Tarnowskie Panny Młode - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 10:13   #3211
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez KASINIEM Pokaż wiadomość
Kaladusia, mam jeszcze pytanie odnośnie Pań z TuoViso, to jakieś młode laski? Jeżeli tak, to widać, że mają doświadczenie? Bo ja jestem umówiona z jedną w piątek.
Wiesz co, u mnie była tylko jedna, nie jest od razu po szkole ale jest młoda Co do doświadczenia, to wydaje mi sięże mają bo malowc ładnie umie, ale to moje zdanie ocenisz jutro
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:38   #3212
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kaladusia to nie zapomnij sie pochwalic A ja sie musze pochwalic ze zakupilam na ebayu pióro, ktore moim zdaniem bedzie pasowalo do drewnianej, ksiegi gości (wklejalam ja Wam wczesniej) ze stalowymi okuciami ksiegi coprawda nie mam bo waham sie pomiedzy dwoma sprzedawcami ale pioro jest juz w domu. Jest duze, nie spowdziewalam sie ze takie ogromniaste bedzie , ale za to lekkie i fajnie dynda przy pisaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00822.jpg (43,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00823.jpg (48,1 KB, 31 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-06-25 o 11:42
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 12:55   #3213
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira swietny pomysl z tym piorem do mojej ksiegi nie pasowalby, bo mam nowoczesna, ale do Twojej pierwsza klasa!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:34   #3214
minisun
Przyczajenie
 
Avatar minisun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

pióro jest odlotowe dobry pomysł
minisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:24   #3215
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

chciałam dołączyc do waszego grona zaczynamy Tż planować wesele wahamy się pomiędzy Tarnovią a Podzamczem jakie wasze wrażenia po tych lokalach?
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:01   #3216
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

allebazi witaj w gronie PM ktoras z wizazanek ma miec wesele w Tarnovii, byla tutaj mowa na ten temat, wiec przejrzyj watek, z tego co pamietam to zmienil sie tam wlasciciel i sala zostala wyremontowana, a gdzie planujecie slub i kiedy??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:35   #3217
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

To super ze podoba wam sie moj pomysl
kaladusia jak makijaz chwal się! allebazi witaj
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 12:14   #3218
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny, czy ktoras z Was robi paznokcie zelowe (w ogole)?? i na slub?? Potrzebuje jakas dobra, sprawdzona kosmetyczke
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:36   #3219
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

magdzia ja robie, tyle ze u kolezanki po kursie. Zawszze bylam zadowolona, ale jesli chcesz isc do salonu to niestety Ci nie pomoge bo zawsze robilam pazokcie u niej Jesli jednak chcesz wyprobowac moja kolezanke to daj znac przesle Ci numer
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:37   #3220
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
chciałam dołączyc do waszego grona zaczynamy Tż planować wesele wahamy się pomiędzy Tarnovią a Podzamczem jakie wasze wrażenia po tych lokalach?
ja mam mieć 19 wrzesnia ślub w Tarnowii. jtr jadę rano do Pani kierownik porozmawiać,ponieważ pózniej ma być na jakimś urlopie. akurat wczoraj rozmaialam w kolezanką która była w Tarnowii na weselu tydzien temu,mowiła,ze było super,ze smaczne jedzenie,ze nie ma się czym przejmowac,bo tam się wszystko da załatwić i uzgodnic,ja jak tam pierwszy raz poszłam to Pani kierwonik była bardzo miła i pomocna i sama mowiła,ze wszystko jest do załatwienia malo tego,jak mamy jakaś listę rzeczy niezałatwionych to ona nam pomoże,jak chcemy sztuczne ognie,czy więcej jedzenia,czy bryczkę ona nam pomoze. ta kolezanka mi powiedziała,ze juz odnowili salę do tanczenia i że naprawdę jej sie podobało i że nie trzeba nic dekorować,że to co oni sami tam daja na stoly to mi wystarczy i o sale mam się nie martwic. oni tam mają fontannę czekolady i oprocz dan, tzw wiejski stół i mówila,ze naprawdę zrobiło to furrorę i że udało im się to wesele. jtr jak wrocę z Tarnowii to napiszę.

strasznie tu cicho u nas ostatnio
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:38   #3221
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kudliczek pochwal sie make-upem
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 13:33   #3222
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
To super ze podoba wam sie moj pomysl
kaladusia jak makijaz chwal się! allebazi witaj
Jadira ja dopiero mam w lipcu ale w piątek Kasiniem miała robiony makijaż Więc ona może sie pochwalić

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras z Was robi paznokcie zelowe (w ogole)?? i na slub?? Potrzebuje jakas dobra, sprawdzona kosmetyczke
Ja również szukam Proszę o mnie pamiętać
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 13:37   #3223
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
magdzia ja robie, tyle ze u kolezanki po kursie. Zawszze bylam zadowolona, ale jesli chcesz isc do salonu to niestety Ci nie pomoge bo zawsze robilam pazokcie u niej Jesli jednak chcesz wyprobowac moja kolezanke to daj znac przesle Ci numer
a ile ona bierze? i gdzie przyjmuje, gdzies w tarnowie??
czy moglabys zrobic zdjecie paznokci, bede wdzieczna
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 15:17   #3224
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

magdzia przesle Ci zdjecia ale najwczesniej za tydzien bo wszystkie zdjecia zostawilam na komputerze w PL a w piatek jedziemy do domu na prawie 2 tyg)
kaladusia aaa tak nie wiem czemu mi sie pomylilo. To czekamy na kasinem
Aha nie bierze wcale duzo chyba 50-60 zl a bardz dokladnie robi.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:41   #3225
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzieki za opinie o Tarnovii slub planujemy na maj a dokladnie to juz pewno trzeba bedzie sie dostosowac do terminow. Najabrdziej bylam nastawiona na podzamcze ale teraz po opini nt Tarnovii to sie nie moge zdecydowac. Ehh narazie to nie mozemy pojechac obejrzec niczego z Tz bo sie poklocilismy
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:43   #3226
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
magdzia przesle Ci zdjecia ale najwczesniej za tydzien bo wszystkie zdjecia zostawilam na komputerze w PL a w piatek jedziemy do domu na prawie 2 tyg)
kaladusia aaa tak nie wiem czemu mi sie pomylilo. To czekamy na kasinem
Aha nie bierze wcale duzo chyba 50-60 zl a bardz dokladnie robi.
ok to czekam na zdjecia

dziwczyny, a ja jestem zalamana, slyszalam negatywne opinie o moim lokalu i to tak mi "dobre dusze" to przedstawily, ze az mi sie plakac chcialo doczepily sie nawet, ze na stolach sa tylko placki, a jest duuuuzy szwedzki stol, ze nikomu nie chce sie tam podchodzic po jedzienie i generalnie wszystko na nie!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:45   #3227
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
dzieki za opinie o Tarnovii slub planujemy na maj a dokladnie to juz pewno trzeba bedzie sie dostosowac do terminow. Najabrdziej bylam nastawiona na podzamcze ale teraz po opini nt Tarnovii to sie nie moge zdecydowac. Ehh narazie to nie mozemy pojechac obejrzec niczego z Tz bo sie poklocilismy
my też się baardzo kłóciliśmy przed ślubem,od dwóch miesięcy jest spokoj,ale cały ostatni rok,odkąd ustalilismy date to była masakra. ja jak weszłam do Tarnowii to wiedziałam,ze to jest to. było pięknie,akurat byłam jak było wszystko gotowe na ślub,moi rodzice chcieli w Bristolu,bo tam fajnie itd i poszłam tam dla świetego spokoju,jak szybko weszłam,tak szybko wyszłam. nawet orkiestra którą wybralam uznała,ze to był trafny wybór,bo grali juz na weselach w "odnowionej Tarnowii" i byli dobrego zdania. musisz wybrać co Tobie przypadnie do gustu. ja sie uparłam na Tarnowie i moj TŻ bał się nawet powiedzieć,ze moze gdzieś indziej,jak weszłam na ich strone internetową to odrazu się zakochałam

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
ok to czekam na zdjecia

dziwczyny, a ja jestem zalamana, slyszalam negatywne opinie o moim lokalu i to tak mi "dobre dusze" to przedstawily, ze az mi sie plakac chcialo doczepily sie nawet, ze na stolach sa tylko placki, a jest duuuuzy szwedzki stol, ze nikomu nie chce sie tam podchodzic po jedzienie i generalnie wszystko na nie!
a w jakim lokalu masz? moze na zlość Ci chcieli zrobić? ludzie teraz są tacy wredni,ze jeden drugiemu by chciał dowalić. nie przejmuj się,na pewno tak nie jest. a jak się boisz o ten stół szwedzki,to mozesz zrobić pół na pół,troche na stołach,a trochę na tym głownym. bo czasami ludzie sami sobie problemy stwarzają i wstydzą się podchodzić,ja np tak zrobię pół na pół.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 07:42   #3228
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Ja ide dzisiaj na przymiarke sukni. Mam nadzieje że wyjdzei tak jak chciałąm . Jesli pozwolą mi zrobić zdjęcie to później zamieszcze. Musze się zabrać w końcu za organizacje wszystkiego bo czas leci a wszystko stanęło w miejscu przez sesje
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:22   #3229
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
ok to czekam na zdjecia

dziwczyny, a ja jestem zalamana, slyszalam negatywne opinie o moim lokalu i to tak mi "dobre dusze" to przedstawily, ze az mi sie plakac chcialo doczepily sie nawet, ze na stolach sa tylko placki, a jest duuuuzy szwedzki stol, ze nikomu nie chce sie tam podchodzic po jedzienie i generalnie wszystko na nie!
magdzia nie sluchaj zyczliwych, bo zepsuja Ci humor, Ty masz zdaje sie w Cristal parku, slyszalam ze jest tam pieknie i nic negatywnego nie obilo mi sie o uszy. Moja kolezanka tam miala i sobie chwalila, takze glowa do gory
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 12:10   #3230
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
magdzia nie sluchaj zyczliwych, bo zepsuja Ci humor, Ty masz zdaje sie w Cristal parku, slyszalam ze jest tam pieknie i nic negatywnego nie obilo mi sie o uszy. Moja kolezanka tam miala i sobie chwalila, takze glowa do gory
dzikuje jadira za slowa otuchy zawsze znajdzie sie ktos, komu nie bedzie pasowalo, a czepiali sie doslownie o wszystko, nawet o to, ze przed lokalem byly krzesla is toly i tam ludzie siedzili...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:47   #3231
KASINIEM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
magdzia przesle Ci zdjecia ale najwczesniej za tydzien bo wszystkie zdjecia zostawilam na komputerze w PL a w piatek jedziemy do domu na prawie 2 tyg)
kaladusia aaa tak nie wiem czemu mi sie pomylilo. To czekamy na kasinem
Aha nie bierze wcale duzo chyba 50-60 zl a bardz dokladnie robi.
Witam
tak w piątek miałam u siebie Panie z TuoViso. Ale tak jak wcześniej pisałam nie na makijażu(w terminie tym którym mi pasowało, nie miały wolnego miejsca), ale na doradztwo wizerunkowe, taki pakiet. Określały mi mój typ urody, nie wiem jak się to nazywa profesjonalnie chyba określały moją porę roku z chustami, regulowały brwi,doradzały jak sie mam malować, jak wyeksoponować co mam ładne, co ukryć, doradzały jeżeli chodzi o strój. Bardzo mi sie to wszystko podobało. Praktycznie trwało to wszystko ponad 2h. Powiem szczerze, że nie zdawałam sobie sprawy jakie możliwości tkwia w makijażu( ztrobiły mi makijaz naturalny, taki na codzień, i drugi makijaz taki jaki powinnam mieć do pracy, tzw. biznesowy), i wogóle nie miałam pojęcia o czyms takim jak te chusty różnokolorowe. Dziewczyny są certyfikowanymi wizażystkami i stylistkami, mówiły, że od lipca startuje ich strona. W kazdym razie szczerze je mogę polecić. Mam wesele znajomego w październiku i juz termin sobie zarezerwowałam.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
magdzia przesle Ci zdjecia ale najwczesniej za tydzien bo wszystkie zdjecia zostawilam na komputerze w PL a w piatek jedziemy do domu na prawie 2 tyg)
kaladusia aaa tak nie wiem czemu mi sie pomylilo. To czekamy na kasinem
Aha nie bierze wcale duzo chyba 50-60 zl a bardz dokladnie robi.
Witam
tak w piątek miałam u siebie Panie z TuoViso. Ale tak jak wcześniej pisałam nie na makijażu(w terminie tym którym mi pasowało, nie miały wolnego miejsca), ale na doradztwo wizerunkowe, taki pakiet. Określały mi mój typ urody, nie wiem jak się to nazywa profesjonalnie chyba określały moją porę roku z chustami, regulowały brwi,doradzały jak sie mam malować, jak wyeksoponować co mam ładne, co ukryć, doradzały jeżeli chodzi o strój. Bardzo mi sie to wszystko podobało. Praktycznie trwało to wszystko ponad 2h. Powiem szczerze, że nie zdawałam sobie sprawy jakie możliwości tkwia w makijażu( ztrobiły mi makijaz naturalny, taki na codzień, i drugi makijaz taki jaki powinnam mieć do pracy, tzw. biznesowy), i wogóle nie miałam pojęcia o czyms takim jak te chusty różnokolorowe. Dziewczyny są certyfikowanymi wizażystkami i stylistkami, mówiły, że od lipca startuje ich strona. W kazdym razie szczerze je mogę polecić. Mam wesele znajomego w październiku i juz termin sobie zarezerwowałam.
KASINIEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:55   #3232
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

aaa to takie buty no ale jestes zadowolona z tego co czytam wiec dobrze
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 13:41   #3233
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
ok to czekam na zdjecia

dziwczyny, a ja jestem zalamana, slyszalam negatywne opinie o moim lokalu i to tak mi "dobre dusze" to przedstawily, ze az mi sie plakac chcialo doczepily sie nawet, ze na stolach sa tylko placki, a jest duuuuzy szwedzki stol, ze nikomu nie chce sie tam podchodzic po jedzienie i generalnie wszystko na nie!
Magdzia nie przejmuj się. W cristal parku jest podobno świetnie. Najwazniejsze jest jednak czy tobie się tam podoba. Mi się mój lokal podoba i nawet jakby ktos pwoiedział coś nie tak o nim to się nie będę przejmować :P Więc głowa do góry

Cytat:
Napisane przez KASINIEM Pokaż wiadomość
Witam
tak w piątek miałam u siebie Panie z TuoViso. Ale tak jak wcześniej pisałam nie na makijażu(w terminie tym którym mi pasowało, nie miały wolnego miejsca), ale na doradztwo wizerunkowe, taki pakiet. Określały mi mój typ urody, nie wiem jak się to nazywa profesjonalnie chyba określały moją porę roku z chustami, regulowały brwi,doradzały jak sie mam malować, jak wyeksoponować co mam ładne, co ukryć, doradzały jeżeli chodzi o strój. Bardzo mi sie to wszystko podobało. Praktycznie trwało to wszystko ponad 2h. Powiem szczerze, że nie zdawałam sobie sprawy jakie możliwości tkwia w makijażu( ztrobiły mi makijaz naturalny, taki na codzień, i drugi makijaz taki jaki powinnam mieć do pracy, tzw. biznesowy), i wogóle nie miałam pojęcia o czyms takim jak te chusty różnokolorowe. Dziewczyny są certyfikowanymi wizażystkami i stylistkami, mówiły, że od lipca startuje ich strona. W kazdym razie szczerze je mogę polecić. Mam wesele znajomego w październiku i juz termin sobie zarezerwowałam.
A powiedz, ile taka przyjemność kosztowała??
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:27   #3234
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzwoniłam dzisiaj do Tarnovii cena na przyszly rok to 150 zł/os lub 170 z owocami i to jeszcze bez ciasta wiec dosyć dużo na Podzamczu jest 130 zł/os zawsze to jakaś oszczedność a może ktoś cos napisze o Podzamczu?
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:14   #3235
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
dzwoniłam dzisiaj do Tarnovii cena na przyszly rok to 150 zł/os lub 170 z owocami i to jeszcze bez ciasta wiec dosyć dużo na Podzamczu jest 130 zł/os zawsze to jakaś oszczedność a może ktoś cos napisze o Podzamczu?
tak 150zł od osoby,ale bez owoców i napoje tez trzeba samemu sobie kupić.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 06:22   #3236
KASINIEM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dzikuje jadira za slowa otuchy zawsze znajdzie sie ktos, komu nie bedzie pasowalo, a czepiali sie doslownie o wszystko, nawet o to, ze przed lokalem byly krzesla is toly i tam ludzie siedzili...

Jeżeli chodzi o Cristal Park wprawdzie na weselu tam nie byłam, ale niejedną imprezę firmową mieliśmy tam. I bardzo sobie chwalimy, mieliśmy na prawie 200 osób spotkania , i wszystko wypadło świetnie, obsługa, jedzenie. Myślę że jeżeli sama sobie wszystkiego dopilnujesz będzie ok. Jedyna rzecz musisz sobie dopilnować tej Pani Manager... Żeby wszystko było po twojej myśli.

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Kaladusia, NO hmmm no kosztowało mnie to wszystko 180 zł, ale naprawdę warto było. Hahah i najlepsze jest to, że naprawdę mi pomogło w moim nowym wizerunku, nawet inaczej sie maluję, i kolory których bym nigdy ne ubrała.. super do mnie pasują...Jedyne co, nie zdecydowałam się na makijaz ekstrawagancki.. bo mi taki niepotrzebny, czyli tam jakies doklejane rzęsy, malunki na twarzy.. Ogólnie byłam pod ogromny wrażeniem tych wszystkich możliwośći.
KASINIEM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:56   #3237
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny, dziekuje za slowa otuchy i wsparcia!
po prostu musze jasno pokazac pani manager, ze skoro placimy to wymagamy, zreszta rodzice beda tez pilnowac, zagram taktycznie i powiem jej, ze bylam na weselu i co mi sie nie podobalo, musi byc dobrze!!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:33   #3238
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez KASINIEM Pokaż wiadomość
Kaladusia, NO hmmm no kosztowało mnie to wszystko 180 zł, ale naprawdę warto było. Hahah i najlepsze jest to, że naprawdę mi pomogło w moim nowym wizerunku, nawet inaczej sie maluję, i kolory których bym nigdy ne ubrała.. super do mnie pasują...Jedyne co, nie zdecydowałam się na makijaz ekstrawagancki.. bo mi taki niepotrzebny, czyli tam jakies doklejane rzęsy, malunki na twarzy.. Ogólnie byłam pod ogromny wrażeniem tych wszystkich możliwośći.
Może się sama kiedyś zdecyduje ???

A teraz tak z innej beczki. Powiedzcie co zrobiŁybyście na moim miejscu ....

Wesele mamy mieć 24 kwietnia. Wiec od dziś to niecałe 9 miesięcy. Ale dziś zmarł mój dziadziu. I teraz włąsnie nie wiem, czy nie przełożyć ślub? bo w sumie rodzice bedą miec załobe ... cała rodzina ze strony taty tez (a oni stanowią 3/4 mojej rodziny) no i oczywiscie ja ... Z tego co wiem no to sala byla jeszcze wolna na maj (ale to nic nie zmienia) i na październik (rok mija). Nie chce przekładac slubu ale chyba nie bede miec innej mozliwości. Bo co to za wesele gdzie rodzice panny młodej nie będą tańczyc ?? i w sumie panna młoda tez ...

Więc, co byście zrobiły na moicm miejscu??
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:56   #3239
jonathan00
Raczkowanie
 
Avatar jonathan00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 66
Send a message via Skype™ to jonathan00
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Hej wszystkim - długo mnie tu nie było, ale za to wracam ze zdjeciami Ślub był równo miesiąc temu. Wszytko było cudowne!! Dużo by opowiadać, dla tych które będą miały wesele w szczepanowiach, wspomne, że nie było się do czego przeczepić, pyszne jedzenie, dyskretna obsługa, atrakcją był piękny ogród i para pawi naprawdę polecam.
Fryzura robiła mi Aneta Rataj,byłam zachwycona, fryzura się świetnie trzymała i była przewygodna. Makijaż to sprawka Małgorzaty Garstki, zdjęcia www.m-foto.pl
Tylko chyba zdjęcia się nie chcą załadować, bo mają za duży rozmiar :/
Wejdżcie sobie na www.picasaweb.google.pl/JoanWojciech
Pzdr
jonathan00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:37   #3240
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jonathan00 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim - długo mnie tu nie było, ale za to wracam ze zdjeciami Ślub był równo miesiąc temu. Wszytko było cudowne!! Dużo by opowiadać, dla tych które będą miały wesele w szczepanowiach, wspomne, że nie było się do czego przeczepić, pyszne jedzenie, dyskretna obsługa, atrakcją był piękny ogród i para pawi naprawdę polecam.
Fryzura robiła mi Aneta Rataj,byłam zachwycona, fryzura się świetnie trzymała i była przewygodna. Makijaż to sprawka Małgorzaty Garstki, zdjęcia www.m-foto.pl
Tylko chyba zdjęcia się nie chcą załadować, bo mają za duży rozmiar :/
Wejdżcie sobie na www.picasaweb.google.pl/JoanWojciech
Pzdr
Zdjecia świetne ! Wszystkiego naj życze! Cieszę się że taka dobra opinia o szczepanowicach, teraz nie mam wątpliwości co do lokalu. Mam do ciebie jedno pytanko.Na zdjeciach widziałam ze na pierwszy taniec zrobiliscie sobie mix piosenek. Powiedz mi na jakim programie to robiliscie? (łączenie piosenek) , bo sama mam zamiar to zrobic ale nie moge znalezc zadnego fajnego programiku. Jeszcze raz gratuluje !
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.