Rozciąganie ucha, tunel - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 15:11   #391
whitewomen
Przyczajenie
 
Avatar whitewomen
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
GG do whitewomen
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hmm...ja tam zaczelam o 4..z normalniej dziurki..pozniej po tygodniu wlozylam 8mm..no..taki zostawi..ale szczerze bardziej mnie ciagnelo ucho jak wkladalam ta 4 niz z 4 na 8..;/ czym rozszerzalam?poprostu w kiel4 a pozniej slimak 8..najlepiej tak jest
whitewomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:00   #392
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
mi się to w ogóle nie podoba
mnie też zupełnie się nie podoba...
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:08   #393
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

straszliwie mi się tunele podobają.
jedno ucho - 17mm
drugie - 6mm ale docelowo rownież 17 ; D

modeliną jade. ^^
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 11:19   #394
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hej
ja nie robilam sobie tunelu ale mam takie pytanko. Mam rozciagniete"ucho " od noszenia ciezkich kolczykow i prawie przerwane juz . Od kilku lat sie nie zrasta.tzn nie zmniejsza i teraz pytanie ; co moge zrobic zeby zeszlo sie na nowo- do normalnej wielkosci Czy wiecie czy sa jakies preparaty na ten problem...
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 11:23   #395
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

W weekend pierwszy raz na żywo tunelik widziałam, koleżanka ma. Bardzo jej to pasuje, może dlatego, że jest mały - 0,8mm, ma tylko srebrne kółka tam włożone (płatki uszu), prócz tego nie ma innych dziwnych dziurek. Ładnie, choć ja bym sobie nie zrobiła.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:53   #396
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

No ja rozciągam taśmą teflonową (około 2 złotych w sklepie hydraulicznym lub castoramach czy innych takich). Nawijam na kolczyk.

Póki co, docelowo mam na razie 6mm.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:14   #397
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Mam 5mm
Jestem z nich bardzo zadowolona.
Nosze czarno-białe połksięzyce.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 20:55   #398
drozdOFska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

pomocy!
robie te tunele. w sensie, ze rozciagam ucho, taśmą. Mam coś około 3 mm. nie będe opowiadac całej historii ile i kiedy, ale staram się robić to ostrożnie, nie na siłę przy zmianach przemywam. ale mam duży problem z jednym uchem. lewe goi mi sie zaj.iście, żadnych problemów własciwe już po 2 dniach myślę, że mogłabym wkładac większy rozmiar. natomiast prawe strasznie choruje. zaczeło się niewinnie raz napuchło mi i bolało, stwierdziłam więc, ze wyjmę. a tam bach, leje się ta biała, paskudna ropa. więc wyczyściłam ucho zdesynfekowałam włożyłam i git za jakiś czas powiększam trcohę ilosc tasmy wiadomo mycie i te rzeczy. po czy znowu mi puchnie. wczoraj wyciągłam. a tam znowu ta ropa tylko już rzadsza, bez zapachu i zmieszana deliktanie z krwią. przepraszam moze za dosadnosć opisu, ale nie wiem co robić i chciałam przybliżyć sytuacje, którą moze ktoś zna. czy mam cos stosowac? czy moze to oznacza, ze tunele nie dla mnie? bo np mam źle ucho przebite? czy moze jakieś zakarzenie i trzeba wyjąć. bo w sumie gdy zaczynałam miałam włożone 3 kolce na początku i trochę mi to ucho podrażniło bo krew sie delikatnie pojawila, w sensie byly strupki więc była. wiem, ze już były na ten temat pytania, ale martwi mnie to, marzą mi się tunele i jestem uparta dlatego proszę o pomoc!!
pozdrawiam!
drozdOFska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:49   #399
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Kiedy rozciągałam ucho, raz założyłam za dużo taśmy na tunel i je "naderwałam" lekko. Przemyłam, odwinęłam trochę taśmy i wsadziłam znów tunel. No i wtedy zrobiło mi się coś takiego jak Tobie.

Zagojenie ucha wywalczyłam w dosyć kiepski sposób.
Przemywałam ucho raz dziennie (aby nie podrażniać kanału), ropę z płatka ucha wyciskałam, przemywałam ponownie, następnie okolice dziurki i pręcik od tunela (tj, tę taśmę) smarowałam Tribioticiem. Potem, po zagojeniu jeszcze dla pewności nie rozciągałam nic przez kilka dni, aby nie odnowiła się ta rana.
Dodam, że do rozciągania, taśmę najlepiej jest smarować wazeliną (łatwiej wchodzi), tak jak i płatek ucha koło tuneli (ułatwia gojenie).
Zeszło po niecałym tygodniu.
A teraz cieszę się ślicznymi icon plugami
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:26   #400
Ewka22222
Przyczajenie
 
Avatar Ewka22222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Mam pytanie :
Miałam tunel 6mm wyjełam go ,bo miałam żle przekutą dziurke na samym poczotku w płatku ucha była za nisko i teraz chcialabym zainwestować w fake plugi . Ucho sie juz troche zagojilo juz tak do 3mm dziurka tylko jest i mam pytanie ,bo bym chciala zrobić nieco wyżej tą dziurke i włożyć fake pluga.
Czy czekąć aż calkowicie zarośnie? czy spoojnie robić nową dziurke i włozyć fake pluga?
w prawym będę miała normalnie rozciągniete ale skoro w lewym na początku było nie tak wiec nie chce ryzykować.
Prosiłabym o odpowiedz.
ps. Dodaje ,że odleglosc to jakies 0,2 mm będzie od tej dziurki.

Edytowane przez Ewka22222
Czas edycji: 2008-11-30 o 20:14
Ewka22222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:06   #401
scumkill
Przyczajenie
 
Avatar scumkill
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hum, ja rozciągałam meeega higenicznie ahaha. tzn srubami, gwozdziami wszystko co znalazłam w garazu, wiem mądre na maks. obecnie mam z 18 mm rzociągam do 20mm ale wątpie ze mnie sie to uda, w drugim ucho własnie rozpoczelam mam 4mm. )

zdjęcia dość stare jak miałam 15-16 mm
http://i33.tinypic.com/200uuc4.jpg
http://i38.tinypic.com/x5uyv8.jpg
scumkill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 22:08   #402
LadyLynn
Raczkowanie
 
Avatar LadyLynn
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

rozciagalam kolczykami do 4 i w efekcie mialam piekna koniczynke xD ponosilam z 3 miechy a wczoraj zaopatrzylam sie w rozpychacz 8mm i ciagne dalej;D
LadyLynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 22:12   #403
Ewka22222
Przyczajenie
 
Avatar Ewka22222
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Sprawa nie aktualna. Nowa dziurka , cieszę się tunelem 8mm i raczej nie wiecej. Teraz prawe uszko rozciągamy ^^
__________________
A Jednak Wciąż Żyję, Wciąż Serce Pompuje Krew
I Ciągle Tli Się Nadzieja, Że Kiedyś Jeszcze Cię Spotkam
Wtedy Już Nie Pozwolę Ci Odejść .
Pragnienie (tandeta?)
Ewka22222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:33   #404
januszkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

hej, nie mam zadnego tunelu w uchu, zaczolem rozciągać dziurke i juz mam z 3 mm

wszystcy mi mowią ze dziurka jest na srodku i ok...ale mi sie wydaje ze zrobiłem sobie ciut za wysoko i ciut pod skosem zrobiona....czy 1mm wyżej czy niżej ma znaczenie w wygladzie jak ucho bedzie rozciągnnięte do ok 8mm?

mam ndzieje ze nie ;p
januszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:20   #405
Lorien88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Ja rozciągam tylko prawe ucho. Najpierw metoda na taśmę, teraz już mam modelinowy rozpychasz (taki kieł fajny ^^). Nie wiem ile już mam, ale chce dobić tak do centymetra (;
Lorien88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 19:13   #406
meduza9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Ja jak na razie rozciągam... od 3 dni :d już 1.5 cm (już?) jak na razie 2 kolczyki się zmieszczą, jak myślicie lepiej wygląda 2mm czy 3mm? I zasadnicze pytanie, czy mogę już włożyć więcej?
meduza9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 22:43   #407
LadyLynn
Raczkowanie
 
Avatar LadyLynn
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

MAM PROBLEM! prosze mi nie wytykac glupoty, bo wydawalo mi sie ze dosc powoli dzialam...
otoz nosilam pare miesiecy tunel 4mm po czym zachcialo mi sie rozciagac dalej. i w pewnym momencie ucho zaczelo bolec przez pare dni.. dzisiaj wyciagnelam spirale zeby sprawdzic co jest nie tak i sie okazuje ze jakbym jeszcze sprobowala odrobine popchnac albo potrzymala spiralke przez kolejne pare dni uch by sie rozerwalo;/ cale z tylu mam roztrzaskane.. mozecie mi powiedziec po jakim czasie dziurka sie zrosnie(kompletnie-do zera) i czy w ogole?(wczesniej jak rozpychalam obylo sie bez nadrywania jakiegokolwiek i bez bolu). zalezy mi na wypowiedziach doswiadczonych osob
LadyLynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 07:12   #408
PiErCiNgIsMyLiFe
Przyczajenie
 
Avatar PiErCiNgIsMyLiFe
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Krapkwoice
Wiadomości: 24
GG do PiErCiNgIsMyLiFe
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

http://www.photoblog.pl/piercingismy...675/tunel.html

Oto mój tunel
Jest świetny, gojenie przebiegło bardzo szybko i teraz w ogóle w niczym mi nie przeszkadza.
Najgorszym dla mnie bólem jest to , że jak na razie to zwykłego kolczyka tam nie włożę :P

Tunel ma 5mm.
__________________
PiErCiNgIsMyLiFe Yeahh!!
PiErCiNgIsMyLiFe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:57   #409
drozdOFska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

kurde znów mam problem. jak jedno ucho zaczęło się pięknie goić tak teraz z drugim mam problem. starałam się nie rozpychać za szybko, ale chyba jednak. od wczoraj ucho mnie troche bolało, ale w nocy tunel mi wypadł takze myślalam, ze jest ok i czas na następna wartswę taśmy. dodałam naprawdę troszkę max 4 owinięcia. i ucho bolało nadal. więc wyciągałam zeby zobaczyć co jest. po lekkim odchyleniu okazało się , ze w środku mam małą rankę... małą, ale jednak widoczną i nie lejącą się krwią ale chyba tam byla. co teraz? wyciągąc? zatrzymać się na tym etapie? ile czekać? tribiotic wystarczy? czy t oznacza ze potem będa problemy z zejściem się dziurki? pomocy doświadczeni!
drozdOFska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 17:03   #410
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

ludzieee ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje ale przecież to jest obrzydliwe ;] potem wyjmiecie ten kolczyk i jak to wyglada ? FUJ!!
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:26   #411
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Mi mini tunelik zrobił się... samoistnie
Noszę kolczyki lekkie, nie widzące, po prostu zwykłe kulki. Aż tu któregoś dnia kolczyk mi wypada... Myślalam że po prostu zgubiłam silikonowe zamknięcie. Ale okazało się, że jest ono na kolczyku. Czyli przeszło przez dziurkę. Teraz mogę swobodnie przekładać coś o grubości 2-3 mm . Mało, ale jest
EDIT: Chyba przesadziłam, jednak 2 mm, 3 już nie przejdą
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 11:57   #412
LadyLynn
Raczkowanie
 
Avatar LadyLynn
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ludzieee ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje ale przecież to jest obrzydliwe ;] potem wyjmiecie ten kolczyk i jak to wyglada ? FUJ!!
jak wyglada "fuj"? a widzialas kiedys chociaz ze tak mowisz?
wyciagnelam tunel i po jednym dniu nawet nie bylo sladu ze cokolwiek z uchem robilam, byla mala normalna dziurka jak przy noszeniu zwyklych kolczykow...
LadyLynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:41   #413
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ludzieee ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje ale przecież to jest obrzydliwe ;] potem wyjmiecie ten kolczyk i jak to wyglada ? FUJ!!
????

potwierdzam słowa LadyLynn, po tunelu do 6mm śladu nie ma, większe potrzebują więcej czasu na zrost. Oczywiście pod warunkiem że były prawidłowo, powoli rozpychane.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:10   #414
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez LadyLynn Pokaż wiadomość
jak wyglada "fuj"? a widzialas kiedys chociaz ze tak mowisz?
wyciagnelam tunel i po jednym dniu nawet nie bylo sladu ze cokolwiek z uchem robilam, byla mala normalna dziurka jak przy noszeniu zwyklych kolczykow...
wyobraź sobie, że widzialam ;]
Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
????

potwierdzam słowa LadyLynn, po tunelu do 6mm śladu nie ma, większe potrzebują więcej czasu na zrost. Oczywiście pod warunkiem że były prawidłowo, powoli rozpychane.
wiesz co, niezbyt mnie interesuje jak ten proces przebiega, nawet wole sobie nie wyobrażac. dla mnie to paskudne i tyle.
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:02   #415
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

no cóż tylko pogratulować LifeIsSoSad otwarcia na świat. Ani w rozpychaniu ani w zrastaniu tuneli nie ma nic obrzydliwego... chyba że się dziewcze naoglądało filmików na youtube gdzie ludzie wycinają tunele. Tu się zgadzam, takich tuneli nie popieram, ale jak ktoś chce wycięte jego sprawa, nic mi do tego. ooo
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 14:25   #416
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
no cóż tylko pogratulować LifeIsSoSad otwarcia na świat. Ani w rozpychaniu ani w zrastaniu tuneli nie ma nic obrzydliwego... chyba że się dziewcze naoglądało filmików na youtube gdzie ludzie wycinają tunele. Tu się zgadzam, takich tuneli nie popieram, ale jak ktoś chce wycięte jego sprawa, nic mi do tego. ooo
Dziewcze drogie, ja się z Tobą spierać nie mam zamiaru.
otwarta na świat jestem bardzo, jak dla mnie możesz sobie nawet wycinac żyletką gwiazdki na czole albo przekłuc oba sutki i połączyc łańcuchem choinkowym
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 01:50   #417
Lilolay
Przyczajenie
 
Avatar Lilolay
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 22
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Czesc! Dawno mnie nie bylo na tym forum.Przypadkiem wrocilam i LifeIsSoSad mnie rozsmieszyla. "Dziewcze drogie" czy powiedziala Ci mama "ze go gustach sie nie dyskutuje"? Nie to ja to musze powiedziec. Jesli jest to cos co Cie nie interesuje to nie wchodz w ten wątek. Nie podobaja Ci sie tunele Twoja sprawa, masz cos do kolczykow w sutkach (fakt pewnie dla Ciebie ukochanym zabiegiem jest regulacja brwi) Moze inni szukaja wiekszych wrazen. Ja mam kolczyki w sutkach i uwierz mi nie utrzyma sie na nich łancuch choinkowy. Troszke szacunku dla osob wypowiadajacych sie w tym wątku.Nie Twoja sprawa to spadaj malenka!
Lilolay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:24   #418
krevetka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 021
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

ja mam tunele 12 mm
rozpychałam je dosyć długo, ale jestem bardzo z nich zadowolona. zazwyczaj noszę białe spirale, lub czarne "puste" tunele
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL371366.jpg (22,0 KB, 113 załadowań)
krevetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 09:40   #419
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez Lilolay Pokaż wiadomość
Czesc! Dawno mnie nie bylo na tym forum.Przypadkiem wrocilam i LifeIsSoSad mnie rozsmieszyla. "Dziewcze drogie" czy powiedziala Ci mama "ze go gustach sie nie dyskutuje"? Nie to ja to musze powiedziec. Jesli jest to cos co Cie nie interesuje to nie wchodz w ten wątek. Nie podobaja Ci sie tunele Twoja sprawa, masz cos do kolczykow w sutkach (fakt pewnie dla Ciebie ukochanym zabiegiem jest regulacja brwi) Moze inni szukaja wiekszych wrazen. Ja mam kolczyki w sutkach i uwierz mi nie utrzyma sie na nich łancuch choinkowy. Troszke szacunku dla osob wypowiadajacych sie w tym wątku (że co - od Life ) .Nie Twoja sprawa to spadaj malenka!
szacunek?? masz racje, wybacz, zapomniałam o szacunku każde zdanie Twojej wypowiedzi aż promieniuje szacunkiem do mojej osoby .


Widac "DZIEWCZE DROGIE" (nie ja pierwsza tego zwrotu użyłam ) nie było się tutaj na tyle długo, że zdązyłas zapomniec że należy przeczytac rozmowę od poczatku a nie dwa ostatnie posty Cieszę się że Cię rozsmieszylam, poprawil się humorek?

napisałam wyżej że dla mnie kolczyki robic możesz sobie gdzie tylko Ci się podoba, piercing, tatuaże... toleruje to i rozumiem że niektorym to się podoba, chociaż mnie się to podobac nie musi. na tym polega tolerancja tunele? no cóż, róbta co chceta chociaz niektórzy maja bardziej cywilizowane metody na szukanie mocniejszych wrażen niż okaleczanie własnego ciała, no ale to już kwestia gustu i upodobań, a o "gustach się nie dyskutuje" co również już napisałam, w pierwszym moim poście w tym wątku, szkoda , że nie dobrnęlas tak daleko w czytaniu

po to jest forum żeby wyrażac swoje zdanie. ja uważam że tunel wygląda okropnie, sory ale nikt mi nie wmówi że to :
http://st.blog.cz/f/filip-delonge.bl...zky/951362.jpg
http://arbiter.pl/files/g/2_865250037_IMG_8834_.jpg
albo to jest estetyczne. ;] więc postanowilam podzielic sie z Wami moją opinią poza mną jeszcze 2 osoby na tej stronie napisały że im się to nie podoba a jakos tylko ja zostałam zaatakowana że nie jestem otwarta na świat, naooglądałam sie filmikow na youtube i wgl pewnie jestem zahukana tępa 13 latką z wioski

regulacja brwi moim ulubionym zabiegiem ? wiesz co, nie jestem masochistką, wole masaż stóp
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:57   #420
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
szacunek?? masz racje, wybacz, zapomniałam o szacunku każde zdanie Twojej wypowiedzi aż promieniuje szacunkiem do mojej osoby .


Widac "DZIEWCZE DROGIE" (nie ja pierwsza tego zwrotu użyłam ) nie było się tutaj na tyle długo, że zdązyłas zapomniec że należy przeczytac rozmowę od poczatku a nie dwa ostatnie posty Cieszę się że Cię rozsmieszylam, poprawil się humorek?

napisałam wyżej że dla mnie kolczyki robic możesz sobie gdzie tylko Ci się podoba, piercing, tatuaże... toleruje to i rozumiem że niektorym to się podoba, chociaż mnie się to podobac nie musi. na tym polega tolerancja tunele? no cóż, róbta co chceta chociaz niektórzy maja bardziej cywilizowane metody na szukanie mocniejszych wrażen niż okaleczanie własnego ciała, no ale to już kwestia gustu i upodobań, a o "gustach się nie dyskutuje" co również już napisałam, w pierwszym moim poście w tym wątku, szkoda , że nie dobrnęlas tak daleko w czytaniu

po to jest forum żeby wyrażac swoje zdanie. ja uważam że tunel wygląda okropnie, sory ale nikt mi nie wmówi że to :
http://st.blog.cz/f/filip-delonge.bl...zky/951362.jpg
http://arbiter.pl/files/g/2_865250037_IMG_8834_.jpg
albo to jest estetyczne. ;] więc postanowilam podzielic sie z Wami moją opinią poza mną jeszcze 2 osoby na tej stronie napisały że im się to nie podoba a jakos tylko ja zostałam zaatakowana że nie jestem otwarta na świat, naooglądałam sie filmikow na youtube i wgl pewnie jestem zahukana tępa 13 latką z wioski

regulacja brwi moim ulubionym zabiegiem ? wiesz co, nie jestem masochistką, wole masaż stóp
czuje sie urażona twoim tekstem o cywilizowanych sposobach szukania mocnych wrażeń-tak jak tekstami o łańcuchu choinkowym-jeśli uważasz,że wyrażając się w ten sposób jesteś tolerancyjna to troszkę moim zdaniem mylisz pojęcia...
ja nikomu niczego nie każę akceptować-ale kulturalne wyrażanie się o innych osobach,ich pasjach czy wyglądzie to moim zdaniem aboslutne minimum
a zdjęcie kobiecego ucha ,które pokazałas jest dla mnie jak najbardziej przykładem estetycznie wykonanego i ładnie dobranego tunelu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 19:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.