Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 21:35   #2611
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Są na wizażu wątki, w których dla nowych osób jest wstęp wzbroniony - już w pierwszym poście jest to napisane, zawsze mnie to rozwalało
Serio? O czym te osoby myślą, pisząc takie rzeczy? To nie lepiej sobie założyć prywatny klub/na gg sobie pogadać?
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:46   #2612
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Tez często widuję wielokrotne cytowanie bardzo długiej wypowiedzi, np. na Intymnym. Tam funkcjonuje reguła, że pierwszy odpowiadający użytkownik cytuje autora w razie edycji przez niego posta. Na tym podforum bardzo często autor opisuje coś rozlegle, a to wciąż się przewija.
a o tym nie wiedziałam, wydawało mi się, że tak z rozpędu ktoś po prostu klika "cytuj" zamiast "odpowiedz".
Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Ostatnim razem wydawało mi się, że coraz mniej użytkowników to robi, ale dzisiaj natrafiłam na kolejny przykład. Nie trzeba odpowiadać na wątek ,,Subskrybuję/SUB". Istnieje przycisk Narzędzia - Subskrybuj ten wątek.
ja tak robię, bo niestety nie wiem gdzie jest ta ikonka narzędzia-subskrybuj. sorry, ale nie każdy jest tak "oświecony" jak inni

a mnie dziwią ludzie, którzy zakładają wątki, dostają odpowiedzi na swój post, a następnie wszystkich linczują z góry do dołu, bo odpowiedzi są zupełnie inne niż oczekiwali.
i dziwią mnie ludzie, którzy potrafią przejechać 50km, żeby zatankować samochód, bo w tej stacji jest benzyna tańsza o 10gr. to nic, że tracą czas i benzynę niepotrzebnie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:47   #2613
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dziwi mnie zachowanie mojego znajomego, który właśnie ma kryzys z dziewczyną, która go zostawiła i niesamowicie sie z tym obnosi, pisze jakieś przymulaste opisy. Wszyscy z góry wiedzą o co chodzi. Dodam, ze na co dzień nie jest zbyt aktywny na portalach społecznosciowych, ale co innego gdy przyjdzie kryzys. A najlepsze jest to, ze średnio co tydzień zmienia swoj status związku ,,wolny", ,,w związku", ,,wolny", ,,w związku" i tak w kółko , podczas gdy jego obiekt westchnień ma ciągle ,,wolna"
Czy ludzie nie zdają sobie sprawy jak żałośnie to wygląda w oczach innych ?
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2011-09-19 o 21:50
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:53   #2614
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zachowanie mojego znajomego, który właśnie ma kryzys z dziewczyną, która go zostawiła i niesamowicie sie z tym obnosi, pisze jakieś przymulaste opisy. Wszyscy z góry wiedzą o co chodzi. Dodam, ze na co dzień nie jest zbyt aktywny na portalach społecznosciowych, ale co innego gdy przyjdzie kryzys. A najlepsze jest to, ze średnio co tydzień zmienia swoj status związku ,,wolny", ,,w związku", ,,wolny", ,,w związku" i tak w kółko , podczas gdy jego obiekt westchnień ma ciągle ,,wolna"
Czy ludzie nie zdają sobie sprawy jak żałośnie to wygląda w oczach innych ?
mam takiego samego kolegę-fana fb... z tym, że on nie chwali się związkami, tylko ilością wesel, na które został zaproszony i litrami wypitego alkoholu. a następnego dnia użala się publicznie na forum jakiego to wielkiego ma kaca.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 22:18   #2615
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
To też mnie zawsze rozwala. Ja to rozumiem jako formę zwrócenia na siebie uwagi, ale nie lepiej napisać, "cześć, jestem nowa, mam tyle lat i mieszkam w mieście X". Cokolwiek? Bo taki wstęp już bardziej mi odpowiada. Jak napisałaś, każdy ma prawo napisać w każdym wątku. Zawsze mam ochotę odpisać na takie pytanie "Nie, wynocha". Bo ileż można, wizaż to nie ekskluzywny klub dla VIPów
Właśnie na niektórych wątkach można poczuć, że to jest bardzo zamknięty krąg - w pierwszym poście widnieje lista obecności i zasadniczo wszyscy inni trzymają się od takich wątków z daleka, bo co będą się pchać gdzie ich nie chcą

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Czy pisanie postów na tym podforum podwyższa licznik?
Użytkowniczki tam zazwyczaj nie czytają wypowiedzi innych osób. Po wejściu na Wizażowe wyliczanki można zauważyć, że posty dodawane są często, a ostatnia wiadomość w wielu wątkach zazwyczaj należy do tego samego użytkownika. Dopuszczam rzadkie zjawisko czytania kilku wątków niemal jednocześnie, a następnie seryjne odpowiedzi.

Znam dwudziestoletnie.
Ja słyszałam kiedyś, że wyliczanki nie podwyższają licznika właśnie, więc nie można sobie nastukać postów w ten sposób
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 22:30   #2616
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dziwi mnie to, że wiele osób psioczy na swoje rodzinne miasta, np. moja koleżanka była w Madrycie, wiadomo stolica, metra, piękna architektura, mnóstwo muzeów i po powrocie zaczęła nadawać, że Wrocław to dziura. Że ma pełno szpecących galerii handlowych, a Madryt nie. Ja rozumiem fascynację innym miastem, krajem itp., ale nie trzeba od razu obrażać swojego miasta i kraju. W końcu nie wszystko jest takie obrzydliwe i straszne. To są dwa różne miasta, także kulturowo i nie zawsze jest sens porównywać zabytki.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 22:43   #2617
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to, że wiele osób psioczy na swoje rodzinne miasta, np. moja koleżanka była w Madrycie, wiadomo stolica, metra, piękna architektura, mnóstwo muzeów i po powrocie zaczęła nadawać, że Wrocław to dziura. Że ma pełno szpecących galerii handlowych, a Madryt nie. Ja rozumiem fascynację innym miastem, krajem itp., ale nie trzeba od razu obrażać swojego miasta i kraju. W końcu nie wszystko jest takie obrzydliwe i straszne. To są dwa różne miasta, także kulturowo i nie zawsze jest sens porównywać zabytki.
Też mnie to dziwi.

Pisałam kiedyś z takim kolesiem , który ciągle opowiadał jakie to jest miasto jest be tylko dlatego, że o godzinie 21.00 nie ma żadnego życia nocnego, a wieczorem po ulicach podobno chodzą same niedobitki
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 23:16   #2618
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Ja mam na studiach ludzi z różnych miast. Jedna koleżanka z Krakowa narzekała, jakie to miasto jest do kitu, bo nie ma historycznego klimatu, nie ma gdzie wyjść na imprezkę, uczelnia nieogarnięta, bo za mało wolnych dni przed świętami daje albo za późno ogłasza dni rektorskie itp.
Inna dziewczyna, że w jej rodzinnym mieście-Opolu nie ma ludzi na ulicach po zmroku, że nikt nie imprezuje do późna.
Mam z kolei kolegę, który jest z 60-tysięcznego miasta na Lubelszczyźnie i ceni sobie swoje rodzinne strony za względny spokój, za brak wielogodzinnych korków. Nie psioczy ani na Wrocław ani na rodzinne miasto.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 23:26   #2619
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Nie cierpię, gdy kobiety w drogeriach otwierają kosmetyki do tego nieprzeznaczone i je sobie wypróbowują. Raz kupiłam wazelinę, w której ewidentnie ktoś grzebał palcem Jakbym była właścicielką drogerii, kazałabym dopilnować sprzedawczyniom i ochroniarzom, żeby owa klientka kupiła naruszony kosmetyk, na takiej samej zasadzie, jak w sklepach trzeba płacić za uszkodzony nawet nienaumyślnie produkt, a nie tylko grzecznie zwracać uwagę, że "pani wybaczy, ale to nie jest tester"
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 00:11   #2620
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dziwią mnie ludzie, którzy cały czas ze wszystkiego są niezadowoleni ale też nic nie robią w kierunku tego żeby to zmienić. Do tego narzekają w taki sposób, że chyba oczekują, że ja będę im przytakiwać w tej niedoli, a najlepiej to zorganizuje zbiorowe samobójstwo
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 06:49   #2621
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Są na wizażu wątki, w których dla nowych osób jest wstęp wzbroniony - już w pierwszym poście jest to napisane, zawsze mnie to rozwalało
O ja Daj linka. Kiedyś mi tu jedna wizażanka tłumaczyła, że tam dziewczyny się znają od dawna(na tematycznych) i po co im ktoś nowy... Nie trafia to do mnie. Są chyba jakieś kluby(?) w których można prowadzić takie pogadanki.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość

Ja słyszałam kiedyś, że wyliczanki nie podwyższają licznika właśnie, więc nie można sobie nastukać postów w ten sposób
A to śmiechowe. Ktoś może tego nie wiedzieć.
Ja tam nie piszę, nawet z tego względu, że by się zasubskrybowaoł a ja odwiedzam wszystkie moje zasubskrybowane wątki, a tego bym nie miała ochoty czytać potem
Cytat:
Napisane przez justmine2 Pokaż wiadomość
Nie cierpię, gdy kobiety w drogeriach otwierają kosmetyki do tego nieprzeznaczone i je sobie wypróbowują. Raz kupiłam wazelinę, w której ewidentnie ktoś grzebał palcem Jakbym była właścicielką drogerii, kazałabym dopilnować sprzedawczyniom i ochroniarzom, żeby owa klientka kupiła naruszony kosmetyk, na takiej samej zasadzie, jak w sklepach trzeba płacić za uszkodzony nawet nienaumyślnie produkt, a nie tylko grzecznie zwracać uwagę, że "pani wybaczy, ale to nie jest tester"
Trzeba płacić za produkt uszkodzony nieumyślnie Nie wydaje mi się.
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja tak robię, bo niestety nie wiem gdzie jest ta ikonka narzędzia-subskrybuj. sorry, ale nie każdy jest tak "oświecony" jak inni
Na górze wątku masz: narzędzia, przeszukaj wątek i oceń. To jest w narzędziach bodajże.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 08:18   #2622
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez justmine2 Pokaż wiadomość
Nie cierpię, gdy kobiety w drogeriach otwierają kosmetyki do tego nieprzeznaczone i je sobie wypróbowują. Raz kupiłam wazelinę, w której ewidentnie ktoś grzebał palcem Jakbym była właścicielką drogerii, kazałabym dopilnować sprzedawczyniom i ochroniarzom, żeby owa klientka kupiła naruszony kosmetyk, na takiej samej zasadzie, jak w sklepach trzeba płacić za uszkodzony nawet nienaumyślnie produkt, a nie tylko grzecznie zwracać uwagę, że "pani wybaczy, ale to nie jest tester"
Też mnie to niesamowicie wkurza. Raz widziałam jak jedna otwierała wszystkie lakiery do paznokci po kolei A później ktoś kupi i długo się nim nie nacieszy, bo produkt będzie już nieświeży. Kupowałam mamie na urodziny cień do powiek i był ładnie zafoliowany. Nie pogniewałabym się, gdyby zaczęto tak foliować wszystkie kosmetyki, zostawiając po 1 testerze.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 08:53   #2623
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to, że wiele osób psioczy na swoje rodzinne miasta, np. moja koleżanka była w Madrycie, wiadomo stolica, metra, piękna architektura, mnóstwo muzeów i po powrocie zaczęła nadawać, że Wrocław to dziura. Że ma pełno szpecących galerii handlowych, a Madryt nie. Ja rozumiem fascynację innym miastem, krajem itp., ale nie trzeba od razu obrażać swojego miasta i kraju. W końcu nie wszystko jest takie obrzydliwe i straszne. To są dwa różne miasta, także kulturowo i nie zawsze jest sens porównywać zabytki.
a mnie to jakoś nie dziwi, a przynajmniej w jednym z aspektów które wspomniałaś - miasto wcale nie wygląda ładnie, "przystrojone" galeriami handlowymi i natłokiem reklam. Dziwi mnie raczej że dopuszcza się coś takiego, aby na każdym kroku stały bilboardy, bannery, tablice, tabliczki, neony, plakaty... Podobno polskie miasta są jednymi z najbardziej "zasyfionych" reklamami w Europie.
Owszem zgadzam się ze Wrocław ma piekną architekturę ale mam wrażenie że tak naprawde mało kto to dostrzega spod tego kiczu który sami sobie zafundowaliśmy - niszcząc elewacje, śmiecąc, wieszając tyle brzydkich reklam, byleby wisiały, oraz dodatkowymi architektonicznymi koszmarkami jak klockowate szare i prlowskie Angel Wings w otoczeniu starych ruin na Traugutta. I to mnie duzo bardziej dziwi niż to że zachywcamy się miastami które po prostu są lepiej utrzymane, ktos o nie faktycznie dba.
Zresztą, wrzucam kilka koszmarków znalezionych na necie, naprawdę widać jakie w Polsce mamy piękne zabytkowe kamienice?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natlok%20reklam.jpg (116,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z5623008X.jpg (102,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg billbglowny.jpg (86,3 KB, 74 załadowań)
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:18   #2624
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Mnie natomiast drażni zdrabnianie słów. Nienawidzę, gdy ktoś używa słownictwa typu 'pieniążki', 'osóbka', 'ciepełko' itp. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę przetrawić takiego infantylnego słownictwa
Mnie szczególnie drażnią perfumki, a perfuma doprowadza mnie do szału.
A jeśli chodzi o dziwne wątki, to trafiłam kiedyś na taki, gdzie za boga nie mogłam pojąć o co chodzi, jak trafię na niego, to wrzucę i może ktoś mi wyjaśni
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:24   #2625
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Też mnie to niesamowicie wkurza. Raz widziałam jak jedna otwierała wszystkie lakiery do paznokci po kolei A później ktoś kupi i długo się nim nie nacieszy, bo produkt będzie już nieświeży. Kupowałam mamie na urodziny cień do powiek i był ładnie zafoliowany. Nie pogniewałabym się, gdyby zaczęto tak foliować wszystkie kosmetyki, zostawiając po 1 testerze.
Dlatego po kolorówkę warto przejść się do SuperPharm - tam większość jest zaklejona taśmą
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:38   #2626
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Właśnie na niektórych wątkach można poczuć, że to jest bardzo zamknięty krąg - w pierwszym poście widnieje lista obecności i zasadniczo wszyscy inni trzymają się od takich wątków z daleka, bo co będą się pchać gdzie ich nie chcą
Ja kiedyś się spotkałam bodajże na wątku dziewczyn z opisowego, na który trafiłam przypadkiem, jak wywalały kogoś tam nowego przez 5 stron .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:49   #2627
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dziwi mnie to, że wiele osób psioczy na swoje rodzinne miasta, np. moja koleżanka była w Madrycie, wiadomo stolica, metra, piękna architektura, mnóstwo muzeów i po powrocie zaczęła nadawać, że Wrocław to dziura. Że ma pełno szpecących galerii handlowych, a Madryt nie. Ja rozumiem fascynację innym miastem, krajem itp., ale nie trzeba od razu obrażać swojego miasta i kraju. W końcu nie wszystko jest takie obrzydliwe i straszne. To są dwa różne miasta, także kulturowo i nie zawsze jest sens porównywać zabytki.
Jadąc do Bułgarii też myślałam, że wszędzie poza granicami PL wszystko jest ze złota... Z różnych opowieści można tak wywnioskować...

Ciągle się zastanawiam, jak to jest z tymi Niemcami... Mieszkam w zachodniej części PL, i co by nie było to zawsze:
- W Niemczech to i tamto.
- W Niemczech tak nie ma.
-W Niemczech jest tak i tak...

Czy w tych Niemczech naprawdę jest tak idealnie?
Wychwalane jest wszystko, od pracy, płacy, schronisk, dróg, sklepów, cen, czystości itd...

Po drugie: jadąc za granicę fotografujemy wysypiska czy inne rzeczy tym podobne? Walące się kamienice, wałęsające się zwierzęta itd? Raczej nie...

Po trzecie: na wczasy jeździmy do miejsc typowo turystycznych, a nie na jakieś wioski itd...

Polska też jest piękna, ale: ,, Cudze chwalicie, swego nie znacie".
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:53   #2628
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez justmine2 Pokaż wiadomość
Nie cierpię, gdy kobiety w drogeriach otwierają kosmetyki do tego nieprzeznaczone i je sobie wypróbowują. Raz kupiłam wazelinę, w której ewidentnie ktoś grzebał palcem Jakbym była właścicielką drogerii, kazałabym dopilnować sprzedawczyniom i ochroniarzom, żeby owa klientka kupiła naruszony kosmetyk, na takiej samej zasadzie, jak w sklepach trzeba płacić za uszkodzony nawet nienaumyślnie produkt, a nie tylko grzecznie zwracać uwagę, że "pani wybaczy, ale to nie jest tester"
O dokładnie!
A już szczytem jest otwieranie tuszu do rzęs - jak wiadomo tusz starzeje się od momentu otwarcia i wysycha. Raz zdarzyło mi się kupić taki dość suchy tusz, myślałam, że mnie szlag trafi. Zwłaszcza, że tusz nie kosztował 10zł, a ponad 50
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:08   #2629
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a tak robię, bo niestety nie wiem gdzie jest ta ikonka narzędzia-subskrybuj. sorry, ale nie każdy jest tak "oświecony" jak inni
.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SUB.jpg (57,7 KB, 70 załadowań)
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:10   #2630
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Dziwią mnie osoby, które już myślą o świętach. Może pogoda na to nie wskazuje ale jeszcze jest lato
Denerwuje mnie również to, że od razu po wszystkich świętych w sklepach wystawiane są ozdóbki świąteczne. Po dwumiesięcznym oglądaniu tego wszystkiego w sklepach i tv to już się nawet odechciewa tych świąt i uchodzi cała ta `magia`
W USA dekoracje w sklepach już są .
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:34   #2631
justmine2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kursuje między pólnocą a południem
Wiadomości: 350
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Trzeba płacić za produkt uszkodzony nieumyślnie Nie wydaje mi się.
Mnie kazali zapłacić bez gadania. Zbiłam niechcący jakąś głupią figurkę i zapłaciłam za nią, bo wiedziałam, że nie nadawała się już do sprzedaży. Mimo że mogłabym łatwo stamtąd zwiać, bo to było na wolnym powietrzu, tłum ludzi, nikt by mnie chyba nie ścigał Ale wydaje mi się, jak przyłapią w takim normalnym sklepie, to tym bardziej każą to kupić (byłam świadkiem takiej sceny, nie wiem, jak to się w koncu skończyło).

Co do tuszy, to czasami leżą takie ewidentnie niedokręcone, też mnie krew zalewa jak te baby je otwierają i nawet nie wiedzą, jak się powinno odkręcać maskarę, tylko robią to takim gwałtownym ruchem... Albo kiedyś też kupiłam pomadkę, która wyglądała, jakby ktoś ją drasnął paznokciem...

Naprawdę nie rozumiem, co te kobiety sobie myślą.
justmine2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:50   #2632
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez justmine2 Pokaż wiadomość
Mnie kazali zapłacić bez gadania. Zbiłam niechcący jakąś głupią figurkę i zapłaciłam za nią, bo wiedziałam, że nie nadawała się już do sprzedaży. Mimo że mogłabym łatwo stamtąd zwiać, bo to było na wolnym powietrzu, tłum ludzi, nikt by mnie chyba nie ścigał Ale wydaje mi się, jak przyłapią w takim normalnym sklepie, to tym bardziej każą to kupić (byłam świadkiem takiej sceny, nie wiem, jak to się w koncu skończyło).
No w takich mniejszych sklepach to może się zdarza, ale w supermarketach chyba nie
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:53   #2633
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Dziwi mnie pewien wątek, w którym kiedyś namiętnie pisałam (dotyczył ogarnięcia się i zmiany na lepsze). Minęło kilka ładnych miesięcy, a te same dziewczyny tam jak siedziały na dupie i nic nie robiły poza pisaniem w tym wątku, tak dalej tam siedzą. Co jakiś czas zapalą się do jakiegoś pomysłu, piszą non stop o tym, a potem dalej narzekają. Pisałam w tym wątku raz na jakiś czas, powoli realizując swoje cele. Wchodzę za jakiś czas a te same dziewczyny dalej nieogarnięte. Schudłam 5 kg - one dalej narzekają, że w którymś momencie pękły. Nauczyłam się języka- one do tej pory szukają dobrej strony do nauki. Jestem an etapie zbierania potrzebnych rzeczy do założenia firmy - one dalej wyszukują w internecie jakieś pierdoły i piszą o nich, zamiast się za to zabrać. Oczywiście nie mówię o wszystkich, ale założenie tego wątku było inne, a wyszło... no nie powiem, że tak jakbym tego oczekiwała. Pewnie zaraz zostanę zjechana, ale skoro chciały się zmienić to po co ciągle o tym piszą, zamiast się zmienić. Bez sensu.

Druga sprawa, która mnie śmieszy - ludzie tu na plotkowym chyba tylko czekają na jakieś większe wydarzenie (albo coś gdzieś zasłyszą w radio czy tv), żeby założyć o tym wątek dyskusyjny w którym oprócz cytatu i zdania "co o tym myślicie?" nic więcej nie ma (rozwaliło mnie to w momencie gdy zobaczyłam wątek,a raczej tytuł In vitro - gdzie granica między miłością a egoizmem?)
. Ale spoko, jak ktoś ma dużo wolnego czasu, to proszę bardzo, mnie to nie razi, może trochę śmieszy Takie niespełnienie dziennikarskie albo..? Nie wiem co

PS. Powyższe jest moim subiektywnym zdaniem, nie obrażać się, bo ostatnio widzę tu strasznych wrażliwców

Edytowane przez chryja_bez_ryja
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:56
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:21   #2634
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Druga sprawa, która mnie śmieszy - ludzie tu na plotkowym chyba tylko czekają na jakieś większe wydarzenie (albo coś gdzieś zasłyszą w radio czy tv), żeby założyć o tym wątek dyskusyjny w którym oprócz cytatu i zdania "co o tym myślicie?" nic więcej nie ma (rozwaliło mnie to w momencie gdy zobaczyłam wątek,a raczej tytuł In vitro - gdzie granica między miłością a egoizmem?)
. Ale spoko, jak ktoś ma dużo wolnego czasu, to proszę bardzo, mnie to nie razi, może trochę śmieszy Takie niespełnienie dziennikarskie albo..? Nie wiem co

PS. Powyższe jest moim subiektywnym zdaniem, nie obrażać się, bo ostatnio widzę tu strasznych wrażliwców
Mi akurat coś takiego się podoba. Fajnie jest poczytać czy wziąć udział w dyskusji na takie ambitniejsze tematy - zawsze to miła odmiana od tych w stylu:

Czy te rajstopki pasują do tych bucików, sukieneczki i tak pomalowanych pazurków?

Czy mogę tak ubrana pójść grabić liście/do sąsiedniego pokoju?


- Mój Misiaczek bije mnie i wyzywa, co mam zrobić, tak bardzo go kocham?
- np: Musisz odejść od niego.
- Ty *&^%, ^$%# jedna, pewnie nikt Cie nie chce i teraz chcesz zniszczyć mój związek !!!
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:17   #2635
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No w takich mniejszych sklepach to może się zdarza, ale w supermarketach chyba nie
Supermarkety mają na takie okazje specjalne ubezpieczenia albo wręcz mają takie straty wpisane już w koszty, tak więc ich to raczej nie obchodzi.
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:41   #2636
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Kiedyś stłukłam żarówkę w Plusie i nikt na szczęście nie przybiegł zobaczyć, co się stało. Naraziłam ich na straty. Mogę się przyznać, bo Plusa nie ma.
Dla mnie jest zagadką po co zaglądać do jogurtu?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:44   #2637
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kiedyś stłukłam żarówkę w Plusie i nikt na szczęście nie przybiegł zobaczyć, co się stało. Naraziłam ich na straty. Mogę się przyznać, bo Plusa nie ma.
Dla mnie jest zagadką po co zaglądać do jogurtu?
zbankrutowali przez pobłażliwe traktowanie klientów którzy coś stłukli
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:56   #2638
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Supermarkety mają na takie okazje specjalne ubezpieczenia albo wręcz mają takie straty wpisane już w koszty, tak więc ich to raczej nie obchodzi.
Ja kiedyś rozwaliłam butelkę napoju w biedronce tak że zaczęła pryskać na wszystkie strony. I mi nikt nie kazał sprzątać ani płacić. W takich mniejszych sklepach jeszcze mi się nie zdarzyło niczego rozwalić.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:56   #2639
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
zbankrutowali przez pobłażliwe traktowanie klientów którzy coś stłukli
Jesteś okrutna, pójdę włożyć głowę do piecyka
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:06   #2640
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez justmine2 Pokaż wiadomość
Mnie kazali zapłacić bez gadania. Zbiłam niechcący jakąś głupią figurkę i zapłaciłam za nią, bo wiedziałam, że nie nadawała się już do sprzedaży. Mimo że mogłabym łatwo stamtąd zwiać, bo to było na wolnym powietrzu, tłum ludzi, nikt by mnie chyba nie ścigał Ale wydaje mi się, jak przyłapią w takim normalnym sklepie, to tym bardziej każą to kupić (byłam świadkiem takiej sceny, nie wiem, jak to się w koncu skończyło).

Co do tuszy, to czasami leżą takie ewidentnie niedokręcone, też mnie krew zalewa jak te baby je otwierają i nawet nie wiedzą, jak się powinno odkręcać maskarę, tylko robią to takim gwałtownym ruchem... Albo kiedyś też kupiłam pomadkę, która wyglądała, jakby ktoś ją drasnął paznokciem...

Naprawdę nie rozumiem, co te kobiety sobie myślą.
Kiedyś, będąc w Rossmannie w Niemczech, z zachwytem oglądałam lakiery Essence - było ich sporo. Stały na półce ustawione pod skosem - bierzesz 1, drugi sunie na jego miejsce. Niechcący trąciłam 1 i wylądował na podłodze, rozbijając się i rozpryskując na podłogę i moje buty. Nagle podleciał przystojny pan z obsługi, ze zmywaczem, ścierkami i od razu to posprzątał, także oferując mi zmywacz, bym mogła wyczyścić buty. Przepraszałam stokrotnie, a pan był tak miły, że nawet nie kazał mi za to płacić. Uwielbiam niemieckie podejście do klienta.

Moim zdaniem polskie drogerie same się proszą o rozwalanie kosmetyków. Nawet Rossmann żałuje na testery i nie foliuje większości kosmetyków. Do głowy by mi nie przyszło malowanie się, rozkręcanie lakierów, wsadzanie paluchów do produktu itd. Jest jednak wyjątek. Największy problem mam z tuszami do rzęs, gdyż kluczową rolę odgrywa dla mnie szczoteczka. Także przyznaję się, kiedyś zajrzałam do nowych tuszów Wibo i Lovely, gdy wycofali mój ulubiony. Gdy znam już tusz, nie zaglądam do niego w sklepie ponownie, tylko biorę do koszyka.
Ogólnie szanuję towar w sklepie, czasem zdarzy mi się nawet coś odruchowo poprawić na półce.

Co do innych dziwnych zachowań i poglądów - niedługo wybory. Dziwi mnie narzekanie na władzę, że nic się nie zmienia, jakby jedynymi partiami były PiS i PO. Jest wiele innych partii, a ludzie dają się wpędzić w schemat: "Głosuję na PO, żeby nie wygrał PiS". Albo nie głosują w ogóle, nie interesując się losami kraju, popadając w marazm.
Kupiłam dziś "Newsweek" (na razie babcia przegląda), ciekawa jestem wywiadu z Palikotem. Przeczytałam w necie jego program i bardzo mi się spodobał.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.