By³y ch³opak. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-24, 19:37   #1
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 775

By³y ch³opak.


W±tek za³o¿y³am na innym forum,bo nie chcia³am Wam g³owy zawracaæ,ale wiza¿ jest jak narkotyk,wiêc wróci³am i proszê o porady

Mia³am ch³opaka Marcina, 4 lata temu. By³ ¶wietny, inteligentny, dowcipny, uczuciowy. Z czasem wiem, ¿e by³ wyj±tkowy. Przynajmniej, jak przypominam sobie, jaki dla mnie by³ to ¿aden ch³opak po nim tak mnie chyba nie kocha³. Bardzo liczy³ siê z moim zdaniem, jednak to by³ zwi±zek na odleg³o¶æ. Nie, ciê¿ko nazwaæ to zwi±zkiem, g³ównie byli¶my przyjació³mi.
Zerwa³am z nim jakikolwiek kontakt, bo zauroczy³am siê innym - Kub±. Wiem to by³o g³upie i tutaj mo¿na gadaæ na mnie ró¿ne epitety.Wtedy by³am m³odziutka, du¿o oszukiwa³am. Z ch³opakiem, którym by³am zauroczona by³am bardzo krótko 3 miechy i zachowywa³ siê w stosunku do mnie, tak samo jak ja do by³ego. Wiêc wiem, jakie to uczucie.
Gdy przesta³am byæ z Kub±, a bola³o, poniewa¿ nikt mnie tak chyba nie poci±ga³. Kuba z wygl±du by³ ca³kiem inny ni¿ Marcin. Po zerwaniu przez Kubê d³ugo by³am sama, potem mia³am zwi±zek z Patrykiem ponad rok. Zwi±zek na odleg³o¶æ (tak± sam± jak z Marcinem). Co ciekawe nie by³o to teraz dla mnie problemem, gdy kiedy¶. Kocha³am Patryka, tak my¶lê, mimo ¿e bardzo mnie rani³, to by³ chory, toksyczny zwi±zek, ale go skoñczy³am.
Obecnie jestem sama i ci±gle wspominam Marcina.
Nie wiem, ¿a³ujê, ¿e tak siê u³o¿y³o, ¿e tak z dnia na dzieñ z nim zerwa³am kontakt, ¿e wydaje mi siê, ¿e najbardziej mnie kocha³, ¿e faceci po nim to by³a jedna wielka tragedia, ¿e nie zas³ugujê ju¿ na mi³o¶æ innego faceta.
Minê³o wiele czasu, domy¶lam siê, ¿e Marcin mo¿e mieæ ju¿ dziewczynê/ narzeczon±/ ¿onê. Kocha³ mnie niesamowicie, ale to by³o 4 lata temu.
Dlaczego nie mogê go wymazaæ z pamiêci? Dlatego, ¿e jestem sama? Co mam zrobiæ?Mam do niego numer na innym forum dziewczyny powiedzia³y,¿eby siê odezwaæ,ale nie wiem czy jestem godna nawet odezwania siê do Niego...
Emilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 19:46   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: By³y ch³opak.

syndrom czlowieka " jestem mlody/mloda pobawie sie a jak mi sie znudzi to wroce do ex" zaje... podejscie
nie odzywaj sie do niego :P tzn i tak zrobisz jak zechcesz ale nie radze :P
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 19:47   #3
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Poka¿ wiadomo¶æ
W±tek za³o¿y³am na innym forum,bo nie chcia³am Wam g³owy zawracaæ,ale wiza¿ jest jak narkotyk,wiêc wróci³am i proszê o porady

Mia³am ch³opaka Marcina, 4 lata temu. By³ ¶wietny, inteligentny, dowcipny, uczuciowy. Z czasem wiem, ¿e by³ wyj±tkowy. Przynajmniej, jak przypominam sobie, jaki dla mnie by³ to ¿aden ch³opak po nim tak mnie chyba nie kocha³. Bardzo liczy³ siê z moim zdaniem, jednak to by³ zwi±zek na odleg³o¶æ. Nie, ciê¿ko nazwaæ to zwi±zkiem, g³ównie byli¶my przyjació³mi.
Zerwa³am z nim jakikolwiek kontakt, bo zauroczy³am siê innym - Kub±. Wiem to by³o g³upie i tutaj mo¿na gadaæ na mnie ró¿ne epitety.Wtedy by³am m³odziutka, du¿o oszukiwa³am. Z ch³opakiem, którym by³am zauroczona by³am bardzo krótko 3 miechy i zachowywa³ siê w stosunku do mnie, tak samo jak ja do by³ego. Wiêc wiem, jakie to uczucie.
Gdy przesta³am byæ z Kub±, a bola³o, poniewa¿ nikt mnie tak chyba nie poci±ga³. Kuba z wygl±du by³ ca³kiem inny ni¿ Marcin. Po zerwaniu przez Kubê d³ugo by³am sama, potem mia³am zwi±zek z Patrykiem ponad rok. Zwi±zek na odleg³o¶æ (tak± sam± jak z Marcinem). Co ciekawe nie by³o to teraz dla mnie problemem, gdy kiedy¶. Kocha³am Patryka, tak my¶lê, mimo ¿e bardzo mnie rani³, to by³ chory, toksyczny zwi±zek, ale go skoñczy³am.
Obecnie jestem sama i ci±gle wspominam Marcina.
Nie wiem, ¿a³ujê, ¿e tak siê u³o¿y³o, ¿e tak z dnia na dzieñ z nim zerwa³am kontakt, ¿e wydaje mi siê, ¿e najbardziej mnie kocha³, ¿e faceci po nim to by³a jedna wielka tragedia, ¿e nie zas³ugujê ju¿ na mi³o¶æ innego faceta.
Minê³o wiele czasu, domy¶lam siê, ¿e Marcin mo¿e mieæ ju¿ dziewczynê/ narzeczon±/ ¿onê. Kocha³ mnie niesamowicie, ale to by³o 4 lata temu.
Dlaczego nie mogê go wymazaæ z pamiêci? Dlatego, ¿e jestem sama? Co mam zrobiæ?Mam do niego numer na innym forum dziewczyny powiedzia³y,¿eby siê odezwaæ,ale nie wiem czy jestem godna nawet odezwania siê do Niego...
Nie mo¿esz wymazaæ z pamiêci Marcina, bo by³a¶ z nim dawno temu. Byæ mo¿e nie pamiêtasz ju¿ wad jakie mia³ zwi±zek z nim.
A mo¿e po prostu wci±¿ pamiêtasz jak jemu zale¿a³o na Tobie i teraz widzisz w nim "swoj± ostojê". Kolejni Twoi ch³opcy byli niezbyt dobrymi partnerami, wiêc wracasz pamiêci± do Marcina. Ale jak z nim by³a¶ to Ci raczej niezbyt na nim zale¿a³o skoro zostawi³a¶ go dla innego Nie pisz do niego teraz Zrani³a¶ go wtedy, a teraz tak naprawdê szukasz pocieszenia po nieudanych zwi±zkach, a nie faktycznie towarzystwa Marcina...
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 19:47   #4
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: By³y ch³opak.

NormalnyFacet nie rozumiem sk±d taka teoria?To dlaczego nie chcê wróciæ w takim razie do swojego pierwszego ex?
Emilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 20:26   #5
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 3 003
Dot.: By³y ch³opak.

moim zdaniem nie powinnas sie do niego oddzywac, mialas swoja szanse nie wykorzystalas jej i trudno, masz nauczke, takie zycie
facet pewnie ma juz poukladane zycie po tych 4 latach, pewnie ma dziewczyne/narzeczona/zone a tu nagle masz sie zjawic Ty i znow namieszac mu w glowie... daruj sobie... nie znosze wlasnie takich naglych olsnien u ex panienek po latach, ktore nie wykorzystaly szansy jaka kiedys mialy a teraz chca sie ladowac z butami w czyjes poukladane zycie... dla mnie to po prostu zalosne i tyle...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-03-24 o 20:29
Caroline1920 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 20:40   #6
musztarda z keczupem
Raczkowanie
 
Avatar musztarda z keczupem
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: By³y ch³opak.

Odezwij siê do niego, co Ci szkodzi?
Ja te¿ kiedy¶ (maj±c lat 15 czy 16) straaasznie zrani³am faceta (chocia¿ bardziej: ch³opaka), a wiadomo jak ludzie w tak m³odym wieku to prze¿ywaj±.
W³a¶nie po czterech latach, tak jak u was, kiedy ju¿ oboje siê otrz±snêli¶my - odnowili¶my kontakt.
Wiêc my¶lê, ¿e to dobry czas. Napisz do niego niezobowi±zuj±c± wiadomo¶æ, co u niego s³ychaæ, jak ¿yje itd. Jak nawi±¿ecie kontakt to mo¿e zaproponuj spotkanie. Tak jak ze starym dobrym znajomym.
Ja bym tak zrobi³a.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Poka¿ wiadomo¶æ
nie znosze wlasnie takich naglych olsnien u ex panienek po latach, ktore nie wykorzystaly szansy jaka kiedys mialy a teraz chca sie ladowac z butami w czyjes poukladane zycie... dla mnie to po prostu zalosne i tyle...
Z tego co zrozumia³am, ona nie chce siê nikomu z buciorami w ¿ycie pakowaæ. Przecie¿ nie ma zamiaru mu odbiæ ¿ony/dziewczyny, tylko PO PROSTU odezwaæ siê do niego.
Chce po prostu nawi±zaæ kontakt. No i dlaczego tego nie robiæ?
A gdyby tak okaza³o siê, ¿e on nie ma nikogo, a ona zmarnowa³a szansê na mi³o¶æ ¿ycia? Ró¿ne historie siê zdarzaj±. Jak nie spróbuje to siê nie przekona. A napisanie nieobowi±zuj±cej wiadomo¶ci w stylu 'co s³ychaæ', szczególnie ¿e minê³y ju¿ cztery lata, jest jak najbardziej ok.
musztarda z keczupem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 21:33   #7
tuppence__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: By³y ch³opak.

Za³ó¿my, ¿e siê do niego odezwiesz bêdziesz chcia³a znów z nim byæ, a on siê zgodzi.
Czy jeste¶ pewna, ¿e po jakim¶ czasie nie potraktowa³aby¶ go po raz drugi tak jak przed 4 laty?

Ch³opak byæ mo¿e wiele wtedy wycierpia³, ale pewnie podniós³ siê, zapomnia³. Nie jestem przekonana czy mieszanie mu teraz, w byæ mo¿e pouk³adanym ju¿ ¿yciu, jest do koñca fair. Tym bardziej, ¿e przez 4 lata nie mieli¶cie kontaktu, byæ mo¿e on jest ju¿ zupe³nie innym Marcinem, ni¿ ten, którego kiedy¶ kocha³a¶ i tylko nie potrzebnie rozdrapiesz stare rany, a nic z tego nie bêdzie.

Nie uda³o Ci siê, z kim¶ innym, wiêc zaczê³a¶ wspominaæ jego, a moim zdaniem powinna¶ ruszyæ na przód, zamiast wracaæ do przesz³o¶ci i przede wszystkim pozwoliæ na to jemu.

btw. i tak bardzo ciê¿ko by³oby Ci odbudowaæ jego zaufanie.
tuppence__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 22:11   #8
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 257
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez musztarda z keczupem Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------
Z tego co zrozumia³am, ona nie chce siê nikomu z buciorami w ¿ycie pakowaæ. Przecie¿ nie ma zamiaru mu odbiæ ¿ony/dziewczyny, tylko PO PROSTU odezwaæ siê do niego.
Chce po prostu nawi±zaæ kontakt. No i dlaczego tego nie robiæ?
A gdyby tak okaza³o siê, ¿e on nie ma nikogo, a ona zmarnowa³a szansê na mi³o¶æ ¿ycia? Ró¿ne historie siê zdarzaj±. Jak nie spróbuje to siê nie przekona. A napisanie nieobowi±zuj±cej wiadomo¶ci w stylu 'co s³ychaæ', szczególnie ¿e minê³y ju¿ cztery lata, jest jak najbardziej ok.
A po co chce siê do niego odezwaæ? kolegi szuka, czy raczej fantazjuje na temat odnowienia dawnego zwi±zku? to oczywiste, ¿e wymy¶li³a sobie, ¿e mo¿e skoro nie wysz³o z dwoma, którzy byli pomiêdzy, to mo¿e jednak z tym poczciwym, zakochanym kiedy¶ Marcinem siê uda.

a wej¶cia w cudze ¿ycie z butami w takim wypadku nie trzeba planowaæ. to jest konsekwencja. jest du¿e prawdopodobieñstwo, ¿e ch³opak ma kogo¶ i pojawienie siê Autorki mo¿e wywo³aæ niepotrzebny zamêt w jego ¿yciu. a potem jak ju¿ zamêt nast±pi to bêdzie kolejny dylemat i w±tek "ja, on i ona. co robiæ?". bardzo równie¿ prawdopodobne, ¿e ch³opak nie bêdzie zainteresowany reaktywacj± tej znajomo¶ci i wtedy Autorce mo¿e siê zrobiæ g³upio.

w ogóle nie wiem co to za pomys³y, ¿eby odgrzebywaæ jakie¶ stare mi³o¶ci.

przez 4 lata nie mieli kontaktu, dziewczyna nie mia³a problemu z zakochaniem siê w innych facetach, a teraz nagle "nie mo¿e zapomnieæ" o Marcinie. jak dla mnie przekombinowane. ja bym raczej sz³a do przodu.
Wisnia34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 22:47   #9
musztarda z keczupem
Raczkowanie
 
Avatar musztarda z keczupem
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Poka¿ wiadomo¶æ
a wej¶cia w cudze ¿ycie z butami w takim wypadku nie trzeba planowaæ. to jest konsekwencja. jest du¿e prawdopodobieñstwo, ¿e ch³opak ma kogo¶ i pojawienie siê Autorki mo¿e wywo³aæ niepotrzebny zamêt w jego ¿yciu. a potem jak ju¿ zamêt nast±pi to bêdzie kolejny dylemat i w±tek "ja, on i ona. co robiæ?". bardzo równie¿ prawdopodobne, ¿e ch³opak nie bêdzie zainteresowany reaktywacj± tej znajomo¶ci i wtedy Autorce mo¿e siê zrobiæ g³upio.
Wybiegasz za daleko w przysz³o¶æ. Oczywi¶cie, mog³oby siê okazaæ ¿e facet u³o¿y³ sobie ¿ycie z kim¶ innym, a ona chce go odbiæ nowej kobiecie, co siê, jak zaznaczy³a¶, czêsto zdarza. Ale jeszcze siê nie zdarzy³o! I z tego co dziewczyna pisze nie podejrzewam ¿eby by³a do tego zdolna.
Wiêc dlaczego mia³aby siê do niego nie odezwaæ? Co jest z³ego w odnowieniu starej znajomo¶ci? Napisanie wiadomo¶ci w stylu 'dawno nie rozmawiali¶my, rozesz³y nam siê drogi ale przecie¿ wci±¿ jeste¶my znajomymi. Co u ciebie? jak ¿yjesz?' raczej nie wprowadzi zamêtu. Jak siê oka¿e ¿e facet ma kogo¶ to dziewczyna siê wycofa, a je¶li nie to niech próbuje odnowiæ przyja¼ñ... i zobaczymy co siê wydarzy.

Mo¿e ja to odbieram przez pryzmat wydarzeñ z mojej przesz³o¶ci, o których wspomina³am wy¿ej i porównujê autorkê w±tku do siebie. Niemniej - nie wyczyta³am w ¿adnej z jej wypowiedzi chêci powrotu za wszelk± cenê ani chêci walki o niego.
Ona mo¿e i co¶ tak czuje, a mo¿e i nie, sama nie wie, chcia³aby po prostu odnowiæ kontakt. Wiêc dlaczego nie?

Zreszt± - my tu sobie tak gdybamy, co by by³o gdyby on mia³ ¿onê, dziewczynê (a mo¿e nawet ch³opaka? Ró¿ne historie ¿ycie pisze). Mo¿emy sobie tak gdybaæ i nigdy siê nie dowiemy. A autorka je¶li chce siê dowiedzieæ musi siê do niego odezwaæ, bo inaczej bêdzie siedzieæ i siê zastanawiaæ w nieskoñczono¶æ.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Jeszcze jedno mi przysz³o do g³owy po przeczytaniu jednej z wypowiedzi - gdyby rzeczywi¶cie jej pojawienie siê w jego hipotetycznym zwi±zku z hipotetyczn± kobiet± mia³o wprowadziæ zamêt... To znaczy³oby tylko ¿e on tej hipotetycznej kobiety nie kocha na 100% wiêc w sumie chyba lepiej ¿eby razem nie byli.

Ja jestem gor±cym zwolennikiem skontaktowania siê z nim!
musztarda z keczupem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 23:03   #10
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 257
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez musztarda z keczupem Poka¿ wiadomo¶æ
Wybiegasz za daleko w przysz³o¶æ. Oczywi¶cie, mog³oby siê okazaæ ¿e facet u³o¿y³ sobie ¿ycie z kim¶ innym, a ona chce go odbiæ nowej kobiecie, co siê, jak zaznaczy³a¶, czêsto zdarza. Ale jeszcze siê nie zdarzy³o! I z tego co dziewczyna pisze nie podejrzewam ¿eby by³a do tego zdolna.
Wiêc dlaczego mia³aby siê do niego nie odezwaæ? Co jest z³ego w odnowieniu starej znajomo¶ci? Napisanie wiadomo¶ci w stylu 'dawno nie rozmawiali¶my, rozesz³y nam siê drogi ale przecie¿ wci±¿ jeste¶my znajomymi. Co u ciebie? jak ¿yjesz?' raczej nie wprowadzi zamêtu. Jak siê oka¿e ¿e facet ma kogo¶ to dziewczyna siê wycofa, a je¶li nie to niech próbuje odnowiæ przyja¼ñ... i zobaczymy co siê wydarzy.

Mo¿e ja to odbieram przez pryzmat wydarzeñ z mojej przesz³o¶ci, o których wspomina³am wy¿ej i porównujê autorkê w±tku do siebie. Niemniej - nie wyczyta³am w ¿adnej z jej wypowiedzi chêci powrotu za wszelk± cenê ani chêci walki o niego.
Ona mo¿e i co¶ tak czuje, a mo¿e i nie, sama nie wie, chcia³aby po prostu odnowiæ kontakt. Wiêc dlaczego nie?

Zreszt± - my tu sobie tak gdybamy, co by by³o gdyby on mia³ ¿onê, dziewczynê (a mo¿e nawet ch³opaka? Ró¿ne historie ¿ycie pisze). Mo¿emy sobie tak gdybaæ i nigdy siê nie dowiemy. A autorka je¶li chce siê dowiedzieæ musi siê do niego odezwaæ, bo inaczej bêdzie siedzieæ i siê zastanawiaæ w nieskoñczono¶æ.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Jeszcze jedno mi przysz³o do g³owy po przeczytaniu jednej z wypowiedzi - gdyby rzeczywi¶cie jej pojawienie siê w jego hipotetycznym zwi±zku z hipotetyczn± kobiet± mia³o wprowadziæ zamêt... To znaczy³oby tylko ¿e on tej hipotetycznej kobiety nie kocha na 100% wiêc w sumie chyba lepiej ¿eby razem nie byli.

Ja jestem gor±cym zwolennikiem skontaktowania siê z nim!

to nie jest odnawianie starej znajomo¶ci o neutralnym charakterze, a starego zwi±zku. intencja bêdzie czytelna dla ka¿dego- owego Marcina my¶lê te¿. wiêc nie ma co udawaæ, ¿e chodzi o co¶ innego.

Wybiegasz za daleko w przysz³o¶æ.

Na tym polega podejmowanie przemy¶lanej decyzji. rozwa¿am mo¿liwe scenariusze, co mnie pewnie pomog³oby w podjêciu decyzji.

a je¶li chodzi o pogrubiony fragment o 100 % mi³o¶ci, to mnie uspokoi³a¶. jakie to wszystko proste ha ha.
Wisnia34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-24, 23:15   #11
musztarda z keczupem
Raczkowanie
 
Avatar musztarda z keczupem
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Poka¿ wiadomo¶æ
Wybiegasz za daleko w przysz³o¶æ.

Na tym polega podejmowanie przemy¶lanej decyzji. rozwa¿am mo¿liwe scenariusze, co mnie pewnie pomog³oby w podjêciu decyzji.
Rozwa¿anie wszystkich scenariuszy jako pomoc w podjêciu decyzji - owszem. Ale nie takiej decyzji! Mamy trochê inny pogl±d na sprawê, bo dla mnie odezwanie siê do ch³opaka, wszystko jedno co by to by³ za ch³opak, nie jest niczym powa¿nym.

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Poka¿ wiadomo¶æ
a je¶li chodzi o pogrubiony fragment o 100 % mi³o¶ci, to mnie uspokoi³a¶. jakie to wszystko proste ha ha.
No wiesz, je¿eli laska sprzed 4 lat potrafi namieszaæ w zwi±zku tylko tym, ¿e napisa³a wiadomo¶æ, to raczej nie jest to trwa³y zwi±zek.

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Poka¿ wiadomo¶æ
to nie jest odnawianie starej znajomo¶ci o neutralnym charakterze, a starego zwi±zku. intencja bêdzie czytelna dla ka¿dego- owego Marcina my¶lê te¿. wiêc nie ma co udawaæ, ¿e chodzi o co¶ innego.
Naiwna jestem, czy co, ale ca³y czas my¶lê, ¿e autorka w±tku ma czyste intencje. Te¿ dlatego, ¿e mówimy o czym¶ innym - Ty o w³a¿eniu mu w pouk³adane ¿ycie, ja o napisaniu mu krótkiej neutralnej wiadomo¶ci. Po tej wiadomo¶ci przewidujê dwa scenariusze - albo siê oka¿e ¿e facet ma kogo¶, wtedy autorka daje sobie spokój, albo siê oka¿e ¿e jest wolny, a wtedy niech siê dzieje co chce.



Ale mo¿e lepiej niech sama siê wypowie.
musztarda z keczupem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 01:26   #12
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 417
Dot.: By³y ch³opak.

ja bym siê odezwa³a, ale na nic nie liczy³a.
zadzwoñ, zaproponuj kawê czy piwo... ale nie my¶l zaraz o ponownym zwi±zku

ps. pewnie jak go spotkasz ponownie to przypomni Ci siê dlaczego nie jeste¶cie razem
mon88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 12:04   #13
brownies
Raczkowanie
 
Avatar brownies
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: By³y ch³opak.

My¶lê, ¿e wiele dziewczyn mog³oby powiedzieæ, ¿e ma za sob± podobne do¶wiadczenie... Có¿, ka¿dy wybór niesie za sob± jakie¶ konsekwencje. Ty je w³a¶nie odczuwasz. Uczymy siê na b³êdach i niejednokrotnie p³acimy wysok± cenê za decyzje, które podejmujemy... Jednak je¶li przemy¶la³a¶ to wszystko bardzo dok³adnie i wiesz, ¿e zale¿y Ci na nim jak na nikim innym, to powinna¶ spróbowaæ. Pamiêtaj jednak, ¿e minê³o kilka lat i wiele rzeczy mog³o siê zmieniæ, a przede wszystkim on.
brownies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 13:49   #14
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 451
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Poka¿ wiadomo¶æ
W±tek za³o¿y³am na innym forum,bo nie chcia³am Wam g³owy zawracaæ,ale wiza¿ jest jak narkotyk,wiêc wróci³am i proszê o porady

Mia³am ch³opaka Marcina, 4 lata temu. By³ ¶wietny, inteligentny, dowcipny, uczuciowy. Z czasem wiem, ¿e by³ wyj±tkowy. Przynajmniej, jak przypominam sobie, jaki dla mnie by³ to ¿aden ch³opak po nim tak mnie chyba nie kocha³. Bardzo liczy³ siê z moim zdaniem, jednak to by³ zwi±zek na odleg³o¶æ. Nie, ciê¿ko nazwaæ to zwi±zkiem, g³ównie byli¶my przyjació³mi.
Zerwa³am z nim jakikolwiek kontakt, bo zauroczy³am siê innym - Kub±. Wiem to by³o g³upie i tutaj mo¿na gadaæ na mnie ró¿ne epitety.Wtedy by³am m³odziutka, du¿o oszukiwa³am. Z ch³opakiem, którym by³am zauroczona by³am bardzo krótko 3 miechy i zachowywa³ siê w stosunku do mnie, tak samo jak ja do by³ego. Wiêc wiem, jakie to uczucie.
Gdy przesta³am byæ z Kub±, a bola³o, poniewa¿ nikt mnie tak chyba nie poci±ga³. Kuba z wygl±du by³ ca³kiem inny ni¿ Marcin. Po zerwaniu przez Kubê d³ugo by³am sama, potem mia³am zwi±zek z Patrykiem ponad rok. Zwi±zek na odleg³o¶æ (tak± sam± jak z Marcinem). Co ciekawe nie by³o to teraz dla mnie problemem, gdy kiedy¶. Kocha³am Patryka, tak my¶lê, mimo ¿e bardzo mnie rani³, to by³ chory, toksyczny zwi±zek, ale go skoñczy³am.
Obecnie jestem sama i ci±gle wspominam Marcina.
Nie wiem, ¿a³ujê, ¿e tak siê u³o¿y³o, ¿e tak z dnia na dzieñ z nim zerwa³am kontakt, ¿e wydaje mi siê, ¿e najbardziej mnie kocha³, ¿e faceci po nim to by³a jedna wielka tragedia, ¿e nie zas³ugujê ju¿ na mi³o¶æ innego faceta.
Minê³o wiele czasu, domy¶lam siê, ¿e Marcin mo¿e mieæ ju¿ dziewczynê/ narzeczon±/ ¿onê. Kocha³ mnie niesamowicie, ale to by³o 4 lata temu.
Dlaczego nie mogê go wymazaæ z pamiêci? Dlatego, ¿e jestem sama? Co mam zrobiæ?Mam do niego numer na innym forum dziewczyny powiedzia³y,¿eby siê odezwaæ,ale nie wiem czy jestem godna nawet odezwania siê do Niego...
Ja tam bym siê odezwa³a, pogadaæ zawsze mo¿na
Ja te¿ kiedy¶ mia³am faceta, który trochê siê przeze mnie nacierpia³ (ja przez niego w pó¼niejszym okresie te¿ wiêc ex equo heh) i teraz, po tych wielu (ok 8) latach jeste¶my przyjació³mi, takimi serio serio przyjació³mi, traktujemy siê prawie jak rodzeñstwo
czikicziki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 14:19   #15
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez musztarda z keczupem Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mo¿e lepiej niech sama siê wypowie.
Nie mam zamiaru nic Jemu psuæ w ¿yciu osobistym.Je¶li bym siê dowiedzia³a,¿e ma dziewczynê/narzeczon±/¿onê/ch³opaka od razu bym siê wycofa³a.Nie jestem z takich co wchodz± w czyi¶ zwi±zek z buciorami.Nie chcê budowaæ swojego szczê¶cia na cudzym nieszczê¶ciu.
Zawsze go wspomina³am,porównywa³am z innymi ch³opakami.Chodzi o to,¿e w³a¶nie w przypadku by³ych ch³opaków my¶lê,¿e to by³o zauroczenie,podchodzi³am do ka¿dego jak do przyjaciela,a nie ch³opaka.Nie jest tak,¿e buduj±c zwi±zek zapomnia³am o Marcinie i nagle,gdy jestem sama sobie wspominam,bo dosz³am do wniosku,¿e lepszy rydz ni¿ nic.Marcina zawsze wspomina³am,ale teraz to jest mega czêstotliwo¶æ.
Jak mówi³am na pocz±tku by³ super przyjacielem,wiêc przyja¼ñ czy kole¿eñstwo z Nim jest dla mnie te¿ wa¿na.
Zastanowi³am siê,¿e mo¿e najpierw odezwê siê do naszego wspólnego kolegi z którym dawno nie rozmawia³am i miêdzy wierszami spytam o Marcina,jak siê dowiem,¿e kogo¶ ma to nawet nie napiszê co s³ychaæ,¿eby nie m±ciæ.
Emilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 17:01   #16
musztarda z keczupem
Raczkowanie
 
Avatar musztarda z keczupem
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanowi³am siê,¿e mo¿e najpierw odezwê siê do naszego wspólnego kolegi z którym dawno nie rozmawia³am i miêdzy wierszami spytam o Marcina,jak siê dowiem,¿e kogo¶ ma to nawet nie napiszê co s³ychaæ,¿eby nie m±ciæ.
Bardzo dobry pomys³ Jak siê dowiesz, ¿e jest zajêty to lepiej w ogóle siê do niego nie odzywaj, bardzo s³usznie A jak siê oka¿e ¿e jest wolny to pisz do niego. Albo co¶ wam wyjdzie albo nie - to ¿e jest sam nie jest ¿adnym gwarantem, no ale nie masz przecie¿ nic do stracenia Pisz, pisz! Ja tam uwa¿am, ¿e lepiej ¿a³owaæ ¿e siê co¶ zrobi³o ni¿ ¿a³owaæ ¿e siê tego nie zrobi³o
musztarda z keczupem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 17:06   #17
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: By³y ch³opak.

Napisz do niego, spotkaj sie, zobacz jak bedzie. A bardzo mozliwe jest tez ze stwierdzisz ze cale to spotkanie bylo jedna wielka pomylka, Marcin sie zmienil, a ty kompletnie nic do niego nie czujesz 4 lata to troche czasu, oboje sie zapewne zmieniliscie, jak Marcin nikogo nie ma, a spotkanie bedzie mile to czemu nie, rozne historie chodza po ludziach Juz zawsze bedziesz sie zastanawiac 'co by bylo gdybym jednak wtedy do niego napisala', nie sprobujesz to sie nie doweisz. 4 lata z drugiej strony to nie 20, nie masz pewnosci czy kogos ma czy tez nie, nie jes t to w gruncie rzeczy jakas wiekowa znajomosc Pisz koniecznie i powiedz co on na to, sama mam dosc podobna sytuacje, z tym ze byly ma obecnie dziewczyne
__________________

meginnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 18:06   #18
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 363
Dot.: By³y ch³opak.

Piszesz, ¿e on Cie kocha³ najbardziej ¿e wszystkich Twoich dotychczasowych facetów, pytanie czy Ty go kocha³a¶ najbardziej?.

Nie bardzo wiem jaki sens po tylu latach mia³o by odzywanie siê do niego, co mu powiesz, prawdê?¿e z innymi Ci nie wysz³o a on Ciê kocha³ najbardziej wiêc dlatego siê odzywasz?
__________________
...¿aden dzieñ siê nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych poca³unków,
dwóch jednakich spojrzeñ w oczy...


Wis³awa Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-25, 19:08   #19
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: By³y ch³opak.

Bardzo dziêkujê dziewczyny za wypowiedzi,bardzo du¿o dla mnie znacz± i mi pomagaj±

Cytat:
Napisane przez Szarlotka7891 Poka¿ wiadomo¶æ
Piszesz, ¿e on Cie kocha³ najbardziej ¿e wszystkich Twoich dotychczasowych facetów, pytanie czy Ty go kocha³a¶ najbardziej?.
W³a¶nie chodzi o to,¿e tak s±dzê,inaczej bym siê nie zastanawia³a czy pisaæ do Niego.
Cytat:
Napisane przez Szarlotka7891 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bardzo wiem jaki sens po tylu latach mia³o by odzywanie siê do niego, co mu powiesz, prawdê?¿e z innymi Ci nie wysz³o a on Ciê kocha³ najbardziej wiêc dlatego siê odzywasz?
Przede wszystkim najpierw przeproszê.
Emilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 13:39   #20
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez meginnia Poka¿ wiadomo¶æ
Pisz koniecznie i powiedz co on na to, sama mam dosc podobna sytuacje, z tym ze byly ma obecnie dziewczyne
Napisa³am do kolegi,o dziwo odpisa³,nawet nie wiedzia³am czy ma ten sam numer Trochê pogadali¶my ze sob±,ale przechodz±c do meritum sprawy
Dowiedzia³am siê,¿e Marcin po moim zerwaniu,du¿o imprezowa³,poznawa³ dziewczyny,gdy rozmawia³ z kumplem pyta³ co u mnie,a kumpel nie wiedzia³ tyle co s³ysza³ od kogo¶...No i potem Marcin zwi±za³ siê z jak±¶ dziewczyn±,ale ju¿ razem nie s±.No i kumpel spyta³ co u mnie,opowiedzia³am po krótce i zaprosi³ mnie do siebie na wtorek,bo przyje¿d¿a wtedy do naszego miasta Marcin.Powiedzia³am,¿e to chyba nie jest najlepszy pomys³(spanikowa³am trochê).
Po skoñczeniu rozmowy,gdy pomy¶la³am,¿e tutaj napiszê,napisa³ do mnie MARCIN Powiedzia³,¿e kumpel mówi³,¿e odnowi³am z Nim kontakt i ¿e z chêci± mnie zobaczy co u mnie s³ychaæ i w ogóle pogadamy
Jestem dziewczyny W SZOKU i cieszê siê niesamowicie na samo spotkanieale tak wiem,nie robiê sobie ¿adnych nadziei
Emilkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-26, 15:23   #21
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: By³y ch³opak.

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³am do kolegi,o dziwo odpisa³,nawet nie wiedzia³am czy ma ten sam numer Trochê pogadali¶my ze sob±,ale przechodz±c do meritum sprawy
Dowiedzia³am siê,¿e Marcin po moim zerwaniu,du¿o imprezowa³,poznawa³ dziewczyny,gdy rozmawia³ z kumplem pyta³ co u mnie,a kumpel nie wiedzia³ tyle co s³ysza³ od kogo¶...No i potem Marcin zwi±za³ siê z jak±¶ dziewczyn±,ale ju¿ razem nie s±.No i kumpel spyta³ co u mnie,opowiedzia³am po krótce i zaprosi³ mnie do siebie na wtorek,bo przyje¿d¿a wtedy do naszego miasta Marcin.Powiedzia³am,¿e to chyba nie jest najlepszy pomys³(spanikowa³am trochê).
Po skoñczeniu rozmowy,gdy pomy¶la³am,¿e tutaj napiszê,napisa³ do mnie MARCIN Powiedzia³,¿e kumpel mówi³,¿e odnowi³am z Nim kontakt i ¿e z chêci± mnie zobaczy co u mnie s³ychaæ i w ogóle pogadamy
Jestem dziewczyny W SZOKU i cieszê siê niesamowicie na samo spotkanieale tak wiem,nie robiê sobie ¿adnych nadziei
az sie usmiechnelam pewnie ze nie licz na fajerwerki, ale no - nigdy nic nie wiadomo, tak jak wczesniej pisalam - byc moze oboje dojrzeliscie, na pewno sie zmieniliscie, moze byc naprawde roznie ^^ I widzisz, problem z glowy, sam sie odezwal. Powodzenia zycze
__________________

meginnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-26, 17:36   #22
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 240
Dot.: By³y ch³opak.

Tre¶æ usuniêta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 21:36   #23
musztarda z keczupem
Raczkowanie
 
Avatar musztarda z keczupem
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: By³y ch³opak.

Emilkaa, i jak tam znajomo¶æ siê rozwija?
musztarda z keczupem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 22:34   #24
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 722
Dot.: By³y ch³opak.

Minê³o tyle czasu, mo¿e Ci wybaczy³? Odezwij siê, je¿eli u³o¿y³ sobie ¿ycie z kim¶ innym to trudno, ¿ycz mu szczê¶cia i niech ka¿dy pójdzie w swoj± stronê.
__________________
Mo¿esz uciec od szumu rzeki i li¶ci na wietrze, ale prawdziwy ha³as jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radê!


Diversification jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 22:57   #25
Sylka1107
Raczkowanie
 
Avatar Sylka1107
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: By³y ch³opak.

Moim zdaniem zaczê³a Ci doskwieraæ samotno¶æ,a w Twoich wyobra¿eniach jest tak,¿e skoro mu tak bardzo zale¿a³o na Tobie, to przyjmie Ciê teraz z otwartymi ramionami jak kiedy¶, ale pamiêtak, ¿e od tego czasu minê³y 4 lata. Oboje siê zmienili¶cie, a Ty go zrani³a¶ . I jak wy¿ej by³o napisane zapomnia³a¶ o jego wadach i dlaczego siê z nim rozsta³a¶.
Sylka1107 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-18, 01:07   #26
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: By³y ch³opak.

¯al Ci bo ON Ciê kocha³

ale Ty go nie kocha³a¶, ¼le go traktowala¶ (kolejny pretekst ¿e na takim fundamencie nie zbydowaliby¶cie nic stabilnego)
i teraz pewnie te¿ nie kochasz, bo ju¿ go nie znasz

ot co jeste¶ samotna i brak Ci mi³o¶ci


ale pomy¶l rozs±dnie, nie mozna budowaæ dobrego uk³adu kiedy mi³o¶æ jest tylko od jednej osoby, a ta druga kieruje siê egoistycznym pragnieniem bycia dobrze traktowan± nic wiêcej
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.