Katalogi Avonu - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupię go powtórnie?
Tak 1 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 14:53   #4081
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Katalogi Avonu

Ja miałam maseczkę do twarzy oddech amozonii i na początku byłam zadowolona ale im dłużej jej używałam tym było gorzej (chyba musze jej odjąc gwiazdki na kwc) daje efekt jak zwykły krem a może nawet gorszy krem, zapach dla mnie był straszny na poczatku jakos znosilam a pozniej bllee podejrzewam że jakbym miala coś do ciala w tym zapachu to bym się wykończyła. Po kilku tygodniach strasznie pozapychała mi skórę (a miałam gładką) mnostwo zaskórników i grudek ,wyrzuciłam
i po 2 tygodniach znowu miałam ładną skore
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 17:13   #4082
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

ja mam CT te podwójne cienie i wcale nie wydają mi sie twarde, chyba że ja na takie trafiłam. ale ładnie wyglądają na oku, i też sie nawet długo utrzymują
ja tez sie napaliłam na oddech amazonii, ale na razie mam maseczke z minerałami morza martwego i jeszcze rozgrzewającą piaski pustyni i jeszcze chyba z białą herbatą, wiec odpuszczam
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 19:05   #4083
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Katalogi Avonu

Anulek, asia_z
dzięki za odzew co do Amazonii
jakby ktoś jeszcze miał jakieś doświadczenia z tą serią to będę wdzięczna za odzew
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:24   #4084
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Katalogi Avonu

A co z tym nowym balsamem? Tym z poświatą? Jak się sprawuje? Bo nie widzę tego w wątku albo żem ślepa to mnie proszę naprowadzić, bo bardzo ciekawa jestem, czy faktycznie coś brązuję, jaka jest ta poświata i czy ma taki samoopalaczowy zapaszek jak np. sopot?


Aaaa, co do AMAZONII to ja mam balsam w spray'u i jestem zadowolona nawet. Wprawdzie nawilżenie średnie, ale jest taki odświeżający, lekki, zapach też letni Ale faktycznie nie każdemu może przypaść do gustu.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:37   #4085
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

co do tego z poświatą to Domina pisała o nim wcześniej (około 75 strony )

Cytat:
Napisane przez Domina
Ależ szoku doznałam jak się zbudziłam a właściwie to siostra mnie zbudziła z wielkim krzykiem. To ona wczoraj się smarowała balsamem z SSS no i rozsmarowała tak na odwal się no i dziś rano się budzi.... patrzy... a tam... takie brązowe plamy Balsam serio brązuje w co nie wierzyłam ale sama na własne oczy widziałam. Więc trzeba go równo rozsmarować. Siostra zaaplikowała nierówno i wyglądała jakby się z miesiąc nie myła
Lepiej go używać jeśli jest się już troszkę opalonym, wtedy lepiej to wygląda.
Do tej pory jestem w wielkim szoku. Normalnie brązuje bardziej niż sopot. Wczoraj posmarowałam sobie trochę ręki i też mam plamę... Nie no avon mnie zaskoczył
Cytat:
No ale na opakowaniu pisze: "Specjalna formuła nadaje skórze promienność, a przy codziennym stosowaniu rozświetla ją kuszącym, złocistym blaskiem." No to myślałam że jak tak z tydzień będę się smarować to coś tam będzie widać a nie po pierwszym użyciu . To teraz już wiem czemu taka duża tuba
a ja bede testować balsam jak mi przyjdzie może w końcu w sobote za tydzień i też postaram sie coś napisać
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:47   #4086
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Katalogi Avonu

Hehehehe czyli balsam z avonu działa ale widze, ze on ma takie działanie jak ten z J&J "Holiday skin". Kupialam go sobie i tez niby miala sie delikatna opalenizna pojawic po 3-4 uzyciach Ja sie nim posmarowalam na noc, ale tylko nogi dla ocenienia efektow, z tym, ze nauczona doswiadczeniem staralam sie rozmsmarowac balsam rownomiernie i dlugoooo go wsmarowywalam Rano jak sie obudzialam to moja siostra pekala ze smiechu, bo owszem, nie bylo zadnych zaciekow, ladnie sie rozsmarowalo, ale efekt byl taki, ze nogi mialam jak po solarium a gora biala jak u mlynarza Ale sama jestem ciekawa tego balsamu z avoniku, wiec chyba sie na niego skusze
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:47   #4087
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez asia_z
a ja bede testować balsam jak mi przyjdzie może w końcu w sobote za tydzień i też postaram sie coś napisać
Ooo czekam z niecierpliwoscia, bom strasznie ciekawa tego balsamu A moze Dominka cos jeszcze o nim napisze?

Edytowane przez misioczat
Czas edycji: 2006-05-17 o 21:48
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 21:06   #4088
asiuchna
Zadomowienie
 
Avatar asiuchna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B-ek/Szcz.
Wiadomości: 1 077
Dot.: Katalogi Avonu

Moja koleżanka ma Garniera "muśnięta słońcem" i też ją ostro wzięło jak po solarce wygląda conajmniej! Te balsamy chyba wszystkie takie są jak samoopalacze prawie
__________________
"Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja."
asiuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:27   #4089
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

hmmm... tak czytam posta Natii4 co do be spontaneous i tak mysle, czy jest sens je brać.. mnie celebre ice tak średnio podchodziły.. najwyżej zamówie mamie, bo ona bardzo ice lubiła, i była rozczarowana jak je wycofali. ale jeszcze pójde je wywąchać u mnie na biurze, pewnie bedą
co do naklejanego lakieru to dostałam próbke i w sobote nakleiłam sobie na 1 paluszka i sie do dzisiaj trzyma, nawet nie odprysnął. a sprzątałam, myłam , prałam i nic mu nie zaszkodziło. jednak na pewno go nie kupie, bo za taką cene po prostu sie nie opłaca, a ja i tak jak maluje to raczej bezbarwnymi
a odnośnie Garniera, też miałam kupować, ale zamówiłam SSS i jak mi ten nie podpasi, to kupie wtedy "skóre muśniętą słóńcem", o ile to dorwe, bo na razie jeszcze tego w żadnym sklepie nie widziałam
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:37   #4090
asiuchna
Zadomowienie
 
Avatar asiuchna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B-ek/Szcz.
Wiadomości: 1 077
Dot.: Katalogi Avonu

A ja wam powiem, ze o dziwo moja taka mała mieścina a wszystko jest :p Jak Wy mówiłyście, że np. roll-on'a nie miałyscie to u mnie tego od ciula po sklepach stoi :p i tych wszystkich nowych garnierów i j&j. Aż mię dziw ostatnio też bierze
__________________
"Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja."
asiuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:47   #4091
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

Ja tego ujedrniajacego roll - ona znalazlam, ale za 25, to nie wzielam phi poczekam na promocje, albo przemowie sobie do rozsadku, ze tego nie potrzebuje i nie kupie
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 21:57   #4092
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez asia_z
hmmm... tak czytam posta Natii4 co do be spontaneous i tak mysle, czy jest sens je brać.. mnie celebre ice tak średnio podchodziły.. najwyżej zamówie mamie, bo ona bardzo ice lubiła, i była rozczarowana jak je wycofali. ale jeszcze pójde je wywąchać u mnie na biurze, pewnie bedą
co do naklejanego lakieru to dostałam próbke i w sobote nakleiłam sobie na 1 paluszka i sie do dzisiaj trzyma, nawet nie odprysnął. a sprzątałam, myłam , prałam i nic mu nie zaszkodziło. jednak na pewno go nie kupie, bo za taką cene po prostu sie nie opłaca, a ja i tak jak maluje to raczej bezbarwnymi
a odnośnie Garniera, też miałam kupować, ale zamówiłam SSS i jak mi ten nie podpasi, to kupie wtedy "skóre muśniętą słóńcem", o ile to dorwe, bo na razie jeszcze tego w żadnym sklepie nie widziałam
Będzie na mnie. Ja ogólnie jestem perfumową kaleką i nie odróżniam jednego zapachu od drugiego powtarzam tylko to co moja kuzynka stwierdziała. Poza tym dla mnie feee. Już Be Kissable (czy jak on się zwał ) był lepszy do niuchania. Ten taki dziwny. W sumie nawet nie umiem go nazwać czy to kwiatowy czy to jaki. Odpcha mnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 21:59   #4093
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Katalogi Avonu

ja tego roll-ona widzialam w promocji w naturze cos kolo 15 zl
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:22   #4094
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
ja tego roll-ona widzialam w promocji w naturze cos kolo 15 zl
A w Naturze nie patrzylam Nie mam takowej w poblizu i dlatego Ale w sumie moze to i lepiej, ze go nie widze w promocji, bo ja go naprawde nie potrzebuje, tylko mnie nęci ta kulka
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:28   #4095
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez misioczat
A w Naturze nie patrzylam Nie mam takowej w poblizu i dlatego Ale w sumie moze to i lepiej, ze go nie widze w promocji, bo ja go naprawde nie potrzebuje, tylko mnie nęci ta kulka
o widze masz ten sam syndrom co ja ja pilnie potrzebuje tego blyszczyka powiekszajacego usta z bielendy SeXy LooK niewazne ze naliczylam 9 blyszczykow i 6 pomadek ciekawi mnie co oni rozumieją w słowie "powiększające"
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:29   #4096
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Katalogi Avonu

Hmmm... to już nie wiem jaki brązujący sobie sprawić. Mam Sopot i niby jestem zadowolona, ale tylko nogi smaruję :P Może jeszcze jest coś lepszego
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:32   #4097
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
o widze masz ten sam syndrom co ja
..podejrzewam, ze tu wiekszosc z nas ma ten "syndrom"

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
ciekawi mnie co oni rozumieją w słowie "powiększające"
Juz Ci mowie: "nęcące wszystkie kobiety, ktore zaraz poleca kupic nasz niczego nie powiekszajacy produkt"
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:37   #4098
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez misioczat

Juz Ci mowie: "nęcące wszystkie kobiety, ktore zaraz poleca kupic nasz niczego nie powiekszajacy produkt"
moj syndrom nadal mi podpowiada że powinnam sprawdzic to "powiększanie" i taka ze mną robota tylko kase potrafie wydawac
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 22:52   #4099
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez mabo
Anulek, asia_z
dzięki za odzew co do Amazonii
jakby ktoś jeszcze miał jakieś doświadczenia z tą serią to będę wdzięczna za odzew

Mialam balsam w sprayu-traumatyczne przezycie zapach beznadziejny,konsystencja tez oblednie lejaca sie-dosc szybko pozegnalam sie z nim na Targowisku.
W moim posiadaniu byla tez mgielka-o ile dobrze pamietam,nie wywolala burzy zachytow poza tym zapach tej serii-obrzydliwie trawiasty,bylam bardzo zawiedziona poniewaz nastawilam sie na cos fajnego tymbardziej,ze to seria Planet Spa a tak...dla mnie to seria pelna bubli.

Seria antycelullitowa Garniera jest obecnie chyba znowu w sieci Real,kulki po 17,99
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 23:22   #4100
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Mialam balsam w sprayu-traumatyczne przezycie zapach beznadziejny,konsystencja tez oblednie lejaca sie-dosc szybko pozegnalam sie z nim na Targowisku.
W moim posiadaniu byla tez mgielka-o ile dobrze pamietam,nie wywolala burzy zachytow poza tym zapach tej serii-obrzydliwie trawiasty,bylam bardzo zawiedziona poniewaz nastawilam sie na cos fajnego tymbardziej,ze to seria Planet Spa a tak...dla mnie to seria pelna bubli.

Seria antycelullitowa Garniera jest obecnie chyba znowu w sieci Real,kulki po 17,99
Kochana, a u Ciebie są te kulki? Bo jak ja byłam u siebie w drugim dniu promocji, to już ich nie było
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 06:18   #4101
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez natii4
Będzie na mnie. Ja ogólnie jestem perfumową kaleką i nie odróżniam jednego zapachu od drugiego powtarzam tylko to co moja kuzynka stwierdziała. Poza tym dla mnie feee. Już Be Kissable (czy jak on się zwał ) był lepszy do niuchania. Ten taki dziwny. W sumie nawet nie umiem go nazwać czy to kwiatowy czy to jaki. Odpcha mnie
najpierw polece na biuro wąchać te perfumki, a dopiero potem bede myśleć czy brać czy nie
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 06:23   #4102
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
moj syndrom nadal mi podpowiada że powinnam sprawdzic to "powiększanie" i taka ze mną robota tylko kase potrafie wydawac
Ja jestem ostatnio wściekła na wszystko i wszystkich-kiedy człowiek ma kasę to kupienie czegoś fajnego graniczy z cudem,a jak nie ma Dlaczego oni tyle fajnych rzeczy produkują, TERAZ?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 07:00   #4103
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Katalogi Avonu

Ja miałam tą maseczkę Oddech Amazonii i mnie się bardzo podobała. Twarz była po niej bardzo mocno nawilżona, jakby ktoś wlał mi do niej litr wody Zapach spoko, świeżo-trawiasty, fajny.

Co do nowego balsamu SSS, to z przykrością muszę stwierdzić, że strona perfumowana w katalogu nr 7 skutecznie odstraszyła mnie od jego kupna- fuj!!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 07:05   #4104
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Katalogi Avonu

A ja zaryzykuję i jednak kupuję 2 cienie z CT Zamówię kolorki Lilac Whisper(na pewno) i Mocha albo Shell Pink(muszę się zdecydować na któryś )

Ten balsam SSS fajnie wygląda, ale skoro mówicie że mocno brązuje, to jednak wolę go nie próbować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 07:26   #4105
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Katalogi Avonu

a ja chyba zamówię sobie jeden cień ten różowy i ten błyszczyk zmieniający kolor
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 08:00   #4106
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: Katalogi Avonu

dziewczyny a co sadzicie o tym blyszczyku zmieniajacym kolorek?
__________________
I miss You so much
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 08:08   #4107
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja jestem ostatnio wściekła na wszystko i wszystkich-kiedy człowiek ma kasę to kupienie czegoś fajnego graniczy z cudem,a jak nie ma Dlaczego oni tyle fajnych rzeczy produkują, TERAZ?
bo idzie lato i wmawiają nam że powinnysmy mieć super nogi - wyszczuplone , brązowiutkie, zadbane , mamy powalać wielkościa ust i biustu a czemu wszystko w ostatniej chwili ? Bo ich produkty sa "profesjonalne" i wystracza 2 dni na ujarzmienie cellulitu ktory sie robil przez pare lat ja juz nie mam siły, na walczenie z wiatrakami
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 08:24   #4108
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
bo idzie lato i wmawiają nam że powinnysmy mieć super nogi - wyszczuplone , brązowiutkie, zadbane , mamy powalać wielkościa ust i biustu a czemu wszystko w ostatniej chwili ? Bo ich produkty sa "profesjonalne" i wystracza 2 dni na ujarzmienie cellulitu ktory sie robil przez pare lat ja juz nie mam siły, na walczenie z wiatrakami
Kulam się ze śmiechu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 08:46   #4109
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Katalogi Avonu

Hexxana, Ślicznotka
dzięki za informacje
Z tego co się orientuję więc najlepsze recenzje ma maseczka, no nic zastanowię się poważnie zanim kupię
dzięki raz jeszcze
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:09   #4110
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: Katalogi Avonu

dziewczynki moje a czy ktoras z was ma juz moze ten olejek po opalaniu w sprayu ze zlotymi drobinkami? Jaki on jest?
__________________
I miss You so much
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.