Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 15:48   #1411
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Myślę, że tak. Ja widziałam je w Kefirku na Karmelickiej i w Filricie na Karmelickiej, w Filricie na Długiej podobno nie ma.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:49   #1412
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A zdjęcia nie dołączyłam!
Śliczności

em widziałam notkę o limitowance, w sumie tylko lakiery wyglądają ciekawie, ale ja raczej się na nic nie skuszę. Za to chciałabym jeszcze się wybrać niedługo raz do Kazia po coś z Catrice


Kupiłam Lays krewetki po tajsku i nawet smaczne, ale wg. mnie trochę zalatują smakiem fromage. A na deser znów paczuszka misiów Haribo, chyba się uzależniłam od tych żelków, bo ostatnio ciągle je kupuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 16:45   #1413
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
NYX a Marionnaud?! oo trza obejrzeć, a jak ceny?
Niech to ktoś jeszcze potwierdzi, bo nie jestem na 100% pewna, ale z tego co kojarzę, to je tam właśnie macałam o cenach niestety nie umiem się wypowiedzieć, bo nic za bardzo mi się nie spodobało, było przebrane i w ogóle wydaje mi się, że wybór dosyć mały...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Kupiłam Lays krewetki po tajsku i nawet smaczne, ale wg. mnie trochę zalatują smakiem fromage.
Nie skusiłabym się na taki smak


Ale u mnie mgła, aż się chciałoby pójść spać...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2011-03-18 o 17:06
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:41   #1414
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Myślę, że tak. Ja widziałam je w Kefirku na Karmelickiej i w Filricie na Karmelickiej, w Filricie na Długiej podobno nie ma.
Po zdjęciach nic mi szczególnie nie wpadło w oko.
Któraś firma ma chyba teraz tez takie "komiksowe" kosmetyki? MAC?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:03   #1415
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie skusiłabym się na taki smak
Nie są najgorsze, właściwie to w ogóle krewetek nie czuć
Jeśli chodzi o chipsy to ja najbardziej lubię Laysy albo Crunchips solone, kiedyś kupowałam też Chipsletten o smaku greckiej sałatki, ale już ich u mnie nie ma
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 19:53   #1416
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cześć
Ja sobie byłam wczoraj na masażu twarzy i pedicure i zaszłam też do TimeForWax... kupiłam też serum tam opóźniające odrastanie włosków, no i smarowałam się balsamem (cała seria nie ma parabenów) czekoladowo-poziomkowym!!! boski zapach. kupię go na 100% niedługo. zjadłabym go normalnie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Rzyrafko dzisiaj dostałam maila z e-torebki, że dotarła moja reklamacja, i że dzisiaj puścili już przelew. Jak wszystko sprawnie, jestem w szoku.

Isa hehehe! ja oglądałam kilka dni temu kolekcję i mi też wpadła w oko ta brązowa i się nad nią zastanawiam
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:14   #1417
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Myślę, że tak. Ja widziałam je w Kefirku na Karmelickiej i w Filricie na Karmelickiej, w Filricie na Długiej podobno nie ma.
Kurcze nie zdążyłam już zobaczyć na forum, a do Kefirka trafiłam godzinę temy jak kosmetyczny już zamknięty Jakbyś była jutro gdzieś w okolicach to capnęłabyś mi lakier pomarańczowy i ten żółto-pistacjowy? Ja będę dopiero wieczorem w mieście, bo jedziemy z tatą i siostrami rozpocząć sezon snowboardowy 2011/2012
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kupiłam Lays krewetki po tajsku i nawet smaczne, ale wg. mnie trochę zalatują smakiem fromage. A na deser znów paczuszka misiów Haribo, chyba się uzależniłam od tych żelków, bo ostatnio ciągle je kupuję
Ja z mięsnych to tylko bekonowe i to raz na rok nie częściej
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Niech to ktoś jeszcze potwierdzi, bo nie jestem na 100% pewna, ale z tego co kojarzę, to je tam właśnie macałam o cenach niestety nie umiem się wypowiedzieć, bo nic za bardzo mi się nie spodobało, było przebrane i w ogóle wydaje mi się, że wybór dosyć mały...
Aha
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o chipsy to ja najbardziej lubię Laysy albo Crunchips solone, kiedyś kupowałam też Chipsletten o smaku greckiej sałatki, ale już ich u mnie nie ma
Oj, dawno ich nie widziałam, ja uwielbiam też fromage a ostatnio wyszedł nowy smak cebulki ze szczypiorkiem, też super

A dziś dorwałam chrupki FLIPS- czy pamiętacie je może z dzieciństwa? one takie zwykłe kukurydziane były, wielkie i potem też były z czekoladą i miały metkę z królikiem chyba te są orzechowe i były też keczupowe na jutrzejszą okazję jak znalazł
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 06:20   #1418
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Isa hehehe! ja oglądałam kilka dni temu kolekcję i mi też wpadła w oko ta brązowa i się nad nią zastanawiam
No ja się waham właśnie czy nie kliknąć tej torebki A wiem, że trzeba się szybko decydować, bo może potem zabraknąć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oj, dawno ich nie widziałam, ja uwielbiam też fromage a ostatnio wyszedł nowy smak cebulki ze szczypiorkiem, też super

A dziś dorwałam chrupki FLIPS- czy pamiętacie je może z dzieciństwa? one takie zwykłe kukurydziane były, wielkie i potem też były z czekoladą i miały metkę z królikiem chyba te są orzechowe i były też keczupowe na jutrzejszą okazję jak znalazł
Oj, ja się trzymam z dala od wszelkich cebulowych itp. Po chipsach o tym smaku zawsze mi się ze 2 dni później jeszcze odbija cebulą
Flipsy pamiętam i znam, moja mama je czasem kupuje, bo u nas na wsi są.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:12   #1419
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A dziś dorwałam chrupki FLIPS- czy pamiętacie je może z dzieciństwa? one takie zwykłe kukurydziane były, wielkie i potem też były z czekoladą i miały metkę z królikiem chyba te są orzechowe i były też keczupowe na jutrzejszą okazję jak znalazł
Ja uwielbiam orzechowe, to moje ulubione chrupki Przypominają mi takie z dzieciństwa - Star Foods miały kształt kulek
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Flipsy pamiętam i znam, moja mama je czasem kupuje, bo u nas na wsi są.
U mnie na wsi też są


Ale fajnie spać dłużej niż do siódmej Idę malować paznokcie, miłego dnia
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:21   #1420
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Polecam MF Xperience jeśli lubisz silikonowce- nie osypuje się a przy tym na prawdę nie obciąża rzęs (zwykle tusze tej marki "męczyły" mi oko) No i Clinique High Lengths jak już się odkujesz finansowo
Silikonowców nie lubię jeszcze chyba z żadnego nie byłam w 100% zadowolona, więc doszłam do wniosku, że nie ma to jak klasyczna szczota.
High Lengths mówisz? Dawno nie miałam nic z Clinique, będę o nim pamiętać, chociaż pewnie gdzieś w czerwcu będę może mogła sobie na coś pozwolić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:12   #1421
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Spałam 16 godzin.
rzyrafko, niestety nie będę dziś w mieście, ale raczej nie ma dużego zainteresowania tą limitowanką, więc powinnaś się załapać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 12:21   #1422
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I który wygrywa do tej pory? Ja tam nie zdradzam Biodermy choć kusi mnie kupić krem do demakijażu...
Oczywiście Sensibio Ale coś mi się ostatnio zaczęło wydawać, że jakiś niewydajny jest Używam go właściwie tylko do oczu, bo do reszty męczę tę paskudną Delię i jakoś tak szybko go ubywa...
Zaraz po S. jest Dax,który oprócz właściwości ma na plus zapach Potem Burżuj.No i na szarym końcu Ziaja Sopot Spa i wstrętna Delia. W kolejce czeka Eveline.
Krem to dla mnie za dużo roboty, u mnie ma być szybko i skutecznie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, a kiedy będziecie je mieć?

O, daj znać jaki jest. Mnie zaciekawiły nowe produkty YR do demakijażu, zwłaszcza pianka z peelingiem i właśnie micel http://www.yves-rocher.com.pl/demaki...y#promo_prod_1
Jak dobrze pójdzie to może w tym tygodniu już

Jeśli Natura zrobi promocję to na pewno wpadnie mi w łapki

A tymczasem w łapki wpadły mi 3 lakiery 1 Bell FC i 2 Mollony
Miałam w ogóle nie zaczynać z FC,ale czekałam długo na pociąg do domu i wlazłam do sklepiku na Dworcu i na złość temu, że nie było nic ciekawego na pierwszy rzut oka zaczęłam na siłę szukać i znalazłam

Aa i macałam testery róży Catrice, bo oczywiście samych produktów już nie byłoI na szczęście nie przemówiły do mnie kompletnie, jakieś takie za bardzo pudrowo-kremowe, nie wiem jak to nazwać, ale nic co musiałabym mieć

Poza tym testuję weekendowo jakąś bazę Loreala wyrównującą pod makijaż i paletę cieni no name od koleżanki. Cieniami jestem oczarowana Świetna pigmentacja, idealnie się łączą, mają piękne kolory i to co najbardziej lubię- satynowe wykończenie Chyba zaraz sobie je kliknę jeśli odnajdę na Allegro

Rzyrafko jakie lakiery masz na paznokciach w swoim wątku?Chodzi mi o te kolorowe
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-03-19 o 22:23
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 23:14   #1423
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ello
Dawno mnie tu nie było. Ja to jak zwykle albo jestem codziennie przez kilka dni albo przez kilka(naście) kolejnych mnie nie ma No ale teraz trochę się wciągnęłam w blogowanie, a trochę ogólnie czasu brak. Ostatnio poczułam wiosnę i w związku z tym trza by trochę ciałka zrzucić, więc dłużej siedzę na fitnessie/siłowni i jeszcze zamierzam ten czas wydłużyć, bo widzę efekty Co prawda jak zwykle praktycznie stoi, ale centymetrów ubywa i to najważniejsze

A teraz pozwolicie, że nadrobię moją nieobecność w telegraficznym skrócie
Starszych postów nie cytuję, bo znając życie i tak mi połowę cytatów zeżre

madziarra - gratuluje mgr

ice - a Tobie przeprowadzki. I zazdroszczę przy okazji

Hosenko - z tym nowym związkiem idziesz jak burza widzę. Ale w sumie jak czujecie, że to jest to, to czemu nie. Pozostaje tylko życzyć powodzenia!

fuksja
- Ty zmieniłaś kolor włosów z brązu na rudy, a ja idę w przeciwnym kierunku i z rudzielca zrobiłam się kasztanowa. Co prawda ciemno, ale jednak to już bardziej brąz.

A teraz tematycznie

etorebka - widzę bossy, że sprawa Twojej reklamacji już załatwiona, więc nie mam co radzić, ale osobiście też reklamowałam u nich 2 torebki (jedną z rzyrafką, drugą via kurier) i faktycznie rozwiązują sprawę ekspresem
Widzę też, że była mała dysputa o nowej kolekcji. Mi na szczęście albo i na nieszczęście nic się nie podoba. Liczyłam na jakąś małą w kierunku średniej fajną, zgrabną torebkę, ale nic ciekawego nie widzę. Co prawda myślę jeszcze nad czerwoną kokardkową Haddi, ale w sumie mam już fioletową, która czeka na wiosnę, więc nie wiem czy aby na pewno dwie mi niezbędne

pędzelki Sephory
- mi tam one już nie pasują Odkąd poznałam EDM nagle stały się dla mnie szorstkie i niemiłe. Już nawet ELF bije je na głowę. Co prawda skośny do różu ma fajną wielkość i kształt, ale ten zwany przez rzyrafkę kocim językiem z ELFa też jest świetny. Kwestia przyzwyczajenia po prostu. Zresztą mam i skośnego, tyle że z EDM.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój Million Lashes się okropnie osypuje, mojej mamy też. Ja mam Extra Black, mama ma klasyczny w kolorze brązowym. Koszmar po prostu, jeden z gorszych tuszy jakie miałam.
Też mi ostatnio podpadły tusze L'Orel'a. Najpierw Volume Collagene zaczął mi się szybko osypywać, teraz Architect 4D osypuje się praktycznie od samego początku Się obraziłam, no!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam połączenie kawy z cytrusami (byle nie ze skórkami, bo skórek generalnie nie znoszę ) mango też może być ciekawe
(...)
Z MagJą piłam ostatnio fajną w Starbucksie, ale za duża była i też męczyłam. Ale bardzo fajna, jakaś pralinkowa chyba? Nie pamiętam już
A ja jakoś nie lubię połączenia kawy i cytrusów Wolę jakieś takie czekoladowe, karmelowe, cynamonowe i tym podobne smaki. Jedyny bardziej orzeźwiający wyjątek od tej reguły to mięta. Taka latte z syropem miętowym pysznie smakuje latem.
A w Starbucksie faktycznie piłaś pralinkową, a ja piernikową (chyba ).
Za to nie ma to jak Caramel Frappuccino i mam nadzieję, że w kwietniu będzie na tyle ciepło, że będę mogła sobie na nią pozwolić choć raz (fotka pożyczona z http://nightsofautumn.blogspot.com)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Polecam MF Xperience jeśli lubisz silikonowce- nie osypuje się a przy tym na prawdę nie obciąża rzęs (zwykle tusze tej marki "męczyły" mi oko) No i Clinique High Lengths jak już się odkujesz finansowo
Clinique Hihg Lenghts to i tak bardziej się opłaca wziąć z Allegro w miniaturce niż kupować standardowy, bo różnica w ml niewielka, a w cenie znaczna A MF też taki drogi nie jest w sumie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Musisz kusić
Też chcę te cienie!
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, daj znać jaki jest. Mnie zaciekawiły nowe produkty YR do demakijażu, zwłaszcza pianka z peelingiem i właśnie micel http://www.yves-rocher.com.pl/demaki...y#promo_prod_1
To kup, przetestuj i zdaj relację, bo mimo iż mnie też kuszą, to ceny odstraszają, a i pierwsze opinie na wątku YR i BeauteTest też jakoś szczególnie nie zachęcają.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A i zamówiłam depilator Brauna 7180 - stwierdziłam, że niepotrzebne mi są przestawki golące czy do depilowania twarzy, wczoraj w wieczorem kurier przyniósł mi go, ale nie miałam czasu go wypróbować...
Daj znać jak się sprawuje, bo ja też zamierzam w końcu sprawić sobie takie narzędzie tortur Przymierzam się już od roku i chyba w końcu to zrobię. Mam tylko nadzieję, że przyzwyczaję się do bólu, bo 10 lat temu nie dałam rady i w końcu sprzedałam swój depilator. Dlatego teraz korci mnie jakiś taki full-wypas bardziej, a już najbardziej ten podwodny

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Kupiłam Lays krewetki po tajsku i nawet smaczne, ale wg. mnie trochę zalatują smakiem fromage. A na deser znów paczuszka misiów Haribo, chyba się uzależniłam od tych żelków, bo ostatnio ciągle je kupuję
A ja ciągle liczę na to, że znajdę małe paczuszki i wypróbuję wszystkie 4 smaki, chociaż nie powiem, żeby nie kusiła mnie aktualnie trwająca w Tesco promocja na to standardowe paczki - 2 za 7zł. Tyle tylko, że mam się odchudzać, a nie tuczyć, a jak je kupie, to też sama całe zjem

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Silikonowców nie lubię jeszcze chyba z żadnego nie byłam w 100% zadowolona, więc doszłam do wniosku, że nie ma to jak klasyczna szczota.
High Lengths mówisz? Dawno nie miałam nic z Clinique, będę o nim pamiętać, chociaż pewnie gdzieś w czerwcu będę może mogła sobie na coś pozwolić.
Też miałam podobne zdanie o silikonach, ale najpierw Maestro, a teraz właśnie Xperience odmienili mój światopogląd Co prawda ten Armani ma bardziej poczwórny grzebyczek niż szczoteczkę, ale MF to już szczota jak się patrzy i naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia. Zresztą w podpisie mam link do bloga - zajrzyj tam sobie, to zobaczysz fotki narzęsne

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Spałam 16 godzin.
Dobra jesteś

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2011-03-19 o 23:20
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 07:05   #1424
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII


Wczorajsza okropna pogoda sprawiła, że cały dzień przesiedziałam w domu trzęsąc się z zimna Na szczęście dziś wychodzi słońce, ale ja chcę już ciepełko takie jak tydzień temu

Mag ja też trochę ćwiczę, nawet kupiłam sobie skakankę Niestety odkąd jej używam boli mnie kręgosłup, głównie w odcinku lędźwiowym. Zaczyna mnie boleć zaraz po skakaniu. Tata twierdzi, że to właśnie od skakanki, bo przy problemach z kręgosłupem skakać nie wolno Ale ja to lubię, wolę takie ćwiczenia niż jakieś biegi itp.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:18   #1425
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj, ja się trzymam z dala od wszelkich cebulowych itp. Po chipsach o tym smaku zawsze mi się ze 2 dni później jeszcze odbija cebulą
Flipsy pamiętam i znam, moja mama je czasem kupuje, bo u nas na wsi są.
oj, zapomniałam co pisałaś ostatnio o cebuli

Tak? Nie wiedziałam, że jeszcze "żyją"
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam orzechowe, to moje ulubione chrupki Przypominają mi takie z dzieciństwa - Star Foods miały kształt kulek
Pamiętam starfoodsy!!
Tez kocham orzechowe, jak na złość chyba wycofali małe paczki Curly i wszędzie widzę tylko duże
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Silikonowców nie lubię jeszcze chyba z żadnego nie byłam w 100% zadowolona, więc doszłam do wniosku, że nie ma to jak klasyczna szczota.
High Lengths mówisz? Dawno nie miałam nic z Clinique, będę o nim pamiętać, chociaż pewnie gdzieś w czerwcu będę może mogła sobie na coś pozwolić.
Ja lubię niektóre, juz mniej więcej się nauczyłam jaka gęstość włosków jest idealna dla mnie
Tylko ja jednak polecam pełna wersję a nie miniaturkę, bo trzonek szczoteczki jest za krótki żeby wygodnie pomalować dolne rzęsy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafko, niestety nie będę dziś w mieście, ale raczej nie ma dużego zainteresowania tą limitowanką, więc powinnaś się załapać.
Ok, poszukam jutro. A nie wiesz przypadkiem czy w Kaziu nie było dostawy limitki Catrice?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak dobrze pójdzie to może w tym tygodniu już

Rzyrafko jakie lakiery masz na paznokciach w swoim wątku?Chodzi mi o te kolorowe
No to czekam niecierpliwie

fiolet Bell GW 435
magenta Bell GW 434
fuksja Bell GW 436
amarant Bell FC 307
czerwień Bell GW 405
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To kup, przetestuj i zdaj relację, bo mimo iż mnie też kuszą, to ceny odstraszają, a i pierwsze opinie na wątku YR i BeauteTest też jakoś szczególnie nie zachęcają.
Póki nie będzie fajnej promocji to mi też się tyle nie uśmiecha płacić

Ale sobie pojeździłam na deseczce wczoraj, byliśmy na Chopoku na Słowacji. Ale jednak formę mam straszną

A dziś znów dzień sprzątania, nawet pazurków zrobić nie zdążyłam na wątek
Będę musiała i tak na noc pomalować kolorami bazowymi, bo jutro z rana jadę na uczelnię, trochę mi się dziwne wydaje, że tyle czekam na telefon babki od moich badań do magisterki. Chociaż z naszej 7-mioosobowej grupy piszącej na tej katedrze jeszcze jeden chłopak też nie chodzi jeszcze. Ale mogłabym w tym czasie przynajmniej literaturę jakąś zgromadzić albo się pouczyć, a ja nawet nie wiem na czym te badania będą polegały

Yyych, czemu Natura robi teraz promocję na cienie KOBO prasowaneee

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Aa i poproszę lańsko, z wizyty w makro przytargałam prawie litr szamponów prosto do zapasów (po 1 dużym opakowaniu Wella Shine i Elseve Collagene)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 07:19   #1426
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oczywiście Sensibio Ale coś mi się ostatnio zaczęło wydawać, że jakiś niewydajny jest Używam go właściwie tylko do oczu, bo do reszty męczę tę paskudną Delię i jakoś tak szybko go ubywa...
Zaraz po S. jest Dax,który oprócz właściwości ma na plus zapach Potem Burżuj.No i na szarym końcu Ziaja Sopot Spa i wstrętna Delia. W kolejce czeka Eveline.
Krem to dla mnie za dużo roboty, u mnie ma być szybko i skutecznie
No to dobrze, że Sensibio wygrywa, to nie muszę szukać czegoś innego
A krem kusi mnie właśnie z YR, poczytam opinie i pewnie kupię, bo mam kilka zniżek... Tylko kurczę, nie wiem, kiedy to zrobię, bo nie mam ostatnio czasu na zakupy, ciągle gdzieś latamy... Od dwóch tygodni próbuję pojechać do Sephory... Myślałam, że do ślubu nie trzeba nic załatwiać, grubo się myliłam!
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ostatnio poczułam wiosnę i w związku z tym trza by trochę ciałka zrzucić, więc dłużej siedzę na fitnessie/siłowni i jeszcze zamierzam ten czas wydłużyć, bo widzę efekty Co prawda jak zwykle praktycznie stoi, ale centymetrów ubywa i to najważniejsze
[...]
Widzę też, że była mała dysputa o nowej kolekcji. Mi na szczęście albo i na nieszczęście nic się nie podoba. Liczyłam na jakąś małą w kierunku średniej fajną, zgrabną torebkę, ale nic ciekawego nie widzę. Co prawda myślę jeszcze nad czerwoną kokardkową Haddi, ale w sumie mam już fioletową, która czeka na wiosnę, więc nie wiem czy aby na pewno dwie mi niezbędne
[...]
Daj znać jak się sprawuje, bo ja też zamierzam w końcu sprawić sobie takie narzędzie tortur Przymierzam się już od roku i chyba w końcu to zrobię. Mam tylko nadzieję, że przyzwyczaję się do bólu, bo 10 lat temu nie dałam rady i w końcu sprzedałam swój depilator. Dlatego teraz korci mnie jakiś taki full-wypas bardziej, a już najbardziej ten podwodny
Gratuluję zmniejszenia ilości cm Też miałam ćwiczyć, ale ciągle brakuje mi czasu, jak skończy się akcja isadory to zamiast malować paznokcie będę chociaż robić brzuszki

Ja też mam fioletową Haddi, nosiłam ją dużą część zimy i dlatego teraz mam ochotę na coś nowego... Podoba mi się taka mała beżowa z nowej kolekcji, nie pamiętam nazwy, ale kosztuje bodajże 79 złotych, trochę drogo jak za taką małą torebkę...

A jeśli chodzi o depilator... żałuję, że nie kupiłam go wcześniej, że w ogóle kiedyś kupiłam philipsa. Jest o niebo lepszy. Tamten nie łapał małych włosków i w dodatku chyba mi urywał dużo - po depilacji miałam lekko szorstkie nogi - zawsze. A ten mi wszystkie wyrwał, nie mogłam się nadziwić jakie mam gładkie nogi Mam 3 nakładki - jedną zmniejszającą liczbę pęset (nie wiem czy w ogóle jej użyję, bo jestem przyzwyczajona do depilacji), jedną masującą (z koralikami, które niby zmniejszają ból - jak jej użyłam to mnie bolało wyrywanie włosów baardzo) i taką zwykłą, której jak użyłam to prawie nie czułam bólu Jestem baaardzo zadowolona, mam nadzieję, że dalej też będę
A i super jest to, że można go myć pod wodą, zabawa ze szczoteczką do czyszczenia jest nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pamiętam starfoodsy!!
Tez kocham orzechowe, jak na złość chyba wycofali małe paczki Curly i wszędzie widzę tylko duże

Ale sobie pojeździłam na deseczce wczoraj, byliśmy na Chopoku na Słowacji. Ale jednak formę mam straszną
Ja wolę starfoods i flipsy, od curly boli mnie podniebienie, bo te chrupki są twardsze...

Zazdroszczę, strasznie bym chciała pojeździć (na nartach, albo chociaż na rowerze...), ale w weekend byłam zapraszać rodzinę na wesele W ogóle to mi przykro, bo to moja rodzina, a bardzo dużo osób powiedziało, że nie przyjedzie, a z resztą jeszcze nie wiadomo, prawie każdy mam jakiś powód Wcześniej nie chciałam zapraszać tyle ludzi, ale teraz mi przykro, bo od TŻ-ta będzie prawie cała rodzina...


Dobra, wracam do pracy, miłego dnia
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 08:07   #1427
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wchodzi Wam strona Superpharm??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 08:53   #1428
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mi wchodzi
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:02   #1429
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mi wchodzi
MI już też
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 09:08   #1430
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MI już też
No właśnie nie spojrzałam o której pisałaś oczywiście przy okazji po raz kolejny przejrzałam gazetkę, kuszą mnie tylko maseczki daxa
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 10:17   #1431
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
ice - a Tobie przeprowadzki. I zazdroszczę przy okazji
Dzięki

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Clinique Hihg Lenghts to i tak bardziej się opłaca wziąć z Allegro w miniaturce niż kupować standardowy, bo różnica w ml niewielka, a w cenie znaczna A MF też taki drogi nie jest w sumie.
Oj nie nie cierpię malować się miniaturkami, koszmarnie mi niewygodnie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też miałam podobne zdanie o silikonach, ale najpierw Maestro, a teraz właśnie Xperience odmienili mój światopogląd Co prawda ten Armani ma bardziej poczwórny grzebyczek niż szczoteczkę, ale MF to już szczota jak się patrzy i naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia. Zresztą w podpisie mam link do bloga - zajrzyj tam sobie, to zobaczysz fotki narzęsne
No ładnie to wygląda na Twoich rzęsach, ale chyba się jednak nie skuszę. Fajnie pogrubia jak widzę, ale silikonowymi szczoteczkami po prostu źle mi się maluje, nie ma to jak klasyka.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:08   #1432
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko zgodnie z życzeniem lańsko ode mnie:

madziarra co z tym spotkaniem w Krakowie? Ja prawdopodobnie będę wolna jedynie we czwartek od 15.00, więc na jakąś chwilę mogę podskoczyć do centrum. Do środy mam trochę roboty i mogę nawet siedzieć po godzinach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:38   #1433
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bry!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a Ty jaki odcień wzięłaś tej pomadki?
Ultra Gloss też lubię, ten jest z serii Flash?
ten Guerlain rzeczywiście taki dobry?
Pomadkę mam w odcieniu 465 (nie wiem czy to nie odcień z reklamy?). Wiem, ż na zdjęciu może być mało widać, przepraszam, robiłam na szybko telefonem na parapecie
Ultra Gloss to pearl 436, nie jest nic napisane, że flash..nie znam się na tych błyszczykach, bo prawdę mówiąc to mój pierwszy z Diora, z patyczkiem. Ale i tak nic jak dla mnie Guerlaina nie przebije
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
NYX jest w Marrionaud Ale na pewno nie mają wszystkiego, więc pewnie na róże trzeba by poczekać...
U nas niestety nie ma Marrionaud
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cześć
Ja sobie byłam wczoraj na masażu twarzy i pedicure i zaszłam też do TimeForWax... kupiłam też serum tam opóźniające odrastanie włosków, no i smarowałam się balsamem (cała seria nie ma parabenów) czekoladowo-poziomkowym!!! boski zapach. kupię go na 100% niedługo. zjadłabym go normalnie
Czekolada z poziomką toż to raj
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja będę dopiero wieczorem w mieście, bo jedziemy z tatą i siostrami rozpocząć sezon snowboardowy 2011/2012
A dziś dorwałam chrupki FLIPS- czy pamiętacie je może z dzieciństwa? one takie zwykłe kukurydziane były, wielkie i potem też były z czekoladą i miały metkę z królikiem chyba te są orzechowe i były też keczupowe na jutrzejszą okazję jak znalazł
Wszyscy na wiosnę czekają, a Wy tu kolejną zimę zaklinacie?
Filpsy mnie się osobiście przypomniały jak szukałam dla Adasia pierwszych kukurydzianych chrupków
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
High Lengths mówisz? Dawno nie miałam nic z Clinique, będę o nim pamiętać, chociaż pewnie gdzieś w czerwcu będę może mogła sobie na coś pozwolić.
Ja też go polecam, jest mega wygodny, pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża...właściwie myślę, że mogłabym go moim kwc określić
Ice, a masz już wynik egzaminu?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:42   #1434
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja też go polecam, jest mega wygodny, pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża...właściwie myślę, że mogłabym go moim kwc określić
Ice, a masz już wynik egzaminu?
Nie mam jeszcze, mają być dzisiaj późnym wieczorem.

A pogrubia ten High Lengths cokolwiek? Bo jak nie to chyba nie dla mnie.


Przeziębiłam się. Okropnie mnie boli gardło.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:10   #1435
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze, mają być dzisiaj późnym wieczorem.

A pogrubia ten High Lengths cokolwiek? Bo jak nie to chyba nie dla mnie.


Przeziębiłam się. Okropnie mnie boli gardło.
To wciąż trzymam kciuki
Tak, pogrubia,ale właśnie bajer polega na tym, że rzęsy pozostawia nadal ładnie porozdzielane. Ja właściwie zewsze szukałam tuszy pogrubiających a nie wydłużających, ten kupiłam z ciekawości

Oj, to nie dobrze orofar max mi pomagał, ma lidocainę (rzyrafko tak się to pisze? ) znieczulającą.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:33   #1436
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
U nas niestety nie ma Marrionaud
Nie masz czego żałować Nyx można kupić na cherryculture, tylko wiadomo, fajniej popatrzeć na kosmetyki w sklepie...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze, mają być dzisiaj późnym wieczorem.
Trzymam kciuki, nie bój się, będzie dobrze!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:36   #1437
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko zgodnie z życzeniem lańsko ode mnie:

madziarra co z tym spotkaniem w Krakowie? Ja prawdopodobnie będę wolna jedynie we czwartek od 15.00, więc na jakąś chwilę mogę podskoczyć do centrum. Do środy mam trochę roboty i mogę nawet siedzieć po godzinach
dzięki

To w czwartek będę wolna od 17.30 + czas na dojście
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze, mają być dzisiaj późnym wieczorem.

A pogrubia ten High Lengths cokolwiek? Bo jak nie to chyba nie dla mnie.

Przeziębiłam się. Okropnie mnie boli gardło.


No włąśnie to było największe zaskoczenie, ze on pogrubia! Pierwsza warstwa już wystarcza, a mnie tez ciężko zadowolić jeśli o to chodzi

Uuu, niefajnie.
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak, pogrubia,ale właśnie bajer polega na tym, że rzęsy pozostawia nadal ładnie porozdzielane. Ja właściwie zewsze szukałam tuszy pogrubiających a nie wydłużających, ten kupiłam z ciekawości

Oj, to nie dobrze orofar max mi pomagał, ma lidocainę (rzyrafko tak się to pisze? ) znieczulającą.
ooo, dokładnie

ja tam piszę po polsku

Ale dziś pięknie, oby tak już zostało

Wreszcie do mnie zadzwonili z uczelni, odebrałam na śpiąco telefon, babka do mnie mówi zebym już dziś przyszła jak dam radę a ja na to w myślach "ale czemu w niedzielę?"
I już będę chodzić codziennie. Fajna robota, muszę poćwiczyć tylko przeliczanie stężeń mole, gramy, mililitry, procenty itp.

Muszę sobie też opracować bezpieczną trasę na wydział- 12-13 kilometrów w sam raz na obudzenie Wczoraj dostałam od taty taką kurteczkę od wiatru na rowerek i juz nie mam wymówki- no, może jeszcze rękawiczki.

Zmykam pazurki zrobić, wczoraj jednak nie zdażyłam, a jeszcze trzeba je spiłować i oskórkować bo zarosły przez tydzień
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:00   #1438
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice trzymam kciuki za wyniki

Przyszło mi zamówienie z Apteki Słonik. Szybko tym razem Bloker Ziai idzie póki co do zapasow, bo mam resztkę Antidralu do zużycia a filtr Avene też poczeka do letnich dni, bo teraz używam Antka Za to Biovax latte pójdzie w ruch wieczorem

Jutro idę do dentysty a mogę też dostać okres Mam nadzieję, że jednak nie dostanę, bo inaczej umrę tam z bólu podwójnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:41   #1439
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Rzyrafko jakie lakiery masz na paznokciach w swoim wątku?Chodzi mi o te kolorowe
dobrze że spytałaś..
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
fiolet Bell GW 435
magenta Bell GW 434
fuksja Bell GW 436
amarant Bell FC 307
czerwień Bell GW 405
..bo kupiłam właśnie 436 po zdjęciach spodobał mi się drugi https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1300461026 ale zapamiętałam ten numer jak szłam do drogerii i kupiłam ten, jest przepiękny! (chyba, że to ten, ale mój monitor rozjaśnił kolor ) w butelce zwykły fiolet (i w życiu nie zwróciłabym na niego uwagi), a na paznokciach fuksja jak u YSL tak sobie myślę, że fajnie wyglądałby w połączeniu ze złotem, jakaś złota kreska czy cuś strasznie optymistyczny, nie mogę się napatrzeć
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Pomadkę mam w odcieniu 465 (nie wiem czy to nie odcień z reklamy?). Wiem, ż na zdjęciu może być mało widać, przepraszam, robiłam na szybko telefonem na parapecie
Ultra Gloss to pearl 436, nie jest nic napisane, że flash..nie znam się na tych błyszczykach, bo prawdę mówiąc to mój pierwszy z Diora, z patyczkiem. Ale i tak nic jak dla mnie Guerlaina nie przebije
ach, bo one są w 3 wersjach, flash, glow i pearl
muszę kiedyś przetestować tego Guerlaina, lubię ich kolorówkę, ale błyszczyk nigdy nie wpadł mi w ręce
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jutro idę do dentysty a mogę też dostać okres Mam nadzieję, że jednak nie dostanę, bo inaczej umrę tam z bólu podwójnie
będzie dobrze


Ice, trzymam kciuki za pozytywny wynik
ja na szczęście zdałam poprawkę i już mogę zapomnieć o zimowym semestrze wielka ulga
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:49   #1440
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dobrze że spytałaś..
..bo kupiłam właśnie 436 po zdjęciach spodobał mi się drugi https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1300461026 ale zapamiętałam ten numer jak szłam do drogerii i kupiłam ten, jest przepiękny! (chyba, że to ten, ale mój monitor rozjaśnił kolor ) w butelce zwykły fiolet (i w życiu nie zwróciłabym na niego uwagi), a na paznokciach fuksja jak u YSL tak sobie myślę, że fajnie wyglądałby w połączeniu ze złotem, jakaś złota kreska czy cuś strasznie optymistyczny, nie mogę się napatrzeć
Mam ten 436 i faktycznie piękny
Ale przez Rzyrafkę chcę jeszcze 434 i FC 307...A myślałam, że zamknę już swoją kolekcję jeśli chodzi o Bell

Izka domyślam się, że jest to przykreNie wiem jakie mogą być powody oprócz oczywistych typu brak funduszy, zapłacone wakacje czy np. już inny ślub w tym samym terminie...No ale lepiej, że wiesz od razu niż miałabyś zapłacić za tych, którzy nie przyszli.
Kup ten krem i daj znać, może i ja się kiedyś skuszę
A te produkty można normalnie kupować na zniżkę -40%?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.