Miłośniczki Zary cz. VIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 20:44   #4051
Naia2
Zadomowienie
 
Avatar Naia2
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Teraz zaczęłam się zastanawiać- odciąć metki od karmelowego shopera czy czekać i ewentualnie wymienić na czarnego? bo któryś na pewno musi być mój
mam jakieś opory trochę co do tego karmelowego, bo nigdy nie miałam torebki w takim kolorze z drugiej strony ile można mieć czarnych a jeszcze często jesienią/zimą noszę czarne płaszcze, więc bez sensu dodatkowo czarna torebka..


co robić
Zostaw karmelowego Jesienią w tej deszczowej szarzyźnie czarnego nie będzie widać a karmelowy będzie pasował do wszystkiego.
Naia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:45   #4052
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie spytalabym kogos o cokolwiek zwiazanego z pieniedzmi.
U mnie nikt tego wprost nie powie oprocz " ile ty masz ubran" "no akurat ty nie mozesz powiedziec,ze nie masz sie w co ubrac"itp Natomiast doskonale zdaje sobie z tego sprawe,ze pewnie komentuja to miedzy soba.Da sie to wyczuc. Czasami mam wrazenie,ze powinnam cale zycie pokutowac za to,ze zarobie i moge sobie cos kupic.
A najlepiej to jakbym zarobione pieniadze oddawala im ...
Niestety ludzie sa strasznie zazdrosni, najbardziej denerwuje mnie jesli taka osoba ktora widac,ze mi zazdrosci,wiem ,ze obgaduje itp i na kazdym kroku interesuje sie moim budzetem wmawia mi ,ze pieniadze nie maja dla niej znaczenia

Na dodatek pare razy oddalam full nowych ubran wlasnie tym osobom i nie uslyszalam nawet dziekuje. Na dodatek wielce mi wmawiali ,ze nie chca ,ze niby oddadza biednym,przy mnie nie nosza, dopiero na Fb wszystko sie wydalo jak widzialam zdjecia


Dziewczyny a Wy pozyczacie ubrania?
zdarza mi się pożyczać koleżankom ale wtedy gdy np u mnie nocują i nie wzięły ciuchów na zmianę, może jednej koleżance od czasu do czasu coś pożyczę, a sama w zasadzie nie pożyczam nigdy, raczej nic szczególnego moich koleżanek mi się nie podoba. No może od siostry pożyczam,a ona ode mnie
Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Pięknie
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:49   #4053
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
To niby racja,ale nie rozumiem po co ten ktos sam rozpoczyna rozmowe o finansach przy mnie i mowi "wiesz,bo u nas bieda" "nie mamy co jesc" "jest strasznie ciezko, Ty masz lepiej!" Mam ochote walic glowa w sciane Ja NIGDY nie mowilabym komus takich rzeczy.
Na dodatek ciagle teksty "ale ty jestes jedynaczka"
Mowie Wam, powinnam z tego powodu poscic. Moze wtedy poczuliby sie lepiej.
O matko ja też to słyszę Jestem jedynaczka, więc mam lepiej, mam wszystko, kurcze, to nie moja wina, że nie mam rodzeństwa, a ludziom to przeszkadza widać.
Co do tej kolezanki, to mam taką sąsiadkę, ktora mówi, że jest strasznie biedna, na nic ją nie stac. Tylko ma piekny dom, jej córka też ma dom, terenowe auto, quada, druga córka mieszka w Australii. włosy robia sobie zawsze u stylisty fryzur jakiegos znanego, ale biedne są
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:51   #4054
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
O matko ja też to słyszę Jestem jedynaczka, więc mam lepiej, mam wszystko, kurcze, to nie moja wina, że nie mam rodzeństwa, a ludziom to przeszkadza widać.
Nieźle ! Ja pomimo tego, że jestem jedynaczką takich 'wyznań' nie słyszę
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:51   #4055
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
a Ty to co?"no wiesz jak znam siebie to wzięłabym i sukienke i buty" hahaha to o tych panterkowych i o zółtej- moje dylematy






Ja z Toba się wybiorę
z tym ostatnim masz racje...ale niech seee komentują mi to sprawia satysfakcje


No ja wiem,ze z Ciebie masochistka jest
To dobry pomysl, wyzsza jestes to bedziesz mi siegala rzeczy z półek

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2011-07-18 o 20:55
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:55   #4056
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Nieźle ! Ja pomimo tego, że jestem jedynaczką takich 'wyznań' nie słyszę
Niestety, ale na szczeście nie az tak często.
Robie sobie wieczór wampirów, najpierw pamietniki- powtórka, potem czysta krew nowy odcinek
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:57   #4057
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Co ty, jedna para majtek przeciez starczy
raz na jedną stronę, nastepnym razem na drugą )

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
mam mam, jak cos to ci go posle jutro
ok, jeśli żadna się nie zdecyduje, wiem, że kilka zaromaniaczek polowało na tę bluzeczkę

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ale ja mowie o kurteczce nie torbie
a to chyba bylo do mnie apropo paragonu )

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Teraz zaczęłam się zastanawiać- odciąć metki od karmelowego shopera czy czekać i ewentualnie wymienić na czarnego? bo któryś na pewno musi być mój
mam jakieś opory trochę co do tego karmelowego, bo nigdy nie miałam torebki w takim kolorze z drugiej strony ile można mieć czarnych a jeszcze często jesienią/zimą noszę czarne płaszcze, więc bez sensu dodatkowo czarna torebka..


co robić
zostaw karmelka skoro sama mówisz, że masz sporo czarnych
teraz jak zobaczę w Rumi kogoś z shoperkiem to będę celować, że to Ty

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy pozyczacie ubrania?
kiedyś pożyczałam, bardzo często i dużo, nawet sama nie zdążyłam czegoś nałożyć i już nosiła to koleżanka.. teraz nie pożyczam, dbam o ciuchy żeby zawsze wyglądać schludnie... no i nie potrafię sobie kupić nic w innym sklepie ostatnio ...
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 20:58   #4058
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
O matko ja też to słyszę Jestem jedynaczka, więc mam lepiej, mam wszystko, kurcze, to nie moja wina, że nie mam rodzeństwa, a ludziom to przeszkadza widać.
Co do tej kolezanki, to mam taką sąsiadkę, ktora mówi, że jest strasznie biedna, na nic ją nie stac. Tylko ma piekny dom, jej córka też ma dom, terenowe auto, quada, druga córka mieszka w Australii. włosy robia sobie zawsze u stylisty fryzur jakiegos znanego, ale biedne są
Wyobraz sobie,ze kiedys przyjechali odwiedzic rodzice kolezanke. Siedze sobie rano w kuchni a jej mama nagle do mnie " bo musisz zrozumiec,ze ty jestes jedynaczka a my mamy jeszcze druga corke i ona nigdy nie bedzie miala tak dobrze ja ty"
Moja mina : Powiedzialam tylko "aa" i poszlam
Teraz mi sie inna kolezanka zali,ze ona sobie nie wyobraza jak jej brat za dwa lata zacznie studiowac w poznaniu, co wtedy bedzie, jak przeżyją bo to tyle pieniedzy No sorry,ale na moja logike jak sie nie ma pieniedzy to dzieci ida na panstwowe studia albo zaoczne i ida do pracy. Korona im z glowy nie spadnie. A nie niby bieda az piszczy na kazdym kroku ( totalna sciema) a tu 2 dzieci na prywatnym kierunku, 2 x oplaty za mieszkanie, 2x zycie... Cos tu nie gra
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:59   #4059
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja poczatkowo nie lubilam nigdzie wychodzic sama, zle czulam sie sama w galerii przez to,ze jest tam tyle ludzi. Czulam sie niepewnie Mialam wrazenie,ze wszyscy sa z kims a ja sama... Teraz wole isc sama, nie musze stac godzinami w jednym sklepie jak ktos ze znajomych nie potrafi sie zdecydowac, chociaz mam tez kolezanke z ktora uwielbiam robic zakupy,ale ona ma podobne podejscie do mody co ja. No i mama, z nia zakupy to tez przyjemnosc.
Ja niestety takiej koleżanki nie mam. Jak jeszcze studiowałam w Łodzi, to miałam z kim wyjść na zakupy. Teraz po przeprowadzce do Warszawy wśród moich znajomych jest większość facetów, a jak są dziewczyny to z serii tych narzekających, że drogo. Albo: "Fajne, ale mnie by nie było stać". A panna zarabia ponad 3000zł, za mieszkanie (kawalerkę) płaci jedynie połowę opłat. Poza tym super dziewczyna, ale modowo się nie dogadamy w życiu. Krępuje mnie też wypytywanie o ceny ubrań. Da się wyczuć, czy ktoś pyta, bo faktycznie chce iść i kupić to samo, czy pyta dla samej możliwości stwierdzenia: "O matko ale drogie".

To się pożaliłam.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:59   #4060
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
No ja wiem,ze z Ciebie masochistka jest
To dobry pomysl, wyzsza jestes to bedziesz mi siegala rzeczy z półek
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:01   #4061
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie spytalabym kogos o cokolwiek zwiazanego z pieniedzmi.
U mnie nikt tego wprost nie powie oprocz " ile ty masz ubran" "no akurat ty nie mozesz powiedziec,ze nie masz sie w co ubrac"itp Natomiast doskonale zdaje sobie z tego sprawe,ze pewnie komentuja to miedzy soba.Da sie to wyczuc. Czasami mam wrazenie,ze powinnam cale zycie pokutowac za to,ze zarobie i moge sobie cos kupic.
A najlepiej to jakbym zarobione pieniadze oddawala im ...
Niestety ludzie sa strasznie zazdrosni, najbardziej denerwuje mnie jesli taka osoba ktora widac,ze mi zazdrosci,wiem ,ze obgaduje itp i na kazdym kroku interesuje sie moim budzetem wmawia mi ,ze pieniadze nie maja dla niej znaczenia

Na dodatek pare razy oddalam full nowych ubran wlasnie tym osobom i nie uslyszalam nawet dziekuje. Na dodatek wielce mi wmawiali ,ze nie chca ,ze niby oddadza biednym,przy mnie nie nosza, dopiero na Fb wszystko sie wydalo jak widzialam zdjecia


Dziewczyny a Wy pozyczacie ubrania?
Nie pożyczam ubrań. Ew mogę pożyczyć torebkę, ale nigdy nic więcej. Podobnie nie pożyczyłabym niczego od kogoś.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 21:01   #4062
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Ja ubran juz tez nie pozyczam, poza tym "zniknelo" mi pare rzeczy z mieszkania. miedzy innymi wspomniana przeze mnie kiedys kurtka skorzana. Innym razem kolezanka zgubila moje kolczyki, wziela bez pytania i nic nie powiedzala. Dopiero kiedy szukalam ich pare dni i zaczelam wypytywac czy ich nie widziala (podalam konretne miejsce gdzie lezaly) to sie przyznala,ze jej siostra wziela i zgubila.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:05   #4063
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie spytalabym kogos o cokolwiek zwiazanego z pieniedzmi.
U mnie nikt tego wprost nie powie oprocz " ile ty masz ubran" "no akurat ty nie mozesz powiedziec,ze nie masz sie w co ubrac"itp Natomiast doskonale zdaje sobie z tego sprawe,ze pewnie komentuja to miedzy soba.Da sie to wyczuc. Czasami mam wrazenie,ze powinnam cale zycie pokutowac za to,ze zarobie i moge sobie cos kupic.
A najlepiej to jakbym zarobione pieniadze oddawala im ...
Niestety ludzie sa strasznie zazdrosni, najbardziej denerwuje mnie jesli taka osoba ktora widac,ze mi zazdrosci,wiem ,ze obgaduje itp i na kazdym kroku interesuje sie moim budzetem wmawia mi ,ze pieniadze nie maja dla niej znaczenia

Na dodatek pare razy oddalam full nowych ubran wlasnie tym osobom i nie uslyszalam nawet dziekuje. Na dodatek wielce mi wmawiali ,ze nie chca ,ze niby oddadza biednym,przy mnie nie nosza, dopiero na Fb wszystko sie wydalo jak widzialam zdjecia


Dziewczyny a Wy pozyczacie ubrania?

Normalnie jakbym czytała o swoich znajomych. Do mnie kiedyś koleżanka dowaliła z tekstem: "Masz spodnie z Zary, to pewnie cały miesiąc nie jadłaś, żeby je kupić" Nie mówię nikomu, oprócz mamy, TŻ i mojej siostry ile co kosztowało, bo można się nieźle wkurzyć.

A co do pożyczania, to tylko siostrze. Zdarza mi się bliskim koleżankom, ale tylko wybrane ciuchy - np. sukienkę na wesele, której wiem, że już nie założę
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:05   #4064
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja ubran juz tez nie pozyczam, poza tym "zniknelo" mi pare rzeczy z mieszkania. miedzy innymi wspomniana przeze mnie kiedys kurtka skorzana. Innym razem kolezanka zgubila moje kolczyki, wziela bez pytania i nic nie powiedzala. Dopiero kiedy szukalam ich pare dni i zaczelam wypytywac czy ich nie widziala (podalam konretne miejsce gdzie lezaly) to sie przyznala,ze jej siostra wziela i zgubila.
Współczuję. Ależ bym się wkurzyła, jakby ktoś wziął moje rzeczy i na dodatek zgubił. Co za bezczelność. Ja na szczęście nie miałam takich przypadków i trafiały mi się fajne współlokatorki (no poza jedną, ale to nie z powodu podbierania ubrań i biżu).
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:06   #4065
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja ubran juz tez nie pozyczam, poza tym "zniknelo" mi pare rzeczy z mieszkania. miedzy innymi wspomniana przeze mnie kiedys kurtka skorzana. Innym razem kolezanka zgubila moje kolczyki, wziela bez pytania i nic nie powiedzala. Dopiero kiedy szukalam ich pare dni i zaczelam wypytywac czy ich nie widziala (podalam konretne miejsce gdzie lezaly) to sie przyznala,ze jej siostra wziela i zgubila.
Nie no to już przesada. Nie wiem jak tak można. Pewnie te osoby myslą, że jak masz tyle ubrań, dodatków, to mogą Ci coś zabrać, bo przecież im sie nalezy, one nie mają.
Ja nie pozyczam nikomu oprócz mamy, ale ona oddaje
Niestety nie mam kolezanek, z którymi mogłabym zrobić sobie zakupowy wypad, ale co tam Też czasem spotykam się z komentarzami na temat moich ubrań, ale staram sie to olewać.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:08   #4066
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja ubran juz tez nie pozyczam, poza tym "zniknelo" mi pare rzeczy z mieszkania. miedzy innymi wspomniana przeze mnie kiedys kurtka skorzana. Innym razem kolezanka zgubila moje kolczyki, wziela bez pytania i nic nie powiedzala. Dopiero kiedy szukalam ich pare dni i zaczelam wypytywac czy ich nie widziala (podalam konretne miejsce gdzie lezaly) to sie przyznala,ze jej siostra wziela i zgubila.

Chamówa
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:09   #4067
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Naia2 Pokaż wiadomość
Zostaw karmelowego Jesienią w tej deszczowej szarzyźnie czarnego nie będzie widać a karmelowy będzie pasował do wszystkiego.
Cytat:
Napisane przez canaduelle Pokaż wiadomość


zostaw karmelka skoro sama mówisz, że masz sporo czarnych
teraz jak zobaczę w Rumi kogoś z shoperkiem to będę celować, że to Ty
dziękuję za rady chyba macie rację- muszę się przełamać
boję się tylko jednego.....że skończę z dwoma
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:09   #4068
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Nie piszcie już o tych zakupach i podkradaniu bo zaczynam się bać.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:09   #4069
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja mysle dokladnie tak samo!
Dlatego szaleje za ta torbe lju jo ktora ktoras z Was kupila, chcialabym taka i furla Candy ,cudo! I wasze Lvki

najgorsze jest to,ze owa kolezanka zarabia pare razy wiecej ode mnie
Ona po prostu tak ma, ze ciagle gada " Nie stac mnie, tak drogo itp..."
I kompletnie nie potrafi sie ubrac, chociaz na ulicy pokazuje dziewczyny naprawde swietnie ubrane..
jak podoba Ci się ta torebka z liu jo, mogę Ci ja pomóc kupić, u mnie są wszystkie rzeczy -40% ze starej kolekcji i torebki ok 450zł
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 21:11   #4070
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
Kate_Mariposa przymierz ją, weź do przymierzalni i zapakuj do niej wszystko co masz w torebce. Potem oceń
Do przymierzalni nie zabrałam, ale slalom pomiędzy rozrzuconymi na podłodze wyprzedażowymi ciuchami i między wieszakami z nową kolekcją i się zaprzyjaźniłyśmy
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Kup, ponoś po domu przez parę dni, a jak między Wami nie zaiskrzy to oddasz
Chyba zaiskrzy
Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
no wlasnie chyba sie skusze na dresiare, rozowa kocham bezgranicznie, a fiolecik na zime i jesien bedzie super

aaaaaaaaa jescze te foty!! nie jestes sama, ja tez zwariuje
Już zwariowałam i wróciłam z shopperem dam sobie jeszcze parę dni do namysłu, ale to chyba jest to
co do dresowych fioletowych, to ja mam tą ze Stradiego i są lepsze krojem dla mnie Zarowa M-ka za mała , L-ka za duża, a ze Stradiego M-ka leży idealnie - bardzo ją lubię
Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A czarna tez sie tak rysuje? Ja dzisiaj widzialam ladna torebke ale w jednym z drogich sklepow-pennyblack. Nie odwazylam sie wejsc ale jestem glupia bo sa wyprzedaze i po przecenie ta torebka moze przeciez kosztowac tyle co zarowa.

edit: znalazlam zdjecie. ciekawe ile po przecenie...Potrzebuje jakas jasna i do tego jeszcze czarny shoper.
Bardzo ładna torebka z Pennyblack myślę, że warto zajrzeć do takich sklepów czasem, ale ja wolę w godzinach szczytu, wtedy nie czuję presji ze strony personelu.
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Teraz zaczęłam się zastanawiać- odciąć metki od karmelowego shopera czy czekać i ewentualnie wymienić na czarnego? bo któryś na pewno musi być mój
mam jakieś opory trochę co do tego karmelowego, bo nigdy nie miałam torebki w takim kolorze z drugiej strony ile można mieć czarnych a jeszcze często jesienią/zimą noszę czarne płaszcze, więc bez sensu dodatkowo czarna torebka..


co robić
Karmelkowy ja kierowałam się tym, że mam czarny trencz i granatowy przejściowy płaszczyk, a ten kolor idealnie będzie do nich pasował. I oczywiście będzie rzucał się w oczy Poza tym mam dużo czarnych, granatowych bluzek i sukienek - nie mogę tak cała na czarno
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:12   #4071
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
jak podoba Ci się ta torebka z liu jo, mogę Ci ja pomóc kupić, u mnie są wszystkie rzeczy -40% ze starej kolekcji i torebki ok 450zł
Torebka? Jaka torebka? Pokażcie fotkę.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:12   #4072
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość

Karmelkowy ja kierowałam się tym, że mam czarny trencz i granatowy przejściowy płaszczyk, a ten kolor idealnie będzie do nich pasował. I oczywiście będzie rzucał się w oczy Poza tym mam dużo czarnych, granatowych bluzek i sukienek - nie mogę tak cała na czarno
jakbym czytała o sobie
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:14   #4073
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Yavanna84 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Farbowałaś się u nich na blond? I do kogo się tam warto zapisać?
.

Yavanna nie ( nigdy w zyciu nie mialam blond włosów mimo ze marza mi sie od dziecka ... zawsze zachwycałam sie urodą Polek i ich włosami ) ale po wakacjach zamierzam zmienic kolor włosów na brąz własnie u nich .
a wracając do tematu - wiele moich koleżanek własnie tam chodzi do fryzjerai sa bardzo ale to bardzo zadowolone ! polecam Marcina - jeslii sie kiedys zdecydujesz to polecam tego faceta właśnie - bardzo zdolny )na fb czesto organizuja promocje w stylu stylizacja farbowanie obcinanie pielegnacja 180 zł !


dziewczyny jesli moge cos wtracić do rozmowy o torebkach to super sa torebki sabriny pilewicz , posiada któraś z was ? mi się marzy własnie jakas od niej. własnie jestem w koncowej fazie odkladania bo bardzo mi sie podobaja . na zywo robia ogromne wrazenie
__________________


Edytowane przez rendsaid
Czas edycji: 2011-07-18 o 21:18
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:14   #4074
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

a czy któraś widziała te torebkę? wpadła mi w oko.. muszę się jej przyjrzeć z bliska..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8405004040_1_1_3.jpg (17,7 KB, 13 załadowań)
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:15   #4075
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ale ja mowie o kurteczce nie torbie
no to juz wiesz o czym mysle caly dzien i pol nnocy jak nie moge zasnąc. o ...... shopperze

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie spytalabym kogos o cokolwiek zwiazanego z pieniedzmi.
U mnie nikt tego wprost nie powie oprocz " ile ty masz ubran" "no akurat ty nie mozesz powiedziec,ze nie masz sie w co ubrac"itp Natomiast doskonale zdaje sobie z tego sprawe,ze pewnie komentuja to miedzy soba.Da sie to wyczuc. Czasami mam wrazenie,ze powinnam cale zycie pokutowac za to,ze zarobie i moge sobie cos kupic.
A najlepiej to jakbym zarobione pieniadze oddawala im ...
Niestety ludzie sa strasznie zazdrosni, najbardziej denerwuje mnie jesli taka osoba ktora widac,ze mi zazdrosci,wiem ,ze obgaduje itp i na kazdym kroku interesuje sie moim budzetem wmawia mi ,ze pieniadze nie maja dla niej znaczenia

Na dodatek pare razy oddalam full nowych ubran wlasnie tym osobom i nie uslyszalam nawet dziekuje. Na dodatek wielce mi wmawiali ,ze nie chca ,ze niby oddadza biednym,przy mnie nie nosza, dopiero na Fb wszystko sie wydalo jak widzialam zdjecia


Dziewczyny a Wy pozyczacie ubrania?
ja ubran nie pozyczam moge pozyczyc ewentualnie torebke i bizu, ale to tez tylko i wylacznie wybranym osobom. kiedys pozyczylam znajomej bizu na wesele, zaznaczylam, ze chce to zaraz w poniedzialek z powrotem, bo czesto w tym chodze. to nie umialam sie tego doprosić

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
a Ty to co?"no wiesz jak znam siebie to wzięłabym i sukienke i buty" hahaha to o tych panterkowych i o zółtej- moje dylematy





serio?? ja ci to niby napisalam?? eeeeeeeee niemozliwe , to pewnie byla paryzanka
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:16   #4076
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość

Jak trafię gdzieś na S, to będę o Tobie pamiętać. Może jak pojadę któregoś dnia od rana, to znów będzie wisieć.
dziękuję pomarzyć zawsze można

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Aha, w załączeniu mój nowy kolor włosów To zdjęcie jest najbliższe rzeczywistości, bo na każdym wychodzi totalnie inaczej, sama nie wiem dlaczego.
jej, ja też chcę taki! postanowiłam, że 1.08 zaczynam akcję rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Nieźle ! Ja pomimo tego, że jestem jedynaczką takich 'wyznań' nie słyszę
mnie też się (jeszcze) nie zdarzyło
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:18   #4077
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
Yavanna nie ( nigdy w zyciu nie mialam blond włosów mimo ze marza mi sie od dziecka ... zawsze zachwycałam sie urodą Polek i ich włosami ) ale po wakacjach zamierzam zmienic kolor włosów na brąz własnie u nich .
a wracając do tematu - wiele moich koleżanek własnie tam chodzi do fryzjerai sa bardzo ale to bardzo zadowolone ! ( z tego co pamietam jest tam jakas kobieta i młody facet - jeslii sie kiedys zdecydujesz to polecam tego faceta właśnie - bardzo zdolny )na fb czesto organizuja promocje w stylu stylizacja farbowanie obcinanie pielegnacja 180 zł !


dziewczyny jesli moge cos wtracić do rozmowy o torebkach to super sa torebki sabriny pilewicz , posiada któraś z was ? mi się marzy własnie jakas od niej. własnie jestem w koncowej fazie odkladania bo bardzo mi sie podobaja . na zywo robia ogromne wrazenie
Dziękuję za odpowiedź, przejdę się tam na rekonesans, może wreszcie to będzie to. Ostatnio zostawiłam w APH 500zł za farbowanie i podcięcie końcówek, żebym jeszcze była zadowolona...
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:21   #4078
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
jak podoba Ci się ta torebka z liu jo, mogę Ci ja pomóc kupić, u mnie są wszystkie rzeczy -40% ze starej kolekcji i torebki ok 450zł
A zrobilabys wiecej zdjec?
Strasznie mi sie ona podoba, myslisz,ze jeszcze sa?


Wiem dziewczyny,ze to przegiecie. Jakis czas po tej sytuacji znowu przyjechala siostra jak mnie nie bylo i kolezanka chciała zeby ona spała w moim lozku Sorry,ale nie chce aby ktos obcy spal w mojej poscieli. Wyraznie napisalam,ze sie na to nie zgadzam i nie chce aby ktos wchodzil do mojego pokoju. I tak musialy wejsc zeby odlaczyc internet jak wyjezdzaly wiec wyraznie widzialam ,ze u mnie siedzieli, ale lakiery ktore pozyczyla ode mnie postawila mi przed drzwiami Ze niby nie wchodzilaJeszcze wielka obraza,ze sie nie zgadzam.
Jakos szczerze watpie zeby siostra z kolezankami przyjezdzaly z wlasnymi koldrami

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
Yavanna nie ( nigdy w zyciu nie mialam blond włosów mimo ze marza mi sie od dziecka ... zawsze zachwycałam sie urodą Polek i ich włosami ) ale po wakacjach zamierzam zmienic kolor włosów na brąz własnie u nich .
a wracając do tematu - wiele moich koleżanek własnie tam chodzi do fryzjerai sa bardzo ale to bardzo zadowolone ! polecam Marcina - jeslii sie kiedys zdecydujesz to polecam tego faceta właśnie - bardzo zdolny )na fb czesto organizuja promocje w stylu stylizacja farbowanie obcinanie pielegnacja 180 zł !


dziewczyny jesli moge cos wtracić do rozmowy o torebkach to super sa torebki sabriny pilewicz , posiada któraś z was ? mi się marzy własnie jakas od niej. własnie jestem w koncowej fazie odkladania bo bardzo mi sie podobaja . na zywo robia ogromne wrazenie
Ja mam karmelowa firenze od SP

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2011-07-18 o 21:20
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:22   #4079
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dobre buty i torebka to podstawa.Dlatego tak marzy mi sie jakas drozsza. Widze po niektorych dziewczynach ktore spotykam w browarze,ze taka torebka naprawde dopelnia nawet najprostszy stroj, dodaje klasy i szyku. Szczerze to z daleka widac,ze to cudenko jest drozsze niz jakis h&m itp. Po skorze,wykonczeniach. Sa to z reguly proste i klasyczne wzory,ale maja jakas blaszke, okucia itp dzieki ktorym sa mega luksusowe
U mnie problem jest taki,ze po pierwsze mam wrazenie,ze ekspedientki z tych sklepow sa niemile, uwazaja sie za Bog wie kogo. Wiem jakie maja podejscie do mlodych dziewczyn ktore wchodza do takich sklepow. To mnie krepuje.
Po drugie , zwyczajnie nie mam z kim sie wybrac do browaru do takich sklepow bo moje kolezanki Zare uwazaja za mega luksus. Na zakupy chodze najczesciej sama (lub z mama kiedy jestem w domu) Kolezanki na kazdym kroku w sklepie komentuja na glos np " O jakie fajne sandalki, o moj Boze 89 zl! ale sa sliczne... nie kupie, to stanowczo za drogo, gdyby byly chociaz za 79 i tak w kolko" No nie dogaduje sie z nimi w kwestii ubran
Paryzanko no nie mam to samoJak ide z koleżanka to jak zobacza cene w zara 199zl za marynarkę to krzyczą na glos o boże idziemy stad bo tu jest za drogoI tym samym nie mam koleżanki do chodzenia po takich lepszych sklepach,choćby pooglądać
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:23   #4080
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ekscelencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś z Was chciałaby tą spódniczkę? Kupiłam i 36 okazała się za duza
a za ile ją kupiłaś....?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.