Jak go w sobie zakochać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 16:41   #1
MonnaLi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Arrow

Jak go w sobie zakochać?


Witam, kochane Wizażanki Piszę do Was, mam wrażenie, ze strasznie szczeniackim problemem.

Pracuję w korpo, więc poznaję co chwila nowych ludzi, przychodzą, odchodzą, nikt nawet nie zwraca na to szczególnej uwagi. Ale ostatnio do naszego zespołu dołączył świetny facet. Outsider, z poczuciem humoru, samym spojrzeniem sprawia że w głowie mam totalną pustkę... Spędzamy ze sobą naprawdę wiele czasu, zasadniczo, prawie zawsze na przerwę idziemy razem. Ja sama nigdy na brak zainteresowania ze strony facetów nie mogłam narzekać. Jestem atrakcyjna, pewna siebie, uwielbiam flirtować, więc zdobycie chłopaka nigdy nie było specjalnie trudne. Ale w tym wypadku coś jest inaczej. Mam bardzo złe przeczucie, ze nasza znajomość zmierza do bycia za☠☠☠istymi kumplami. Znajomość się rozwija ale mam wrażenie, w kierunku koleżeństwa. A mnie tak zawrócił w głowie, że nie potrafię się na niczym za bardzo skupić i cały czas zastanawiam się, jak sprawić by zrobił następny krok, albo jaki sama powinnam wykonać.

Bardzo proszę o Wasze rady, zdanie na ten temat. Wiem, że dopadły mnie myśli zauroczonej nastolatki, ale naprawdę nie wiem co zrobić.
MonnaLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 19:13   #2
Lunola
Raczkowanie
 
Avatar Lunola
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 443
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Od przyjaźni do miłości jest całkiem blisko, ale jak nie jesteś w jego typie to raczej nic nie możesz zrobić bo nie da się kogoś zmusić do miłości...
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!"
Lunola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 01:26   #3
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

To wiele czasu, które spędzacie ze sobą, to tylko w pracy?
Wystarczy, że go zaprosisz na drinka po pracy, a na tym spotkaniu zaczniesz normalny flirt, skoro jesteś w tym tak świetna.

Choć nie wiem, czy to aż tak bardzo wspaniały pomysł, by romansować z kolegą z pracy...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 01:32   #4
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Boże dziewczyno więc po co na mus chcesz czegoś więcej? pomyślałaś chociaż w swoim jak widać egoizmie (bo ty) że chłopak może mieć dziewczyne? albo może po prostu najprościej w świecie nie podobasz mu sie (bo wybacz ale to że ty uważasz że możesz mieć każdego to nie znaczy że każdy tak uważa) albo po prostu on widzi w tobie fajną znajomą i na tym się kończy, więc moja bardzo dobra rada - odpuść sobie i wtedy zobaczysz czy on chce czegoś czy zostaje na koleżeństwie, na siłe to jedynie można coś spieprzyć.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 08:12   #5
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Boże dziewczyno więc po co na mus chcesz czegoś więcej? pomyślałaś chociaż w swoim jak widać egoizmie (bo ty) że chłopak może mieć dziewczyne? albo może po prostu najprościej w świecie nie podobasz mu sie (bo wybacz ale to że ty uważasz że możesz mieć każdego to nie znaczy że każdy tak uważa) albo po prostu on widzi w tobie fajną znajomą i na tym się kończy, więc moja bardzo dobra rada - odpuść sobie i wtedy zobaczysz czy on chce czegoś czy zostaje na koleżeństwie, na siłe to jedynie można coś spieprzyć.
Swietne rady. Bo przecież o każdym potencjalnym facecie trzeba myśleć, że może on ma dziewczynę i odpuszczać, żeby być super lojalną wobec swoich przypuszczeń. I serio, jak ktoś jest atrakcyjny, pewny siebie to tak, może mieć większość facetów. Jakby mężczyźni zawsze odpuszczali tak jak ty to radzisz, to połowa kobiet pewnie by singielkami była.

Autorko, nazwa wątku trochę zabawna, nie zakochasz go w sobie jakimś magicznym sposobem. Jedyne co powinnaś to wprowadzać tą relację bardziej na grunt kobieta-mężczyzna, zamiast przyjaciele. Byle nie nachalnie. Skoro mówisz, że lubisz flirtować, to chyba wiesz jak to się robi. Jeśli facet nie odwzajemni to wiesz, żeby dać sobie spokój.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 08:27   #6
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Boże dziewczyno więc po co na mus chcesz czegoś więcej? pomyślałaś chociaż w swoim jak widać egoizmie (bo ty) że chłopak może mieć dziewczyne? albo może po prostu najprościej w świecie nie podobasz mu sie (bo wybacz ale to że ty uważasz że możesz mieć każdego to nie znaczy że każdy tak uważa) albo po prostu on widzi w tobie fajną znajomą i na tym się kończy, więc moja bardzo dobra rada - odpuść sobie i wtedy zobaczysz czy on chce czegoś czy zostaje na koleżeństwie, na siłe to jedynie można coś spieprzyć.
Jakby iść Twoim tokiem myślenia, to by na świecie nie było związków, małżeństw. To oczywiste, że strona zainteresowana wykazuje się inicjatywą. Jak okaże się, że facet ma dziewczynę, albo nie jest zainteresowany- trudno, autorka da sobie spokój. A może akurat facet się zgodzi. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

poshh, myślimy tak samo, a najpierw napisałam post, a dopiero potem zaczełam czytać te nade mną

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-01-25 o 08:29
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:51   #7
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

tyle, że autorka flirtuje i nic. Facet nie łapie haczyka.
A autorka postawiła sobie za punkt honoru go poderwać.

I jakoś mam wrażenie, że to tylko urażona miłość własna i ambicja nią kierują, a nie chęć bycia z tym facetem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 16:07   #8
MonnaLi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Zawsze mam ten problem, że kiedy piszę z prośbą o poradę jestem odbierana inaczej niż bym tego chciała. Większość z was stwierdziła ze kieruje sie egoizmem i chce go poderwać bo zabolało mnie, ze w końcu na jakiegoś faceta nie działam. Nie wiem czy to że jestem w nim zauroczona do tego stopnia, że nie jestem w stanie skupić mysli na niczym innym, można nazwać egoizmem, ale jeżeli tak, to ok. Jestem egoistką. Nie boli mnie to, że "nie mogę go mieć, jak każdego, a każdy powinien być mój", problem w tym, ze jak w końcu naprawdę mi zależy, chciałabym żeby wyszło z tego coś więcej, to moje zdolności do zdobywania facetów, gdzieś znikają. Mimo wszystko przeczytałam dwie albo trzy odpowiedzi miłe i dziękuję ich autorkom że próbują pomóc, a nie tylko wyśmiać i udowodnić swoją wyższość.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Autorko, nazwa wątku trochę zabawna.
Wiem, sama się śmiałam jak to przeczytałam później, niestety tresć pytania można edytować, tytułu już nie;/
MonnaLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 17:40   #9
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Jeśli z nim flirtujesz, a cały czas czujesz, że z jego strony o tylko koleżeństwo to... znaczy że to tylko koleżeństwo.
Jeśli on byłby równie zauroczony Tobą to byś to już dawno zauważyła. Powodów może być milion: nie podobasz mu się, nie chce związku, jest już w związku, jest gejem. Zaproś go na kawę/piwo, jeśli nic z tego nie wyjdzie to odpuść sobie bo szkoda czasu na ewidentnie nieodwzajemnione uczucia.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:26   #10
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak go w sobie zakochać?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 12:26:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.