiczną nie przewidzisz. Ja najczęściej jak coś u nich zamawiam to proszę o próbki czegoś, czego jeszcze nie znam
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-02-19 o 09:11
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 09:14   #3890
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość


Nie mam aparatu
Ale zażądam autografu
no nieee..taka okazja...może zdązysz kupić albo pożycz chociaz...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:17   #3891
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Melk - z tej jego żony to jakaś awanturnica Chyba najlepiej jak od tej pory utniesz z nimi wszelkie konatkty. Napisałaś jej, co miałaś do napisania, ale baba piekli się dalej. Teraz to już chyba naprawdę olać.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Oj biedny on biedny ten mężuś,ona go teraz pewnie pociesza bo go niedobra Melk zbałamuciła! ło jesu...by się baba nie błaźniła
Ona się nie błaźni i pewnie wcale nie awanturuje dla samej awantury . Ona sobie wmawia, że mąż nie jest winien. Obwiniając jego musiałaby się przyznać do porażki, jej poczucie wartości dupnęłoby o bruk i nie zostało by nic tylko pakowanie.

Tak się niestety zachowuje 99% kobiet w sytuacji, gdy mąż coś tam gdzieś... Taki mechanizm wyparcia prawdy. Przebadany i opisany medycznie od A do Z.

W sumie żal baby, bo tak jak napisała Sabbath, to ona zostanie w tym g...

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Melk, kasuj smsy bez czytania. Nie odpisuj już na nic, nie odbieraj telefonów i ...
I to jest najlepsza metoda.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:26   #3892
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
no niestety U mnie jeszcze dochodzi zmęczenie, bo pracy mam po kokardkę ostatnio I zdarzają mi się kwiatki typu: idę do sklepu i nie pamiętam po co, wysyłam maila sama do siebie, zamiast do klienta, a dziś w biurze przeszłam samą siebie, bo odebrałam telefon, a że akurat coś liczyłam, to zamiast się przedstawić uszczęśliwiłam osobę po drugiej stronie tekstem :57 11, do widzenia. Nie chcę wiedzieć co sobie ten ktoś pomyślał o mnie
Ja nie tak dawno, podpisywałam odbiory listów poleconych listonoszowi, w między czasie koleżanki utworzyły konferencję na gg, myślałam o tym że napisać im Dzień Dobry, a powiedziałam to listonoszowi na pożegnanie.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Blue niestety, dość znajomo mi brzmi to, co piszesz Szkoda, że nie mieszkasz gdzieś bliżej (albo szkoda, że moi rodzice nie mieszkają w okolicy Buska, tylko w innej części świętokrzyskiego ), chciałabym Cię wyciągnąć na jakąś kawę czy cuś. Moje rozliczenia z sobą z roku na rok są coraz bardziej trudne
A daleko od Kielc mieszkają? Ja chętnie na kawę bym się gdzieś ruszyła. Do Kielc mogłabym się wybrać.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:37   #3893
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja nie tak dawno, podpisywałam odbiory listów poleconych listonoszowi, w między czasie koleżanki utworzyły konferencję na gg, myślałam o tym że napisać im Dzień Dobry, a powiedziałam to listonoszowi na pożegnanie.
Ja usiłowałam umyć dziś zęby kremem do rąk. Otrzeźwił mnie smak tego cuda.
Chyba czas na kilka dni urlopu.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:38   #3894
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja usiłowałam umyć dziś zęby kremem do rąk. Otrzeźwił mnie smak tego cuda.
Chyba czas na kilka dni urlopu.
A ja myślałam, że oszalałam, gdy krem do rąk nałożyłam sobie na pysk. Przebiłaś mnie, kochana.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:41   #3895
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
I z zupełnie innej beczki - mam pytanie do warszawianek

Kto ma ochotę wybrać się mną w sobotę do Quality na spotkanie z Olivierem Durbano?
A o której godzinie?
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:12   #3896
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar VII

Dziewczyny, dziękuję wszystkim za wsparcie i wszystkie komentarze - pomagają mi sobie to wszystko poukładać, spojrzeć na sprawę z różnych stron. Zgadzam się z Wami w każdej kwestii i mogłabym się pod Waszymi spostrzeżeniami podpisać, gdyby nie ten pierwiastek uczuciowy, który jednak jeszcze gdzieś w tym wszystkim tkwi i trudno go oddzielić od chłodnej, racjonalnej analizy tego wszystkiego, co się wydarzyło. Tak, jak napisała BigMama - to dla mnie przede wszystkim lekcja życia, w które w zasadzie dopiero wchodzę. Gorzka i bolesna, ale może nie bez powodu na mnie trafiło.


__


Już po lekcjach, zrobiłam sobie kawę, zaraz chyba skuszę się na pączka
A potem po raz trzeci w tym tygodniu (mam nadzieję ostatni) muszę lecieć do mojej szkoły jazdy
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:15   #3897
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

Już po lekcjach, zrobiłam sobie kawę, zaraz chyba skuszę się na pączka
A potem po raz trzeci w tym tygodniu (mam nadzieję ostatni) muszę lecieć do mojej szkoły jazdy
Trzymam mocno kciuki za egzamin wew
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:28   #3898
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki za egzamin wew
Wewnętrzny zdałam już wczoraj, więc jeden kamień z serca
Dziś muszę odebrać papiery, a jutro zapiszę się na egzamin
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:16   #3899
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję wszystkim za wsparcie i wszystkie komentarze - pomagają mi sobie to wszystko poukładać, spojrzeć na sprawę z różnych stron. Zgadzam się z Wami w każdej kwestii i mogłabym się pod Waszymi spostrzeżeniami podpisać, gdyby nie ten pierwiastek uczuciowy, który jednak jeszcze gdzieś w tym wszystkim tkwi i trudno go oddzielić od chłodnej, racjonalnej analizy tego wszystkiego, co się wydarzyło. Tak, jak napisała BigMama - to dla mnie przede wszystkim lekcja życia, w które w zasadzie dopiero wchodzę. Gorzka i bolesna, ale może nie bez powodu na mnie trafiło.


__


Już po lekcjach, zrobiłam sobie kawę, zaraz chyba skuszę się na pączka
A potem po raz trzeci w tym tygodniu (mam nadzieję ostatni) muszę lecieć do mojej szkoły jazdy
wszystko sie powoli ułozy...zobaczysz

ja sama póki co mam mega doła...ale i moze u mnie się ułoży......chociaż mi tak strasznie ciężko....

za ok 3 tyg będę miała lampę bioptron
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:59   #3900
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
wszystko sie powoli ułozy...zobaczysz

ja sama póki co mam mega doła...ale i moze u mnie się ułoży......chociaż mi tak strasznie ciężko....



Załatwiłam już wszystkie sprawy papierkowe związane z prawkiem i jutro mogę jechać zapisać się na egzamin

Nauczyciel odwołał w ostatniej chwili dod. angielski, więc mam wolne popołudnie. No i pięć dyszek zostaje w mojej cieplutkiej, bezpiecznej kieszeni

Drugi pączek skonsumowany. Zabieram się za czytanie The Glass Menagerie.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.