Wszystko o Avonie - część 13! :D - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-02, 18:30   #4441
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Wchodzisz na katalogowy, klikasz na "przeszukaj ten wątek" wpisujesz szukaną rzecz, naciskasz "idz" i gotowe
wiem, wiem przeszukiwałam już wielokrotnie wątki, wydaje mi się że najzwyczajniej zrobiłam "literówkę" w nazwie lakieru i nie wyskoczyło
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 18:35   #4442
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Zawsze zamawiałam avon w czwartki(od kiedy obowiązuje nowy katalog) i odbierałam w poniedziałki. 30.09 zamawiałam z katalogu 14 i odbiór był zaznaczony,że będzie 5.10 czy zmienili coś,że już zawsze bedę odbierać we wtorki?Troszkę mnie to wkurza,zamawiam w czwartek,a odbieram we wtorek to prawie tydzień!!!
A co tak wcześnie masz ten odbiór? Normalnie jest tak, że jak zamawiasz w czwartek, odbiór przypada na środę... Ja zamawiam w środy i przepisowo odbiór mi przypada na wtorek...

Cytat:
Napisane przez kasiulka1306 Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o perfumy??, no bo przeciez ich zapachu nie poznałam,tylko próbke i nie moge powiedziec ze mi sie nie podobają, ani nic o jakosci powiedziec
Nie przejmuj Ty się takimi szczegółami co tam wpisać...
Masz prawo oddać cokolwiek zakupisz w katalogu .... A jakby Ci klientka wycofała się z zamówienia ... czy oddała nieotwarte to co? Oddajesz nieotwarte i masz do tego prawo. Klientka nie chciała, wpisujesz nie podoba się i tyle. Oni i tak nie będą tego analizować.
A jak Ci z tym niewygodnie, to rozpakuj i po sprawie Będzie używane.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 18:48   #4443
sssmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
GG do sssmary
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22446341]nie ma to jak gratulowac samemu sobie...a do tego byc zadowolonym ze sprzedaży charytatywnej....
nie dziwne że potem na all tyle tego jest..

[/QUOTE]

sluchaj dziewczyno sprawa zaczela sie od glupich tekstow ze jak ktos sprzedal 12 to po co walczy o 13 za 50%-juz pisalam,ze po to, to jest zeby korzystac z promocji a nie placic wiecej i to 20zl.Jak dla mnie to spora kwota
sprzedaz dla rodziny nie jest charytatywna jesli sprzedam taniej-tak duzo zawdzieczam mamie i kilku innym bliskim, ze jakos glupio by mi bylo brac od niej drugie tyle za perfumy do swojej kieszeni.
Jak sprzedasz swojej za 139 to gratuluje-ja nie potrafie.
A w zadowoleniu z siebie nie ma nic dziwnego zapewniam-warto sie cieszyc z najmniejszych osiagniec
Koncze ten temat, bo nie wiecie jak bylo a snujecie domysly i pomowienia
sssmary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:17   #4444
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
jak to dzien E zaczynam powoli zbierac zamowionka i slabe poki co....
zamowilabym sobie do paczkomatu,zeby miec ciut szybciej, ale z ta promocja na zele byloby to samobojstwem juz lepiej niech mi przyniosa pod drzwi



ps. ja pania s odkad jest ignoruje calkowicie bo szkoda mi na nia energii
A ja jestem w szoku- zawsze u mnie dziewczyny zamawiają żele, a jak teraz są w promocji to nikt nie chce. w takim wypadku skorzystam z paczkomatu...
P.S. Ja też już nie wdaje się w dyskusje, rzeczywiście szkoda czasu i energii- szczególnie po tych jej ostatnio dodanych pod każdą wypowiedzią"mądrościach". ..

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Himka313 Pokaż wiadomość
o_O Dziewczyny w czwartek późnym wieczorem składałam pierwsze zamówienie z K14 na paczkomat, a dzisiaj o 13:43 dostałam sms'a, że paczka czeka na odbiór Jak to możliwe, przecież pierwsze dostawy z nowego kat. są zawsze w poniedziałki?
Szok! To jakbyś wcześniej odebrała paczkę to koniecznie daj znać czy rzeczywiście jest możliwość taka, że w weekend już jest w paczkomacie przy pierwszym zamówieniu z nowego katalogu...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:41   #4445
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=kasiulka1306;224473 42]a jesli chodzi o perfumy??, no bo przeciez ich zapachu nie poznałam,tylko próbke i nie moge powiedziec ze mi sie nie podobają, ani nic o jakosci powiedziec[/QU
kiedyś się zastanawiałam przy zwrocie właśnie nieodpakowanego zapachu co napisać... bo klientka nie odebrała - pieniążków jej zbrakło
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:48   #4446
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Wchodzisz na katalogowy, klikasz na "przeszukaj ten wątek" wpisujesz szukaną rzecz, naciskasz "idz" i gotowe
ja to chyba już całkiem jestem ślepa, korzystam z wizażu już od dawna i naprawdę nie widzę tej opcji "przeszukaj ten wątek", gdzie to jest?
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:52   #4447
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

[QUOTE=cebulkaa;22450006]
Cytat:
Napisane przez kasiulka1306 Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o perfumy??, no bo przeciez ich zapachu nie poznałam,tylko próbke i nie moge powiedziec ze mi sie nie podobają, ani nic o jakosci powiedziec[/QU
kiedyś się zastanawiałam przy zwrocie właśnie nieodpakowanego zapachu co napisać... bo klientka nie odebrała - pieniążków jej zbrakło
Już jedna dziewczyna pisała, że obojętnie co napiszemy, a przyjmą Rzeczywiście "nie podoba się" może oznaczać, że klientka po prostu nie przyjęła towaru, bo zmieniła zdanie...Dla świętego spokoju można rozpakować hihi...

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
ja to chyba już całkiem jestem ślepa, korzystam z wizażu już od dawna i naprawdę nie widzę tej opcji "przeszukaj ten wątek", gdzie to jest?
Na każdej stronie na górze tuż pod numeracją stron. Ja też długo szukałam...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 19:54   #4448
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Himka313 Pokaż wiadomość
o_O Dziewczyny w czwartek późnym wieczorem składałam pierwsze zamówienie z K14 na paczkomat, a dzisiaj o 13:43 dostałam sms'a, że paczka czeka na odbiór Jak to możliwe, przecież pierwsze dostawy z nowego kat. są zawsze w poniedziałki?
Ja też, ja też składałam zamowienie w środe wieczorem, faktura dopiero w piątek była rano, a dzis wieczorkiem paczuszka juz odebrana z paczkomatu, oby tak dalej super sprawa z paczkomatami
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 19:59   #4449
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zawszewarto Pokaż wiadomość
Witam,zaczelam wlasnie wspolprace z Avon-mam nadziej,ze bedzie udana i milo mi, ze znalazlam wasze forum
Juz na poczatku chcialabym zapytac jaki puder jest najlepszy jesli chodzi o krycie defektow?
Ja akurat lubię ten w słoiczku"Idealny kolor"- dość dobrze kryje Moja siostra używa tego antystresowego i też zadowolona...- te dwa uważam za najbardziej udane podkłady Avonu. Najlepiej zakupić pare próbek i na sobie popróbować

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
Ja też, ja też składałam zamowienie w środe wieczorem, faktura dopiero w piątek była rano, a dzis wieczorkiem paczuszka juz odebrana z paczkomatu, oby tak dalej super sprawa z paczkomatami
WOW to rzeczywiście pozytywnie Nas zaskakują te paczkomaty
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:39   #4450
Himka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
A ja jestem w szoku- zawsze u mnie dziewczyny zamawiają żele, a jak teraz są w promocji to nikt nie chce. w takim wypadku skorzystam z paczkomatu...
P.S. Ja też już nie wdaje się w dyskusje, rzeczywiście szkoda czasu i energii- szczególnie po tych jej ostatnio dodanych pod każdą wypowiedzią"mądrościach". ..

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------


Szok! To jakbyś wcześniej odebrała paczkę to koniecznie daj znać czy rzeczywiście jest możliwość taka, że w weekend już jest w paczkomacie przy pierwszym zamówieniu z nowego katalogu...
Mam już paczke! i jestem w szoku, przerzucam sie na paczkomaty
Himka313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 20:57   #4451
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Wypróbowałam na sobie tę wodę Outspoken i .....nie podoba mi się
Jest po prostu taka zwykła...ale już dawno żadne nowe perfumy Avonu nie zachwyciły mnie, najlepsze to chyba jednak stara dobra seria TTA.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 21:04   #4452
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

zamówiłam w czwartek na paczkomat z kat 14 i dziś w paczkomacie już było

zamówiełam również wczoraj kolejna paczkę i również dziś odebrałąa ją z paczkomatu

__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 22:15   #4453
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
ja to chyba już całkiem jestem ślepa, korzystam z wizażu już od dawna i naprawdę nie widzę tej opcji "przeszukaj ten wątek", gdzie to jest?
Jest zawsze nad pierwszym postem, tuż obok numerów stron
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 22:26   #4454
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

no to rzeczywiście lepiej przejść na paczkomat, spróbuję w kolejnym zamówieniu. Zamówienie złożyłam w czwartek, faktura wsytawiona w piątek a dostałam maila z UPS że termin dostawy na wtorek
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 22:42   #4455
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Wypróbowałam na sobie tę wodę Outspoken i .....nie podoba mi się
Jest po prostu taka zwykła...ale już dawno żadne nowe perfumy Avonu nie zachwyciły mnie, najlepsze to chyba jednak stara dobra seria TTA.
A jak pachnie? Jest do czegoś avonowego lub nieavonowego podobna?
Kilka osób już pisało, że ją wypróbowało, ale żadnych konkretów o zapachu... no ktoś tam wspomniał o porzeczce chyba...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 23:19   #4456
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Zamówiłam w czwartek kosmetyki paczkomatem, gdzieś tam wyczytałam że można sprawdzić stan paczki, ale jak się domyślam to pewnie się trzeba zarejestrować na stronie inPost ale czy po fakcie to coś da i ciekawe czemu tak jest że jedna konsultantka dostanie paczkę zamawianą w tym samym dniu i tym samym transportem wcześniej o aż 3dni.... trochę duża rozbierzność ciekawa jestem czy będzie choć 1 dzień wcześniej czyli w poniedziałek, bo ciekawa jestem jak to wygląda
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 23:21   #4457
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
A jak pachnie? Jest do czegoś avonowego lub nieavonowego podobna?
Kilka osób już pisało, że ją wypróbowało, ale żadnych konkretów o zapachu... no ktoś tam wspomniał o porzeczce chyba...
W avon magazine do k14 jest chyba strona zapachowa
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 23:37   #4458
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
A jak pachnie? Jest do czegoś avonowego lub nieavonowego podobna?
Kilka osób już pisało, że ją wypróbowało, ale żadnych konkretów o zapachu... no ktoś tam wspomniał o porzeczce chyba...
Wspominają coś chyba w opisie o jeżynie i o kwiatach, i właśnie taka jest owocowo-kwiatowa, ale taka jakaś nudna, po prostu słodka, dla mnie to jakieś jaśminy ciężkie i na tej stronie zapachowej w katalogu chyba ładniej pachnie niż z buteleczki
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 00:23   #4459
marta_p_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: BBa
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Dziewczyny ! wspaniale zamawiałąm w czwartek wieczorem z odbiorem do paczkomatu, a dzis o godzinie 15 informacja ze paczuszka w paczkomacie rewelacja jak dla mnie! a mialo byc dopiero na wtorek ! się klientki ucieszą
a w gratisach 1 probka wody outspoken <haha> doslownie jedna, i ta uloteczka anew ale naklejki brak :| przejde sie do coku w poniedzialek, albo przedzwonie do avonu zobaczymy .
aha no i niestety dostalam ten caly wisior zepsuty (koleczko nie jest zachaczone o zapiecie) w sumie sie wkurzylam, bo kurcze tak to reklamuja a defekt jak ..
__________________
'..gdy kochamy staramy się być lepsi, niż jesteśmy'

P. Coelho

___________

szczęśliwa Pani C. - 03.03.2012

Edytowane przez marta_p_91
Czas edycji: 2010-10-03 o 00:28
marta_p_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 09:09   #4460
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez kasiulka1306 Pokaż wiadomość
kiedyś się zastanawiałam przy zwrocie właśnie nieodpakowanego zapachu co napisać... bo klientka nie odebrała - pieniążków jej zbrakło
jak ja ostanio odsyłałam nieodebrane zamówienie, to wcześniej wszystko rozpakowałam i wypróbowałam


ja dziś też zamówię na paczkomat mam daleko i dużo żeli, ale jestem ciekawa jaki bedzie czas realizacji wykorzystam męża i się bujniemy po paczuchę
__________________


Edytowane przez jamapi
Czas edycji: 2010-10-03 o 09:55
jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:20   #4461
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

a jednak mozliwe wiesz ja zamawialaM kuriera i w sobote przyszedl email ze jest juz w opolu i jakbym tam mieszkala i zamowila do paczkomatu to pewnie tez bylaby juz do odbioru a tak czekam do poniedzialku niestety

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

oj cos namieszalam i mam odp bez cytujacego fragmentu
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:48   #4462
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
W avon magazine do k14 jest chyba strona zapachowa
ale ja go nie posiadam
powstrzymałam się od zamówienia w 13.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:12   #4463
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Pochwalę się - przyszły mi moje pędzle i są świetne !
Zawszewarto, odnośnie pudrów, to ja słyszałam, że te z Anew są rewelacyjne, ale aktualnie mam Idealny kolor, więc polecać nie będę
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:14   #4464
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dlaczego jak klikam na ofertę internetową to wyświetla mi się lista klientów?
Dlatego, że dodali "wyszukiwarkę kodów pocztowych" w zakładce "moje konto". Teraz IOS pojawia się jak klikniesz na "100% gwarancji" . Albo trzeba kliknąć w "moje konto", wtedy wszystko działa poprawnie.
Jak zwykle - Avon coś pozmieniał, ale działa tylko częściowo ;-)
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
jak ja ostanio odsyłałam nieodebrane zamówienie, to wcześniej wszystko rozpakowałam i wypróbowałam


ja dziś też zamówię na paczkomat mam daleko i dużo żeli, ale jestem ciekawa jaki bedzie czas realizacji wykorzystam męża i się bujniemy po paczuchę
I bardzo dobrze, że wypróbowałaś, ponoć wszystkie zwrócone produkty i tak ida do utylizacji, więc lepiej je wypróbowac i wiedzieć jakie są niż odsyłac całe.

Co do paczkomatów, też zamawiałam z odbioremw paczkomacie w czwartek, ale SMSa z kodem odbioru nie doistałam jeszcze, czyli nie wszędzie "uzupełniają" paczkomaty w soboty. Jutro rano też zamówię do paczkmatu, mam nadzieję, ze paczka będzie na wtorek.
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:31   #4465
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez marta_p_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! wspaniale zamawiałąm w czwartek wieczorem z odbiorem do paczkomatu, a dzis o godzinie 15 informacja ze paczuszka w paczkomacie rewelacja jak dla mnie! a mialo byc dopiero na wtorek !
Szkoda że nie zamówiłam na paczkomat, akurat jutro będę w pobliżu
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:34   #4466
erytrocyt_161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

a czy ktos ma moze zegarek brenda z avon-u lub posiada jakies zdjecia ? jesli tak to poprosze? czy polecacie ten zegarek??
erytrocyt_161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 14:16   #4467
kasiulka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 60
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

hej dziewczyny z Warszawy, orientujecie sie czy sa dostepne z oferty netto w Cokach w Wawie, te podwójne kredki do oczu Big Color??
kasiulka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 16:08   #4468
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez marta_p_91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! wspaniale zamawiałąm w czwartek wieczorem z odbiorem do paczkomatu, a dzis o godzinie 15 informacja ze paczuszka w paczkomacie rewelacja jak dla mnie! a mialo byc dopiero na wtorek ! się klientki ucieszą
a w gratisach 1 probka wody outspoken <haha> doslownie jedna, i ta uloteczka anew ale naklejki brak :| przejde sie do coku w poniedzialek, albo przedzwonie do avonu zobaczymy .
aha no i niestety dostalam ten caly wisior zepsuty (koleczko nie jest zachaczone o zapiecie) w sumie sie wkurzylam, bo kurcze tak to reklamuja a defekt jak ..
nie dobijaj mnie
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 16:40   #4469
thefear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zawszewarto Pokaż wiadomość
konsultanki powinny byc sympatyczne i pozytywnie nastawione do ludzi, tak?po przeczytaniu zaledwie kilku stron wstecz boje sie zadac kolejne pytania.Kurcze, jakie jestescie-niekore-niemile.Zwracacie uwage na bledy i czepiacie sie,wszystko ok tylko dlaczego w tak bezczelny sposob.Przykro sie to czyta.Moze ja za stara jestem ale z drugiej strony Wy takie mlode a takie zadziorne bez wiekszego powodu!
Nie rozumiem, skąd wiesz, że "my jesteśmy" takie młode? Nikt nie jest niemiły, każdy po prostu pisze, co myśli. Na tym opiera się forum.
thefear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:18   #4470
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
A co tak wcześnie masz ten odbiór? Normalnie jest tak, że jak zamawiasz w czwartek, odbiór przypada na środę... Ja zamawiam w środy i przepisowo odbiór mi przypada na wtorek...
Hmmm mówimy o odbiorze w COKu?Bo nie napisałam,że chodzi o COK(Lublin)
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.