Love love - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 22:51   #1
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39

Love love


Witam dziewczyny. Mam taki oto problem mam nadzieje, że pomożecie. 3 lata byłam z facetem na odległość, łączyła nas wielka namiętność, miłość której nie można zaprzeczyć. Rozstaliśmy się 5 miesięcy temu ze względu na okoliczności (czyt. odległość). Strasznie przeżyłam rozstanie. Tydzień temu odezwał się do mnie, rozmawialiśmy o tym co było kiedyś i coraz bardziej schodziło sie do tego że on żałuje ze tak sie stało, że tęsknimy za sobą oboje... Wyjawił mi że 2 miesiące po rozstaniu poznał kogoś, sprawiło mi to wielka przykrość, bo ja nie mogłabym zrobić tego w tak krótkim czasie. On mówił, że to nic nie znaczy, że chce się z nią rozstać bo zdał sobie sprawę, że nie może wyleczyć się ze mnie inna kobieta, że to bez sensu nic do niej nie czuje itp... Dziś się z nią rozstał. Powiedział jej że mnie kocha. Można by powiedziec ze wróciliśmy do siebie, za tydzien ma do mnie przyjechac. Ale dowiedziałam się, ze on z nia też sypiał... Myślałam ze nie zdązyli tego zrobić, myślałam ze on by nie mógł tak szybko po rozstaniu ze ma przespac sie z inna dziewczyną. Bardzo mnie to zraniło nie wiem co teraz robić. Myślałam że nasze uczucie było wyjątkowe, a teraz to juz sama nie wiem co o tym mysleć. Bo skoro mnie kochał, skoro tak cierpiał ja mi o tym mówi, to czy mógłby jednocześnie sypiac z jakąś dziewczyną? On oczywiście tłumaczy się, ze chciał zapomniec o mnie, ale sie nie udało itp. Co robić????
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:04   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mam taki oto problem mam nadzieje, że pomożecie. 3 lata byłam z facetem na odległość, łączyła nas wielka namiętność, miłość której nie można zaprzeczyć. Rozstaliśmy się 5 miesięcy temu ze względu na okoliczności (czyt. odległość). Strasznie przeżyłam rozstanie. Tydzień temu odezwał się do mnie, rozmawialiśmy o tym co było kiedyś i coraz bardziej schodziło sie do tego że on żałuje ze tak sie stało, że tęsknimy za sobą oboje... Wyjawił mi że 2 miesiące po rozstaniu poznał kogoś, sprawiło mi to wielka przykrość, bo ja nie mogłabym zrobić tego w tak krótkim czasie. On mówił, że to nic nie znaczy, że chce się z nią rozstać bo zdał sobie sprawę, że nie może wyleczyć się ze mnie inna kobieta, że to bez sensu nic do niej nie czuje itp... Dziś się z nią rozstał. Powiedział jej że mnie kocha. Można by powiedziec ze wróciliśmy do siebie, za tydzien ma do mnie przyjechac. Ale dowiedziałam się, ze on z nia też sypiał... Myślałam ze nie zdązyli tego zrobić, myślałam ze on by nie mógł tak szybko po rozstaniu ze ma przespac sie z inna dziewczyną. Bardzo mnie to zraniło nie wiem co teraz robić. Myślałam że nasze uczucie było wyjątkowe, a teraz to juz sama nie wiem co o tym mysleć. Bo skoro mnie kochał, skoro tak cierpiał ja mi o tym mówi, to czy mógłby jednocześnie sypiac z jakąś dziewczyną? On oczywiście tłumaczy się, ze chciał zapomniec o mnie, ale sie nie udało itp. Co robić????
ALBO przejsc do porzadku dziennego nad tym, ze z nia spal i wrocic, ALBO nie wracac z tego powodu. faceci nie maja takiego problemu jak kobiety, zeby oddzielic milosc od seksu
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:06   #3
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ALBO przejsc do porzadku dziennego nad tym, ze z nia spal i wrocic, ALBO nie wracac z tego powodu. faceci nie maja takiego problemu jak kobiety, zeby oddzielic milosc od seksu
Wiem, to samo napisał mi on... że dla niego to był tylko sex, że nie "kochał się z nią", a uprawiał "sex"
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:59   #4
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
to czy mógłby jednocześnie sypiac z jakąś dziewczyną?
oczywiście, że by mógł. nie byliście wówczas ze sobą, nie zdradził CIę. nie powinnaś podchodzić do tego tak emocjonalnie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 08:25   #5
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mam taki oto problem mam nadzieje, że pomożecie. 3 lata byłam z facetem na odległość, łączyła nas wielka namiętność, miłość której nie można zaprzeczyć[. Rozstaliśmy się 5 miesięcy temu ze względu na okoliczności (czyt. odległość). Strasznie przeżyłam rozstanie. Tydzień temu odezwał się do mnie, rozmawialiśmy o tym co było kiedyś i coraz bardziej schodziło sie do tego że on żałuje ze tak sie stało, że tęsknimy za sobą oboje... Wyjawił mi że 2 miesiące po rozstaniu poznał kogoś, sprawiło mi to wielka przykrość, bo ja nie mogłabym zrobić tego w tak krótkim czasie. On mówił, że to nic nie znaczy, że chce się z nią rozstać bo zdał sobie sprawę, że nie może wyleczyć się ze mnie inna kobieta, że to bez sensu nic do niej nie czuje itp... Dziś się z nią rozstał. Powiedział jej że mnie kocha. Można by powiedziec ze wróciliśmy do siebie, za tydzien ma do mnie przyjechac. Ale dowiedziałam się, ze on z nia też sypiał... Myślałam ze nie zdązyli tego zrobić, myślałam ze on by nie mógł tak szybko po rozstaniu ze ma przespac sie z inna dziewczyną. Bardzo mnie to zraniło nie wiem co teraz robić. Myślałam że nasze uczucie było wyjątkowe, a teraz to juz sama nie wiem co o tym mysleć. Bo skoro mnie kochał, skoro tak cierpiał ja mi o tym mówi, to czy mógłby jednocześnie sypiac z jakąś dziewczyną? On oczywiście tłumaczy się, ze chciał zapomniec o mnie, ale sie nie udało itp. Co robić????
Jesli laczyla was taka wielka, namietna, niezaprzeczalna milosc.... to dlaczego sie rozstaliscie? Najwidoczniej wasze uczucie nie bylo wyjatkowe....
A to, ze przespal sie z inna... trudno.. skoro byliscie na odleglosc to chyba nie mial zbyt czestych okazji, zeby przespac sie z toba, miej tylko nadzieje, ze nie sypial z inna w czasie waszego zwiazki
Osobiscie bym chyba go wysmiala gdyby chcial taki skruszkony wkrocic, no ale uczucia robia swoje i pewnie myslisz, o tym zeby z nim nadal byc...
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:06   #6
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Jesli laczyla was taka wielka, namietna, niezaprzeczalna milosc.... to dlaczego sie rozstaliscie? Najwidoczniej wasze uczucie nie bylo wyjatkowe....
A to, ze przespal sie z inna... trudno.. skoro byliscie na odleglosc to chyba nie mial zbyt czestych okazji, zeby przespac sie z toba, miej tylko nadzieje, ze nie sypial z inna w czasie waszego zwiazki
Osobiscie bym chyba go wysmiala gdyby chcial taki skruszkony wkrocic, no ale uczucia robia swoje i pewnie myslisz, o tym zeby z nim nadal byc...
Związki na odległość mają przyszłość, ale nie na długo dlatego się rozstaliśmy, dostał pracę i dostał się na studia nie miał kiedy do mnie przyjeżdżać zresztą nie w tym tkwi mój problem. Gdyby był ze mną i przespał sie z inna na pewno bym mu tego nie wybaczyła, ale my nie byliśmy wtedy od kilku miesięcy ze sobą... z drugiej strony po dwóch miesiącach znalazł sobie nową dziewczynę, a po 3 się z nia przespał
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:16   #7
agaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar agaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Love love

Doskonale rozumiem Twojego faceta, czasami człowiek stara się zapomieć wiążąc się z kimś innym, chociaż to głupie, a potem okazuje się, że to nie miało kompletnie sensu :/ Sama jestem w podobnej sytuacji. Nie masz czym się przejmować, że przespał się z inną, nie byliście ze sobą, poza tym tak jak piszesz starał się zapomieć.
Zastanawia mnie natomiast inna kwestia. Nie rozumiem jak można rozstać się z kimś, kochając kogoś. Odległość mi tego nie tłumaczy.
Ale każdy tak naprawdę ma prawo do błędów, więc może daj mu jeszcze jedną szansę. Głowa do góry
agaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 21:45   #8
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love love

Wątpię w trzyletni "związek" na odległość, w jego sens i zaangażowanie, jeśli chodzi o seks z inną to szybko się pozbierał, i jeszcze tamtej dziewczynie złamał być może serce, pięknie.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 21:52   #9
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Love love

Życie to nie bajka!!!
Nie byliście ze sobą, on próbował zapomnieć o Tobie i ułożyć życie, Ty też mogłaś próbować więc o co chodzi. To nie było kilka dni, tylko miesięcy więc nie wiem o co ci chodzi. Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Czasem człowiek po czasie rozumie pewne rzeczy, czasem do czegoś trzeba dojrzeć.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 05:59   #10
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Związki na odległość mają przyszłość, ale nie na długo dlatego się rozstaliśmy, dostał pracę i dostał się na studia nie miał kiedy do mnie przyjeżdżać zresztą nie w tym tkwi mój problem. Gdyby był ze mną i przespał sie z inna na pewno bym mu tego nie wybaczyła, ale my nie byliśmy wtedy od kilku miesięcy ze sobą... z drugiej strony po dwóch miesiącach znalazł sobie nową dziewczynę, a po 3 się z nia przespał
mówiąc szczerze, to wcale nie jest taki szybki....
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 07:59   #11
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Związki na odległość mają przyszłość, ale nie na długo dlatego się rozstaliśmy, dostał pracę i dostał się na studia nie miał kiedy do mnie przyjeżdżać zresztą nie w tym tkwi mój problem. Gdyby był ze mną i przespał sie z inna na pewno bym mu tego nie wybaczyła, ale my nie byliśmy wtedy od kilku miesięcy ze sobą... z drugiej strony po dwóch miesiącach znalazł sobie nową dziewczynę, a po 3 się z nia przespał
jesli dwie strony chca to zwiazek na odleglosc ma przyszlosc.... tylko jak ktos jest w takim zwiazku zeby od czasu do czasu z kims pogadac to juz inna sprawa... sama bylam w takim zwiazku, teraz juz nie jestesmy na odleglosc...
a wymowka, ze nie mial kiedy do ciebie przyjezdzac wg mnie troche naciagana... bo jakby cie kochal tak bardzo to by znalazl czas, a jak nie to zasponsorowal by ci podroz jesli ty nie masz srodkow (no bo chyba nie mieszka na Grenlandii i psim zaprzegiem bys jechac nie musiala :P )
a to, ze znalazl nowa po 2 mscach a przespal sie z nia po 3.. no coz, musial miec jakies powody ku temu - prawdopodobnieczul sie sam, nawinela sie dziewczyna mila, ladna itp. no i juz tak poszlo
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 11:51   #12
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Love love

Dzięki dziewczyny, bardzo mi pomogłyście Co do tego wolnego czasu, który mógł by znaleźć, to nie bardzo. Studia ma co drugi weekend a w soboty wolne od szkoły musi pracować. Przyjazd do mnie pociągiem zajmuje cały dzień, także naprawdę nie było opcji:/ Kto wie, jeżeli nam wyjdzie i on wpadnie na to, że po roku może przenieść się do innego miasta na studia, to prawdopodobnie zamieszkamy razem, ale nie ma co się nakręcać

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

A i wiecie co jeszcze wam powiem? Chyba ulgę przyniosłoby mi to, gdyby to była jakaś ładna, inteligentna dziewczyna z klasą. Brzydka bardzo może nie jest, ale ubiera się jak totalna "wieśniara". I intelektem tez nie grzeszy;]
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:59   #13
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość

A i wiecie co jeszcze wam powiem? Chyba ulgę przyniosłoby mi to, gdyby to była jakaś ładna, inteligentna dziewczyna z klasą. Brzydka bardzo może nie jest, ale ubiera się jak totalna "wieśniara". I intelektem tez nie grzeszy;]
aż nie wiem co powiedzieć...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:04   #14
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Love love

Heh, no naprawdę jestem w szoku, że ze mnie przerzucił się na coś takiego Po prostu jestem szczera
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:16   #15
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Heh, no naprawdę jestem w szoku, że ze mnie przerzucił się na coś takiego Po prostu jestem szczera
Coś? chyba jednak o kobiecie piszesz, a nie rzeczy
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:27   #16
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Coś? chyba jednak o kobiecie piszesz, a nie rzeczy
Tak mi się napisało-to chyba nie dziwne w końcu to była mojego faceta;] Nie mam do niej żadnej urazy, nawet mi jej trochę żal
__________________
Szczera do bólu - taka już jestem


"They told me a man should? be faithful and walk when not able and fight till the end but im only human!"
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:00   #17
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Tak mi się napisało-to chyba nie dziwne w końcu to była mojego faceta;] Nie mam do niej żadnej urazy, nawet mi jej trochę żal
Myślałam, że jestes trochę mądrzejsza, ale po tym co napisałaś to szczena mi opadła. Znasz ją, rozmawiałaś, że możesz ją ocenić?
Przemawia przez Ciebie tylko nienawiść do niej.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:05   #18
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Tak mi się napisało-to chyba nie dziwne w końcu to była mojego faceta;] Nie mam do niej żadnej urazy, nawet mi jej trochę żal
I tylko z tego powodu zasługuje na drwinę i obelgi z Twojej strony?

Ona go omotała, a on jest święty, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedział co robi
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:22   #19
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Love love

żal, to bije przez Ciebie... uwielbiam takie generalizowanie i zwalanie winy na "babę" kiedy dziewczyny zrozumieją, że facet nie jest rowerem pozostawionym pod sklepem, tylko żywym organizmem, zdolnym do podejmowania ŚWIADOMYCH decyzji?

Twoja "wielka miłość" musiała czuć się samotna. a ta niewydarzona dziewucha musiała mieć w sobie coś, co zauroczyło tego nieskazitelnego faceta..

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Myślałam, że jestes trochę mądrzejsza, ale po tym co napisałaś to szczena mi opadła. Znasz ją, rozmawiałaś, że możesz ją ocenić?
Przemawia przez Ciebie tylko nienawiść do niej.
nic dodać, nic ująć...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 14:30   #20
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Love love

To,że pokazałaś teraz brak klasy to jedno.
A po drugie to nie był z Tobą robił co chciał,chce wrócić jeśli to taka big love to wracaj,jeśli się zastanawiasz to nie wracaj,bo będziesz gadać mu jakbyś już wróciła do niego,jak mógł się z jakąś inną dziewczyną przespać.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:43   #21
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
Twoja "wielka miłość" musiała czuć się samotna. a ta niewydarzona dziewucha musiała mieć w sobie coś, co zauroczyło tego nieskazitelnego faceta..
Toż-to czarownica była i urok rzuciła na tego niewinnego chłopaka. To wszystko jej wina, że w ogólę on na nią spojrzał

Atorko, dlaczego jest Ci tej dziewczyny żal? Skoro ją obrażasz i uważasz za 'wieśniare' to chyba oceniasz gust swojego chłopaka, bo widocznie musiało coś w niej być, że chciał się z nią spotykać .
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:44   #22
kociaczek664
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Myślałam, że jestes trochę mądrzejsza, ale po tym co napisałaś to szczena mi opadła. Znasz ją, rozmawiałaś, że możesz ją ocenić?
Przemawia przez Ciebie tylko nienawiść do niej.
Skoro tak pisze to nie bezpodstawnie. Ten chłopak mi o niej opowiadał i uwierz mi mam powody żeby tak twierdzić

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
I tylko z tego powodu zasługuje na drwinę i obelgi z Twojej strony?

Ona go omotała, a on jest święty, bo najzwyczajniej w świecie nie wiedział co robi
Taka jest chyba kolej rzeczy, że kobiety nie przepadają za byłymi swoich facetów, tym bardziej w mojej sytuacji bądźmy szczerzy
__________________
Szczera do bólu - taka już jestem


"They told me a man should? be faithful and walk when not able and fight till the end but im only human!"
kociaczek664 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:54   #23
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość



Taka jest chyba kolej rzeczy, że kobiety nie przepadają za byłymi swoich facetów, tym bardziej w mojej sytuacji bądźmy szczerzy
nie rozumiem w czym Twoja sytuacja jest wyjątkowa? rozstaliście się, facet miał epizod z inną. czym więc zawinił...?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:56   #24
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Love love

Cytat:
Napisane przez kociaczek664 Pokaż wiadomość
Skoro tak pisze to nie bezpodstawnie. Ten chłopak mi o niej opowiadał i uwierz mi mam powody żeby tak twierdzić

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Taka jest chyba kolej rzeczy, że kobiety nie przepadają za byłymi swoich facetów, tym bardziej w mojej sytuacji bądźmy szczerzy
Szkoda, że on nie pała do niej podobną nienawiścią, co Ty
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.