rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 17:36   #1
Malami_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16

rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..


Witam wszytskich.
Mam nadzieje, że pocieszycie. Wróciam właśnie od fryzjera. Miałam włosy wypłowiałe po brązie z takim jasnym szatynem na odrostach(mój naturalny kolor). Dążyłam do tego żeby odzywskać swój w miarę przybliżony naturalny kolor włosów. Nie farbowałam od roku, chciałam odczekać ale jednak zdecydowałam się na koloryzację bo rude przebłyski mnie denerwowały. Zrobiłyśmy dekoloryzację. Oczywiście na odrostach wyszło ładnie i czysto, na reszcie włosów, tam gdzie była stara farba jasny pomarańcz. Wybrałam kolor średni blond z palety, jaka jest dostępna w salonie fryzjerskim. I co uzyskałam- ciemny, czekoladowy brąz, palona kawa czy nie wiem jak to ująć. Kolor, którego tak bardzo chciałam się pozbyć znów pojawił się w całej okazałości na mojej głowie i niczym nie przypomina średniego blondu po dekoloryzacji. Czy waszym zdaniem te ciemne coś ma szansę sprać się z moich włosów pod wpływem kolejnych myć, czy przyjdzie mi odczekać do następnej próby stworzenia średniego blondu na głowie.
Malami_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:48   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Myślę, że po kilku myciach ten kolor dość znacznie się wypłucze - u mnie tak zawsze jest, choć nie takiego efektu oczekuję... Zwłaszcza, że masz zdekoloryzowane włosy - na jasnych trzyma się kiepsko.
Chociaż to w sumie dziwne, że ze średniego blondu, który w moim mniemaniu jest kolorem dość jasnym, wyszło coś tak ciemnego... :| Może fryzjerka coś źle namieszała :|
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:52   #3
Malami_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Wiesz to był taki ciemny blond na pograniczu średniego blondu bo fryzjerzy w swoich paletach jednak mają szerszy zakres kolorków. Miał być po prostu naturalny a tu taka czekolada. Kurczke pieniądze wyrzucone, włosy podniszczone dekoloryzacją a na dodatek musze od nowa schodzić z ciemnego brazu
Malami_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:58   #4
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Nie wiem czy to Cie pocieszy, ale ja nigdy nie bylam do konca zadowolona z koloryzacji u fryzjera Jeszcze NIGDY zaden fryzjer (tanszy czy drozszy) nie spelnil pod tym wzgledem moich oczekiwan
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:02   #5
Malami_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Nie wiem czy to Cie pocieszy, ale ja nigdy nie bylam do konca zadowolona z koloryzacji u fryzjera Jeszcze NIGDY zaden fryzjer (tanszy czy drozszy) nie spelnil pod tym wzgledem moich oczekiwan
Ciut pocieszyłaś ale to tak odobinkę .
Malami_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:49   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

szampony przeciwłupieżowe oraz oczyszczające pomagaja szybciej pozbyć się koloru z włosów
ale nie traktuj też nimi włosków za często
będzie dobrze
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:20   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

oj niedobrze ja też chcę wybrac się na rozjasnianie do fryzjera, ale ostatnio widzę coraz więcej przeciwskazań

może ta fryzjerka użyła farby z Palette ? tam nawet ze średniego blondu potrafi wyjść czekolada kolor moim zdaniem niestety nie wypłucze się zbyt szybko, bo jeśli to była farba to wniknęła ona głęboko do włosa i znów będą się jedynie pojawiać jaśniejsze odrosty chyba że użyła ona szamponu koloryzującego to już co innego i jest nadzieja że się wypłucze
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 12:20   #8
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Każda farba się zmywa Oczywiście nie do konca ale zawsze po kilku myciach jest jaśniejszy odcień Nie widziałam twoich włosów i nie wiem jak to wyglądło przed koloryzacją , może nie dało się uzyskać takiego koloru jak chciałas? Naturalny kolor to naturalny kolor, a farbowany to farbowany, i nigdy nie wyjdzie po farbie dokładnie taki sam jak naturalny odorst; Szkoda,że nie masz zdjęcia bo pewnie ładnie wyglądasz Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:48   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Na rozjasnianych włosach kolor chwyta zazwyczaj intensywniej, ale jednocześnie szybciej schodzi. Wydaje mi się , że to kwestia kilku myć
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:05   #10
Malami_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Witam!

Frzyjerka użyła farby wella. Dziś już trochę lepiej, znaczy się powoli się przyzwyczajam....Kolor nie jest brzydki ale no kurcze zapłacić 100 zł za coś czego nie oczekiwałam, za efekt jaki mogłabym osiągnąć za 30 zł zwykłą farbą ze sklepu i to bez dekoloryzacji. W sumie podczas dekoloryzacji mówiła mi, że jest dużo złota( bo nie raz farbowałam włosy ale też nie jakoś tam za często, raz na 2 lata może, w międzyczasie szampony), którego nie za bardzo może zdekoloryzować, no ale to frzyjerka- powinna znać reakcję a nie uczyć się na błędach No nic, jeszcze kiedyś zaryzykuję bo nie wierzę, że jestem do końca życia skazana na posiadanie "złota" we wnętrzu włosa i dlatego nie mogę uzyskać chłodnego odcienia. Buziole dla was i dziękuję za pocieszanie. Przydaje się
Malami_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 17:43   #11
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

mialm dokladnie to samo.po dekoloryzacji chlasnęlam się średnim blondem i wyszedł ciemny brąz.ale nawet nie wiem kiedy sie sprał.pare razy umyjesz wlosy i wyjasnieje ci kolor, a jesli chcesz zeby to sie stało szybciej to uzyj szamponu przeciwłupieżówego (ja używałam Head & shoulders)
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 18:41   #12
Malami_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: rozczarowana farbowaniem u fryzjera- pocieszcie..

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
mialm dokladnie to samo.po dekoloryzacji chlasnęlam się średnim blondem i wyszedł ciemny brąz.ale nawet nie wiem kiedy sie sprał.pare razy umyjesz wlosy i wyjasnieje ci kolor, a jesli chcesz zeby to sie stało szybciej to uzyj szamponu przeciwłupieżówego (ja używałam Head & shoulders)
No kolorek rzeczywiście spiera się ładnie ale w zamian otrzymuję jasno rudawe przebłyski także zastanawiam się jakby to ukryć i coraz częściej myślę o srebrnej płukance- podobnież pokrywa żółte odcienie ale to raczej dla blondynek więc nie wiem czy u mnie zadziała. A czy starałaś się może powtórzyć próbę zafarbowania na średni blond bo nie wiem czy warto czy nie
Malami_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.