Jak tak można? :-/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-25, 21:58   #1
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Angry

Jak tak można? :-/


Chciałam poruszyć temat, który doprowadza mnie do białej gorączki. Mianowicie chodzi mi o komentarze ludzi typu "Ale ona/on jest brzydki/brzydka"! Jak tak można ? To chamstwo i niewychowanie!!! Nie myślcie, że piszę to z powodu kompleksów, bo nie o to chodzi. Takie komentarze ludzie powinni zatrzymać dla siebie. Najbardziej denerwujące jest to, że mówią to osoby, które wcale nie są ładniejsze od tych komentowanych! KTO POPIERA MÓJ POGLĄD NA TEN TEMAT?
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:00   #2
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Jak tak można? :-/

Ja się z Tobą zgadzam, też irytują mnie takie komentarze. Cóż, niektórzy chyba po prostu mają duże kompelksy i w ten sposób próbują je leczyć.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:03   #3
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Jak tak można? :-/

też mnie to irytuje takie zdania i pogladay zachowuje dla siebie zazwyczaj wszystko na czyjs temat zostawiam dla siebie nie mam potrzeby plotkowania "jaka ona ma beznadziejna sukienke" i przezywaz tego przez dwa tygodnie albo obrabiac komus tyłek
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:10   #4
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Jak tak można? :-/

Np. jak mi ktoś nie przypadnie do gustu to pozostawiam to tylko i wyłącznie dla siebie. Przecież jakby ktoś to usłyszał to bez wątpienia byłoby mu bardzo smutno. Może się okazać, że poznamy tę osobę bliżej i okaże się świetną koleżanką, a przyjaciółka nie musi być MisS . Ważne żeby była miła, sympatyczna i się uśmiechała <--- tak jak ten emotek
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:29   #5
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Jak tak można? :-/

Misiu, tacy właśnie są ludzie. Myślisz, że ich obchodzi to, że robią komuś przykrość? Z góry do dołu bimbają na czyjeś uczucia. Tak jest,po prostu. To wynika z bezmyślności najczęściej, a nie chęci czynienia zła. Niektórzy mają funkcje mózgu zatrzymane na bardzo niskim poziomie, tak niskim, że nie sięgają na tę półkę, gdzie leży empatia. A walka z takim typem to jak walka z wiatrakami-chwalebna, ale bez szans na zwycięstwo. Rozumiem, że Cię to oburza, ale nic nie poradzisz. Jak jeden z drugim usłyszy taki komenatrz o sobie to może coś mu się tam w mózgownicy przestawi i pomyśli, że to głupie i podłe tak kogoś traktować.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:33   #6
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jak tak można? :-/

Popieram.Ale nie chodzi tylko o brzydki/brzydka ale też gruba/chuda, pryszczata, nieładnie ubrana itp
To ewidentny brak wychowania komentować czyjś wygląd na głos.
Ale też niewybredne komentarze panów na temat walorów ładnych kobiet.Denerwuje mnie wykrzykiwanie na całą ulice "ale dupcia" czy "niezłe cycki" .
Takie coś wbrew pozorom nie jest wcale przyjemne
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:22   #7
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak tak można? :-/

tego typu komentarze sa jak najbardziej nie na miejscu. powinno sie je zachowac dla siebie. a jesli juz bardzo zalezy nam na wyrazniu opinii to zrobic to w domowym zaciszu.
Osobiscie uwazam, ze bycie brzydkim to pojecie bardzo względne. U ludzi, którzy nie grzeszą urodą zawsze staram się wyszukać jakiegoś miłego akcentu. i w 80% przypadków po uwaznym przyjrzeniu sie osobie widzę w niej coś sympatycznego. Moze to byc ksztal oczy, spojrzenie, sposob w jaki sie usmiecha....
Istnieje cos takiego jak charakterologia. Dziedzina psychologii która pomaga okreslic charakter czlowieka na podstawie wyglądu. Nie zawsze jest to zgodne z prawdą ale bardzo wiele informacji mozna rozkodować.
Ksztalt dloni, paznokci, nasza sylwetka, krok, to jak gestykulujemy, mówimy... wszystko to składa sie na nasz charakter. Podobnie rozmieszczenie oczy względem nosa, ust. sam ksztalt ust, ich wielkośc, szerokośc, barwa mogą wiele zdradzić.
Nasza fryzura, kolor włosów... ulubione kolory (okresla sie na podstawie 4 barw i jest to co prawda inna dziedzina psychologii ale takze interesująca). Nawet warzywo czy owoc, ktory lubimy zajadac moze zdradzic nasz charakter. Oczywiscie idealny portret jest niemozliwy do odtworzenia.

Podam przykład.
Siedziałam kiedyś na czacie i rozmawiałam z jakimś mężczyzną. Całkiem miły, skromny i małomówny człowiek. Poprosiłam o zdjęcie. Bez oporów przysłał. Nie był urodziwym człowiekiem ale miał w sobie coś sympatycznego. zdjęcie było do popiersia wiec niewiele mozna bylo sie dowiedziec.
Spytałam się go, czy lubi tańczyć. Czy jak wychodzi na parkiet to jest na nim wręcz królem i jego nieśmiałość gdzieś znika.
Zapytał się, skąd wiem.
Odparłam, że to widać mimo iż zdjęcie było takie sobie. Był troche (bardzo?) zaskoczony.

Innym razem znajomy narzekał, ze nie może znaleźć sobie dziewczyny. Poprosilam o aktualne zdjęcie (mieszka na drugim koncu Polski wiec nie mozna sie raczej czesto spotkac). Dostałam. Powiedziałam mu, ze straszny z niego filozof i stara się udowodnić, ze wszystko co nas otacza jest zupelnie inne. Za wszelką cenę udowadnia, ze jest inaczej... humanista ale ze scislym umyslem. troche egocentryk. troche romantyk. człowiek jakiego czesto sie nei spotyka. w towarzystwie gra pierwsze skrzypce.... chyba ze trafi na kogos "lepszego" od siebie i tak mu mówiłam i mówiłam (kontrowersyjna postać). podpowiedzialam, ze powinien znalezc sobie typową humanistkę, osobe energiczną, zywiołową, gadatliwą i szczerą do bólu etc.
"rozgryzłaś mnie w 99%"
dla mnie to komplement chociaz nie lubię określać ludzi, których już znam bo to jest ciężkie. Nie lubię gdy ktoś nie uśmiecha się na fotografii... nie widac jego prawdziwego oblicza. czasem jest cieżko sobie wyobrażic usmiech na bardzo powaznej twarzy szczegolnie gdy oczy są raczej smutne niz wesole.
A są ludzie o wesolych oczach mimo iż moga mieć poważną minę (mój TŻ).

Dla mnie jest to przekleństwo bo ilekroc poznaję kogoś nowego jestem w stanie powiedziec, czy bede te osobe lubiła czy nie. A dla drugiego czlowieka to przeciez krzywda, jezeli na tarcie go "skresle". Dlatego punkt moich obserwacji zaczyna się na oczach a kończy na uśmiechu.

Ehh.. mogłabym o tym gadac i gadac....

Wiec zakończę to stwierdzeniem, ze wszyscy jesteśmy wobec siebie równi. To, co dla jednego jest brzydkie, dla drugiego jest piękne. Pojęcie "piekna" i "brzydoty" jest względne.
Chociaż charaktorologia zakłada, że "brzydkie" jest to, co jest niesymetryczne względem siebie. (jedno oko większe drugie mniejsze, nos nie jest 1/3 dlugoscią twarzy, usta nie sa szerokie na 1 1/2 oka itp)

teraz mozecie sie ze mna niezgadzać hihi
napisałam to, co już wiem tylko.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 07:32   #8
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Jak tak można? :-/

karolca szalenie to ciekawe wszystko zainteresowałaś mnie ta charaktorologia masz moze jakos wiecej informacji na ten temat? albo jakies stronki czy cos, bo strsznie mnie to zainteresowało mozna sie tego okreslania po wygladzie szybko nauczyc?
Oczywiscie ja wiem ze nie powinno sie okreslac ludzi po wygladzie, i ja wcale ich tak nie oceniam, nimniej to co napisala karolca jest bardzo ciekawe
A jeszcze wracajac do tematu to zgadzam sie z Wami ze nie powinno sie takich rzeczy mowic. To jak ktos wyglafda to przeciez nie jego wina i przez kogos zlosliwe komentarze on nie ma prawa czuc sie zle, bo przeciez wszyscy jestesmy tacy sami i rowni wobec siebie i napewno te osoby co rzucaja tego typu komentarze tez piekne nie sa. Zreszta, jak juz ktos tu napisal, piekno jest wzgledne
Pozdrawiam
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:40   #9
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez kuki9
Popieram.Ale nie chodzi tylko o brzydki/brzydka ale też gruba/chuda, pryszczata, nieładnie ubrana itp
To ewidentny brak wychowania komentować czyjś wygląd na głos.
Ale też niewybredne komentarze panów na temat walorów ładnych kobiet.Denerwuje mnie wykrzykiwanie na całą ulice "ale dupcia" czy "niezłe cycki" .
Takie coś wbrew pozorom nie jest wcale przyjemne
Kuki zgadzam się z tobą w 100%
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 07:55   #10
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Jak tak można? :-/

Rowniez uwazam, ze najwiekszym chamstwem jest smianie sie z cech ludzi na ktore nie maja wiekszego wplywu...np. z wygladu, nazwiska, statusu materialnego....nie wspominajac o chorobach....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:28   #11
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Rowniez uwazam, ze najwiekszym chamstwem jest smianie sie z cech ludzi na ktore nie maja wiekszego wplywu...np. z wygladu, nazwiska, statusu materialnego....nie wspominajac o chorobach....
Jakis czas temu pracowałam w pomocy spolecznej i mialam okazje pomagac w akcji "zywnosc dla najubozszych w ramach programów pomocowych UE". Przychodzili rózni ludzie. Zywnosc nie byla wydawana ludziom pod wlywem alkoholu.
Status spoleczny i majątkowy.. mozna sobie wyobrazic. ale nie o to mi chodzi.
czasem zdarzalo sie, ze trafil sie ktos, kto mial naprwde smieszne imie/ nazwisko, które samoistnie wywoływało usmiech na twarzy. Przepraszałam za to, ale wiekszość nie miała nic przeciwko bo zdawala sobie sprawe z komicznosci nazwiska.
Przyklady:
- Pieniążek
- von Kwiateks
przyszła kiedyś pani o imieniu Kunegunda. I powiedz mi, jak sie nie uśmiechnąć pod nosem?

Jeśli zaś chodzi o choroby... każdego, kto naśmiewa się lub gada coś niemiłego jeśli widzi człowieka chorego. Krew mnie zalewa wtedy
Na codzień mam do czynienia z ludzmi chorymi. Chodzilam do szkoly razem z niewidomymi, gluchymi. Byly tez dzieci (prawie mlodziez) z zespolem Down'a a także na wózkach inwalidzkich. Mialam kiedys kolege, Marcina, z upośledzeniem umyslowym, cześciowo spraliżowany. Nigdy nie poznalam tak super miłego i wesołego czlowieka!! Miewał humory, ze lepiej było go unikać ale wystarczylo sposobem do niego podejsc, aby buzia mu sie uśmiechnęła
Mial wtedy chyba 17 lat... rozwojowo 5 klasa. znalismy sie niecaly miesiac, w sanatorium. Gdy lezalam chora w izolatce (pokoj obok) to cale dnie potrafilam z nim przegadac. Uwielbial muzykę. Fakt, poczatki znajomości byly bardzo trudne, bo nie potrafiam go zrozumieć co chce powiedziec...
Pamietam jeszcze jak dziś, jak pozwolił mi pojeździć swoim wózkiem Miał ubaw po pachy. z reszta ja także bo nie było latwo.

Z resztą do ludzi chorych, u których widać to w jakikolwiek sposób (guzy, bruzdy, ranki, niepelnosprawnosc, czy jakiekolwiek inne schorzenie widoczne na zewnątrz) podziwiam. Bo trzeba miec duzo odwagi i samozapracia aby pokazac sie wsrod ludzi. Czasem gdy inni sobie zartują z takiego czlowieka karze przeprosic osobe wysmiewaną.

To samo sie tyczy gdy ktos widzi niewidomego z biała laską. Wrr... na tym punkcie jestem szczegolnie wyczulona. Niestety brakuje mi odwagi aby taką osobe gdzies zaprowadzić aby było jej latwiej... Jestem po szkoleniu w tym zakresie wiec wiem jak obchodzic sie z niewidomym.
Mam pelno kolegow i kolezanek z wadą wzroku. U bardzo wielu z nich wade wyraźnie widać (znieksztalcenie galki ocznej etc) i nie wstydze sie z nimi nigdzie wyjsc. A wrecz jestem dumna, ze ich mam. Bo pokazuję, ze sa to NORMLANI ludzie. Nie wiem jak oni czują sie ze mną ale ja sie z nich ciesze.

Może i jestem jakaś inna ale lubię takim ludziom pomagać i otaczać sie nimi. czuję, ze jestem komus potrzebna, ze robie dobrze i ten ktos jest po prostu zadowolony. Nie mówie o wdzięczności bo wielu nie chce pomocy...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 08:31   #12
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez lolitka123
karolca szalenie to ciekawe wszystko zainteresowałaś mnie ta charaktorologia masz moze jakos wiecej informacji na ten temat? albo jakies stronki czy cos, bo strsznie mnie to zainteresowało mozna sie tego okreslania po wygladzie szybko nauczyc?
Oczywiscie ja wiem ze nie powinno sie okreslac ludzi po wygladzie, i ja wcale ich tak nie oceniam, nimniej to co napisala karolca jest bardzo ciekawe
Ciesze sie, ze ciebie zainteresowałam. Jak będę w domu (poniedziałek) to poszukam taką ciekawą lekturę na ten temat kiedyś dostałam od zaprzyjaznionej pani bibliotekarki która za pomoc w pracy w bibliotece na koniec roku odwdzięczyła sie książeczką Chcialam cos z psychologii no i trafila! książkę pochlonełam w dwa popoludnia
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:35   #13
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Jak tak można? :-/

Karolca...oczywiscie, ze czasami smiejemy sie pod nosem z czyjegos nazwiska czy tego, ze zalozyl smieszne np. zolto-rozowe spodnie , ale chodzi mi bardziej o szydzenie, nasmiewanie sie.....w sposob, ktory moze sprawic innym wiele przykrosci....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:15   #14
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak tak można? :-/

Juliet... cos takiego jak najbardziej potępiam. Nie lubię jak ktos smieje sie ze mnie wiec nie smieje się z innych. Zalośni są ludzie, ktorzy mają z tego satysfakcję
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:18   #15
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Jak tak można? :-/

ja myslę, że większośc osób czasem obgaduje kogos za plecami, ze brzydki, głupi, brzydkie ciuchy, niemodne...
niestety czasem tez sie spotykam z szydzeniem prosto w oczy (nie chodzi tu o moją osobę) kazdy to traktuje niy jako żarty ale w głębi seca cierpi...
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:25   #16
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez Cdz
ja myslę, że większośc osób czasem obgaduje kogos za plecami, ze brzydki, głupi, brzydkie ciuchy, niemodne...
niestety czasem tez sie spotykam z szydzeniem prosto w oczy (nie chodzi tu o moją osobę) kazdy to traktuje niy jako żarty ale w głębi seca cierpi...
za plecami to niech sobie gadaja co chcą pod warunkiem, ze tego nie slysze i sie o tym nie dowiem. ale tutaj juz zachamy o ludzi falszywych i dwulicowych już, hihi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 10:43   #17
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Jak tak można? :-/

Ja musze przyznać, ze takie komentarze na temat innych ludzi slysze nie tak czesto jak kiedys To mnie cieszy Gdy bylam mlodsza idac z kims ulica slyszalam od tej osoby zlosliwe komentarze co do niektorych przechodniow. Nie wiem skad to sie bierze. Kazdy jest inny, gusta sa inne.......istnieje wiec cos takieco jak brzydki czlowiek? Chyba w takim razie nie!
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:08   #18
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Jak tak można? :-/

Osoba zadowolna z siebie i spełniona w życu nigdy nie bedzie krytykować innych za wyglad.
To robią ludzie z kompleksami i czesto wyśmiewaja innych wady, mają kompleksy właśnie na tym punkcie z którego szydzą.

Znam taką odobę która wszystko widzi u innych i jak tak jej czasem słucham to słysze wielki krzyk rozpaczy i niezadowolenie z siebie.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:38   #19
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez oaza
Osoba zadowolna z siebie i spełniona w życu nigdy nie bedzie krytykować innych za wyglad.
To robią ludzie z kompleksami i czesto wyśmiewaja innych wady, mają kompleksy właśnie na tym punkcie z którego szydzą.

Znam taką odobę która wszystko widzi u innych i jak tak jej czasem słucham to słysze wielki krzyk rozpaczy i niezadowolenie z siebie.
Ja się z tym trochę nie nie zgodzę.
Wiem po sobie i swoich kompleksach, jak mnie smuci to gdy ktoś mi je wypomina, więc nie robię tego innym .
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 16:32   #20
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Jak tak można? :-/

Myślę, że nie ma reguły na to, kto dopuszcza się tego typu komentarzy, a kto nie. Mnie samej czasem zdarzy się skomentować kogoś zdaniem: "O rany, patrz jak on/ona wygląda" itp. ale nie zdarzyło mi się jeszcze powiedzieć tego: a) tak, aby słyszała to komentowana osoba, b) o osobie znajomej - takie komentarze dotyczą w moim przypadku zwykle przypadkowych przechodniów. I nie chodzi tu o kompleksy - choć mam ich sporo. Po prostu taki urok człowieka, iż widzi, obserwuje i wyciąga konkretne wnioski. Jeden się nimi dzieli - inny nie. To już jest kwestia charakteru i tego, kto byłby potencjalnym odbiorcą stwierdzenia: "Patrz...".Dla mnie takim odbiorcą mógł być TŻ/przyjaciółka/mama. I tyle.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:50   #21
m@rusi@
Raczkowanie
 
Avatar m@rusi@
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 84
Dot.: Jak tak można? :-/

To oczywiste, że tego typu komentarze to oznaka chamstwa i braku kultury. Uwazam jednak, że nie ma sie co oburzać, bo takie osoby były, są i będą. Jedynym wyjściem to olanie ich Wiadomo, że czasami krew się w człowieku gotuje, ale czy warto sie gorączkować? Taka osoba i tak nic sobie z tego nie zrobi.
m@rusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:31   #22
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Jak tak można? :-/

fajny wątek,

mam w klasie kilka takich osob a wlasciwie "bande" wysmiewaja sie ze slabszych. tzn jedna jest taka przodowniczka i jak ona np sie smieje z kogos to inni wtórują taki brak wlasnego zdania to tez mnie dobija w roznych sytuacjach sie to zdarza taka chamska zlosliwosc np na wfie jak ktos nie potrafi piłki odbic albo slabo sobie radzi w biegach ahhh takie dogryzanie to normalnie szczyt, potem taka osoba zamyka sie w sobie w ogole niekiedy to plakac sie chce jak sie takie cos widzi i problem najwiekszy jest w tym ze chyba nie da sie temu zaradzic niektorzy ludzie sa głupi ;/
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 17:39   #23
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Myślę, że nie ma reguły na to, kto dopuszcza się tego typu komentarzy, a kto nie. Mnie samej czasem zdarzy się skomentować kogoś zdaniem: "O rany, patrz jak on/ona wygląda" itp. ale nie zdarzyło mi się jeszcze powiedzieć tego: a) tak, aby słyszała to komentowana osoba, b) o osobie znajomej - takie komentarze dotyczą w moim przypadku zwykle przypadkowych przechodniów. I nie chodzi tu o kompleksy - choć mam ich sporo. Po prostu taki urok człowieka, iż widzi, obserwuje i wyciąga konkretne wnioski. Jeden się nimi dzieli - inny nie. To już jest kwestia charakteru i tego, kto byłby potencjalnym odbiorcą stwierdzenia: "Patrz...".Dla mnie takim odbiorcą mógł być TŻ/przyjaciółka/mama. I tyle.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:06   #24
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: Jak tak można? :-/

Podpisuję się dwiema łapkami pod Waszymi wypowiedziami.
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:48   #25
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Jak tak można? :-/

Ja niestety osobiscie spotkalam sie z takimi komentarzami na moj temat. Mimo, ze wiem, ze tacy ludzie sa tak naprawde nic nie wartmi idiotami, to naprawde mnie to zraniło, pewnie z tego wzgledu ze mam naprawde wiele kompleksow i sie z nich wyleczyc nie moge
Nie rozumiem, jak ludziom byc wesolo sprawiajac komus przykrosc. Wg mnie nie maja oni chamulcow, czy typowych dla czlowieka uczuc, i jeszcze ani odrobiny taktu. Ok niech obgaduja, taka jest natura ludzka, ale tak zeby inni nie słyszeli. NIe ukrywam, ze mnie to niezwykle denerwuje...
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 19:00   #26
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Ja niestety osobiscie spotkalam sie z takimi komentarzami na moj temat. Mimo, ze wiem, ze tacy ludzie sa tak naprawde nic nie wartmi idiotami, to naprawde mnie to zraniło, pewnie z tego wzgledu ze mam naprawde wiele kompleksow i sie z nich wyleczyc nie moge
Nie rozumiem, jak ludziom byc wesolo sprawiajac komus przykrosc. Wg mnie nie maja oni chamulcow, czy typowych dla czlowieka uczuc, i jeszcze ani odrobiny taktu. Ok niech obgaduja, taka jest natura ludzka, ale tak zeby inni nie słyszeli. NIe ukrywam, ze mnie to niezwykle denerwuje...
A kogo nie denerwuje .
To może podziel się z nami tym,i kompleksami, pomożemy Ci się wyleczyć
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 19:03   #27
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez maniutek-mania
A kogo nie denerwuje .
To może podziel się z nami tym,i kompleksami, pomożemy Ci się wyleczyć
Dziekuje za chec pocieszenia , wiele osob mnie chcialo z kompleksow wyleczyc, ale sie nie da niestety jakos sobie radze jeszcze
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 19:06   #28
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Jak tak można? :-/

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Dziekuje za chec pocieszenia , wiele osob mnie chcialo z kompleksow wyleczyc, ale sie nie da niestety jakos sobie radze jeszcze
E tam, się nie da, wszystkio się da .
Także wiesz
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.