Tarnowskie Panny Młode - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 14:51   #2971
procesor
Przyczajenie
 
Avatar procesor
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jullli Pokaż wiadomość
Dziewczynki znalazłam piękną sukienkę na poprawiny i mam prośbę czy może macie jakąś godną polecenie krawcową w Tarnowie, która szyje sukienki od podstaw, bo jak się pytałam w salonie, w którym szyją mi suknie ślubną to zaśpiewali mi za uszycie takiej sukienki kwotę 500zł!!!a ona nie jest wcale skomplikowana. Z góry dziękuje za odp
kiedyś tam, pewno ze cztery lata temu korzystałam z usług krawcowej na ulicy szpitalnej - byłam zadowolona, wtedy płaciłam 80 zł za uszycie sukienki nie wiem czy dalej szyje, ale pytać można adres mogę podać na pm..

nic dziewczyny nie wiecie o tych żukowicach?
procesor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 16:20   #2972
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jullli Pokaż wiadomość
Dziewczynki znalazłam piękną sukienkę na poprawiny i mam prośbę czy może macie jakąś godną polecenie krawcową w Tarnowie, która szyje sukienki od podstaw, bo jak się pytałam w salonie, w którym szyją mi suknie ślubną to zaśpiewali mi za uszycie takiej sukienki kwotę 500zł!!!a ona nie jest wcale skomplikowana. Z góry dziękuje za odp
ja szyłam u krawcowej na westerplatte,jak chcesz to dam ci namiary na nia na prv. szycie sukienki ok80 zl tzn pewnie zalezy jaka ale warto zadzwonic i sie zapytac.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:29   #2973
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam was serdecznie w końcu znalazłam chwilę, żeby coś napisać.

Po pierwsze ivonka7 serdecznie gratuluję! Wyglądałaś naprawdę pięknie! Wszystko idealnie do siebie pasowało, a bukiet jest po prostu prześliczny
zaaaabcia zaproszenia bardzo ładne, takie gustowne.

Jeżeli chodzi o frekwencje to nam odmówiło ok. 30 osób i to takich, które powinny się pojawić. Ja uważam, że ktoś powinien się czuć wyróżniony, że zapraszamy go na tak ważne wydarzenie w naszym życiu jeżeli tego nie chce lub nie potrafi docenić i byle powód jest dla niego dobry żeby się wymigać to ja nic nawet nie poradzę. Nawet lepiej, że właśnie w tym dniu będą nas otaczać życzliwe osoby dla których ważne jest żeby być z nami.

Ja do ślubu mam TYLKO dwa tygodnie i nie mogę w to uwierzyć. Sporo spraw zostało jeszcze do załatwienia, których na odległość nie da się zrobić, a ciągłe branie wolnego też nie zawsze wchodzi w grę.

Jutro jedziemy ostatecznie ustalać menu i aż mnie brzuch z przerażenia boli. Czuje, że będzie niezła jazda bo moja teściowa ma swoje wyobrażenie o wszystkim (dodajmy zupełnie różne od naszego), wiele spraw stawiając na ostrzu noża udało nam się przeforsować, ale już zapowiedziała że jeżeli chodzi o menu to ona nie odpuści i jak tu zrobić, żeby obeszło się bez "rozlewu krwi"??
Sytuacje kiedy o każdą "bzdurę" muszę z nią toczyć batalię odbierają mi całą radość z tego ślubu i wesela. Staram się ją szanować bo to w końcu matka najważniejszej osoby w moim życiu, ale czasami mam już dość... Najlepsze, że wcześniej wydawała się naprawdę fajna rozsądną kobietą i dopiero od jakiegoś czasu urządza takie dziwne akcje.
Jakoś trzeba sobie dać z tym radę.

Trzymajcie jutro kciuki, żeby wszystko się udało. Oczywiście dam znać jak było.

Pozdrawiam was ciepło
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 16:42   #2974
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

AgneseInese o ktorej wybierasz sie po kwiaty w dzien slubu?
Ja byłam wczoraj na drugiej rozmowie w kancelarii, ksiadz pytał nas katechizmu no masakra jakaś. Moj TŻ sie zdenerwował a mi tez do śmiechu nie było, i tak nas meczył Pózniej standardowa procedura,wypełnianie drugiej czesci protokołu i omawianie szczegułów ceremoni. W tym dniu jest tylko 2 sluby w moim kosciele wiec koszt przystrojenia kościoła wzrasta.
Wszystko dopinamy na ostatni guziczek
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 16:45   #2975
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
zaaaabcia zaproszenia bardzo ładne, takie gustowne.
dziekuje
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 23:38   #2976
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
AgneseInese o ktorej wybierasz sie po kwiaty w dzien slubu?
Ja byłam wczoraj na drugiej rozmowie w kancelarii, ksiadz pytał nas katechizmu no masakra jakaś. Moj TŻ sie zdenerwował a mi tez do śmiechu nie było, i tak nas meczył Pózniej standardowa procedura,wypełnianie drugiej czesci protokołu i omawianie szczegułów ceremoni. W tym dniu jest tylko 2 sluby w moim kosciele wiec koszt przystrojenia kościoła wzrasta.
Wszystko dopinamy na ostatni guziczek
a gdzie dokladnie slubujecie? ten katechizm pamieciowa to masakra, w ten sposob ksieza odstraszaja ludzi, takie jest moje zdanie...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 06:47   #2977
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
a gdzie dokladnie slubujecie? ten katechizm pamieciowa to masakra, w ten sposob ksieza odstraszaja ludzi, takie jest moje zdanie...
jejku nie straszcie ,,,jaki katechizm...my wczoraj zaklepalismy termin w kosciele,,ksiadz wpisal nas..mowil ze all z ksiedzem proboszczem trzeba ale nie wspominal ze jakis katechizm pyta ...kazal byc 3 miesiace przed slubem ...ile razy wy byliscie ???
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 08:19   #2978
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Z tego co wiem to właśnie trzeba iść do księdza pierwszy raz trzy miesiące przed ślubem, ale nie wiem dokładnie na którym spotkaniu odbywa się to "odpytywanie" z katechizmu. Dobrze że o tym mówicie bo trzeba sobie pewne rzeczy odkurzyć. Dla mnie jest to coś zupełnie normalnego że księża pytają podstawowych rzeczy z katechizmu, jeżeli ktoś się decyduje na ślub kościelny to chyba jest katolikiem, a co to za katolik co podstawowych prawd wiary nie zna Mnie też czeka wizyta za jakieś dwa tygodnie i trochę się denerwuje, ale z drugiej strony cieszę się że przygotowania wejdą w jakąś konkretniejszą fazę
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:50   #2979
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
jejku nie straszcie ,,,jaki katechizm...my wczoraj zaklepalismy termin w kosciele,,ksiadz wpisal nas..mowil ze all z ksiedzem proboszczem trzeba ale nie wspominal ze jakis katechizm pyta ...kazal byc 3 miesiace przed slubem ...ile razy wy byliscie ???
Pierwszy raz bylismy zaklepac date, drugi 3 miesiace przed spisac pierwsza czesc protokołu i tam jest pytanie -czy wykazali znajomosc modlitw czy prawd wiary- cos takiego i w tym momencie ksiadz pyta,słyszałam ze nie każdy ale nasz tak.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:22   #2980
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczynki będę bardzo wdzięczna za te namiary na tą krawcową, z góry dziękuje za wiadomości na private.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Dzisiaj wybieram się z narzeczonym do jego parafii na zapowiedzi, a jutro do swojej. No ciekawe co nam powie u niego, bo ponoć zadaje niestosowne pytania. A co do Starych Żukowic to siostra mojej koleżanki ma tam w przyszłym roku wesele, więc jeśli chcesz procesor to ją zapytam o parę rzeczy.
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:00   #2981
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a my wczoraj bylismy na dniu skupienia, juz mamy cala "obiegowke" podbita, zostaje nam tylko 2 spotkanie w kancelarii, bylo baaardzo duzo osob, 68 par, nie zmiescilismy sie do sali, potem poszlismy do kaplicy, tez tam sie nie zmiescilismy, az w koncu odbylo sie to w kosciele
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 18:06   #2982
procesor
Przyczajenie
 
Avatar procesor
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jullli Pokaż wiadomość
A co do Starych Żukowic to siostra mojej koleżanki ma tam w przyszłym roku wesele, więc jeśli chcesz procesor to ją zapytam o parę rzeczy.
dzięki jullli
my też tam planujemy na przyszły rok mieli wolne terminy na wrzesień, a ponieważ nigdzie nie znalazłam niepochlebnych informacji o tym lokalu, to pewno zaklepiemy jeszcze w tym tygodniu wrzesień 2010
pozostanie trzymać kciuki, żeby nie popsuli się do tego czasu
procesor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:03   #2983
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
a my wczoraj bylismy na dniu skupienia, juz mamy cala "obiegowke" podbita, zostaje nam tylko 2 spotkanie w kancelarii, bylo baaardzo duzo osob, 68 par, nie zmiescilismy sie do sali, potem poszlismy do kaplicy, tez tam sie nie zmiescilismy, az w koncu odbylo sie to w kosciele
byłyśmy na tym samym spotkaniu
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 15:45   #2984
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczynki wiecie cos na temat wesel w Tarnovii? Ja bede mieć tam swoje przyjecie już we wrzesniu,pieknie jest tam w środku,czego nie mozna powiedziec o tym jak lokal się prezentuje z zewnatrz. Ponoc od roku jest tam nowe kierownictwo i obsługa i że warto,ale moze wiecie coś wiecej? http://www.hotel.tarnovia.pl/index.h...2497&info=2518
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:50   #2985
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Co do wesel słyszałam że wszystko w najlepszym porzadku. Z TZ-tem mysleliśmy nad tarnovią ale wkońcu zdecydowaliśmy się na szczepanowice ... W Tarnovii miałam studniówkę, troszkę inna impreza niż ślub ale bawiliśmy się bardzo dobrze, jedzenie faktem mogło być lepsze ale to kwestia jakie dania sobie zamowisz. Słyszałam tylko że podczas wesel normalnie każdy dostaje to co zostaje na stole w tarnovii podobno nie dają tego wszystkiego. Znajomej powiedzieli że wszystko zostalo zjedzone. Wiec ewentualnie się dopytaj

Co do wystroju: bardzo ładnie !
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html

Edytowane przez kaladusia
Czas edycji: 2009-05-26 o 18:52
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 07:18   #2986
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Słyszałam tylko że podczas wesel normalnie każdy dostaje to co zostaje na stole w tarnovii podobno nie dają tego wszystkiego. Znajomej powiedzieli że wszystko zostalo zjedzone.
!
Co do tego to sie trzeba zapytac bo jak ja sie pytałam u siebie w lokalu jakis czas temu to tez nie oddawali,a gdy moja mamusia stanowczo sie zapytała przy ustalaniu menu to pani stwierdzila ze mozna sobie to zabrac.

Wczoraj byliśmy ustalać menu ,tylko sami sobie musimy przystroić sale bo jesteśmy pierwszym weselem w tym roku .
Sukienka musiała jeszcze jjechac do przeróbki bo mimo moich zamierzeń nic nie schudłam i trza ja troszki popuscic na szwie
Juz sie nie moge doczekac,moj dobry humor psuje tylko myśl o egzaminach jeszcze w ten weekend
Ale sie już nie moge doczekać
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 08:13   #2987
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

martak110 a gdzie macie przyjecie?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 11:28   #2988
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
a gdzie macie przyjecie?
My mamy w Nowodworzu
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:00   #2989
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczynki jestem po ustaleniu menu. Nawet poszło bez większych problemów. Każda strona poszła na kompromis i tym sposobem miejmy nadzieje wszystko będzie dobrze.

Teraz najważniejsze byłam dziś na przymiarce sukni i jest śliczna zakochałam się w niej po raz drugi czuję się w niej jak prawdziwa panna młoda!
Wklejam dwa zdjęcia jedno z koronkowym bolerkiem a drugie "solo"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (44,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko.jpg (45,6 KB, 93 załadowań)
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 18:10   #2990
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po ustaleniu menu. Nawet poszło bez większych problemów. Każda strona poszła na kompromis i tym sposobem miejmy nadzieje wszystko będzie dobrze.

Teraz najważniejsze byłam dziś na przymiarce sukni i jest śliczna zakochałam się w niej po raz drugi czuję się w niej jak prawdziwa panna młoda!
Wklejam dwa zdjęcia jedno z koronkowym bolerkiem a drugie "solo"
Wygladasz cuuudownie, uroczo!!!
Ja juz nie moge sie doczekac swojej przymiarki
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:32   #2991
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
My mamy w Nowodworzu
Byłam tam, ciekawa okolica i ogólnie budynek, niestety nie mozna bylo sie dodzwonic do wlaścicieli ani obejrzec sali wiec zrezygnowalismy ...

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po ustaleniu menu. Nawet poszło bez większych problemów. Każda strona poszła na kompromis i tym sposobem miejmy nadzieje wszystko będzie dobrze.

Teraz najważniejsze byłam dziś na przymiarce sukni i jest śliczna zakochałam się w niej po raz drugi czuję się w niej jak prawdziwa panna młoda!
Wklejam dwa zdjęcia jedno z koronkowym bolerkiem a drugie "solo"
Ślicznie !!!!
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:24   #2992
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po ustaleniu menu. Nawet poszło bez większych problemów. Każda strona poszła na kompromis i tym sposobem miejmy nadzieje wszystko będzie dobrze.

Teraz najważniejsze byłam dziś na przymiarce sukni i jest śliczna zakochałam się w niej po raz drugi czuję się w niej jak prawdziwa panna młoda!
Wklejam dwa zdjęcia jedno z koronkowym bolerkiem a drugie "solo"
promieniejesz ślicznie wyglądasz!
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 22:36   #2993
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po ustaleniu menu. Nawet poszło bez większych problemów. Każda strona poszła na kompromis i tym sposobem miejmy nadzieje wszystko będzie dobrze.

Teraz najważniejsze byłam dziś na przymiarce sukni i jest śliczna zakochałam się w niej po raz drugi czuję się w niej jak prawdziwa panna młoda!
Wklejam dwa zdjęcia jedno z koronkowym bolerkiem a drugie "solo"
PIEKNIE!!! Idealnie dobrana dla ciebie sukienka
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 01:10   #2994
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po ustaleniu menu. Nawet poszło bez większych problemów. Każda strona poszła na kompromis i tym sposobem miejmy nadzieje wszystko będzie dobrze.

Teraz najważniejsze byłam dziś na przymiarce sukni i jest śliczna zakochałam się w niej po raz drugi czuję się w niej jak prawdziwa panna młoda!
Wklejam dwa zdjęcia jedno z koronkowym bolerkiem a drugie "solo"
Cześć dziewczynki Ja tylko na moment, idę spać bo ledwo żyję, nawet nie miałam czasu do Was zajrzeć.
Agnese ślicznie Ci w sukni. Będziesz pięknie wyglądała. Ja dziś miałam ostatnią przymiarkę, jutro odbieram suknię. Dziś zabrałam halkę żeby poćwiczyć w niej walca, i mam serdecznie dość wszelkich halek. Jest wygodna, nie powiem, ale diabelnie w niej gorąco. A gdzie reszta?

Byłam na próbnej fryzurze w Profesji i na makijażu u p. Garstki. I wyszłam zachwycona. Fryzjer - piękna fryzurka, bez tapirowania i ogromnego koka, dostałam na głowie to, co przyniosłam na zdjęciach - lekko pofalowane włosy, upięte nad karkiem w coś jak węzeł. Spałam w niej i rano tylko parę pasm się wyślizgnęło, ale po podpięciu wsuwką było ok. Makijaż też - ślicznie podkreślone oczy, róż na policzkach, jak spojrzałam w lustro to się nie poznałam. Mnie dokładnie o to chodziło.

Idę spać. Trzymajcie kciuki za pogodę w sobotę, bo jak mnie dorwie taka ulewa jak dziś, to ja dziękuję bardzo

__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 08:22   #2995
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

A kto to jest ta Pani Garstka od makijażu? Szukałam na forum,ale nie znalazłam nic konkretnego w tym dziale. Możecie cos o niej powiedziec wiecej?

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

jestem tu nowa i nie wiem czy ja w ogole pisze w dobrym miejscu o takich rzeczach,wiec jakby co to mi powiedzcie. jestesmy 5lat ze sobą, rok temu juz zarezerwowalismy termin sali,orkiestre, kamerzyste i tyle. reszte roku się kłocilismy i zrywalismy ze soba setki razy,ciche dni,kłotnie,ciche dni kłotnie i tak az do konca kwietnia. i juz nam przeszło,wszystko wrocilo do normy i bardzo się cieszymy na nasz ślub,ale w sumie przez to wszystko nie szykowalismy się do ślubu,bo chcielismy go odwołać i co do tej pory zrobiłam to tylko kupno sukni z której i tak jestem niezadowolona,bo chciałam z madonny,a przez te kłotnie zabrakło czasu (bo poszłam po nią w maju) na to by ją w ogole sprowadzić. zaproszenia mam juz upatrzone,jedynie trzeba zamówic. najgorsze to fotograf. mam ślub we wrzesniu i nie znalazłam nikogo konkretnego. Bittner ma wolny termin,ale chce 4,600 za zdjecia i do tego plener w tym samym dniu,a ja nie chce. czy to jest normalna cena? też tyle płacicie? i nie wiem gdzie isc do fryzjera i kosmetyczki tutaj w Tarnowie,widzę,ze polecacie Garstke i Profesje bardzo Was proszę o pomoc
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:25   #2996
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość

Byłam na próbnej fryzurze w Profesji i na makijażu u p. Garstki. I wyszłam zachwycona. Fryzjer - piękna fryzurka, bez tapirowania i ogromnego koka, dostałam na głowie to, co przyniosłam na zdjęciach - lekko pofalowane włosy, upięte nad karkiem w coś jak węzeł. Spałam w niej i rano tylko parę pasm się wyślizgnęło, ale po podpięciu wsuwką było ok. Makijaż też - ślicznie podkreślone oczy, róż na policzkach, jak spojrzałam w lustro to się nie poznałam. Mnie dokładnie o to chodziło.

Idę spać. Trzymajcie kciuki za pogodę w sobotę, bo jak mnie dorwie taka ulewa jak dziś, to ja dziękuję bardzo

masz foteczki?
chetnie bym zobaczyla


Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
najgorsze to fotograf. mam ślub we wrzesniu i nie znalazłam nikogo konkretnego. Bittner ma wolny termin,ale chce 4,600 za zdjecia i do tego plener w tym samym dniu,a ja nie chce. czy to jest normalna cena? też tyle płacicie? i nie wiem gdzie isc do fryzjera i kosmetyczki tutaj w Tarnowie,widzę,ze polecacie Garstke i Profesje bardzo Was proszę o pomoc
witam
dobrze piszesz

my na poczatku mielismy tego fotografa www.jasnezetak.pl
ale nie polecam ... juz wczesniej pisalam na forum .. teraz mamy Huberta Burzawe to jego stronka http://www.wesele.tarnow.art.pl/
mozesz do niego napisac moze bedzie mial jeszcze miejsce
a ile najwiecej chcecie wydac pieniedzy na fotografa ?

EDIT : wlasnie dzwonilam umowic sie do Anety Rataj na fryzure i makijaz slubny na 10 lipca i .......... nie mozna bo jesli umawia sie wczesniej z 2 miesiecznym wyprzedzeniem to trzeba wplacic zaliczke .. a ja nie mam jak pani powiedziala zeby przyjsc 1 lipca jak juz bede w Polsce i zapisac sie na 10 na probna i 25 na slub a skad ja mam pewnosc ze bedzie jeszcze miejsce? PARODIA jakas !!

dziewczyny ratujcie !
napiszcie mi do jakiej fryzjerki i makijazystki idziecie no i numery tel prosze !
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-05-28 o 16:12
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:21   #2997
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
. najgorsze to fotograf. mam ślub we wrzesniu i nie znalazłam nikogo konkretnego. Bittner ma wolny termin,ale chce 4,600 za zdjecia i do tego plener w tym samym dniu,a ja nie chce. czy to jest normalna cena? też tyle płacicie?... bardzo Was proszę o pomoc
Witam!
My mamy fotografa i kamerzystę - małżeństwo z Tarnowca (już kiedyś było o nich mowa na tym wątku) Biorą ok 1800 zł za całość (video+plener+foto). Z tego co wiem mają jeszcze terminy na wrzesień, tylko nie wiem kiedy Wy dokładnie ślubujecie - musielibyście się z nimi skontaktować : http://fotovideoart.eu/oferta-promocyjna/
Mają naprawdę fajną ofertę - poza tym co jest na stronce pokazują inne swoje "dzieła" no i są bardzo konkretni są na "żywca"
Powodzenia i wszystkiego naj
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:31   #2998
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja makijaż i paznokcie robie sobie w gabinecie kosmetycznym Estetic na ul. Targowej, u pani Drygaś, jeśli chcesz to podam Ci numer na private. A fryzurę z kolei dosłownie za ścianą tego gabinetu kosmetycznego, czyli w salonie Trendy

Edytowane przez jullli
Czas edycji: 2009-05-28 o 16:33
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:35   #2999
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jullli Pokaż wiadomość
Ja makijaż i paznokcie robie sobie w gabinecie kosmetycznym Estetic na ul. Targowej, u pani Drygaś, jeśli chcesz to podam Ci numer na private. A fryzurę z kolei dosłownie za ścianą tego gabinetu kosmetycznego, czyli w salonie Trendy
tak , tak prosze bardzo o namiary !!
a maja stronke?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 16:37   #3000
jullli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 37
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
Witam!
My mamy fotografa i kamerzystę - małżeństwo z Tarnowca (już kiedyś było o nich mowa na tym wątku) Biorą ok 1800 zł za całość (video+plener+foto). Z tego co wiem mają jeszcze terminy na wrzesień, tylko nie wiem kiedy Wy dokładnie ślubujecie - musielibyście się z nimi skontaktować : http://fotovideoart.eu/oferta-promocyjna/
Mają naprawdę fajną ofertę - poza tym co jest na stronce pokazują inne swoje "dzieła" no i są bardzo konkretni są na "żywca"
Powodzenia i wszystkiego naj


Ja też będę korzystała z usług fotovideoart, są bardzo otwarci na wszelkie propozycje, pozwalają na wybór muzyki i wszelkie innowacje na płycie ślubnej. Mam nadzieje, że będę zadowolona z ich usług bo widać, że się starają i rzeczywiście mają bogatą ofertę.
jullli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.