Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 09:45   #571
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

mamuski a ja mam jeszcze pytanko wiem ze kiedys juz o to pytalam ale gdzies mi to umknelo jak zrobic zeby w podpisie zamiast linku bylo np.zeby albo filmiki tak jak ma to np.Monia??
napiszcie najprosciej jak sie da bo ja ciemna w tych tematach jestem niestety. dzieki
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 10:02   #572
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cześć Dziewczyny, ale się rozpisałyście. Czytam na bieżąco w pracy, ale dzisiaj mam urlopik i coś napisze
Po Bobaskach mój mały miał wysypkę, więc żadnych niej je. Z wędlin je szyneczkę swojska, ze świnki - kupiłam na wsi. danonki je, cisteczko też niekiedy dostanie. Ja jakoś nie mam schiz związanych z takimi rzeczami, oczywiscie nie obrażając nikogo. Skoro inni to jedzą i nic im nie jest a małemu smakuje i je to dlaczego nie. Dawniej dzieci jadły rózne świństwa i jakoś żyją

Ja mam brązową spacerówka i jestem zadowolona.

A białe pieczywo może jeść, bo strasznie mu smakuje chleb. Mój dalej na Pepti bo po Bebilku go bolał brzuch.

Zębów nie ma

A propo problemów to się nie załąmujcie bo Wy macie mężów a ja jestem sama, więc się tym pocieszcie. Mój może łąskawie znajdzie czas w święta, żebyspotkać się z małym - tak mi go szkoda że nie ma kontaktu z ojcem ale to jego wybór. Moja teściowo wogóle się nami nie interesuje. Chyba ja powinnam sobie w łeb szczelić.

Pozdrawiam i na pocieszenie dodam że chyba wiosna idzie....
__________________
http://www.suwaczki.com/ostatnikrok/hchylhb8jopsmdvr.html
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:41   #573
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

{url="tu jest link"} jakies tekst{/url} (tylko inne nawiasy)
b - pogrubienie
i - pochylenie
u -podkreslenie
center - wiadomo
musi to byc
[literki jakies] tekst [/literki jakies]
i ten tekst ze srodka jest albo pochyly, pogrubiony itd.
oczywiscie mozna zwielkorotnic
{i}{b}{u}{center}{url="ht tp://www.wizaz.pl"} tekst {/i}{/b}{/u}{/center}{/url}
czyli wychodzi

w załaczniku jak to u mnie wygląda. te : jupi : itp. to obrazki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek02.jpg (55,0 KB, 20 załadowań)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2009-03-31 o 13:45
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:24   #574
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Dzięki monia - instrukacja tak prosta że i ja w końcu będę umiała to zrobić
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:10   #575
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

nie wiem dlaczego ale ja mam inny sposób który wydaje mię duzo prostszy, który juz opisywałam suzi (nie trzeba zapamiętywać tych znaków, formułek)

dzięki monia za opis siadania - a jak było z innymi dziećmi ??(siadanie z raka)

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2009-03-31 o 15:18
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:06   #576
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Gothika ja juz dobrze nie pamietam jak z tym siadaniem,bo Sebastian sporo probowal podnosic sie tak z lezenia, w koncu jakos siadal z pozycji na czworaka a potem to juz szybciutko jakos poszlo ze z kazdej pozycji
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:51   #577
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

gothika - jasne ze jest latwiejszy sposob ale on jest ocno opisowy a jak trzeba cos zmienic to nie wiadomo co do czego sie tyczy jak sie nie wie. pewnie twoj sposob wykorzystuje przyciski? owszem łątwo sie nimi tu operuje, ale to co wychodzi jest czasem zagmatwane i mozna popelnic blad. daj to co wyslalas suzi i wszyscy beda mogli sobie wybrac, a najlepiej jak i jedno i drugie zapamietaja bo sie przydaje nie tylko tu (np. ja uzywam w pracy tych formułek, nawet w pisaniu w wordzie uzywa sie skrotow klawiszowych z i,u,b...)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 20:50   #578
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

dzieki Monia kochana jestes

Edytowane przez suziaa
Czas edycji: 2009-03-31 o 20:58
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:06   #579
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

monia - czy ja wiem czy mocno opisowy..., wykorzystuje się tylko jeden przycisk, dodaje linka, i pisze się to co chcemy zamaist linka, klikamy zapisz i gotowe, raptem kilka ruchów, ale co kto woli - ja naprzykład musiałabym sobie pewnie zapisać to co ty podałas bo bym nie zapamiętała co mam pisać, a tu nic nie muszę pisać
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 07:55   #580
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

tzn. opisioowy jak komus mialabym tłumaczyc. brałam za pewnik że każda z nas ma już podpis ale cos jest w nim zle i dlatego podalam opis co i jak ew poprawic (czyli ze pomiedzy znacznikami [cos][/cos] powinien byc tekst a nie adres strony co bylo czesto wpisywane. w sumie z przyciskow sie dorze korzysta ale potem czasem bywa klops jak cos sioe gdzies skopie wlasnie to "zamiast linka" nie zawsze kazdy rozumie na poczatku
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 09:57   #581
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

monia - mniejsza z tym
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 10:07   #582
barbaratwarowska
Raczkowanie
 
Avatar barbaratwarowska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie, ale nic to postaram sie wszystko nadrobic, a z tego co pamietam to:
ja zadnych soczkow nie podaje tak samo jak wedlin, parowek itp. co najwyzej pasztecik wlasnej roboty.

agulan82 ja mam takie butelki i juz od jakichs 3 miesiecy uzywam smoczkow z 3 po 6 mies.

Gothika Ola jak stala na raka to powoli cofala sie roczkami do tylu i tak jakos podkulala jedna nozke i siadala, ale do tej pory nie umiala usiasc z lezenia na plecach(ale wczoraj usiadla!) i sprycuila wymyslila patent ze przekreca sie na brzuch i wtedy siada i niestety w nocy jak sie obudzi to tez tak robi, bo pewnie jej wygodniej.


a ja mam wielki problem, ktory sama sobie stworzylam, tzn chcemy pojechac na koniec czerwca do polski a Paula konczy szkołe 17 lipca i musze wziasc jej wolne ja 3 tyg (a w ciagu roku moze opusici tylko 10 dni) wiez po rozmowie z kolezanka pracujaca w szkole wymyslilam ze napisze ze Paula ma miec z polsce operacje na usuniecie 3 migdala(bo odrosl nieststy i naprawde by sie przydalo go usonac) i ja tak napisalam, a tu dzisiaj pani z biora mowi ze potrzebuja zaswiadczenia ze szpitala ze faktycznie cos tam ma byc a ja niestety nie moge im tego dostarczyc i ... bede musiala corke ze szkoly wypisac zeby pojechca do polski, oj glupota nie poplacai teraz to tylko moze zmadrzeje na przyszlosc i nie bede sluchala dobrych rad.


Caterin po przeczytaniu twojego nastepnego posta o szwagierce stwierdzilam ...masz racje i ja tez bym nie chciala takiej osoby na chrzesna wiec moze jesli jeszcze masz mozliwosc to zmien na ciocie.
barbaratwarowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 10:26   #583
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez barbaratwarowska Pokaż wiadomość

Gothika Ola jak stala na raka to powoli cofala sie roczkami do tylu i tak jakos podkulala jedna nozke i siadala, ale do tej pory nie umiala usiasc z lezenia na plecach(ale wczoraj usiadla!) i sprycuila wymyslila patent ze przekreca sie na brzuch i wtedy siada i niestety w nocy jak sie obudzi to tez tak robi, bo pewnie jej wygodniej.
Gothika - u nas tak samo, tylko Szymon dalej przkręca się na brzuch jak chce usiąść

Barbara - faktycznie nieciekawa sytuacja - mam nadzieję że wszystko się ułoży.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 10:38   #584
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

dzięki sonia i barbaro, moja właśnie tak robi jak piszesz basiu że idzie raczkamido tyłu tylko nie wie co dalej - tylko że ja tez próbowałam tak usiąść i dla mnie tak sie nie da, a napewno ciężko; moja narazie tez próbuje usiąść z lezenia na plecach - siłuje się cały czas, z całkiem płaskiego nie usiadła ale z bardzo małego kąta tak
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:03   #585
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

cześć dziewczyny

dawno sie nie odzywałam, kurcze totalny brak czasu na neta... troche juz nadrobiłam...ale się rozpisałyście...

napiszę szybciutko co u nas
Iga juz bardzo ładnie chodzi za rączki, obchodzi wszystko co możliwe, sama jeszcze kroczku nie postawila, ale stoi juz sama całkiem pewnie robimy sobie krótkie przechadzki po ogrodzie Igusia jest wniebowzięta i próbuje wyrwac krokusy...
z jedzeniem juz nie ma problemów, zjada ładnie pełne porcje, choc cały czas co 3h...
przestała z dnia na dzień jeść w nocy (budzila sie raz ok 2-3 na mleczko), ale za to budzi sie kilka razy w nocy z krzykiem, ze chce smoka... i nie wiem za bardzo co mam z tym zrobic, bo przez to jestem chronicznie niewyspana... a jak jej nie dam smoczka to sie kręci i wierci i płacze, więc jej daje dla świętego spokoju...no ale tak przeciez byc nie moze...

aha i wreszcie zaczęła gadać teraz mówi PAPAPAPA MAMAMA I BABABA lle najwięcej to papapapapa, wszystko zaczęła mówić jednego dnia ja nie wiem, ale moje dziecko robi nowe rzeczy jakoś hurtowo... długo długo nic i nagle strzał tak samo było z siadaniem, raczkowaniem i nauczeniem się wstawania- wciągu dwóch dni i już
pozdrawiam
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:14   #586
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

dziewczyny a jak mam do was pytanie: jakiego zamawiacie torta na roczek?? zamawiacie czy same pieczecie?? ja wymyslilam sobie torcik w ksztalcie kubusia puchatka, prosiaczka ewentualnie teletubisia gdzie na brzuszku mialby zdjecie miloszka, narazie szukam ale z tego o widze to tego typu wymyslne torty sa z masy marcepanowej co chyba powoduje ze tort jedynie ladnie wyglada a jest ochydny w smaku..no neiwiem...podzielcie sie swoim zdaniem moze macie jakies ciekawe niebanalne pomysly a moze same bylyscie juz na jakims roczku i spodobal sie wam jakis tort?? bede wdzieczna za kazda opinie.
wiem ze kiedys juz poruszalam ten temat ale termin imprezki sie zbliza bo u nas to juz na koniec miesiaca a ja nadal niewiem czy zrobic grila na ogrodzie u tesciow czy raczej slodko kawowo na godzinke dwie??
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 11:42   #587
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

ja zamawiam tort i ciasto (jabłecznik i sernik). nie wiem jaki toprt - albo kubus puchatek albo autko, ale bez zdjecia, nie bedzie masy marcepanowej tylko cos innego. zamawiam w czwartek wiec wtedy napisze wiecej, ale widzialam taki jeden bez masy
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:10   #588
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez suziaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak mam do was pytanie: jakiego zamawiacie torta na roczek?? zamawiacie czy same pieczecie?? ja wymyslilam sobie torcik w ksztalcie kubusia puchatka, prosiaczka ewentualnie teletubisia gdzie na brzuszku mialby zdjecie miloszka, narazie szukam ale z tego o widze to tego typu wymyslne torty sa z masy marcepanowej co chyba powoduje ze tort jedynie ladnie wyglada a jest ochydny w smaku..no neiwiem...podzielcie sie swoim zdaniem moze macie jakies ciekawe niebanalne pomysly a moze same bylyscie juz na jakims roczku i spodobal sie wam jakis tort?? bede wdzieczna za kazda opinie.
wiem ze kiedys juz poruszalam ten temat ale termin imprezki sie zbliza bo u nas to juz na koniec miesiaca a ja nadal niewiem czy zrobic grila na ogrodzie u tesciow czy raczej slodko kawowo na godzinke dwie??
Oj tak urodzinki na świeżym powietrzu, jeśli tylko pogoda by dopisała, to było by coś Już mi ślinka cieknie na samą myśl o karkóweczce z grilla albo ziemniaczkach
Co do tortów to chyba wszystkie te wymyślne są z masy marcepanowej, nie wiem ale ostatnio byliśmy na roczku i był właśnie Kubuś Puchatek tylko ja tej polewy nie jadłam bo mi nie smakowała

A u nas dzisiaj pięknie i już jesteśmy po spacerku ale na pewno wyskoczymy jeszcze raz
Mała właśnie siedzi i zacina jabłuszko - uroczy widok

Załączam zdjątka mojej córki jako glonka - można się pośmiać :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Glonek.jpg (12,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly slimak jula.jpg (24,6 KB, 14 załadowań)
__________________

Edytowane przez agulan82
Czas edycji: 2009-04-01 o 12:36
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:15   #589
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Co do roczku - ja jeszcze nie wiem jaki będzie tort, ale też wstępnie planuje grila w ogrodzie - o ile będzie pogoda. "Imprezkę" planujemy na weeken majowy - będzie to tydzień pzed urodzinami małego, ale niestety w kolejne 2 weekendy mamy wesela u bliskiej rodzinki więc nie możemy wtedy zrobić urodzinek małego.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 12:26   #590
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
....ale za to budzi sie kilka razy w nocy z krzykiem, ze chce smoka... i nie wiem za bardzo co mam z tym zrobic, ... a jak jej nie dam smoczka to sie kręci i wierci i płacze, więc jej daje dla świętego spokoju...no ale tak przeciez byc nie moze...
mam to samo miele tego smoka jak najeta!
w dzień bez smoka....a zasypianie ze smokiem i nicka ze smokiem.... czasem go sama wypluje...
nie wiem jak ja odzwyczaje ....

Cytat:
Napisane przez mala_stopka Pokaż wiadomość
.... aha i wreszcie zaczęła gadać teraz mówi PAPAPAPA MAMAMA I BABABA
u mnie też to samo a teraz w róznych konfiguracjach
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 12:40   #591
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
u mnie też to samo a teraz w róznych konfiguracjach
U nas do MAMAMA, PAPAPA, BABABA doszło od wczoraj KAKAKAKA i oczywiście wszelkie możliwe kombinacje.
Mieliśmy z tym jej gadaniem taką zabawną sytuację jak byliśmy u znajomych załączyło jej się gadanie MAM chodziła i w kółko Mam, Mam więc ja pytam ją Co masz Juleczko?? a ona APAP
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 13:27   #592
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
U nas do MAMAMA, PAPAPA, BABABA doszło od wczoraj KAKAKAKA i oczywiście wszelkie możliwe kombinacje.
Mieliśmy z tym jej gadaniem taką zabawną sytuację jak byliśmy u znajomych załączyło jej się gadanie MAM chodziła i w kółko Mam, Mam więc ja pytam ją Co masz Juleczko?? a ona APAP
dobre

A i glonek też fajowy
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 14:48   #593
pusiula
Raczkowanie
 
Avatar pusiula
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 214
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Agulan - boskie zdjecia.

Urodzinki - tort bedzie piekla tesciowa, podwojny bo Marysia ma urodziny razem z tatusiem A imprezka raczej u tesciow na swiezym powietrzu, w ogrodzie z grillem itp. jak pogoda dopisze oczywiscie.

Butki - w domu chodzi w samych skarpetkach lub rajstopkach bo podobno tak najzdrowiej a na spacerki kupilam zeby w nozki nie bylo zimno, w Deichmannie z Elefanten, fajne za kostke, usztywniane. Na poczatku strasznie sie dziwila co to ma na stopkach, kopala, probowala zdjac, teraz juz sie przywyczaila, tylko ze jak zakladam to podkurcza paluszki i ciezko wchodza.

Caterin- z ta chrzestna to niezle przegiecie ze strony tej bratowej dlatego ja w 10000% jestem za zmiana chrzestnej a nie terminu. Dla mnie wazne bylo zeby dziecko moglo liczyc na chrzestnych, zeby byl z nimi bardzo bliski kontakt.

Co do rownosci traktowania to ja mam siostre ale mlodsza wiec wiadomo ze rodzice traktuja ja inaczej, a TZ jest jedynakiem wiec jest najwazniejszy. A wnusia tez narazie jedyna wiec wiadomo ze oczko w glowie wszystkich.

U nas Swieta tez jeszcze pod znakiem zapytania, tesc chwilowo jest sam dlatego albo zaprosimy go do nas i odwiedzimy tez moich rodzicow wiec wszyscy beda zadowoleni albo my pojedziemy do niego, ale znowu nie bede mogla z moimi zjesc wielkanocnego jaja

Slodycze, danonki- absolutnie nie daje, czasem gryza ciasteczka ale tylko domowej roboty, zreszta moja slodkosci nie lubi, zdecydowanie bardziej woli kefir, jogurt nautralny. Jako przekaska to u nas wygrywaja chrupki kukurydziane.

Martucca pisalas ze dajesz chlebek z wedlinka swojej roboty, ale czy w takim razie taka np. piers z kurczaka pieczesz w folii, w piekarniku czy na patelni? z przyprawami czy bez?

My juz tez wyruszylysmy na spacerki bo pogoda super, czasem nawet 2 razy dziennie.

Z gadaniem to u nas MAMA, PAPA, BABA TATA bylo juz dawno, teraz zalapala GAGA, GEGE.

Oj wspolczuje Wam dziewczyny z tym smoczkiem, ja oduczalam i wiem ile to placzu i meki dla dziecka i siebie. Ciesze sie ze mam juz to za soba, teraz pracujemy nad nocnym budzeniem i juz jest sukces, tylko 1 pobudka ok 3.

Co do siadania to moja siada tylko z raczkowania, odsuwa sie na raczkach do tylu az wkoncu placnie na pupke. Z lezenia na pleckach siadzie jak jej przytrzymam nozki przy podlodze.
pusiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 14:59   #594
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

dobre http://warszawa.miastodzieci.pl/dla_..._pomylisz.html
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:28   #595
Beatka1984
Raczkowanie
 
Avatar Beatka1984
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Monia !!! GRATULACJE!!! POWIEDZ PROSZĘ JAK SIE OD CIEBIE "ZARAZIĆ" ? MY JUZ 5 MIESIECY KOMBINUJEMY I NIC ;(
MOŻE TYM RAZEM BĘDZIE DZIEWCZYNKA ;*
Beatka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:11   #596
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

hihi cos czuje Monia ze to prymaaprilisowy zart z tym testem
za to pokazac tak mezowi to by jeszcze zemdlal
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:47   #597
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

niestety (a moze raczej stety bo troche jednak to szybko) - to żarcik. ale udany, nie? tylko nie bijcie...

beatka - zycze by ci sie udało!!!

ps. też będę chciała dziewczynkę...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:54   #598
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Monia bardzo udany ja jakos nie mam pomyslow na zart, bo jak sie na sile mysli to jakos nie przychodzi do glowy nic fajnego...

moze podpowiedz prosze
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:17   #599
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
niestety (a moze raczej stety bo troche jednak to szybko) - to żarcik. ale udany, nie? tylko nie bijcie...

beatka - zycze by ci sie udało!!!

ps. też będę chciała dziewczynkę...

Monia
Nabrałam się
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:21   #600
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie i ich słoneczka majowo-czerwcowe 2008 cz.II

ciężarną bijesz?

caterin - masz jakies zdjecie przed jakims super budynkiem? to wstaw gdzies na jakims podobnym portalu i napisz "nasz nowy dom w Nowym Yorku"
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.