Trendy jesień 2013 - grunge - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-20, 09:07   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Trendy jesień 2013 - grunge


Styl grunge każdej jesieni powraca na ulice, które wypełniają się ciężkimi, czarnymi botkami, skórą, ćwiekami i obowiązkową kratą. Czy kolejny sezon grunge?owego trendu nas czymś zaskoczy? Oczywiście, bo można go interpretować na różne sposoby! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 09:46   #2
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Bardzo się cieszę, że styl grunge zawitał na salonach, choć chyba nigdy nie aspirował do bywania na pokazach Kraciaste koszule, ciężkie buty, skórzane dodatki - to styl bardzo mi bliski, to moje młode lata
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 10:52   #3
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Za ciężki,nazbyt mroczny i mało kobiecy w wydaniu total look.Sprawdza się natomiast w postaci dodatków np.chusta,biżuteria,buty. ..
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 11:51   #4
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Cytat:
Napisane przez justkabebe Pokaż wiadomość
Za ciężki,nazbyt mroczny i mało kobiecy w wydaniu total look.Sprawdza się natomiast w postaci dodatków np.chusta,biżuteria,buty. ..
__________________
KALI PISAĆ LEPSZE POSTY
Cytat:
Napisane przez kasieńka:) Pokaż wiadomość
większość wizażowej elity studiuje na renomowanych uczelniach,rozwijają swoje ambitne hobby, spędzają aktywnie czas, mają swoich idealnych TŻ, i przyjaciół- więc skąd do cholery macie jeszcze czas na codzienne kilkugodzinne przesiadywanie na wizażu?
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 12:22   #5
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

"20 lat temu grunge był manifestem tych, którzy stali w opozycji do obowiązujących trendów. Dzisiaj to jeden z wiodących trendów i absolutny must have każdego fashionisty."

Jakie to smutneee

Założę glany i będę słuchać Rihanny, nic mnie nie obchodzi tylko, żeby być modnym, wszystkie idee umarły i są bez znaczenia, subkultura nie żyje, a ja ładnie wyglądam...
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 12:25   #6
Anahi1307
Raczkowanie
 
Avatar Anahi1307
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 291
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

i znów krata ;D
Anahi1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 17:29   #7
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 267
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Cytat:
Napisane przez Wong Fei Hung Pokaż wiadomość
Założę glany i będę słuchać Rihanny, nic mnie nie obchodzi tylko, żeby być modnym, wszystkie idee umarły i są bez znaczenia, subkultura nie żyje, a ja ładnie wyglądam...
No tak to jest, gdy modnisie słowo ubranie zamieniają na "stylizacja". Normalny człowiek nosi się zgodnie ze swoim gustem, nie musi się stylizować na kogoś innego żeby tylko modnie było. A to, że ktoś założy flanelkę w krateczkę nie musi znaczyć, że ubiera się na grungowo, litości.
katmaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 18:17   #8
scarletfields
Zakorzenienie
 
Avatar scarletfields
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 212
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Kocham, uwielbiam
scarletfields jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 10:18   #9
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

jestem na tak!
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 10:56   #10
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Cytat:
Napisane przez Wong Fei Hung Pokaż wiadomość
"20 lat temu grunge był manifestem tych, którzy stali w opozycji do obowiązujących trendów. Dzisiaj to jeden z wiodących trendów i absolutny must have każdego fashionisty."

Jakie to smutneee

Założę glany i będę słuchać Rihanny, nic mnie nie obchodzi tylko, żeby być modnym, wszystkie idee umarły i są bez znaczenia, subkultura nie żyje, a ja ładnie wyglądam...
kiedyś nie do pomyślenia, smutne....
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 22:03   #11
mysz899
Raczkowanie
 
Avatar mysz899
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: inny swiat
Wiadomości: 264
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

a ja nie lubie glanow irihanny podobają mi się niektóre elementy zestawione z iinym stylem
mysz899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-22, 01:21   #12
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

...z umiarem na pewno będzie fajnie wyglądać
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 13:51   #13
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Nienawidzę jak te wszystkie słodkie, super modne sweet laleczki ubierają te pseudo ramoneski, ćwieki i myślą, że są takie fajne... Wkurza mnie niesamowicie, że ten rockowy, punkowy styl zaczął być wykorzystywany przez "kreatorów mody" - coś co miało być wyrazem buntu, stało się przez nich wyrazem swagu i innego g*wna tego typu. Ubierze się taka lalunia jak gwiazda rocka, a jak się zapytasz czego słucha to odpowie one direction czy inny szajs tego typu.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 14:50   #14
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Exclamation Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Nienawidzę jak te wszystkie słodkie, super modne sweet laleczki ubierają te pseudo ramoneski, ćwieki i myślą, że są takie fajne... Wkurza mnie niesamowicie, że ten rockowy, punkowy styl zaczął być wykorzystywany przez "kreatorów mody" - coś co miało być wyrazem buntu, stało się przez nich wyrazem swagu i innego g*wna tego typu. Ubierze się taka lalunia jak gwiazda rocka, a jak się zapytasz czego słucha to odpowie one direction czy inny szajs tego typu.

Święte słowa !!!!!!!!!!!!!!!: oklaski:klaski :

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Blond_Witch

Ja tak samo ;(
Ostatnio na bazarku widziałam koszulke The Ramones i jakaś lalunia rożofa ją oglądała ;/ takie to bym powybijała : mur:
amarenamena666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 15:36   #15
bulkabanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 53
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Wasze komentarze są żałosne, doprawdy. jeśli Wasza unikalność i bunt przejawia się tylko i wyłącznie w stylu ubierania, to niczym nie różnicie się od tych "różowych laleczek", tak przez Was wyśmiewanych. bo gdyby było inaczej, miałybyście głęboko w dupie to, jak wyglądają inni ludzie. skoro jednak Wasza "indywidualność" opiera się jedynie na powierzchowności, to wcale mnie nie dziwi taka reakcja.
bulkabanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 15:57   #16
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Dla mnie powierzchowne jest ubieranie się w takim stylu, kiedy nie ma się pojęcia o takiej muzyce, o jej korzeniach, wykonawcach. Zwykłe pozerstwo i tyle. Przepraszam, ale jak inaczej można nazwać laleczki, jeżeli nie pozerkami, które ubiorą koszulkę ze słynnym nadrukiem ust z wystawionym językiem, a na pytanie "O, słuchasz Rolling Stones?" odpowiedzą "A co to jest?"
Albo wielkie punkówy, którym rodzice kupują iphony, które ubierają się w drogich markowych sklepach, a jak zapytasz je o muzykę, to powiedzą, że Sex Pistols to jakieś stare badziewie. (spotkałam się z takimi przypadkami)
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 17:20   #17
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Unhappy Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Dokładnie.
Spytałam pewnej osoby która ma koszulke Ramonsów.
Słuchasz ich ?
Nie ,ale jeszcze kupie sobie koszulke z Jimim Hendrixem .

Ja pitole !!!!
:ma d:
amarenamena666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 17:51   #18
bulkabanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 53
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Nie rozumiem jak można uzurpować sobie prawo do mówienia ludziom, w co mogą się ubierać a w co nie. Co Was to tak uwiera? Boicie się, że ktoś nie odróżni Was, "prawdziwych" fanów od "pozerów"? Przecież to śmieszne ;] Nie zrozumcie mojego pytania źle, ale ile macie lat?
bulkabanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 19:08   #19
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Tu chodzi o ogólne pozerstwo i szpanowanie czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Tak samo nie trawię dziewczyn, które twierdzą, że tak bardzo uwielbiają grać w gry komputerowe, po to, żeby faceci zwracali się na nie uwagę, a potem się okazuje, że grały jedynie w simsy i pasjansa, a na tytuły takie jak "Wiedźmin" odpowiedzą, że nie wiedzą co to, lub że to taka wstrętna, okrutna gra - choć ani jednego questa nie przeszły.
Nie uzurpuję sobie prawa do mówienia komuś jak ma wyglądać - nie lubię szpanerów i lanserów, którzy na siłę chcą być fajni, a nie wiedzą o czym mówią
Mam prawie 20 lat, spotkałam parę takich osób, które chcą być cool i fajne, a wiedza na jakikolwiek temat zerowa i jestem na nie uczulona.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 04:19   #20
aga885
Raczkowanie
 
Avatar aga885
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 61
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

no proszę nawet nie wiedziałam, że ubieram się w stylu grunge.
Ale ten styl naprawdę może mieć wiele nazw - rokku gyaru też się tak ubierają, ale mają charakterystyczny makijaż oczu i fryzurę.

Lekkie emo też by nie pogardziły takimi stylizacjami.

Istnieje wiele ulicznych styli opartych właśnie o to co pokazano tutaj.

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:14 ----------

wiesz - nadruki nadrukami. Po prostu niektóre firmówki je sobie biorą i sprzedają jeszcze wcześniej jakoś unowocześniając. JA akurat nie mam nadruków, chyba, że jakieś obrazy w stylu fantazy . To wina sieciówek a nie tych, którzy kupują. Bo co, bo nie mogę sobie kupić i chodzić w bluzeczce, która ma właśnie buzię z wystawionym językiem bo to obraża fanów?
Jeśli nawet nie wiem o tym co noszę gsyż kupiłam to w podrzędnej sieciówce to co w tym takiego złego?
aga885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 15:35   #21
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 267
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Cytat:
Napisane przez aga885 Pokaż wiadomość

wiesz - nadruki nadrukami. Po prostu niektóre firmówki je sobie biorą i sprzedają jeszcze wcześniej jakoś unowocześniając. JA akurat nie mam nadruków, chyba, że jakieś obrazy w stylu fantazy . To wina sieciówek a nie tych, którzy kupują. Bo co, bo nie mogę sobie kupić i chodzić w bluzeczce, która ma właśnie buzię z wystawionym językiem bo to obraża fanów?
Jeśli nawet nie wiem o tym co noszę gsyż kupiłam to w podrzędnej sieciówce to co w tym takiego złego?
1. FantaSy SSSSS
2. Tu nie chodzi nawet o sam nadruk. Wyobraź sobie, że jesteś fanką jakiegoś zespołu. Kiedy widzisz kogoś noszącego ich logo na koszulce, chcesz od razu porozmawiać o muzyce, porównać gusta itd... Rozpoczynasz rozmowę, a tu okazuje się, że nie ma o czym gadać, bo koszulka się po prostu pojawiła w new yorkerze czy innym h&m i jest teraz taka feszyn. Frustrujące, prawda? Albo ktoś coś nosi, żeby udawać, że jest wielkim fanem/przypodobać się komuś.

Edytowane przez katmaz
Czas edycji: 2013-09-23 o 15:41
katmaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 23:03   #22
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Uwielbiam wiedzmina ale nie za bardzo znam sie na innych grach chyba nie czyni to ze mnie pozerki ? pozwólmy ludziom nosić co im się podoba!
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:31   #23
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

Cytat:
Napisane przez Blond_Witch Pokaż wiadomość
Dla mnie powierzchowne jest ubieranie się w takim stylu, kiedy nie ma się pojęcia o takiej muzyce, o jej korzeniach, wykonawcach. Zwykłe pozerstwo i tyle. Przepraszam, ale jak inaczej można nazwać laleczki, jeżeli nie pozerkami, które ubiorą koszulkę ze słynnym nadrukiem ust z wystawionym językiem, a na pytanie "O, słuchasz Rolling Stones?" odpowiedzą "A co to jest?"
Albo wielkie punkówy, którym rodzice kupują iphony, które ubierają się w drogich markowych sklepach, a jak zapytasz je o muzykę, to powiedzą, że Sex Pistols to jakieś stare badziewie. (spotkałam się z takimi przypadkami)


Cytat:
Napisane przez amarenamena666 Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Spytałam pewnej osoby która ma koszulke Ramonsów.
Słuchasz ich ?
Nie ,ale jeszcze kupie sobie koszulke z Jimim Hendrixem .

Ja pitole !!!!
:ma d:

Cytat:
Napisane przez bulkabanan Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można uzurpować sobie prawo do mówienia ludziom, w co mogą się ubierać a w co nie. Co Was to tak uwiera? Boicie się, że ktoś nie odróżni Was, "prawdziwych" fanów od "pozerów"? Przecież to śmieszne ;] Nie zrozumcie mojego pytania źle, ale ile macie lat?
tu chodzi o to, że to był styl życia, który powstał jako alternatywa i wyraz buntu wobec mody itp. miał być nieco niechlujny i zaniedbany. Robienie trendu z czegoś anty-trendowego wypacza jego charakter.
Sad but true

Cytat:
Napisane przez way2dress Pokaż wiadomość
Uwielbiam modę i dla mnie strój jest kreatywnym wyrażeniem siebie, ale nigdy nie oceniam ludzi po ich wyglądzie albo po ich stroju. „Nie szata zdobi człowieka!”
!
no i własnie fani rocka/metalu wyrażają w ten sposób siebie.
A co wyraża osoba w koszulce Niravny, która nie słuchała ani jednego ich kawałka? Bezmózgie kopiowanie
I nie wkurzają mnie pozerzy. Co najwyżej śmiechu warci
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2013-09-25 o 13:00
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:26   #24
rdr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
A mnie sie te ciuchy podobają
Chociaż nie wszystkie może bym założyła

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
rdr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 17:51   #25
Manufakturakotekann
Przyczajenie
 
Avatar Manufakturakotekann
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 11
Dot.: Trendy jesień 2013 - grunge

zapraszam na rozdanie na moim blogu gdzie można dostać grungową bransoletkę.
http://manufakturakotekann.blogspot....entynkowe.html
Manufakturakotekann jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 18:51:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.