Tarnowskie Panny Młode - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 11:32   #3331
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Emir1994 na pewno masz racje.. to że nie mają salonu nie jest wyznacznikiem ..czy znają się na tym co robią..

midnite twoje obawy są chyba uzasadnione .. poszperałam w necie i przy profesjonalnym makijażu powinno się przygotować skórę do nakładania podkładu...

"Etapy makijażu
1. Myjemy twarz mleczkiem albo wodą przegotowaną. Później przemywamy ją jeszcze tonikiem. Na tak oczyszczoną twarz kładziemy lekki krem, najlepiej nawilżający. Pamiętajmy, że kiedy nałożymy podkład na krem tłusty, makijaż nie utrzyma się przez cały dzień. Chyba że mamy cerę bardzo suchą, wówczas nakładamy krem półtłusty.

2. Kolejnym etapem jest nakładanie bazy. Na cerę tłustą lub mieszaną kładziemy bazę matującą i rozprowadzamy równomiernie na twarzy, z ominięciem okolic oczu. Następnie kładziemy podkład, a na podkład korektor. Korektory powinny być dwa: rozświetlający pod oczy i korektor na ewentualne wypryski. Następnie dużym pędzlem rozprowadzamy puder sypki.

3. Makijaż dzienny oczu powinien być delikatny, w naturalnych, pastelowych barwach. Tusz nałożony delikatnie, oko równo obrysowane konturówką lub delikatnym cieniem.

4. Później modelujemy jeszcze policzki różem, bronzerem, ewentualnie używany pudru w kuleczkach. No i na koniec malujemy usta błyszczykiem - może być jasny, transparentny albo lekko pastelowy. Błyszczyk od kilku lat jest niezmiernie modny i nie wymaga tak dokładnego i czasochłonnego nakładania jak szminka."

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-07-20 o 11:35
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:03   #3332
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Makijaż "zaczął się robić" 12:20 - 12:30 i trwał ok 50 min. Pani najpierw sprawdziła jaki kolor podkładu najbardziej by pasował a potem zaczęła nakładać podkład pomieszany z bazą, potem korektor, potem chyba właśnie puder, następnie pani druga zajęła się oczami, jak skończyła pierwsza pani znowu zmyła troszkę tego co się z oczu zsypało i ponownie nałożyła podkład i "wykończyła" bronzerem. Po zakończonym malowaniu psiknęła na twarz jakimś utrwalaczem. Jak pisałam mam cerę z problemami więc chyba odpowiednio więcej trzeba na taką cerę podkładu nałożyć - tak mi się wydaje, i niestety nie udało się uniknąć w miejscach bardziej "meszkowatych" na twarzy takiego efektu że ten makijaż jest tam bardziej widoczny, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, jak czasem na brwiach się nie rozetrze podkład. Jeżeli pytacie czy jestem zadowolona to powiem tak - nie takiego efektu się spodziewałam i gdybym wiedziała że tak będzie wymalowałabym się sama, chyba żeby to np. kosztowało 30 zł to by mi nie było szkoda. Nie wiem czy 60 zł to dużo czy mało za makijaż. Najlepsze że makijaż ślubny kosztuje 70 zł i jak zapytałam dlaczego jest droższy, czy dlatego że ślubny (tak jak wszystko w sklepach od razu wtedy droższe) to panie powiedziały że więcej starań czy uwagi temu poświęcają, jakoś tak to określiły. Ale przecież płacę a to że idę jako gość to chyba nie znaczy że mniej uwagi należy przyłożyć do mojego makijażu? To uzasadnienie mi nie odpowiada, ale może nie o to chodziło, ja to w każdym razie tak odebrałam. Nikomu nie odradzam pań z Tu Viso, tylko ważne aby najpierw sprawdzić a na pewno będzie dobrze Podobno panie maja katalog ze ślubnymi makijażami i można coś podpatrzyć.
Pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:45   #3333
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Midnite Twoja opinia jest b. wazna, nie tylko te pochlebne, dzieki temu bedzie wiadomo na co zwrocic najwieksza uwage Ja akurat bylam bardzo zadowolona po ich wizycie i mysle ze bardzo dobrze zrobic sobie najpierw probny (gdziekolwiek byscie ten makijaz nie robily) by pozniej uniknac stresu.. i wlasnie na tym probnym mozna sobie jeszcze pozwolic na kilka podejsc np z kolorkami czy stylem.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 21:56   #3334
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań w związku z makjażem(tez zamierzam się malować w Tuo Viso). O której miałaś robiony makijaz, i ile czasu ci się trzymał??
Pani sama ci zaproponowała kolorystykę? Stosowały jakies utrwalacze?
I jeszcze jedno pytanie, bo właciwie trudno mi wywnioskować z twojej wypowiedzie, byłaś zadowolona, czy nie?
Ja mam wprawdzie ślub dopiero w grudniu, ale nie ukrywam, że już się zaczynam rozglądać, za dobrym makijażem i fryzjerką.
Mi np. bardzo podoba się strona Tuo Viso, i pisałam do Pań , w najbliższym czasie będa miały profesjonalne portfolio z zdjęciami.
Jeżlei ktoś jeszcze korzystał z usług Tuo Viso , prosze o jakieś komentarze.

pozdrawiam
witam kolejna panne mloda grudniowa a kiedy slubik ???? moj 5 grudnia

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Midnite Twoja opinia jest b. wazna, nie tylko te pochlebne, dzieki temu bedzie wiadomo na co zwrocic najwieksza uwage Ja akurat bylam bardzo zadowolona po ich wizycie i mysle ze bardzo dobrze zrobic sobie najpierw probny (gdziekolwiek byscie ten makijaz nie robily) by pozniej uniknac stresu.. i wlasnie na tym probnym mozna sobie jeszcze pozwolic na kilka podejsc np z kolorkami czy stylem.
w pełni popieram
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 07:18   #3335
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Laseczki gdzie w Tarnowie można spokojnie i bezproblemowo odbyć spowiedz przedślubna ??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 07:51   #3336
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Laseczki gdzie w Tarnowie można spokojnie i bezproblemowo odbyć spowiedz przedślubna ??
ja do pierwszej spowiedzi bylam u Misjonarzy, codziennie tam spowiadali od 15 do 18.30, teraz w okresie wakacyjnym podobno spowiadaja od 17 do 18.30 i pewnie tez tam pojde przed slubem
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:41   #3337
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

słyszałam, że u Filipinów jest super jeżeli chodzi o spowiedź... natomiast nie polecam katedry
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:11   #3338
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
słyszałam, że u Filipinów jest super jeżeli chodzi o spowiedź... natomiast nie polecam katedry
co kraj to obyczaj, ja znowu nie slyszalam pochlebnych opinii o Filipinach
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:28   #3339
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
słyszałam, że u Filipinów jest super jeżeli chodzi o spowiedź... natomiast nie polecam katedry
Prawda jest taka ze "nasze zadowolenie"ze spowiedzi nie zależy od miejsca lecz od osoby u której się spowiadamy Wiadomo księża są różni jedni bardziej wyrozumiali inni mniej. Ja byłam do spowiedzi na pierwszej w Katedrze a na drugiej u Misjonarzy i było ok.

dziewczyny taka mała informacja z innej beczki jezeli szukacie biżuteri do sukni to jest nowe stoisko w MAXie, wczoraj przechodziłam i mają baaaaardzo duży wybór sztucznej biżuteri w przystępnej cenie,wiec jeżeli któraś szuka to można tam wstąpić.

A co makijażu to każda będzie mieć inne wrażenia i wyobrażenia na ten temat bo każdej podoba sie co innego.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:38   #3340
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość

dziewczyny taka mała informacja z innej beczki jezeli szukacie biżuteri do sukni to jest nowe stoisko w MAXie, wczoraj przechodziłam i mają baaaaardzo duży wybór sztucznej biżuteri w przystępnej cenie,wiec jeżeli któraś szuka to można tam wstąpić.
Ooo to się wybiore bo poszukuje długich kolczyków do sukni
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 12:27   #3341
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość

dziewczyny taka mała informacja z innej beczki jezeli szukacie biżuteri do sukni to jest nowe stoisko w MAXie, wczoraj przechodziłam i mają baaaaardzo duży wybór sztucznej biżuteri w przystępnej cenie,wiec jeżeli któraś szuka to można tam wstąpić.

.
super !!
dzieki za info
bo wlasnie szukam kolczykow dla siebie

dzisiaj napewno tam zagladne
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 12:32   #3342
Tonca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mnie też malowała Pani z Tuo Viso i byłam zadowolona. Przedstawiłam im na początku moje oczekiwania i byłam zadowolona z efektu. Może jeśli ktoś nie wie czego oczekuje to później nie zadowala go efekt końcowy. Malowałam się w różnych salonach i za każdym razem panie nie trafiły w moje sugestie.Ja uważam że makijaż to nie jest tatuaż zawsze można go zmienić.
Tonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:21   #3343
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kurcze chwilke mnie nie było, a niestety nic więcej nie załatwiliśmy. Planujemy ciagle że pojdziemy do kościoła ale cos nie możemy sie wybrac... moze wkoncu w tym tygodniu max w nastepnym sie wybierzemy...

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
zabcia wlosy masz piekne, pozazdroscic tylko tak ladnie skreconych (naturalnych!!!) wlosow, welonem sie nie przejmuj i tak pewnie bedziesz go miala tylko w kosciele i na chwile w lokalu (ja tak bede przynajmniej miec bo mam dlugi welon i byloby mi niewygodnie). Bedziesz ladnie wygladala.
A ja dzisiaj kupilam kieliszki do szampana na stół dla mnie i TZta, kupilam tez na ebayu figurke na tort i torebke (torebka bardzo tania wiec co mi tam)
Torebka świetna. muszę poprosic żeby wysłali do anglii to sobie będą mogła stamtąd odebrać...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
chodzi o to ze czasem para mlodych gdy wchodzi do Kosciola to dziewczynka niesie obraz przed nimi ktory w czasie slubu jest swiecony i pozniej mlodzi zazwyczaj wieszaja go u siebie w pokoju ..
Dzieki za info. W sumie to mysłałam zeby dziewcyznka rzucała kwiatki a chłopczyk obrączki ale ten obraz to też fajna rzecz .
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:25   #3344
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny, bylam na probnej w salonie Creative i nie jestem w ogole zadowolona, pokrecila mi pani wlosy na lokowce a potem upiela jakos z tylu, taka druga glowe mi zrobila, przypiela welon na dole glowy, a ja chcialam u gory, jestem niezadowolona i zaczynam sie zastanawiac co to bedzie, za 2 tygodnie slub, mam jeszcze jedna fryzjerke, oby u niej sie udalo
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:08   #3345
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Kurcze chwilke mnie nie było, a niestety nic więcej nie załatwiliśmy. Planujemy ciagle że pojdziemy do kościoła ale cos nie możemy sie wybrac... moze wkoncu w tym tygodniu max w nastepnym sie wybierzemy...



Torebka świetna. muszę poprosic żeby wysłali do anglii to sobie będą mogła stamtąd odebrać...



Dzieki za info. W sumie to mysłałam zeby dziewcyznka rzucała kwiatki a chłopczyk obrączki ale ten obraz to też fajna rzecz .
dziekuje! Do Polski napewno tez by wyslali bo wysylka jest na caly swiat a jesli masz na ebayu zalozyne konto na polski adres to napewno dotrze. Ja wlasnie dostalam poczta torebkę jest taka jak na zdjeciu moze ciutke bardziej budyniowa (calkiem szybko dotarla-kupilam tydz temu).

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dziewczyny, bylam na probnej w salonie Creative i nie jestem w ogole zadowolona, pokrecila mi pani wlosy na lokowce a potem upiela jakos z tylu, taka druga glowe mi zrobila, przypiela welon na dole glowy, a ja chcialam u gory, jestem niezadowolona i zaczynam sie zastanawiac co to bedzie, za 2 tygodnie slub, mam jeszcze jedna fryzjerke, oby u niej sie udalo
magdzia to jak udasz sie do fryzjerki to zwracaj jej uwage jesli nie bedzie Ci sie podobalo, w koncu placisz wiec dlaczego masz chodzic w czyms co Ci sie nie podoba.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 19:14   #3346
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

magdzia33 a miałaś ze sobą jakieś zdjęcie??? bo ja chyba zabiorę ze sobą kilka.. nie ma co liczyć na inwencję twórczą fryzjerki... tak samo z kosmetyczką.. szukam zdjęć.. a powiedzcie mi.. czy wypada mieć mocny makijaż oka na ślub??.. bo mi się taki marzy.. a moja mam mnie oczywiście skrytykowała :/ że na ślub to powinien być delikatny itd. itp
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 19:37   #3347
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Loczek posluchaj wlasnego serca ja zle bym sie czula w bardzo slabym mysle ze taki wywazony, taki jak na zdjeciu kilka stron temu zalaczylam bedzie ok. To Panna Mloda musi sie czuc komfortowo a nie inni wiec jesli lubisz mocniejszy to mysle ze nic nie stoi na przeszkodzie;
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:16   #3348
il33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Tak... bardzo duzo
Cieszyło mnie to, że w tym salonie jak mowiłam Pani, że chce dalej mierzyć to mi podawała bez grymasa na twarzy umiała mi doradzić nie wpychała mi najdroższych sukienek, tylko patrzyła na moj gust

Jestem super happy :P
Ja tez ten sam model wybrałam
il33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:27   #3349
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny polećcie mi jakąś hurtownie alkoholi w Tarnowie i okolicach?? Jestem po całym dniu biegania za różnymi sprawami, załatwilismy menu na wesele i odebraliśmy obrączki. Jutro przy świetle zrobie zdjęcie i wrzuce

P.S. Mam tyle pytań że chyba mnie zlinczujecie ale nikt z moich znajomych nie brał ślubu w Tarnowie i w niczym się nie orientuje.

Mam kolejne pytanie do osób które brały/biorą ślub w kościele Oo. Filipinów - ile należy przeznaczyć pieniążków na dekoracje kościoła przez siostre zakonną??
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2009-07-22 o 22:49
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 21:38   #3350
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
magdzia33 a miałaś ze sobą jakieś zdjęcie??? bo ja chyba zabiorę ze sobą kilka.. nie ma co liczyć na inwencję twórczą fryzjerki... tak samo z kosmetyczką.. szukam zdjęć.. a powiedzcie mi.. czy wypada mieć mocny makijaż oka na ślub??.. bo mi się taki marzy.. a moja mam mnie oczywiście skrytykowała :/ że na ślub to powinien być delikatny itd. itp
milam kilka zdjec, nie jestem zadowolona, zreszta krecila mi wlosy na prostownicy i jak wrocilam do domu to one sie juz rozprostowaly, teraz ide w srode na probna i mam miec na grubych walkach i mam nadzieje, ze bedzie ok! jesli chodzi o makijaz ja bede miec mocny, na co dzien nie maluje sie mocno, ale jak ide na jakies imprezy to kosmetyczka mnie wlasnie tak maluje i czuje sie rewelacyjnie, wiec stawiam na mocny!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 06:16   #3351
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dziewczyny, bylam na probnej w salonie Creative i nie jestem w ogole zadowolona, pokrecila mi pani wlosy na lokowce a potem upiela jakos z tylu, taka druga glowe mi zrobila, przypiela welon na dole glowy, a ja chcialam u gory, jestem niezadowolona i zaczynam sie zastanawiac co to bedzie, za 2 tygodnie slub, mam jeszcze jedna fryzjerke, oby u niej sie udalo
Słuchaj Magdzia, ja chodzę od lat do tej samej fryzjerki i jestem baaaardzo zadowolona. Kurcze pojadę do niej może w najbliższych dniach i zgram zdjęcia fryzury z ostatniej soboty. To pani Ela z osiedla koszyckiego, nie wiem czy wiesz gdzie to może któraś z was tam się czesała. Czesze naprawdę niedrogo a zarówno dla mnie, moich sióstr i mamy potrafi dobrać tak fryzurkę że każdej pasuje. Poza tym zawsze uwzględnia moje sugestie i tak jak mówię, zawsze mi się podoba to co mi upnie. Nie mówiąc o tym że nigdy nie martwię się że fryzura nie wytrzyma, a moja jedna siostra to zawsze na drugi dzień po imprezie jeszcze paraduje ze swoją fryzurą tylko ją troszke dopnie spinkami
Niestety ostatnio pani Ela ma remont zakładu z powodu tych podtopień ostatnich i czesze w domu więc warunki są mało salonowe ale jak komuś to nie przeszkadza to czemu nie. Jak chcesz mogę Ci wysłać numer na prv i możesz zadzwonić, nie wiem ile bierze za próbną fryzurę ale zapytać zawsze można. Wiem że każdy ma inne oczekiwania (tak jak z makijażem ) ale znam sporo osób które się czesze i ścina u tej pani i nikt mi nie powiedział że jest niezadowolony.
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 07:24   #3352
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

midnite, dziekuje za pomoc, dam Ci znac we wtorek, bo wtedy bede po kolejnej probnej u dziewczyny, ktora mnie od lat czesze na rozne imprezy, jakos to bedzie!! musi byc!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 15:10   #3353
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kraven - będąc w Polsce odwiedzilismy 2 hurtownie:
Jedna jest na Tuchowskiej gdzies przy starej (juz nie istniejacej cegielni) ale tej Ci nie polecam bo babki tam pracujące sa mega wredne: na wszystkie pytania odpowiadaja NIE...a na nasze pytanie ile trzeba czekac na dostawe to odpowiedzialy ze i tak nie mozemy kupic bo do tego trzeba miec koncesje... na co moj TZ odpowiedzial ze koncesja bedzie (bo jego ciotka ma sklep) i je troche przygasilo. W kazdfym razie są bardzo nieprzyjemne, znudzone swoja robotą i odpowiadaja z wielka łachą.
Druga Hurtownia- ktora zreszta polecam z czystym sumieniem to hurtownia za ulica Hodowlaną mówia na nią Żywiec (jadac samochodem miniecie Eldorado a pozniej bedzie wjazd do tej Hurtowni), Pani bardzo mila i odpowiada na wszytskie pytania i co najwazniejsze nie trzeba zadnych koncesji, Ty kupujesz-oni sprzedaja i ceny napewno nizsze niz w sklepach.Nieisety jeszcze jakies 2 lata temu mozna bylo zwrocic alkohol ktory zostal, teraz juz nie. No ale dobrze chociaz ze alkohol sie nie psuje.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:51   #3354
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dziewczyny, bylam na probnej w salonie Creative i nie jestem w ogole zadowolona, pokrecila mi pani wlosy na lokowce a potem upiela jakos z tylu, taka druga glowe mi zrobila, przypiela welon na dole glowy, a ja chcialam u gory, jestem niezadowolona i zaczynam sie zastanawiac co to bedzie, za 2 tygodnie slub, mam jeszcze jedna fryzjerke, oby u niej sie udalo

ja rowniez nie bylam zadowolona z fryzurki w creative .. za to makijaz bardzo mi sie podobal

dziewczyny u mnie slub za 2 dni ... a ja jestem zalamana nasz kamerzysta nie odbiera tel od nas dzwonimy do niego od 2 dni bylismy nawet wczoraj sasiadka mowila ze go widziala jak wychodzil z domu zostawilismy jej karte zeby przekazala z numerem tel i w drzwiach tez zostawilismy i NIC mam dosc normalnie dzis znowu jedziemy zobaczyc ...

prosze was podajcie mi namiary na waszych kamerzystow moze uda nam sie kogos jeszcze zalatwic w ciagu tych 2 dni ... ale dalej mam nadzieje ze ten nas zostanie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:13   #3355
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaabcia to juz za 2 dni? Ale szybko zlecial ten czas, daj koniecznie znac czy sie dodzwoniliscie, tu jest kamerzysta ( z brzeska) gdybys potrzebowala http://www.foto-wideo.com.pl/

dziewczyny ktora z was bedzie miala skrzyce na slubie? jaki repertuar ustalilyscie z nimi? Pogrzebalam troche na internecie i narazie w planach jest :
na wejscie Wagner -" Marsz weselny" http://www.youtube.com/watch?v=6Se9feYv06c
-Ofiarowanie - Ave Maria -Bacha http://www.youtube.com/watch?v=xWi0x_aOzeM
-Komunia "Aria" J.S Bacha
http://www.youtube.com/watch?v=gnGoKzJ-owE
- Na wyjscie Marsz Weselny - F.Mendelssohn http://www.youtube.com/watch?v=9v7j-rP5y1Q

Moze macie jeszcze jakies ciekawe kawalki godne polecenia?
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 01:10   #3356
Gabiii1771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam Was Dziewczyny)
Jak nie ktore z Was ja rowniez korzystalalm z uslug dziewczyn z Tuo Viso i jestem bardzo zadowolonaDojazd do domu - swietnie, dziewczyny -super, a makjiaz rewelacyjny naprawde dostalalm wiele milych komentarzy dostalalm wiele porad od ziewczyn ktore mi naprawde dobrze sluza. Przeczytalalm wszytskie komentarze na ich temat i osobiscie uwazam, ze to ze dojezdzaja jest lepsze dla nas klientek niz to ze musialbysmy sie wybierac do salonu. Uwazam ze dziewczyny sa SUPER i polecam je goraco kazdej z Was!!!
Gabiii1771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 06:48   #3357
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Zaaaabcia my mamy kamerzystę ze strony http://www.wesele-tarnow.pl/ Kamerzysta ma na imię Piotr i to bardzo miły człowiek, więc zawsze możesz zadzwonić. Szanse że jest wolny są niewielkie ale nigdy nie wiadomo, ludzie czasem rezygnują w ostatniej chwili. Poza tym, może ma kontakt do kogoś kto jest wolny.
Trzymam mocno kciuki żeby się wszystko wyjaśniło. Nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie pięknie
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:45   #3358
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
magdzia33 a miałaś ze sobą jakieś zdjęcie??? bo ja chyba zabiorę ze sobą kilka.. nie ma co liczyć na inwencję twórczą fryzjerki... tak samo z kosmetyczką.. szukam zdjęć.. a powiedzcie mi.. czy wypada mieć mocny makijaż oka na ślub??.. bo mi się taki marzy.. a moja mam mnie oczywiście skrytykowała :/ że na ślub to powinien być delikatny itd. itp
LoczeK83, Mój makijaz będzie miał mocno podkreślone oczy i delikatne usta, wg mnie każda z nas w tym dniu powinnam się dobrze czuć, a skoro ty dobrzesię czujesz w mocnych oczach to czemu nie ?

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Słuchaj Magdzia, ja chodzę od lat do tej samej fryzjerki i jestem baaaardzo zadowolona. Kurcze pojadę do niej może w najbliższych dniach i zgram zdjęcia fryzury z ostatniej soboty. To pani Ela z osiedla koszyckiego, nie wiem czy wiesz gdzie to może któraś z was tam się czesała. Czesze naprawdę niedrogo a zarówno dla mnie, moich sióstr i mamy potrafi dobrać tak fryzurkę że każdej pasuje. Poza tym zawsze uwzględnia moje sugestie i tak jak mówię, zawsze mi się podoba to co mi upnie. Nie mówiąc o tym że nigdy nie martwię się że fryzura nie wytrzyma, a moja jedna siostra to zawsze na drugi dzień po imprezie jeszcze paraduje ze swoją fryzurą tylko ją troszke dopnie spinkami
Niestety ostatnio pani Ela ma remont zakładu z powodu tych podtopień ostatnich i czesze w domu więc warunki są mało salonowe ale jak komuś to nie przeszkadza to czemu nie. Jak chcesz mogę Ci wysłać numer na prv i możesz zadzwonić, nie wiem ile bierze za próbną fryzurę ale zapytać zawsze można. Wiem że każdy ma inne oczekiwania (tak jak z makijażem ) ale znam sporo osób które się czesze i ścina u tej pani i nikt mi nie powiedział że jest niezadowolony.
Ja bym bardzo prosiła o namiary tej fryzjerki

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ja rowniez nie bylam zadowolona z fryzurki w creative .. za to makijaz bardzo mi sie podobal

dziewczyny u mnie slub za 2 dni ... a ja jestem zalamana nasz kamerzysta nie odbiera tel od nas dzwonimy do niego od 2 dni bylismy nawet wczoraj sasiadka mowila ze go widziala jak wychodzil z domu zostawilismy jej karte zeby przekazala z numerem tel i w drzwiach tez zostawilismy i NIC mam dosc normalnie dzis znowu jedziemy zobaczyc ...

prosze was podajcie mi namiary na waszych kamerzystow moze uda nam sie kogos jeszcze zalatwic w ciagu tych 2 dni ... ale dalej mam nadzieje ze ten nas zostanie
nasz fotograf to www.fotovideoart.eu

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
zaabcia to juz za 2 dni? Ale szybko zlecial ten czas, daj koniecznie znac czy sie dodzwoniliscie, tu jest kamerzysta ( z brzeska) gdybys potrzebowala http://www.foto-wideo.com.pl/

dziewczyny ktora z was bedzie miala skrzyce na slubie? jaki repertuar ustalilyscie z nimi? Pogrzebalam troche na internecie i narazie w planach jest :
na wejscie Wagner -" Marsz weselny" http://www.youtube.com/watch?v=6Se9feYv06c
-Ofiarowanie - Ave Maria -Bacha http://www.youtube.com/watch?v=xWi0x_aOzeM
-Komunia "Aria" J.S Bacha
http://www.youtube.com/watch?v=gnGoKzJ-owE
- Na wyjscie Marsz Weselny - F.Mendelssohn http://www.youtube.com/watch?v=9v7j-rP5y1Q

Moze macie jeszcze jakies ciekawe kawalki godne polecenia?
A powiedzcie mi jesli zamawiacie skrzypce to i tak organista gra? i ile kosztuje taka przyjemnośc? macie jakies namiary? bo ja mam tylko jeden numer o to jeszcze osoba przez nikogo nie sprawdzona. Dziekuje za info
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:56   #3359
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dzisiaj byłam na fryzurze próbnej u Pani Bernadki w Porfesji i jestem bardzo zadowolona. Sukienke będe miałą romantyczną więc fryzura też romantyczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Marysia.jpg (19,2 KB, 89 załadowań)
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:09
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:27   #3360
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
LoczeK83, Mój makijaz będzie miał mocno podkreślone oczy i delikatne usta, wg mnie każda z nas w tym dniu powinnam się dobrze czuć, a skoro ty dobrzesię czujesz w mocnych oczach to czemu nie ?



Ja bym bardzo prosiła o namiary tej fryzjerki



nasz fotograf to www.fotovideoart.eu



A powiedzcie mi jesli zamawiacie skrzypce to i tak organista gra? i ile kosztuje taka przyjemnośc? macie jakies namiary? bo ja mam tylko jeden numer o to jeszcze osoba przez nikogo nie sprawdzona. Dziekuje za info
Jak juz ustale repertuar ze skrzypkami to wtedy moja mam podejdzie po mszy do organisty i mu wszystko przekaze zeby pozniej nie bylo zamieszania. ja mam skrzykow ktorzy byli u mojej siostry na slubie i dlatego wiem kogo zamawiam to sa 4 osoby grajace, mozesz sobie nawet zazyczyc 1 osobe jesli chcesz (150 za osobe) namiary moge Ci przeslac jesli chcesz (namiary na priv)
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na fryzurze próbnej u Pani Bernadki w Porfesji i jestem bardzo zadowolona. Sukienke będe miałą romantyczną więc fryzura też romantyczna.
piekna fryzurka
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.